Nazdrowieiurode.pl

Zadbaj o swoje zdrowie i urodę z naszym portalem

Depilatory

Ranking depilatorów dla mężczyzn – Jaki najlepszy? Nasze TOP10

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych depilatorów dla mężczyzn. Poniższe zestawienia są aktualne na grudzień 2022 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych depilatorów dla mężczyzn,
 • TOP10 najtańszych depilatorów dla mężczyzn.

Sekcje publikacji

Jakie depilatory dla mężczyzn najlepiej wybrać? Ranking na grudzień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane depilatory dla mężczyzn, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking depilatorów dla mężczyzn, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

1☆ Philips Golarka męska Seria 5000 S5585/30, kolor czarny ☆

Philips Golarka męska Seria 5000 S5585/30, kolor czarny Najniższa Cena Online precyzyjne golenie delikatne dla skóryGolarka Philips z kolekcji 5000 zapewnia nieprzeciętne golenie, a teraz zezwala na strzyżenie jeszcze większej liczby włosów za jednym pociągnięciem. Dzięki zaawansowanej technice SkinIQ golarka lokalizuje gęstość włosów i dopasowuje się do niej, gwarantując większy komfort skóry. Wysoka skuteczność przy każdym pociągnięciuOstrza SteelPrecision ruszają się do 90 tys. Razy na minutę, tnąc więcej włosów przy każdym pociągnięciu. Urządzenie wyposażone jest w 45 sprawnych, samoostrzących ostrzy wyprodukowanych w Europie. Bezproblemowe przycinanie brodyInteligentny sensor zarostu odczytuje grubość włosów 125 razy na sekundę. Technologia automatycznie dostosowuje moc cięcia, żeby zapewnić bezproblemowe i łagodne golenie. elastyczne głowice dostosowują się do kształtu twarzyW pełni rozciągliwe głowice obracają się o 360°, żeby podążać za konturem twarzy. Słuszny kontakt ze skórą zapewnia dokładne i wygodne golenie. Zaprojektowane z myślą o precyzji i wydajności przycinaniaNowy zarys głowic golących został zaprojektowany z myślą o precyzji. Powierzchnia została wzbogacona o kanały Hair-Guide, które układają włosy w pozycji wygodnej do cięcia. Otwieranie jednym dotknięciem usprawnia czyszczenieCzyszczenie golarki jest nietrudne. Wystarczy jedno naciśnięcie przycisku, by otworzyć głowicę golącą, którą następnie można opłukać wodą. Golenie na mokro, na sucho, a nawet pod prysznicemprzypasuj sposób golenia do swych potrzeb. Wet & Dry pozwala na dobór wygodnego golenia na sucho lub golenia na mokro z użyciem żelu lub pianki choćby pod prysznicem. skrupulatny trymer zintegrowany z uchwytemDopełnij swój wygląd, używając wysuwanego, dokładnego trymera. Jest zintegrowany z korpusem golarki, dzięki czemu z łatwością przytniesz wąsy albo baki. Do 60 minut bezprzewodowego golenia po całkowitym naładowaniuMożesz golić się bezprzewodowo poprzez 60 minut po całkowitym naładowaniu akumulatora. Czas ładowania: 1 godz., czas prędkiego ładowania: 5 minW zaledwie godzinę naładuj energooszczędny i skuteczny akumulator litowo-jonowy golarki. Śpieszysz się? Podłącz golarkę na 5 minut i zapewnij jej moc na jedno pełne golenie. Golarka jest wyposażona w system Eco PassportW firmie Philips promujemy zrównoważony rozwój we wszelkich aspektach tworzenia produktów. Nasz zakład produkcyjny wykorzystuje w 100% energię elektryczną ze źródeł odnawialnych, a nasze opakowania są tworzone z materiałów nadających się do recyklingu. Wszystkie golarki są wyposażone w system Eco Passport. ekran LED z ikonami umożliwiającymi instynktowną obsługę golarkiinstynktowny ekran pokazuje znaczne dane, zapewniając najwygodniejsze osiągalne golenie. Interfejs obejmuje wskaźnik 3 poziomów baterii, porady dotyczące czyszczenia i wskaźnik blokady.
 • Producent Philips 
 • Kolor czarny 

2☆ Golarka do ciała bodygroom series 3000 bg3010/15 marki Philips ☆

Golarka do ciała bodygroom series 3000 bg3010/15 marki Philips Najniższa Cena Online Golarka do ciała PHILIPS Bodygroom series 3000 BG3010/15. Typ systemu golącego: Głowica goląca z podwójną siateczką Zasilanie: Akumulatorowe Czas pracy bezprzewodowej [min]: 50 Sposób wykorzystywania: Na mokro, Na sucho typ produktu: Golarka męska typ systemu golącego: Głowica goląca z podwójną siateczką liczba ustawień długości: 1 Zasilanie: Akumulatorowe rodzaj akumulatora/baterii: NiMH Czas pracy bezprzewodowej [min]: 50 Czas ładowania [min]: 480 konstrukcja: praktyczny uchwyt Gumowany uchwyt Sposób użytkowania: Na mokro Na sucho Czyszczenie: Pod bieżącą wodą Inne: Skin Comfort Linia: Series 3000 Kolor: Czarny załączone wyposażenie: Nasadka grzebieniowa Gładkie golenie ciała. Ochrona skóry nawet w miejscach wrażliwych. Golarki Series 3000 znakomicie radzą sobie z owłosieniem, nie podrażniając skóry. Możesz zastosować przychylnej dla skóry golarki lub przyciąć włosy z zastosowaniem nasadki 3 mm. Golarka do ciała Philips BG3010/15. Ochrona skóry nawet w miejscach wrażliwych. Golarka do ciała może być wykorzystywana choćby do wrażliwych partii. Siateczka hipoalergiczna i zaokrąglone końcówki poprawiają komfort golenia. Do 50 minut golenia bezprzewodowego. Wodoodporna konstrukcja. Poręczny uchwyt. Sprawny w zróżnicowanych partiach ciała trafny wygląd w każdej sytuacji? Z golarką Bodygroom series 3000 pozbędziesz się niepożądanego zarostu z całego ciała. Urządzenie zostało zaprojektowane tak, by zapewnić Ci pełen komfort, a także bezpieczeństwo w trakcie golenia. Chwyta włoski, żeby następnie precyzyjnie je przyciąć. Golarkę możesz stosować choćby w okolicach pach, klatki piersiowej czy pachwin. Komfort podczas golenia Zapomnij o podrażnieniach. Głowica została zaprojektowana tak, aby zapewnić Ci pełen komfort w trakcie i po goleniu. Hipoalergiczna siateczka i zastrzeżone, zaokrąglone końcówki zadbają o Twoją skórę. Dwustronny trymer przycina dłuższe włosy, aby następnie ogolić je siateczką. Do 50 minut bezprzewodowej pracy pan potrzebuje urządzenia, które sprosta swym zadaniom w każdych warunkach. Bodygroom series 3000 zasilany jest bezprzewodowo. zastosowany akumulator daje Ci do 50 minut działania. O stanie naładowania poinformuje Cię wskaźnik. Używaj choćby pod prysznicem Czyszczenie Bodygroom series 3000 jest tak proste, że jeszcze ochoczoj po nią sięgniesz. wystarczy opłukać ją pod wodą po zakończeniu golenia. Wodoodporna obudowa zezwala na korzystanie z maszynki podczas prysznica. Bądź gotów do wyjścia jeszcze szybciej! Pewnie leży w rąk Golarka leży pewnie w rąk, nawet gdy używasz jej pod prysznicem. Nie obawiaj się o wyślizgnięcie. Gumowy uchwyt o praktycznym zarysie, sprawiają, iż masz pełną kontrolę podczas strzyżenia...
 • Producent Philips 
 • Rodzaj zasilania akumulatorowe 
 • Czas ładowania 8 h
 • Kolor czarny 
Warto przejrzeć:  Ranking depilatorów bezbolesnych - Jaki najlepszy? Nasze TOP10

3☆ Series 5000 S5587/30 Golarka PHILIPS, kolor grafitowy ☆

Series 5000 S5587/30 Golarka PHILIPS, kolor grafitowy Najniższa Cena Online skrupulatne golenie delikatne dla skóry dzięki technice SkinIQGolarka Philips z serii 5000 gwarantuje doskonałe golenie, a teraz pozwala na strzyżenie jeszcze obszerniejszej liczby włosów za jednym pociągnięciem. Dzięki progresywnej technologii SkinIQ golarka wykrywa gęstość włosów i dopasowuje się do niej, gwarantując większy komfort skóry Wysoka produktywność przy każdym pociągnięciuOstrza SteelPrecision ruszają się do 90 tys. Razy na minutę, tnąc więcej włosów przy każdym pociągnięciu. Urządzenie zaopatrzone jest w 45 wydajnych, samoostrzących ostrzy wytwarzanych w Europie. Bezproblemowe przycinanie brodyInteligentny detektor zarostu odczytuje grubość włosów 125 razy na sekundę. Technologia automatycznie dopasowuje moc cięcia, by zapewnić bezproblemowe i łagodne golenie. rozciągliwe głowice dostosowują się do kształtu twarzyW pełni elastyczne głowice obracają się o 360°, aby podążać za konturem twarzy. Stosowny kontakt ze skórą zagwarantuje precyzyjne i komfortowe golenie. Zaprojektowane z myślą o precyzji i wydajności przycinaniaNowy kształt głowic golących został zaprojektowany z myślą o precyzji. Powierzchnia została wzbogacona o kanały Hair-Guide, które układają włosy w pozycji wygodnej do cięcia. Otwieranie jednym dotknięciem upraszcza czyszczenieCzyszczenie golarki jest nietrudne. Starczy jedno naciśnięcie przycisku, aby otworzyć głowicę golącą, którą następnie można opłukać wodą. Golenie na mokro, na sucho, a choćby pod prysznicemprzypasuj sposób golenia do swych potrzeb. Wet & Dry umożliwia wybór komfortowego golenia na sucho lub golenia na mokro z wykorzystaniem żelu lub pianki nawet pod prysznicem. skrupulatny trymer zintegrowany z uchwytemDopełnij swój wygląd, używając wysuwanego, starannego trymera. Jest zintegrowany z korpusem golarki, dzięki temu prosto przytniesz wąsy lub baki. Do 60 minut bezprzewodowego golenia po całkowitym naładowaniuMożesz golić się bezprzewodowo poprzez 60 minut po całkowitym naładowaniu akumulatora. Czas ładowania: 1 godz., czas szybkiego ładowania: 5 minW zaledwie godzinę naładuj energooszczędny i produktywny akumulator litowo-jonowy golarki. Śpieszysz się? Podłącz golarkę na 5 minut i zapewnij jej moc na jedno pełne golenie. Golarka jest wyposażona w system Eco PassportW firmie Philips promujemy zrównoważony rozwój we wszelkich aspektach tworzenia produktów. Nasz zakład produkcyjny wykorzystuje w 100% energię elektryczną ze źródeł odnawialnych, a nasze opakowania są tworzone z tworzyw nadających się do recyklingu. Wszystkie golarki są zaopatrzone w system Eco Passport. wyświetlacz LED z ikonami umożliwiającymi instynktowną obsługę golarkiinstynktowny ekran pokazuje wyraźne informacje, gwarantując najwygodniejsze możliwe golenie. Interfejs obejmuje wskaźnik 3 poziomów baterii, porady dotyczące czyszczenia i wskaźnik blokady.
 • Producent Philips 
 • Czas ładowania 1 h
 • Kolor grafitowy 

5☆ Golarka xr1570 ultimate r9 marki Remington ☆

Golarka xr1570 ultimate r9 marki Remington Najniższa Cena Online Golarka XR1570 (Ultimate XR1570 R9) Wirujące głowice i wyjątkowe ostrza LiftLogic zastosowane w progresywnej golarce Remington XR1570 to jeszcze skrupulatniejsze golenie, przeznaczone skórze wrażliwej. Postępowe technologie i system antybakteryjny pozwalają na przycinanie włosków przy samej nasadzie i ochronę przed bakteriami, co przyczynia się do utrzymania najwyższych standardów higieny i tym samym - do ochrony przed podrażnieniami. Wirujące strzyżenie Głowice ComfortSpin, w które wyposażona została golarka, mają pierścień zewnętrzny obracający się w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara. Wewnętrzny pierścień z ostrzami obraca się w przeciwnym kierunku - zgodnym z ruchem wskazówek zegara. zapewnia to zmniejszenie tarcia w trakcie przycinania, a tym samym - mniej podrażnień dla skóry. Unikatowe ostrza W golarce XR1570 zastosowano unikatowe ostrza LiftLogic. Ich wyjątkowość przejawia się nie tylko w wytrzymałości i ostrości, ale także w zasadzie działania. Jedno z ostrzy podnosi włos i pociąga go, by drugie mogło przyciąć go precyzyjnie tuż przy skórze. W ten sposób golarka może rozprawić się nawet z najszczególniej niesfornymi włoskami. Dostosowanie do konturów twarzy wyśmienite golenie bez wielokrotnych ruchów na tym samym obszarze twarzy gwarantują wielokierunkowe głowice. Obracają się one tak, by dotrzeć do najtrudniej dostępnych zakamarków twarzy i poradzić sobie z goleniem na linii szczęk czy miękkiej skórze szyi. Ochrona skóry wrażliwej Dla jeszcze bardziej delikatnego golenia, głowice XR1570 zostały nasączone specjalnym środkiem antybakteryjnym. umożliwia on zachowanie najwyższej higieny podczas golenia, zarówno na sucho jak i na mokro - co jest osiągalne dzięki 100% wodoodporności urządzenia. Głowica ComfortSpin dla delikatniejszego golenia Antybakteryjna głowica Grooming styler i wysuwany trymer do modelowania zarostu precyzyjne ostrza LiftLogic Wielokierunkowa głowica dopasowująca się do kształtu twarzy Do wykorzystania na sucho i na mokro - 100% wodoodporny 60 minut bezprzewodowego działania szybkie 5-minutowe ładowanie nowoczesny wskaźnik LED stanu baterii Golarka Ultimate XR1570 R9 Instrukcja obsługi GWARANCJA 2+1 Dodatkowy rok gwarancji uzyskasz rejestrując swój zakup na stronie producenta: www.remington....
 • Producent Remington 
 • Kolor czarny 

8☆ Braun Golarka series 3 3000s (4210201124481) ☆

Braun Golarka series 3 3000s (4210201124481) Najniższa Cena Online Bezlitosna dla zarostu. Łagodna dla skóry. Braun to renomowana niemiecka marka, która specjalizuje się w tworzeniu skrupulatnych golarek światowej klasy. Jest uznana na całym świecie za prosty, instynktowny design, a także rewelacyjną skuteczność swych produktów. Braun raduje się zaufaniem panów w przeróżnych krajach - to numer 1 na świecie w kategorii golarek foliowych.* Działanie wszystkich golarek Braun jest oparte na prostych, intuicyjnych pociągnięciach, a zatem nie ma potrzeby dwukrotnego golenia tego samego miejsca, co pomaga zminimalizować podrażnienia skóry. Specjalistyczne komponenty tnące są wrażliwe na nacisk i chronione opatentowaną metalową siateczką (SensoFoil™), co pozwala zapewnić staranne i staranne golenie, a równocześnie rewelacyjny komfort skóry. Wszystkie golarki Series 3 zostały zaprojektowane i produkowane w Niemczech – zapewniają najwyższą precyzję i skrupulatność. Jakość, którą możesz poczuć każdego dnia. * Na podstawie wartości sprzedaży od lipca 2015 do czerwca 2016. Źródło: Wiodący instytut zajmujący się badaniem rynku. Nowoczesne golenie 3 specjalistyczne części golące skrupulatne i delikatne golenie. Opatentowana folia firmy Braun SensoFoil™ chroni skórę przed superostrymi, starannymi ostrzami. technologia Micro Comb ProSkin Micro Comb wychwytuje więcej włosków przy pierwszym pociągnięciu, żeby zapewnić szybsze golenie i komfort skóry. Ochrona skóry Wrażliwe na nacisk ostrza Braun samoczynnie cofają się,chronić Twoją skórę. delikatne golenie i uczucie gładkiej skóry. Przystępna kontrola poręczny uchwyt z charakterystycznym wzorem Braun na gumowej powierzchni zagwarantuje bezpieczne korzystanie z golarki, choćby przy goleniu na mokro w łazience lub w trakcie opłukiwania urządzenia pod bieżącą wodą. Inteligentny design Pełna moc goląca Series 3 ProSkin jest skoncentrowana w wąskiej, precyzyjnej głowicy, co pozwala prosto golić nieprzystępne miejsca, takie jak obszar pod nosem. Możliwość użycia z kablem lub bez Nigdy nie zabraknie jej mocy. Smart Plug ma automatyczną regulację napięcia 100-240 V, możesz więc korzystać z golarki Braun w dodatku podczas podróży zagranicznych. 100% wodoodporność Wszystkie golarki Braun są wodoodporne — można je zanurzyć w wodzie na głębokość do 5 m. Łatwe, wygodne i higieniczne czyszczenie — możesz opłukać swoją golarkę pod bieżącą wodą. Akumulator klasy premium produktywny akumulator NiMH kompletnie ładuje się w 1 godzinę, aby zapewnić 45 minut bezprzewodowego golenia. starczy 5 minut ładowania dla 1 golenia. Ekran LED informuje o konieczności naładowania golarki. Ruchoma głowica goląca rozciągliwe części tnące Wet&Dry (w określonych modelach) Baza Clean&Charge (w określonych modelach) 100% wodoodporność Akumulator kolekcja 5 CoolTec linia 3 ProSkin kolekcja 3 ✔ ✔ ✔ ✔ ✔ ✔ ✔ ✔ ✔ ✔ ✔ ✔ ✔ ✔ ✔ ✔ Li-Ion 45 minut golenia NiMH 45 minut golenia NiMH 45 minut golenia NiMH 20 minut golenia
 • Producent Braun 
 • Rodzaj zasilania akumulatorowe 
 • Czas ładowania 1 h
 • Kolor czarny, szary 
Warto przejrzeć:  Ranking depilatorów z dyskami ceramicznymi - Jaki najlepszy? Nasze TOP10

Najtańsze depilatory dla mężczyzn – Ranking grudzień 2022 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze depilatory dla mężczyzn, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich depilatorów dla mężczyzn jest aktualizowany na bieżąco.

1☆ Golarka LIBEREX CP006644 (6931446930771) ☆

Golarka LIBEREX CP006644 (6931446930771) Najniższa Cena Online Męska golarka do pleców Liberex Pozbądź się niechcianych włosków przy pomocy golarki Liberex. Służy ona do golenia nie tylko pleców,także ramion i innych okolic ciała. Elastyczna głowica dostosowuje się do kształtu pleców, a ergonomiczny uchwyt pozwoli dotrzeć do każdego miejsca na plecach. momentalnie pozbędziesz się niechcianych włosków Golarka Liberex została zaprojektowana do depilowania nie tylko pleców, lecz całego ciała. Oferuje golenie zarówno na sucho jak i mokro, dzięki temu wybierzesz najkorzystniejszą dla siebie opcję. Artykuł wyposażono w 3 ostrza każdy o szerokości 3.5", które pozwolą Ci prędko pozbyć się zbędnego owłosienia. użyteczna konstrukcja Golarka dostosowywaną głowicę, która jest rozciągliwa i dostosowuje się do kształtu pleców, skrupulatnie przylegając do skóry pod każdym kątem. W wyniku czego zapewnia staranne i komfortowe golenie. Na dodatek długi, funkcjonalny uchwyt możesz regulować i blokować na zróżnicowanych długościach, dzięki temu dotrzesz do każdego miejsca. uzupełniające ostrza w pakiecie Oprócz golarki w pakiecie odszukasz także dopełniające ostrza, 3 zostały już zamontowane na golarce, a dodatkowe 3 załączono do zestawu. W ten sposób zaoszczędzisz czas i pieniądze na zakup nowych składników. Jeśli zajdzie taka potrzeba, za łatwością je wymienisz, po prostu wysuń ostrza i nałóż nowe. W zestawie golarka + 3 ostrzadodatkowe ostrza x3 Specyfikacja
 • Producent LIBEREX 
 • Kolor czarny 

5☆ Esperanza GOLARKA DAMSKA ARUBA FIOLETOWA (5901299918715) ☆

Esperanza GOLARKA DAMSKA ARUBA FIOLETOWA (5901299918715) Najniższa Cena Online Golarka bezprzewodowa damska ARUBA FIOLETOWAIdealnie gładkie ciało w kilka minut - z urządzeniem Aruba 2w1 to możliwe!Depilacja to jeden z podstawowych zabiegów pielęgnacyjnych jakie wykonuje kobieta.Jak skutecznie i bezboleśnie pozbyć się niechcianych włosków - tu najlepiej sprawdzi się wykorzystanie golarki.Bezprzewodowa golarka Aruba z podwójnym trymerem spełni wszystkie Twoje kryteria!Głowica golarki wyposażona została w wysokiej jakości system ostrzy, dzięki którym w prędki sposób wyeliminujesz nawet najkrótsze włoski!Ruchoma głowica wyśmienicie dostosowuje się do kształtu ciała.Nasadka grzebieniowa zapewni staranne i równe przycinanie włosków.Urządzenie jest proste w obsłudze, niewiele znaczące. Jego użyteczny kształt i oraz pokrętło, przy pomocy którego ustawisz prędkość/moc działania widocznie ułatwiają wykonywanie zabiegów w domowym zaciszu.produkt jest w pełni wytrzymały na zachlapania, prosty w czyszczeniu - po każdym tworzonym zabiegu pamiętaj o tymstarannie wyczyścić głowicę golącą.Golarka zasilana na baterie 2 x AA (brak w zestawie), wysoce energooszczędna - 1 komplet baterii wystarcza na długi okres używania.Urządzenie jest lekkie i zajmuje niedużo miejsca przez co bezproblemowo możesz zabierać je ze sobą na wyjazdy!dostępna w kolorze fioletowym.idealny pomysł na podarunek dla każdej kobiety!Urządzenie genialne dla kobiet, które cenią sobie użyteczne rozwiązania i wygodę typowo!mocne strony towaru:- produkt nowy, wysokiej jakości;- tworzony z najkorzystniejszych materiałów;- bezprzewodowa golarka damska z trymerem;- dedykowane do usuwania niechcianego owłosienia ze skóry;- nowoczesny design;- estetyczne wykonanie;- użyteczny zarys;- prosta obsługa;- lekkie, poręczne, wygodne w użyciu;- bezpieczne użytkowanie (dokument CE);- urządzenie łatwe w czyszczeniu i przechowywaniu;- wyśmienicie spełni oczekiwania na wyjazdach;- doskonały pomysł na prezent dla każdej kobiety;Specyfikacja techniczna:- system golący: ostrza;- używanie golarki: na sucho;- podwójny trymer;- ruchoma głowica goląca;- nakładka grzebieniowa;- sterowanie za pomocą pokrętła znajdującego się na obudowie;- zasilanie: 2 baterie AA (brak w pakiecie);- kolor urządzenia: fioletowy;- waga produktu: 0,2 kg;skrupulatne wymiary urządzenia:- długość: 14 cm;- szerokość: 5 cm;- wysokość: 3 cm.towar zapakowany w estetyczne, oryginalne pudełko....
 • Producent Esperanza 
 • Rodzaj zasilania bateryjne 
 • Kolor niebieski, fioletowy, biały 
Warto przejrzeć:  Ranking depilatorów świetlnych - Jaki najlepszy? Nasze TOP10

6☆ Golarka LIBEREX CP008528 Pomarańczowy, CP008528 ☆

Golarka LIBEREX CP008528 Pomarańczowy, CP008528 Najniższa Cena Online Męska golarka do pleców firmy Liberex teraz możesz w prosty sposób pozbyć się niechcianego owłosienia. Golarka do pleców producenta Liberex została wyposażona w 3 wymienne ostrza, które wyśmienicie poradzą sobie choćby z niedługimi, uporczywymi włoskami. Dzięki praktycznej konstrukcji gwarantuje komfort i bezpieczeństwo wykorzystywania. Pozwala na golenie jednocześnie na sucho, jak i na mokro. Pakiet też 3 dodatkowe ostrza i niewielką szczoteczkę do czyszczenia. Bezpieczne i skrupulatne golenie Golarka Liberex została zaopatrzona w 3 świetnej jakości ostrza, które szybkie i skrupulatne eliminowanie nawet bardzo niedługich włosków. Za jej pomocą możesz golić się i na sucho, i na mokro - to Ty decydujesz! w dodatku specjalna osłona chroni użytkowników przed skaleczeniem. W razie potrzeby możeszbezproblemowo wymienić ostrza - wystarczy je wysunąć, a następnie wsunąć nowe! Przemyślana budowa produkt jest niezwykle prosty w obsłudze i łatwy w utrzymaniu. Jego czyszczenie ułatwia wchodząca w skład zestawu szczoteczka. Został wyposażony w długi uchwyt, który perfekcyjnie leży w rąk i pozwala dosięgnąć niemal każdego miejsca. Specjalny otwór umożliwia zawieszenie golarki na przykład na haku. Co więcej, głowicę produktu można zdemontować - dzięki temu z łatwością ją wyczyścisz albo wymienisz ostrza. przypasowana do Twoich potrzeb Ciesz się nieprzeciętną precyzją. Głowica golarki wygina się w zakresie 15°. Dzięki czemu wspaniale przylega do skóry, dostosowuje się do kształtu pleców i pozwala na niesamowicie staranne golenie. Co więcej, uchwyt towaru zgina się pod kątem do 180°. Możesz więc trafnie dopasować go do swych potrzeb i bezproblemowo ogolić nawet trudno przystępne miejsca. W komplecie GolarkaGłowica golarki z 3 ostrzamiSzczoteczka do czyszczenia (zamontowana na uchwycie)3 dopełniające ostrzaInstrukcja obsługi Specyfikacja
 • Producent LIBEREX 

7☆ Liberex Golarka cp005186 czarny (6931446930788) ☆

Liberex Golarka cp005186 czarny (6931446930788) Najniższa Cena Online Męska golarka do pleców marki Liberex dzisiaj możesz w prosty sposób pozbyć się niechcianego owłosienia. Golarka do pleców firmy Liberex została zaopatrzona w 3 wymienne ostrza, które nadzwyczajnie poradzą sobie choćby z krótkimi, uporczywymi włoskami. Dzięki funkcjonalnej konstrukcji zagwarantuje komfort i bezpieczeństwo wykorzystywania. Umożliwia golenie jednocześnie na sucho, jak i na mokro. Pakiet także 3 dodatkowe ostrza i niewielką szczoteczkę do czyszczenia. Bezpieczne i skrupulatne golenie Golarka Liberex została wyekwipowana w 3 perfekcyjnej jakości ostrza, które szybkie i dokładne usuwanie choćby niezwykle krótkich włosków. Za jej pomocą możesz golić się i na sucho, i na mokro - to Ty decydujesz! ponadto specjalna osłona chroni użytkowników przed skaleczeniem. W razie zapotrzebowania możeszbezproblemowo wymienić ostrza - starczy je wysunąć, a następnie wsunąć nowe! Przemyślana kompozycja towar jest niezwykle prosty w obsłudze i nieskomplikowany w utrzymaniu. Jego czyszczenie usprawnia wchodząca w skład zestawu szczoteczka. Został wyekwipowany w długi uchwyt, który perfekcyjnie leży w dłoni i pozwala dosięgnąć niemal każdego miejsca. Specjalny otwór zezwala na zawieszenie golarki na przykład na haku. Co więcej, głowicę produktu można zdemontować - dzięki temu z łatwością ją wyczyścisz lub wymienisz ostrza. dobrana do Twoich potrzeb Ciesz się nieporównaną precyzją. Głowica golarki wygina się w zakresie 15°. Dzięki czemu wspaniale przylega do skóry, dopasowuje się do kształtu pleców i zezwala na niesamowicie precyzyjne golenie. Co więcej, uchwyt produktu zgina się pod kątem do 180°. Możesz więc optymalnie przystosować go do swych potrzeb i bezproblemowo ogolić choćby trudno przystępne miejsca. W pakiecie GolarkaGłowica golarki z 3 ostrzamiSzczoteczka do czyszczenia (zamontowana na uchwycie)3 uzupełniające ostrzaInstrukcja obsługi Specyfikacja
 • Producent LIBEREX 

Podsumowanie, czyli jaki depilator dla mężczyzn najlepszy?

Najlepszy depilator dla mężczyzn w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy depilator dla mężczyzn w Rankingach – nasze TOP3


Najlepsze Depilatory – TOP5 grudzień 2022

Jeżeli żaden z powyższych modeli depilatorów dla mężczyzn nie spełnił oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych depilatorów.


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *