Nazdrowieiurode.pl

Zadbaj o swoje zdrowie i urodę z naszym portalem

Depilatory

Ranking depilatorów dla mężczyzn – Jaki najlepszy? Nasze TOP10

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych depilatorów dla mężczyzn. Poniższe zestawienia są aktualne na sierpień 2022 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych depilatorów dla mężczyzn,
 • TOP10 najtańszych depilatorów dla mężczyzn.

Sekcje publikacji

Jakie depilatory dla mężczyzn najlepiej wybrać? Ranking na sierpień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane depilatory dla mężczyzn, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking depilatorów dla mężczyzn, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

1☆ Golarka do ciała bodygroom series 3000 bg3010/15 marki Philips ☆

Golarka do ciała bodygroom series 3000 bg3010/15 marki Philips Najniższa Cena Online Golarka do ciała PHILIPS Bodygroom series 3000 BG3010/15. Typ systemu golącego: Głowica goląca z podwójną siateczką Zasilanie: Akumulatorowe Czas pracy bezprzewodowej [min]: 50 Sposób wykorzystywania: Na mokro, Na sucho typ produktu: Golarka męska typ systemu golącego: Głowica goląca z podwójną siateczką liczba ustawień długości: 1 Zasilanie: Akumulatorowe rodzaj akumulatora/baterii: NiMH Czas pracy bezprzewodowej [min]: 50 Czas ładowania [min]: 480 konstrukcja: praktyczny uchwyt Gumowany uchwyt Sposób użytkowania: Na mokro Na sucho Czyszczenie: Pod bieżącą wodą Inne: Skin Comfort Linia: Series 3000 Kolor: Czarny załączone wyposażenie: Nasadka grzebieniowa Gładkie golenie ciała. Ochrona skóry nawet w miejscach wrażliwych. Golarki Series 3000 znakomicie radzą sobie z owłosieniem, nie podrażniając skóry. Możesz zastosować przychylnej dla skóry golarki lub przyciąć włosy z zastosowaniem nasadki 3 mm. Golarka do ciała Philips BG3010/15. Ochrona skóry nawet w miejscach wrażliwych. Golarka do ciała może być wykorzystywana choćby do wrażliwych partii. Siateczka hipoalergiczna i zaokrąglone końcówki poprawiają komfort golenia. Do 50 minut golenia bezprzewodowego. Wodoodporna konstrukcja. Poręczny uchwyt. Sprawny w zróżnicowanych partiach ciała trafny wygląd w każdej sytuacji? Z golarką Bodygroom series 3000 pozbędziesz się niepożądanego zarostu z całego ciała. Urządzenie zostało zaprojektowane tak, by zapewnić Ci pełen komfort, a także bezpieczeństwo w trakcie golenia. Chwyta włoski, żeby następnie precyzyjnie je przyciąć. Golarkę możesz stosować choćby w okolicach pach, klatki piersiowej czy pachwin. Komfort podczas golenia Zapomnij o podrażnieniach. Głowica została zaprojektowana tak, aby zapewnić Ci pełen komfort w trakcie i po goleniu. Hipoalergiczna siateczka i zastrzeżone, zaokrąglone końcówki zadbają o Twoją skórę. Dwustronny trymer przycina dłuższe włosy, aby następnie ogolić je siateczką. Do 50 minut bezprzewodowej pracy pan potrzebuje urządzenia, które sprosta swym zadaniom w każdych warunkach. Bodygroom series 3000 zasilany jest bezprzewodowo. zastosowany akumulator daje Ci do 50 minut działania. O stanie naładowania poinformuje Cię wskaźnik. Używaj choćby pod prysznicem Czyszczenie Bodygroom series 3000 jest tak proste, że jeszcze ochoczoj po nią sięgniesz. wystarczy opłukać ją pod wodą po zakończeniu golenia. Wodoodporna obudowa zezwala na korzystanie z maszynki podczas prysznica. Bądź gotów do wyjścia jeszcze szybciej! Pewnie leży w rąk Golarka leży pewnie w rąk, nawet gdy używasz jej pod prysznicem. Nie obawiaj się o wyślizgnięcie. Gumowy uchwyt o praktycznym zarysie, sprawiają, iż masz pełną kontrolę podczas strzyżenia...
 • Producent Philips 
 • Rodzaj zasilania akumulatorowe 
 • Czas ładowania 8 h
 • Kolor czarny 

2☆ Philips Golarka męska Seria 5000 S5585/30, kolor czarny ☆

Philips Golarka męska Seria 5000 S5585/30, kolor czarny Najniższa Cena Online precyzyjne golenie delikatne dla skóryGolarka Philips z kolekcji 5000 zapewnia nieprzeciętne golenie, a teraz zezwala na strzyżenie jeszcze większej liczby włosów za jednym pociągnięciem. Dzięki zaawansowanej technice SkinIQ golarka lokalizuje gęstość włosów i dopasowuje się do niej, gwarantując większy komfort skóry. Wysoka skuteczność przy każdym pociągnięciuOstrza SteelPrecision ruszają się do 90 tys. Razy na minutę, tnąc więcej włosów przy każdym pociągnięciu. Urządzenie wyposażone jest w 45 sprawnych, samoostrzących ostrzy wyprodukowanych w Europie. Bezproblemowe przycinanie brodyInteligentny sensor zarostu odczytuje grubość włosów 125 razy na sekundę. Technologia automatycznie dostosowuje moc cięcia, żeby zapewnić bezproblemowe i łagodne golenie. elastyczne głowice dostosowują się do kształtu twarzyW pełni rozciągliwe głowice obracają się o 360°, żeby podążać za konturem twarzy. Słuszny kontakt ze skórą zapewnia dokładne i wygodne golenie. Zaprojektowane z myślą o precyzji i wydajności przycinaniaNowy zarys głowic golących został zaprojektowany z myślą o precyzji. Powierzchnia została wzbogacona o kanały Hair-Guide, które układają włosy w pozycji wygodnej do cięcia. Otwieranie jednym dotknięciem usprawnia czyszczenieCzyszczenie golarki jest nietrudne. Wystarczy jedno naciśnięcie przycisku, by otworzyć głowicę golącą, którą następnie można opłukać wodą. Golenie na mokro, na sucho, a nawet pod prysznicemprzypasuj sposób golenia do swych potrzeb. Wet & Dry pozwala na dobór wygodnego golenia na sucho lub golenia na mokro z użyciem żelu lub pianki choćby pod prysznicem. skrupulatny trymer zintegrowany z uchwytemDopełnij swój wygląd, używając wysuwanego, dokładnego trymera. Jest zintegrowany z korpusem golarki, dzięki czemu z łatwością przytniesz wąsy albo baki. Do 60 minut bezprzewodowego golenia po całkowitym naładowaniuMożesz golić się bezprzewodowo poprzez 60 minut po całkowitym naładowaniu akumulatora. Czas ładowania: 1 godz., czas prędkiego ładowania: 5 minW zaledwie godzinę naładuj energooszczędny i skuteczny akumulator litowo-jonowy golarki. Śpieszysz się? Podłącz golarkę na 5 minut i zapewnij jej moc na jedno pełne golenie. Golarka jest wyposażona w system Eco PassportW firmie Philips promujemy zrównoważony rozwój we wszelkich aspektach tworzenia produktów. Nasz zakład produkcyjny wykorzystuje w 100% energię elektryczną ze źródeł odnawialnych, a nasze opakowania są tworzone z materiałów nadających się do recyklingu. Wszystkie golarki są wyposażone w system Eco Passport. ekran LED z ikonami umożliwiającymi instynktowną obsługę golarkiinstynktowny ekran pokazuje znaczne dane, zapewniając najwygodniejsze osiągalne golenie. Interfejs obejmuje wskaźnik 3 poziomów baterii, porady dotyczące czyszczenia i wskaźnik blokady.
 • Producent Philips 
 • Kolor czarny 
Warto przejrzeć:  Ranking depilatorów świetlnych - Jaki najlepszy? Nasze TOP10

3☆ Series 5000 S5587/30 Golarka PHILIPS, kolor grafitowy ☆

Series 5000 S5587/30 Golarka PHILIPS, kolor grafitowy Najniższa Cena Online skrupulatne golenie delikatne dla skóry dzięki technice SkinIQGolarka Philips z serii 5000 gwarantuje doskonałe golenie, a teraz pozwala na strzyżenie jeszcze obszerniejszej liczby włosów za jednym pociągnięciem. Dzięki progresywnej technologii SkinIQ golarka wykrywa gęstość włosów i dopasowuje się do niej, gwarantując większy komfort skóry Wysoka produktywność przy każdym pociągnięciuOstrza SteelPrecision ruszają się do 90 tys. Razy na minutę, tnąc więcej włosów przy każdym pociągnięciu. Urządzenie zaopatrzone jest w 45 wydajnych, samoostrzących ostrzy wytwarzanych w Europie. Bezproblemowe przycinanie brodyInteligentny detektor zarostu odczytuje grubość włosów 125 razy na sekundę. Technologia automatycznie dopasowuje moc cięcia, by zapewnić bezproblemowe i łagodne golenie. rozciągliwe głowice dostosowują się do kształtu twarzyW pełni elastyczne głowice obracają się o 360°, aby podążać za konturem twarzy. Stosowny kontakt ze skórą zagwarantuje precyzyjne i komfortowe golenie. Zaprojektowane z myślą o precyzji i wydajności przycinaniaNowy kształt głowic golących został zaprojektowany z myślą o precyzji. Powierzchnia została wzbogacona o kanały Hair-Guide, które układają włosy w pozycji wygodnej do cięcia. Otwieranie jednym dotknięciem upraszcza czyszczenieCzyszczenie golarki jest nietrudne. Starczy jedno naciśnięcie przycisku, aby otworzyć głowicę golącą, którą następnie można opłukać wodą. Golenie na mokro, na sucho, a choćby pod prysznicemprzypasuj sposób golenia do swych potrzeb. Wet & Dry umożliwia wybór komfortowego golenia na sucho lub golenia na mokro z wykorzystaniem żelu lub pianki nawet pod prysznicem. skrupulatny trymer zintegrowany z uchwytemDopełnij swój wygląd, używając wysuwanego, starannego trymera. Jest zintegrowany z korpusem golarki, dzięki temu prosto przytniesz wąsy lub baki. Do 60 minut bezprzewodowego golenia po całkowitym naładowaniuMożesz golić się bezprzewodowo poprzez 60 minut po całkowitym naładowaniu akumulatora. Czas ładowania: 1 godz., czas szybkiego ładowania: 5 minW zaledwie godzinę naładuj energooszczędny i produktywny akumulator litowo-jonowy golarki. Śpieszysz się? Podłącz golarkę na 5 minut i zapewnij jej moc na jedno pełne golenie. Golarka jest wyposażona w system Eco PassportW firmie Philips promujemy zrównoważony rozwój we wszelkich aspektach tworzenia produktów. Nasz zakład produkcyjny wykorzystuje w 100% energię elektryczną ze źródeł odnawialnych, a nasze opakowania są tworzone z tworzyw nadających się do recyklingu. Wszystkie golarki są zaopatrzone w system Eco Passport. wyświetlacz LED z ikonami umożliwiającymi instynktowną obsługę golarkiinstynktowny ekran pokazuje wyraźne informacje, gwarantując najwygodniejsze możliwe golenie. Interfejs obejmuje wskaźnik 3 poziomów baterii, porady dotyczące czyszczenia i wskaźnik blokady.
 • Producent Philips 
 • Kolor grafitowy 

4☆ Golarka PHILIPS S6640/44 + Zamów z DOSTAWĄ JUTRO!, S6640/44 ☆

Golarka PHILIPS S6640/44 + Zamów z DOSTAWĄ JUTRO!, S6640/44 Najniższa Cena Online Łagodzi podrażnienia skóry dzięki uniemożliwiającej tarciu powłoce użycie tej specjalnej powłoki zapewnia zmniejszenie tarcia na skórze i stanowczo gładkie golenie, co przekłada się na zminimalizowanie podrażnień. Ostrza MultiPrecision podnoszą i przycinają równocześnie długie jak i niedługie włoski —, a także cały pozostały zarost. Wystarczy kilka pociągnięć. 5-kierunkowe głowice dostosowane do kształtu twarzy wygodne golenie Głowice Flex poruszające się niezależnie w 5 kierunkach dostosowują się do kształtu twarzy, umożliwiając wygodne przesuwanie golarki po skórze przy niewielkim oporze. Delikatniejsze ustawienie prędkości obrotów udoskonalony komfort dla skóry Zapewnij swej skórze jeszcze obszerniejszy komfort, wybierając delikatniejsze ustawienie szybkości obrotów dla nieszablonowej ochrony. System ochrony skóry — gładkie przesuwanie dla ochrony skóry Golenie blisko skóry bez zacięć i skaleczeń. System ochrony skóry z zaokrąglonym profilem głowicy płynnie ślizga się po skórze przy jednoczesnym zapewnieniu jej ochrony. Uszczelnienie Aquatec zezwala na wygodne golenie na sucho i odświeżające golenie na mokro przypasuj sposób golenia do swoich potrzeb. Uszczelnienie AquaTec Wet / Dry zezwala na dobór komfortowego golenia na sucho lub golenia na mokro — z użyciem żelu albo pianki — nawet pod prysznicem. Czas ładowania: 1 godz. W zaledwie godzinę naładuj energooszczędny i wydajny akumulator litowo-jonowy golarki. 60 minut pracy na zasilaniu akumulatorowym po pełnym naładowaniu Można golić się bezprzewodowo poprzez 60 minut po całkowitym naładowaniu akumulatora. Golarkę można płukać pod bieżącą wodą wystarczy otworzyć głowicę golarki,starannie wypłukać ją pod bieżącą wodą. wyświetlacz LED z ikonami umożliwiającymi intuicyjną obsługę golarki intuicyjny ekran ukazuje ważne dane i pozwala w pełni użyć potencjał golarki: — 3-poziomowy wskaźnik naładowania akumulatora — Wskaźnik konieczności czyszczenia — Wskaźnik niskiego poziomu naładowania akumulatora — Wskaźnik wymiany głowic — Wskaźnik blokady podróżnej. Otwieranie jednym dotknięciem upraszcza czyszczenie starczy otworzyć głowicę i skrupulatnie opłukać ją pod strumieniem bieżącej wody. System golenia System ostrzy MultiPrecision dopasowująca się do kształtu ciała Głowice MultiFlex SkinComfort System SkinProtection powłoka zapobieg. Tarciu Uszczeln. AquaTec do golenia na sucho i na mokro Tryb ochrony SmartClick Golarka do brody Czas pracy 60 minut / 21 cykli golenia Czyszczenie Możliwość mycia pod bieżącą wodą Specyfikacja techniczna sprawność golenia SkinComfort System SkinProtection warstwa zapobieg. Tarciu Uszczeln. AquaTec do golenia na sucho i na mokro Tryb ochrony System golenia System ostrzy MultiPrecision dostosowująca się do kształtu ciała Głowice MultiFlex przystępna obsługa wyświetlacz 3-poziomowy wskaźnik naładowania akumulatora Wskaźnik niskiego poziomu naładowania akumulatora Wskaźnik konieczności czyszczenia Wskaźnik wymiany głowic golących Wskaźnik blokady podróżnej Na mokro i na sucho Możliwość wykorzystywania na mokro i na sucho Czyszczenie Możliwość mycia pod bieżącą wodą Działanie Tylko działanie akumulatorowe typ baterii/akumulatora Litowo-jonowy Czas pracy 60 minut / 21 cykli golenia Ładowanie Pełne ładowanie trwa 1 godzinę prędkie, 5-minutowe ładowanie umożliwia pojedyncze golenie
 • Producent Philips 
 • Rodzaj zasilania akumulatorowe 
 • Kolor czarny 

6☆ Philips Trymer bg5020/15 (8710103843832) ☆

Philips Trymer bg5020/15 (8710103843832) Najniższa Cena Online Bodygroom series 5000 Golarka do ciała do użytkowania pod prysznicem BG5020/15 Golarki Series 5000 rewelacyjnie radzą sobie z owłosieniem, nie podrażniając skóry — niezależnie od tego, czy chodzi o klatkę piersiową, czy o trudno dostępne miejsca (np. plecy). Możesz wykorzystać przyjaznej dla skóry golarki albo przyciąć włosy z wykorzystaniem nasadki 3, 5 lub 7 mm. Bezpieczne przycinanie lub golenie wszelkich obszarów artykuł opracowany z myślą o bezpieczeństwie i wygodzie stosowania w takich obszarach jak pachy, klatka piersiowa, brzuch, plecy, ramiona, pachwiny i nogi. przyjazna skórze golarka chwyta i przycina włosy różnorodnej długości, eliminując potrzebę używania najróżniejszych urządzeń i poddawania skóry bezpośredniemu działaniu ostrzy. Zaokrąglone końcówki i siateczka hipoalergiczna zapewniają skórze komfort Głowica goląca jest wyposażona w hipoalergiczną siateczkę i opatentowane zaokrąglone końcówki, które bronią skórę w trakcie golenia.Dwustronne trymery przycinają dłuższe włosy, które następnie są golone poprzez siateczkę, co ulepszony efekt. W komplecie 3 nasadki do naturalnego przycinania (3, 5 i 7 mm) 3 nasadki grzebieniowe do włosów na ciele o różnorodnej długości. Żeby przyciąć włosy do długości 3, 5 albo 7 mm, należy zamocować nasadkę na golarce. Golarkę można stosować bez nasadki, by uzyskać precyzyjniejsze golenie. W sytuacji grubszych włosów zaleca się przycinanie wstępne z użyciem nasadki grzebieniowej. Wyjątkowo długi uchwyt ułatwia dosięgnięcie pleców przystępne usuwanie włosów na plecach. Ta nasadka pozostała zaprojektowana specjalnie z myślą o wygodnym goleniu pleców. 60 min bezprzewodowej pracy po 1 godz. Ładowania skuteczny akumulator litowo-jonowy zezwala na golenie całego ciała, zapewniając 60 minut bezprzewodowej pracy po 1 godz. ładowania. Wskaźnik przedstawia stan naładowania akumulatora przy niskim lub pełnym poziomie. Łatwość czyszczenia i możliwość użytkowania pod prysznicem wygodne i precyzyjne przycinanie włosów także pod prysznicem. Golarka do ciała jest w pełni wodoodporna, dzięki temu starczy ją opłukać po zakończeniu golenia. W przypadku dłuższych włosów przycinanie jest bardziej produktywne, gdy włosy są suche. Użyteczny uchwyt zapewniający maksymalną kontrolę Gumowany uchwyt ma za zadanie zapewnić optymalną wygodę ulepszoną kontrolę nawet wtedy, gdy urządzenie jest mokre — także pod prysznicem. 2-letnia gwarancja, uniwersalne napięcie, nie wymaga smarowania Wszystkie nasze produkty do pielęgnacji męskiej znamionują się trwałością i efektywnością. Są objęte 2-letnią światową gwarancją, posiadają uniwersalne napięcie i nie trzeba ich na dodatek konserwować....
 • Producent Philips 
 • Rodzaj zasilania akumulatorowe 
 • Czas ładowania 1 h
 • Rodzaj maszynka do strzyżenia 
Warto przejrzeć:  Ranking depilatorów do twarzy Braun - Jaki najlepszy? Nasze TOP10

7☆ Golarka do ciała Remington FLEX BHT100 Darmowy odbiór w 20 miastach! (4008496877324) ☆

Golarka do ciała Remington FLEX BHT100 Darmowy odbiór w 20 miastach! (4008496877324) Najniższa Cena Online Trymer do ciała Remington FLEX BHT100 Najwyższa jakośćNasz trymer do ciała Flex zaprojektowano z myślą o jak najszybszych rezultatach. Urządzenie bez trudu dostosowuje się do kształtu ciała, gwarantując maksymalną gładkość. Wodoodporność trymera sprawia, że można korzystać z niego pod prysznicem. 100% WODOODPORNAOszczędzaj czas, goląc się pod prysznicem. Golarka nadaje się do mycia pod bieżącą wodą. Można ją stosować z rozmaitymi żelami i piankami,ponadto pobudzić skórę. sprężystA FOLIAUrządzenie rozciągliwą folię, która dopasowuje się do rysów twarzy, z łatwością przechwytując krótsze włosy i zapewniając nadzwyczajną gładkość skóry. 3 DŁUGOŚCI GRZEBIENINieważne, jaka jest długość Twoich włosów - dzięki 3 nakładkom grzebieniowym osiągniesz oczekiwane rezultaty. Nakładki mogą na przykład wyrównać owłosienie na klatce piersiowej lub w pełni pousuwać je z brzucha bądź pleców. Długość grzebieni wynosi od 1,5 do 3,5 mm. Możnawykorzystać same stalowe ostrza, które usuwają włosy w odległości zaledwie 0,02 mm od skóry. dopełniające informacjeStalowe ostrza - wysoka jakość, trwałe ostrza o stałej skuteczności cięciaWodoodporny - do wykorzystywania na sucho i mokroElastyczna/ruchoma folia gładko dopasowuje się do ciała/dostosowuje się do konturów ciała3 nakładki grzebieniowe (1,5, 2,5 oraz 3,5 mm)Zasilanie bateryjne (2 x baterie AAA w zestawie)Do 180 minut działania na nowych bateriachUchwyt antypoślizgowy - dla pokaźniejszego komfortu i kontroliSzczoteczka do czyszczenia
 • Producent Remington 
 • Rodzaj zasilania bateryjne 
 • Kolor czarny, czerwony 

8☆ Golarka xr1570 ultimate r9 marki Remington ☆

Golarka xr1570 ultimate r9 marki Remington Najniższa Cena Online Golarka XR1570 (Ultimate XR1570 R9) Wirujące głowice i wyjątkowe ostrza LiftLogic zastosowane w progresywnej golarce Remington XR1570 to jeszcze skrupulatniejsze golenie, przeznaczone skórze wrażliwej. Postępowe technologie i system antybakteryjny pozwalają na przycinanie włosków przy samej nasadzie i ochronę przed bakteriami, co przyczynia się do utrzymania najwyższych standardów higieny i tym samym - do ochrony przed podrażnieniami. Wirujące strzyżenie Głowice ComfortSpin, w które wyposażona została golarka, mają pierścień zewnętrzny obracający się w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara. Wewnętrzny pierścień z ostrzami obraca się w przeciwnym kierunku - zgodnym z ruchem wskazówek zegara. zapewnia to zmniejszenie tarcia w trakcie przycinania, a tym samym - mniej podrażnień dla skóry. Unikatowe ostrza W golarce XR1570 zastosowano unikatowe ostrza LiftLogic. Ich wyjątkowość przejawia się nie tylko w wytrzymałości i ostrości, ale także w zasadzie działania. Jedno z ostrzy podnosi włos i pociąga go, by drugie mogło przyciąć go precyzyjnie tuż przy skórze. W ten sposób golarka może rozprawić się nawet z najszczególniej niesfornymi włoskami. Dostosowanie do konturów twarzy wyśmienite golenie bez wielokrotnych ruchów na tym samym obszarze twarzy gwarantują wielokierunkowe głowice. Obracają się one tak, by dotrzeć do najtrudniej dostępnych zakamarków twarzy i poradzić sobie z goleniem na linii szczęk czy miękkiej skórze szyi. Ochrona skóry wrażliwej Dla jeszcze bardziej delikatnego golenia, głowice XR1570 zostały nasączone specjalnym środkiem antybakteryjnym. umożliwia on zachowanie najwyższej higieny podczas golenia, zarówno na sucho jak i na mokro - co jest osiągalne dzięki 100% wodoodporności urządzenia. Głowica ComfortSpin dla delikatniejszego golenia Antybakteryjna głowica Grooming styler i wysuwany trymer do modelowania zarostu precyzyjne ostrza LiftLogic Wielokierunkowa głowica dopasowująca się do kształtu twarzy Do wykorzystania na sucho i na mokro - 100% wodoodporny 60 minut bezprzewodowego działania szybkie 5-minutowe ładowanie nowoczesny wskaźnik LED stanu baterii Golarka Ultimate XR1570 R9 Instrukcja obsługi GWARANCJA 2+1 Dodatkowy rok gwarancji uzyskasz rejestrując swój zakup na stronie producenta: www.remington....
 • Producent Remington 
 • Kolor czarny 

Najtańsze depilatory dla mężczyzn – Ranking sierpień 2022 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze depilatory dla mężczyzn, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich depilatorów dla mężczyzn jest aktualizowany na bieżąco.

Warto przejrzeć:  Ranking depilatorów laserowych Philips Lumea - Jaki najlepszy? Nasze TOP10

1☆ PĘDZELEK DO CZYSZCZENIA OSTRZY ONEBLADE GOLAREK (5903714021437) ☆

PĘDZELEK DO CZYSZCZENIA OSTRZY ONEBLADE GOLAREK (5903714021437) Najniższa Cena Online PĘDZELEK DO CZYSZCZENIA perfekcyjnie stanie na wysokości zadania do wyczyszczenia Twoich ostrzy jak i golarek z zalegających włosów i brudu...
 • Rodzaj produktu ostrze 

9☆ Esperanza GOLARKA DAMSKA ARUBA FIOLETOWA (5901299918715) ☆

Esperanza GOLARKA DAMSKA ARUBA FIOLETOWA (5901299918715) Najniższa Cena Online Golarka bezprzewodowa damska ARUBA FIOLETOWAIdealnie gładkie ciało w kilka minut - z urządzeniem Aruba 2w1 to możliwe!Depilacja to jeden z podstawowych zabiegów pielęgnacyjnych jakie wykonuje kobieta.Jak skutecznie i bezboleśnie pozbyć się niechcianych włosków - tu najlepiej sprawdzi się wykorzystanie golarki.Bezprzewodowa golarka Aruba z podwójnym trymerem spełni wszystkie Twoje kryteria!Głowica golarki wyposażona została w wysokiej jakości system ostrzy, dzięki którym w prędki sposób wyeliminujesz nawet najkrótsze włoski!Ruchoma głowica wyśmienicie dostosowuje się do kształtu ciała.Nasadka grzebieniowa zapewni staranne i równe przycinanie włosków.Urządzenie jest proste w obsłudze, niewiele znaczące. Jego użyteczny kształt i oraz pokrętło, przy pomocy którego ustawisz prędkość/moc działania widocznie ułatwiają wykonywanie zabiegów w domowym zaciszu.produkt jest w pełni wytrzymały na zachlapania, prosty w czyszczeniu - po każdym tworzonym zabiegu pamiętaj o tymstarannie wyczyścić głowicę golącą.Golarka zasilana na baterie 2 x AA (brak w zestawie), wysoce energooszczędna - 1 komplet baterii wystarcza na długi okres używania.Urządzenie jest lekkie i zajmuje niedużo miejsca przez co bezproblemowo możesz zabierać je ze sobą na wyjazdy!dostępna w kolorze fioletowym.idealny pomysł na podarunek dla każdej kobiety!Urządzenie genialne dla kobiet, które cenią sobie użyteczne rozwiązania i wygodę typowo!mocne strony towaru:- produkt nowy, wysokiej jakości;- tworzony z najkorzystniejszych materiałów;- bezprzewodowa golarka damska z trymerem;- dedykowane do usuwania niechcianego owłosienia ze skóry;- nowoczesny design;- estetyczne wykonanie;- użyteczny zarys;- prosta obsługa;- lekkie, poręczne, wygodne w użyciu;- bezpieczne użytkowanie (dokument CE);- urządzenie łatwe w czyszczeniu i przechowywaniu;- wyśmienicie spełni oczekiwania na wyjazdach;- doskonały pomysł na prezent dla każdej kobiety;Specyfikacja techniczna:- system golący: ostrza;- używanie golarki: na sucho;- podwójny trymer;- ruchoma głowica goląca;- nakładka grzebieniowa;- sterowanie za pomocą pokrętła znajdującego się na obudowie;- zasilanie: 2 baterie AA (brak w pakiecie);- kolor urządzenia: fioletowy;- waga produktu: 0,2 kg;skrupulatne wymiary urządzenia:- długość: 14 cm;- szerokość: 5 cm;- wysokość: 3 cm.towar zapakowany w estetyczne, oryginalne pudełko....
 • Producent Esperanza 
 • Kolor niebieski, fioletowy, biały 

Podsumowanie, czyli jaki depilator dla mężczyzn najlepszy?

Najlepszy depilator dla mężczyzn w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy depilator dla mężczyzn w Rankingach – nasze TOP3


Najlepsze Depilatory – TOP5 sierpień 2022

Jeżeli żaden z powyższych modeli depilatorów dla mężczyzn nie spełnił oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych depilatorów.


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.