Nazdrowieiurode.pl

Zadbaj o swoje zdrowie i urodę z naszym portalem

Henny

Ranking henn do włosów kolor czerń – Jaka najlepsza? Nasze TOP10

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych henn do włosów kolor czerń. Poniższe zestawienia są aktualne na sierpień 2022 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych henn do włosów kolor czerń,
 • TOP10 najtańszych henn do włosów kolor czerń,
 • TOP5 innych rekomendowanych henn do włosów.

Jakie henny do włosów kolor czerń najlepiej wybrać? Ranking na sierpień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane henny do włosów kolor czerń, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking henn do włosów kolor czerń, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

1☆ Henna czarna SATTVA 150g - czarny, 8908007814083 ☆

Henna czarna SATTVA 150g - czarny, 8908007814083 Najniższa Cena Online HENNA NATURALNA CZERŃNaturalna ziołowa farba do włosówOpakowanie posiada 100% naturalne ziołowe komponenty.Henna ta znamionuje się niezwykle naturalnym odcieniem koloru czarnego z delikatnymi ciemnobrązowymi refleksami.Zawarte w hennie liście Lawsonii posiadają genialny, odżywczy wpływ na włosy. Henna działa jak odżywka, udoskonalając ich strukturę, pogrubiając i nadając połysku. Towar może być stosowany poprzez kobiety w ciąży.UWAGA: odcień ciemnieje poprzez 48 godzin, zatem ostatecznyużycia henny uzyskasz po upływie 48 godzin od jej nałożenia. Do tego czasu nie myj włosów szamponem.Sposób użycia: Umyj włosy szamponem (bez silikonów). Wymieszaj potrzebną liczba proszku z letnią wodą o temperaturze około 50 ° C, by utworzyć gładką pastę. Pozostaw hennę na 30 minut. Załóż rękawiczki ochronne,bronić ręce przed zabarwieniem. Podziel włosy na cztery sekcje, nakładaj skrupulatnie pastę od nasady po końce w każdej sekcji. Owiń głowę folią i nałóż ręcznik, aby zachować odpowiednią temperaturę. Pozostaw na włosach poprzez 2-3 godziny. Zmyj hennę ciepłą wodą. Składniki: Lawsonia Inermis, Indigofera Tinctoria, Emblica Officinalis Gartn.ponadto opakowanie posiada: Dwie pary rękawiczek, dwa plastikowe czepki oraz pędzelek gotowe do stosowaniaProdukt nie testowany na zwierzętach. objętość: 150 gKraj producenta: Indie...
 • Producent Sattva 
 • Postać henna 
Warto przejrzeć:  Ranking henn do brwi do 10 zł - Jaka najlepsza? Nasze TOP10

2☆ BIO Henna Orientana hebanowa czerń 50g - czarny \ 50g, kolor czerń ☆

BIO Henna Orientana hebanowa czerń 50g - czarny \ 50g, kolor czerń Najniższa Cena Online BIO HENNA to 100% naturalna ziołowa farba do koloryzacji i pielęgnacji włosów. Uzyskasz kolor głębokiej czerni w ciepłym kolorze. BIO HENNA nie gromadzi żadnych części chemicznych. Składa się jedynie z roślin znanych w Indiach ze swych atrybuty barwiących oraz pielęgnujących. Dzięki naturalnym składnikom nie niszczy włosów, a nabłyszcza je, odżywia i wzmacnia. BIO HENNA to 100% naturalna ziołowa farba do koloryzacji i pielęgnacji włosów. Uzyskasz odcień głębokiej czerni w ciepłym odcieniu. BIO HENNA nie mieści żadnych elementów chemicznych. Składa się jedynie z roślin znanych w Indiach ze swoich cechy barwiących i pielęgnujących. Dzięki naturalnym składnikom nie niszczy włosów, a nabłyszcza je, odżywia i wzmacnia. Do koloryzacji włosów długich.W zestawie jednorazowe rękawiczki i czepek.DZIAŁANIE:- trwale koloryzuje,- eksponuje naturalny odcień włosów,- odżywia włosy i nadaje im pojemność,- gwarantuje miękkie i lśniące włosy- pomaga w zachowaniu zdrowej skóry głowy- poprawnie wpływa na porost włosówPEŁEN SKŁAD:Indigofera Tinctoria (Indygowiec) – sproszkowane barwiące części roślinne indygowca barwiańskiegoLawsonia Inermis (Henna) – sproszkowane barwiące liście lawsonii bezbronnejEmblica Officinalis (Amla) – sproszkowana agrest indyjski nadający włosom blask, przyspieszający wzrost, zapobiegający siwieniuAcacia Concinna (Shikakai)- zmiękcza i wygładzaBacopa Monieri (Brahmi) - sprawnie hamuje wypadanie włosów i łagodzi problemy skórne Eclipta Alba (Bhringraj) - stymuluje wzrost włosówBio Henna nie mieści chemicznych wzmacniaczy koloru, barwników, pigmentów środków konserwujących, dodatków zapachowych i aromatów. Nie mieści 3-nitro-p-hydroxyethylaminophenolu.SPOSÓB wykorzystania:1. Wymieszaj proszek z ciepłą wodą (ok. 50C) w ceramicznej lub szklanej miseczce aż do uzyskania konsystencji gęstej pasty.2. Umyj włosy szamponem Orientana i osusz ręcznikiem.3. Nałóż rękawiczki ochronne, zabezpiecz ubranie przed zabrudzeniem.4. Równomiernie rozprowadź przestudzoną mieszankę na umyte, lekko wilgotne włosy (od nasady aż po same końce).5. Załóż czepek ochronny i pozostaw BIO HENNĘ na włosach na ok. 2 godziny6. Spłucz dokładnie włosy ciepłą wodą. Przez 48h nie używaj szamponu, odżywek ani środków do stylizacji włosów.Ostateczny odcień włosy uzyskają 2 dni od koloryzacji.UWAGA! Jeśli masz nad wyraz jasne, rozjaśniane chemicznie albo w pełni siwe włosy przetestuj na jednym paśmie włosów przed pierwszym zastosowaniem!
 • Producent Orientana 
 • Kolor czerń 
 • Postać henna 

Najtańsze henny do włosów kolor czerń – Ranking sierpień 2022 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze henny do włosów kolor czerń, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich henn do włosów kolor czerń jest aktualizowany na bieżąco.

Warto przejrzeć:  Ranking henn do włosów kolor rudy - Jaka najlepsza? Nasze TOP10

1☆ BIO Henna Orientana hebanowa czerń 50g - czarny \ 50g, kolor czerń ☆

BIO Henna Orientana hebanowa czerń 50g - czarny \ 50g, kolor czerń Najniższa Cena Online BIO HENNA to 100% naturalna ziołowa farba do koloryzacji i pielęgnacji włosów. Uzyskasz odcień głębokiej czerni w ciepłym odcieniu. BIO HENNA nie posiada żadnych części chemicznych. Składa się jedynie z roślin znanych w Indiach ze swych parametry barwiących oraz pielęgnujących. Dzięki naturalnym składnikom nie niszczy włosów, a nabłyszcza je, odżywia i wzmacnia. BIO HENNA to 100% naturalna ziołowa farba do koloryzacji i pielęgnacji włosów. Uzyskasz kolor głębokiej czerni w ciepłym odcieniu. BIO HENNA nie mieści żadnych komponentów chemicznych. Składa się jedynie z roślin znanych w Indiach ze swych właściwości barwiących, a także pielęgnujących. Dzięki naturalnym składnikom nie niszczy włosów, a nabłyszcza je, odżywia i wzmacnia. Do koloryzacji włosów długich.W pakiecie jednorazowe rękawiczki i czepek.DZIAŁANIE:- trwale koloryzuje,- podkreśla naturalny odcień włosów,- odżywia włosy i nadaje im objętość,- zagwarantuje miękkie i połyskujące włosy- pomaga w zachowaniu zdrowej skóry głowy- należycie wpływa na porost włosówPEŁEN SKŁAD:Indigofera Tinctoria (Indygowiec) – sproszkowane barwiące części roślinne indygowca barwiańskiegoLawsonia Inermis (Henna) – sproszkowane barwiące liście lawsonii bezbronnejEmblica Officinalis (Amla) – sproszkowana agrest indyjski nadający włosom połysk, przyspieszający wzrost, uniemożliwiający siwieniuAcacia Concinna (Shikakai)- zmiękcza i wygładzaBacopa Monieri (Brahmi) - sprawnie hamuje wypadanie włosów i łagodzi problemy skórne Eclipta Alba (Bhringraj) - stymuluje wzrost włosówBio Henna nie zawiera chemicznych wzmacniaczy koloru, barwników, pigmentów środków konserwujących, dodatków zapachowych i aromatów. Nie gromadzi 3-nitro-p-hydroxyethylaminophenolu.SPOSÓB wykorzystania:1. Wymieszaj proszek z ciepłą wodą (ok. 50C) w ceramicznej albo szklanej miseczce aż do uzyskania konsystencji gęstej pasty.2. Umyj włosy szamponem Orientana i osusz ręcznikiem.3. Nałóż rękawiczki ochronne, zabezpiecz ubranie przed zabrudzeniem.4. Równomiernie rozprowadź przestudzoną mieszankę na umyte, lekko wilgotne włosy (od nasady aż po same końce).5. Załóż czepek ochronny i pozostaw BIO HENNĘ na włosach na ok. 2 godziny6. Spłucz starannie włosy ciepłą wodą. Poprzez 48h nie używaj szamponu, odżywek ani środków do kreacji włosów.Ostateczny kolor włosy uzyskają 2 dni od koloryzacji.UWAGA! Jeśli masz niezwykle jasne, rozjaśniane chemicznie lub w całości siwe włosy przetestuj na jednym paśmie włosów przed pierwszym wykorzystaniem!
 • Producent Orientana 
 • Kolor czerń 
 • Postać henna 

2☆ Henna czarna SATTVA 150g - czarny, 8908007814083 ☆

Henna czarna SATTVA 150g - czarny, 8908007814083 Najniższa Cena Online HENNA NATURALNA CZERŃNaturalna ziołowa farba do włosówOpakowanie posiada 100% naturalne ziołowe elementy.Henna ta znamionuje się niezwykle naturalnym odcieniem koloru czarnego z delikatnymi ciemnobrązowymi refleksami.Zawarte w hennie liście Lawsonii posiadają idealny, odżywczy wpływ na włosy. Henna działa jak odżywka, polepszając ich strukturę, pogrubiając i nadając połysku. Towar może być stosowany poprzez kobiety w ciąży.UWAGA: odcień ciemnieje przez 48 godzin, zatem ostatecznyzastosowania henny uzyskasz po upływie 48 godzin od jej nałożenia. Do tego czasu nie myj włosów szamponem.Sposób wykorzystania: Umyj włosy szamponem (bez silikonów). Wymieszaj niezbędną ilość proszku z letnią wodą o temperaturze około 50 ° C, żeby utworzyć gładką pastę. Pozostaw hennę na 30 minut. Załóż rękawiczki ochronne,bronić ręce przed zabarwieniem. Podziel włosy na cztery sekcje, nakładaj skrupulatnie pastę od nasady po końce w każdej sekcji. Owiń głowę folią i nałóż ręcznik, by zachować odpowiednią temperaturę. Pozostaw na włosach przez 2-3 godziny. Zmyj hennę ciepłą wodą. Komponenty: Lawsonia Inermis, Indigofera Tinctoria, Emblica Officinalis Gartn.na dodatek opakowanie gromadzi: Dwie pary rękawiczek, dwa plastikowe czepki i pędzelek gotowe do wykorzystaniaProdukt nie testowany na zwierzętach. pojemność: 150 gKraj producenta: Indie...
 • Producent Sattva 
 • Postać henna 
Warto przejrzeć:  Ranking henn do brwi do 50 zł - Jaka najlepsza? Nasze TOP10

Podsumowanie, czyli jaka henna do włosów kolor czerń najlepsza?

Najlepsza henna do włosów kolor czerń w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza henna do włosów kolor czerń w Rankingach – nasze TOP3


Rekomendowane henny do włosów – TOP5 sierpień 2022

Jeżeli żadna z powyższych henn do włosów kolor czerń nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie polecanych henn do włosów innych marek.


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.