Nazdrowieiurode.pl

Zadbaj o swoje zdrowie i urodę z naszym portalem

Trymery

Ranking trymerów do uszu i nosa – Jaki najlepszy? Nasze TOP10

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych trymerów do uszu i nosa. Poniższe zestawienia są aktualne na kwiecień 2024 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych trymerów do uszu i nosa,
 • TOP10 najtańszych promocyjnych trymerów do uszu i nosa.

Jakie trymery do uszu i nosa najlepiej wybrać? Ranking na kwiecień 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane trymery do uszu i nosa, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking trymerów do uszu i nosa, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

2☆ Trymer nt3650/16 marki Philips ☆

Trymer nt3650/16 marki Philips Najniższa Cena Online Trymer do nosa Philips NT 3650/16 nasadki do brwi Najwyższy komfort bez wyrywania. Trymer do nosa Philips z kolekcji 3000 pozwala na wygodne przycinanie włosków w nosie, uszach i brwi. Nowa technika PrecisionTrim i system Protective Guard zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić proste i wydajne przycinanie bez ciągnięcia i wyrywania. NAJWAŻNIEJSZE cechy System tnący bardzo wydajne ostrza: Do delikatnego przycinania składnik tnący: Ostrza ze stali szlachetnej Łatwość stosowania Czyszczenie: Możliwość mycia pod bieżącą wodą Na mokro i na sucho: Możliwość korzystania pod prysznicem Nie wymaga smarowania: Tak Akcesoria Nasadka grzebieniowa: Grzebień do brwi, dokładna nasadka 5 mm Pokrowiec: Etui podróżne Wykończenie Kolor: Szary Rączka: funkcjonalny uchwyt upraszczający trzymanie Moc wariant baterii/akumulatora: AA całkowita wygoda przycinania włosków w nosie, uszach i brwi z łatwością i efektywnie usuń niechciane włoski z nosa i uszu. Przed wykorzystaniem trymera do przycięcia włosków w nosie upewnij się, iż nozdrza są czyste. Ostrożnie wsuń trymer do nozdrza na maks. 0,5 cm. Wykonuj nim wolne okrężne ruchy. Przed użyciem trymera do przycinania włosków w uszach oczyść uszy z wosku. Przed przycięciem brwi nałóż na trymer jedną z dwóch nasadek grzebieniowych (3 i 5 mm), tak żeby wsunęła się w rowki urządzenia. Przesuwaj trymer powoli, lekko dociskając, w kierunku przeciwnym do kierunku wzrostu włosów, żeby je równo przyciąć. Nasza ochronna osłonka proste i bezpieczne przycinanie System Protective Guard osłania ostrza, żeby nie miały bezpośredniego kontaktu ze skórą. Podczas przesuwania trymera włosy są kierowane w stronę elementu tnącego. System Protective Guard został opracowany tak, by zapewnić wygodne i bezpieczne przycinanie włosków, ograniczyć liczbę pominiętych włosków, zapobiegać ciągnięciu i wyrywaniu i bronić przed zacięciami. Łatwe przycinanie włosków dzięki ekspresowo poruszającemu się, dwustronnemu nożykowi Nasze progresywne dwustronne ostrze zagwarantuje prędkie i łatwe przycinanie włosków niezależnie od kąta ustawienia i kierunku przesuwania. tworzone jest z wytrzymałej stali szlachetnej i zaprojektowane tak, aby wytrzymało jak najdłużej. Szorstki uchwyt z przesuwanym wyłącznikiem Urządzenie można z łatwością włączać i wyłączać jedną ręką. Chropowata tekstura uchwytu usprawnia jednostajne trzymanie trymera, choćby gdy jest mokry, zapewniając pokaźniejszą kontrolę w trakcie używania urządzenia. Łatwość czyszczenia dzięki możliwości mycia w wodzie Ten trymer jest wodoodporny, co upraszcza jego czyszczenie: wystarczy opłukać go pod bieżącą wodą. Bateria AA w komplecie Trymer działa na jednej baterii AA dołączonej do zestawu, dzięki czemu jest gotowy do wykorzystania od razu po rozpakowaniu. Aby wymienić baterię, otwórz urządzenie, delikatnie przekręcając dolną część w lewo. Pociągnij ją do siebie, by uzyskać dostęp do komory baterii.
 • Producent Philips 
 • Rodzaj trymer 
Warto przejrzeć:  Ranking trymerów Andis - Jaki najlepszy? Nasze TOP10

7☆ Trymer do nosa i uszu er-gn30-k503 marki Panasonic ☆

Trymer do nosa i uszu er-gn30-k503 marki Panasonic Najniższa Cena Online Panasonic ERGN30K503 Trymer do włosów na mokro i sucho - może być używany choćby pod prysznicem.Inteligentny system mycia umożliwia czyszczenie systemu tnącego pod wodą i łatwe wypłukiwanie ścinek włosów.nowoczesna technologia ostrzy o podwójnych krawędziach tnących, które dokładne trymowanie konturów, brwi oraz włosów w nosie i uszach na długość od 0,5 mm. Ostrze z podwójną krawędziąTnie włosy nie tylko z boków, lecz także od góry. Perfekcyjnie sprawdza się to przy cięciu pojedynczych włosów czy starannym trymowaniu detali. Ostrza z hipoalergicznej stali rdzoodpornej.zaimplementowane wygięte ostrza z hipoalergicznej stali rdzoodpornej pozostawiają odpowiednią ilość włosów do naturalnego oczyszczania. System łatwego czyszczenia Vortex.System czyszczenia pozwala wypłukać sciete wlosy bez zdejmowania głowicy z podwójnym ostrzem. Dokładne trymowanie.udoskonalone ostrze z podwójną krawędzią- wyśmienite do starannego trymowania detali. Łatwo obcina włosy jednocześnie od góry, jak i po bokach. Rewelacyjnie sprawdza się przy przystrzyganiu włosów na brwiach i innych owłosionych miejscach. Praca na mokro i sucho.Trymer jest w pełni wodoodporny, tak więc można go używać na sucho albo mokro. Możliwość mycia ułatwia konserwację i utrzymanie higieny.
 • Producent Panasonic 
 • Rodzaj zasilania bateryjne 
 • Rodzaj trymer 
Warto przejrzeć:  Ranking trymerów Panasonic - Jaki najlepszy? Nasze TOP10

Najtańsze trymery do uszu i nosa – Ranking kwiecień 2024 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze trymery do uszu i nosa, często oferowane na promocjach i wyprzedażach, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich trymerów do uszu i nosa jest aktualizowany na bieżąco.

1☆ Trymer ADLER AD 2911 (5908256833135) ☆

Trymer ADLER AD 2911 (5908256833135) Najniższa Cena Online bardzo wysmakowany trymer o nowoczesnym designie. Prosto usuwa włosy z nosa i uszu. Jest kompletnie bezpieczny, ostrze można w dodatku zasłonić nakładką. To precyzyjne urządzenie waży wyłącznie 45 g i zasilane jest pojedynczą baterią AA - paluszkiem. Dzięki czemu nieprzeciętnie pasuje również, jako wyposażenie na dłuższe wyjazdy. Trymer AD 2911 to bezbolesne i wygodne pozbywanie się włosów rosnących w uszach czy nosie....
 • Producent Adler 
 • Rodzaj zasilania bateryjne 
 • Rodzaj trymer 
Warto przejrzeć:  Ranking trymerów do ciała - Jaki najlepszy? Nasze TOP10

9☆ Trymer do nosa i uszu er-gn30-k503 marki Panasonic ☆

Trymer do nosa i uszu er-gn30-k503 marki Panasonic Najniższa Cena Online Panasonic ERGN30K503 Trymer do włosów na mokro i sucho - może być użytkowany nawet pod prysznicem.Inteligentny system mycia zezwala na czyszczenie systemu tnącego pod wodą i nietrudne wypłukiwanie ścinek włosów.nowoczesna technika ostrzy o podwójnych krawędziach tnących, które staranne trymowanie konturów, brwi oraz włosów w nosie i uszach na długość od 0,5 mm. Ostrze z podwójną krawędziąTnie włosy nie tylko z boków, ale także od góry. Wspaniale sprawdza się to przy cięciu pojedynczych włosów czy starannym trymowaniu detali. Ostrza z hipoalergicznej stali rdzoodpornej.zaimplementowane wygięte ostrza z hipoalergicznej stali nierdzewnej pozostawiają odpowiednią liczba włosów do naturalnego filtrowania. System prostego czyszczenia Vortex.System czyszczenia pozwala wypłukać sciete wlosy bez zdejmowania głowicy z podwójnym ostrzem. Staranne trymowanie.udoskonalone ostrze z podwójną krawędzią- idealne do starannego trymowania detali. Łatwo obcina włosy jednocześnie od góry, jak i po bokach. Świetnie sprawdza się przy przystrzyganiu włosów na brwiach i innych owłosionych miejscach. Praca na mokro i sucho.Trymer jest w pełni wodoodporny, tak więc można go używać na sucho lub mokro. Możliwość mycia usprawnia konserwację i utrzymanie higieny.
 • Producent Panasonic 
 • Rodzaj zasilania bateryjne 
 • Rodzaj trymer 

Podsumowanie, czyli jaki trymer do uszu i nosa najlepszy?

Najlepszy trymer do uszu i nosa w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy trymer do uszu i nosa w Rankingach – nasze TOP3


Rekomendowane Trymery – TOP5 kwiecień 2024

Jeżeli żaden z powyższych modeli trymerów do uszu i nosa nie spełnił oczekiwań lub maszynki nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych trymerów.


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *