Nazdrowieiurode.pl

Zadbaj o swoje zdrowie i urodę z naszym portalem

Farby

Ranking farb do włosów do 50 zł – Jaka najlepsza? Nasze TOP10

Pomagamy w wyborze dobrych farb do włosów do 50 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na kwiecień 2024 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych farb do włosów do 50 zł,
 • TOP10 najtańszych farb do włosów do 50 zł,
 • TOP5 innych rekomendowanych farb do włosów.

Jakie farby do włosów do 50 zł najlepiej wybrać? Ranking na kwiecień 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane farby do włosów do 50 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking farb do włosów do 50 zł, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

2☆ Loreal professionnel Loreal inoa 60ml farba do włosów bez amoniaku, loreal inoa 60 ml - 7.35 szybka wysyłka infolinia: 690-80-80-88 ☆

Loreal professionnel Loreal inoa 60ml farba do włosów bez amoniaku, loreal inoa 60 ml - 7.35 szybka wysyłka infolinia: 690-80-80-88 Najniższa Cena Online Kolor: 7.35 blond złocisto-mahoniowyFarba Loreal Inoa pozwala w całości zmienić odcień włosów, podkreślić odcień, ukryć siwe pasma lub nadać barwie kosmyków niesamowitą głębię. To wszystko otrzymasz dzięki niedużej tubce bezzapachowej substancji bez dodatku amoniaku. Specyfik oferuje wielowymiarowy, trwały, intensywny i lśniący kolor utrzymujący się przez mnóstwo tygodni. Od dzisiaj fachowe farbowanie jest możliwe w domowym zaciszu.Inoa to skrót od słów: Innovation No Ammonia, czyli innowacja bez amoniaku.Najważniejsze właściwości farb Loreal Inoa:• bezzapachowa formuła• farba bez amoniaku• szlachetny, wielowymiarowy kolor• zapewnia 6 tygodni intensywnego nawilżenia i odżywienia po farbowaniu• oryginalna formuła zawierająca w sobie aż 22 patenty• 50% więcej blasku włosów po farbowaniu• w 100% pokrycie siwych włosówFarba Loreal Inoa nie podrażnia skóry głowy, jest dodatkowo bezpieczna dla delikatnych i problematycznych kosmyków. Dzięki niej pasma mogą być rozjaśnione maksymalnie o trzy tony, a siwe pukle ulegną całkowitemu, 100% zatuszowaniu. Niesamowicie intensywny i pełen wielowymiarowości odcień włosów stanie się Twoim znakiem rozpoznawczym. Zainteresowana?Waga: 60g UWAGA! Farba nie zawiera oksydantu. Musisz zakupić go osobno. Przejrzyj naszą ofertę oksydantów tutaj. Przystosuj jego stężenie do oczekiwanych rezultatów farbowania i kondycji swoich włosów.Pamiętaj dodatkowo o właściwej pielęgnacji włosów po farbowaniu - tylko dzięki rozważnej ochronie kosmyków zachowasz ich kolor na długo. Przeczytaj więcej na naszym blogu. Dowiedz się więcej na temat produktywnej aplikacji farby Loreal Inoa, oglądając poniższe filmy:
 • Producent Loreal Professionnel 
 • Postać farba 
 • Pojemność 60 ml

3☆ Loreal L'oréal professionnel série expert richesse - dia light 9.11 farba do włosów koloryzacja ton w ton bez amoniaku do włosów farbowanych i uwrażliwionych 50ml (3474630480773) ☆

Loreal L'oréal professionnel série expert richesse - dia light 9.11 farba do włosów koloryzacja ton w ton bez amoniaku do włosów farbowanych i uwrażliwionych 50ml (3474630480773) Najniższa Cena Online LOREAL DIA LIGHT 9.11 Żel - krem koloryzujący 50 ml Dia Light to krem do koloryzacji ton w ton bez zawartości amoniaku. Unowocześniona zasadowa technologia zapewnia efekt wygładzenia włókna włosa, błyszczące refleksy oraz lustrzany lśnienie. konsekwencją koloryzacji przy pomocy kremu Dia Light jest atrakcyjna jednolitość koloru, choćby na włosach uwrażliwionych. Krem jest doskonały dla wzmocnienia, korekty albo zmiany koloru. DiaLight posiada formułę o kwasowym pH, co zapewnia brak rozjaśnienia bazy naturalnej, a co za tym idzie – brak odrostu. Koloryzacja Dia Light ma wielorakie użycia: odświeżenie długości i końców włosów uprzednio farbowanych i uwrażliwionych zmiana/korekta refleksu patynowanie pasemek po usłudze zmiany formy – trwałej i stylingu nadawanie połysku i głębi na włosach naturalnych Do wyboru, w zależności od osiągnięcia oczekiwanych efektów i dynamiczności refleksów, są 3 rodzaje oksydantów: 1,8% – do włosów uwrażliwionych 2,7% – do włosów koloryzowanych 4,5% – do włosów naturalnych, grubych i opornych Krem koloryzujący Dia Light miesza się z wybranym oksydantem w proporcji 1:1,5.
 • Producent Loreal 
 • Postać farba 
 • Pojemność 50 ml

4☆ Loreal inoa farba do włosów głęboki i trwały kolor dodatkowa ochrona włosa 60 ml 5.0 głęboki jasny brąz ☆

Loreal inoa farba do włosów głęboki i trwały kolor dodatkowa ochrona włosa 60 ml 5.0 głęboki jasny brąz Najniższa Cena Online Loreal Professionnel Inoa - profesjonalna farba do włosów INOA to skrót od słów Innovation No Ammonia czyli Innowacja Bez Amoniaku. Bezprecedensowa technika delikatnie otula włókno włosa wybranym pigmentem nie niszcząc jego struktury. Pomaga zachować naturalną ochronną warstwę lipidową, zapewniając przy tym komfort skóry głowy. Przy zaimplementowaniu koloryzacji Inoa rzadziej występuje uczucie swędzenia i pieczenia w sytuacji klasycznych produktów do trwałej koloryzacji włosów. Kolor dłużej utrzymuje się na włosach, nie blaknie tak momentalnie jak po zaimplementowaniu innych farb. Nie mieści amoniaku, a także nie posiada zapachu. Koloryzacja farbami Inoa to różnorodne możliwości kolorystyczne: odcienie skrupulatne i przewidywalne - od prawdziwych zimnych aż po żywe, świetliste i ciepłe; rozjaśnienie do trzech tonów, unikatowa jednolitość koloru, od nasad aż po końce; wyśmienite pokrycie siwych włosów. atuty stosowania farby Loreal Inoa: długookresowy efekt, intensywny i trwały kolor, dodaje blasku i rozświetla kolor, nie niszczy i nie uszkadza struktury włosa, pielęgnuje i odżywia włókno włosa, nie spływa z włosów podczas koloryzacji, nietrudna w użyciu, bezzapachowa formuła, nie posiada amoniaku. użycie: Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją i wykonaj test na alergię skórną. Stosuj zgodnie z zaleceniami producenta. Farbę należy wymieszać dokładnie z aktywatorem w proporcji 1:1. W zależności od pożądanego efektu należy wybrać aktywator 3%,6% albo 9%. Następnie rozprowadzić na całej długości włosów albo tylko na odrostach i pozostawić na 25 min. Spłukać precyzyjnie.
 • Producent Loreal Professionnel 
 • Postać farba 
 • Pojemność 60 ml

5☆ loreal dia light - farba do włosów, 50ml 10.13 bardzo bardzo jasny blond popielato-złocisty ☆

loreal dia light - farba do włosów, 50ml 10.13 bardzo bardzo jasny blond popielato-złocisty Najniższa Cena Online Loreal Professionnel Dia Light - farba krem koloryzujący bez amoniaku Farba Dia Light od Loreal Professionnel to krem koloryzujący, który dzięki swojej specjalnej formule bez amoniaku jest bezpieczny dla skóry głowy. Nie powoduje podrażnień i gwarantuje nieprzeciętną koloryzacje ton w ton. Farby z tej serii rewelacyjnie nadają się do włosów koloryzowanych i uwrażliwionych. Progresywna formuła powoduje, iż powierzchnia włosa jest wygładzona, a pasma są rozświetlone, a także miękkie w dotyku. Farba Dia Light cechuje się niezwykłą trwałością i jednolitością koloru. Zalety farby Dia Light: długotrwały efekt, głęboki, intensywny i trwały kolor, wyśmienita do wzmocnienia albo zmiany koloru, rozświetla i nadaje długookresowego połysku, zmiękcza i wygładza, świetna do włosów farbowanych i uwrażliwionych, koryguje i wzmacnia kolor, nie zawiera amoniaku. Sposób użycia: Stosować zgodnie z zaleceniami producenta. Przed zastosowaniem zrobić test na alergię skórną. Farbę wymieszać z rewelatorem DIA (Loreal DIActivateur) w proporcji 1:1,5 (50ml kremu z 75ml rewelatora). W zależności od pożądanego efektu należy wybrać rewelator 1,8%, 2,7% lub 4,5%. Następnie rozprowadzić na całej długości włosów albo tylko na odrostach i pozostawić na 5 do 20 min. Spłukać precyzyjnie.
 • Producent Loreal 
 • Postać farba 
 • Pojemność 50 ml

7☆ Loreal Inoa farba do włosów głęboki i trwały kolor dodatkowa ochrona włosa 60 ml 7.31 Blond Złocisto - Popielaty ☆

Loreal Inoa farba do włosów głęboki i trwały kolor dodatkowa ochrona włosa 60 ml 7.31 Blond Złocisto - Popielaty Najniższa Cena Online Loreal Professionnel Inoa - profesjonalna farba do włosów INOA to skrót od słów Innovation No Ammonia czyli Innowacja Bez Amoniaku. Rewolucyjna technika delikatnie otula włókno włosa wybranym pigmentem nie niszcząc jego struktury. Pomaga zachować naturalną ochronną warstwę lipidową, gwarantując przy tym komfort skóry głowy. Przy zastosowaniu koloryzacji Inoa rzadziej występuje uczucie swędzenia i pieczenia w przypadku tradycyjnych produktów do trwałej koloryzacji włosów. Kolor dłużej utrzymuje się na włosach, nie blaknie tak ekspresowo jak po zastosowaniu innych farb. Nie posiada amoniaku oraz nie ma zapachu. Koloryzacja farbami Inoa to przeróżne możliwości kolorystyczne: odcienie staranne i przewidywalne - od prawdziwych zimnych aż po żywe, świetliste i ciepłe; rozjaśnienie do trzech tonów, nieszablonowa jednolitość koloru, od nasad aż po końce; znakomite pokrycie siwych włosów. atuty używania farby Loreal Inoa: długookresowy efekt, intensywny i trwały kolor, dodaje blasku i rozświetla kolor, nie niszczy i nie uszkadza struktury włosa, pielęgnuje i odżywia włókno włosa, nie spływa z włosów podczas koloryzacji, łatwa w użyciu, bezzapachowa formuła, nie gromadzi amoniaku. zastosowanie: Przed wykorzystaniem zapoznaj się z instrukcją oraz wykonaj test na alergię skórną. Stosuj zgodnie z zaleceniami producenta. Farbę należy wymieszać starannie z aktywatorem w proporcji 1:1. W zależności od pożądanego efektu należy wybrać aktywator 3%,6% lub 9%. Następnie rozprowadzić na całej długości włosów albo tylko na odrostach i pozostawić na 25 min. Spłukać precyzyjnie.
 • Producent Loreal Professionnel 
 • Postać farba 
 • Pojemność 60 ml

8☆ Loreal professionnel Loreal inoa farba do włosów głęboki i trwały kolor dodatkowa ochrona włosa 60 ml 6.45 ciemny blond miedziano - mahoniowy ☆

Loreal professionnel Loreal inoa farba do włosów głęboki i trwały kolor dodatkowa ochrona włosa 60 ml 6.45 ciemny blond miedziano - mahoniowy Najniższa Cena Online Loreal Professionnel Inoa - profesjonalna farba do włosów INOA to skrót od słów Innovation No Ammonia czyli Innowacja Bez Amoniaku. Rewolucyjna technologia delikatnie otula włókno włosa wybranym pigmentem nie niszcząc jego struktury. Pomaga zachować naturalną ochronną warstwę lipidową, zapewniając przy tym komfort skóry głowy. Przy zaimplementowaniu koloryzacji Inoa rzadziej występuje uczucie swędzenia i pieczenia w sytuacji tradycyjnych produktów do trwałej koloryzacji włosów. Kolor dłużej utrzymuje się na włosach, nie blaknie tak szybko jak po zaimplementowaniu innych farb. Nie zawiera amoniaku oraz nie ma zapachu. Koloryzacja farbami Inoa to różnorodne możliwości kolorystyczne: odcienie skrupulatne i przewidywalne - od prawdziwych zimnych aż po żywe, świetliste i ciepłe; rozjaśnienie do trzech tonów, nieszablonowa jednolitość koloru, od nasad aż po końce; perfekcyjne pokrycie siwych włosów. mocne strony stosowania farby Loreal Inoa: długookresowy efekt, intensywny i trwały kolor, dodaje blasku i rozświetla kolor, nie niszczy i nie uszkadza struktury włosa, pielęgnuje i odżywia włókno włosa, nie spływa z włosów w trakcie koloryzacji, nieskomplikowana w użyciu, bezzapachowa formuła, nie mieści amoniaku. użycie: Przed zastosowaniem zapoznaj się z instrukcją i wykonaj test na alergię skórną. Stosuj zgodnie z zaleceniami producenta. Farbę należy wymieszać starannie z aktywatorem w proporcji 1:1. W zależności od pożądanego efektu należy wybrać aktywator 3%,6% lub 9%. Następnie rozprowadzić na całej długości włosów lub tylko na odrostach i pozostawić na 25 min. Spłukać starannie.
 • Producent Loreal Professionnel 
 • Postać farba 
 • Pojemność 60 ml

9☆ Loreal inoa farba do włosów głęboki i trwały kolor dodatkowa ochrona włosa 60 ml 7.43 blond miedziano - złocisty marki Loreal professionnel ☆

Loreal inoa farba do włosów głęboki i trwały kolor dodatkowa ochrona włosa 60 ml 7.43 blond miedziano - złocisty marki Loreal professionnel Najniższa Cena Online Kolor: 7.43 miedziany złoty blondFarba Loreal Inoa pozwala kompletnie zmienić kolor włosów, podkreślić odcień, ukryć siwe pasma lub nadać barwie kosmyków niesamowitą głębię. To wszystko otrzymasz dzięki nieznacznej tubce bezzapachowej substancji bez dodatku amoniaku. Specyfik oferuje wielowymiarowy, trwały, intensywny i lśniący kolor utrzymujący się przez sporo tygodni. Od dzisiaj fachowe farbowanie jest realne w domowym zaciszu.Inoa to skrót od słów: Innovation No Ammonia, czyli innowacja bez amoniaku.Najważniejsze właściwości farb Loreal Inoa:• bezzapachowa formuła• farba bez amoniaku• szlachetny, wielowymiarowy kolor• gwarantuje 6 tygodni intensywnego nawilżenia i odżywienia po farbowaniu• oryginalna formuła zawierająca w sobie aż 22 patenty• 50% więcej blasku włosów po farbowaniu• w 100% pokrycie siwych włosówFarba Loreal Inoa nie podrażnia skóry głowy, jest dodatkowo bezpieczna dla delikatnych i problematycznych kosmyków. Dzięki niej pasma mogą być rozjaśnione maksymalnie o trzy tony, a siwe pukle ulegną całkowitemu, 100% zatuszowaniu. Niesamowicie intensywny i pełen wielowymiarowości kolor włosów stanie się Twoim znakiem rozpoznawczym. Zainteresowana?Waga: 60g UWAGA! Farba nie mieści oksydantu. Musisz zakupić go osobno. Przejrzyj naszą ofertę oksydantów tutaj. Dopasuj jego stężenie do oczekiwanych rezultatów farbowania i kondycji swych włosów.Pamiętaj także o właściwej pielęgnacji włosów po farbowaniu - tylko dzięki rozważnej ochronie kosmyków zachowasz ich odcień na długo. Przeczytaj więcej na naszym blogu. Dowiedz się więcej na temat skutecznej aplikacji farby Loreal Inoa, oglądając poniższe filmy:
 • Producent Loreal Professionnel 
 • Postać farba 
 • Pojemność 60 ml
Warto przejrzeć:  Ranking farb do włosów karmelowych - Jaka najlepsza? Nasze TOP10

10☆ Loreal majirel high lift | trwała farba rozjaśniająca włosy - kolor neutral naturalny 50ml marki L'oréal professionnel ☆

Loreal majirel high lift | trwała farba rozjaśniająca włosy - kolor neutral naturalny 50ml marki L'oréal professionnel Najniższa Cena Online Blond jest kolorem przede wszystkim wybieranym poprzez kobiety, jednak nierzadko trudno jest osiągnąć efektowny efekt bez utleniania. Jednocześnie silnie rozjaśniające preparaty nie zawsze pozwalają osiągnąć pożądany kolor i mogą pozostawiać na włosach "smugi". Farba L'Oreal Majirel High Lift to powiększona siła rozjaśniania. Efekt chłodniejszego koloru w porównaniu z dotychczasową koloryzacją rozjaśniającą Majirel. Kosmetyk testowany na ciemnych i jasnych bazach. Należy dokupić oksydant!5 wyjątkowo neutralizujących odcienirozjaśnienie do 4,5 tonuopatentowane: Lonene G i Incell dla jedwabiście miękkich włosówDo farby należy dokupić oksydant.Sposób zastosowania:Stosuj mieszankę w proporcjach 1:2 mieszając 50ml kremu koloryzującgo i 100ml oksydantu w kremie 9% lub 12% dla rozjaśnienia do 4,5 tonu. Na bazach jasnych albo gdy maksymalne rozjaśnienie nie jest koniecznie zalecany jest oksydant w kremie 9%. Stosuj rękawiczki ochronnestsouj wyłącznie zalecane oksydanty o maksymalnym stężeniu 12%nie używaj metalowych przedmiotówdokładnie wymieszaj aż do uzyskania kremowej masystosuj się do instrukcji załączonej do opakowaniaPojemność: 50mlCzytaj: 7 błędów koloryzacji »odcienie: HL Ash+ (B6) - Popielaty Głęboki HL Ash (B6) - PopielatyHL Violet (B6) - Opalizujący HL Neutral (B6) - Naturalny HL Beige (B6) - Popielato-ZłocistyHL Gold Ir - złocisto-opalizującyHL Ash Vo - popielato-opalizującyListy komponentów dla produktów producenta Loreal są regularnie aktualizowane. Zapoznaj się z listą elementów na opakowaniu produktu, gdzie zawsze znajduje się najistotniej aktualna lista komponentów, aby upewnić się, że jest ona dla Ciebie trafna. (w przypadku produktów rodzaju refill napełnianych w sklepie, najszczególniej aktualną listę elementów należy uzyskać w punkcie sprzedaży po uzupełnieniu w nim towaru).
 • Producent L'Oréal Professionnel 
 • Kolor blond 
 • Postać farba 
 • Pojemność 50 ml

Najtańsze farby do włosów do 50 zł – Ranking kwiecień 2024 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze farby do włosów do 50 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich farb do włosów do 50 zł jest aktualizowany na bieżąco.

1☆ Loreal majirel profesjonalna farba do włosów bogata paleta kolorów 50ml 6.8 ciemny blond mokka (3474630587809) ☆

Loreal majirel profesjonalna farba do włosów bogata paleta kolorów 50ml 6.8 ciemny blond mokka (3474630587809) Najniższa Cena Online Trwała utleniająca koloryzacja w kremie, trwałe efekty i pielęgnacja włosówFarba ma postać kremu koloryzującego i wymaga zmieszania z oksydantem 6 lub 9 %. Postępowa formuła Inonene G pielęgnuje włosy na całej długości, działa od i na powierzchni włosa. W wyniku koloryzacji włosy są umocnione i bardziej wytrzymałe Koloryzacja Majirel i Majirouge daje staranne efekty koloryzacji i zagwarantuje wspaniale pokrycie. Dodaje włosom blasku i zapewnia kolor od nasady włosów po ich końce. Farba nadzwyczajnie pokrywa siwe włosy.Listy elementów dla produktów firmy Loreal są regularnie aktualizowane. Zapoznaj się z listą elementów na opakowaniu artykułu, gdzie za każdym razem znajduje się najszczególniej aktualna lista składników, by upewnić się, że jest ona dla Ciebie stosowna. (w sytuacji produktów typu refill napełnianych w sklepie, najmocniej aktualną listę części należy uzyskać w punkcie sprzedaży po uzupełnieniu w nim produktu).Do farby należy dokupić oksydant.Loreal MajirelKoloryzacja nadająca wyraziste, głębokie, mieniące się odcienie, od delikatnie stonowanych powyjątkowo intensywne j odważne. świetna do pasemek lub koloryzacji całościowej. Gwarantuje,w trakcie i po koloryzacji, włosy będą bronione i zadbane.Loreal MajirougeTo wibrujące i nasycone odcienie czerwieni - głębokie, trwałe i mocno kryjące. Gama barw i odcieni od miedzianego po purpurowy, zadowoli każdą kobietę ceniącą jednostkowe efekty intensywnej koloryzacji. Pielęgnacyjna formuła zapewnia połysk, moc i odporność koloru przy jednoczesnej dbałości o kondycję włosów.sprawdź paletęPaleta barw Majirel & Majirouge to ponad 100 odcieni.objętość: 50mlPokrycieDo 70% siwych włosów. RozjaśnienieDo 3 tonówCzas trzymania35 minOryginalna nazwa na opakowaniu: Loreal Professionnel Majirel (Majirouge) Beauty Colouring Creme Ionene C IncellCzytaj: 7 błędów koloryzacji »przystępne barwy:PODSTAWOWE:Farba Majirel 1 czarnyFarba Majirel 3 ciemny brązFarba Majirel 4 brązFarba Majirel 5 jasny brązFarba Majirel 6 ciemny blondFarba Majirel 7 blondFarba Majirel 8 jasny blondFarba Majirel 9 wyjątkowo jasny blondFarba Majirel 10 bardzo niezwykle jasny blondFarba Majirel 10 1/2 superjasny blond PODSTAWOWE GŁĘBOKIE:Farba Majirel 1.0 głęboki czarnyFarba Majirel 3.0 głęboki ciemny brązFarba Majirel 4.0 głęboki brązFarba Majirel 5.0 głęboki jasny brązFarba Majirel 6.0 głęboki ciemny blond Farba Majirel 7.0 głęboki blondFarba Majirel 8.0 głęboki jasny blondFarba Majirel 9.0 głęboki nad wyraz jasny blond BRĄZY BEŻE CIEPŁE:Farba Majirel 10.31 niezwykle wyjątkowo jasny blond złocisto-popielatyFarba Majirel 9.31 niezwykle jasny blond złocisto-popielatyFarba Majirel 8.31 jasny blond złocisto-popielatyFarba Majirel 7.31 blond złocisto-popielatyFarba Majirel 7.35 blond złocisto-mahoniowyFarba Majirel 6.32 ciemny blond złocisto-opalizującyFarba Majirel 6.35 ciemny blond złocisto-mahoniowyFarba Majirel 6.41 ciemny blond miedziano-popielatyFarba Majirel 6.42 ciemny blond miedziano-opalizującyFarba Majirel 6.45 ciemny blond miedziano-mahoniowyFarba Majirel 6.52 ciemny blond mahoniowo-opalizującyFarba Majirel 5.31 jasny brąz złocisto-popielatyFarba Majirel 5.32 jasny brąz złocisto-opalizującyFarba Majirel 5.35 jasny brąz złocisto-mahoniowyFarba Majirel 5.42 jasny brąz miedziano-opalizującyFarba Majirel 5.52 jasny brąz mahoniowo-opalizującyFarba Majirel 4.35 brąz złocisto-mahoniowyFarba Majirel 4.45 brąz miedziano-mahoniowy BRĄZY BEŻE ZIMNE:Farba Majirel 9.23 wyjątkowo jasny blond opalizująco-złocistyFarba Majirel 8.13 jasny blond popielato-złocistyFarba Majirel 7.13 blond popielato-złocistyFarba Majirel 7.23 blond opalizująco-złocistyFarba Majirel 6.23 ciemny blond opalizujaco-złocistyFarba Majirel 5.02 jasny brąz opalizujący naturalnyFarba Majirel 5.12 jasny brąz popielato-opalizującyFarba Majirel 5.15 jasny brąz popielato-mahoniowyFarba Majirel 5.25 jasny brąz opalizująco-mahoniowyFarba Majirel 4.15 brąz popielato-mahoniowy MIEDZIANE:Farba Majirel 8.42 jasny blond miedziano-opalizującyFarba Majirel 7.4 blond miedzianyFarba Majirel 7.42 blond miedziano-opalizującyFarba Majirel 7.43 blond miedziano-złocistyFarba Majirel 7.44 blond miedziany głębokiFarba Majirel 6.46 ciemny blond miedziano-czerwonyFarba Majirel 5.4 jasny brąz miedzianyFarba Majirel 4.4 brąz miedzianyFarba Majirouge 7.40 blond miedziany intensywnyFarba Majirouge 7.45 blond miedziano-mahoniowyFarba Majirouge 7.46 blond miedziano-czerwony ZŁOCISTE:Farba Majirel 9.03 nad wyraz jasny blond naturalny złocistyFarba Majirel 9.13 złoty beżFarba Majirel 9.3 niezwykle jasny blond złocistyFarba Majirel 8.3 jasny blond złocisty Farba Majirel 8.30 jasny blond zlocisty intensywnyFarba Majirel 8.34 jasny blond złocisto-miedzianyFarba Majirel 7.3 blond złocistyFarba Majirel 6.3 ciemny blond złocistyFarba Majirel 6.34 ciemny blond złocisto-miedzianyFarba Majirel 5.3 jasny brąz złocistyFarba Majirel 4.3 brąz złocisty OPALIZUJĄCE FIOLETY:Farba Majirel 10.21 niezwykle szczególnie jasny blond opalizujaco-popielatyFarba Majirel 9.22 wyjątkowo jasny blond opalizujący głębokiFarba Majirel 8.2 jasny blond opalizującyFarba Majirouge 4.16 czerwony opalizujący brązFarba Majirouge 4.20 brąz opalizujący intensywnyFarba Mairel 4.26 brąz opalizująco-czerwonyFarba Majirouge 3.20 ciemny brąz opalizujący intensywny POPIELATE:Farba Majirel 10 1/2.1 superjasny blond popielatyFarba Majirel 9.1 niezwykle jasny blond popielatyFarba Majirel 8.1 jasny blond popielatyFarba Majirel 7.1 blond popielatyFarba Majirel 6.1 ciemny blond popielatyFarba Majirel 2.10 wyjątkowo ciemny brąz popielaty intensywny MOKKA:Farba Majirel 4.8 brąz MokkaFarba Majirel 5.8 jasny brąz MokkaFarba Majirel 6.8 blond MokkaFarba Majirel 7.8 jasny blond Mokka CZERWIENIE MAHONIOWE:Farba Majirouge 6.66 ciemny blond czerwony głębokiFarba Majirouge 5.62 jasny brąz czerwono-opalizującyFarba Majirouge 5.64 jasny brąz czerwono-miedzianyFarba Majirel 4.56 brąz mahoniowo-czerwonyFarba Majirouge 4.60 intensywny czerwono-brązowy Farba Majirouge 4.65 brąz czerwono-mahoniowyFarba Majirouge 6.64 ciemny blond czerwono-miedzianyFarba Majirouge 7.64 ekstra czerwony miedziany blond
 • Producent Loreal professionnel 
 • Postać farba 
 • Pojemność 50 ml

2☆ Loreal Majirel profesjonalna farba do włosów bogata paleta kolorów 50ml 9.1 Bardzo Jasny Blond Popielaty ☆

Loreal Majirel profesjonalna farba do włosów bogata paleta kolorów 50ml 9.1 Bardzo Jasny Blond Popielaty Najniższa Cena Online Farba Loreal Majirel - profesjonalna farba do trwałej koloryzacji Marzysz o zmianie koloru włosów, lecz boisz się, iż po tym zabiegu pogorszy się ich kondycja? starczy, iż wybierzesz trafny produkt, a Twoje włosy będą zdrowe i pełne blasku. Farba Loreal Majirel to produkt zawierający odżywczy kompleks Ionene G + Incell, który wzmacnia włosy. Dzięki temu zabieg koloryzacji nie wpływa negatywnie na strukturę pasm. Pozostawia je usztywnione, odżywione i pełne blasku. Farba Majirel zapewnia trwałą koloryzację o intensywnej głębi koloru. Idealnie spełni oczekiwania do farbowania włosów w domu, salonie fryzjerskim i do robienia pasemek. Koloryzacja Majirel to gwarancja intensywnego, jednolitego i trwałego koloru, także w sytuacji siwych włosów. Kremowa konsystencja sprawia,produkt jest prosty w użyciu, łatwo rozprowadza się na pasmach i nie spływa podczas zabiegu. Mocne strony farby Majirel: trwały, głęboki i intensywny kolor, długofalowy efekt, wspaniale kryje, łatwa w użyciu, wielowymiarowy odcień i połysk, system przedłużonej trwałości koloru HT. Sposób użycia: Stosować zgodnie z dołączoną ulotką. Przed wykorzystaniem należy wykonać test na alergię skórną. Farbę należy precyzyjnie wymieszać z oksydantem w proporcji (50 ml kremu z 75 ml oksydantu). Następnie rozprowadzić na całej długości włosów lub tylko na odrostach i pozostawić na 35 min. Spłukać dokładnie.
 • Producent Loreal 
 • Postać farba 
 • Pojemność 50 ml

4☆ Loreal majirel profesjonalna farba do włosów bogata paleta kolorów 50ml 5.8 głębokki brąz mokka (3474630587700) ☆

Loreal majirel profesjonalna farba do włosów bogata paleta kolorów 50ml 5.8 głębokki brąz mokka (3474630587700) Najniższa Cena Online Trwała utleniająca koloryzacja w kremie, trwałe efekty i pielęgnacja włosówFarba ma postać kremu koloryzującego i wymaga zmieszania z oksydantem 6 lub 9 %. Postępowa formuła Inonene G pielęgnuje włosy na całej długości, działa od i na powierzchni włosa. W wyniku koloryzacji włosy są wzmocnione i bardziej odporne Koloryzacja Majirel i Majirouge daje skrupulatne efekty koloryzacji i zapewnia wyśmienicie pokrycie. Dodaje włosom blasku i gwarantuje kolor od nasady włosów po ich końce. Farba świetnie pokrywa siwe włosy.Listy elementów dla produktów producenta Loreal są regularnie aktualizowane. Zapoznaj się z listą elementów na opakowaniu towaru, gdzie zawsze znajduje się najmocniej aktualna lista elementów, żeby upewnić się, iż jest ona dla Ciebie adekwatna. (w sytuacji produktów typu refill napełnianych w sklepie, najbardziej aktualną listę części należy uzyskać w punkcie sprzedaży po uzupełnieniu w nim produktu).Do farby należy dokupić oksydant.Loreal MajirelKoloryzacja nadająca wyraziste, głębokie, mieniące się odcienie, od delikatnie stonowanych powyjątkowo intensywne j odważne. perfekcyjna do pasemek albo koloryzacji całościowej. Zapewnia,podczas i po koloryzacji, włosy będą chronione i zadbane.Loreal MajirougeTo wibrujące i nasycone odcienie czerwieni - głębokie, trwałe i solidnie kryjące. Gama kolorów i odcieni od miedzianego po purpurowy, ucieszy każdą kobietę ceniącą indywidualne efekty intensywnej koloryzacji. Pielęgnacyjna formuła zapewnia lśnienie, moc i odporność koloru przy jednoczesnej trosce o kondycję włosów.sprawdź paletęPaleta kolorów Majirel & Majirouge to ponad 100 odcieni.pojemność: 50mlPokrycieDo 70% siwych włosów. RozjaśnienieDo 3 tonówCzas trzymania35 minOryginalna nazwa na opakowaniu: Loreal Professionnel Majirel (Majirouge) Beauty Colouring Creme Ionene C IncellCzytaj: 7 błędów koloryzacji »przystępne kolory:PODSTAWOWE:Farba Majirel 1 czarnyFarba Majirel 3 ciemny brązFarba Majirel 4 brązFarba Majirel 5 jasny brązFarba Majirel 6 ciemny blondFarba Majirel 7 blondFarba Majirel 8 jasny blondFarba Majirel 9 bardzo jasny blondFarba Majirel 10 szczególnie szczególnie jasny blondFarba Majirel 10 1/2 superjasny blond PODSTAWOWE GŁĘBOKIE:Farba Majirel 1.0 głęboki czarnyFarba Majirel 3.0 głęboki ciemny brązFarba Majirel 4.0 głęboki brązFarba Majirel 5.0 głęboki jasny brązFarba Majirel 6.0 głęboki ciemny blond Farba Majirel 7.0 głęboki blondFarba Majirel 8.0 głęboki jasny blondFarba Majirel 9.0 głęboki nad wyraz jasny blond BRĄZY BEŻE CIEPŁE:Farba Majirel 10.31 niezwykle nad wyraz jasny blond złocisto-popielatyFarba Majirel 9.31 szczególnie jasny blond złocisto-popielatyFarba Majirel 8.31 jasny blond złocisto-popielatyFarba Majirel 7.31 blond złocisto-popielatyFarba Majirel 7.35 blond złocisto-mahoniowyFarba Majirel 6.32 ciemny blond złocisto-opalizującyFarba Majirel 6.35 ciemny blond złocisto-mahoniowyFarba Majirel 6.41 ciemny blond miedziano-popielatyFarba Majirel 6.42 ciemny blond miedziano-opalizującyFarba Majirel 6.45 ciemny blond miedziano-mahoniowyFarba Majirel 6.52 ciemny blond mahoniowo-opalizującyFarba Majirel 5.31 jasny brąz złocisto-popielatyFarba Majirel 5.32 jasny brąz złocisto-opalizującyFarba Majirel 5.35 jasny brąz złocisto-mahoniowyFarba Majirel 5.42 jasny brąz miedziano-opalizującyFarba Majirel 5.52 jasny brąz mahoniowo-opalizującyFarba Majirel 4.35 brąz złocisto-mahoniowyFarba Majirel 4.45 brąz miedziano-mahoniowy BRĄZY BEŻE ZIMNE:Farba Majirel 9.23 niezwykle jasny blond opalizująco-złocistyFarba Majirel 8.13 jasny blond popielato-złocistyFarba Majirel 7.13 blond popielato-złocistyFarba Majirel 7.23 blond opalizująco-złocistyFarba Majirel 6.23 ciemny blond opalizujaco-złocistyFarba Majirel 5.02 jasny brąz opalizujący naturalnyFarba Majirel 5.12 jasny brąz popielato-opalizującyFarba Majirel 5.15 jasny brąz popielato-mahoniowyFarba Majirel 5.25 jasny brąz opalizująco-mahoniowyFarba Majirel 4.15 brąz popielato-mahoniowy MIEDZIANE:Farba Majirel 8.42 jasny blond miedziano-opalizującyFarba Majirel 7.4 blond miedzianyFarba Majirel 7.42 blond miedziano-opalizującyFarba Majirel 7.43 blond miedziano-złocistyFarba Majirel 7.44 blond miedziany głębokiFarba Majirel 6.46 ciemny blond miedziano-czerwonyFarba Majirel 5.4 jasny brąz miedzianyFarba Majirel 4.4 brąz miedzianyFarba Majirouge 7.40 blond miedziany intensywnyFarba Majirouge 7.45 blond miedziano-mahoniowyFarba Majirouge 7.46 blond miedziano-czerwony ZŁOCISTE:Farba Majirel 9.03 wyjątkowo jasny blond naturalny złocistyFarba Majirel 9.13 złoty beżFarba Majirel 9.3 wyjątkowo jasny blond złocistyFarba Majirel 8.3 jasny blond złocisty Farba Majirel 8.30 jasny blond zlocisty intensywnyFarba Majirel 8.34 jasny blond złocisto-miedzianyFarba Majirel 7.3 blond złocistyFarba Majirel 6.3 ciemny blond złocistyFarba Majirel 6.34 ciemny blond złocisto-miedzianyFarba Majirel 5.3 jasny brąz złocistyFarba Majirel 4.3 brąz złocisty OPALIZUJĄCE FIOLETY:Farba Majirel 10.21 nad wyraz szczególnie jasny blond opalizujaco-popielatyFarba Majirel 9.22 nad wyraz jasny blond opalizujący głębokiFarba Majirel 8.2 jasny blond opalizującyFarba Majirouge 4.16 czerwony opalizujący brązFarba Majirouge 4.20 brąz opalizujący intensywnyFarba Mairel 4.26 brąz opalizująco-czerwonyFarba Majirouge 3.20 ciemny brąz opalizujący intensywny POPIELATE:Farba Majirel 10 1/2.1 superjasny blond popielatyFarba Majirel 9.1 szczególnie jasny blond popielatyFarba Majirel 8.1 jasny blond popielatyFarba Majirel 7.1 blond popielatyFarba Majirel 6.1 ciemny blond popielatyFarba Majirel 2.10 wyjątkowo ciemny brąz popielaty intensywny MOKKA:Farba Majirel 4.8 brąz MokkaFarba Majirel 5.8 jasny brąz MokkaFarba Majirel 6.8 blond MokkaFarba Majirel 7.8 jasny blond Mokka CZERWIENIE MAHONIOWE:Farba Majirouge 6.66 ciemny blond czerwony głębokiFarba Majirouge 5.62 jasny brąz czerwono-opalizującyFarba Majirouge 5.64 jasny brąz czerwono-miedzianyFarba Majirel 4.56 brąz mahoniowo-czerwonyFarba Majirouge 4.60 intensywny czerwono-brązowy Farba Majirouge 4.65 brąz czerwono-mahoniowyFarba Majirouge 6.64 ciemny blond czerwono-miedzianyFarba Majirouge 7.64 ekstra czerwony miedziany blond
 • Producent L'Oréal Professionnel 
 • Postać farba 
 • Pojemność 50 ml
Warto przejrzeć:  Ranking farb do włosów Loreal - Jaka najlepsza? Nasze TOP10

5☆ L'Oréal Professionnel Majirel farba do włosów odcień 6,34 (Beauty Colouring Cream) 50 ml, G0000003525 ☆

L'Oréal Professionnel Majirel farba do włosów odcień 6,34 (Beauty Colouring Cream) 50 ml, G0000003525 Najniższa Cena Online Trwała utleniająca koloryzacja w kremie, trwałe efekty i pielęgnacja włosówFarba ma postać kremu koloryzującego i wymaga zmieszania z oksydantem 6 albo 9 %. Postępowa formuła Inonene G pielęgnuje włosy na całej długości, działa od oraz na powierzchni włosa. W wyniku koloryzacji włosy są umocnione i bardziej oporne Koloryzacja Majirel i Majirouge daje skrupulatne efekty koloryzacji i gwarantuje nadzwyczajnie pokrycie. Dodaje włosom blasku i zagwarantuje kolor od nasady włosów po ich końce. Farba doskonale pokrywa siwe włosy.Listy komponentów dla produktów marki Loreal są regularnie aktualizowane. Zapoznaj się z listą komponentów na opakowaniu artykułu, gdzie za każdym razem znajduje się najbardziej aktualna lista składników, żeby upewnić się, iż jest ona dla Ciebie adekwatna. (w sytuacji produktów rodzaju refill napełnianych w sklepie, najmocniej aktualną listę składników należy uzyskać w punkcie sprzedaży po uzupełnieniu w nim artykułu).Do farby należy dokupić oksydant.Loreal MajirelKoloryzacja nadająca wyraziste, głębokie, mieniące się odcienie, od delikatnie stonowanych powyjątkowo intensywne j odważne. wyśmienita do pasemek lub koloryzacji całościowej. Zapewnia,podczas i po koloryzacji, włosy będą bronione i zadbane.Loreal MajirougeTo wibrujące i nasycone odcienie czerwieni - głębokie, trwałe i konkretnie kryjące. Gama kolorów i odcieni od miedzianego po purpurowy, zadowoli każdą kobietę ceniącą indywidualne efekty intensywnej koloryzacji. Pielęgnacyjna formuła zagwarantuje lśnienie, moc i solidność koloru przy jednoczesnej trosce o kondycję włosów.sprawdź paletęPaleta odcieni Majirel & Majirouge to ponad 100 odcieni.objętość: 50mlPokrycieDo 70% siwych włosów. RozjaśnienieDo 3 tonówCzas trzymania35 minOryginalna nazwa na opakowaniu: Loreal Professionnel Majirel (Majirouge) Beauty Colouring Creme Ionene C IncellCzytaj: 7 błędów koloryzacji »przystępne barwy:PODSTAWOWE:Farba Majirel 1 czarnyFarba Majirel 3 ciemny brązFarba Majirel 4 brązFarba Majirel 5 jasny brązFarba Majirel 6 ciemny blondFarba Majirel 7 blondFarba Majirel 8 jasny blondFarba Majirel 9 niezwykle jasny blondFarba Majirel 10 wyjątkowo szczególnie jasny blondFarba Majirel 10 1/2 superjasny blond PODSTAWOWE GŁĘBOKIE:Farba Majirel 1.0 głęboki czarnyFarba Majirel 3.0 głęboki ciemny brązFarba Majirel 4.0 głęboki brązFarba Majirel 5.0 głęboki jasny brązFarba Majirel 6.0 głęboki ciemny blond Farba Majirel 7.0 głęboki blondFarba Majirel 8.0 głęboki jasny blondFarba Majirel 9.0 głęboki szczególnie jasny blond BRĄZY BEŻE CIEPŁE:Farba Majirel 10.31 szczególnie bardzo jasny blond złocisto-popielatyFarba Majirel 9.31 wyjątkowo jasny blond złocisto-popielatyFarba Majirel 8.31 jasny blond złocisto-popielatyFarba Majirel 7.31 blond złocisto-popielatyFarba Majirel 7.35 blond złocisto-mahoniowyFarba Majirel 6.32 ciemny blond złocisto-opalizującyFarba Majirel 6.35 ciemny blond złocisto-mahoniowyFarba Majirel 6.41 ciemny blond miedziano-popielatyFarba Majirel 6.42 ciemny blond miedziano-opalizującyFarba Majirel 6.45 ciemny blond miedziano-mahoniowyFarba Majirel 6.52 ciemny blond mahoniowo-opalizującyFarba Majirel 5.31 jasny brąz złocisto-popielatyFarba Majirel 5.32 jasny brąz złocisto-opalizującyFarba Majirel 5.35 jasny brąz złocisto-mahoniowyFarba Majirel 5.42 jasny brąz miedziano-opalizującyFarba Majirel 5.52 jasny brąz mahoniowo-opalizującyFarba Majirel 4.35 brąz złocisto-mahoniowyFarba Majirel 4.45 brąz miedziano-mahoniowy BRĄZY BEŻE ZIMNE:Farba Majirel 9.23 nad wyraz jasny blond opalizująco-złocistyFarba Majirel 8.13 jasny blond popielato-złocistyFarba Majirel 7.13 blond popielato-złocistyFarba Majirel 7.23 blond opalizująco-złocistyFarba Majirel 6.23 ciemny blond opalizujaco-złocistyFarba Majirel 5.02 jasny brąz opalizujący naturalnyFarba Majirel 5.12 jasny brąz popielato-opalizującyFarba Majirel 5.15 jasny brąz popielato-mahoniowyFarba Majirel 5.25 jasny brąz opalizująco-mahoniowyFarba Majirel 4.15 brąz popielato-mahoniowy MIEDZIANE:Farba Majirel 8.42 jasny blond miedziano-opalizującyFarba Majirel 7.4 blond miedzianyFarba Majirel 7.42 blond miedziano-opalizującyFarba Majirel 7.43 blond miedziano-złocistyFarba Majirel 7.44 blond miedziany głębokiFarba Majirel 6.46 ciemny blond miedziano-czerwonyFarba Majirel 5.4 jasny brąz miedzianyFarba Majirel 4.4 brąz miedzianyFarba Majirouge 7.40 blond miedziany intensywnyFarba Majirouge 7.45 blond miedziano-mahoniowyFarba Majirouge 7.46 blond miedziano-czerwony ZŁOCISTE:Farba Majirel 9.03 wyjątkowo jasny blond naturalny złocistyFarba Majirel 9.13 złoty beżFarba Majirel 9.3 niezwykle jasny blond złocistyFarba Majirel 8.3 jasny blond złocisty Farba Majirel 8.30 jasny blond zlocisty intensywnyFarba Majirel 8.34 jasny blond złocisto-miedzianyFarba Majirel 7.3 blond złocistyFarba Majirel 6.3 ciemny blond złocistyFarba Majirel 6.34 ciemny blond złocisto-miedzianyFarba Majirel 5.3 jasny brąz złocistyFarba Majirel 4.3 brąz złocisty OPALIZUJĄCE FIOLETY:Farba Majirel 10.21 nad wyraz wyjątkowo jasny blond opalizujaco-popielatyFarba Majirel 9.22 nad wyraz jasny blond opalizujący głębokiFarba Majirel 8.2 jasny blond opalizującyFarba Majirouge 4.16 czerwony opalizujący brązFarba Majirouge 4.20 brąz opalizujący intensywnyFarba Mairel 4.26 brąz opalizująco-czerwonyFarba Majirouge 3.20 ciemny brąz opalizujący intensywny POPIELATE:Farba Majirel 10 1/2.1 superjasny blond popielatyFarba Majirel 9.1 nad wyraz jasny blond popielatyFarba Majirel 8.1 jasny blond popielatyFarba Majirel 7.1 blond popielatyFarba Majirel 6.1 ciemny blond popielatyFarba Majirel 2.10 wyjątkowo ciemny brąz popielaty intensywny MOKKA:Farba Majirel 4.8 brąz MokkaFarba Majirel 5.8 jasny brąz MokkaFarba Majirel 6.8 blond MokkaFarba Majirel 7.8 jasny blond Mokka CZERWIENIE MAHONIOWE:Farba Majirouge 6.66 ciemny blond czerwony głębokiFarba Majirouge 5.62 jasny brąz czerwono-opalizującyFarba Majirouge 5.64 jasny brąz czerwono-miedzianyFarba Majirel 4.56 brąz mahoniowo-czerwonyFarba Majirouge 4.60 intensywny czerwono-brązowy Farba Majirouge 4.65 brąz czerwono-mahoniowyFarba Majirouge 6.64 ciemny blond czerwono-miedzianyFarba Majirouge 7.64 ekstra czerwony miedziany blond
 • Producent L'Oréal Professionnel 
 • Postać farba 
 • Pojemność 50 ml

6☆ Loreal majirel 7.3 blond złocisty 50ml (3474634002087) ☆

Loreal majirel 7.3 blond złocisty 50ml (3474634002087) Najniższa Cena Online Trwała utleniająca koloryzacja w kremie, trwałe efekty i pielęgnacja włosówFarba ma postać kremu koloryzującego i wymaga zmieszania z oksydantem 6 albo 9 %. Innowacyjna formuła Inonene G pielęgnuje włosy na całej długości, działa od , a także na powierzchni włosa. W wyniku koloryzacji włosy są umocnione i bardziej oporne Koloryzacja Majirel i Majirouge daje skrupulatne efekty koloryzacji i zapewnia nieprzeciętnie pokrycie. Dodaje włosom blasku i zagwarantuje kolor od nasady włosów po ich końce. Farba znakomicie pokrywa siwe włosy.Listy części dla produktów firmy Loreal są regularnie aktualizowane. Zapoznaj się z listą części na opakowaniu towaru, gdzie za każdym razem znajduje się najmocniej aktualna lista komponentów, żeby upewnić się, iż jest ona dla Ciebie adekwatna. (w przypadku produktów rodzaju refill napełnianych w sklepie, najmocniej aktualną listę części należy uzyskać w punkcie sprzedaży po uzupełnieniu w nim produktu).Do farby należy dokupić oksydant.Loreal MajirelKoloryzacja nadająca wyraziste, głębokie, mieniące się odcienie, od delikatnie stonowanych powyjątkowo intensywne j odważne. rewelacyjna do pasemek albo koloryzacji całościowej. Gwarantuje,w trakcie i po koloryzacji, włosy będą chronione i zadbane.Loreal MajirougeTo wibrujące i nasycone odcienie czerwieni - głębokie, trwałe i mocno kryjące. Gama kolorów i odcieni od miedzianego po purpurowy, ucieszy każdą kobietę szanującą jednostkowe efekty intensywnej koloryzacji. Pielęgnacyjna formuła zagwarantuje połysk, moc i wytrzymałość koloru przy jednoczesnej dbałości o kondycję włosów.zobacz paletęPaleta odcieni Majirel & Majirouge to ponad 100 odcieni.objętość: 50mlPokrycieDo 70% siwych włosów. RozjaśnienieDo 3 tonówCzas trzymania35 minOryginalna nazwa na opakowaniu: Loreal Professionnel Majirel (Majirouge) Beauty Colouring Creme Ionene C IncellCzytaj: 7 błędów koloryzacji »dostępne barwy:PODSTAWOWE:Farba Majirel 1 czarnyFarba Majirel 3 ciemny brązFarba Majirel 4 brązFarba Majirel 5 jasny brązFarba Majirel 6 ciemny blondFarba Majirel 7 blondFarba Majirel 8 jasny blondFarba Majirel 9 niezwykle jasny blondFarba Majirel 10 wyjątkowo bardzo jasny blondFarba Majirel 10 1/2 superjasny blond PODSTAWOWE GŁĘBOKIE:Farba Majirel 1.0 głęboki czarnyFarba Majirel 3.0 głęboki ciemny brązFarba Majirel 4.0 głęboki brązFarba Majirel 5.0 głęboki jasny brązFarba Majirel 6.0 głęboki ciemny blond Farba Majirel 7.0 głęboki blondFarba Majirel 8.0 głęboki jasny blondFarba Majirel 9.0 głęboki szczególnie jasny blond BRĄZY BEŻE CIEPŁE:Farba Majirel 10.31 bardzo wyjątkowo jasny blond złocisto-popielatyFarba Majirel 9.31 bardzo jasny blond złocisto-popielatyFarba Majirel 8.31 jasny blond złocisto-popielatyFarba Majirel 7.31 blond złocisto-popielatyFarba Majirel 7.35 blond złocisto-mahoniowyFarba Majirel 6.32 ciemny blond złocisto-opalizującyFarba Majirel 6.35 ciemny blond złocisto-mahoniowyFarba Majirel 6.41 ciemny blond miedziano-popielatyFarba Majirel 6.42 ciemny blond miedziano-opalizującyFarba Majirel 6.45 ciemny blond miedziano-mahoniowyFarba Majirel 6.52 ciemny blond mahoniowo-opalizującyFarba Majirel 5.31 jasny brąz złocisto-popielatyFarba Majirel 5.32 jasny brąz złocisto-opalizującyFarba Majirel 5.35 jasny brąz złocisto-mahoniowyFarba Majirel 5.42 jasny brąz miedziano-opalizującyFarba Majirel 5.52 jasny brąz mahoniowo-opalizującyFarba Majirel 4.35 brąz złocisto-mahoniowyFarba Majirel 4.45 brąz miedziano-mahoniowy BRĄZY BEŻE ZIMNE:Farba Majirel 9.23 niezwykle jasny blond opalizująco-złocistyFarba Majirel 8.13 jasny blond popielato-złocistyFarba Majirel 7.13 blond popielato-złocistyFarba Majirel 7.23 blond opalizująco-złocistyFarba Majirel 6.23 ciemny blond opalizujaco-złocistyFarba Majirel 5.02 jasny brąz opalizujący naturalnyFarba Majirel 5.12 jasny brąz popielato-opalizującyFarba Majirel 5.15 jasny brąz popielato-mahoniowyFarba Majirel 5.25 jasny brąz opalizująco-mahoniowyFarba Majirel 4.15 brąz popielato-mahoniowy MIEDZIANE:Farba Majirel 8.42 jasny blond miedziano-opalizującyFarba Majirel 7.4 blond miedzianyFarba Majirel 7.42 blond miedziano-opalizującyFarba Majirel 7.43 blond miedziano-złocistyFarba Majirel 7.44 blond miedziany głębokiFarba Majirel 6.46 ciemny blond miedziano-czerwonyFarba Majirel 5.4 jasny brąz miedzianyFarba Majirel 4.4 brąz miedzianyFarba Majirouge 7.40 blond miedziany intensywnyFarba Majirouge 7.45 blond miedziano-mahoniowyFarba Majirouge 7.46 blond miedziano-czerwony ZŁOCISTE:Farba Majirel 9.03 nad wyraz jasny blond naturalny złocistyFarba Majirel 9.13 złoty beżFarba Majirel 9.3 niezwykle jasny blond złocistyFarba Majirel 8.3 jasny blond złocisty Farba Majirel 8.30 jasny blond zlocisty intensywnyFarba Majirel 8.34 jasny blond złocisto-miedzianyFarba Majirel 7.3 blond złocistyFarba Majirel 6.3 ciemny blond złocistyFarba Majirel 6.34 ciemny blond złocisto-miedzianyFarba Majirel 5.3 jasny brąz złocistyFarba Majirel 4.3 brąz złocisty OPALIZUJĄCE FIOLETY:Farba Majirel 10.21 nad wyraz szczególnie jasny blond opalizujaco-popielatyFarba Majirel 9.22 nad wyraz jasny blond opalizujący głębokiFarba Majirel 8.2 jasny blond opalizującyFarba Majirouge 4.16 czerwony opalizujący brązFarba Majirouge 4.20 brąz opalizujący intensywnyFarba Mairel 4.26 brąz opalizująco-czerwonyFarba Majirouge 3.20 ciemny brąz opalizujący intensywny POPIELATE:Farba Majirel 10 1/2.1 superjasny blond popielatyFarba Majirel 9.1 nad wyraz jasny blond popielatyFarba Majirel 8.1 jasny blond popielatyFarba Majirel 7.1 blond popielatyFarba Majirel 6.1 ciemny blond popielatyFarba Majirel 2.10 nad wyraz ciemny brąz popielaty intensywny MOKKA:Farba Majirel 4.8 brąz MokkaFarba Majirel 5.8 jasny brąz MokkaFarba Majirel 6.8 blond MokkaFarba Majirel 7.8 jasny blond Mokka CZERWIENIE MAHONIOWE:Farba Majirouge 6.66 ciemny blond czerwony głębokiFarba Majirouge 5.62 jasny brąz czerwono-opalizującyFarba Majirouge 5.64 jasny brąz czerwono-miedzianyFarba Majirel 4.56 brąz mahoniowo-czerwonyFarba Majirouge 4.60 intensywny czerwono-brązowy Farba Majirouge 4.65 brąz czerwono-mahoniowyFarba Majirouge 6.64 ciemny blond czerwono-miedzianyFarba Majirouge 7.64 ekstra czerwony miedziany blond
 • Producent LOREAL 
 • Kolor blond 
 • Pojemność 50 ml

7☆ L'Oréal Profesionnel Série Expert Majirel 7.43 farba do włosów, odżywcza koloryzacja trwała 50ml (3474634002117) ☆

L'Oréal Profesionnel Série Expert Majirel 7.43 farba do włosów, odżywcza koloryzacja trwała 50ml (3474634002117) Najniższa Cena Online Trwała utleniająca koloryzacja w kremie, trwałe efekty i pielęgnacja włosówFarba ma postać kremu koloryzującego i wymaga zmieszania z oksydantem 6 lub 9 %. Postępowa formuła Inonene G pielęgnuje włosy na całej długości, działa od oraz na powierzchni włosa. W wyniku koloryzacji włosy są usztywnione i bardziej oporne Koloryzacja Majirel i Majirouge daje dokładne efekty koloryzacji i zapewnia nadzwyczajnie pokrycie. Dodaje włosom blasku i gwarantuje kolor od nasady włosów po ich końce. Farba wyśmienicie pokrywa siwe włosy.Listy elementów dla produktów producenta Loreal są regularnie aktualizowane. Zapoznaj się z listą części na opakowaniu towaru, gdzie zawsze znajduje się najszczególniej aktualna lista elementów, żeby upewnić się, że jest ona dla Ciebie adekwatna. (w sytuacji produktów typu refill napełnianych w sklepie, najistotniej aktualną listę komponentów należy uzyskać w punkcie sprzedaży po uzupełnieniu w nim produktu).Do farby należy dokupić oksydant.Loreal MajirelKoloryzacja nadająca wyraziste, głębokie, mieniące się odcienie, od delikatnie stonowanych powyjątkowo intensywne j odważne. perfekcyjna do pasemek albo koloryzacji całościowej. Zagwarantuje,podczas i po koloryzacji, włosy będą bronione i zadbane.Loreal MajirougeTo wibrujące i nasycone odcienie czerwieni - głębokie, trwałe i potężnie kryjące. Gama barw i odcieni od miedzianego po purpurowy, uraduje każdą kobietę ceniącą indywidualne efekty intensywnej koloryzacji. Pielęgnacyjna formuła gwarantuje lśnienie, moc i wytrzymałość koloru przy jednoczesnej dbałości o kondycję włosów.przejrzyj paletęPaleta odcieni Majirel & Majirouge to ponad 100 odcieni.pojemność: 50mlPokrycieDo 70% siwych włosów. RozjaśnienieDo 3 tonówCzas trzymania35 minOryginalna nazwa na opakowaniu: Loreal Professionnel Majirel (Majirouge) Beauty Colouring Creme Ionene C IncellCzytaj: 7 błędów koloryzacji »przystępne barwy:PODSTAWOWE:Farba Majirel 1 czarnyFarba Majirel 3 ciemny brązFarba Majirel 4 brązFarba Majirel 5 jasny brązFarba Majirel 6 ciemny blondFarba Majirel 7 blondFarba Majirel 8 jasny blondFarba Majirel 9 nad wyraz jasny blondFarba Majirel 10 bardzo bardzo jasny blondFarba Majirel 10 1/2 superjasny blond PODSTAWOWE GŁĘBOKIE:Farba Majirel 1.0 głęboki czarnyFarba Majirel 3.0 głęboki ciemny brązFarba Majirel 4.0 głęboki brązFarba Majirel 5.0 głęboki jasny brązFarba Majirel 6.0 głęboki ciemny blond Farba Majirel 7.0 głęboki blondFarba Majirel 8.0 głęboki jasny blondFarba Majirel 9.0 głęboki bardzo jasny blond BRĄZY BEŻE CIEPŁE:Farba Majirel 10.31 szczególnie niezwykle jasny blond złocisto-popielatyFarba Majirel 9.31 niezwykle jasny blond złocisto-popielatyFarba Majirel 8.31 jasny blond złocisto-popielatyFarba Majirel 7.31 blond złocisto-popielatyFarba Majirel 7.35 blond złocisto-mahoniowyFarba Majirel 6.32 ciemny blond złocisto-opalizującyFarba Majirel 6.35 ciemny blond złocisto-mahoniowyFarba Majirel 6.41 ciemny blond miedziano-popielatyFarba Majirel 6.42 ciemny blond miedziano-opalizującyFarba Majirel 6.45 ciemny blond miedziano-mahoniowyFarba Majirel 6.52 ciemny blond mahoniowo-opalizującyFarba Majirel 5.31 jasny brąz złocisto-popielatyFarba Majirel 5.32 jasny brąz złocisto-opalizującyFarba Majirel 5.35 jasny brąz złocisto-mahoniowyFarba Majirel 5.42 jasny brąz miedziano-opalizującyFarba Majirel 5.52 jasny brąz mahoniowo-opalizującyFarba Majirel 4.35 brąz złocisto-mahoniowyFarba Majirel 4.45 brąz miedziano-mahoniowy BRĄZY BEŻE ZIMNE:Farba Majirel 9.23 bardzo jasny blond opalizująco-złocistyFarba Majirel 8.13 jasny blond popielato-złocistyFarba Majirel 7.13 blond popielato-złocistyFarba Majirel 7.23 blond opalizująco-złocistyFarba Majirel 6.23 ciemny blond opalizujaco-złocistyFarba Majirel 5.02 jasny brąz opalizujący naturalnyFarba Majirel 5.12 jasny brąz popielato-opalizującyFarba Majirel 5.15 jasny brąz popielato-mahoniowyFarba Majirel 5.25 jasny brąz opalizująco-mahoniowyFarba Majirel 4.15 brąz popielato-mahoniowy MIEDZIANE:Farba Majirel 8.42 jasny blond miedziano-opalizującyFarba Majirel 7.4 blond miedzianyFarba Majirel 7.42 blond miedziano-opalizującyFarba Majirel 7.43 blond miedziano-złocistyFarba Majirel 7.44 blond miedziany głębokiFarba Majirel 6.46 ciemny blond miedziano-czerwonyFarba Majirel 5.4 jasny brąz miedzianyFarba Majirel 4.4 brąz miedzianyFarba Majirouge 7.40 blond miedziany intensywnyFarba Majirouge 7.45 blond miedziano-mahoniowyFarba Majirouge 7.46 blond miedziano-czerwony ZŁOCISTE:Farba Majirel 9.03 szczególnie jasny blond naturalny złocistyFarba Majirel 9.13 złoty beżFarba Majirel 9.3 bardzo jasny blond złocistyFarba Majirel 8.3 jasny blond złocisty Farba Majirel 8.30 jasny blond zlocisty intensywnyFarba Majirel 8.34 jasny blond złocisto-miedzianyFarba Majirel 7.3 blond złocistyFarba Majirel 6.3 ciemny blond złocistyFarba Majirel 6.34 ciemny blond złocisto-miedzianyFarba Majirel 5.3 jasny brąz złocistyFarba Majirel 4.3 brąz złocisty OPALIZUJĄCE FIOLETY:Farba Majirel 10.21 szczególnie wyjątkowo jasny blond opalizujaco-popielatyFarba Majirel 9.22 szczególnie jasny blond opalizujący głębokiFarba Majirel 8.2 jasny blond opalizującyFarba Majirouge 4.16 czerwony opalizujący brązFarba Majirouge 4.20 brąz opalizujący intensywnyFarba Mairel 4.26 brąz opalizująco-czerwonyFarba Majirouge 3.20 ciemny brąz opalizujący intensywny POPIELATE:Farba Majirel 10 1/2.1 superjasny blond popielatyFarba Majirel 9.1 nad wyraz jasny blond popielatyFarba Majirel 8.1 jasny blond popielatyFarba Majirel 7.1 blond popielatyFarba Majirel 6.1 ciemny blond popielatyFarba Majirel 2.10 bardzo ciemny brąz popielaty intensywny MOKKA:Farba Majirel 4.8 brąz MokkaFarba Majirel 5.8 jasny brąz MokkaFarba Majirel 6.8 blond MokkaFarba Majirel 7.8 jasny blond Mokka CZERWIENIE MAHONIOWE:Farba Majirouge 6.66 ciemny blond czerwony głębokiFarba Majirouge 5.62 jasny brąz czerwono-opalizującyFarba Majirouge 5.64 jasny brąz czerwono-miedzianyFarba Majirel 4.56 brąz mahoniowo-czerwonyFarba Majirouge 4.60 intensywny czerwono-brązowy Farba Majirouge 4.65 brąz czerwono-mahoniowyFarba Majirouge 6.64 ciemny blond czerwono-miedzianyFarba Majirouge 7.64 ekstra czerwony miedziany blond
 • Producent L'Oréal Professionnel 
 • Postać farba 
 • Pojemność 50 ml
Warto przejrzeć:  Ranking farb do włosów do 20 zł - Jaka najlepsza? Nasze TOP10

8☆ loreal majirel, farba do włosów, cała paleta, 50ml | kolor: 6.1 ☆

loreal majirel, farba do włosów, cała paleta, 50ml | kolor: 6.1 Najniższa Cena Online Majirel to linia pielęgnujących farb do włosów, które formujeją nieograniczone możliwości koloryzacji (od barw stonowanych do głębokich odcieni). Farby Majirel wzbogacone zostały o kompleks Ionene G, a także Incell, który dogłębnie pielęgnuje włókno włosa na całej jego długości zarówno w trakcie, jak i po zakończeniu koloryzacji. Farby wzbogacono o system przedłużonej trwałości koloru HT. Koloryzacja Majirel to gwarancja intensywnego, jednolitego i trwałego koloru, także w sytuacji siwych włosów. odcienie przystępne w ramach palety Majirel: PODSTAWOWE: Farba Majirel 1 czarnyFarba Majirel 3 ciemny brązFarba Majirel 4 brązFarba Majirel 5 jasny brązFarba Majirel 6 ciemny blondFarba Majirel 7 blondFarba Majirel 8 jasny blondFarba Majirel 9 niezwykle jasny blondFarba Majirel 10 niezwykle niezwykle jasny blondFarba Majirel 10 1/2 superjasny blond PODSTAWOWE GŁĘBOKIE: Farba Majirel 3.0 głęboki ciemny brązFarba Majirel 4.0 głęboki brązFarba Majirel 5.0 głęboki jasny brązFarba Majirel 6.0 głęboki ciemny blond Farba Majirel 7.0 głęboki blondFarba Majirel 8.0 głęboki jasny blondFarba Majirel 9.0 głęboki niezwykle jasny blond CIEPŁE BRĄZY i BEŻE: Farba Majirel 10.31 wyjątkowo szczególnie jasny blond złocisto-popielatyFarba Majirel 9.31 nad wyraz jasny blond złocisto-popielatyFarba Majirel 8.31 jasny blond złocisto-popielatyFarba Majirel 7.31 blond złocisto-popielatyFarba Majirel 7.35 blond złocisto-mahoniowyFarba Majirel 7.52Farba Majirel 6.32 ciemny blond złocisto-opalizującyFarba Majirel 6.35 ciemny blond złocisto-mahoniowyFarba Majirel 6.41 ciemny blond miedziano-popielatyFarba Majirel 6.42 ciemny blond miedziano-opalizującyFarba Majirel 6.45 ciemny blond miedziano-mahoniowyFarba Majirel 6.52 ciemny blond mahoniowo-opalizującyFarba Majirel 5.31 jasny brąz złocisto-popielatyFarba Majirel 5.32 jasny brąz złocisto-opalizującyFarba Majirel 5.35 jasny brąz złocisto-mahoniowyFarba Majirel 5.42 jasny brąz miedziano-opalizującyFarba Majirel 5.52 jasny brąz mahoniowo-opalizującyFarba Majirel 4.35 brąz złocisto-mahoniowyFarba Majirel 4.45 brąz miedziano-mahoniowy ZIMNE BRĄZY i BEŻE: Farba Majirel 10.13Farba Majirel 9.23 szczególnie jasny blond opalizująco-złocisty Farba Majirel 9.13Farba Majirel 9.12Farba Majirel 8.13 jasny blond popielato-złocistyFarba Majirel 7.23 blond opalizująco-złocistyFarba Majirel 7.13 blond popielato-złocistyFarba Majirel 7.12Farba Majirel 6.23 ciemny blond opalizujaco-złocistyFarba Majirel 6.14Farba Majirel 5.25 jasny brąz opalizująco-mahoniowyFarba Majirel 5.15 jasny brąz popielato-mahoniowyFarba Majirel 5.12 jasny brąz popielato-opalizującyFarba Majirel 5.02 jasny brąz opalizujący naturalnyFarba Majirel 4.15 brąz popielato-mahoniowy MIEDZIANE: Farba Majirel 8.04Farba Majirel 8.42 jasny blond miedziano-opalizującyFarba Majirel 7.4 blond miedzianyFarba Majirel 7.42 blond miedziano-opalizującyFarba Majirel 7.43 blond miedziano-złocistyFarba Majirel 7.44 blond miedziany głębokiFarba Majirel 6.46 ciemny blond miedziano-czerwonyFarba Majirel 5.4 jasny brąz miedziany ZŁOCISTE: Farba Majirel 9.03 niezwykle jasny blond naturalny złocistyFarba Majirel 9.3 szczególnie jasny blond złocistyFarba Majirel 8.3 jasny blond złocisty Farba Majirel 8.30 jasny blond zlocisty intensywnyFarba Majirel 8.34 jasny blond złocisto-miedzianyFarba Majirel 7.3 blond złocistyFarba Majirel 6.3 ciemny blond złocistyFarba Majirel 6.34 ciemny blond złocisto-miedzianyFarba Majirel 5.3 jasny brąz złocistyFarba Majirel 4.3 brąz złocisty OPALIZUJĄCE FIOLETY: Farba Majirel 10.21 nad wyraz nad wyraz jasny blond opalizujaco-popielatyFarba Majirel 9.21Farba Majirel 9.22 nad wyraz jasny blond opalizujący głębokiFarba Majirel 8.2 jasny blond opalizującyFarba Majirel 4.26 brąz opalizująco-czerwony POPIELATE: Farba Majirel 10 1/2.1 superjasny blond popielatyFarba Majirel 10.01Farba Majirel 10.1Farba Majirel 9.1 nad wyraz jasny blond popielatyFarba Majirel 8.1 jasny blond popielatyFarba Majirel 7.1 blond popielatyFarba Majirel 7.11Farba Majirel 6.1 ciemny blond popielatyFarba Majirel 5.1Farba Majirel 2.10 bardzo ciemny brąz popielaty intensywny MOKKA: Farba Majirel 4.8 brąz MokkaFarba Majirel 5.8 jasny brąz MokkaFarba Majirel 6.8 blond MokkaFarba Majirel 7.8 jasny blond MokkaFarba Majirel 8.8 CZERWIENIE/MAHONIOWE: Farba Majirel 4.56 brąz mahoniowo-czerwony
 • Producent Loreal professionnel 
 • Postać farba 
 • Pojemność 50 ml

9☆ Loreal Majirel profesjonalna farba do włosów bogata paleta kolorów 50ml 8.1 Jasny Blond Popielaty ☆

Loreal Majirel profesjonalna farba do włosów bogata paleta kolorów 50ml 8.1 Jasny Blond Popielaty Najniższa Cena Online Trwała utleniająca koloryzacja w kremie, trwałe efekty i pielęgnacja włosówFarba ma postać kremu koloryzującego i wymaga zmieszania z oksydantem 6 albo 9 %. Progresywna formuła Inonene G pielęgnuje włosy na całej długości, działa od , a także na powierzchni włosa. W wyniku koloryzacji włosy są umocnione i bardziej odporne Koloryzacja Majirel i Majirouge daje staranne efekty koloryzacji i zagwarantuje znakomicie pokrycie. Dodaje włosom blasku i gwarantuje odcień od nasady włosów po ich końce. Farba nadzwyczajnie pokrywa siwe włosy.Listy składników dla produktów firmy Loreal są regularnie aktualizowane. Zapoznaj się z listą elementów na opakowaniu artykułu, gdzie za każdym razem znajduje się najmocniej aktualna lista elementów, aby upewnić się, że jest ona dla Ciebie stosowna. (w sytuacji produktów typu refill napełnianych w sklepie, najistotniej aktualną listę komponentów należy uzyskać w punkcie sprzedaży po uzupełnieniu w nim towaru).Do farby należy dokupić oksydant.Loreal MajirelKoloryzacja nadająca wyraziste, głębokie, mieniące się odcienie, od delikatnie stonowanych powyjątkowo intensywne j odważne. doskonała do pasemek lub koloryzacji całościowej. Zapewnia,podczas i po koloryzacji, włosy będą chronione i zadbane.Loreal MajirougeTo wibrujące i nasycone odcienie czerwieni - głębokie, trwałe i mocno kryjące. Gama kolorów i odcieni od miedzianego po purpurowy, zadowoli każdą kobietę szanującą indywidualne efekty intensywnej koloryzacji. Pielęgnacyjna formuła gwarantuje lśnienie, moc i odporność koloru przy jednoczesnej dbałości o kondycję włosów.przejrzyj paletęPaleta kolorów Majirel & Majirouge to ponad 100 odcieni.objętość: 50mlPokrycieDo 70% siwych włosów. RozjaśnienieDo 3 tonówCzas trzymania35 minOryginalna nazwa na opakowaniu: Loreal Professionnel Majirel (Majirouge) Beauty Colouring Creme Ionene C IncellCzytaj: 7 błędów koloryzacji »przystępne barwy:PODSTAWOWE:Farba Majirel 1 czarnyFarba Majirel 3 ciemny brązFarba Majirel 4 brązFarba Majirel 5 jasny brązFarba Majirel 6 ciemny blondFarba Majirel 7 blondFarba Majirel 8 jasny blondFarba Majirel 9 bardzo jasny blondFarba Majirel 10 szczególnie bardzo jasny blondFarba Majirel 10 1/2 superjasny blond PODSTAWOWE GŁĘBOKIE:Farba Majirel 1.0 głęboki czarnyFarba Majirel 3.0 głęboki ciemny brązFarba Majirel 4.0 głęboki brązFarba Majirel 5.0 głęboki jasny brązFarba Majirel 6.0 głęboki ciemny blond Farba Majirel 7.0 głęboki blondFarba Majirel 8.0 głęboki jasny blondFarba Majirel 9.0 głęboki bardzo jasny blond BRĄZY BEŻE CIEPŁE:Farba Majirel 10.31 szczególnie niezwykle jasny blond złocisto-popielatyFarba Majirel 9.31 nad wyraz jasny blond złocisto-popielatyFarba Majirel 8.31 jasny blond złocisto-popielatyFarba Majirel 7.31 blond złocisto-popielatyFarba Majirel 7.35 blond złocisto-mahoniowyFarba Majirel 6.32 ciemny blond złocisto-opalizującyFarba Majirel 6.35 ciemny blond złocisto-mahoniowyFarba Majirel 6.41 ciemny blond miedziano-popielatyFarba Majirel 6.42 ciemny blond miedziano-opalizującyFarba Majirel 6.45 ciemny blond miedziano-mahoniowyFarba Majirel 6.52 ciemny blond mahoniowo-opalizującyFarba Majirel 5.31 jasny brąz złocisto-popielatyFarba Majirel 5.32 jasny brąz złocisto-opalizującyFarba Majirel 5.35 jasny brąz złocisto-mahoniowyFarba Majirel 5.42 jasny brąz miedziano-opalizującyFarba Majirel 5.52 jasny brąz mahoniowo-opalizującyFarba Majirel 4.35 brąz złocisto-mahoniowyFarba Majirel 4.45 brąz miedziano-mahoniowy BRĄZY BEŻE ZIMNE:Farba Majirel 9.23 nad wyraz jasny blond opalizująco-złocistyFarba Majirel 8.13 jasny blond popielato-złocistyFarba Majirel 7.13 blond popielato-złocistyFarba Majirel 7.23 blond opalizująco-złocistyFarba Majirel 6.23 ciemny blond opalizujaco-złocistyFarba Majirel 5.02 jasny brąz opalizujący naturalnyFarba Majirel 5.12 jasny brąz popielato-opalizującyFarba Majirel 5.15 jasny brąz popielato-mahoniowyFarba Majirel 5.25 jasny brąz opalizująco-mahoniowyFarba Majirel 4.15 brąz popielato-mahoniowy MIEDZIANE:Farba Majirel 8.42 jasny blond miedziano-opalizującyFarba Majirel 7.4 blond miedzianyFarba Majirel 7.42 blond miedziano-opalizującyFarba Majirel 7.43 blond miedziano-złocistyFarba Majirel 7.44 blond miedziany głębokiFarba Majirel 6.46 ciemny blond miedziano-czerwonyFarba Majirel 5.4 jasny brąz miedzianyFarba Majirel 4.4 brąz miedzianyFarba Majirouge 7.40 blond miedziany intensywnyFarba Majirouge 7.45 blond miedziano-mahoniowyFarba Majirouge 7.46 blond miedziano-czerwony ZŁOCISTE:Farba Majirel 9.03 bardzo jasny blond naturalny złocistyFarba Majirel 9.13 złoty beżFarba Majirel 9.3 niezwykle jasny blond złocistyFarba Majirel 8.3 jasny blond złocisty Farba Majirel 8.30 jasny blond zlocisty intensywnyFarba Majirel 8.34 jasny blond złocisto-miedzianyFarba Majirel 7.3 blond złocistyFarba Majirel 6.3 ciemny blond złocistyFarba Majirel 6.34 ciemny blond złocisto-miedzianyFarba Majirel 5.3 jasny brąz złocistyFarba Majirel 4.3 brąz złocisty OPALIZUJĄCE FIOLETY:Farba Majirel 10.21 wyjątkowo wyjątkowo jasny blond opalizujaco-popielatyFarba Majirel 9.22 wyjątkowo jasny blond opalizujący głębokiFarba Majirel 8.2 jasny blond opalizującyFarba Majirouge 4.16 czerwony opalizujący brązFarba Majirouge 4.20 brąz opalizujący intensywnyFarba Mairel 4.26 brąz opalizująco-czerwonyFarba Majirouge 3.20 ciemny brąz opalizujący intensywny POPIELATE:Farba Majirel 10 1/2.1 superjasny blond popielatyFarba Majirel 9.1 niezwykle jasny blond popielatyFarba Majirel 8.1 jasny blond popielatyFarba Majirel 7.1 blond popielatyFarba Majirel 6.1 ciemny blond popielatyFarba Majirel 2.10 wyjątkowo ciemny brąz popielaty intensywny MOKKA:Farba Majirel 4.8 brąz MokkaFarba Majirel 5.8 jasny brąz MokkaFarba Majirel 6.8 blond MokkaFarba Majirel 7.8 jasny blond Mokka CZERWIENIE MAHONIOWE:Farba Majirouge 6.66 ciemny blond czerwony głębokiFarba Majirouge 5.62 jasny brąz czerwono-opalizującyFarba Majirouge 5.64 jasny brąz czerwono-miedzianyFarba Majirel 4.56 brąz mahoniowo-czerwonyFarba Majirouge 4.60 intensywny czerwono-brązowy Farba Majirouge 4.65 brąz czerwono-mahoniowyFarba Majirouge 6.64 ciemny blond czerwono-miedzianyFarba Majirouge 7.64 ekstra czerwony miedziany blond
 • Producent Loreal 
 • Kolor blond 
 • Postać farba 
 • Pojemność 50 ml

10☆ Loreal majirel | trwała farba do włosów: kolor 8.21 jasny opalizujący popielaty blond 50ml (3474636219469) ☆

Loreal majirel | trwała farba do włosów: kolor 8.21 jasny opalizujący popielaty blond 50ml (3474636219469) Najniższa Cena Online Trwała utleniająca koloryzacja w kremie, trwałe efekty i pielęgnacja włosówFarba ma postać kremu koloryzującego i wymaga zmieszania z oksydantem 6 lub 9 %. Progresywna formuła Inonene G pielęgnuje włosy na całej długości, działa od oraz na powierzchni włosa. W wyniku koloryzacji włosy są umocnione i bardziej niepodatne Koloryzacja Majirel i Majirouge daje staranne efekty koloryzacji i gwarantuje wspaniale pokrycie. Dodaje włosom blasku i zagwarantuje odcień od nasady włosów po ich końce. Farba idealnie pokrywa siwe włosy.Listy elementów dla produktów producenta Loreal są regularnie aktualizowane. Zapoznaj się z listą części na opakowaniu towaru, gdzie zawsze znajduje się najmocniej aktualna lista składników, by upewnić się, że jest ona dla Ciebie stosowna. (w sytuacji produktów typu refill napełnianych w sklepie, najszczególniej aktualną listę elementów należy uzyskać w punkcie sprzedaży po uzupełnieniu w nim artykułu).Do farby należy dokupić oksydant.Loreal MajirelKoloryzacja nadająca wyraziste, głębokie, mieniące się odcienie, od delikatnie stonowanych powyjątkowo intensywne j odważne. perfekcyjna do pasemek albo koloryzacji całościowej. Zagwarantuje,w trakcie i po koloryzacji, włosy będą chronione i zadbane.Loreal MajirougeTo wibrujące i nasycone odcienie czerwieni - głębokie, trwałe i mocno kryjące. Gama kolorów i odcieni od miedzianego po purpurowy, uraduje każdą kobietę ceniącą indywidualne efekty intensywnej koloryzacji. Pielęgnacyjna formuła zapewnia lśnienie, moc i wytrzymałość koloru przy jednoczesnej dbałości o kondycję włosów.sprawdź paletęPaleta kolorów Majirel & Majirouge to ponad 100 odcieni.pojemność: 50mlPokrycieDo 70% siwych włosów. RozjaśnienieDo 3 tonówCzas trzymania35 minOryginalna nazwa na opakowaniu: Loreal Professionnel Majirel (Majirouge) Beauty Colouring Creme Ionene C IncellCzytaj: 7 błędów koloryzacji »przystępne barwy:PODSTAWOWE:Farba Majirel 1 czarnyFarba Majirel 3 ciemny brązFarba Majirel 4 brązFarba Majirel 5 jasny brązFarba Majirel 6 ciemny blondFarba Majirel 7 blondFarba Majirel 8 jasny blondFarba Majirel 9 niezwykle jasny blondFarba Majirel 10 nad wyraz niezwykle jasny blondFarba Majirel 10 1/2 superjasny blond PODSTAWOWE GŁĘBOKIE:Farba Majirel 1.0 głęboki czarnyFarba Majirel 3.0 głęboki ciemny brązFarba Majirel 4.0 głęboki brązFarba Majirel 5.0 głęboki jasny brązFarba Majirel 6.0 głęboki ciemny blond Farba Majirel 7.0 głęboki blondFarba Majirel 8.0 głęboki jasny blondFarba Majirel 9.0 głęboki szczególnie jasny blond BRĄZY BEŻE CIEPŁE:Farba Majirel 10.31 wyjątkowo nad wyraz jasny blond złocisto-popielatyFarba Majirel 9.31 nad wyraz jasny blond złocisto-popielatyFarba Majirel 8.31 jasny blond złocisto-popielatyFarba Majirel 7.31 blond złocisto-popielatyFarba Majirel 7.35 blond złocisto-mahoniowyFarba Majirel 6.32 ciemny blond złocisto-opalizującyFarba Majirel 6.35 ciemny blond złocisto-mahoniowyFarba Majirel 6.41 ciemny blond miedziano-popielatyFarba Majirel 6.42 ciemny blond miedziano-opalizującyFarba Majirel 6.45 ciemny blond miedziano-mahoniowyFarba Majirel 6.52 ciemny blond mahoniowo-opalizującyFarba Majirel 5.31 jasny brąz złocisto-popielatyFarba Majirel 5.32 jasny brąz złocisto-opalizującyFarba Majirel 5.35 jasny brąz złocisto-mahoniowyFarba Majirel 5.42 jasny brąz miedziano-opalizującyFarba Majirel 5.52 jasny brąz mahoniowo-opalizującyFarba Majirel 4.35 brąz złocisto-mahoniowyFarba Majirel 4.45 brąz miedziano-mahoniowy BRĄZY BEŻE ZIMNE:Farba Majirel 9.23 niezwykle jasny blond opalizująco-złocistyFarba Majirel 8.13 jasny blond popielato-złocistyFarba Majirel 7.13 blond popielato-złocistyFarba Majirel 7.23 blond opalizująco-złocistyFarba Majirel 6.23 ciemny blond opalizujaco-złocistyFarba Majirel 5.02 jasny brąz opalizujący naturalnyFarba Majirel 5.12 jasny brąz popielato-opalizującyFarba Majirel 5.15 jasny brąz popielato-mahoniowyFarba Majirel 5.25 jasny brąz opalizująco-mahoniowyFarba Majirel 4.15 brąz popielato-mahoniowy MIEDZIANE:Farba Majirel 8.42 jasny blond miedziano-opalizującyFarba Majirel 7.4 blond miedzianyFarba Majirel 7.42 blond miedziano-opalizującyFarba Majirel 7.43 blond miedziano-złocistyFarba Majirel 7.44 blond miedziany głębokiFarba Majirel 6.46 ciemny blond miedziano-czerwonyFarba Majirel 5.4 jasny brąz miedzianyFarba Majirel 4.4 brąz miedzianyFarba Majirouge 7.40 blond miedziany intensywnyFarba Majirouge 7.45 blond miedziano-mahoniowyFarba Majirouge 7.46 blond miedziano-czerwony ZŁOCISTE:Farba Majirel 9.03 niezwykle jasny blond naturalny złocistyFarba Majirel 9.13 złoty beżFarba Majirel 9.3 szczególnie jasny blond złocistyFarba Majirel 8.3 jasny blond złocisty Farba Majirel 8.30 jasny blond zlocisty intensywnyFarba Majirel 8.34 jasny blond złocisto-miedzianyFarba Majirel 7.3 blond złocistyFarba Majirel 6.3 ciemny blond złocistyFarba Majirel 6.34 ciemny blond złocisto-miedzianyFarba Majirel 5.3 jasny brąz złocistyFarba Majirel 4.3 brąz złocisty OPALIZUJĄCE FIOLETY:Farba Majirel 10.21 wyjątkowo bardzo jasny blond opalizujaco-popielatyFarba Majirel 9.22 niezwykle jasny blond opalizujący głębokiFarba Majirel 8.2 jasny blond opalizującyFarba Majirouge 4.16 czerwony opalizujący brązFarba Majirouge 4.20 brąz opalizujący intensywnyFarba Mairel 4.26 brąz opalizująco-czerwonyFarba Majirouge 3.20 ciemny brąz opalizujący intensywny POPIELATE:Farba Majirel 10 1/2.1 superjasny blond popielatyFarba Majirel 9.1 nad wyraz jasny blond popielatyFarba Majirel 8.1 jasny blond popielatyFarba Majirel 7.1 blond popielatyFarba Majirel 6.1 ciemny blond popielatyFarba Majirel 2.10 nad wyraz ciemny brąz popielaty intensywny MOKKA:Farba Majirel 4.8 brąz MokkaFarba Majirel 5.8 jasny brąz MokkaFarba Majirel 6.8 blond MokkaFarba Majirel 7.8 jasny blond Mokka CZERWIENIE MAHONIOWE:Farba Majirouge 6.66 ciemny blond czerwony głębokiFarba Majirouge 5.62 jasny brąz czerwono-opalizującyFarba Majirouge 5.64 jasny brąz czerwono-miedzianyFarba Majirel 4.56 brąz mahoniowo-czerwonyFarba Majirouge 4.60 intensywny czerwono-brązowy Farba Majirouge 4.65 brąz czerwono-mahoniowyFarba Majirouge 6.64 ciemny blond czerwono-miedzianyFarba Majirouge 7.64 ekstra czerwony miedziany blond
 • Producent LOREAL 
 • Kolor blond 
 • Postać farba 

Podsumowanie, czyli jaka farba do włosów do 50 zł najlepsza?

Najlepsza farba do włosów do 50 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza farba do włosów do 50 zł w Rankingach – nasze TOP3


Najlepsze farby do włosów – TOP5 kwiecień 2024

Jeżeli żadna z powyższych farb do włosów do 50 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie chętnie wybieranych farb do włosów innych marek.


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *