Nazdrowieiurode.pl

Zadbaj o swoje zdrowie i urodę z naszym portalem

Odżywki

Ranking odżywek w kostce – Jaka najlepsza? Nasze TOP10

Pomagamy w wyborze dobrych odżywek w kostce. Poniższe zestawienia są aktualne na sierpień 2022 i zawierają rankingi:

  • TOP10 najchętniej wybieranych odżywek w kostce,
  • TOP10 najtańszych odżywek w kostce.

Jakie odżywki w kostce najlepiej wybrać? Ranking na sierpień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane odżywki w kostce, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking odżywek w kostce, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

1☆ Odżywka w kostce dziegieć ☆

Odżywka w kostce dziegieć Najniższa Cena Online Odżywka w kostce dziegieć rewelacyjna alternatywa dla odżywek w plastikowych butelkach. Ergonomiczna forma kostki to nowość na rynku kosmetyków do włosów, poręczna, a co najważniejsze, skutecznie działająca forma pielęgnacji włosów. aby po umyciu Twoje włosy były wygładzone, łuski włosa – zamknięte, a puszenie – zniwelowane – w odżywce zawarta jest specjalna formuła emolientowo – nawilżająca wytworzona na bazie najkorzystniejszych maseł: kakaowego, mango oraz olejów: migdałowego, konopnego, jojoba. Na dodatek odżywka została wzbogacona o skwalan słynący z działania nawilżającego i wygładzającego i glicerynę. W kontakcie z wodą buduje lekką, kremową emulsję, która pokrywa włosy, gwarantując odżywienie, słuszny poziom nawilżenia i widoczną witalność. Naturalny skład odżywki przywraca połysk, zapobiega plątaniu nadając niesamowitą miękkość a co więcej, upraszcza rozczesywanie i modelowanie fryzury. Odżywka w kostce dziegieć wystarcza na około 35/40 wykorzystać. Jest zapakowana w piękną i praktyczną puszkę ułatwiającą przechowywanie i podróżowanie. Odżywka do włosów w kostce dziegieć: perfekcyjnie nadaje się do codziennego wykorzystywaniazmiękczy i głęboko nawilży włosyidealnie pasuje do pielęgnacji zniszczonych włosów z rozdwojonymi końcówkamichroni włosy przed wysuszeniem i nadaje lśnienieułatwia rozczesywanie i modelowanie fryzurynie „tworzy" odpadków (folia, plastikowa butelka )- jest NO WASTE.Jest adekwatna wegetarian i weganproduktywnaWykazuje się drobnym śladem węglowymznakomita na podróże bliskie i dalekie – zajmuje niedużo miejsca aby uzupełnić wydajność kostki – skład odżywki został skomponowany tak, aby działał synergicznie z szamponem! Bazę odżywki stanowi odżywcze masło kakaowe i skwalan, co zagwarantuje stosowny poziom nawilżenia i witalność włosów. Zawarty w niej olej konopny wzmacnia, balansuje oraz przywraca im miękkość. Sposób wykorzystania: Kostka jest wyjątkowo produktywna, dlatego użyj jej tylko tyle, ile w danym momencie potrzebują Twoje włosy. Zwilżoną kostką potrzyj delikatnie mokre pasma włosów, poczynając od ¾ ich długości, aż po końcówki. Nie nakładaj jej w bezpośrednim sąsiedztwie skóry głowy. Poczujesz jak stopniowo pasma włosów rozplątują się, nabierają gładkości i miękkości. Po 1-3 minutach spłucz włosy ciepłą wodą. Odżywka jest potężnie skoncentrowana, przesadnie znaczna liczba użytego kosmetyku może w rezultacie spowodować nadmierne obciążenie i oklapnięcie włosów.

2☆ Odżywka w kostce may chang ☆

Odżywka w kostce may chang Najniższa Cena Online Odżywka w kostce may chang. Nadzwyczajna alternatywa dla odżywek w plastikowych butelkach. Ergonomiczna forma kostki to nowość na rynku kosmetyków do włosów, ergonomiczna, a co najważniejsze, skutecznie działająca forma pielęgnacji włosów. Aby po umyciu Twoje włosy były wygładzone, łuski włosa – zamknięte, a puszenie – zniwelowane – w odżywce zawarta jest specjalna formuła emolientowo – nawilżająca stworzona na bazie najlepszych maseł: kakaowego, mango i olejów: migdałowego, konopnego, jojoba. W dodatku odżywka została wzbogacona o skwalan słynący z działania nawilżającego i wygładzającego i glicerynę. W kontakcie z wodą buduje lekką, kremową emulsję, która pokrywa włosy, zapewniając odżywienie, optymalny poziom nawilżenia oraz widoczną witalność. Naturalny skład odżywki przywraca blask, zapobiega plątaniu nadając niesamowitą miękkość, ułatwia rozczesywanie i modelowanie fryzury. Odżywka w kostce may chang wystarcza na około 35/40 użyć. Jest zapakowana w piękną i praktyczną puszkę upraszczającą przechowywanie i podróżowanie. Odżywka do włosów w kostce may chang: nadzwyczajnie pasuje do codziennego użytkowaniazmiękczy i głęboko nawilży włosydoskonale nadaje się do pielęgnacji zniszczonych włosów z rozdwojonymi końcówkamibroni włosy przed wysuszeniem i nadaje blaskułatwia rozczesywanie i modelowanie fryzurynie „stwarza" odpadków (folia, plastikowa butelka )- jest NO WASTE.Jest trafna wegetarian i wegansprawnaWykazuje się niewielkim śladem węglowymdoskonała na podróże bliskie i dalekie – zajmuje mało miejsca by uzupełnić efektywność kostki – tak skomponowaliśmy skład odżywki, aby działała synergicznie z naszym szamponem! Bazę odżywki stanowi odżywcze masło kakaowe oraz skwalan, co zapewnia optymalny poziom nawilżenia i witalność włosów. Zawarty w niej olej konopny wzmacnia, balansuje, a także przywraca im miękkość. Sposób użycia: Kostka jest niezwykle wydajna, dlatego użyj jej tylko tyle, ile w danym momencie potrzebują Twoje włosy. Zwilżoną kostką potrzyj delikatnie mokre pasma włosów, poczynając od ¾ ich długości, aż po końcówki. Nie nakładaj jej w bezpośrednim sąsiedztwie skóry głowy. Poczujesz jak stopniowo pasma włosów rozplątują się, nabierają gładkości i miękkości. Po 1-3 minutach spłucz włosy ciepłą wodą. Odżywka jest mocno skoncentrowana, przesadnie obszerna liczba użytego kosmetyku może w efekcie spowodować nadmierne obciążenie i oklapnięcie włosów.

3☆ Odżywka w kostce mango ☆

Odżywka w kostce mango Najniższa Cena Online Odżywka do włosów w kostce mango genialna alternatywa dla odżywek w plastikowych butelkach. Poręczna forma kostki to nowość na rynku kosmetyków do włosów, ergonomiczna, a co najważniejsze, sprawnie działająca forma pielęgnacji włosów. Aby po umyciu Twoje włosy były wygładzone, łuski włosa – zamknięte, a puszenie – zniwelowane – w odżywce zawarta jest specjalna formuła emolientowo – nawilżająca wytwarzana na bazie najlepszych maseł: kakaowego, mango oraz olejów: migdałowego, konopnego, jojoba. Ponadto odżywka została wzbogacona o skwalan słynący z działania nawilżającego i wygładzającego i glicerynę. W kontakcie z wodą formuje lekką, kremową emulsję, która pokrywa włosy, zapewniając odżywienie, adekwatny poziom nawilżenia oraz widoczną witalność. Naturalny skład odżywki przywraca blask, uniemożliwia plątaniu nadając niesamowitą miękkość, upraszcza rozczesywanie i modelowanie fryzury. Odżywka w kostce mango wystarcza na około 35/40 wykorzystać. Jest zapakowana w piękną i ergonomiczną puszkę ułatwiającą przechowywanie i podróżowanie. Odżywka do włosów w kostce mango: świetnie pasuje do codziennego korzystaniazmiękczy i głęboko nawilży włosynieprzeciętnie pasuje do pielęgnacji zniszczonych włosów z rozdwojonymi końcówkamichroni włosy przed wysuszeniem i nadaje lśnienieusprawnia rozczesywanie i modelowanie fryzurynie „buduje" odpadków (folia, plastikowa butelka )- jest NO WASTE.Jest adekwatna wegetarian i weganwydajnaWykazuje się śladowym śladem węglowymrewelacyjna na podróże bliskie i dalekie – zajmuje niedużo miejsca żeby uzupełnić produktywność kostki – tak skomponowaliśmy skład odżywki, aby działała synergicznie z naszym szamponem! Bazę odżywki stanowi odżywcze masło kakaowe oraz skwalan, co zapewnia optymalny poziom nawilżenia i witalność włosów. Zawarty w niej olej konopny wzmacnia, balansuje oraz przywraca im miękkość. Sposób zastosowania: Kostka jest nad wyraz skuteczna, dlatego użyj jej tylko tyle, ile w danym momencie potrzebują Twoje włosy. Zwilżoną kostką potrzyj delikatnie mokre pasma włosów, poczynając od ¾ ich długości, aż po końcówki. Nie nakładaj jej w bezpośrednim sąsiedztwie skóry głowy. Poczujesz jak stopniowo pasma włosów rozplątują się, nabierają gładkości i miękkości. Po 1-3 minutach spłucz włosy ciepłą wodą. Odżywka jest solidnie skoncentrowana, przesadnie wielka ilość użytego kosmetyku może na skutek czego spowodować nadmierne obciążenie i oklapnięcie włosów.

5☆ Wygładzająca odżywka do włosów w kostce 55 g marki Cztery szpaki ☆

Wygładzająca odżywka do włosów w kostce 55 g marki Cztery szpaki Najniższa Cena Online NATURALNA ODŻYWKA DO WŁOSÓW W KOSTCE Powiedzieć, iż nasz szampon w kostce zawiesił odżywce poprzeczkę wysoko to nic nie powiedzieć. Był jednym z pierwszych szamponów w kostce na polskim rynku i stał się prawdziwym bestsellerem, więc za punkt honoru wzięliśmy sobie, by młodsza siostra dorównywała mu jakością. Pracowaliśmy nad nią poprzez dużo miesięcy, szukając receptury najkorzystniejszej i możliwie najszczególniej uniwersalnej (o ile to tylko przy włosach możliwe). I tak oto, po niezliczonych próbach i testach, powstał pachnący mandarynkami i pomarańczami krążek o kremowożółtym odcieniu. Podobnie jak w przypadku szamponu, zamknęliśmy go w kartonowym pudełku, trzymając się standardowo opcji less waste. Chcieliśmy, aby nasza odżywka w kostce ułatwiała rozczesanie włosów po umyciu i sprawiała, iż będą wygładzone, miękkie, błyszczące i sypkie. Obstawiamy, iż się udało, lecz ostateczne potwierdzenie dostaniemy od Ciebie. Data ważności 01.22. DZIAŁANIE: Jak już wspomnieliśmy wyżej, głównymi zadaniami, jakie postawiliśmy przed naszą emolientowo-humektantową naturalną odżywką w kostce są: Po pierwsze - (nieprzewidzianka!) odżywienie włosów i ułatwienie rozczesywania po umyciu; Po drugie - wygładzenie i zmiękczenie; Po trzecie - nadanie im zdrowego blasku. To tak w skrócie. Szpakowa naturalna odżywka do włosów w kostce nabyła tę garść umiejętności dzięki zestawieniu w recepturze minimalistycznców, z których każdy bierze na siebie ciężar odpowiedzialności z trochę innej kategorii i wzajemnie idealnie się uzupełniają. Jej bazę stanowi BTMS - surfaktant o właściwościach pielęgnujących oraz emulgujących. W łagodnym usuwaniu skażeń wspiera go betaina, która oprócz tego działa jeszcze zmiękczająco i kondycjonująco. Dzięki tym dwóm składnikom kostka może się fajnie sprawdzić jako kosmetyk typu co-wash (czyli produkt do mycia włosów odżywką) albo stanowić składową w procesie mycia metodą OMO (Odżywka-Mycie-Odżywka), renomowaną pomiędzy innymi przez dumne posiadaczki kręconych (lub wykazujących chęć skrętu) kosmyków, przede wszystkim przy tym wysokoporowatych. Z kolei alkohol cetylowy działa wygładzająco i zmiękczająco, a przy tym dodaje kostce typowego poślizgu i nadzwyczajnie zagęszcza i stabilizuje artykuł. Poza tym, wykazuje działanie filmotwórcze i okluzyjne, uniemożliwiając tym samym nadmiernej utracie wody prowadzącej do przesuszenia włosów i skóry głowy. Kostka ma na swoim koncie dobroczynny mix olejów: z krokosza barwierskiego, sezamowego i arachidowego. Nie żałowaliśmy również sobie masła kakaowego (wolne rodniki, możecie się bać). Ta kompozycja za główny cel stawia sobie maksymalne odżywienie, wzmocnienie i ochronę włosów przed nadmierną utratą nawilżenia, wypadaniem i zgubnymi czynnikami zewnętrznymi. Dzięki nim mają się stać zdrowe, gęste i spektakularnie błyszczące. Okej, emolienty fundują nam mocny odżywczy zastrzyk, ale co z nawilżeniem? Spokojnie, tu właśnie wchodzą humektanty. W dobie niesłabnącej popularności żeli aloesowych (użytkowanych na przykład jako podkład do olejowania włosów) pewnie obiło ci się o uszy, że sok z aloesu działa nawilżająco i regenerująco, a także tonizująco i bakteriobójczo. Ponadto pomaga również łagodzić stany zapalne i wszelkiego typu podrażnienia. Reguluje dodatkowo wydzielanie sebum, dzięki temu włosy będą się wolniej przetłuszczać (efekt ten wzmacnia jeszcze dodatek zielonej glinki i maceratu ze skrzypu polnego, który przy okazji działa rewitalizująco i jest, z reguły w duecie z pokrzywą, prawidłowym ziomkiem każdej włosomaniaczki). Przy wykorzystywaniu odżywki u nasady aloes w dodatku jest w stanie pomóc poprawić ukrwienie skóry głowy, co z kolei może się przełożyć na przyspieszenie porostu i pojawienie się wyczekiwanych baby hair. Oprócz aloesu za kojące działanie odżywki odpowiada ponadto prowitamina B5, czyli D-panthenol. Ma silne parametry higroskopijne (wiążące wodę), dzięki temu uniemożliwia jej nadmiernemu odprowadzaniu, a przy tym jest zbudowany z niewiele znaczących cząsteczek - może więc stosunkowo łatwo przeniknąć do skóry głowy czy cebulek włosów, a przy okazji dogłębnie je wzmocnić i odżywić. D-panthenol to sprzymierzeniec osób borykających się z problematyczną, wrażliwą i skłonną do alergii skórą głowy. To dlatego, że działa antybakteryjnie i przeciwzapalnie, a dodatkowo zniża uczucie ewentualnego pieczenia i swędzenia. Za cytrusowe, słodko-kwaskowate nuty zapachowe odżywki niniejszym dziękujemy naturalnym olejkom eterycznym: pomarańczowemu, mandarynkowemu i bergamotowemu. To wy sprawiacie, że używa się jej tak przyjemnie. Skoro rozpisaliśmy się już na temat działania naturalnej odżywki w kostce, to może pora na słówko, jak właściwie uzyskać ten fajny efekt na włosach? Jak jej używać? Jak aplikować? Wbrew pozorom, przy formule kostki wcale nie jest to takie oczywiste, choćby jeśli szampon nieco utorował jej drogę i nie podchodzi się już do tego typu kosmetyków aż tak nieufnie. Zacznijmy od tego, iż musisz przygotować się na to, iż tak, jak szampon w kostce wystarczy właściwie dotknąć palcem i już się pieni jak wściekły, tak odżywka jest trochę bardziej... Introwertyczna?:) Potrzebuje więcej uwagi, czułego dotyku i cierpliwości, zanim pokaże na co ją stać (a stać na dużo!). Kostkę należy więc wziąć w dłonie, porządnie namoczyć i intensywnie obracać (po prostu - mydlić) aż powstanie liczba emulsji optymalna do rozprowadzenia na włosach. Staraliśmy się, aby kostka była jak najszczególniej śliska i kremowa, jednak mimo to z początku może ci się wydawać, iż powstałej emulsji jest za niedużo. Możesz nie czuć, iż cokolwiek nakładasz na włosy (w końcu tu nie ma piany) i zastanawiać się, czy wszystko robisz jak należy. Spokojnie, to normalne, jeśli wcześniej na co dzień wylewało się po prostu odżywkę na dłoń prosto z butelki. Uwierz jednak, iż po jakimś czasie przyzwyczaisz się do tego sposobu aplikacji i wydobędziesz z kostki to, co ma w sobie najkorzystniejszego. A jak już ustaliliśmy, do zaoferowania ma całkiem mnóstwo i niezaprzeczalnie chcesz dać to swym włosom. Jeśli nanoszenie jej na włosy prosto z dłoni wyda ci się nieefektywne, możesz spróbować delikatnie (!) przesunąć gładkim krążkiem w kierunku od nasady do końcówek. Lecz pamiętaj - nie trzyj włosów. Z doświadczenia i testów wiemy,pokaźniejszą ilość towaru można uzyskać też namydlając krążkiem końcówki, ale nie polecamy tego sposobu przy włosach delikatnych, łamliwych i skłonnych do plątania. Podsumowując - spróbuj kilka razy i po prostu wybierz sposób, który jest dla Ciebie najwygodniejszy i najszczególniej sprawny. SPOSÓB wykorzystania: Włóż kostkę pod strumień wody, obróć kilka-kilkanaście razy w dłoniach, powstałą emulsję delikatnie wmasuj we włosy. Po chwili spłucz ciepłą wodą. właściwości I SKŁAD: BTMS - posiada kationowy surfaktant Behentrimonium Methosulfate, otrzymywany z oleju rzepakowego; jest wysokiej jakości emulgatorem i elementyem kondycjonującym, zmiękczającym, wygładzającym i pielęgnacyjnym. Masło kakaowe - zapobiega przenikaniu toksyn z otoczenia, regeneruje i broni przed oddziaływaniem wolnych rodników. Oleje: sezamowy, arachidowy, z krokosza barwierskiego - działają odżywczo, pielęgnująco, wzmacniająco i ochronnie. Alkohol cetylowy - stabilizuje strukturę odżywki i usprawnia jej aplikację. Uniemożliwia przy tym odparowywaniu wody oraz wygładza i zmiękcza włosy. Betaina kokamidopropylowa - substancja powierzchniowo czynna, wyprodukowana z kwasów tłuszczowych z buraka cukrowego i kokosa; ma działanie oczyszczające, zmiękczające i kondycjonujące. Sok aloesowy - działa nawilżająco, regenerująco, kojąco i antybakteryjnie. D-pantenol - łagodzi podrażnienia, działa przeciwzapalnie i odżywczo. Glinka zielona - działa oczyszczająco, dotleniająco, przeciwbakteryjnie i regenerująco; reguluje wydzielanie sebum. Macerat ze skrzypu polnego - działa rewitalizująco, regenerująco i stymulująco na porost włosów, przedłuża ich świeżość i wzmacnia cebulki. Olejek eteryczny pomarańczowy - działa pobudzająco, odświeżająco, oczyszczająco i tonizująco. Olejek eteryczny mandarynkowy - działa oczyszczająco, tonizująco, przeciwzapalnie i antyseptycznie. Olejek eteryczny bergamotowy - ma działanie antybakteryjne, a przy tym kojące: pomaga złagodzić stres i napięcie. Skład:BTMS, masło kakaowe, alkohol cetylowy, olej sezamowy, betaina kokamidopropylowa, olej arachidowy, olej z krokosza barwierskiego, sok aloesowy, d-pantenol, glinka zielona, macerat ze skrzypu polnego, olejek eteryczny z bergamotki, olejek eteryczny z pomarańczy, olejek eteryczny z mandarynki INCI:Behentrimonium Methosulfate, Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter, Cetyl Alcohol, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil, Cocamidopropyl Betaine, Arachis Hypogaea (Peanut) Oil, Carthamus Tinctorius Seed Oil, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Panthenol, Montmorillonite, Helianthus Annuus Seed Oil (and) Equisetum Arvense Extract, Citrus Aurantium Bergamia Peel Oil, Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil, Citrus Nobilis Peel Oil, Citral*, Limonene*, Linalool**elementy naturalnych olejków eterycznych WAGA KOSTKI: 55 g Kosmetyk bez konserwantów. Kosmetyk wegański - produkt wytworzony bez zastosowania ascetycznców pochodzenia zwierzęcego.
  • Producent Cztery Szpaki 
Warto przejrzeć:  Ranking odżywek Loreal - Jaka najlepsza? Nasze TOP10

Najtańsze odżywki w kostce – Ranking sierpień 2022 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze odżywki w kostce, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich odżywek w kostce jest aktualizowany na bieżąco.

Warto przejrzeć:  Ranking odżywek Joico - Jaka najlepsza? Nasze TOP10

1☆ Cztery szpaki Okrągła puszka na szampono/odżywkę w kostce, ☆

Cztery szpaki Okrągła puszka na szampono/odżywkę w kostce, Najniższa Cena Online niewielka, prosta rzecz, lecz jakże ułątwiająca życie;). Puszka idealna do przechowywania szamponu i/albo odżywki w kostce. Idealnie sprawdzi się jako podróżna mydelniczka (szamponiczka?). Zajmuje niewiele miejsca, jest szczelna, wygodnie się zakręca i odkręca. Dzięki nadrukowanej na wieczku grafice jest również po prostu miła dla oka:) Wysokiej jakości nadruk nie zdrapuje się i jest niepodatny na wodę. objętość: 60 ml wymiary: 7 x 2,5 cm
  • Producent Cztery Szpaki 

2☆ Wygładzająca odżywka do włosów w kostce 55 g marki Cztery szpaki ☆

Wygładzająca odżywka do włosów w kostce 55 g marki Cztery szpaki Najniższa Cena Online NATURALNA ODŻYWKA DO WŁOSÓW W KOSTCE Powiedzieć, że nasz szampon w kostce zawiesił odżywce poprzeczkę wysoko to nic nie powiedzieć. Był jednym z pierwszych szamponów w kostce na polskim rynku i stał się prawdziwym bestsellerem, więc za punkt honoru wzięliśmy sobie, by młodsza siostra dorównywała mu jakością. Pracowaliśmy nad nią przez niemało miesięcy, szukając receptury najlepszej i realnie najbardziej uniwersalnej (o ile to tylko przy włosach osiągalne). I tak oto, po niezliczonych próbach i testach, powstał pachnący mandarynkami i pomarańczami krążek o kremowożółtym kolorze. Podobnie jak w sytuacji szamponu, zamknęliśmy go w kartonowym pudełku, trzymając się standardowo opcji less waste. Chcieliśmy, aby nasza odżywka w kostce ułatwiała rozczesanie włosów po umyciu i sprawiała, iż będą wygładzone, miękkie, lśniące i sypkie. Obstawiamy, że się udało, lecz ostateczne potwierdzenie dostaniemy od Ciebie. Data ważności 01.22. DZIAŁANIE: Jak już wspomnieliśmy wyżej, głównymi zadaniami, jakie postawiliśmy przed naszą emolientowo-humektantową naturalną odżywką w kostce są: Po pierwsze - (nieoczekiwanka!) odżywienie włosów i ułatwienie rozczesywania po umyciu; Po drugie - wygładzenie i zmiękczenie; Po trzecie - nadanie im zdrowego blasku. To tak w skrócie. Szpakowa naturalna odżywka do włosów w kostce nabyła tę garść umiejętności dzięki zestawieniu w recepturze bezkompromisowców, z których każdy bierze na siebie ciężar odpowiedzialności z trochę innej kategorii i wzajemnie perfekcyjnie się uzupełniają. Jej bazę stanowi BTMS - surfaktant o właściwościach pielęgnujących i emulgujących. W łagodnym usuwaniu skażeń wspiera go betaina, która oprócz tego działa jeszcze zmiękczająco i kondycjonująco. Dzięki tym dwóm składnikom kostka może się fajnie sprawdzić jako kosmetyk rodzaju co-wash (czyli artykuł do mycia włosów odżywką) lub stanowić składową w procesie mycia metodą OMO (Odżywka-Mycie-Odżywka), uznaną między innymi przez dumne posiadaczki kręconych (albo wykazujących chęć skrętu) kosmyków, z reguły przy tym wysokoporowatych. Z kolei alkohol cetylowy działa wygładzająco i zmiękczająco, a przy tym dodaje kostce standardowego poślizgu, a także idealnie zagęszcza i stabilizuje produkt. Poza tym, wykazuje działanie filmotwórcze i okluzyjne, uniemożliwiając tym samym nadmiernej utracie wody prowadzącej do przesuszenia włosów i skóry głowy. Kostka ma na swym koncie dobroczynny mix olejów: z krokosza barwierskiego, sezamowego i arachidowego. Nie żałowaliśmy także sobie masła kakaowego (wolne rodniki, możecie się bać). Ta kombinacja za główny cel stawia sobie maksymalne odżywienie, wzmocnienie i ochronę włosów przed nadmierną utratą nawilżenia, wypadaniem i zgubnymi czynnikami zewnętrznymi. Dzięki nim posiadają się stać zdrowe, gęste i atrakcyjnie połyskujące. Okej, emolienty fundują nam solidny odżywczy zastrzyk, ale co z nawilżeniem? Spokojnie, tu właśnie wchodzą humektanty. W dobie niesłabnącej popularności żeli aloesowych (stosowanych na przykład jako podkład do olejowania włosów) pewnie obiło ci się o uszy, iż sok z aloesu działa nawilżająco i regenerująco, a także tonizująco i bakteriobójczo. Dodatkowo pomaga też łagodzić stany zapalne i wszelkiego rodzaju podrażnienia. Reguluje jeszcze wydzielanie sebum, dzięki temu włosy będą się wolniej przetłuszczać (efekt ten wzmacnia jeszcze dodatek zielonej glinki i maceratu ze skrzypu polnego, który przy okazji działa rewitalizująco i jest, w głównej mierze w duecie z pokrzywą, dobrym ziomkiem każdej włosomaniaczki). Przy używaniu odżywki u nasady aloes ponadto jest w stanie pomóc poprawić ukrwienie skóry głowy, co z kolei może się przełożyć na przyspieszenie porostu i pojawienie się wyczekiwanych baby hair. Oprócz aloesu za kojące działanie odżywki odpowiada ponadto prowitamina B5, czyli D-panthenol. Ma silne właściwości higroskopijne (wiążące wodę), dzięki czemu uniemożliwia jej nadmiernemu odprowadzaniu, a przy tym jest zbudowany z niewielkich cząsteczek - może więc stosunkowo łatwo przeniknąć do skóry głowy czy cebulek włosów, a przy okazji dogłębnie je wzmocnić i odżywić. D-panthenol to sprzymierzeniec osób borykających się z problematyczną, wrażliwą i skłonną do alergii skórą głowy. To dlatego, że działa antybakteryjnie i przeciwzapalnie, a ponadto zmniejsza uczucie ewentualnego pieczenia i swędzenia. Za cytrusowe, słodko-kwaskowate nuty zapachowe odżywki niniejszym dziękujemy naturalnym olejkom eterycznym: pomarańczowemu, mandarynkowemu i bergamotowemu. To wy sprawiacie, iż używa się jej tak przyjemnie. Skoro rozpisaliśmy się już na temat działania naturalnej odżywki w kostce, to może pora na słówko, jak właściwie uzyskać ten fajny efekt na włosach? Jak jej używać? Jak aplikować? Wbrew pozorom, przy formule kostki wcale nie jest to takie oczywiste, choćby jeśli szampon nieco utorował jej drogę i nie podchodzi się już do tego typu kosmetyków aż tak nieufnie. Zacznijmy od tego, że musisz przygotować się na to, iż tak, jak szampon w kostce starczy właściwie dotknąć palcem i już się pieni jak wściekły, tak odżywka jest trochę bardziej... Introwertyczna?:) Potrzebuje więcej uwagi, czułego dotyku i cierpliwości, zanim pokaże na co ją stać (a stać na niemało!). Kostkę należy więc wziąć w dłonie, porządnie namoczyć i intensywnie obracać (po prostu - mydlić) aż powstanie liczba emulsji stosowna do rozprowadzenia na włosach. Staraliśmy się, aby kostka była jak najszczególniej śliska i kremowa, jednak mimo to z początku może ci się wydawać, że powstałej emulsji jest za mało. Możesz nie czuć, iż cokolwiek nakładasz na włosy (w końcu tu nie ma piany) i zastanawiać się, czy wszystko robisz jak należy. Spokojnie, to normalne, jeśli wcześniej na co dzień wylewało się po prostu odżywkę na dłoń prosto z butelki. Uwierz jednak, iż po jakimś czasie przyzwyczaisz się do tego sposobu aplikacji i wydobędziesz z kostki to, co ma w sobie najlepszego. A jak już ustaliliśmy, do zaoferowania ma całkiem dużo i bezapelacyjnie chcesz dać to swoim włosom. Jeśli nanoszenie jej na włosy prosto z dłoni wyda ci się nieefektywne, możesz spróbować delikatnie (!) przesunąć gładkim krążkiem w kierunku od nasady do końcówek. Ale pamiętaj - nie trzyj włosów. Z doświadczenia i testów wiemy,większą liczba produktu można uzyskać również namydlając krążkiem końcówki, lecz nie polecamy tego sposobu przy włosach delikatnych, łamliwych i skłonnych do plątania. Podsumowując - spróbuj kilka razy i po prostu wybierz sposób, który jest dla Ciebie najwygodniejszy i najszczególniej skuteczny. SPOSÓB wykorzystania: Włóż kostkę pod strumień wody, obróć kilka-kilkanaście razy w dłoniach, powstałą emulsję delikatnie wmasuj we włosy. Po chwili spłucz ciepłą wodą. atrybuty I SKŁAD: BTMS - posiada kationowy surfaktant Behentrimonium Methosulfate, otrzymywany z oleju rzepakowego; jest wysokiej jakości emulgatorem i elementyem kondycjonującym, zmiękczającym, wygładzającym i pielęgnacyjnym. Masło kakaowe - uniemożliwia przenikaniu toksyn z otoczenia, regeneruje i broni przed oddziaływaniem wolnych rodników. Oleje: sezamowy, arachidowy, z krokosza barwierskiego - działają odżywczo, pielęgnująco, wzmacniająco i ochronnie. Alkohol cetylowy - stabilizuje strukturę odżywki i ułatwia jej aplikację. Zapobiega przy tym odparowywaniu wody, a także wygładza i zmiękcza włosy. Betaina kokamidopropylowa - substancja powierzchniowo czynna, tworzona z kwasów tłuszczowych z buraka cukrowego i kokosa; ma działanie oczyszczające, zmiękczające i kondycjonujące. Sok aloesowy - działa nawilżająco, regenerująco, kojąco i antybakteryjnie. D-pantenol - łagodzi podrażnienia, działa przeciwzapalnie i odżywczo. Glinka zielona - działa oczyszczająco, dotleniająco, przeciwbakteryjnie i regenerująco; reguluje wydzielanie sebum. Macerat ze skrzypu polnego - działa rewitalizująco, regenerująco i stymulująco na porost włosów, przedłuża ich świeżość i wzmacnia cebulki. Olejek eteryczny pomarańczowy - działa pobudzająco, odświeżająco, oczyszczająco i tonizująco. Olejek eteryczny mandarynkowy - działa oczyszczająco, tonizująco, przeciwzapalnie i antyseptycznie. Olejek eteryczny bergamotowy - ma działanie antybakteryjne, a przy tym kojące: pomaga złagodzić stres i napięcie. Skład:BTMS, masło kakaowe, alkohol cetylowy, olej sezamowy, betaina kokamidopropylowa, olej arachidowy, olej z krokosza barwierskiego, sok aloesowy, d-pantenol, glinka zielona, macerat ze skrzypu polnego, olejek eteryczny z bergamotki, olejek eteryczny z pomarańczy, olejek eteryczny z mandarynki INCI:Behentrimonium Methosulfate, Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter, Cetyl Alcohol, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil, Cocamidopropyl Betaine, Arachis Hypogaea (Peanut) Oil, Carthamus Tinctorius Seed Oil, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Panthenol, Montmorillonite, Helianthus Annuus Seed Oil (and) Equisetum Arvense Extract, Citrus Aurantium Bergamia Peel Oil, Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil, Citrus Nobilis Peel Oil, Citral*, Limonene*, Linalool**komponenty naturalnych olejków eterycznych WAGA KOSTKI: 55 g Kosmetyk bez konserwantów. Kosmetyk wegański - towar produkowany bez użycia surowców pochodzenia zwierzęcego.
  • Producent Cztery Szpaki 
Warto przejrzeć:  Ranking odżywek Pantene Pro V - Jaka najlepsza? Nasze TOP10

5☆ Odżywka w kostce dziegieć ☆

Odżywka w kostce dziegieć Najniższa Cena Online Odżywka w kostce dziegieć wspaniała alternatywa dla odżywek w plastikowych butelkach. Funkcjonalna forma kostki to nowość na rynku kosmetyków do włosów, użyteczna, a co najważniejsze, sprawnie działająca forma pielęgnacji włosów. żeby po umyciu Twoje włosy były wygładzone, łuski włosa – zamknięte, a puszenie – zniwelowane – w odżywce zawarta jest specjalna formuła emolientowo – nawilżająca wytwarzana na bazie najkorzystniejszych maseł: kakaowego, mango, a także olejów: migdałowego, konopnego, jojoba. Na dodatek odżywka została wzbogacona o skwalan słynący z działania nawilżającego i wygładzającego i glicerynę. W kontakcie z wodą wytwarza lekką, kremową emulsję, która pokrywa włosy, zapewniając odżywienie, słuszny poziom nawilżenia oraz widoczną witalność. Naturalny skład odżywki przywraca blask, zapobiega plątaniu nadając niesamowitą miękkość a co więcej, ułatwia rozczesywanie i modelowanie fryzury. Odżywka w kostce dziegieć wystarcza na około 35/40 zastosować. Jest zapakowana w piękną i poręczną puszkę ułatwiającą przechowywanie i podróżowanie. Odżywka do włosów w kostce dziegieć: doskonale nadaje się do codziennego użytkuzmiękczy i głęboko nawilży włosywspaniale nadaje się do pielęgnacji zniszczonych włosów z rozdwojonymi końcówkamichroni włosy przed wysuszeniem i nadaje połyskupraszcza rozczesywanie i modelowanie fryzurynie „wytwarza" odpadków (folia, plastikowa butelka )- jest NO WASTE.Jest stosowna wegetarian i weganefektywnaWykazuje się nieznacznym śladem węglowymnadzwyczajna na podróże bliskie i dalekie – zajmuje niedużo miejsca by uzupełnić wydajność kostki – skład odżywki został skomponowany tak, aby działał synergicznie z szamponem! Bazę odżywki stanowi odżywcze masło kakaowe i skwalan, co zapewnia trafny poziom nawilżenia i witalność włosów. Zawarty w niej olej konopny wzmacnia, balansuje i przywraca im miękkość. Sposób zastosowania: Kostka jest bardzo efektywna, dlatego użyj jej tylko tyle, ile w danym momencie potrzebują Twoje włosy. Zwilżoną kostką potrzyj delikatnie mokre pasma włosów, poczynając od ¾ ich długości, aż po końcówki. Nie nakładaj jej w bezpośrednim sąsiedztwie skóry głowy. Poczujesz jak stopniowo pasma włosów rozplątują się, nabierają gładkości i miękkości. Po 1-3 minutach spłucz włosy ciepłą wodą. Odżywka jest mocno skoncentrowana, przesadnie obszerna liczba użytego kosmetyku może na skutek czego spowodować nadmierne obciążenie i oklapnięcie włosów.

6☆ Odżywka w kostce may chang ☆

Odżywka w kostce may chang Najniższa Cena Online Odżywka w kostce may chang. Wyśmienita alternatywa dla odżywek w plastikowych butelkach. Praktyczna forma kostki to nowość na rynku kosmetyków do włosów, ergonomiczna, a co najważniejsze, sprawnie działająca forma pielęgnacji włosów. Aby po umyciu Twoje włosy były wygładzone, łuski włosa – zamknięte, a puszenie – zniwelowane – w odżywce zawarta jest specjalna formuła emolientowo – nawilżająca tworzona na bazie najlepszych maseł: kakaowego, mango oraz olejów: migdałowego, konopnego, jojoba. Dodatkowo odżywka została wzbogacona o skwalan słynący z działania nawilżającego i wygładzającego, a także glicerynę. W kontakcie z wodą tworzy lekką, kremową emulsję, która pokrywa włosy, gwarantując odżywienie, trafny poziom nawilżenia, a także widoczną witalność. Naturalny skład odżywki przywraca blask, zapobiega plątaniu nadając niesamowitą miękkość, usprawnia rozczesywanie i modelowanie fryzury. Odżywka w kostce may chang wystarcza na około 35/40 wykorzystać. Jest zapakowana w piękną i ergonomiczną puszkę ułatwiającą przechowywanie i podróżowanie. Odżywka do włosów w kostce may chang: znakomicie nadaje się do codziennego wykorzystaniazmiękczy i głęboko nawilży włosynieprzeciętnie pasuje do pielęgnacji zniszczonych włosów z rozdwojonymi końcówkamibroni włosy przed wysuszeniem i nadaje połyskupraszcza rozczesywanie i modelowanie fryzurynie „stwarza" odpadków (folia, plastikowa butelka )- jest NO WASTE.Jest optymalna wegetarian i weganefektywnaWykazuje się minimalnym śladem węglowymświetna na podróże bliskie i dalekie – zajmuje niedużo miejsca żeby uzupełnić wydajność kostki – tak skomponowaliśmy skład odżywki, żeby działała synergicznie z naszym szamponem! Bazę odżywki stanowi odżywcze masło kakaowe i skwalan, co gwarantuje słuszny poziom nawilżenia i witalność włosów. Zawarty w niej olej konopny wzmacnia, balansuje i przywraca im miękkość. Sposób wykorzystania: Kostka jest niezwykle wydajna, dlatego użyj jej tylko tyle, ile w danym momencie potrzebują Twoje włosy. Zwilżoną kostką potrzyj delikatnie mokre pasma włosów, poczynając od ¾ ich długości, aż po końcówki. Nie nakładaj jej w bezpośrednim sąsiedztwie skóry głowy. Poczujesz jak stopniowo pasma włosów rozplątują się, nabierają gładkości i miękkości. Po 1-3 minutach spłucz włosy ciepłą wodą. Odżywka jest potężnie skoncentrowana, przesadnie pokaźna ilość użytego kosmetyku może w efekcie spowodować nadmierne obciążenie i oklapnięcie włosów.

7☆ Odżywka w kostce mango ☆

Odżywka w kostce mango Najniższa Cena Online Odżywka do włosów w kostce mango nieprzeciętna alternatywa dla odżywek w plastikowych butelkach. Praktyczna forma kostki to nowość na rynku kosmetyków do włosów, ergonomiczna, a co najważniejsze, wydajnie działająca forma pielęgnacji włosów. Aby po umyciu Twoje włosy były wygładzone, łuski włosa – zamknięte, a puszenie – zniwelowane – w odżywce zawarta jest specjalna formuła emolientowo – nawilżająca wytwarzana na bazie najkorzystniejszych maseł: kakaowego, mango, a także olejów: migdałowego, konopnego, jojoba. W dodatku odżywka została wzbogacona o skwalan słynący z działania nawilżającego i wygładzającego i glicerynę. W kontakcie z wodą stwarza lekką, kremową emulsję, która pokrywa włosy, zapewniając odżywienie, trafny poziom nawilżenia, a także widoczną witalność. Naturalny skład odżywki przywraca blask, zapobiega plątaniu nadając niesamowitą miękkość, usprawnia rozczesywanie i modelowanie fryzury. Odżywka w kostce mango wystarcza na około 35/40 użyć. Jest zapakowana w piękną i funkcjonalną puszkę upraszczającą przechowywanie i podróżowanie. Odżywka do włosów w kostce mango: nadzwyczajnie pasuje do codziennego użytkuzmiękczy i głęboko nawilży włosywyśmienicie pasuje do pielęgnacji zniszczonych włosów z rozdwojonymi końcówkamibroni włosy przed wysuszeniem i nadaje lśnienieusprawnia rozczesywanie i modelowanie fryzurynie „tworzy" odpadków (folia, plastikowa butelka )- jest NO WASTE.Jest optymalna wegetarian i weganefektywnaWykazuje się śladowym śladem węglowymnieprzeciętna na podróże bliskie i dalekie – zajmuje niewiele miejsca żeby uzupełnić sprawność kostki – tak skomponowaliśmy skład odżywki, żeby działała synergicznie z naszym szamponem! Bazę odżywki stanowi odżywcze masło kakaowe oraz skwalan, co zapewnia adekwatny poziom nawilżenia i witalność włosów. Zawarty w niej olej konopny wzmacnia, balansuje, a także przywraca im miękkość. Sposób zastosowania: Kostka jest nad wyraz sprawna, dlatego użyj jej tylko tyle, ile w danym momencie potrzebują Twoje włosy. Zwilżoną kostką potrzyj delikatnie mokre pasma włosów, poczynając od ¾ ich długości, aż po końcówki. Nie nakładaj jej w bezpośrednim sąsiedztwie skóry głowy. Poczujesz jak stopniowo pasma włosów rozplątują się, nabierają gładkości i miękkości. Po 1-3 minutach spłucz włosy ciepłą wodą. Odżywka jest konkretnie skoncentrowana, przesadnie spora ilość użytego kosmetyku może w wyniku czego spowodować nadmierne obciążenie i oklapnięcie włosów.

Podsumowanie, czyli jaka odżywka w kostce najlepsza?

Najlepsza odżywka w kostce w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza odżywka w kostce w Rankingach – nasze TOP3


Najlepsze Odżywki – Ranking sierpień 2022

Jeżeli żadna z powyższych odżywek w kostce nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych odżywek.


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.