Nazdrowieiurode.pl

Zadbaj o swoje zdrowie i urodę z naszym portalem

Depilatory

Ranking depilatorów do miejsc intymnych – Jaki najlepszy? Nasze TOP10

Pomagamy w wyborze dobrych depilatorów do miejsc intymnych. Poniższe zestawienia są aktualne na grudzień 2022 i zawierają rankingi:

  • TOP10 najchętniej wybieranych depilatorów do miejsc intymnych,
  • TOP10 najtańszych depilatorów do miejsc intymnych.

Jakie depilatory do miejsc intymnych najlepiej wybrać? Ranking na grudzień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane depilatory do miejsc intymnych, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking depilatorów do miejsc intymnych, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

1☆ Beurer Depilator pure skin pro ipl 5800 (4211125575007) ☆

Beurer Depilator pure skin pro ipl 5800 (4211125575007) Najniższa Cena Online Depilator Beurer IPL 5800 Pure Skin Pro do ciała, twarzy, bikini IPL 5800 Pure Skin Pro depilator Beurer gładka skóra na długi czas Możesz mieć gładką i jedwabistą skórę z długookresowym rezultatem bez potrzeby nieprzyjemnego golenia. IPL 5800 to depilator Beurer, z którego można korzystać w pełni w warunkach domowych bez wychodzenia z domu. Likwiduje niepożądane owłosienie zarówno u pań jak i u panów. Rewelacyjnie sprawdza się w takich obszarach ciała jak nogi, pachy, okolice bikini, klatka piersiowa, brzuch, plecy, czy twarz. Zasada i działanie technice IPL IPL Pure Skin Pro to działanie wyjątkowo delikatnej depilacji. Udowodniono, iż jest to technika w pełni bezpieczna i mająca ponadto wykorzystanie kliniczne na całym świecie. Sama technika IPL wykorzystuje iście energię optyczną, która polega na uniemożliwieniu wzrostu włosów. Pigmentowa melanina zawarta we włosach wchłania światło z błysku jakie wyzwala urządzenie IPL. To z kolei generuje ciepło, które efektywnie dezaktywuje mieszek włosowy - cebulkę włosa. Efekt? Włos wypada i nie odrasta. Najważniejsze właściwości: 3 poziomy intensywnościdługotrwałe efekty depilacji na dłuższy czasDo 600 000 impulsów świetlnychzaimplementowany filtr UVDepilacja całego ciała w około 20 minutTryb „Auto Flash" ulepszony komfort wykorzystywania i krótszy czas zabieguNie nadaje się do typów skóry ani wyjątkowo jasnych/siwych włosów ani naturalnie ciemnychnawet 50% zredukowania owłosienia już po 3-4 zabiegachPowierzchnia naświetlania 3,1 cm2. pakiet zawiera: Depilator IPL Pure Skin ProZasilacz sieciowyInstrukcja obsługi. Specyfikacja techniczna: Moc 3 WMaks. Liczba impulsów światła: 600.000Tryb pracy (sieć / akumulator / bateria): Zasilanie sieciowepoziomy energii: 3wymiary artykułu (dł. X szer. X wys.): 160 x 43 x 67 mmZasilanie siecioweGwarancja obejmuje okres 3 lat.
  • Producent Beurer 
  • Regulacja prędkości tak 
  • Kolor czarny 
Warto przejrzeć:  Ranking depilatorów bezbolesnych - Jaki najlepszy? Nasze TOP10

Najtańsze depilatory do miejsc intymnych – Ranking grudzień 2022 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze depilatory do miejsc intymnych, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich depilatorów do miejsc intymnych jest aktualizowany na bieżąco.

1☆ Beurer Depilator pure skin pro ipl 5800 (4211125575007) ☆

Beurer Depilator pure skin pro ipl 5800 (4211125575007) Najniższa Cena Online Depilator Beurer IPL 5800 Pure Skin Pro do ciała, twarzy, bikini IPL 5800 Pure Skin Pro depilator Beurer gładka skóra na długi czas Możesz posiadać gładką i jedwabistą skórę z długotrwałym efektem bez zapotrzebowania nieprzyjemnego golenia. IPL 5800 to depilator Beurer, z którego można korzystać w pełni w warunkach domowych bez wychodzenia z domu. Usuwa niepożądane owłosienie zarówno u kobiet jak i u mężczyzn. Perfekcyjnie sprawdza się w takich obszarach ciała jak nogi, pachy, okolice bikini, klatka piersiowa, brzuch, plecy, czy twarz. Zasada i działanie technice IPL IPL Pure Skin Pro to działanie wyjątkowo delikatnej depilacji. Udowodniono, że jest to technika w pełni bezpieczna i posiadająca w dodatku użycie kliniczne na całym świecie. Sama technika IPL wykorzystuje iście energię optyczną, która polega na uniemożliwieniu wzrostu włosów. Pigmentowa melanina zawarta we włosach wchłania światło z błysku jakie wyzwala urządzenie IPL. To z kolei stwarza ciepło, które efektywnie dezaktywuje mieszek włosowy - cebulkę włosa. Efekt? Włos wypada i nie odrasta. Najważniejsze właściwości: 3 poziomy intensywnościdługotrwałe efekty depilacji na dłuższy czasDo 600 000 impulsów świetlnychzaimplementowany filtr UVDepilacja całego ciała w około 20 minutTryb „Auto Flash" lepszy komfort stosowania i krótszy czas zabieguNie pasuje do typów skóry ani wyjątkowo jasnych/siwych włosów ani naturalnie ciemnychnawet 50% zredukowania owłosienia już po 3-4 zabiegachPowierzchnia naświetlania 3,1 cm2. zestaw zawiera: Depilator IPL Pure Skin ProZasilacz sieciowyInstrukcja obsługi. Specyfikacja technologiczna: Moc 3 WMaks. Liczba impulsów światła: 600.000Tryb pracy (sieć / akumulator / bateria): Zasilanie sieciowestopnie energii: 3wymiary artykułu (dł. X szer. X wys.): 160 x 43 x 67 mmZasilanie siecioweGwarancja obejmuje okres 3 lat.
  • Producent Beurer 
  • Regulacja prędkości tak 
  • Kolor czarny 
Warto przejrzeć:  Ranking depilatorów laserowych Remington IPL - Jaki najlepszy? Nasze TOP10

Podsumowanie, czyli jaki depilator do miejsc intymnych najlepszy?

Najlepszy depilator do miejsc intymnych w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy depilator do miejsc intymnych w Rankingach – nasze TOP3


Rekomendowane Depilatory – Zestawienie grudzień 2022

Jeżeli żaden z powyższych modeli depilatorów do miejsc intymnych nie spełnił oczekiwań lub strzyżarki nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych depilatorów.


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *