Nazdrowieiurode.pl

Zadbaj o swoje zdrowie i urodę z naszym portalem

Irygatory

Ranking irygatorów do 100 zł – Jaki najlepszy? Nasze TOP10

Pomagamy w wyborze dobrych irygatorów do 100 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na listopad 2023 i zawierają rankingi:

  • TOP10 najchętniej wybieranych irygatorów do 100 zł,
  • TOP10 najtańszych irygatorów do 100 zł,
  • TOP5 innych rekomendowanych irygatorów.

Jakie irygatory do 100 zł najlepiej wybrać? Ranking na listopad 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane irygatory do 100 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking irygatorów do 100 zł, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

2☆ Końcówka Irygatora Panasonic Dysza Ultradźwiękowa (5025232933051) ☆

Końcówka Irygatora Panasonic Dysza Ultradźwiękowa (5025232933051) Najniższa Cena Online WEW0986 progresywna pielęgnacja jamy ustnej z technologią ultradźwiękową Dysza wytwarza unikatowy strumień wody z bąbelkami powietrza przy pomocy technologii ultradźwiękowej,precyzyjnie usunąć resztki jedzenia z powierzchni zębów, przestrzeni międzyzębowych i kieszonek przyzębnych, które są trudne do usunięcia przy pomocy szczoteczki do zębów. Może być stosowana jako zamiennik obecnej dyszy ultradźwiękowej. Funkcje technika ultradźwiękowa dla efektywnego czyszczenia Węższa część dyszy pozwala rozszerzyć prędkość strumienia wody i buduje bąbelki powietrza. Pękając, bąbelki tworzą fale uderzeniowe bezpieczne dla dziąseł. W połączeniu z przepływem wody umożliwia to efektywne usuwanie resztek jedzenia choćby przy tym samym poziomie ciśnienia strumienia. Czyści powierzchnię zębów Silny strumień wody wykorzystujący technologię ultradźwiękową pozwala na usunięcie resztek jedzenia, które przywarły do powierzchni zębów. Zaprojektowany do czyszczenia przestrzeni międzyzębowych Silny strumień wody usztywniony ultradźwiękami dociera pomiędzy zęby i usuwa resztki jedzenia. Ochrona dzięki czyszczeniu kieszonek dziąsłowych Ultradźwiękowy strumień wody likwiduje powodujące choroby przyzębia bakterie ukryte w kieszonkach dziąsłowych. Ochrona dziąseł Zaprojektowana z myślą o wygodzie technologia ultradźwiękowa zapewnia delikatną stymulację dziąseł. Czyści przestrzenie wokół urządzeń ortodontycznych Wypłukuje resztki jedzenia z miejsc, do których trudno dotrzeć szczoteczką, jak przestrzenie międzyzębowe czy aparaty i mosty ortodontyczne. Specyfikacja technologia ultradźwiękowa zwiększa produktywność czyszczenia starannie czyści powierzchnię zębów, przestrzenie międzyzębowe, a także kieszonki dziąsłowe Delikatnie stymuluje dziąsła likwiduje resztki jedzenia wokół aparatów ortodontycznych Może być użytkowana jako zamiennik obecnej dyszy ultradźwiękowej Zaleca się wymianę dyszy co 6 miesięcy wymiar i masa Wysokość 95mm Szerokość 18mm Głębokość 9mm Masa 1,6*g rozmiary przy zalecanym typie podstawy. Dysza ultradźwiękowa WEW0986 do irygatora do jamy ustnej
  • Producent Panasonic 
  • Przeznaczenie do irygatora 

4☆ Końcówki donosowe do irygatora inhalatora Rhino Clear Sprint 3szt., 70 ☆

Końcówki donosowe do irygatora inhalatora Rhino Clear Sprint 3szt., 70 Najniższa Cena Online komplet zapasowych akcesoriów do irygatora inhalatora Rhino Clear Sprint. W zestawie 3 końcówki donosowe: 1 - dla dzieci do 3 lat 2 - dla dzieci do 12 lat 3 - dla osób powyżej 12 lat Końcówki nadają się do sterylizacji (do 134 st.C) Nie przystępne są końcówki sprzedawane osobno. Koszt dostawy zależny od wybranej formy wysyłki. 0zł - odbiór osobisty Od 13,90zł - wysyłka kurierska -przedpłata WAŻNE: Produkty lecznicze i wyroby medyczne mogą być zwracane wyłącznie z powodu wady jakościowej albo niewłaściwego ich wydania zgodnie z art. 96 ust.6 ustawy z dnia 6.09.2011r. Prawo Farmaceutyczne (t.j. Dz.U. Z 2008 r Nr 45 poz.271 z późniejszymi zmianami). Zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy jest możliwy, jeśli: • Towar nie był stosowany ani nie został w żaden sposób zniszczony. • Zwracane towary muszą być kompletne (nie mogą być pozbawione zawieszek, metek). • Produkty kosmetyczne i inne towary, które ze względów higienicznych powinny być oryginalnie opakowane muszą być zwrócone w nienaruszonym opakowaniu. • Pozostałe towary powinny być zwrócone w stanie niepogorszonym, po zapoznaniu się z nimi w sposób zwyczajowo przyjęty przy danym towarze.
  • Producent Flaem Nuova 
Warto przejrzeć:  Ranking irygatorów Philips Sonicare - Jaki najlepszy? Nasze TOP10

6☆ Gruszka analna irygator sex analny lewatywa 250ml marki Rebel ☆

Gruszka analna irygator sex analny lewatywa 250ml marki Rebel Najniższa Cena Online Czarna gruszka do irygacji analnej, intymny prysznic Po prostu napełnij gruszkę pompki wodą jeśli chcesz higieny intymnej lub innym płynem jeżeli pragniesz stymulacji, załóż końcówkę rozpylającą i zacznij zabawę. Anatomicznie genialnie ukształtowana, wąska końcówka może być delikatnie włożona równocześnie stymulując ścianki Twojego wnętrza oraz wszelkich punktów erogennych w tamtym miejscu przy każdym ruchu powodując jeszcze więcej rozkosznej przyjemności.Główne parametry:idealny sposób na zwiększenie higieny przed i w trakcie seksuKońcówka doskonała do irygacji, prysznic intymnypojemności 250 ml z odłączanym uchwytem do squirtu w kształcie slim.zestaw jest nieskomplikowany do czyszczenia, ponieważ części można od siebie oddzielićJest wielokrotnego użytku, więc możesz radować się tym zakupem przez długi czas prosto i momentalnie dotrzeć do wszelkich obszarów, które wymagają oczyszczenia W celu łatwego wkładania zaleca się nałożenie minimalnej ilości środka nawilżającego na górną część dyszy. Sposób wykorzystania: napełnij gruszkę letnią wodą, przykręć dysze, a następnie włóż do odbytu. Naciśnij gruszkę pompy, aż napełniona woda odnajdzie się w odbycie. Najlepiej jest przytrzymać wodę w jelitach poprzez jakiś czas, aż poczujesz naturalną potrzebę wydalenia. Zalecamy powtarzanie tego procesu do momentu, aż wypływająca woda z odbytu stanie się czysta. Pełny wymiar: 23 cm.Głębokość zakładania: 12 cm (w przybliżeniu).Materiał: silikon, TPE, ABS, bez ftalanów
  • Producent Rebel 

9☆ Irygator - czystsza torpeda marki Calexotics ☆

Irygator - czystsza torpeda marki Calexotics Najniższa Cena Online Irygator analny o nieco unikalnej budowie. Jeden koniec zakończony spłaszczoną główką, drugi gładki. Gruszka nie ma żadnych dodatkowych części,łatwa w użyciu i czyszczeniu. Nowoczesny w kolorze i profilu.
  • Producent CALEXOTICS 
Warto przejrzeć:  Ranking irygatorów Liberex - Jaki najlepszy? Nasze TOP10

Najtańsze irygatory do 100 zł – Ranking listopad 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze irygatory do 100 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich irygatorów do 100 zł jest aktualizowany na bieżąco.

5☆ Waterpik 2 czyściki do języka do irygatora wp-100 lub wp-300 (0073950102018) ☆

Waterpik 2 czyściki do języka do irygatora wp-100 lub wp-300 (0073950102018) Najniższa Cena Online Waterpik JT-100E typowe końcówki do irygatorów marki Waterpik Dysze JT-100E przeznaczone są do charakterystycznej codziennej irygacji jamy ustnej. Końcówki Waterpik JT-100 bardzo precyzyjnie i głęboko oczyszczają przestrzenie pomiędzy zębami i wypłukują pozostałości pokarmu z nad wyraz trudno przystępnych miejsc linii dziąseł. Podczas pracy dysze delikatnie masują dziąsła co skutkuje ich udoskonalonym ukrwieniem i poprawą ich kondycji. Irygacja jamy ustnej nad wyraz zalecana jest dla osób po wszczepieniu implantów, z protezami, a także z problemami dziąseł. w opakowaniu znajdują się 2 szt. Końcówek. Końcówki (dysze) Watrerpik JT-100 pasują do następujących modeli irygatorów: WP-100E/112E, WP-160E, WP-250E, WP-260E, WP-300E, WP-360E, WP-450E/462, WP-660E,662,663/670E, WP-560,562,563, WP-861.Dysze do irygatorów Waterpik ze względów higienicznych zaleca się wymieniać co 6 miesięcy. Dyszę należy przechowywać w odpowiednim, higienicznym miejscu aby zminimalizować ryzyko gromadzenia baterii. Dysze należy odkamieniać regularnie przy okazji oczyszczania samego irygatora przy pomocy środka dezynfekującego REDESEPT.W opakowaniu znajdują się 2 końcówki (dysze) Waterpik JT-100, które posiadają kolorowe pokaźniki dla rozróżnienia dysz.
  • Producent Waterpik 
  • Przeznaczenie do irygatora 
Warto przejrzeć:  Ranking irygatorów Soocas - Jaki najlepszy? Nasze TOP10

Podsumowanie, czyli jaki irygator do 100 zł najlepszy?

Najlepszy irygator do 100 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy irygator do 100 zł w Rankingach – nasze TOP3


Najlepsze irygatory – TOP5 listopad 2023

Jeżeli żaden z powyższych irygatorów do 100 zł nie spełnił oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie polecanych irygatorów innych marek.


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *