Nazdrowieiurode.pl

Zadbaj o swoje zdrowie i urodę z naszym portalem

Farby

Ranking farb do włosów Indola – Jaka najlepsza? Nasze TOP10

Pomagamy w wyborze dobrych farb do włosów Indola. Poniższe zestawienia są aktualne na listopad 2023 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych farb do włosów Indola,
 • TOP10 najtańszych farb do włosów Indola,
 • TOP5 innych rekomendowanych farb do koloryzacji włosów.

Jakie farby do włosów Indola najlepiej wybrać? Ranking na listopad 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane farby do włosów Indola, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking farb do włosów Indola, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

1☆ indola blonde expert highlight pastel, farba tonująca i neutralizująca, 60ml | kolor: p.17 ☆

indola blonde expert highlight pastel, farba tonująca i neutralizująca, 60ml | kolor: p.17 Najniższa Cena Online Dzięki farbie do włosów Indola Blonde Expert nadasz włosom blond subtelne tonacje i pozbędziesz się niechcianych żółtych odcieni oraz złotych refleksów. Farbę można zespajać z odcieniami Special Blonde, co daje nieskończenie dużo możliwości. W kosmetyku zastosowano technologię Hair-Bond, która zapewnia zmniejszenie łamliwości włosów i efektowne, chłodne rezultaty. Technologia ta broni włosy przed zniszczeniami podczas rozjaśniania i tworzenia pasemek - bez konieczności zastosowania dodatkowego składnika wiążącego. Ta specjalnie opracowana technologia wnika we włókna włosów i tworzy warstwę ochronną wokół naturalnych wiązań. Dzięki temu włosy nie łamią się i zachowują elastyczność i miękkość. Do farby należy dokupić oksydant.Farba do tonowania i neutralizacji Indola Blonde Expert Pastel:neutralizuje ciepłe i żółte refleksynadaje subtelne pastelowe tony włosom rozjaśnianym i blonddo 1 poziomu rozjaśnienia na naturalnych bazachwydajny produktłatwa aplikacjaochrona włosów w trakcie zabiegu dzięki technologii Hair-BondSposób zastosowania:towar sugerowany dla włosów rozjaśnianych i naturalnych blond. zespoić z developerem w proporcji 1:1 (30 g kremu koloryzującego + 30 g developera). Do włosów rozjaśnionych zastosować developera o mocy 2%, dla włosów dziewiczych wykorzystać developera o mocy 6%. Developer 12% używać tylko w połączeniu z farbami Special Blonde 1000. Farbę Pastel można wiązać ze Special Blonde w proporcjach 1:1:1 albo 1:1:2. Trzymać na włosach do 30 minut, kontrolując efekty cały czas wizualnie.objętość: 60ml.
 • Producent Indola 
 • Kolor blond 
 • Postać farba 
 • Pojemność 60 ml

2☆ indola blonde expert highlight pastel, farba tonująca i neutralizująca, 60ml | kolor: p.28 ☆

indola blonde expert highlight pastel, farba tonująca i neutralizująca, 60ml | kolor: p.28 Najniższa Cena Online Dzięki farbie do włosów Indola Blonde Expert nadasz włosom blond subtelne tonacje i pozbędziesz się niechcianych żółtych odcieni, a także złotych refleksów. Farbę można dopasowywać z odcieniami Special Blonde, co daje nieskończenie mnóstwo możliwości. W kosmetyku zastosowano technikę Hair-Bond, która zagwarantuje zmniejszenie łamliwości włosów i efektowne, chłodne rezultaty. Technika ta chroni włosy przed zniszczeniami podczas rozjaśniania i tworzenia pasemek - bez konieczności wykorzystania dopełniającego składnika wiążącego. Ta specjalnie opracowana technologia wnika we włókna włosów i tworzy warstwę ochronną wokół naturalnych wiązań. Dzięki temu włosy nie łamią się i zachowują elastyczność i miękkość. Do farby należy dokupić oksydant.Farba do tonowania i neutralizacji Indola Blonde Expert Pastel:neutralizuje ciepłe i żółte refleksynadaje subtelne pastelowe tony włosom rozjaśnianym i blonddo 1 poziomu rozjaśnienia na naturalnych bazachwydajny produktłatwa aplikacjaochrona włosów w trakcie zabiegu dzięki technice Hair-BondSposób wykorzystania:artykuł sugerowany dla włosów rozjaśnianych i naturalnych blond. złączyć z developerem w proporcji 1:1 (30 g kremu koloryzującego + 30 g developera). Do włosów rozjaśnionych użyć developera o mocy 2%, dla włosów dziewiczych użyć developera o mocy 6%. Developer 12% używać tylko w połączeniu z farbami Special Blonde 1000. Farbę Pastel można zespalać ze Special Blonde w proporcjach 1:1:1 lub 1:1:2. Trzymać na włosach do 30 minut, kontrolując efekty cały czas wzrokowo.pojemność: 60ml.
 • Producent Indola 
 • Kolor blond 
 • Postać farba 
 • Pojemność 60 ml

3☆ indola blonde expert highlight pastel, farba tonująca i neutralizująca, 60ml | kolor: p.11 (4045787715859) ☆

indola blonde expert highlight pastel, farba tonująca i neutralizująca, 60ml | kolor: p.11 (4045787715859) Najniższa Cena Online Dzięki farbie do włosów Indola Blonde Expert nadasz włosom blond subtelne tonacje i pozbędziesz się niechcianych żółtych odcieni oraz złotych refleksów. Farbę można zespalać z odcieniami Special Blonde, co daje nieskończenie sporo możliwości. W kosmetyku zastosowano technologię Hair-Bond, która gwarantuje zmniejszenie łamliwości włosów i przepiękne, chłodne rezultaty. Technologia ta chroni włosy przed zniszczeniami w trakcie rozjaśniania i tworzenia pasemek - bez konieczności wykorzystania uzupełniającego składnika wiążącego. Ta specjalnie opracowana technika wnika we włókna włosów i kreuje warstwę ochronną wokół naturalnych wiązań. Dzięki temu włosy nie łamią się i zachowują sprężystość i miękkość. Do farby należy dokupić oksydant.Farba do tonowania i neutralizacji Indola Blonde Expert Pastel:neutralizuje ciepłe i żółte refleksynadaje subtelne pastelowe tony włosom rozjaśnianym i blonddo 1 poziomu rozjaśnienia na naturalnych bazachwydajny produktłatwa aplikacjaochrona włosów podczas zabiegu dzięki technice Hair-BondSposób zastosowania:artykuł sugerowany dla włosów rozjaśnianych i naturalnych blond. połączyć z developerem w proporcji 1:1 (30 g kremu koloryzującego + 30 g developera). Do włosów rozjaśnionych użyć developera o mocy 2%, dla włosów dziewiczych użyć developera o mocy 6%. Developer 12% używać tylko w połączeniu z farbami Special Blonde 1000. Farbę Pastel można scalać ze Special Blonde w proporcjach 1:1:1 albo 1:1:2. Trzymać na włosach do 30 minut, kontrolując efekty cały czas widocznie.pojemność: 60ml.
 • Producent Indola 
 • Kolor blond 
 • Postać farba 
 • Pojemność 60 ml
Warto przejrzeć:  Ranking farb do włosów siwych - Jaka najlepsza? Nasze TOP10

4☆ indola blonde expert highlight pastel, farba tonująca i neutralizująca, 60ml | kolor: p2 (4045787715378) ☆

indola blonde expert highlight pastel, farba tonująca i neutralizująca, 60ml | kolor: p2 (4045787715378) Najniższa Cena Online Dzięki farbie do włosów Indola Blonde Expert nadasz włosom blond subtelne tonacje i pozbędziesz się niechcianych żółtych odcieni, a także złotych refleksów. Farbę można bratać z odcieniami Special Blonde, co daje nieskończenie dużo możliwości. W kosmetyku zaimplementowano technologię Hair-Bond, która zagwarantuje zmniejszenie łamliwości włosów i spektakularne, chłodne rezultaty. Technika ta broni włosy przed zniszczeniami podczas rozjaśniania i tworzenia pasemek - bez konieczności użycia dodatkowego składnika wiążącego. Ta specjalnie opracowana technika wnika we włókna włosów i kreuje warstwę ochronną wokół naturalnych wiązań. Dzięki temu włosy nie łamią się i zachowują sprężystość oraz miękkość. Do farby należy dokupić oksydant.Farba do tonowania i neutralizacji Indola Blonde Expert Pastel:neutralizuje ciepłe i żółte refleksynadaje subtelne pastelowe tony włosom rozjaśnianym i blonddo 1 poziomu rozjaśnienia na naturalnych bazachwydajny produktłatwa aplikacjaochrona włosów w trakcie zabiegu dzięki technologii Hair-BondSposób użycia:produkt polecany dla włosów rozjaśnianych i naturalnych blond. dopasować z developerem w proporcji 1:1 (30 g kremu koloryzującego + 30 g developera). Do włosów rozjaśnionych zastosować developera o mocy 2%, dla włosów dziewiczych wykorzystać developera o mocy 6%. Developer 12% używać tylko w połączeniu z farbami Special Blonde 1000. Farbę Pastel można zespajać ze Special Blonde w proporcjach 1:1:1 albo 1:1:2. Trzymać na włosach do 30 minut, kontrolując efekty cały czas optycznie.pojemność: 60ml.
 • Producent Indola 
 • Kolor blond 
 • Postać farba 
 • Pojemność 60 ml

5☆ Indola blonde expert highlight pastel, farba tonująca i neutralizująca, 60ml | kolor: p.27 ☆

Indola blonde expert highlight pastel, farba tonująca i neutralizująca, 60ml | kolor: p.27 Najniższa Cena Online Dzięki farbie do włosów Indola Blonde Expert nadasz włosom blond subtelne tonacje i pozbędziesz się niechcianych żółtych odcieni oraz złotych refleksów. Farbę można łączyć z odcieniami Special Blonde, co daje nieskończenie niemało możliwości. W kosmetyku zaimplementowano technikę Hair-Bond, która zagwarantuje zmniejszenie łamliwości włosów i ładne, chłodne rezultaty. Technologia ta broni włosy przed zniszczeniami w trakcie rozjaśniania i tworzenia pasemek - bez konieczności wykorzystania dopełniającego składnika wiążącego. Ta specjalnie opracowana technika wnika we włókna włosów i formuje warstwę ochronną wokół naturalnych wiązań. Dzięki czemu włosy nie łamią się i zachowują sprężystość oraz miękkość. Do farby należy dokupić oksydant.Farba do tonowania i neutralizacji Indola Blonde Expert Pastel:neutralizuje ciepłe i żółte refleksynadaje subtelne pastelowe tony włosom rozjaśnianym i blonddo 1 poziomu rozjaśnienia na naturalnych bazachwydajny produktłatwa aplikacjaochrona włosów podczas zabiegu dzięki technologii Hair-BondSposób użycia:produkt rekomendowany dla włosów rozjaśnianych i naturalnych blond. złączyć z developerem w proporcji 1:1 (30 g kremu koloryzującego + 30 g developera). Do włosów rozjaśnionych wykorzystać developera o mocy 2%, dla włosów dziewiczych wykorzystać developera o mocy 6%. Developer 12% używać tylko w połączeniu z farbami Special Blonde 1000. Farbę Pastel można bratać ze Special Blonde w proporcjach 1:1:1 lub 1:1:2. Trzymać na włosach do 30 minut, kontrolując efekty cały czas optycznie.pojemność: 60ml.
 • Producent Indola 
 • Kolor blond 
 • Postać farba 
 • Pojemność 60 ml

6☆ indola blonde expert highlight pastel, farba tonująca i neutralizująca, 60ml | kolor: p.16 (4045787715699) ☆

indola blonde expert highlight pastel, farba tonująca i neutralizująca, 60ml | kolor: p.16 (4045787715699) Najniższa Cena Online Dzięki farbie do włosów Indola Blonde Expert nadasz włosom blond subtelne tonacje i pozbędziesz się niechcianych żółtych odcieni oraz złotych refleksów. Farbę można wiązać z odcieniami Special Blonde, co daje nieskończenie dużo możliwości. W kosmetyku zaimplementowano technologię Hair-Bond, która gwarantuje zmniejszenie łamliwości włosów i efektowne, chłodne rezultaty. Technologia ta broni włosy przed zniszczeniami podczas rozjaśniania i tworzenia pasemek - bez konieczności zastosowania uzupełniającego składnika wiążącego. Ta specjalnie opracowana technika wnika we włókna włosów i kreuje warstwę ochronną wokół naturalnych wiązań. Dzięki czemu włosy nie łamią się i zachowują rozciągliwość oraz miękkość. Do farby należy dokupić oksydant.Farba do tonowania i neutralizacji Indola Blonde Expert Pastel:neutralizuje ciepłe i żółte refleksynadaje subtelne pastelowe tony włosom rozjaśnianym i blonddo 1 poziomu rozjaśnienia na naturalnych bazachwydajny produktłatwa aplikacjaochrona włosów w trakcie zabiegu dzięki technice Hair-BondSposób wykorzystania:produkt rekomendowany dla włosów rozjaśnianych i naturalnych blond. zbratać z developerem w proporcji 1:1 (30 g kremu koloryzującego + 30 g developera). Do włosów rozjaśnionych użyć developera o mocy 2%, dla włosów dziewiczych wykorzystać developera o mocy 6%. Developer 12% używać tylko w połączeniu z farbami Special Blonde 1000. Farbę Pastel można zespalać ze Special Blonde w proporcjach 1:1:1 lub 1:1:2. Trzymać na włosach do 30 minut, kontrolując efekty cały czas wzrokowo.objętość: 60ml.
 • Producent Indola 
 • Kolor blond 
 • Postać farba 
 • Pojemność 60 ml
Warto przejrzeć:  Ranking farb do włosów Chinatrade - Jaka najlepsza? Nasze TOP10

Najtańsze farby do włosów Indola – Ranking listopad 2023 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze farby do włosów Indola, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich farb do włosów Indola jest aktualizowany na bieżąco.

1☆ indola blonde expert highlight pastel, farba tonująca i neutralizująca, 60ml | kolor: p.17 ☆

indola blonde expert highlight pastel, farba tonująca i neutralizująca, 60ml | kolor: p.17 Najniższa Cena Online Dzięki farbie do włosów Indola Blonde Expert nadasz włosom blond subtelne tonacje i pozbędziesz się niechcianych żółtych odcieni oraz złotych refleksów. Farbę można konsolidować z odcieniami Special Blonde, co daje nieskończenie niemało możliwości. W kosmetyku zastosowano technikę Hair-Bond, która zapewnia zmniejszenie łamliwości włosów i ładne, chłodne rezultaty. Technika ta broni włosy przed zniszczeniami podczas rozjaśniania i tworzenia pasemek - bez konieczności użycia dodatkowego składnika wiążącego. Ta specjalnie opracowana technologia wnika we włókna włosów i stwarza warstwę ochronną wokół naturalnych wiązań. Dzięki temu włosy nie łamią się i zachowują rozciągliwość, a także miękkość. Do farby należy dokupić oksydant.Farba do tonowania i neutralizacji Indola Blonde Expert Pastel:neutralizuje ciepłe i żółte refleksynadaje subtelne pastelowe tony włosom rozjaśnianym i blonddo 1 poziomu rozjaśnienia na naturalnych bazachwydajny produktłatwa aplikacjaochrona włosów w trakcie zabiegu dzięki technice Hair-BondSposób zastosowania:towar sugerowany dla włosów rozjaśnianych i naturalnych blond. połączyć z developerem w proporcji 1:1 (30 g kremu koloryzującego + 30 g developera). Do włosów rozjaśnionych wykorzystać developera o mocy 2%, dla włosów dziewiczych użyć developera o mocy 6%. Developer 12% używać tylko w połączeniu z farbami Special Blonde 1000. Farbę Pastel można dopasowywać ze Special Blonde w proporcjach 1:1:1 lub 1:1:2. Trzymać na włosach do 30 minut, kontrolując efekty cały czas widocznie.pojemność: 60ml.
 • Producent Indola 
 • Kolor blond 
 • Postać farba 
 • Pojemność 60 ml

2☆ indola blonde expert highlight pastel, farba tonująca i neutralizująca, 60ml | kolor: p.28 ☆

indola blonde expert highlight pastel, farba tonująca i neutralizująca, 60ml | kolor: p.28 Najniższa Cena Online Dzięki farbie do włosów Indola Blonde Expert nadasz włosom blond subtelne tonacje i pozbędziesz się niechcianych żółtych odcieni oraz złotych refleksów. Farbę można wiązać z odcieniami Special Blonde, co daje nieskończenie dużo możliwości. W kosmetyku zaimplementowano technologię Hair-Bond, która gwarantuje zmniejszenie łamliwości włosów i błyskotliwe, chłodne rezultaty. Technologia ta chroni włosy przed zniszczeniami podczas rozjaśniania i tworzenia pasemek - bez konieczności zastosowania dodatkowego składnika wiążącego. Ta specjalnie opracowana technika wnika we włókna włosów i tworzy warstwę ochronną wokół naturalnych wiązań. Dzięki czemu włosy nie łamią się i zachowują sprężystość oraz miękkość. Do farby należy dokupić oksydant.Farba do tonowania i neutralizacji Indola Blonde Expert Pastel:neutralizuje ciepłe i żółte refleksynadaje subtelne pastelowe tony włosom rozjaśnianym i blonddo 1 poziomu rozjaśnienia na naturalnych bazachwydajny produktłatwa aplikacjaochrona włosów podczas zabiegu dzięki technice Hair-BondSposób użycia:artykuł sugerowany dla włosów rozjaśnianych i naturalnych blond. dopasować z developerem w proporcji 1:1 (30 g kremu koloryzującego + 30 g developera). Do włosów rozjaśnionych zastosować developera o mocy 2%, dla włosów dziewiczych wykorzystać developera o mocy 6%. Developer 12% używać tylko w połączeniu z farbami Special Blonde 1000. Farbę Pastel można dopasowywać ze Special Blonde w proporcjach 1:1:1 albo 1:1:2. Trzymać na włosach do 30 minut, kontrolując efekty cały czas wizualnie.pojemność: 60ml.
 • Producent Indola 
 • Kolor blond 
 • Postać farba 
 • Pojemność 60 ml

3☆ indola blonde expert highlight pastel, farba tonująca i neutralizująca, 60ml | kolor: p.11 (4045787715859) ☆

indola blonde expert highlight pastel, farba tonująca i neutralizująca, 60ml | kolor: p.11 (4045787715859) Najniższa Cena Online Dzięki farbie do włosów Indola Blonde Expert nadasz włosom blond subtelne tonacje i pozbędziesz się niechcianych żółtych odcieni, a także złotych refleksów. Farbę można dopasowywać z odcieniami Special Blonde, co daje nieskończenie dużo możliwości. W kosmetyku zaimplementowano technologię Hair-Bond, która gwarantuje zmniejszenie łamliwości włosów i błyskotliwe, chłodne rezultaty. Technologia ta chroni włosy przed zniszczeniami w trakcie rozjaśniania i tworzenia pasemek - bez konieczności zastosowania uzupełniającego składnika wiążącego. Ta specjalnie opracowana technika wnika we włókna włosów i kreuje warstwę ochronną wokół naturalnych wiązań. Dzięki temu włosy nie łamią się i zachowują rozciągliwość, a także miękkość. Do farby należy dokupić oksydant.Farba do tonowania i neutralizacji Indola Blonde Expert Pastel:neutralizuje ciepłe i żółte refleksynadaje subtelne pastelowe tony włosom rozjaśnianym i blonddo 1 poziomu rozjaśnienia na naturalnych bazachwydajny produktłatwa aplikacjaochrona włosów w trakcie zabiegu dzięki technologii Hair-BondSposób wykorzystania:artykuł sugerowany dla włosów rozjaśnianych i naturalnych blond. skonsolidować z developerem w proporcji 1:1 (30 g kremu koloryzującego + 30 g developera). Do włosów rozjaśnionych zastosować developera o mocy 2%, dla włosów dziewiczych zastosować developera o mocy 6%. Developer 12% używać tylko w połączeniu z farbami Special Blonde 1000. Farbę Pastel można dopasowywać ze Special Blonde w proporcjach 1:1:1 albo 1:1:2. Trzymać na włosach do 30 minut, kontrolując efekty cały czas wzrokowo.objętość: 60ml.
 • Producent Indola 
 • Kolor blond 
 • Postać farba 
 • Pojemność 60 ml
Warto przejrzeć:  Ranking farb do włosów Manic Panic - Jaka najlepsza? Nasze TOP10

4☆ indola blonde expert highlight pastel, farba tonująca i neutralizująca, 60ml | kolor: p2 (4045787715378) ☆

indola blonde expert highlight pastel, farba tonująca i neutralizująca, 60ml | kolor: p2 (4045787715378) Najniższa Cena Online Dzięki farbie do włosów Indola Blonde Expert nadasz włosom blond subtelne tonacje i pozbędziesz się niechcianych żółtych odcieni oraz złotych refleksów. Farbę można łączyć z odcieniami Special Blonde, co daje nieskończenie mnóstwo możliwości. W kosmetyku zastosowano technologię Hair-Bond, która gwarantuje zmniejszenie łamliwości włosów i spektakularne, chłodne rezultaty. Technologia ta broni włosy przed zniszczeniami w trakcie rozjaśniania i tworzenia pasemek - bez konieczności zastosowania dodatkowego składnika wiążącego. Ta specjalnie opracowana technika wnika we włókna włosów i buduje warstwę ochronną wokół naturalnych wiązań. Dzięki czemu włosy nie łamią się i zachowują elastyczność, a także miękkość. Do farby należy dokupić oksydant.Farba do tonowania i neutralizacji Indola Blonde Expert Pastel:neutralizuje ciepłe i żółte refleksynadaje subtelne pastelowe tony włosom rozjaśnianym i blonddo 1 poziomu rozjaśnienia na naturalnych bazachwydajny produktłatwa aplikacjaochrona włosów w trakcie zabiegu dzięki technice Hair-BondSposób wykorzystania:towar sugerowany dla włosów rozjaśnianych i naturalnych blond. dopasować z developerem w proporcji 1:1 (30 g kremu koloryzującego + 30 g developera). Do włosów rozjaśnionych użyć developera o mocy 2%, dla włosów dziewiczych użyć developera o mocy 6%. Developer 12% używać tylko w połączeniu z farbami Special Blonde 1000. Farbę Pastel można dopasowywać ze Special Blonde w proporcjach 1:1:1 albo 1:1:2. Trzymać na włosach do 30 minut, kontrolując efekty cały czas wizualnie.pojemność: 60ml.
 • Producent Indola 
 • Kolor blond 
 • Postać farba 
 • Pojemność 60 ml

5☆ Indola blonde expert highlight pastel, farba tonująca i neutralizująca, 60ml | kolor: p.27 ☆

Indola blonde expert highlight pastel, farba tonująca i neutralizująca, 60ml | kolor: p.27 Najniższa Cena Online Dzięki farbie do włosów Indola Blonde Expert nadasz włosom blond subtelne tonacje i pozbędziesz się niechcianych żółtych odcieni oraz złotych refleksów. Farbę można zespajać z odcieniami Special Blonde, co daje nieskończenie dużo możliwości. W kosmetyku zastosowano technikę Hair-Bond, która zagwarantuje zmniejszenie łamliwości włosów i przepiękne, chłodne rezultaty. Technika ta broni włosy przed zniszczeniami podczas rozjaśniania i tworzenia pasemek - bez konieczności wykorzystania dodatkowego składnika wiążącego. Ta specjalnie opracowana technika wnika we włókna włosów i wytwarza warstwę ochronną wokół naturalnych wiązań. Dzięki temu włosy nie łamią się i zachowują sprężystość i miękkość. Do farby należy dokupić oksydant.Farba do tonowania i neutralizacji Indola Blonde Expert Pastel:neutralizuje ciepłe i żółte refleksynadaje subtelne pastelowe tony włosom rozjaśnianym i blonddo 1 poziomu rozjaśnienia na naturalnych bazachwydajny produktłatwa aplikacjaochrona włosów podczas zabiegu dzięki technologii Hair-BondSposób zastosowania:towar rekomendowany dla włosów rozjaśnianych i naturalnych blond. złączyć z developerem w proporcji 1:1 (30 g kremu koloryzującego + 30 g developera). Do włosów rozjaśnionych wykorzystać developera o mocy 2%, dla włosów dziewiczych wykorzystać developera o mocy 6%. Developer 12% używać tylko w połączeniu z farbami Special Blonde 1000. Farbę Pastel można zespajać ze Special Blonde w proporcjach 1:1:1 lub 1:1:2. Trzymać na włosach do 30 minut, kontrolując efekty cały czas optycznie.pojemność: 60ml.
 • Producent Indola 
 • Kolor blond 
 • Postać farba 
 • Pojemność 60 ml

6☆ indola blonde expert highlight pastel, farba tonująca i neutralizująca, 60ml | kolor: p.16 (4045787715699) ☆

indola blonde expert highlight pastel, farba tonująca i neutralizująca, 60ml | kolor: p.16 (4045787715699) Najniższa Cena Online Dzięki farbie do włosów Indola Blonde Expert nadasz włosom blond subtelne tonacje i pozbędziesz się niechcianych żółtych odcieni i złotych refleksów. Farbę można bratać z odcieniami Special Blonde, co daje nieskończenie sporo możliwości. W kosmetyku zaimplementowano technikę Hair-Bond, która zapewnia zmniejszenie łamliwości włosów i błyskotliwe, chłodne rezultaty. Technika ta chroni włosy przed zniszczeniami w trakcie rozjaśniania i tworzenia pasemek - bez konieczności wykorzystania dodatkowego składnika wiążącego. Ta specjalnie opracowana technologia wnika we włókna włosów i stwarza warstwę ochronną wokół naturalnych wiązań. Dzięki czemu włosy nie łamią się i zachowują sprężystość, a także miękkość. Do farby należy dokupić oksydant.Farba do tonowania i neutralizacji Indola Blonde Expert Pastel:neutralizuje ciepłe i żółte refleksynadaje subtelne pastelowe tony włosom rozjaśnianym i blonddo 1 poziomu rozjaśnienia na naturalnych bazachwydajny produktłatwa aplikacjaochrona włosów w trakcie zabiegu dzięki technologii Hair-BondSposób wykorzystania:produkt rekomendowany dla włosów rozjaśnianych i naturalnych blond. związać z developerem w proporcji 1:1 (30 g kremu koloryzującego + 30 g developera). Do włosów rozjaśnionych wykorzystać developera o mocy 2%, dla włosów dziewiczych zastosować developera o mocy 6%. Developer 12% używać tylko w połączeniu z farbami Special Blonde 1000. Farbę Pastel można konsolidować ze Special Blonde w proporcjach 1:1:1 lub 1:1:2. Trzymać na włosach do 30 minut, kontrolując efekty cały czas optycznie.objętość: 60ml.
 • Producent Indola 
 • Kolor blond 
 • Postać farba 
 • Pojemność 60 ml

Podsumowanie, czyli jaka farba do włosów Indola najlepsza?

Najlepsza farba do włosów Indola w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza farba do włosów Indola w Rankingach – nasze TOP3


Rekomendowane farby do koloryzacji włosów – Ranking listopad 2023

Jeżeli żadna z powyższych farb do włosów Indola nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie chętnie wybieranych farb do koloryzacji włosów innych marek.


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *