Nazdrowieiurode.pl

Zadbaj o swoje zdrowie i urodę z naszym portalem

Sztuczne rzęsy

Ranking sztucznych rzęs – Jakie najlepsze? Nasze TOP10

Pomagamy w wyborze dobrych sztucznych rzęs. Poniższe zestawienia są aktualne na grudzień 2023 i zawierają rankingi:

  • TOP10 najchętniej wybieranych sztucznych rzęs,
  • TOP10 najtańszych promocyjnych sztucznych rzęs,
  • TOP5 innych rekomendowanych sztucznych rzęs.

Jakie sztuczne rzęsy najlepiej wybrać? Ranking na grudzień 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane sztuczne rzęsy, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking sztucznych rzęs, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

3☆ Lena lashes volume rzęsy - c / 0.07 / mix ☆

Lena lashes volume rzęsy - c / 0.07 / mix Najniższa Cena Online Rzęsy Lena Lashes Volume wykonane są ręcznie z najwyższej jakości włókien, poprzez co są elastyczne, oporne na odkształcenia i zmienne warunki atmosferyczne. Rzęsy Lena Lashes Volume opierają się na całkiem nowym, innowacyjnym materiale, dzięki czemu są nieprzeciętne do metod objętościowych. Rzęsy mają klastyczny profil, naturalny odcień czerni i delikatnie matowe wykończenie. Zwężają się na całej powierzchni, od nasady aż po same końce. Są jeszcze bardziej puszyste i delikatne, dające uczucie luksusu. Lena Lashes Volume rewelacyjnie komponują się z rzęsami naturalnymi, są rozciągliwe i gładkie. Stworzysz z nich atrakcyjne wachlarze, dzięki którym Twoje stylizacje osiągną piękne efekty. Rzęsy Lena Lashes Volume umieszczone są na 2 mm taśmie z klejem, która trzyma je delikatnie, nie powodując problemów z ich odklejaniem. Aby jeszcze bardziej ułatwić pracę zastosowaliśmy całkiem nową formułę paska, na którym umieszczone są rzęsy. Dzięki temu paski można odklejać i przyklejać w nietrudny i czysty sposób. C / 0.07 / MIX
  • Producent Lena Lashes 
Warto przejrzeć:  Ranking sztucznych rzęs Essence - Jakie najlepsze? Nasze TOP10

7☆ Sztuczne rzęsy Scarlett #8 - Kolekcja klasyczna, 367154 ☆

Sztuczne rzęsy Scarlett #8 - Kolekcja klasyczna, 367154 Najniższa Cena Online syntetyczne klasyczne sztuczne rzęsy, lekkie w noszeniu, wyśmienite na co dzień, dla subtelnego i naturalnego lub bardziej wyrazistego looku. Scarlett # 8: najszczególniej efektowne w kolekcji mają podwójną linię rzęs o stopniowanej długości dla efektu wydłużenia, pojemności i podkręcenia. Nadają się dla każdego typu oczu. Dla amatorek ładnych rzęs, znakomite na wieczorne wyjścia. Długość rzęs: 0.6 mm do 1.8 cm (zależnie od kolekcji, bo wszystkie rzęsy są wykonane ręcznie)Długość taśmy: 3.2 cmSzerokość taśmy: 1 mm.
  • Producent HUDA BEAUTY 
Warto przejrzeć:  Ranking sztucznych rzęs na pasku - Jakie najlepsze? Nasze TOP10

Najtańsze sztuczne rzęsy – Ranking grudzień 2023 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze sztuczne rzęsy, często oferowane w promocjach i na wyprzedażach, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich sztucznych rzęs jest aktualizowany na bieżąco.

3☆ Ronney professional eyelashes - kępki rzęs po 5 włosów w kępce - 10 mm flat rl 00027 1.0 pieces (5060589150188) ☆

Ronney professional eyelashes - kępki rzęs po 5 włosów w kępce - 10 mm flat rl 00027 1.0 pieces (5060589150188) Najniższa Cena Online profesjonalne kępki rzęs służą do zagęszczenia i wydłużenia naturalnych rzęs, a tym samym do optycznego powiększenia oka i spojrzenia.Kępki są szczególnie lekkie, nieodczuwalne na oku.unikatowy kształt kępki powoduje, iż nie obracają się po aplikacji.
  • Producent Ronney 
Warto przejrzeć:  Ranking sztucznych rzęs do 40 zł - Jakie najlepsze? Nasze TOP10

Podsumowanie, czyli jakie sztuczne rzęsy najlepsze?

Najlepsze sztuczne rzęsy w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze sztuczne rzęsy w Rankingach – nasze TOP3


Najlepsze sztuczne rzęsy – Zestawienie grudzień 2023

Jeżeli żaden z powyższych sztucznych rzęs nie spełnił oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie rekomendowanych sztucznych rzęs innych marek.


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *