Nazdrowieiurode.pl

Zadbaj o swoje zdrowie i urodę z naszym portalem

Kosmetyka Medycyna estetyczna Uroda

Czym jest peeling kawitacyjny? Efekty zabiegu skin cleanerem

Ogromna rola peelingu w oczyszczaniu naszej skóry sprawia, że przedstawicielki płci pięknej bardzo chętnie korzystają z jego dobrodziejstw również w warunkach domowych.

Niektóre z metod powinny być jednak wykonywane w salonach kosmetycznych ze względu na konieczność dokładnego dawkowania preparatów oraz obsługę specjalistycznych urządzeń.

W przypadku peelingu kawitacyjnego do zabiegu wykorzystywany jest skin cleaner, który emitując ultradźwięki odpowiedniej częstotliwości powoduje oczyszczanie naszej skóry.

Peeling kawitacyjny urządzeniem skin cleaner. Źródło: salondermaclinic.co.uk.
Peeling kawitacyjny urządzeniem skin cleaner. Źródło: salondermaclinic.co.uk.

Efekt po peelingu kawitacyjnym

Podobnie jak inne odmiany peelingu, kawitacja wpływa nie tylko na estetykę naszej cery, ma również właściwości zdrowotne – wzmaga proces mikrokrążenia, pozbywa się martwych struktur naskórka i oczyszcza kanaliki zwane porami z sebum.

Peeling kawitacyjny to doskonała i skuteczna metoda głębokiego oczyszczania naszej skóry dzięki ultradźwiękom. Maszyna skin cleaner działa nieinwazyjnie, co jest szczególnie istotne dla osób posiadających skórę delikatną oraz wrażliwą. Efekty zabiegu uwidaczniają się już przy zastosowaniu go pierwszy raz. Zaleca się jego powtarzanie przynajmniej raz na miesiąc.


Wskazania i przeciwwskazania do wykonania kawitacji

Kawitację stosujemy w przypadku występujących na skórze przebarwień, a także przy braku jej odżywienia, widocznych zmarszczkach, występującym trądziku oraz cellulicie. Peeling kawitacyjny znakomicie regeneruje skórę, eliminuje także efekt sinienia oraz opuchlizny przy oczach.

Warto przejrzeć:  Domowy peeling cukrowy, czyli jak szybko i łatwo pielęgnować skórę

Przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu są występujące nowotwory, wszczepione stymulatory serca, stany gorączkowe, niewydolność krążeniowa, osteoporoza, a także ogólny stan ciężki i posiadanie ortodontycznego aparatu.


Jaka jest cena zabiegu skin cleanerem?

Peeling kawitacyjny jest praktycznie bezbolesną metodą pozbywania się martwego naskórka. Jego skuteczność stanowi poważny atut kawitacji, jednak za pojedynczy zabieg zapłacimy średnio ponad 100 zł. Znacznie tańsze są domowe peelingi, jednak cechuje je znacznie mniejsza skuteczność.

Tak użytkownicy znaleźli artykuł:
  • kawitacja
  • peeling kawitacyjny
  • peeling kawitacyjny przeciwwskazania
  • piling kawitacyjny
  • peeling kawitacyjny efekty
  • przeciwwskazania do peelingu kawitacyjnego
  • aparat ortodontyczny kosmetyczny

OPINIE - 1

  1. witam, kto jeszcze nie skorzystał z usługi kosmetycznej jaką jest peeling kawitacyjny to polecam, osobiście uważam, że cena 100,- zł nie jest zbyt wygórowana jak na kompleksowe zabiegi. Oczywiście koszt usługi zależy od rodzaju wybranego zabiegu ja znalazłam taką usługę już od ok. 50,- zł można sprawdzić na tuttibeauty.pl/uslugi#twarz A o walorach i pozytywnych stronach tego zabiegu mogły panie przeczytać w powyższym artykule.

Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *