Nazdrowieiurode.pl

Zadbaj o swoje zdrowie i urodę z naszym portalem

Trymery

Ranking trymerów Gillette – Jaki najlepszy? Nasze TOP10

Pomagamy w wyborze dobrych trymerów Gillette. Poniższe zestawienia są aktualne na marzec 2023 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych trymerów Gillette,
 • TOP10 najtańszych trymerów Gillette.

Jakie trymery Gillette najlepiej wybrać? Ranking na marzec 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane trymery Gillette, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking trymerów Gillette, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

1☆ Braun Trymer wielofunkcyjny mgk 3242 (4210201296157) ☆

Braun Trymer wielofunkcyjny mgk 3242 (4210201296157) Najniższa Cena Online Trymer BRAUN MGK3242 Wielofunkcyjny zestaw do strzyżenia Braun MGK3242 – urządzenie 7-w-1 do zarostu i ciała. Uniwersalny trymer na mokro i na sucho z ładowarką o nieszablonowej wydajności cięcia w porównaniu z poprzednimi generacjami trymerów do zarostu Braun Trymer męski do brody, twarzy i włosów 7-w-1. W komplecie 1 maszynka do golenia Gillette Fusion5 ProGlide zapewniająca gładkie golenie niezawodne ostrza i 13 ustawień długości dla zapewnienia maksymalnej precyzji podczas kreacji Akumulator Ni-MH umożliwiający 80 minut pracy po 8 godzinach ładowania Zaprojektowana i skonstruowana w Niemczech przez producenta Braun Nietępiące się ostrza Ten trymer do zarostu Braun z niezawodnymi ostrzami, które z łatwością tną długie i grube włosy bez uczucia ciągnięcia i szarpania, jest szybszy, ostrzejszy i bardziej produktywny¹. Trymer 7-w-1 do brody, przycinania zarostu na twarzy i do włosów w komplecie z maszynką Gillette Fusion5 ProGlide zapewniającą gładkie golenie. Zaznaczanie konturów i skrupulatne przycinanie Kształtuj skrupulatne brzegi i kontury dzięki głowicy trymera do zarostu. Użyj głowicy precyzyjnego trymera, by przycinać włosy na wyjątkowo niewielkich obszarach. Starannie przycinaj włosy do żądanej długości, od 0,5 do 21 mm, za pomocą dwóch dwufunkcyjnych dostosowywanych nasadek. Maszynka do golenia Gillette SkinGuard Gładkie golenie szyi, policzków i twarzy dzięki maszynce do golenia Gillette SkinGuard, która została przetestowana klinicznie pod kątem skóry wrażliwej. Pakiet braun to najlepszy zestaw do typu „wszystko w jednym", pomagający wykonać 7 zadań przy użyciu 1 urządzenia.
 • Producent Braun 
 • Maksymalna długość 2.1 mm
 • Minimalna długość 0.5 mm
 • Rodzaj trymer 
Warto przejrzeć:  Ranking trymerów do golenia brody - Jaki najlepszy? Nasze TOP10

2☆ Braun Trymer mgk 5245 (4210201283232) ☆

Braun Trymer mgk 5245 (4210201283232) Najniższa Cena Online Trymer Braun All-in-one.zestaw 7 w 1 do przycinania brody, twarzy, włosów i czystego golenia.dopasowuje się do każdej brody dzięki technologii AutoSensing.Czyta brodę 13 razy na sekundę i dostosowuje moc silnika trymera do jego grubości, nietrudne przycinanie każdego rodzaju brody.Długie przycinanie brody.Utrzymuj dłuższe brody albo fryzury dzięki grzebieniu 11 - 20 mm.niedługie i średnie brody.krótki grzebień do brody pomaga utrzymać krótki i średni rozmiar brody (0,5-10 mm) i zarostu.Strzyżenie włosów.Obetnij włosy do starannie takiej długości, jakiej potrzebujesz - od 0,5 do 21 mm za pomocą dwóch dostosowywanych grzebieni o podwójnym przeznaczeniu..Konturowanie i przycinanie detali.Twórz precyzyjne linie i krawędzie za pomocą głowicy trymera do brody. Zajmij się bardzo niedużymi obszarami przy pomocy głowicy trymera do detali.Maszynka do golenia Gillette Fusion 5 ProGlide.Oczyść golenie szyi, policzków i twarzy przy pomocy maszynki do golenia Gillette Fusion 5 ProGlide z technologią FlexBall..Trwała bateria litowo-jonowa.100 minut przycinania. Pełne naładowanie w ciągu 1 godziny. Prędkie ładowanie w 5 minut za 1 przycięcie.Zmywalny.Bezpiecznie umyj głowicę pod bieżącą wodą, żeby ułatwić czyszczenie.najlepszy pakiet do kreacji.najkorzystniejszy wszechstronny komplet do kreacji, który pomoże Ci osiągnąć 7 zadań przy pomocy 1 urządzenia.najkorzystniejszy zestaw do kreacji.najlepszy wszechstronny pakiet do kreacji, który pomoże Ci osiągnąć 7 zadań przy pomocy 1 urządzenia.W wyposażeniu wynajdziemy:Trymer Braun All-in-one 5 MGK5245Grzebień 3 - 10 mmGrzebień 11 - 21 mmNaprawiono grzebienie o 1 mm i 2 mmTrymer do detaliMaszynka do golenia Gillette Fusion5 ProGlide z technologią FlexBall...
 • Producent Braun 
 • Rodzaj trymer 

Najtańsze trymery Gillette – Ranking marzec 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze trymery Gillette, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich trymerów Gillette jest aktualizowany na bieżąco.

Warto przejrzeć:  Ranking trymerów Fox - Jaki najlepszy? Nasze TOP10

1☆ Braun Trymer wielofunkcyjny mgk 3242 (4210201296157) ☆

Braun Trymer wielofunkcyjny mgk 3242 (4210201296157) Najniższa Cena Online Trymer BRAUN MGK3242 Wielofunkcyjny zestaw do strzyżenia Braun MGK3242 – urządzenie 7-w-1 do zarostu i ciała. Uniwersalny trymer na mokro i na sucho z ładowarką o wyjątkowej produktywności cięcia w porównaniu z poprzednimi generacjami trymerów do zarostu Braun Trymer męski do brody, twarzy i włosów 7-w-1. W komplecie 1 maszynka do golenia Gillette Fusion5 ProGlide zapewniająca gładkie golenie bezawaryjne ostrza i 13 ustawień długości dla zapewnienia maksymalnej precyzji w trakcie kreacji Akumulator Ni-MH umożliwiający 80 minut pracy po 8 godzinach ładowania Zaprojektowana i skonstruowana w Niemczech przez producenta Braun Nietępiące się ostrza Ten trymer do zarostu Braun z bezawaryjnymi ostrzami, które łatwo tną długie i grube włosy bez uczucia ciągnięcia i szarpania, jest szybszy, ostrzejszy i bardziej produktywny¹. Trymer 7-w-1 do brody, przycinania zarostu na twarzy i do włosów w pakiecie z maszynką Gillette Fusion5 ProGlide gwarantującą gładkie golenie. Zaznaczanie konturów i precyzyjne przycinanie Kształtuj precyzyjne brzegi i kontury dzięki głowicy trymera do zarostu. Użyj głowicy skrupulatnego trymera, by przycinać włosy na wyjątkowo niewielkich obszarach. Starannie przycinaj włosy do żądanej długości, od 0,5 do 21 mm, za pomocą dwóch dwufunkcyjnych dostosowywanych nasadek. Maszynka do golenia Gillette SkinGuard Gładkie golenie szyi, policzków i twarzy dzięki maszynce do golenia Gillette SkinGuard, która została przetestowana klinicznie pod kątem skóry wrażliwej. Komplet braun to najkorzystniejszy pakiet do typu „wszystko w jednym", pomagający wykonać 7 zadań przy użyciu 1 urządzenia.
 • Producent Braun 
 • Maksymalna długość 2.1 mm
 • Minimalna długość 0.5 mm
 • Rodzaj trymer 

2☆ Braun Trymer mgk 5245 (4210201283232) ☆

Braun Trymer mgk 5245 (4210201283232) Najniższa Cena Online Trymer Braun All-in-one.pakiet 7 w 1 do przycinania brody, twarzy, włosów i czystego golenia.dopasowuje się do każdej brody dzięki technologii AutoSensing.Czyta brodę 13 razy na sekundę i dostosowuje moc silnika trymera do jego grubości, łatwe przycinanie każdego typu brody.Długie przycinanie brody.Utrzymuj dłuższe brody albo fryzury dzięki grzebieniu 11 - 20 mm.krótkie i przeciętne brody.krótki grzebień do brody pomaga utrzymać niedługi i średni wymiar brody (0,5-10 mm) i zarostu.Strzyżenie włosów.Obetnij włosy do skrupulatnie takiej długości, jakiej Ci potrzeba - od 0,5 do 21 mm przy pomocy dwóch regulowanych grzebieni o podwójnym przeznaczeniu..Konturowanie i przycinanie detali.Twórz staranne linie i krawędzie przy pomocy głowicy trymera do brody. Zajmij się stanowczo znikomymi obszarami przy pomocy głowicy trymera do detali.Maszynka do golenia Gillette Fusion 5 ProGlide.Oczyść golenie szyi, policzków i twarzy przy pomocy maszynki do golenia Gillette Fusion 5 ProGlide z technologią FlexBall..Trwała bateria litowo-jonowa.100 minut przycinania. Pełne naładowanie w ciągu 1 godziny. Prędkie ładowanie w 5 minut za 1 przycięcie.Zmywalny.Bezpiecznie umyj głowicę pod bieżącą wodą, by ułatwić czyszczenie.najlepszy komplet do kreacji.najlepszy wszechstronny zestaw do kreacji, który pomoże Ci osiągnąć 7 zadań przy pomocy 1 urządzenia.najlepszy komplet do stylizacji.najkorzystniejszy wszechstronny pakiet do kreacji, który pomoże Ci osiągnąć 7 zadań przy pomocy 1 urządzenia.W wyposażeniu odnajdziemy:Trymer Braun All-in-one 5 MGK5245Grzebień 3 - 10 mmGrzebień 11 - 21 mmNaprawiono grzebienie o 1 mm i 2 mmTrymer do detaliMaszynka do golenia Gillette Fusion5 ProGlide z technologią FlexBall...
 • Producent Braun 
 • Rodzaj trymer 
Warto przejrzeć:  Ranking trymerów Panasonic - Jaki najlepszy? Nasze TOP10

Podsumowanie, czyli jaki trymer Gillette najlepszy?

Najlepszy trymer Gillette w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy trymer Gillette w Rankingach – nasze TOP3


Najlepsze Trymery – TOP5 marzec 2023

Jeżeli żaden z powyższych modeli trymerów Gillette nie spełnił oczekiwań lub maszynki nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych trymerów.


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *