Nazdrowieiurode.pl

Zadbaj o swoje zdrowie i urodę z naszym portalem

Eyelinery

Ranking eyelinerów do 200 zł – Jaki najlepszy? Nasze TOP10

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych eyelinerów do 200 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na grudzień 2023 i zawierają rankingi:

  • TOP10 najchętniej wybieranych eyelinerów do 200 zł,
  • TOP10 najtańszych eyelinerów do 200 zł,
  • TOP5 innych rekomendowanych eyelinerów.

Jakie eyelinery do 200 zł najlepiej wybrać? Ranking na grudzień 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane eyelinery do 200 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking eyelinerów do 200 zł, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

4☆ Chanel Calligraphie de - intensywny kremowy eyeliner ☆

Chanel Calligraphie de - intensywny kremowy eyeliner Najniższa Cena Online Kremowy eyeliner z istotnie dokładnym skośnym pędzelkiem, malującym genialną kreskę, którą można dowolnie modulować. Gwarantuje intensywne matowe wykończenie i perfekcyjną odporność makijażu. Gładko rozprowadzający się, kremowy eyeliner jednolitą formułę z dużą zawartością pigmentów. Jego skośny pędzelek gwarantuje malowanie dokładnej kreski, którą można dowolnie modulować _od najcieńszej do najgrubszej, żeby uzyskiwać intensywny matowy efekt makijażu. Jego długotrwała formuła jest na dodatek wodoodporna.- Olejki nadające formule kremowy charakter i ułatwiające aplikację;- przyczepne polimery dodające blasku;- żelowa żywica gwarantująca nadzwyczajne przyleganie i długotrwały efekt makijażu, posiadająca właściwości wodoodporne;- pigmenty intensyfikujące kolor.artykuł testowany oftalmologicznie. Adekwatny dla osób noszących soczewki kontaktowe.
  • Producent Chanel 
Warto przejrzeć:  Ranking niebieskich eyelinerów - Jaki najlepszy? Nasze TOP10

10☆ Sisley eyeliner brush (3473311800077) ☆

Sisley eyeliner brush (3473311800077) Najniższa Cena Online Pędzelek do eyelinera ma spłaszczony i prosto przycięte włosie, za pomocą którego można podkreślać linię rzęs cieniem do powiek, dodawać intensywności makijażowi oczu oraz definiować lub rozcierać kreskę namalowaną kredką. Jego proste syntetyczne włosie jest bardzo miękkie. Wybrano i zaprojektowano je specjalnie z myślą o dokładnej aplikacji makijażu oczu. Firma Sisley, pragnąc wprowadzić do swej oferty akcesoria, które wydobędą wszystkie walory jej formuł, podjęła współpracę z firmą Raphaël - mistrzem w dziedzinie wytwarzania pędzli od 1793 roku. Dodatkowy atut: funkcja pędzla opisana jest na rączce. Nie ma więc najmniejszej obawy użycia nieodpowiedniego narzędzia! #beyourownmakeupartistSposób użycia:Użyj pędzelka na sucho lub lekko zwilżonego. Delikatnie dotknij pędzelek na zewnętrzną krawędź oka i powtórz aplikację na całej powiece, aby z łatwością wyrównać kolor. Czyść regularnie i delikatnie łagodnym mydłem lub szamponem. Starannie spłucz. Ścisnąć bez skręcania i pozostawić do wyschnięcia na płasko. Porada wizażysty: może być też stosowana do rozmazywania kredki do oczu. Stosuj z Phyto-Ombre Glow, żeby nadać blasku, uwydatniając dolną linię rzęs lub dodając odrobinę połysku w wewnętrznym kąciku oka. Pędzel do eyelinera wyśmienicie pasuje na dodatek do nakładania makijażu brwi o pudrowej konsystencji. Sisley Eyeliner Brush
  • Producent Sisley 
Warto przejrzeć:  Ranking eyelinerów Elizabeth Arden - Jaki najlepszy? Nasze TOP10

Najtańsze eyelinery do 200 zł – Ranking grudzień 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze eyelinery do 200 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich eyelinerów do 200 zł jest aktualizowany na bieżąco.

5☆ Lancôme hypnôse artliner długotrwały eyeliner w płynie odcień 04 smoke 1.4 ml ☆

Lancôme hypnôse artliner długotrwały eyeliner w płynie odcień 04 smoke 1.4 ml Najniższa Cena Online Podkreśl swoje spojrzenie i kreśl intensywne kreski, dzięki Artliner’owi od Lancôme. Artliner to płynny eyeliner z wyjątkowo rozciągliwą, superprecyzyjną końcówką w postaci gąbki. Dzięki niej, każda aplikacja jest niesamowicie prosta, a Ty prosto osiągniesz profesjonalny rezultat. Artilner pozwala w jednym geście wykonać intensywną, matową kreskę u nasady rzęs, której nie musisz poprawiać. Specjalny aplikator dozuje za każdym razem odpowiednią liczba towaru, aby kreska była równa i regularna. Lancôme Artliner Eyeliner Smoke
  • Producent Lancôme 
Warto przejrzeć:  Ranking eyelinerów Pupa - Jaki najlepszy? Nasze TOP10

9☆ Sisley eyeliner brush (3473311800077) ☆

Sisley eyeliner brush (3473311800077) Najniższa Cena Online Pędzelek do eyelinera ma spłaszczony i prosto przycięte włosie, przy pomocy którego można podkreślać linię rzęs cieniem do powiek, dodawać intensywności makijażowi oczu oraz definiować albo rozcierać kreskę namalowaną kredką. Jego proste syntetyczne włosie jest istotnie miękkie. Wybrano i zaprojektowano je specjalnie z myślą o precyzyjnej aplikacji makijażu oczu. Producent Sisley, pragnąc wprowadzić do swojej oferty akcesoria, które wydobędą wszystkie walory jej formuł, podjęła współpracę z firmą Raphaël - mistrzem w dziedzinie wytwarzania pędzli od 1793 roku. Dodatkowy atut: funkcja pędzla opisana jest na rączce. Nie ma więc najmniejszej obawy wykorzystania nieodpowiedniego narzędzia! #beyourownmakeupartistSposób wykorzystania:Użyj pędzelka na sucho lub lekko zwilżonego. Delikatnie dotknij pędzelek na zewnętrzną krawędź oka i powtórz aplikację na całej powiece, aby z łatwością wyrównać kolor. Czyść regularnie i delikatnie łagodnym mydłem albo szamponem. Precyzyjnie spłucz. Ścisnąć bez skręcania i pozostawić do wyschnięcia na płasko. Porada wizażysty: może być również użytkowana do rozmazywania kredki do oczu. Stosuj z Phyto-Ombre Glow, żeby nadać blasku, podkreślając dolną linię rzęs albo dodając odrobinę połysku w wewnętrznym kąciku oka. Pędzel do eyelinera świetnie nadaje się w dodatku do nakładania makijażu brwi o pudrowej konsystencji. Sisley Eyeliner Brush
  • Producent Sisley 

Podsumowanie, czyli jaki eyeliner do 200 zł najlepszy?

Najlepsze eyelinery do 200 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze eyelinery do 200 zł w Rankingach – nasze TOP3


Rekomendowane eyelinery – TOP5 grudzień 2023

Jeżeli żaden z powyższych eyelinerów do 200 zł nie spełnił oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie dobrych eyelinerów innych marek.


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *