Nazdrowieiurode.pl

Zadbaj o swoje zdrowie i urodę z naszym portalem

Kremy

Ranking kremów Nivea Soft – Jaki najlepszy? Nasze TOP10

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych kremów Nivea Soft. Poniższe zestawienia są aktualne na sierpień 2022 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych kremów Nivea Soft,
 • TOP10 najtańszych kremów Nivea Soft.

Sekcje publikacji

Jakie kremy Nivea Soft najlepiej wybrać? Ranking na sierpień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane kremy Nivea Soft, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking kremów Nivea Soft, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

4☆ Nivea soft krem do twarzy na dzień 300 ml dla kobiet (4005808751426) ☆

Nivea soft krem do twarzy na dzień 300 ml dla kobiet (4005808751426) Najniższa Cena Online początku było białe mydło, które w 1905 roku otrzymało dziś znaną na całym świecie nazwę: Nivea. Charakterystyczny śnieżnobiały krem o tej nazwie pojawił się sześć lat później, także dzięki utalentowanemu aptekarzowi Oscarowi Troplowitz, który zainspirował się łacińskim określeniem na śnieg nivis przy wyborze nazwy. Swe typowe opakowanie w kolorze blue krem otrzymał jednak dopiero w 1924 roku. O tym jak ważnym i nowoczesnym wynalazkiem był ów krem świadczy fakt, że jego receptura pozostała do dziś niemal niezmieniona. Dziś Nivea jest chronioną marką przedsiębiorstwa Beiersdorf AG. Asortyment Nivea, obejmujący początkowo krem do twarzy i dłoni, został sukcesywnie powiększony o uzupełniające produkty do pielęgnacji twarzy, włosów, ciała oraz o kosmetyki do makijażu. Natomiast miejsce tradycyjnego kremu zajęły progresywne produkty jak „Nivea Cellular Anti-Age" kolekcja. Nowym rozdziałem w historii marki było w 1968 roku utworzenie specjalnego laboratorium odpowiedzialnego na wykreowanie zapachów firmowych. Jako charakterystyczny dominujący zapach produktów Nivea pozostała wybrana bergamota, z czasem zastąpiona jej odpowiednikiem syntetycznym. Ta specyficzna finezyjna, świeża woń poza tym realnie neutralnych białych lub bezbarwnych kosmetyków była przez dziesięciolecia i jest do dzisiaj jednym z głównych powodów, dla którego one są tak szczerze renomowane i ochoczo kupowane. Wśród nielicznych wyjątków od reguły są m.in. Mleczka nowej generacji do pielęgnacji ciała o aromatach miodowym i czekoladowym z kolekcji „Body Milk". Punktualnie z okazji 100-go jubileuszu firmy i wykreowania pierwszego kremu na rynku pojawiła się w limitowanej edycji woda toaletowa. Po odniesieniu ogromnego sukcesu pozostała ona zastąpiona drugą edycją o nazwie „Nivea Original EDT", z dominującymi kwiatowymi aromatami i słodkawej nucie. W swoim zamyśle miała to być kreacja zapachowa neutralna, asygnowana dla obu płci. Zupełnie zgodnie z filozofią pozostałych artykułów Nivea flakon perfum otrzymał istotnie prostą formę, na którym tylko dumnie widnieje etykietka z firmowym logo jako jedyna dekoracja. Również kolorystyka flakonu jest ściśle podporządkowana charakterystycznemu dla marki wizerunkowi o jedynie dwóch odcieńch granatowej i białej.
 • Producent Nivea 
 • Pojemność 300 ml
Warto przejrzeć:  Ranking kremów przeciwsłonecznych dla niemowląt - Jaki najlepszy? Nasze TOP10

5☆ Nivea creme soft krem pod prysznic (shower cream) 250 ml ☆

Nivea creme soft krem pod prysznic (shower cream) 250 ml Najniższa Cena Online początku było białe mydło, które w 1905 roku otrzymało dziś znaną na całym świecie nazwę: Nivea. Charakterystyczny śnieżnobiały krem o tej nazwie pojawił się sześć lat później, jeszcze dzięki utalentowanemu aptekarzowi Oscarowi Troplowitz, który zainspirował się łacińskim określeniem na śnieg nivis przy wyborze nazwy. Swe charakterystyczne opakowanie w odcieniu blue krem otrzymał jednak dopiero w 1924 roku. O tym jak ważnym i postępowym wynalazkiem był ów krem świadczy fakt, że jego receptura pozostała do dziś niemal niezmieniona. Dziś Nivea jest chronioną marką przedsiębiorstwa Beiersdorf AG. Asortyment Nivea, obejmujący początkowo krem do twarzy i rąk, został sukcesywnie zwiększony o dopełniające produkty do pielęgnacji twarzy, włosów, ciała i o kosmetyki do makijażu. Natomiast miejsce tradycyjnego kremu zajęły innowacyjne produkty jak „Nivea Cellular Anti-Age" linia. Nowym rozdziałem w historii producenta było w 1968 roku utworzenie specjalnego laboratorium odpowiedzialnego na wykreowanie zapachów firmowych. Jako charakterystyczny dominujący zapach produktów Nivea została wybrana bergamota, z czasem zastąpiona jej odpowiednikiem syntetycznym. Ta standardowa subtelna, świeża woń poza tym realnie neutralnych białych albo bezbarwnych kosmetyków była przez dziesięciolecia i jest do dzisiaj jednym z głównych powodów, dla którego one są tak szczerze szanowane i z ochotą kupowane. Wśród nielicznych wyjątków od reguły są m.in. Mleczka nowej generacji do pielęgnacji ciała o aromatach miodowym i czekoladowym z serii „Body Milk". Punktualnie z okazji 100-go jubileuszu producenta i wykreowania pierwszego kremu na rynku pojawiła się w limitowanej edycji woda toaletowa. Po odniesieniu ogromnego sukcesu pozostała ona zastąpiona drugą edycją o nazwie „Nivea Original EDT", z dominującymi kwiatowymi aromatami i słodkawej nucie. W swoim zamyśle miała to być kreacja zapachowa neutralna, przeznaczona dla obu płci. Zupełnie zgodnie z filozofią pozostałych artykułów Nivea flakon perfum otrzymał wyjątkowo prostą formę, na którym tylko dumnie widnieje etykietka z firmowym logo jako jedyna dekoracja. Na dodatek kolorystyka flakonu jest ściśle podporządkowana standardowemu dla producenta wizerunkowi o jedynie dwóch odcieńch granatowej i białej.
 • Producent Nivea 
 • Pojemność 250 ml
 • Dla kogo dla niej 

Najtańsze kremy Nivea Soft – Ranking sierpień 2022 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze kremy Nivea Soft, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich kremów Nivea Soft jest aktualizowany na bieżąco.

Warto przejrzeć:  Ranking kremów nawilżających do twarzy Basiclab do 40 zł - Jaki najlepszy? Nasze TOP10

1☆ Nivea creme soft krem pod prysznic (shower cream) 250 ml ☆

Nivea creme soft krem pod prysznic (shower cream) 250 ml Najniższa Cena Online początku było białe mydło, które w 1905 roku otrzymało dziś znaną na całym świecie nazwę: Nivea. Standardowy śnieżnobiały krem o tej nazwie pojawił się sześć lat później, dodatkowo dzięki utalentowanemu aptekarzowi Oscarowi Troplowitz, który zainspirował się łacińskim określeniem na śnieg nivis przy wyborze nazwy. Swe standardowe opakowanie w odcieniu blue krem otrzymał jednak dopiero w 1924 roku. O tym jak ważnym i innowacyjnym wynalazkiem był ów krem świadczy fakt, iż jego receptura pozostała do dziś niemal niezmieniona. Dziś Nivea jest bronioną marką przedsiębiorstwa Beiersdorf AG. Asortyment Nivea, obejmujący początkowo krem do twarzy i rąk, został sukcesywnie rozszerzony o uzupełniające produkty do pielęgnacji twarzy, włosów, ciała, a także o kosmetyki do makijażu. Natomiast miejsce tradycyjnego kremu zajęły progresywne produkty jak „Nivea Cellular Anti-Age" kolekcja. Nowym rozdziałem w historii producenta było w 1968 roku utworzenie specjalnego laboratorium odpowiedzialnego na wykreowanie zapachów firmowych. Jako charakterystyczny dominujący zapach towarów Nivea została wybrana bergamota, z czasem zastąpiona jej odpowiednikiem plastikowym. Ta specyficzna subtelna, świeża woń poza tym realnie neutralnych białych lub bezbarwnych kosmetyków była przez dziesięciolecia i jest do dzisiaj jednym z głównych powodów, dla którego one są tak szczerze cenione i ochoczo kupowane. Wśród nielicznych wyjątków od reguły są m.in. Mleczka nowej generacji do pielęgnacji ciała o aromatach miodowym i czekoladowym z linii „Body Milk". Punktualnie z okazji 100-go jubileuszu producenta i wykreowania pierwszego kremu na rynku pojawiła się w limitowanej edycji woda toaletowa. Po odniesieniu ogromnego sukcesu została ona zastąpiona drugą edycją o nazwie „Nivea Original EDT", z dominującymi kwiatowymi aromatami i słodkawej nucie. W swoim zamyśle miała to być kreacja zapachowa neutralna, przeznaczona dla obu płci. Zupełnie zgodnie z filozofią pozostałych artykułów Nivea flakon perfum otrzymał bardzo prostą formę, na którym jedynie dumnie widnieje etykietka z firmowym logo jako jedyna dekoracja. Też kolorystyka flakonu jest ściśle podporządkowana typowemu dla firmy wizerunkowi o jedynie dwóch kolorch granatowej i białej.
 • Producent Nivea 
 • Pojemność 250 ml
 • Dla kogo dla niej 

4☆ Nivea soft krem do twarzy na dzień 300 ml dla kobiet (4005808751426) ☆

Nivea soft krem do twarzy na dzień 300 ml dla kobiet (4005808751426) Najniższa Cena Online początku było białe mydło, które w 1905 roku otrzymało dziś znaną na całym świecie nazwę: Nivea. Charakterystyczny śnieżnobiały krem o tej nazwie pojawił się sześć lat później, jeszcze dzięki utalentowanemu aptekarzowi Oscarowi Troplowitz, który zainspirował się łacińskim określeniem na śnieg nivis przy wyborze nazwy. Swe typowe opakowanie w kolorze blue krem otrzymał jednak dopiero w 1924 roku. O tym jak ważnym i postępowym wynalazkiem był ów krem świadczy fakt, iż jego receptura pozostała do dziś niemal niezmieniona. Dziś Nivea jest chronioną marką przedsiębiorstwa Beiersdorf AG. Asortyment Nivea, obejmujący początkowo krem do twarzy i dłoni, został sukcesywnie powiększony o uzupełniające produkty do pielęgnacji twarzy, włosów, ciała, a także o kosmetyki do makijażu. Natomiast miejsce tradycyjnego kremu zajęły postępowe produkty jak „Nivea Cellular Anti-Age" kolekcja. Nowym rozdziałem w historii firmy było w 1968 roku utworzenie specjalnego laboratorium odpowiedzialnego na wykreowanie zapachów firmowych. Jako standardowy dominujący zapach towarów Nivea pozostała wybrana bergamota, z czasem zastąpiona jej odpowiednikiem plastikowym. Ta specyficzna finezyjna, świeża woń poza tym możliwie neutralnych białych albo bezbarwnych kosmetyków była poprzez dziesięciolecia i jest do teraz jednym z głównych powodów, dla którego one są tak szczerze lubiane i z ochotą kupowane. Wśród nielicznych wyjątków od reguły są m.in. Mleczka nowej generacji do pielęgnacji ciała o aromatach miodowym i czekoladowym z serii „Body Milk". Punktualnie z okazji 100-go jubileuszu producenta i wykreowania pierwszego kremu na rynku pojawiła się w limitowanej edycji woda toaletowa. Po odniesieniu ogromnego sukcesu została ona zastąpiona drugą edycją o nazwie „Nivea Original EDT", z dominującymi kwiatowymi aromatami i słodkawej nucie. W swoim zamyśle miała to być kreacja zapachowa neutralna, dedykowana dla obu płci. Zupełnie zgodnie z filozofią pozostałych towarów Nivea flakon perfum otrzymał bardzo prostą formę, na którym jedynie dumnie widnieje etykietka z firmowym logo jako jedyna dekoracja. Też kolorystyka flakonu jest ściśle podporządkowana charakterystycznemu dla marki wizerunkowi o tylko dwóch kolorch granatowej i białej.
 • Producent Nivea 
 • Pojemność 300 ml
Warto przejrzeć:  Ranking kremów na rozstępy do 20 zł - Jaki najlepszy? Nasze TOP10

Podsumowanie, czyli jaki krem Nivea Soft najlepszy?

Najlepsze kremy Nivea Soft w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze kremy Nivea Soft w Rankingach – nasze TOP3


Dobre Kremy Nivea – TOP5 sierpień 2022

Jeżeli żaden z powyższych kremów Nivea Soft nie spełnił oczekiwań lub proponowane kremy nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych kremów Nivea.