Nazdrowieiurode.pl

Zadbaj o swoje zdrowie i urodę z naszym portalem

Farby

Ranking farb do włosów bez amoniaku – Jaka najlepsza? Nasze TOP10

Pomagamy w wyborze dobrych farb do włosów bez amoniaku. Poniższe zestawienia są aktualne na kwiecień 2024 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych farb do włosów bez amoniaku,
 • TOP10 najtańszych farb do włosów bez amoniaku,
 • TOP5 innych rekomendowanych farb do włosów.

Jakie farby do włosów bez amoniaku najlepiej wybrać? Ranking na kwiecień 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane farby do włosów bez amoniaku, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking farb do włosów bez amoniaku, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

1☆ Fanola oro therapy - farba do włosów bez amoniaku, pełna paleta kolorów blue | niebieski (8032947866076) ☆

Fanola oro therapy - farba do włosów bez amoniaku, pełna paleta kolorów blue | niebieski (8032947866076) Najniższa Cena Online Fanola Oro Therapy Color Keratin Oro Puro - farba do włosów bez amoniaku objętość: 100 pojemność (ml): 100 Nazwa koloru producenta: Blue Kolor: Niebieski Włoska producent kosmetyczna Fanola to światowy ekspert w dziedzinie preparatów do kompleksowej pielęgnacji, kreacji i koloryzacji włosów. Produkty wyróżniają się najwyższą jakością i dobraniem do konkretnego rodzaju włosów. Skrupulatnie dopasowane składniki naturalne tworzą wyjątkowo odżywcze formuły. Wśród wielu produktów wyróżniamy farbę do włosów niezawierającą amoniaku, dostępną w aż 65 odcieniach. gwarantuje doskonały i nad wyraz trwały efekt. Fanola Oro Therapy Color Keratin Oro Puro to postępowa farba do włosów zapewniająca świetny efekt pełen blasku i koloru i pielęgnuje włosy dzięki zawartości dobroczynnych składników naturalnych, takich jak keratyna, olejek arganowy oraz płynne złoto mikroaktywne. Farba jest w całości bezpieczna dla skóry głowy i nie uszkadza włókien włosowych. W przeciwieństwie do większości przystępnych na rynku środków do koloryzacji farba Fanola Oro Therapy Color Keratin Oro Puro nie zawiera amoniaku, który zastąpiony jest bezpieczniejszą i delikatniejszą etanolaminą. progresywna formuła Metric Mirrows wykorzystuje czyste pigmenty, bez dodatku minerałów, które wnikają głęboko w strukturę włosa i zapewniają trwałą i równomierną koloryzację. Farba Fanola Oro Therapy Color Keratin Oro Puro sprawia, iż włosy stają się miękkie, rozciągliwe i pełne blasku. W składzie zastosowano: płynne złoto – wzmacnia, odżywia i dodaje włosom blasku; keratynę – regeneruje i wzmacnia włókna, rozszerza pojemność i wygładza włosy; olejek arganowy – nawilża, nabłyszcza i regeneruje włókna. atuty używania Fanola Oro Therapy Color Keratin Oro Puro: zagwarantuje doskonałe pokrycie siwych włosów; zapewnia genialny i długofalowy efekt; dodaje włosom blasku i miękkości; intensywnie nawilża i wzmacnia; wygładza powierzchnię włókien; 65 odcieni do wyboru + korektory; nie zawiera amoniaku. Sposób zastosowania: W niemetalowym naczyniu wymieszać 50 ml farby Oro + 75 ml aktywatora Oro 3%, 6%, 9% albo 12%. W sytuacji super rozjaśnienia (SS) należy wymieszać 50 ml farby + 100 ml aktywatora Oro 3%, 6%, 9% lub 12%.
 • Producent Fanola 
 • Postać farba 

2☆ Fanola Oro Therapy - farba do włosów bez amoniaku, pełna paleta kolorów 9,13 | Bardzo Jasny Beżowy Blond (8032947865048) ☆

Fanola Oro Therapy - farba do włosów bez amoniaku, pełna paleta kolorów 9,13 | Bardzo Jasny Beżowy Blond (8032947865048) Najniższa Cena Online Fanola Oro Therapy Color Keratin Oro Puro - farba do włosów bez amoniaku pojemność: 100 pojemność (ml): 100 Nazwa koloru producenta: Very Light Blonde Beige Kolor: nad wyraz Jasny Beżowy Blond Włoska producent kosmetyczna Fanola to światowy ekspert w dziedzinie preparatów do kompleksowej pielęgnacji, kreacji i koloryzacji włosów. Produkty wyróżniają się najwyższą jakością i przypasowaniem do solidnego typu włosów. Starannie przypasowane składniki naturalne tworzą wyjątkowo odżywcze formuły. Wśród wielu produktów wyróżniamy farbę do włosów niezawierającą amoniaku, przystępną w aż 65 odcieniach. gwarantuje nieprzeciętny i szczególnie trwały efekt. Fanola Oro Therapy Color Keratin Oro Puro to innowacyjna farba do włosów gwarantująca perfekcyjny efekt pełen blasku i koloru, a także pielęgnuje włosy dzięki zawartości dobroczynnych elementów naturalnych, takich jak keratyna, olejek arganowy oraz płynne złoto mikroaktywne. Farba jest w całości bezpieczna dla skóry głowy i nie uszkadza włókien włosowych. W przeciwieństwie do większości przystępnych na rynku środków do koloryzacji farba Fanola Oro Therapy Color Keratin Oro Puro nie gromadzi amoniaku, który zastąpiony jest bezpieczniejszą i delikatniejszą etanolaminą. postępowa formuła Metric Mirrows wykorzystuje czyste pigmenty, bez dodatku minerałów, które wnikają głęboko w strukturę włosa i zapewniają trwałą i równomierną koloryzację. Farba Fanola Oro Therapy Color Keratin Oro Puro powoduje, iż włosy stają się miękkie, elastyczne i pełne blasku. W składzie zastosowano: płynne złoto – wzmacnia, odżywia i dodaje włosom blasku; keratynę – regeneruje i wzmacnia włókna, rozszerza objętość i wygładza włosy; olejek arganowy – nawilża, nabłyszcza i regeneruje włókna. atuty stosowania Fanola Oro Therapy Color Keratin Oro Puro: zapewnia perfekcyjne pokrycie siwych włosów; zapewnia genialny i długotrwały efekt; dodaje włosom blasku i miękkości; intensywnie nawilża i wzmacnia; wygładza powierzchnię włókien; 65 odcieni do wyboru + korektory; nie gromadzi amoniaku. Sposób wykorzystania: W niemetalowym naczyniu wymieszać 50 ml farby Oro + 75 ml aktywatora Oro 3%, 6%, 9% lub 12%. W sytuacji super rozjaśnienia (SS) należy wymieszać 50 ml farby + 100 ml aktywatora Oro 3%, 6%, 9% albo 12%.
 • Producent Fanola 
 • Kolor blond 
 • Postać farba 

3☆ Fanola oro therapy - farba do włosów bez amoniaku, pełna paleta kolorów 8,31 | jasny piaskowy blond ☆

Fanola oro therapy - farba do włosów bez amoniaku, pełna paleta kolorów 8,31 | jasny piaskowy blond Najniższa Cena Online Fanola Oro Therapy Color Keratin Oro Puro - farba do włosów bez amoniaku pojemność: 100 objętość (ml): 100 Nazwa koloru producenta: 8,31 Kolor: Jasny Piaskowy Blond Włoska marka kosmetyczna Fanola to światowy ekspert w dziedzinie preparatów do kompleksowej pielęgnacji, stylizacji i koloryzacji włosów. Produkty wyróżniają się najwyższą jakością i dobraniem do konkretnego typu włosów. Dokładnie dobrane składniki naturalne tworzą wyjątkowo odżywcze formuły. Wśród wielu produktów wyróżniamy farbę do włosów niezawierającą amoniaku, przystępną w aż 65 odcieniach. zagwarantuje wspaniały i szczególnie trwały efekt. Fanola Oro Therapy Color Keratin Oro Puro to progresywna farba do włosów gwarantująca perfekcyjny efekt pełen blasku i koloru, a także pielęgnuje włosy dzięki zawartości dobroczynnych składników naturalnych, takich jak keratyna, olejek arganowy i płynne złoto mikroaktywne. Farba jest w całości bezpieczna dla skóry głowy i nie uszkadza włókien włosowych. W przeciwieństwie do większości przystępnych na rynku środków do koloryzacji farba Fanola Oro Therapy Color Keratin Oro Puro nie gromadzi amoniaku, który zastąpiony jest bezpieczniejszą i delikatniejszą etanolaminą. postępowa formuła Metric Mirrows wykorzystuje czyste pigmenty, bez dodatku minerałów, które wnikają głęboko w strukturę włosa i gwarantują trwałą i równomierną koloryzację. Farba Fanola Oro Therapy Color Keratin Oro Puro powoduje, że włosy stają się miękkie, elastyczne i pełne blasku. W składzie zastosowano: płynne złoto – wzmacnia, odżywia i dodaje włosom blasku; keratynę – regeneruje i wzmacnia włókna, rozszerza objętość i wygładza włosy; olejek arganowy – nawilża, nabłyszcza i regeneruje włókna. mocne strony wykorzystywania Fanola Oro Therapy Color Keratin Oro Puro: gwarantuje idealne pokrycie siwych włosów; gwarantuje genialny i długookresowy efekt; dodaje włosom blasku i miękkości; intensywnie nawilża i wzmacnia; wygładza powierzchnię włókien; 65 odcieni do wyboru + korektory; nie gromadzi amoniaku. Sposób zastosowania: W niemetalowym naczyniu wymieszać 50 ml farby Oro + 75 ml aktywatora Oro 3%, 6%, 9% lub 12%. W sytuacji super rozjaśnienia (SS) należy wymieszać 50 ml farby + 100 ml aktywatora Oro 3%, 6%, 9% lub 12%.
 • Producent Fanola 
 • Kolor blond 
 • Postać farba 

4☆ denuee ammonia-free permanent colour 5.60 60ml marki Montibello ☆

denuee ammonia-free permanent colour 5.60 60ml marki Montibello Najniższa Cena Online Montibello Denuee to postępowa farba do włosów bez amoniaku, oparta na wodzie i wykonana z myślą o naturalnych i pełnych blasku koloryzacjach. Denuee oferuje 70 przeróżnych odcieni, umożliwiając wydobycie naturalnego atrakcyjna włosów, nadając im głęboki kolor i gwarantując do 100% pokrycia, dodatkowo siwych włosów. Ta farba nie tylko dostarcza świetny kolor, lecz także dba o kondycję włosów, chroniąc je i zabezpieczając skórę głowy. technologia: Aquagel: postępowa technologia, która wykorzystuje wodę i naturalne humektanty do delikatnego wprowadzania pigmentu do wnętrza włosa. Działa kontrolowanie, zatrzymując stopniowe uwalnianie cząsteczek pigmentu, co polepsza chrominancję i uniemożliwia zmatowieniu, nadmiernemu nasyceniu koloru lub rozjaśnieniu.8 Naturalnych roślinych części: Formuła Denuee zawiera 8 kwiatów i roślin, które pielęgnują, bronią i odżywiają włosy i skórę głowy.Kalamina: element mineralny o działaniu łagodzącym i regenerującym, chroniący wrażliwą skórę głowy przed podrażnieniami. Korzyści: żywy, olśniewający kolor w rozmiarze 4K70 odcieni w paleciewegańska i naturalna formuła (do 90% elementów pochodzenia naturalnego)łatwa aplikacja i zmywanie farby dzięki konsystencji aquażelowej100% pokrycia, na dodatek siwych włosówtroska o planetę – produkcja przy użyciu odnawialnych źródeł energii, opakowanie mieści mniej aluminium, plastiku i papieruoszczędność wody – nietrudna do spłukania formuła pozwala zaoszczędzić do 2 litrów wody przy jednej usłudze. Denuee to kompleksowe rozwiązanie, łączące innowacyjne podejście do koloryzacji z troską o zdrowie włosów i środowisko.
 • Producent Montibello 
 • Pojemność 60 ml
Warto przejrzeć:  Ranking farb do włosów Farouk Systems - Jaka najlepsza? Nasze TOP10

5☆ Loreal professionnel Loreal inoa 60ml farba do włosów bez amoniaku, loreal inoa 60 ml - 7.35 szybka wysyłka infolinia: 690-80-80-88 ☆

Loreal professionnel Loreal inoa 60ml farba do włosów bez amoniaku, loreal inoa 60 ml - 7.35 szybka wysyłka infolinia: 690-80-80-88 Najniższa Cena Online Kolor: 7.35 blond złocisto-mahoniowyFarba Loreal Inoa pozwala w całości zmienić odcień włosów, podkreślić odcień, ukryć siwe pasma lub nadać barwie kosmyków niesamowitą głębię. To wszystko otrzymasz dzięki znikomej tubce bezzapachowej substancji bez dodatku amoniaku. Specyfik oferuje wielowymiarowy, trwały, intensywny i błyszczący kolor utrzymujący się poprzez mnóstwo tygodni. Od teraz profesjonalne farbowanie jest realne w domowym zaciszu.Inoa to skrót od słów: Innovation No Ammonia, czyli innowacja bez amoniaku.Najważniejsze cechy farb Loreal Inoa:• bezzapachowa formuła• farba bez amoniaku• szlachetny, wielowymiarowy kolor• zagwarantuje 6 tygodni intensywnego nawilżenia i odżywienia po farbowaniu• specyficzna formuła zawierająca w sobie aż 22 patenty• 50% więcej blasku włosów po farbowaniu• w 100% pokrycie siwych włosówFarba Loreal Inoa nie podrażnia skóry głowy, jest na dodatek bezpieczna dla delikatnych i problematycznych kosmyków. Dzięki niej pasma mogą być rozjaśnione maksymalnie o trzy tony, a siwe pukle ulegną całkowitemu, 100% zatuszowaniu. Niesamowicie intensywny i pełen wielowymiarowości odcień włosów stanie się Twoim znakiem rozpoznawczym. Zainteresowana?Waga: 60g UWAGA! Farba nie zawiera oksydantu. Musisz zakupić go osobno. Przejrzyj naszą ofertę oksydantów tutaj. Dopasuj jego stężenie do oczekiwanych rezultatów farbowania oraz kondycji swych włosów.Pamiętaj dodatkowo o właściwej pielęgnacji włosów po farbowaniu - tylko dzięki rozważnej ochronie kosmyków zachowasz ich kolor na długo. Przeczytaj więcej na naszym blogu. Dowiedz się więcej na temat efektywnej aplikacji farby Loreal Inoa, oglądając poniższe filmy:
 • Producent Loreal Professionnel 
 • Postać farba 
 • Pojemność 60 ml

6☆ Milk shake smoothie semi-perm - farba do włosów bez amoniaku 100ml, paleta kolorów 6,13 | 6ag ||ciemny złocisty popielaty blond ☆

Milk shake smoothie semi-perm - farba do włosów bez amoniaku 100ml, paleta kolorów 6,13 | 6ag ||ciemny złocisty popielaty blond Najniższa Cena Online Milk Shake Smoothies Conditioning Semi-Permanent Colour - farba do włosów bez amoniaku pojemność (ml): 100 Nazwa koloru producenta: 6,13, 6AG Kolor: Ciemny Złocisty Popielaty Blond Osoby, które regularnie koloryzują włosy, coraz częściej poszukują farb do włosów, stworzonych na bazie substancji naturalnych. progresywne technologie umożliwiają realizowane kosmetyków, zapewniających mistrzowską koloryzację, bez uszkadzania kosmyków silikonami i amoniakiem. Producent Milk Shake przygotowała dla nas specjalną farbę do włosów, która nie tylko zapewnia wyrazisty kolor,na dodatek odżywi pasma. Milk Shake Smoothies Conditioning Semi-Permanent Colour to farba do włosów bez amoniaku, dostępna aż w 41 różnorodnych odcieniach. To, co podkreśla tę farbę na tle innych, to naturalny skład i brak amoniaku, używanego w większości tego typu produktów. Farba gwarantuje włosom naturalny blask i solidny kontrast koloru. Towar wspaniale sprawdza się do odświeżania odcienia, jak i do nadania koloru włosów po dekoloryzacji i włosów blond. Dzięki formule utrzymania koloru jest to dobra opcja jednocześnie dla pań, jak i dla mężczyzn. W składzie artykułu wyszukamy między innymi: proteiny mleka - stanowią dostatek wartości odżywczych, pomiędzy innymi witamin (A, E, B), tłuszczów, wapnia, fosforu i potasu. Kompleksowo nawilżają włosy i skórę głowy, łagodząc podrażnienia. zapobiegają rozdwajaniu końcówek i nadają kosmykom blasku; miód organiczny - nawilża i sprzyja regeneracji kosmyków już od wewnątrz; przywraca włosom miękkość i elastyczność; Integrity 41 - jest to system trwałej odbudowy włosa, zawierający pomiędzy innymi masło muru muru, zezwalające na odbudowę choćby największych uszkodzeń; olej słonecznikowy - zapobiega wypadaniu włosów, nawilża i nabłyszcza; kompleks aminokwasów - sprzyja utrzymaniu zdrowych i konkretnych włosów. Farba do włosów Milk Shake Smoothies Conditioning Semi-Permanent Colour to artykuł, dedykowany do mistrzowskiego farbowania. Pokrywa siwe włosy choćby do 50%, gwarantując maksimum odżywienia i ekspresji koloru. atuty stosowania farby do włosów Milk Shake Smoothies Conditioning Semi-Permanent Colour: wyraźna, potężna koloryzacja włosów; pokrycie siwych włosów do 50%; odżywienie i nawilżenie; wzmocnienie; redukcja wypadania; przywrócenie miękkości i blasku; regeneracja uszkodzeń; towar bez amoniaku; koloryzacja bez obciążania. Sposób zastosowania: Farbę należy zmieszać z aktywatorem Milk Shake activating emulsion w stosunku 1:1,5 i pozostawić na 30 minut.
 • Producent Milk shake 
 • Kolor blond 
 • Postać farba 
 • Pojemność 100 ml

7☆ smoothie semi-perm - farba do włosów bez amoniaku 100ml, paleta kolorów 7,431 | 7cga ||naturalny średni egzotyczny blond marki Milk shake ☆

smoothie semi-perm - farba do włosów bez amoniaku 100ml, paleta kolorów 7,431 | 7cga ||naturalny średni egzotyczny blond marki Milk shake Najniższa Cena Online Milk Shake Smoothies Conditioning Semi-Permanent Colour - farba do włosów bez amoniaku objętość (ml): 100 Nazwa koloru producenta: 7,E Kolor: Naturalny przeciętny Egzotyczny Blond Osoby, które regularnie koloryzują włosy, coraz częściej poszukują farb do włosów, wyprodukowanych na bazie substancji naturalnych. nowoczesne technologie umożliwiają wykonywane kosmetyków, gwarantujących mistrzowską koloryzację, bez uszkadzania kosmyków silikonami i amoniakiem. Producent Milk Shake przygotowała dla nas specjalną farbę do włosów, która nie tylko zagwarantuje wyrazisty kolor,ponadto odżywi pasma. Milk Shake Smoothies Conditioning Semi-Permanent Colour to farba do włosów bez amoniaku, dostępna aż w 41 najróżniejszych odcieniach. To, co akcentuje tę farbę na tle innych, to naturalny skład i brak amoniaku, stosowanego w większości tego typu produktów. Farba zapewnia włosom naturalny lśnienie i potężny kontrast koloru. Produkt genialnie sprawdza się do odświeżania odcienia, jak i do nadania koloru włosów po dekoloryzacji oraz włosów blond. Dzięki formule utrzymania koloru jest to dobra opcja równocześnie dla kobiet, jak i dla mężczyzn. W składzie artykułu wynajdziemy między innymi: proteiny mleka - stanowią obfitość wartości odżywczych, pomiędzy innymi witamin (A, E, B), tłuszczów, wapnia, fosforu i potasu. Kompleksowo nawilżają włosy i skórę głowy, łagodząc podrażnienia. uniemożliwiają rozdwajaniu końcówek i nadają kosmykom blasku; miód naturalny - nawilża i sprzyja regeneracji kosmyków już od w środku; przywraca włosom miękkość i rozciągliwość; Integrity 41 - jest to system trwałej odbudowy włosa, zawierający pomiędzy innymi masło muru muru, pozwalające na odbudowę nawet największych uszkodzeń; olej słonecznikowy - uniemożliwia wypadaniu włosów, nawilża i nabłyszcza; kompleks aminokwasów - sprzyja utrzymaniu zdrowych i potężnych włosów. Farba do włosów Milk Shake Smoothies Conditioning Semi-Permanent Colour to produkt, przeznaczony do fachowego farbowania. Pokrywa siwe włosy choćby do 50%, zapewniając maksimum odżywienia i ekspresji koloru. mocne strony wykorzystywania farby do włosów Milk Shake Smoothies Conditioning Semi-Permanent Colour: wyraźna, solidna koloryzacja włosów; pokrycie siwych włosów do 50%; odżywienie i nawilżenie; wzmocnienie; redukcja wypadania; przywrócenie miękkości i blasku; regeneracja uszkodzeń; produkt bez amoniaku; koloryzacja bez obciążania. Sposób zastosowania: Farbę należy zmieszać z aktywatorem Milk Shake activating emulsion w stosunku 1:1,5 i pozostawić na 30 minut.
 • Producent Milk shake 
 • Kolor blond 
 • Postać farba 
 • Pojemność 100 ml

8☆ Milk shake smoothie semi-perm - farba do włosów bez amoniaku 100ml, paleta kolorów 5,431 | 5cga ||naturalny jasny egzotyczny brąz ☆

Milk shake smoothie semi-perm - farba do włosów bez amoniaku 100ml, paleta kolorów 5,431 | 5cga ||naturalny jasny egzotyczny brąz Najniższa Cena Online Milk Shake Smoothies Conditioning Semi-Permanent Colour - farba do włosów bez amoniaku objętość (ml): 100 Nazwa koloru producenta: 5,E Kolor: Naturalny Jasny Egzotyczny Brąz Osoby, które regularnie koloryzują włosy, coraz częściej poszukują farb do włosów, produkowanych na bazie substancji naturalnych. progresywne technologie zezwalają na realizowane kosmetyków, gwarantujących mistrzowską koloryzację, bez uszkadzania kosmyków silikonami i amoniakiem. Firma Milk Shake przygotowała dla nas specjalną farbę do włosów, która nie tylko zapewnia wyrazisty kolor,dodatkowo odżywi pasma. Milk Shake Smoothies Conditioning Semi-Permanent Colour to farba do włosów bez amoniaku, dostępna aż w 41 zróżnicowanych odcieniach. To, co uwydatnia tę farbę na tle innych, to naturalny skład i brak amoniaku, wykorzystywanego w większości tego typu produktów. Farba gwarantuje włosom naturalny blask i konkretny kontrast koloru. Towar świetnie sprawdza się do odświeżania odcienia, jak i do nadania koloru włosów po dekoloryzacji oraz włosów blond. Dzięki formule utrzymania koloru jest to dobra opcja jednocześnie dla pań, jak i dla panów. W składzie artykułu odnajdziemy między innymi: proteiny mleka - stanowią zasobność wartości odżywczych, pomiędzy innymi witamin (A, E, B), tłuszczów, wapnia, fosforu i potasu. Kompleksowo nawilżają włosy i skórę głowy, łagodząc podrażnienia. uniemożliwiają rozdwajaniu końcówek i nadają kosmykom blasku; miód ekologiczny - nawilża i sprzyja regeneracji kosmyków już od w środku; przywraca włosom miękkość i elastyczność; Integrity 41 - jest to system trwałej odbudowy włosa, zawierający pomiędzy innymi masło muru muru, zezwalające na odbudowę nawet największych uszkodzeń; olej słonecznikowy - uniemożliwia wypadaniu włosów, nawilża i nabłyszcza; kompleks aminokwasów - sprzyja utrzymaniu zdrowych i potężnych włosów. Farba do włosów Milk Shake Smoothies Conditioning Semi-Permanent Colour to towar, przeznaczony do mistrzowskiego farbowania. Pokrywa siwe włosy nawet do 50%, gwarantując maksimum odżywienia i ekspresji koloru. atuty stosowania farby do włosów Milk Shake Smoothies Conditioning Semi-Permanent Colour: wyraźna, potężna koloryzacja włosów; pokrycie siwych włosów do 50%; odżywienie i nawilżenie; wzmocnienie; redukcja wypadania; przywrócenie miękkości i blasku; regeneracja uszkodzeń; towar bez amoniaku; koloryzacja bez obciążania. Sposób użycia: Farbę należy zmieszać z aktywatorem Milk Shake activating emulsion w stosunku 1:1,5 i pozostawić na 30 minut.
 • Producent Milk shake 
 • Kolor brąz 
 • Postać farba 
 • Pojemność 100 ml

9☆ Montibello Denuee Ammonia-Free Permanent Colour 9.1 60ml ☆

Montibello Denuee Ammonia-Free Permanent Colour 9.1 60ml Najniższa Cena Online denuee ammonia-free permanent colour to pierwsza, naturalna permanentna farba na bazie wody, bez zawartości amoniaku, która zezwala na uzyskania naturalnego, pełnego blasku koloru. Linię tworzy 70 odcieni, które pozwalają wydobyć atrakcyjny i głęboki kolor włosów, a także zapewniających 100% pokrycia, jeszcze siwych włosów kolor: 9.1– popielaty nad wyraz jasny blond oparta na innowacyjnej technologii aquagel, która wykorzystuje wodę wraz z naturalnymi humektantami, by delikatnie i wydajnie wprowadzić pigment do wnętrza kosmyków włosa. system przechwytuje, zatrzymuje, a także kontroluje stopniowe uwalnianie się cząsteczek pigmentu ulepszając chrominację i obniżając ryzyko zmatowienia włosów, zbyt znacznego nasycenia koloru czy także rozjaśnienia. mieści 8 naturalnych składników roślinnych, które bronią i odżywiają skórę głowy i włosy. Są to m.in. Nagietek, peonia, magnolia, bambus, kwiat wiśni, biała herbata, kamelia oraz wąkrotka azjatycka. zalety zastosowania denuee ammonia-free permanent colour: • odcień w wymiarze 4k • wegańska i naturalna formuła ( do 90% elementów pochodzenia naturalnego) • przystępna w aplikacji – konsystencja żelowa • zawartość wartościowych elementów roślinnych objętość: 60 ml
 • Producent Montibello 
 • Pojemność 60 ml
Warto przejrzeć:  Ranking farb do włosów do 30 zł - Jaka najlepsza? Nasze TOP10

10☆ Loreal L'oréal professionnel série expert richesse - dia light 9.11 farba do włosów koloryzacja ton w ton bez amoniaku do włosów farbowanych i uwrażliwionych 50ml (3474630480773) ☆

Loreal L'oréal professionnel série expert richesse - dia light 9.11 farba do włosów koloryzacja ton w ton bez amoniaku do włosów farbowanych i uwrażliwionych 50ml (3474630480773) Najniższa Cena Online LOREAL DIA LIGHT 9.11 Żel - krem koloryzujący 50 ml Dia Light to krem do koloryzacji ton w ton bez zawartości amoniaku. Unowocześniona zasadowa technika gwarantuje efekt wygładzenia włókna włosa, błyszczące refleksy i lustrzany lśnienie. konsekwencją koloryzacji przy pomocy kremu Dia Light jest błyskotliwa jednolitość koloru, choćby na włosach uwrażliwionych. Krem jest doskonały dla wzmocnienia, korekty lub zmiany koloru. DiaLight posiada formułę o kwasowym pH, co zagwarantuje brak rozjaśnienia bazy naturalnej, a co z tego wynika – brak odrostu. Koloryzacja Dia Light ma wielorakie użycia: odświeżenie długości i końców włosów uprzednio farbowanych i uwrażliwionych zmiana/korekta refleksu patynowanie pasemek po usłudze zmiany formy – trwałej i stylingu nadawanie połysku i głębi na włosach naturalnych Do wyboru, w zależności od osiągnięcia oczekiwanych efektów i aktywności refleksów, są 3 warianty oksydantów: 1,8% – do włosów uwrażliwionych 2,7% – do włosów koloryzowanych 4,5% – do włosów naturalnych, grubych i wytrzymałych Krem koloryzujący Dia Light miesza się z wybranym oksydantem w proporcji 1:1,5.
 • Producent Loreal 
 • Postać farba 
 • Pojemność 50 ml

Najtańsze farby do włosów bez amoniaku – Ranking kwiecień 2024 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze farby do włosów bez amoniaku, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich farb do włosów bez amoniaku jest aktualizowany na bieżąco.

3☆ Fanola Oro Therapy - farba do włosów bez amoniaku, pełna paleta kolorów 10,1 Extra | Blond Platynowy Popielaty Extra, kolor blond ☆

Fanola Oro Therapy - farba do włosów bez amoniaku, pełna paleta kolorów 10,1 Extra | Blond Platynowy Popielaty Extra, kolor blond Najniższa Cena Online Fanola Oro Therapy Color Keratin Oro Puro - farba do włosów bez amoniaku objętość: 100 objętość (ml): 100 Nazwa koloru producenta: 10,1 Extra Kolor: Blond Platynowy Popielaty Extra kompleksowej pielęgnacji, stylizacji i koloryzacji włosów. Produkty wyróżniają się najwyższą jakością i dostosowaniem do potężnego rodzaju włosów. Precyzyjnie dostosowane elementy naturalne tworzą wyjątkowo odżywcze formuły. Wśród wielu produktów wyróżniamy farbę do włosów niezawierającą amoniaku, przystępną w aż 65 odcieniach. zapewnia znakomity i szczególnie trwały efekt. Fanola Oro Therapy Color Keratin Oro Puro to progresywna farba do włosów gwarantująca idealny efekt pełen blasku i koloru oraz pielęgnuje włosy dzięki zawartości dobroczynnych elementów naturalnych, takich jak keratyna, olejek arganowy, a także płynne złoto mikroaktywne. Farba jest w pełni bezpieczna dla skóry głowy i nie uszkadza włókien włosowych. W przeciwieństwie do większości dostępnych na rynku środków do koloryzacji farba Fanola Oro Therapy Color Keratin Oro Puro nie mieści amoniaku, który zastąpiony jest bezpieczniejszą i delikatniejszą etanolaminą. nowoczesna formuła Metric Mirrows wykorzystuje czyste pigmenty, bez dodatku minerałów, które wnikają głęboko w strukturę włosa i gwarantują trwałą i równomierną koloryzację. Farba Fanola Oro Therapy Color Keratin Oro Puro sprawia, że włosy stają się miękkie, elastyczne i pełne blasku. W składzie zastosowano: płynne złoto – wzmacnia, odżywia i dodaje włosom blasku; keratynę – regeneruje i wzmacnia włókna, zwiększa objętość i wygładza włosy; olejek arganowy – nawilża, nabłyszcza i regeneruje włókna. zalety stosowania Fanola Oro Therapy Color Keratin Oro Puro: zapewnia perfekcyjne pokrycie siwych włosów; gwarantuje nadzwyczajny i długofalowy efekt; dodaje włosom blasku i miękkości; intensywnie nawilża i wzmacnia; wygładza powierzchnię włókien; 65 odcieni do wyboru + korektory; nie mieści amoniaku. Sposób zastosowania: W niemetalowym naczyniu wymieszać 50 ml farby Oro + 75 ml aktywatora Oro 3%, 6%, 9% lub 12%. W przypadku super rozjaśnienia (SS) należy wymieszać 50 ml farby + 100 ml aktywatora Oro 3%, 6%, 9% albo 12%.
 • Producent Fanola 
 • Kolor blond 
 • Postać farba 

4☆ Fanola Oro Therapy - farba do włosów bez amoniaku, pełna paleta kolorów 8,34 | Jasny Złoty Miedziany Blond (8032947861767) ☆

Fanola Oro Therapy - farba do włosów bez amoniaku, pełna paleta kolorów 8,34 | Jasny Złoty Miedziany Blond (8032947861767) Najniższa Cena Online Fanola Oro Therapy Color Keratin Oro Puro - farba do włosów bez amoniaku pojemność: 100 pojemność (ml): 100 Nazwa koloru producenta: Light Blonde Golden Copper Kolor: Jasny Złoty Miedziany Blond Włoska producent kosmetyczna Fanola to światowy ekspert w dziedzinie preparatów do kompleksowej pielęgnacji, kreacji i koloryzacji włosów. Produkty wyróżniają się najwyższą jakością i dobraniem do potężnego rodzaju włosów. Dokładnie dostosowane komponenty naturalne tworzą wyjątkowo odżywcze formuły. Wśród wielu produktów wyróżniamy farbę do włosów niezawierającą amoniaku, dostępną w aż 65 odcieniach. zagwarantuje świetny i szczególnie trwały efekt. Fanola Oro Therapy Color Keratin Oro Puro to nowoczesna farba do włosów zapewniająca idealny efekt pełen blasku i koloru oraz pielęgnuje włosy dzięki zawartości dobroczynnych komponentów naturalnych, takich jak keratyna, olejek arganowy, a także płynne złoto mikroaktywne. Farba jest w pełni bezpieczna dla skóry głowy i nie uszkadza włókien włosowych. W przeciwieństwie do większości dostępnych na rynku środków do koloryzacji farba Fanola Oro Therapy Color Keratin Oro Puro nie zawiera amoniaku, który zastąpiony jest bezpieczniejszą i delikatniejszą etanolaminą. nowoczesna formuła Metric Mirrows wykorzystuje czyste pigmenty, bez dodatku minerałów, które wnikają głęboko w strukturę włosa i gwarantują trwałą i równomierną koloryzację. Farba Fanola Oro Therapy Color Keratin Oro Puro powoduje, że włosy stają się miękkie, sprężyste i pełne blasku. W składzie zastosowano: płynne złoto – wzmacnia, odżywia i dodaje włosom blasku; keratynę – regeneruje i wzmacnia włókna, powiększa pojemność i wygładza włosy; olejek arganowy – nawilża, nabłyszcza i regeneruje włókna. atuty stosowania Fanola Oro Therapy Color Keratin Oro Puro: zapewnia nieprzeciętne pokrycie siwych włosów; zapewnia wspaniały i długotrwały efekt; dodaje włosom blasku i miękkości; intensywnie nawilża i wzmacnia; wygładza powierzchnię włókien; 65 odcieni do wyboru + korektory; nie zawiera amoniaku. Sposób zastosowania: W niemetalowym naczyniu wymieszać 50 ml farby Oro + 75 ml aktywatora Oro 3%, 6%, 9% lub 12%. W przypadku super rozjaśnienia (SS) należy wymieszać 50 ml farby + 100 ml aktywatora Oro 3%, 6%, 9% albo 12%.
 • Producent Fanola 
 • Kolor miedź 
 • Postać farba 

5☆ Fanola oro therapy - farba do włosów bez amoniaku, pełna paleta kolorów 7,14 | orzech ☆

Fanola oro therapy - farba do włosów bez amoniaku, pełna paleta kolorów 7,14 | orzech Najniższa Cena Online Fanola Oro Therapy Color Keratin Oro Puro - farba do włosów bez amoniaku pojemność: 100 pojemność (ml): 100 Nazwa koloru producenta: Hazelnut Kolor: Orzech Włoska firma kosmetyczna Fanola to światowy ekspert w dziedzinie preparatów do kompleksowej pielęgnacji, stylizacji i koloryzacji włosów. Produkty wyróżniają się najwyższą jakością i przypasowaniem do mocnego rodzaju włosów. Precyzyjnie dostosowane komponenty naturalne tworzą wyjątkowo odżywcze formuły. Wśród wielu produktów wyróżniamy farbę do włosów niezawierającą amoniaku, przystępną w aż 65 odcieniach. zapewnia nieprzeciętny i wyjątkowo trwały efekt. Fanola Oro Therapy Color Keratin Oro Puro to postępowa farba do włosów zapewniająca genialny efekt pełen blasku i koloru i pielęgnuje włosy dzięki zawartości dobroczynnych komponentów naturalnych, takich jak keratyna, olejek arganowy oraz płynne złoto mikroaktywne. Farba jest w całości bezpieczna dla skóry głowy i nie uszkadza włókien włosowych. W przeciwieństwie do większości dostępnych na rynku środków do koloryzacji farba Fanola Oro Therapy Color Keratin Oro Puro nie zawiera amoniaku, który zastąpiony jest bezpieczniejszą i delikatniejszą etanolaminą. postępowa formuła Metric Mirrows wykorzystuje czyste pigmenty, bez dodatku minerałów, które wnikają głęboko w strukturę włosa i zapewniają trwałą i równomierną koloryzację. Farba Fanola Oro Therapy Color Keratin Oro Puro sprawia, że włosy stają się miękkie, elastyczne i pełne blasku. W składzie zastosowano: płynne złoto – wzmacnia, odżywia i dodaje włosom blasku; keratynę – regeneruje i wzmacnia włókna, zwiększa pojemność i wygładza włosy; olejek arganowy – nawilża, nabłyszcza i regeneruje włókna. mocne strony wykorzystywania Fanola Oro Therapy Color Keratin Oro Puro: gwarantuje genialne pokrycie siwych włosów; zagwarantuje wyśmienity i długotrwały efekt; dodaje włosom blasku i miękkości; intensywnie nawilża i wzmacnia; wygładza powierzchnię włókien; 65 odcieni do wyboru + korektory; nie mieści amoniaku. Sposób użycia: W niemetalowym naczyniu wymieszać 50 ml farby Oro + 75 ml aktywatora Oro 3%, 6%, 9% lub 12%. W sytuacji super rozjaśnienia (SS) należy wymieszać 50 ml farby + 100 ml aktywatora Oro 3%, 6%, 9% lub 12%.
 • Producent Fanola 
 • Kolor orzech 
 • Postać farba 
Warto przejrzeć:  Ranking farb do włosów Syoss - Jaka najlepsza? Nasze TOP10

6☆ oro therapy - farba do włosów bez amoniaku, pełna paleta kolorów 5,2 | jasny kasztan fioletowy marki Fanola ☆

oro therapy - farba do włosów bez amoniaku, pełna paleta kolorów 5,2 | jasny kasztan fioletowy marki Fanola Najniższa Cena Online Fanola Oro Therapy Color Keratin Oro Puro - farba do włosów bez amoniaku pojemność: 100 pojemność (ml): 100 Nazwa koloru producenta: 5.2 Kolor: Jasny Kasztan Fioletowy Włoska marka kosmetyczna Fanola to światowy ekspert w dziedzinie preparatów do kompleksowej pielęgnacji, kreacji i koloryzacji włosów. Produkty wyróżniają się najwyższą jakością i dostosowaniem do solidnego rodzaju włosów. Starannie dopasowane składniki naturalne tworzą wyjątkowo odżywcze formuły. Wśród wielu produktów wyróżniamy farbę do włosów niezawierającą amoniaku, dostępną w aż 65 odcieniach. gwarantuje doskonały i wyjątkowo trwały efekt. Fanola Oro Therapy Color Keratin Oro Puro to postępowa farba do włosów gwarantująca rewelacyjny efekt pełen blasku i koloru i pielęgnuje włosy dzięki zawartości dobroczynnych składników naturalnych, takich jak keratyna, olejek arganowy i płynne złoto mikroaktywne. Farba jest kompletnie bezpieczna dla skóry głowy i nie uszkadza włókien włosowych. W przeciwieństwie do większości przystępnych na rynku środków do koloryzacji farba Fanola Oro Therapy Color Keratin Oro Puro nie gromadzi amoniaku, który zastąpiony jest bezpieczniejszą i delikatniejszą etanolaminą. postępowa formuła Metric Mirrows wykorzystuje czyste pigmenty, bez dodatku minerałów, które wnikają głęboko w strukturę włosa i zapewniają trwałą i równomierną koloryzację. Farba Fanola Oro Therapy Color Keratin Oro Puro powoduje, iż włosy stają się miękkie, rozciągliwe i pełne blasku. W składzie zaimplementowano: płynne złoto – wzmacnia, odżywia i dodaje włosom blasku; keratynę – regeneruje i wzmacnia włókna, zwiększa objętość i wygładza włosy; olejek arganowy – nawilża, nabłyszcza i regeneruje włókna. zalety stosowania Fanola Oro Therapy Color Keratin Oro Puro: zapewnia doskonałe pokrycie siwych włosów; gwarantuje świetny i długotrwały efekt; dodaje włosom blasku i miękkości; intensywnie nawilża i wzmacnia; wygładza powierzchnię włókien; 65 odcieni do wyboru + korektory; nie posiada amoniaku. Sposób użycia: W niemetalowym naczyniu wymieszać 50 ml farby Oro + 75 ml aktywatora Oro 3%, 6%, 9% albo 12%. W przypadku super rozjaśnienia (SS) należy wymieszać 50 ml farby + 100 ml aktywatora Oro 3%, 6%, 9% lub 12%.
 • Producent Fanola 
 • Kolor kasztan 
 • Postać farba 

7☆ Fanola oro therapy - farba do włosów bez amoniaku, pełna paleta kolorów 5,14 | bardzo gorzka czekolada ☆

Fanola oro therapy - farba do włosów bez amoniaku, pełna paleta kolorów 5,14 | bardzo gorzka czekolada Najniższa Cena Online Fanola Oro Therapy Color Keratin Oro Puro - farba do włosów bez amoniaku objętość: 100 objętość (ml): 100 Nazwa koloru producenta: Extra Bitter Chocolate Kolor: szczególnie Gorzka Czekolada Włoska producent kosmetyczna Fanola to światowy ekspert w dziedzinie preparatów do kompleksowej pielęgnacji, kreacji i koloryzacji włosów. Produkty wyróżniają się najwyższą jakością i dostosowaniem do mocnego typu włosów. Starannie przypasowane elementy naturalne tworzą wyjątkowo odżywcze formuły. Wśród wielu produktów wyróżniamy farbę do włosów niezawierającą amoniaku, dostępną w aż 65 odcieniach. zapewnia świetny i niezwykle trwały efekt. Fanola Oro Therapy Color Keratin Oro Puro to nowoczesna farba do włosów gwarantująca wspaniały efekt pełen blasku i koloru, a także pielęgnuje włosy dzięki zawartości dobroczynnych części naturalnych, takich jak keratyna, olejek arganowy, a także płynne złoto mikroaktywne. Farba jest w pełni bezpieczna dla skóry głowy i nie uszkadza włókien włosowych. W przeciwieństwie do większości przystępnych na rynku środków do koloryzacji farba Fanola Oro Therapy Color Keratin Oro Puro nie zawiera amoniaku, który zastąpiony jest bezpieczniejszą i delikatniejszą etanolaminą. nowoczesna formuła Metric Mirrows wykorzystuje czyste pigmenty, bez dodatku minerałów, które wnikają głęboko w strukturę włosa i gwarantują trwałą i równomierną koloryzację. Farba Fanola Oro Therapy Color Keratin Oro Puro sprawia, iż włosy stają się miękkie, elastyczne i pełne blasku. W składzie zastosowano: płynne złoto – wzmacnia, odżywia i dodaje włosom blasku; keratynę – regeneruje i wzmacnia włókna, rozszerza pojemność i wygładza włosy; olejek arganowy – nawilża, nabłyszcza i regeneruje włókna. mocne strony wykorzystywania Fanola Oro Therapy Color Keratin Oro Puro: gwarantuje perfekcyjne pokrycie siwych włosów; zagwarantuje znakomity i długookresowy efekt; dodaje włosom blasku i miękkości; intensywnie nawilża i wzmacnia; wygładza powierzchnię włókien; 65 odcieni do wyboru + korektory; nie gromadzi amoniaku. Sposób użycia: W niemetalowym naczyniu wymieszać 50 ml farby Oro + 75 ml aktywatora Oro 3%, 6%, 9% lub 12%. W sytuacji super rozjaśnienia (SS) należy wymieszać 50 ml farby + 100 ml aktywatora Oro 3%, 6%, 9% lub 12%.
 • Producent Fanola 
 • Kolor czekolada 
 • Postać farba 

8☆ Fanola oro therapy - farba do włosów bez amoniaku, pełna paleta kolorów 4,2 | kasztan fioletowy ☆

Fanola oro therapy - farba do włosów bez amoniaku, pełna paleta kolorów 4,2 | kasztan fioletowy Najniższa Cena Online Fanola Oro Therapy Color Keratin Oro Puro - farba do włosów bez amoniaku pojemność: 100 pojemność (ml): 100 Nazwa koloru producenta: 4.2 Kolor: Fioletowy Kasztan Włoska marka kosmetyczna Fanola to światowy ekspert w dziedzinie preparatów do kompleksowej pielęgnacji, stylizacji i koloryzacji włosów. Produkty wyróżniają się najwyższą jakością i dopasowaniem do konkretnego typu włosów. Skrupulatnie dobrane składniki naturalne tworzą wyjątkowo odżywcze formuły. Wśród wielu produktów wyróżniamy farbę do włosów niezawierającą amoniaku, przystępną w aż 65 odcieniach. gwarantuje nadzwyczajny i wyjątkowo trwały efekt. Fanola Oro Therapy Color Keratin Oro Puro to innowacyjna farba do włosów gwarantująca świetny efekt pełen blasku i koloru i pielęgnuje włosy dzięki zawartości dobroczynnych składników naturalnych, takich jak keratyna, olejek arganowy, a także płynne złoto mikroaktywne. Farba jest w całości bezpieczna dla skóry głowy i nie uszkadza włókien włosowych. W przeciwieństwie do większości przystępnych na rynku środków do koloryzacji farba Fanola Oro Therapy Color Keratin Oro Puro nie posiada amoniaku, który zastąpiony jest bezpieczniejszą i delikatniejszą etanolaminą. postępowa formuła Metric Mirrows wykorzystuje czyste pigmenty, bez dodatku minerałów, które wnikają głęboko w strukturę włosa i zapewniają trwałą i równomierną koloryzację. Farba Fanola Oro Therapy Color Keratin Oro Puro powoduje, że włosy stają się miękkie, elastyczne i pełne blasku. W składzie zastosowano: płynne złoto – wzmacnia, odżywia i dodaje włosom blasku; keratynę – regeneruje i wzmacnia włókna, zwiększa objętość i wygładza włosy; olejek arganowy – nawilża, nabłyszcza i regeneruje włókna. mocne strony wykorzystywania Fanola Oro Therapy Color Keratin Oro Puro: gwarantuje wspaniałe pokrycie siwych włosów; gwarantuje genialny i długotrwały efekt; dodaje włosom blasku i miękkości; intensywnie nawilża i wzmacnia; wygładza powierzchnię włókien; 65 odcieni do wyboru + korektory; nie mieści amoniaku. Sposób użycia: W niemetalowym naczyniu wymieszać 50 ml farby Oro + 75 ml aktywatora Oro 3%, 6%, 9% albo 12%. W sytuacji super rozjaśnienia (SS) należy wymieszać 50 ml farby + 100 ml aktywatora Oro 3%, 6%, 9% lub 12%.
 • Producent Fanola 
 • Kolor kasztan 
 • Postać farba 

9☆ Fanola oro therapy - farba do włosów bez amoniaku, pełna paleta kolorów 6,00 | intensywny ciemny blond (8032947868049) ☆

Fanola oro therapy - farba do włosów bez amoniaku, pełna paleta kolorów 6,00 | intensywny ciemny blond (8032947868049) Najniższa Cena Online Fanola Oro Therapy Color Keratin Oro Puro - farba do włosów bez amoniaku pojemność: 100 objętość (ml): 100 Nazwa koloru producenta: Dark Blonde Kolor: Intensywny Ciemny Blond Włoska producent kosmetyczna Fanola to światowy ekspert w dziedzinie preparatów do kompleksowej pielęgnacji, kreacji i koloryzacji włosów. Produkty wyróżniają się najwyższą jakością i dopasowaniem do konkretnego typu włosów. Starannie przypasowane elementy naturalne tworzą wyjątkowo odżywcze formuły. Wśród wielu produktów wyróżniamy farbę do włosów niezawierającą amoniaku, przystępną w aż 65 odcieniach. gwarantuje idealny i wyjątkowo trwały efekt. Fanola Oro Therapy Color Keratin Oro Puro to postępowa farba do włosów gwarantująca świetny efekt pełen blasku i koloru, a także pielęgnuje włosy dzięki zawartości dobroczynnych elementów naturalnych, takich jak keratyna, olejek arganowy, a także płynne złoto mikroaktywne. Farba jest kompletnie bezpieczna dla skóry głowy i nie uszkadza włókien włosowych. W przeciwieństwie do większości przystępnych na rynku środków do koloryzacji farba Fanola Oro Therapy Color Keratin Oro Puro nie gromadzi amoniaku, który zastąpiony jest bezpieczniejszą i delikatniejszą etanolaminą. postępowa formuła Metric Mirrows wykorzystuje czyste pigmenty, bez dodatku minerałów, które wnikają głęboko w strukturę włosa i zapewniają trwałą i równomierną koloryzację. Farba Fanola Oro Therapy Color Keratin Oro Puro powoduje, iż włosy stają się miękkie, elastyczne i pełne blasku. W składzie zaimplementowano: płynne złoto – wzmacnia, odżywia i dodaje włosom blasku; keratynę – regeneruje i wzmacnia włókna, rozszerza objętość i wygładza włosy; olejek arganowy – nawilża, nabłyszcza i regeneruje włókna. mocne strony używania Fanola Oro Therapy Color Keratin Oro Puro: zagwarantuje nadzwyczajne pokrycie siwych włosów; gwarantuje wyśmienity i długookresowy efekt; dodaje włosom blasku i miękkości; intensywnie nawilża i wzmacnia; wygładza powierzchnię włókien; 65 odcieni do wyboru + korektory; nie posiada amoniaku. Sposób wykorzystania: W niemetalowym naczyniu wymieszać 50 ml farby Oro + 75 ml aktywatora Oro 3%, 6%, 9% lub 12%. W sytuacji super rozjaśnienia (SS) należy wymieszać 50 ml farby + 100 ml aktywatora Oro 3%, 6%, 9% albo 12%.
 • Producent Fanola 
 • Kolor blond 
 • Postać farba 

10☆ Fanola Oro Therapy - farba do włosów bez amoniaku, pełna paleta kolorów 6,606 | Ciemny Ciepły Czerwony Blond ☆

Fanola Oro Therapy - farba do włosów bez amoniaku, pełna paleta kolorów 6,606 | Ciemny Ciepły Czerwony Blond Najniższa Cena Online Fanola Oro Therapy Color Keratin Oro Puro - farba do włosów bez amoniaku objętość: 100 objętość (ml): 100 Nazwa koloru producenta: 6,606 Kolor: Ciemny Ciepły Czerwony Blond Włoska producent kosmetyczna Fanola to światowy ekspert w dziedzinie preparatów do kompleksowej pielęgnacji, kreacji i koloryzacji włosów. Produkty wyróżniają się najwyższą jakością i dobraniem do konkretnego rodzaju włosów. Starannie dostosowane komponenty naturalne tworzą wyjątkowo odżywcze formuły. Wśród wielu produktów wyróżniamy farbę do włosów niezawierającą amoniaku, dostępną w aż 65 odcieniach. gwarantuje genialny i niezwykle trwały efekt. Fanola Oro Therapy Color Keratin Oro Puro to progresywna farba do włosów zapewniająca wyśmienity efekt pełen blasku i koloru oraz pielęgnuje włosy dzięki zawartości dobroczynnych komponentów naturalnych, takich jak keratyna, olejek arganowy, a także płynne złoto mikroaktywne. Farba jest w całości bezpieczna dla skóry głowy i nie uszkadza włókien włosowych. W przeciwieństwie do większości dostępnych na rynku środków do koloryzacji farba Fanola Oro Therapy Color Keratin Oro Puro nie mieści amoniaku, który zastąpiony jest bezpieczniejszą i delikatniejszą etanolaminą. nowoczesna formuła Metric Mirrows wykorzystuje czyste pigmenty, bez dodatku minerałów, które wnikają głęboko w strukturę włosa i gwarantują trwałą i równomierną koloryzację. Farba Fanola Oro Therapy Color Keratin Oro Puro sprawia, że włosy stają się miękkie, rozciągliwe i pełne blasku. W składzie zastosowano: płynne złoto – wzmacnia, odżywia i dodaje włosom blasku; keratynę – regeneruje i wzmacnia włókna, rozszerza objętość i wygładza włosy; olejek arganowy – nawilża, nabłyszcza i regeneruje włókna. mocne strony wykorzystywania Fanola Oro Therapy Color Keratin Oro Puro: zapewnia genialne pokrycie siwych włosów; zagwarantuje znakomity i długookresowy efekt; dodaje włosom blasku i miękkości; intensywnie nawilża i wzmacnia; wygładza powierzchnię włókien; 65 odcieni do wyboru + korektory; nie zawiera amoniaku. Sposób wykorzystania: W niemetalowym naczyniu wymieszać 50 ml farby Oro + 75 ml aktywatora Oro 3%, 6%, 9% lub 12%. W przypadku super rozjaśnienia (SS) należy wymieszać 50 ml farby + 100 ml aktywatora Oro 3%, 6%, 9% lub 12%.
 • Producent Fanola 
 • Kolor czerwień 
 • Postać farba 

Podsumowanie, czyli jaka farba do włosów bez amoniaku najlepsza?

Najlepsza farba do włosów bez amoniaku w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza farba do włosów bez amoniaku w Rankingach – nasze TOP3


Najlepsze farby do włosów – Ranking kwiecień 2024

Jeżeli żadna z powyższych farb do włosów bez amoniaku nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie chętnie wybieranych farb do włosów innych marek.


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *