Nazdrowieiurode.pl

Zadbaj o swoje zdrowie i urodę z naszym portalem

Okulary

Ranking okularów progresywnych – Jakie najlepsze? Nasze TOP10

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych okularów progresywnych. Poniższe zestawienia są aktualne na marzec 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych okularów progresywnych,
 • TOP10 najtańszych okularów progresywnych.

Jakie okulary progresywne najlepiej wybrać? Ranking na marzec 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane okulary progresywne, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking okularów progresywnych, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

6☆ Versace VE 3186 GB1, VE 3186 GB1 ☆

Versace VE 3186 GB1, VE 3186 GB1 Najniższa Cena Online O Versace Jeśli szukasz oryginalnych i odważnych okularów, linia wysokiej jakości okularów Versace jest dla Ciebie! Włoska producent ekskluzywnej mody stworzyła wyrafinowane i pomysłowe modele skierowane do osób z branży mody O tych okularach Oprawki prostokątne wyśmienicie pasują do krągłych twarzy.Te okulary są wyposażone w sprężyste zawiasy zauszników, co jest doskonałym elementem dla tych, którzy niejednokrotnie zdejmują okulary!Czarne oprawki są nieprzeciętnym wyborem jednocześnie na co dzień, jak i od święta. ponadczasowy, gustowny fason.Materiałem jest lekkie i wytrzymałe tworzywo sztuczne.Oprawki posiadają szykowne, błyszczące wykończenie. Chcesz sprawdzić, czy te okulary są dla Ciebie świetne? Przyjrzyj się bliżej dzięki naszemu wirtualnemu narzędziu do przymierzania!
 • Producent Versace 
 • Szerokość mostka 16 mm
 • Szerokość oprawki 132 mm
Warto przejrzeć:  Ranking okularów ajurwedyjskich do 160 zł - Jakie najlepsze? Nasze TOP10

8☆ Okulary do jazdy solely c3 marki Crullé ☆

Okulary do jazdy solely c3 marki Crullé Najniższa Cena Online Ta para okularów została zaprojektowana specjalnie z myślą o bardziej wygodnej jeździe. Okulary te nie mają korekcji dioptrycznej, lecz zawierają specjalny filtr, który gwarantuje niemało korzyści podczas jazdy za kierownicą. Filtr ten zwiększa komfort, poprawia ostrość widzenia i koncentrację oraz pomaga ograniczyć zmęczenie w trakcie jazdy. Będziesz lepiej widzieć deskę rozdzielczą i lusterko wsteczne. Okulary te zapewniają udoskonalony kontrast, minimalizują oślepiające odbicia i zniżają natężenie światła wywoływanego poprzez nadjeżdżający ruch uliczny. Filtr ten zawiera także strefę widzenia nocnego, zaprojektowaną specjalnie do jazdy w nocy. I wreszcie, okulary te zapewniają 100% ochronę przed promieniowaniem UV. Soczewki okularów mają lekko żółte zabarwienie. O Crullé Niezależnie od tego, czy szukasz neutralnego wyglądu, czy Ci trzeba czegoś, co nadaje się do silniejszego wyczucia mody, Crullé to Twoja producent! przystępne w wielu najróżniejszych kształtach i kolorach, para okularów Crullé nieprzeciętnie pasuje do wszelkich preferencji. Te stylowe i trwałe okulary posiadają niską cenę, więc dlaczego wybrać tylko jedne? O tych okularach Oprawki kwadratowe wyśmienicie sprawdzą się w sytuacji osób o diamentowych, owalnych i okrągłych twarzach.Oprawki havana są niesamowicie innowacyjne i pasują do większości strojów, fryzur i odcieni oczu.Brązowe oprawki wspaniale sprawdzą się w przypadku ciemnych włosów. Brąz jest głównie tradycyjnym wyborem na co dzień.Materiałem jest lekkie i wytrzymałe tworzywo sztuczne.Oprawki mają wykwintne, błyszczące wykończenie. Chcesz sprawdzić, czy te okulary są dla Ciebie wyśmienite? Przyjrzyj się bliżej dzięki naszemu wirtualnemu narzędziu do przymierzania!
 • Producent Crullé 

Najtańsze okulary progresywne – Ranking marzec 2023 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze okulary progresywne, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich okularów progresywnych jest aktualizowany na bieżąco.

1☆ Crullé Okulary do jazdy tr1886 c6 ☆

Crullé Okulary do jazdy tr1886 c6 Najniższa Cena Online Ta para okularów została zaprojektowana specjalnie z myślą o bardziej wygodnej jeździe. Okulary te nie posiadają korekcji dioptrycznej, ale zawierają specjalny filtr, który zapewnia mnóstwo korzyści podczas jazdy za kierownicą. Filtr ten powiększa komfort, poprawia ostrość widzenia i koncentrację oraz pomaga zniżyć zmęczenie w trakcie jazdy. Będziesz lepiej widzieć deskę rozdzielczą i lusterko wsteczne. Okulary te zapewniają udoskonalony kontrast, minimalizują oślepiające odbicia i ograniczają natężenie światła powodowanego przez nadjeżdżający ruch uliczny. Filtr ten gromadzi także strefę widzenia nocnego, zaprojektowaną specjalnie do jazdy w nocy. I wreszcie, okulary te zapewniają 100% ochronę przed promieniowaniem UV. Soczewki okularów mają lekko żółte zabarwienie. O Crullé Niezależnie od tego, czy szukasz neutralnego wyglądu, czy Ci trzeba czegoś, co nadaje się do silniejszego wyczucia mody, Crullé to Twoja marka! dostępne w wielu różnych kształtach i kolorach, para okularów Crullé idealnie nadaje się do wszystkich preferencji. Te stylowe i trwałe okulary mają niską cenę, więc dlaczego wybrać tylko jedne? O tych okularach Oprawki kwadratowe doskonale sprawdzą się w przypadku osób o diamentowych, owalnych i kolistych twarzach.przezroczyste oprawki są modnym trendem, który nadaje się do każdego rodzaju skóry i stroju.Brązowe oprawki genialnie sprawdzą się w sytuacji ciemnych włosów. Brąz jest zwykle tradycyjnym wyborem na co dzień.Materiałem jest lekkie i wytrzymałe tworzywo nienaturalne.Oprawki posiadają gustowne, błyszczące wykończenie.
 • Producent Crullé 

2☆ Okulary do jazdy solely c3 marki Crullé ☆

Okulary do jazdy solely c3 marki Crullé Najniższa Cena Online Ta para okularów została zaprojektowana specjalnie z myślą o bardziej wygodnej jeździe. Okulary te nie mają korekcji dioptrycznej, lecz zawierają specjalny filtr, który zapewnia sporo korzyści w trakcie jazdy za kierownicą. Filtr ten rozszerza komfort, udoskonala ostrość widzenia i koncentrację oraz pomaga zniżyć zmęczenie w trakcie jazdy. Będziesz lepiej widzieć deskę rozdzielczą i lusterko wsteczne. Okulary te zapewniają ulepszony kontrast, minimalizują oślepiające odbicia i zmniejszają natężenie światła powodowanego poprzez nadjeżdżający ruch uliczny. Filtr ten posiada także strefę widzenia nocnego, zaprojektowaną specjalnie do jazdy w nocy. I wreszcie, okulary te gwarantują 100% ochronę przed promieniowaniem UV. Soczewki okularów mają lekko żółte zabarwienie. O Crullé Niezależnie od tego, czy szukasz neutralnego wyglądu, czy Ci trzeba czegoś, co nadaje się do silniejszego wyczucia mody, Crullé to Twoja producent! przystępne w wielu różnorodnych kształtach i kolorach, para okularów Crullé wspaniale nadaje się do wszelkich preferencji. Te stylowe i trwałe okulary mają niską cenę, więc dlaczego wybrać tylko jedne? O tych okularach Oprawki kwadratowe rewelacyjnie sprawdzą się w sytuacji osób o diamentowych, owalnych i krągłych twarzach.Oprawki havana są niesamowicie progresywne i pasują do większości strojów, fryzur i kolorów oczu.Brązowe oprawki genialnie sprawdzą się w przypadku ciemnych włosów. Brąz jest głównie tradycyjnym wyborem na co dzień.Materiałem jest lekkie i wytrzymałe tworzywo sztuczne.Oprawki posiadają wytworne, lśniące wykończenie. Chcesz sprawdzić, czy te okulary są dla Ciebie nadzwyczajne? Przyjrzyj się bliżej dzięki naszemu wirtualnemu narzędziu do przymierzania!
 • Producent Crullé 
Warto przejrzeć:  Ranking okularów Ray Ban do 90 zł - Jakie najlepsze? Nasze TOP10

3☆ Okulary do komputera fort c7 marki Crullé ☆

Okulary do komputera fort c7 marki Crullé Najniższa Cena Online To okulary do komputera z blokadą niebieskiego światła. Nadmierna ekspozycja na sztuczne niebieskie światło z ekranów może prowadzić do bólu głowy, utraty koncentracji, zmęczenia oczu i zakłócenia procesu snu. Okulary do komputera są zaopatrzone w najwyższej klasy filtr blokujący niebieskie światło, który położy kres cyfrowemu zmęczeniu oczu. Soczewki mają również ochronę przed promieniowaniem UV i zarysowaniami oraz posiadają samoczyszczącą, superhydrofobową i antyrefleksyjną powłokę – wszystko to bez dodatkowych kosztów! Uwaga: odcienie na ekranie mogą być nieco zmienione w sytuacji noszenia okularów z filtrem blokującym światło niebieskie. Dlatego filtr ten nie jest zalecany do pracy wymagającej postrzegania rzeczywistych odcieni. Okulary komputerowe najlepiej sprawdzają się w trakcie pracy w pomieszczeniach. O Crullé Niezależnie od tego, czy szukasz neutralnego wyglądu, czy potrzebujesz czegoś, co pasuje do silniejszego wyczucia mody, Crullé to Twoja marka! dostępne w wielu przeróżnych kształtach i kolorach, para okularów Crullé rewelacyjnie nadaje się do wszelkich preferencji. Te stylowe i trwałe okulary posiadają niską cenę, więc dlaczego wybrać tylko jedne? O tych okularach Oprawki kwadratowe znakomicie sprawdzą się w sytuacji osób o diamentowych, owalnych i krągłych twarzach.przejrzyste oprawki są lubianym trendem, który nadaje się do każdego typu skóry i stroju.Szare oprawki pasują do większości stylów, fryzur i odcieni skóry.Materiałem jest lekkie i wytrzymałe tworzywo sztuczne.
 • Producent Crullé 

4☆ Okulary do komputera kids 2781 c2 marki Crullé ☆

Okulary do komputera kids 2781 c2 marki Crullé Najniższa Cena Online To okulary do komputera z blokadą niebieskiego światła. Nadmierna ekspozycja na sztuczne niebieskie światło z ekranów może prowadzić do bólu głowy, utraty koncentracji, zmęczenia oczu i zakłócenia cyklu snu. Okulary do komputera są zaopatrzone w najwyższej klasy filtr blokujący niebieskie światło, który położy kres cyfrowemu zmęczeniu oczu. Soczewki posiadają ponadto ochronę przed promieniowaniem UV i zarysowaniami oraz posiadają samoczyszczącą, superhydrofobową i antyrefleksyjną powłokę – wszystko to bez dodatkowych kosztów! Uwaga: barwy na ekranie mogą być nieco zmodyfikowane w sytuacji noszenia okularów z filtrem blokującym światło niebieskie. Dlatego filtr ten nie jest zalecany do pracy wymagającej postrzegania rzeczywistych barw. Okulary komputerowe najlepiej sprawdzają się podczas pracy w pomieszczeniach. O Crullé Niezależnie od tego, czy szukasz neutralnego wyglądu, czy Ci trzeba czegoś, co nadaje się do silniejszego wyczucia mody, Crullé to Twoja firma! dostępne w wielu zróżnicowanych kształtach i kolorach, para okularów Crullé nieprzeciętnie pasuje do wszystkich preferencji. Te stylowe i trwałe okulary posiadają niską cenę, więc dlaczego wybrać tylko jedne? O tych okularach Oprawki w zarysie kociego oka doskonale pasują do owalnych i prostokątnych twarzy.Te okulary są wyekwipowane w sprężyste zawiasy zauszników, co jest nadzwyczajnym elementem dla tych, którzy nieraz zdejmują okulary!Różowe oprawki niewątpliwie przyciągną uwagę i skierują ją na Twoje oczy.Materiałem jest lekkie i wytrzymałe tworzywo nienaturalne.Oprawki mają wytworne, połyskujące wykończenie. Chcesz sprawdzić, czy te okulary są dla Ciebie genialne? Przyjrzyj się bliżej dzięki naszemu wirtualnemu narzędziu do przymierzania!
 • Producent Crullé 

5☆ Okulary do komputera Crullé TR1886 C6 ☆

Okulary do komputera Crullé TR1886 C6 Najniższa Cena Online To okulary do komputera z blokadą niebieskiego światła. Nadmierna ekspozycja na sztuczne niebieskie światło z ekranów może prowadzić do bólu głowy, utraty koncentracji, zmęczenia oczu i zakłócenia procesu snu. Okulary do komputera są wyekwipowane w najwyższej klasy filtr blokujący niebieskie światło, który położy kres cyfrowemu zmęczeniu oczu. Soczewki mają jeszcze ochronę przed promieniowaniem UV i zarysowaniami i mają samoczyszczącą, superhydrofobową i antyrefleksyjną powłokę – wszystko to bez dodatkowych kosztów! Uwaga: kolory na ekranie mogą być nieco zmienione w sytuacji noszenia okularów z filtrem blokującym światło niebieskie. Dlatego filtr ten nie jest zalecany do pracy wymagającej postrzegania rzeczywistych kolorów. Okulary komputerowe najlepiej sprawdzają się w trakcie pracy w pomieszczeniach. O Crullé Niezależnie od tego, czy szukasz neutralnego wyglądu, czy potrzebujesz czegoś, co pasuje do silniejszego wyczucia mody, Crullé to Twoja marka! przystępne w wielu najróżniejszych kształtach i kolorach, para okularów Crullé idealnie nadaje się do wszelkich preferencji. Te stylowe i trwałe okulary posiadają niską cenę, więc dlaczego wybrać tylko jedne? O tych okularach Oprawki kwadratowe idealnie sprawdzą się w przypadku osób o diamentowych, owalnych i okrągłych twarzach.przejrzyste oprawki są modnym trendem, który nadaje się do każdego typu skóry i stroju.Brązowe oprawki nadzwyczajnie sprawdzą się w przypadku ciemnych włosów. Brąz jest na ogół klasycznym wyborem na co dzień.Materiałem jest lekkie i wytrzymałe tworzywo sztuczne.Oprawki posiadają wykwintne, błyszczące wykończenie.
 • Producent Crullé 

6☆ Okulary do jazdy Crullé TR1726 C4 ☆

Okulary do jazdy Crullé TR1726 C4 Najniższa Cena Online O Crullé Niezależnie od tego, czy szukasz neutralnego wyglądu, czy Ci potrzeba czegoś, co nadaje się do silniejszego wyczucia mody, Crullé to Twoja producent! dostępne w wielu przeróżnych kształtach i kolorach, para okularów Crullé nadzwyczajnie pasuje do wszystkich preferencji. Te stylowe i trwałe okulary posiadają niską cenę, więc dlaczego wybrać tylko jedne? O tych okularach koliste oprawki pasują rewelacyjnie do kwadratowych i prostokątnych kształtów twarzy.Oprawki oversize są znaczne i odważne, skierowane na ogół do osób niebanalnych się modą.Oprawki owalne są nadzwyczajne przypadku prostokątnych, kwadratowych i trójkątnych kształtów twarzy.transparentne oprawki są popularnym trendem, który pasuje do każdego typu skóry i stroju.srebrne oprawki pasują do większości stylów, fryzur i barw skóry.Materiałem jest lekkie i wytrzymałe tworzywo sztuczne.Ta para okularów została zaprojektowana specjalnie z myślą o bardziej komfortowej jeździe. Okulary te nie mają korekcji dioptrycznej, ale zawierają specjalny filtr, który zapewnia sporo korzyści w trakcie jazdy za kierownicą. Filtr ten rozszerza komfort, polepsza ostrość widzenia i koncentrację oraz pomaga zmniejszyć zmęczenie podczas jazdy. Będziesz lepiej widzieć deskę rozdzielczą i lusterko wsteczne. Okulary te zapewniają lepszy kontrast, minimalizują oślepiające odbicia i zmniejszają natężenie światła wywoływanego poprzez nadjeżdżający ruch uliczny. Filtr ten gromadzi również strefę widzenia nocnego, zaprojektowaną specjalnie do jazdy w nocy. I wreszcie, okulary te gwarantują 100% ochronę przed promieniowaniem UV. Soczewki okularów posiadają lekko żółte zabarwienie.Chcesz sprawdzić, czy te okulary są dla Ciebie wyśmienite? Przyjrzyj się bliżej dzięki naszemu wirtualnemu narzędziu do przymierzania!
 • Producent Crullé 

7☆ Crullé Okulary do jazdy entire c1 ☆

Crullé Okulary do jazdy entire c1 Najniższa Cena Online Ta para okularów została zaprojektowana specjalnie z myślą o bardziej komfortowej jeździe. Okulary te nie posiadają korekcji dioptrycznej, lecz zawierają specjalny filtr, który gwarantuje dużo korzyści podczas jazdy za kierownicą. Filtr ten powiększa komfort, polepsza ostrość widzenia i koncentrację oraz pomaga zniżyć zmęczenie podczas jazdy. Będziesz lepiej widzieć deskę rozdzielczą i lusterko wsteczne. Okulary te zapewniają lepszy kontrast, minimalizują oślepiające odbicia i zmniejszają natężenie światła wywoływanego przez nadjeżdżający ruch uliczny. Filtr ten gromadzi na dodatek strefę widzenia nocnego, zaprojektowaną specjalnie do jazdy w nocy. I wreszcie, okulary te zapewniają 100% ochronę przed promieniowaniem UV. Soczewki okularów posiadają lekko żółte zabarwienie. O Crullé Niezależnie od tego, czy szukasz neutralnego wyglądu, czy Ci trzeba czegoś, co nadaje się do silniejszego wyczucia mody, Crullé to Twoja producent! przystępne w wielu różnorodnych kształtach i kolorach, para okularów Crullé genialnie nadaje się do wszystkich preferencji. Te stylowe i trwałe okulary mają niską cenę, więc dlaczego wybrać tylko jedne? O tych okularach Oprawki pilotki są genialne dla wszelkich kształtów twarzy.Czarne oprawki są wspaniałym wyborem jednocześnie na co dzień, jak i od święta. Ponadczasowy, szykowny styl.Materiałem jest metal, który jest trwały i zapewnia szykowny, stylowy wygląd.Oprawki mają eleganckie, matowe wykończenie. Oprawki posiadają wysmakowane, błyszczące wykończenie.
 • Producent Crullé 
Warto przejrzeć:  Ranking okularów kolarskich do 200 zł - Jakie najlepsze? Nasze TOP10

8☆ Okulary do jazdy Crullé TR1726 C7 ☆

Okulary do jazdy Crullé TR1726 C7 Najniższa Cena Online O Crullé Niezależnie od tego, czy szukasz neutralnego wyglądu, czy potrzebujesz czegoś, co nadaje się do silniejszego wyczucia mody, Crullé to Twoja marka! przystępne w wielu różnorodnych kształtach i kolorach, para okularów Crullé doskonale pasuje do wszelkich preferencji. Te stylowe i trwałe okulary posiadają niską cenę, więc dlaczego wybrać tylko jedne? O tych okularach koliste oprawki pasują idealnie do kwadratowych i prostokątnych kształtów twarzy.klarowne oprawki są lubianym trendem, który pasuje do każdego rodzaju skóry i stroju.Różowe oprawki na pewno przyciągną uwagę i skierują ją na Twoje oczy.Oprawki są w najmodniejszym dostępnym odcieniu różowego złota, który będzie genialnym wyborem dla tych z was, którzy posiadają ciepłą karnację. Materiałem jest lekkie i wytrzymałe tworzywo nienaturalne.Oprawki posiadają eleganckie, połyskujące wykończenie. Ta para okularów została zaprojektowana specjalnie z myślą o bardziej wygodnej jeździe. Okulary te nie posiadają korekcji dioptrycznej, lecz zawierają specjalny filtr, który zapewnia sporo korzyści podczas jazdy za kierownicą. Filtr ten powiększa komfort, ulepsza ostrość widzenia i koncentrację, a także pomaga obniżyć zmęczenie podczas jazdy. Będziesz lepiej widzieć deskę rozdzielczą i lusterko wsteczne. Okulary te zapewniają ulepszony kontrast, minimalizują oślepiające odbicia i ograniczają natężenie światła wywoływanego poprzez nadjeżdżający ruch uliczny. Filtr ten zawiera ponadto strefę widzenia nocnego, zaprojektowaną specjalnie do jazdy w nocy. I wreszcie, okulary te gwarantują 100% ochronę przed promieniowaniem UV. Soczewki okularów mają lekko żółte zabarwienie.Chcesz sprawdzić, czy te okulary są dla Ciebie wyśmienite? Przyjrzyj się bliżej dzięki naszemu wirtualnemu narzędziu do przymierzania!
 • Producent Crullé 

9☆ Okulary do jazdy s1722 c4 marki Crullé ☆

Okulary do jazdy s1722 c4 marki Crullé Najniższa Cena Online O Crullé Niezależnie od tego, czy szukasz neutralnego wyglądu, czy potrzebujesz czegoś, co pasuje do silniejszego wyczucia mody, Crullé to Twoja firma! dostępne w wielu najróżniejszych kształtach i kolorach, para okularów Crullé świetnie pasuje do wszystkich preferencji. Te stylowe i trwałe okulary posiadają niską cenę, więc dlaczego wybrać tylko jedne? O tych okularach Oprawki owalne są świetne przypadku prostokątnych, kwadratowych i trójkątnych kształtów twarzy.Oprawki Panthos lub Tea Cup, ten kształt jest modnym połączeniem kolistych i owalnych kształtów.Oprawki havana są niesamowicie progresywne oraz pasują do większości strojów, fryzur i odcieni oczu.Brązowe oprawki nieprzeciętnie sprawdzą się w sytuacji ciemnych włosów. Brąz jest na ogół klasycznym wyborem na co dzień.Materiałem jest lekkie i wytrzymałe tworzywo nienaturalne.Ta para okularów została zaprojektowana specjalnie z myślą o bardziej komfortowej jeździe. Okulary te nie posiadają korekcji dioptrycznej, ale zawierają specjalny filtr, który zapewnia dużo korzyści podczas jazdy za kierownicą. Filtr ten powiększa komfort, polepsza ostrość widzenia i koncentrację i pomaga zniżyć zmęczenie w trakcie jazdy. Będziesz lepiej widzieć deskę rozdzielczą i lusterko wsteczne. Okulary te zapewniają udoskonalony kontrast, minimalizują oślepiające odbicia i ograniczają natężenie światła wywoływanego przez nadjeżdżający ruch uliczny. Filtr ten posiada ponadto strefę widzenia nocnego, zaprojektowaną specjalnie do jazdy w nocy. I wreszcie, okulary te zapewniają 100% ochronę przed promieniowaniem UV. Soczewki okularów posiadają lekko żółte zabarwienie.Chcesz sprawdzić, czy te okulary są dla Ciebie wyśmienite? Przyjrzyj się bliżej dzięki naszemu wirtualnemu narzędziu do przymierzania!
 • Producent Crullé 

10☆ Crullé Okulary do jazdy tr1726 c1 ☆

Crullé Okulary do jazdy tr1726 c1 Najniższa Cena Online O Crullé Niezależnie od tego, czy szukasz neutralnego wyglądu, czy potrzebujesz czegoś, co nadaje się do silniejszego wyczucia mody, Crullé to Twoja firma! przystępne w wielu przeróżnych kształtach i kolorach, para okularów Crullé perfekcyjnie nadaje się do wszelkich preferencji. Te stylowe i trwałe okulary posiadają niską cenę, więc dlaczego wybrać tylko jedne? O tych okularach okrągłe oprawki pasują znakomicie do kwadratowych i prostokątnych kształtów twarzy.Oprawki owalne są perfekcyjne przypadku prostokątnych, kwadratowych i trójkątnych kształtów twarzy.Czarne oprawki są wyśmienitym wyborem jednocześnie na co dzień, jak i od święta. nieśmiertelny, gustowny styl.Materiałem jest lekkie i wytrzymałe tworzywo nienaturalne.Ta para okularów została zaprojektowana specjalnie z myślą o bardziej wygodnej jeździe. Okulary te nie mają korekcji dioptrycznej, lecz zawierają specjalny filtr, który zagwarantuje niemało korzyści w trakcie jazdy za kierownicą. Filtr ten powiększa komfort, polepsza ostrość widzenia i koncentrację, a także pomaga zmniejszyć zmęczenie w trakcie jazdy. Będziesz lepiej widzieć deskę rozdzielczą i lusterko wsteczne. Okulary te zapewniają udoskonalony kontrast, minimalizują oślepiające odbicia i obniżają natężenie światła powodowanego przez nadjeżdżający ruch uliczny. Filtr ten posiada dodatkowo strefę widzenia nocnego, zaprojektowaną specjalnie do jazdy w nocy. I wreszcie, okulary te zapewniają 100% ochronę przed promieniowaniem UV. Soczewki okularów mają lekko żółte zabarwienie.Chcesz sprawdzić, czy te okulary są dla Ciebie rewelacyjne? Przyjrzyj się bliżej dzięki naszemu wirtualnemu narzędziu do przymierzania!
 • Producent Crullé 

Podsumowanie, czyli jakie okulary progresywne najlepsze?

Najlepsze okulary progresywne w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze okulary progresywne w Rankingach – nasze TOP3


Rekomendowane modele okularów progresywnych – TOP5 marzec 2023

Jeżeli żadne z powyższych par okularów progresywnych nie spełniły oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie polecanych okularów progresywnych.