Nazdrowieiurode.pl

Zadbaj o swoje zdrowie i urodę z naszym portalem

Depilatory

Ranking depilatorów Philips BRE – Jaki najlepszy? Nasze TOP10

Pomagamy w wyborze dobrych depilatorów Philips BRE. Poniższe zestawienia są aktualne na grudzień 2022 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych depilatorów Philips BRE,
 • TOP10 najtańszych depilatorów Philips BRE.

Sekcje publikacji

Jakie depilatory Philips BRE najlepiej wybrać? Ranking na grudzień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane depilatory Philips BRE, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking depilatorów Philips BRE, wraz ze składem, jest aktualizowany na bieżąco.

1☆ PHILIPS Depilator BRE710/00, BRE710/00 ☆

PHILIPS Depilator BRE710/00, BRE710/00 Najniższa Cena Online skrupulatna depilacja delikatna dla skóryDepilator Philips z linii 8000 gwarantuje skrupulatną, a równocześnie delikatną depilację, dzięki czemu pozwala uzyskać gładkość dolnych partii obu nóg w zaledwie 10 minut. Ciesz się korzyściami wykraczającymi poza samą depilację dzięki dodatkowym akcesoriomDelikatna depilacja zagwarantuje gładką skórę do 4 tygodniDepilator Philips z linii 8000 zapewnia efektywną i delikatną depilację dzięki lepszej pęsecie i ponad 70 000 ruchów chwytania włosków na minutę. Oznacza to, iż możesz jednocześnie wydepilować pokaźniejszą powierzchnię i radować się idealną gładkością choćby do 4 tygodni. Wydepiluj dolne partie nóg w zaledwie 10 minut!niezwykle duża głowica depilatoraszczególnie spora głowica depilatora depiluje pokaźniejszą powierzchnię skóry przy każdym ruchu, co zapewnia szybsze usuwanie włosków.Uchwyt o funkcjonalnym zarysiepraktyczny, wyprofilowany uchwyt łatwe manewrowanie, gwarantując całkowitą kontrolę i obszerniejszy zasięg. Możesz w naturalny i skrupulatny sposób przesuwać urządzenie po całym ciele.Bezprzewodowe używanie na mokro i na sucho, pod prysznicem lub w wannieDzięki antypoślizgowemu uchwytowi genialnie nadaje się do stosowania w kontakcie z wodą. Korzystanie pod prysznicem lub w wannie staje się jeszcze bardziej komfortowe i delikatne. Możliwość bezprzewodowego wykorzystywania zapewnia uzupełniającą wygodę.wyjątkowa lampka usprawnia wychwycenie niewiele znaczących włoskównieszablonowa lampka ułatwia wychwycenie niedużych włosków, co zagwarantuje uzyskanie świetnych efektów depilacji na całym ciele.Głowica goląca i nasadka do przycinania staranne golenieGłowica goląca zagwarantuje dokładne i bardziej delikatne golenie rozmaitych obszarów ciała. Jest wyposażona w nasadkę do przycinania umożliwiającą stylizację włosów w okolicach bikini.Nasadka do miejsc wrażliwych pozwala usunąć niepożądane owłosienieNasadka do miejsc wrażliwych zezwala na depilację miejsc, które wymagają szczególnej delikatności, takich jak twarz, pachy i okolice bikini.stosowna nasadka kontaktowa zapewnia maksymalny komfortOpcjonalna adekwatna nasadka kontaktowa gwarantuje łatwą i niezwykle wygodną depilację. Została zaprojektowana tak, żeby ograniczyć ciągnięcie i dyskomfort urządzenie delikatnie napina skórę na depilowanym obszarze, więc Ty nie musisz tego robić samodzielnie.dołączone etui zezwala na przechowywanie wszelkiego w jednym miejscu.ciekawe etui zezwala na przechowywanie wszystkiego w jednym miejscu.
 • Producent Philips 
 • Regulacja prędkości tak 
 • Sposób depilacji dyski 
 • Kolor biały 

5☆ Depilator PHILIPS BRE730/00, BRE730/10 ☆

Depilator PHILIPS BRE730/00, BRE730/10 Najniższa Cena Online Depilator Philips BRE730/10 Czas pracy na jednym ładowaniu: do 40 minut Czas ładowania: 2 godziny użycie: Do nóg, ciała i stóp Możliwość używania na mokro i na sucho ilość pęset: 32 Ustawienia szybkości: 2 ustawienia Akcesoria w zestawie Głowica goląca Nasadka do przycinania Pilnik do pedicure Nasadka do miejsc wrażliwych optymalna nasadka kontaktowa Rękawica złuszczająca Pokrowiec: charakterystyczne etui Szczoteczka do czyszczenia Depilator Philips z kolekcji 8000 zagwarantuje skrupulatną, a jednocześnie delikatną depilację, dzięki czemu pozwala uzyskać gładkość dolnych partii obu nóg w zaledwie 10 minut. Ciesz się korzyściami wykraczającymi poza samą depilację z pełnym zestawem dodatkowych zabiegów. Delikatna depilacja zapewnia gładką skórę do 4 tygodni Depilator Philips z linii 8000 zapewnia skuteczną i delikatną depilację dzięki ulepszonej pęsecie i ponad 70 000 ruchów chwytania włosków na minutę. Oznacza to, iż możesz jednocześnie wydepilować pokaźniejszą powierzchnię i radować się świetną gładkością nawet do 4 tygodni. Wydepiluj dolne partie nóg w zaledwie 10 minut! bardzo pokaźna głowica depilatora niezwykle spora głowica depilatora depiluje pokaźniejszą powierzchnię skóry przy każdym ruchu, co zagwarantuje szybsze usuwanie włosków. Bezprzewodowe użytkowanie na mokro i na sucho, pod prysznicem albo w wannie Dzięki antypoślizgowemu uchwytowi genialnie nadaje się do wykorzystania w kontakcie z wodą. Korzystanie pod prysznicem lub w wannie staje się jeszcze bardziej wygodne i delikatne. Możliwość bezprzewodowego wykorzystywania gwarantuje uzupełniającą wygodę. Wyjątkowa lampka ułatwia wychwycenie niedużych włosków wyjątkowa lampka usprawnia wychwycenie niepokaźnych włosków, co zagwarantuje uzyskanie nadzwyczajnych efektów depilacji na całym ciele. Uchwyt o poręcznym profilu praktyczny, wyprofilowany uchwyt przystępne manewrowanie, zapewniając pełną kontrolę i obszerniejszy zasięg. Możesz w naturalny i skrupulatny sposób przesuwać urządzenie po całym ciele. Głowica goląca i nasadka do przycinania precyzyjne golenie Głowica goląca zagwarantuje dokładne i bardziej delikatne golenie najróżniejszych obszarów ciała. Jest wyekwipowana w nasadkę do przycinania umożliwiającą stylizację włosów w okolicach bikini. Rękawica złuszczająca pomaga zapobiegać wrastaniu włosków Rękawica złuszczająca uniemożliwia wrastaniu włosków pomiędzy kolejnymi depilacjami. Nasadka do miejsc wrażliwych pozwala polikwidować niepożądane owłosienie Nasadka do miejsc wrażliwych zezwala na depilację miejsc, które wymagają szczególnej delikatności, takich jak twarz, pachy i okolice bikini. Pilnik do stóp z obrotowym dyskiem zapewnia niezwykłą gładkość Obracająca się, staranna tarcza 3 w 1 gwarantuje całkowitą gładkość w zaledwie 5 minut. Użyj płaskiej powierzchni dla większych obszarów, górnej dla mniejszych, a zakrzywionej strony dla tych trudno przystępnych. To ta...
 • Producent Philips 
 • Regulacja prędkości tak 
 • Kolor biały 
Warto przejrzeć:  Ranking depilatorów laserowych Babyliss - Jaki najlepszy? Nasze TOP10

6☆ Philips bre700/00 (8710103935476) ☆

Philips bre700/00 (8710103935476) Najniższa Cena Online Depilator do wykorzystywania na sucho i na mokro BRE700/00. Dokładna depilacja delikatna dla skóryDepilator Philips z kolekcji 8000 gwarantuje dokładną, a równocześnie delikatną depilację, dzięki temu pozwala uzyskać gładkość dolnych partii obu nóg w zaledwie 10 minut. Ciesz się korzyściami wykraczającymi poza samą depilację dzięki dodatkowym akcesoriom.Delikatna depilacja gwarantuje gładką skórę do 4 tygodniDepilator Philips z kolekcji 8000 gwarantuje wydajną i delikatną depilację dzięki udoskonalonej pęsecie i ponad 70 000 ruchów chwytania włosków na minutę. Oznacza to, iż możesz równocześnie wydepilować większą powierzchnię i cieszyć się nadzwyczajną gładkością choćby do 4 tygodni. Wydepiluj dolne partie nóg w zaledwie 10 minut!bardzo pokaźna głowica depilatorawyjątkowo pokaźna głowica depilatora depiluje obszerniejszą powierzchnię skóry przy każdym ruchu, co zagwarantuje szybsze usuwanie włosków.Uchwyt o praktycznym profiluergonomiczny, wyprofilowany uchwyt nietrudne manewrowanie, zapewniając całkowitą kontrolę i obszerniejszy zasięg. Możesz w naturalny i dokładny sposób przesuwać urządzenie po całym ciele.Bezprzewodowe używanie na mokro i na sucho, pod prysznicem albo w wannieDzięki przeciwpoślizgowemu uchwytowi wyśmienicie pasuje do wykorzystywania w kontakcie z wodą. Korzystanie pod prysznicem albo w wannie staje się jeszcze bardziej komfortowe i delikatne. Możliwość bezprzewodowego stosowania gwarantuje dodatkową wygodę.wyjątkowa lampka upraszcza wychwycenie śladowych włoskówwyjątkowa lampka usprawnia wychwycenie drobnych włosków, co zagwarantuje uzyskanie świetnych efektów depilacji na całym ciele.Nasadka do miejsc wrażliwych pozwala usunąć niechciane owłosienieNasadka do miejsc wrażliwych umożliwia depilację miejsc, które wymagają szczególnej delikatności, takich jak twarz, pachy i okolice bikini.trafna nasadka kontaktowa gwarantuje maksymalny komfortOpcjonalna adekwatna nasadka kontaktowa gwarantuje łatwą i bardzo komfortową depilację. Została zaprojektowana tak, aby ograniczyć ciągnięcie i dyskomfort urządzenie delikatnie napina skórę na depilowanym obszarze, więc Ty nie musisz tego robić samodzielnie.dołączone etui pozwala na przechowywanie wszelkiego w jednym miejscu.interesujące etui zezwala na przechowywanie wszelkiego w jednym miejscu.
 • Producent Philips 
 • Regulacja prędkości tak 
 • Nasadka masująca nie 

7☆ Philips depilator satinelle bre225/00 (8710103882268) ☆

Philips depilator satinelle bre225/00 (8710103882268) Najniższa Cena Online Depilator Philips BRE225/00 Satinelle Essential Kompaktowy depilator zasilany sieciowo. NAJWAŻNIEJSZE parametry: Zasilanie sieciowo Przeznaczenie do nóg odcień biało-filetowy Kompaktowy wymiar praktyczny uchwyt funkcjonalny, zakrzywiony uchwyt zagwarantuje komfortową obsługę Zaokrąglony zarys idealnie posiada się w rąk i zapewnia wygodne golenie. ponadto doskonale wygląda! skrupulatny system depilacji likwiduje włoski wraz z cebulkami dokładny system depilacji pozostawia skórę gładką i wolną od włosków poprzez sporo tygodni 2 ustawienia szybkości pozwalają wychwytywać zarówno cieńsze, jak i grubsze włosy 2 ustawienia szybkości pozwalają wychwytywać równocześnie cieńsze, jak i grubsze włosy, co zagwarantuje bardziej spersonalizowane usuwanie włosów. Głowica depilująca z możliwością mycia zapewnia higieniczne i przystępne czyszczenie Depilator jest zaopatrzony w głowicę depilującą z możliwością mycia. Głowicę można odłączyć i wyczyścić pod bieżącą wodą, co upraszcza zachowanie higieny. Akcesoria: Szczoteczka do czyszczenia prosta obsługa: Uchwyt poręczny Głowica depilująca z możliwością mycia wydajność: System depilacji precyzyjny system depilacji Dyski depilujące Delikatne dyski depilujące
 • Producent Philips 
 • Regulacja prędkości tak 
 • Sposób depilacji pęsety 
 • Nasadka masująca nie 
 • Rodzaj zasilania sieciowe 
 • Kolor biały, fioletowy 

8☆ bre275/00 marki Philips ☆

bre275/00 marki Philips Najniższa Cena Online Delikatnie eliminuje włoski, o długości choćby 0,5 mm, wraz z cebulkami. Praktyczny uchwyt powoduje, że depilacja jest szczególnie prosta. w dodatku zmywalna głowica pozwala zachować optymalną higienę. Depilacja stała się prosta Gładka skóra na mnóstwo tygodni Z lampką Opti-light do nóg + 4 akcesoriów skrupulatny system depilacji likwiduje włoski wraz z cebulkami skrupulatny system depilacji pozostawia skórę gładką i wolną od włosków poprzez mnóstwo tygodni wyjątkowa zaimplementowana lampka udoskonaloną widoczność niedużych włosków Dzięki unikatowej wbudowanej lampce mniej włosów jest pomijanych, a depilacja jest efektywniejsza. 2 ustawienia prędkości pozwalają wychwytywać równocześnie cieńsze, jak i grubsze włosy, co gwarantuje bardziej spersonalizowane usuwanie włosów. praktyczny, wykrzywiony uchwyt zapewnia wygodną obsługę Zaokrąglony zarys wspaniale zawiera się w dłoni i zagwarantuje wygodne golenie. Ponadto nieprzeciętnie wygląda! Głowica depilująca z możliwością mycia gwarantuje higieniczne i łatwe czyszczenie Depilator jest zaopatrzony w głowicę depilującą z możliwością mycia. Głowicę można odłączyć i wyczyścić pod bieżącą wodą, co upraszcza zachowanie higieny. Głowica goląca i nasadka grzebieniowa staranne golenie Głowica goląca i nasadka grzebieniowa dokładne golenie i pokaźniejszą delikatność na najróżniejszych obszarach ciała. Urządzenie jest wyposażone w system masujący System masujący łagodzi uczucie dyskomfortu w trakcie depilacji. Etui podróżne cechy Działanie sieciowe Tak nietrudna obsługa Lampka Opti-light Tak Uchwyt poręczny Głowica depilująca z możliwością mycia Tak Akcesoria Głowica goląca Tak Głowica goląca z nasadką grzebieniową Tak System masujący Tak Etui charakterystyczne etui Szczoteczka do czyszczenia Tak
 • Producent Philips 
 • Regulacja prędkości tak 
 • Nasadka masująca tak 
 • Rodzaj zasilania sieciowe 
 • Kolor biały 

9☆ Depilator satinelle essential bre224/00 marki Philips ☆

Depilator satinelle essential bre224/00 marki Philips Najniższa Cena Online Kompaktowy i higieniczny PHILIPS Satinelle Essential BRE224/00 gwarantuje gładkość skóry na nogach na dużo tygodni. Delikatnie eliminuje włoski, o długości choćby 0,5 mm, wraz z cebulkami. 2 ustawienia prędkości pozwalają wychwytywać równocześnie cieńsze, jak i grubsze włosy, co zagwarantuje bardziej spersonalizowane likwidowanie włosów. na dodatek genialnie wygląda. Głowicę można odłączyć i wyczyścić pod bieżącą wodą, co ułatwia zachowanie higieny. Eliminuje włoski wraz z cebulkami precyzyjny system depilacji depilatora PHILIPS pozostawia skórę gładką i wolną od włosków przez mnóstwo tygodni. Skuteczność 2 ustawienia szybkości pozwalają wychwytywać jednocześnie cieńsze, jak i grubsze włosy. Funkcjonalny, zakrzywiony uchwyt gwarantuje wygodną obsługę Zaokrąglony kształt idealnie posiada się w rąk i zagwarantuje komfortowe golenie. Nie ograniczaj się kablem, ten model działa dodatkowo bezprzewodowo. Głowica depilująca z możliwością mycia zagwarantuje higieniczne i proste czyszczenie Depilator PHILIPS jest zaopatrzony w głowicę depilującą z możliwością mycia....
 • Producent Philips 
 • Regulacja prędkości tak 
Warto przejrzeć:  Ranking depilatorów laserowych Rio Lahr - Jaki najlepszy? Nasze TOP10

10☆ Philips bre740/10 ☆

Philips bre740/10 Najniższa Cena Online Depilator Philips BRE740/10 Series 8000 na mokro i na sucho Błyskawiczne usuwanie najdrobniejszych włosków - do 70 000 ruchów na minutęSkuteczna i skrupulatna depilacja w zaledwie 10 minutDłuższe dyski o 50% skrupulatniejszy proces depilacjiNasadka do miejsc wrażliwychDepilacja na sucho i na mokro bezprzewodowa8 nasadek dodatkowych w zestawie do wyboru Doskonalsze efekty depilacji jakie daje Ci depilator philips Series 8000 Ciesz się zadbaną i gładką skórą bez zbędnych i bolesnych podrażnień. Uzupełniające akcesoria zawarte w komplecie tylko ulepszają cały proces depilacji. Wyśmienita pielęgnacja skóry dla każdej kobiety. starczy zaledwie 10 minut, aby produktywnie wyeliminować włoski z dolnych okolic nóg. Ciesz się idealnie gładką skórą choćby do 4 tygodni. Ulepszone dyski są zaprojektowane i udoskonalone w taki sposób, by działały z niezwykłą prędkością bo aż 70 000 ruchów chwytających na minutę. Ceramiczne dyski Głowica posiada dyski ceramiczne o 50% dłuższe. Pozwala to depilować obszerniejsze obszary skóry w trakcie jednego pociągnięcia po skórze. Zabieg bardzo skrupulatny, pozwala efektywnie i produktywnie zlikwidować włoski już przy pierwszym pociągnięciu. Na sucho i na mokro Delikatna ochrona skóry dzięki, której możesz korzystać równocześnie pod prysznicem jak i na sucho. Specjalny antypoślizgowy uchwyt daje stabilność podczas każdego zabiegu. Bezprzewodowa - komfort i swoboda Każdą depilację możesz dokonać w dowolnej pozycji albo miejscu. Zapewnia Ci to skuteczny akumulator, który po pełnym naładowaniu daje możliwość do 40 minut pracy. Uchwyt poręczny o zarysie litery S Aby każda depilacja była prosta, przyjemna i bezpieczna marka zaprojektował cały zestaw kształtem dostosowującym się do dłoni. Depilacja całego ciała precyzyjnymi i naturalnymi ruchami. OptiLight lampka użyteczna lampa OptiLight jaką posiada depilator philips BRE740/10 to doświetlanie nawet tych najdrobniejszych włosków. Zagwarantuje Ci świetnie dokładne efekty w trakcie depilacji całego ciała. komplet mieści: Trymer bikiniGłowica golącaNasadki: przycinania, trymera, obszarów delikatnych, do napinania skórySzczoteczka złuszczającaPilnik do pedicureSzczoteczka do czyszczeniaŁadowarkaEtui do przechowywania. Specyfikacja techniczna: Napięcie 15V/5,4W2 poziomy szybkości depilacji 64000/70400 na minutę32 pęsetyCzas ładowania akumulatora 2 godzinyBateria litowo-jonowa Gwarancja obejmuje okres 2 lat.
 • Producent Philips 
 • Regulacja prędkości tak 

Najtańsze depilatory Philips BRE – Ranking grudzień 2022 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze depilatory Philips BRE, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich depilatorów Philips BRE jest aktualizowany na bieżąco.

1☆ Philips depilator satinelle bre225/00 (8710103882268) ☆

Philips depilator satinelle bre225/00 (8710103882268) Najniższa Cena Online Depilator Philips BRE225/00 Satinelle Essential Kompaktowy depilator zasilany sieciowo. NAJWAŻNIEJSZE cechy: Zasilanie sieciowo Przeznaczenie do nóg odcień biało-filetowy Kompaktowy wymiar poręczny uchwyt ergonomiczny, zakrzywiony uchwyt zapewnia wygodną obsługę Zaokrąglony kształt idealnie mieści się w rąk i gwarantuje komfortowe golenie. na dodatek wspaniale wygląda! skrupulatny system depilacji likwiduje włoski wraz z cebulkami skrupulatny system depilacji pozostawia skórę gładką i wolną od włosków przez niemało tygodni 2 ustawienia szybkości pozwalają wychwytywać zarówno cieńsze, jak i grubsze włosy 2 ustawienia prędkości pozwalają wychwytywać zarówno cieńsze, jak i grubsze włosy, co gwarantuje bardziej spersonalizowane likwidowanie włosów. Głowica depilująca z możliwością mycia gwarantuje higieniczne i nietrudne czyszczenie Depilator jest zaopatrzony w głowicę depilującą z możliwością mycia. Głowicę można odłączyć i wyczyścić pod bieżącą wodą, co upraszcza zachowanie higieny. Akcesoria: Szczoteczka do czyszczenia przystępna obsługa: Uchwyt funkcjonalny Głowica depilująca z możliwością mycia efektywność: System depilacji staranny system depilacji Dyski depilujące Delikatne dyski depilujące
 • Producent Philips 
 • Regulacja prędkości tak 
 • Sposób depilacji pęsety 
 • Nasadka masująca nie 
 • Rodzaj zasilania sieciowe 
 • Kolor biały, fioletowy 

4☆ Depilator satinelle essential bre224/00 marki Philips ☆

Depilator satinelle essential bre224/00 marki Philips Najniższa Cena Online Kompaktowy i higieniczny PHILIPS Satinelle Essential BRE224/00 zagwarantuje gładkość skóry na nogach na mnóstwo tygodni. Delikatnie likwiduje włoski, o długości nawet 0,5 mm, wraz z cebulkami. 2 ustawienia szybkości pozwalają wychwytywać jednocześnie cieńsze, jak i grubsze włosy, co gwarantuje bardziej spersonalizowane likwidowanie włosów. dodatkowo znakomicie wygląda. Głowicę można odłączyć i wyczyścić pod bieżącą wodą, co usprawnia zachowanie higieny. Eliminuje włoski wraz z cebulkami skrupulatny system depilacji depilatora PHILIPS pozostawia skórę gładką i wolną od włosków poprzez sporo tygodni. Skuteczność 2 ustawienia szybkości pozwalają wychwytywać jednocześnie cieńsze, jak i grubsze włosy. Praktyczny, zakrzywiony uchwyt zagwarantuje komfortową obsługę Zaokrąglony kształt nadzwyczajnie zawiera się w rąk i zapewnia wygodne golenie. Nie ograniczaj się kablem, ten model działa również bezprzewodowo. Głowica depilująca z możliwością mycia zagwarantuje higieniczne i nieskomplikowane czyszczenie Depilator PHILIPS jest wyposażony w głowicę depilującą z możliwością mycia....
 • Producent Philips 
 • Regulacja prędkości tak 
Warto przejrzeć:  Ranking depilatorów Xiaomi - Jaki najlepszy? Nasze TOP10

8☆ bre275/00 marki Philips ☆

bre275/00 marki Philips Najniższa Cena Online Delikatnie eliminuje włoski, o długości nawet 0,5 mm, wraz z cebulkami. Ergonomiczny uchwyt sprawia, że depilacja jest wyjątkowo prosta. na dodatek zmywalna głowica pozwala zachować optymalną higienę. Depilacja stała się prosta Gładka skóra na mnóstwo tygodni Z lampką Opti-light do nóg + 4 akcesoriów precyzyjny system depilacji eliminuje włoski wraz z cebulkami skrupulatny system depilacji pozostawia skórę gładką i wolną od włosków przez mnóstwo tygodni nieszablonowa wbudowana lampka lepszą widoczność niepokaźnych włosków Dzięki unikatowej wbudowanej lampce mniej włosów jest pomijanych, a depilacja jest produktywniejsza. 2 ustawienia szybkości pozwalają wychwytywać jednocześnie cieńsze, jak i grubsze włosy, co gwarantuje bardziej spersonalizowane likwidowanie włosów. poręczny, wykrzywiony uchwyt gwarantuje komfortową obsługę Zaokrąglony zarys perfekcyjnie mieści się w dłoni i gwarantuje komfortowe golenie. Ponadto nadzwyczajnie wygląda! Głowica depilująca z możliwością mycia zagwarantuje higieniczne i łatwe czyszczenie Depilator jest wyposażony w głowicę depilującą z możliwością mycia. Głowicę można odłączyć i wyczyścić pod bieżącą wodą, co usprawnia zachowanie higieny. Głowica goląca i nasadka grzebieniowa staranne golenie Głowica goląca i nasadka grzebieniowa staranne golenie i obszerniejszą delikatność na różnych obszarach ciała. Urządzenie jest wyposażone w system masujący System masujący łagodzi uczucie dyskomfortu w trakcie depilacji. Etui podróżne właściwości Działanie sieciowe Tak prosta obsługa Lampka Opti-light Tak Uchwyt ergonomiczny Głowica depilująca z możliwością mycia Tak Akcesoria Głowica goląca Tak Głowica goląca z nasadką grzebieniową Tak System masujący Tak Etui charakterystyczne etui Szczoteczka do czyszczenia Tak
 • Producent Philips 
 • Regulacja prędkości tak 
 • Nasadka masująca tak 
 • Rodzaj zasilania sieciowe 
 • Kolor biały 

9☆ Depilator z dyskami Philips Satinelle BRE255/00 kolor biały- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru!, BRE255/00 ☆

Depilator z dyskami Philips Satinelle BRE255/00 kolor biały- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru!, BRE255/00 Najniższa Cena Online staranny system depilacji usuwa włoski wraz z cebulkami skrupulatny system depilacji pozostawia skórę gładką i wolną od włosków poprzez niemało tygodni unikatowa zaimplementowana lampka ulepszoną widoczność minimalnych włosków Dzięki unikatowej zaimplementowanej lampce mniej włosów jest pomijanych, a depilacja jest sprawniejsza. 2 ustawienia szybkości pozwalają wychwytywać jednocześnie cieńsze, jak i grubsze włosy 2 ustawienia prędkości pozwalają wychwytywać równocześnie cieńsze, jak i grubsze włosy, co zagwarantuje bardziej spersonalizowane likwidowanie włosów. Ergonomiczny, zakrzywiony uchwyt gwarantuje wygodną obsługę Zaokrąglony kształt znakomicie gromadzi się w dłoni i gwarantuje komfortowe golenie. Dodatkowo genialnie wygląda! Głowica depilująca z możliwością mycia zapewnia higieniczne i przystępne czyszczenie Depilator jest zaopatrzony w głowicę depilującą z możliwością mycia. Głowicę można odłączyć i wyczyścić pod bieżącą wodą, co ułatwia zachowanie higieny. Nasadka do delikatnych miejsc pozwala wyeliminować niechciane owłosienie Łagodniejszą depilację rozmaitych obszarów ciała gwarantuje nasadka do miejsc wrażliwych, która z łatwością likwiduje niechciane owłosienie pod pachami i w okolicach bikini. Urządzenie jest wyekwipowane w system masujący System masujący łagodzi uczucie dyskomfortu w trakcie depilacji. Etui podróżne Etui podróżne do przechowywania i przenoszenia urządzenia
 • Producent Philips 
 • Regulacja prędkości tak 
 • Nasadka masująca tak 
 • Rodzaj zasilania sieciowe 
 • Kolor biały 

Podsumowanie, czyli jaki depilator Philips BRE najlepszy?

Najlepszy depilator Philips BRE w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy depilator Philips BRE w Rankingach – nasze TOP3


Rekomendowane Depilatory – Ranking grudzień 2022

Jeżeli żaden z powyższych modeli depilatorów Philips BRE nie spełnił oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych depilatorów.


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *