Nazdrowieiurode.pl

Zadbaj o swoje zdrowie i urodę z naszym portalem

Kremy

Ranking kremów kokosowych – Jaki najlepszy? Nasze TOP10

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych kremów kokosowych. Poniższe zestawienia są aktualne na kwiecień 2024 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych kremów kokosowych,
 • TOP10 najtańszych promocyjnych kremów kokosowych.

Jakie kremy kokosowe najlepiej wybrać? Ranking na kwiecień 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane kremy kokosowe, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking kremów kokosowych, wraz ze składem, jest aktualizowany na bieżąco.

1☆ Bielenda Krem do depilacji Z MLECZKIEM KOKOSOWYM creme 100.0 ml ☆

Bielenda Krem do depilacji Z MLECZKIEM KOKOSOWYM creme 100.0 ml Najniższa Cena Online Krem do depilacji skóry wrażliwej skłonnej do podrażnień, suchej Aksamitny i delikatny krem dedykowany do ekspresowej depilacji. Łagodnie i starannie eliminuje choćby najkrótsze włoski, czyni depilację efektywną i bezbolesną. Zawiera d-panthenol, a także naturalne regenerujące mleczko kokosowe, szczególnie polecane do łagodnej pielęgnacji skóry wrażliwej, delikatnej i skłonnej do podrażnień. Krem świetny do depilacji okolic bikini, nóg i pach. Efekt: skóra jedwabiście gładka i miękka.skóra wrażliwa, skłonna do podrażnień, sucha. Bikini, nogi, pachyŚRODKI OSTROŻNOŚCI: - NIE WYRZUCAĆ OPAKOWANIA ZEWNĘTRZNEGO (kartonik), ponieważ posiada ono staranne informacje dotyczące używania i środków ostrożności. - Zalecane jest przeprowadzenie testu uczuleniowego: na małą powierzchnię skóry nanieść niewielką ilość preparatu i pozostawić na 10 minut. Nie stosować kremu w wypadku uczucia pieczenia lub wystąpienia podrażnień w ciągu 24 godzin. - Nie stosować na skórę podrażnioną, opaloną, z bliznami, znamionami, wypryskami i innymi zmianami skórnymi, w przypadku używania leków oddziałujących na skórę, a także przed upływem 72 godzin od poprzedniej depilacji. - Po zabiegu poprzez 24 godziny nie stosować dezodorantów albo innych środków zawierających alkohol. - zarówno przed, jak i po zabiegu depilacji nie rozgrzewać ciała gorącą kąpielą. - Unikać kontaktu z błonami śluzowymi. - artykuł dedykowany do depilacji twarzy, ciała i bikini - artykułu nie stosować do depilacji głowy, piersi, okolic odbytu i genitaliów. - Przechowywać temperaturze pokojowej w miejscu niedostępnym dla dzieci. - Stosować zgodnie ze sposobem zastosowania. - Ostrożnie - środek silnie działający. - gromadzi alkalia i tioglikolany. - Do wykorzystania zewnętrznego. W sytuacji połknięcia natychmiast skontaktować się z lekarzem i pokazać mu opakowanie produktu. - Unikać kontaktu z oczami! w sytuacji dostania się preparatu do oczu, natychmiast przepłukać zimną wodą i skontaktować się z lekarzem.
 • Producent Bielenda 
 • Pojemność 100 ml

2☆ Kemon Cramer Color – kremowa farba do włosów z olejem kokosowym, 100ml 7,44 | Głęboki Miedziany Blond (8020936046585) ☆

Kemon Cramer Color – kremowa farba do włosów z olejem kokosowym, 100ml 7,44 | Głęboki Miedziany Blond (8020936046585) Najniższa Cena Online Kemon Cramer Color – kremowa farba do włosów z olejem kokosowym. Objętość: 100 objętość (ml): 100 Nazwa koloru producenta: 7,44 Kolor: Głęboki Miedziany Blond Chcesz zmienićswoich włosów, a równocześnie zadbać o ich efektowny wygląd, kondycję i zapewnić im intensywny blask? Wybierz kremową farbę do włosów z olejem kokosowym Kemon Cramer Color i już po kilkudziesięciu minutach ciesz się nowym, intensywnym odcieniem swych kosmyków. Kemon Cramer Color to profesjonalna, kremowa farba do włosów z olejem kokosowym. Zezwala na wykonanie delikatnego tonowania, pozwala zminimalizować albo w pełni ukryć siwiznę, dodaje włosom niesamowitego połysku i daje możliwość rozjaśnienia włosów o jeden ton. Cramer Color to 49 odcieni podzielonych na 16 kolekcji kolorystycznych. Odcienie można mieszać ze sobą. Farba posiada progresywną technikę, tzw. Technikę tarczy, która przeciwdziała przedwczesnemu utlenianiu koloru. Dzięki niej możesz starannie i bez pośpiechu wymieszać farbę z oksydantem i nałożyć na włosy, zanim tlen zacznie fazę rozwijania pigmentów. Co to oznacza dla Twoich włosów? atrakcyjniejszy i bardziej intensywny odcień, atrakcyjny blask i wydłużoną wytrzymałość koloru. W składzie farby wyszukasz olej kokosowy, który jest jej kluczowym składnikiem. Pozwala uzyskać gładką mieszankę i spójną konsystencję i gwarantuje jej genialne przyleganie do włosów i zapobiega spływaniu, dzięki temu upraszcza genialną aplikację, a tym samym zagwarantuje wspaniałe pokrycie włosów, na dodatek siwych (stopień pokrycia jest zależny od wybranej linii). Niskie stężenie amoniaku powoduje, iż działa delikatnie na strukturę kosmyków i minimalizuje ryzyko ich zniszczenia podczas zabiegu koloryzacji. Farba jest także nad wyraz wydajna. Mocne strony stosowania farby Kemon Cramer Color: zawiera w swoim składzie amoniak; zagwarantuje intensywny, bogaty odcień; dodaje błyskotliwego połysku; przeciwdziała przedwczesnemu utlenianiu koloru; jest łatwa w aplikacji; gwarantuje doskonałe krycie, również siwych włosów (w zależności od wybranej linii); jest sprawna. Sposób wykorzystania: Farba jest łatwa do wymieszania, nałożenia, a także spłukania. Stosuj ją zgodnie z instrukcją umieszczoną na opakowaniu. Mieszanka z oksydantem Kemon Uni Color Oxi: 1:1 ze wszystkimi seriami barw z 3%, 6%, 9%, 12% (10, 20, 30, 40 vol.) 1:1,5 z linią superblondów by uzyskać rozjaśnienie o 4-5 tonów na włosach naturalnych, należy zmieszać 100 ml superblondu z 150 ml oksydantu Uni Color w stężeniu 12% 1:1 z kolekcją supernaturalną (.000) linia utworzona specjalnie do krycia siwych włosów, też tych stanowczo skomplikowanych. Do używania wyłącznie z Uni.Color w stężeniu 9%.
 • Producent Kemon 
 • Kolor miedź 
 • Postać farba 
 • Pojemność 100 ml

3☆ Kemon Cramer Color – kremowa farba do włosów z olejem kokosowym, 100ml 8,3 | Jasny Złoty Blond ☆

Kemon Cramer Color – kremowa farba do włosów z olejem kokosowym, 100ml 8,3 | Jasny Złoty Blond Najniższa Cena Online Kemon Cramer Color – kremowa farba do włosów z olejem kokosowym. Objętość: 100 pojemność (ml): 100 Nazwa koloru producenta: 8,3 Kolor: Jasny Złoty Blond Chcesz zmienićswoich włosów, a równocześnie zadbać o ich atrakcyjny wygląd, kondycję i zapewnić im intensywny połysk? Wybierz kremową farbę do włosów z olejem kokosowym Kemon Cramer Color i już po kilkudziesięciu minutach ciesz się nowym, intensywnym odcieniem swych kosmyków. Kemon Cramer Color to profesjonalna, kremowa farba do włosów z olejem kokosowym. Umożliwia wykonanie delikatnego tonowania, pozwala zminimalizować albo kompletnie ukryć siwiznę, dodaje włosom niesamowitego połysku i daje możliwość rozjaśnienia włosów o jeden ton. Cramer Color to 49 odcieni podzielonych na 16 linii kolorystycznych. Odcienie można mieszać ze sobą. Farba gromadzi postępową technikę, tzw. Technologię tarczy, która przeciwdziała przedwczesnemu utlenianiu koloru. Dzięki niej możesz precyzyjnie i bez pośpiechu wymieszać farbę z oksydantem i nałożyć na włosy, zanim tlen zapoczątkuje fazę rozwijania pigmentów. Co to oznacza dla Twoich włosów? atrakcyjniejszy i bardziej intensywny odcień, atrakcyjny połysk i wydłużoną wytrzymałość koloru. W składzie farby wynajdziesz olej kokosowy, który jest jej kluczowym elementyem. Pozwala uzyskać gładką mieszankę i spójną konsystencję i gwarantuje jej nieprzeciętne przyleganie do włosów i zapobiega spływaniu, dzięki czemu usprawnia znakomitą aplikację, a tym samym gwarantuje nieprzeciętne pokrycie włosów, także siwych (stopień pokrycia jest zależny od wybranej linii). Niskie stężenie amoniaku powoduje, iż działa delikatnie na strukturę kosmyków i minimalizuje ryzyko ich zniszczenia w trakcie zabiegu koloryzacji. Farba jest również bardzo produktywna. Zalety wykorzystywania farby Kemon Cramer Color: posiada w swoim składzie amoniak; zagwarantuje intensywny, bogaty odcień; dodaje błyskotliwego połysku; przeciwdziała przedwczesnemu utlenianiu koloru; jest nietrudna w aplikacji; zapewnia wspaniałe krycie, również siwych włosów (w zależności od wybranej serii); jest sprawna. Sposób użycia: Farba jest łatwa do wymieszania, nałożenia, a także spłukania. Stosuj ją zgodnie z instrukcją umieszczoną na opakowaniu. Mieszanka z oksydantem Kemon Uni Color Oxi: 1:1 ze wszystkimi seriami barw z 3%, 6%, 9%, 12% (10, 20, 30, 40 vol.) 1:1,5 z kolekcją superblondów by uzyskać rozjaśnienie o 4-5 tonów na włosach naturalnych, należy zmieszać 100 ml superblondu z 150 ml oksydantu Uni Color w stężeniu 12% 1:1 z kolekcją supernaturalną (.000) linia utworzona specjalnie do krycia siwych włosów, dodatkowo tych nad wyraz skomplikowanych. Do użytkowania wyłącznie z Uni.Color w stężeniu 9%.
 • Producent Kemon 
 • Kolor blond 
 • Postać farba 
 • Pojemność 100 ml
Warto przejrzeć:  Ranking kremów do depilacji Veet do 50 zł - Jaki najlepszy? Nasze TOP10

5☆ Kemon cramer color – kremowa farba do włosów z olejem kokosowym, 100ml 10,24 | beżowy miedziany platynowy (8020936066866) ☆

Kemon cramer color – kremowa farba do włosów z olejem kokosowym, 100ml 10,24 | beżowy miedziany platynowy (8020936066866) Najniższa Cena Online Kemon Cramer Color – kremowa farba do włosów z olejem kokosowym objętość: 100 objętość (ml): 100 Nazwa koloru producenta: 10,24 Kolor: Beżowy Miedziany Platynowy Chcesz zmienićswych włosów, a równocześnie zadbać o ich przepiękny wygląd, kondycję i zapewnić im intensywny połysk? Wybierz kremową farbę do włosów z olejem kokosowym Kemon Cramer Color i już po kilkudziesięciu minutach ciesz się nowym, intensywnym odcieniem swoich kosmyków. Kemon Cramer Color to profesjonalna, kremowa farba do włosów z olejem kokosowym. Umożliwia wykonanie delikatnego tonowania, pozwala zminimalizować albo całkowicie ukryć siwiznę, dodaje włosom niesamowitego połysku i daje możliwość rozjaśnienia włosów o jeden ton. Cramer Color to 49 odcieni podzielonych na 16 kolekcji kolorystycznych. Odcienie można mieszać ze sobą. Farba mieści innowacyjną technologię, tzw. Technikę tarczy, która przeciwdziała przedwczesnemu utlenianiu koloru. Dzięki niej możesz precyzyjnie i bez pośpiechu wymieszać farbę z oksydantem i nałożyć na włosy, zanim tlen zacznie fazę rozwijania pigmentów. Co to oznacza dla Twoich włosów? ładniejszy i bardziej intensywny odcień, efektowny blask i wydłużoną wytrzymałość koloru. W składzie farby odszukasz olej kokosowy, który jest jej kluczowym komponentyem. Pozwala uzyskać gładką mieszankę i spójną konsystencję oraz zagwarantuje jej doskonałe przyleganie do włosów i zapobiega spływaniu, dzięki czemu usprawnia nadzwyczajną aplikację, a tym samym gwarantuje wyśmienite pokrycie włosów, ponadto siwych (stopień pokrycia jest zależny od wybranej serii). Niskie stężenie amoniaku powoduje, iż działa delikatnie na strukturę kosmyków i minimalizuje ryzyko ich zniszczenia podczas zabiegu koloryzacji. Farba jest również wyjątkowo efektywna. Zalety stosowania farby Kemon Cramer Color: zapewnia intensywny, bogaty odcień; dodaje efektownego połysku; przeciwdziała przedwczesnemu utlenianiu koloru; jest nietrudna w aplikacji; zapewnia nadzwyczajne krycie, na dodatek siwych włosów (w zależności od wybranej kolekcji); jest produktywna. Sposób zastosowania: Farba jest nieskomplikowana do wymieszania, nałożenia oraz spłukania. Stosuj ją zgodnie z instrukcją umieszczoną na opakowaniu. Mieszanka z oksydantem Kemon Uni Color Oxi: 1:1 ze wszystkimi seriami kolorów z 3%, 6%, 9%, 12% (10, 20, 30, 40 vol.) 1:1,5 z linią superblondów żeby uzyskać rozjaśnienie o 4-5 tonów na włosach naturalnych, należy zmieszać 100 ml superblondu z 150 ml oksydantu Uni Color w stężeniu 12% 1:1 z linią supernaturalną (.000) linia utworzona specjalnie do krycia siwych włosów, w dodatku tych istotnie trudnych. Do wykorzystywania wyłącznie z Uni.Color w stężeniu 9%.
 • Producent Kemon 
 • Kolor miedź 
 • Postać farba 
 • Pojemność 100 ml

7☆ Kemon Cramer Color – kremowa farba do włosów z olejem kokosowym, 100ml 3,21 | Ciemny Beżowy Popielaty Brąz, kolor brąz ☆

Kemon Cramer Color – kremowa farba do włosów z olejem kokosowym, 100ml 3,21 | Ciemny Beżowy Popielaty Brąz, kolor brąz Najniższa Cena Online Kemon Cramer Color – kremowa farba do włosów z olejem kokosowym. Pojemność: 100 pojemność (ml): 100 Nazwa koloru producenta: 3,21 Kolor: Ciemny Beżowy Popielaty Brąz Chcesz zmienićswych włosów, a jednocześnie zadbać o ich przepiękny wygląd, kondycję i zapewnić im intensywny połysk? Wybierz kremową farbę do włosów z olejem kokosowym Kemon Cramer Color i już po kilkudziesięciu minutach ciesz się nowym, intensywnym odcieniem swych kosmyków. Kemon Cramer Color to profesjonalna, kremowa farba do włosów z olejem kokosowym. Umożliwia wykonanie delikatnego tonowania, pozwala zminimalizować albo w pełni ukryć siwiznę, dodaje włosom niesamowitego połysku i daje możliwość rozjaśnienia włosów o jeden ton. Cramer Color to 49 odcieni podzielonych na 16 linii kolorystycznych. Odcienie można mieszać ze sobą. Farba zawiera innowacyjną technologię, tzw. Technologię tarczy, która przeciwdziała przedwczesnemu utlenianiu koloru. Dzięki niej możesz dokładnie i bez pośpiechu wymieszać farbę z oksydantem i nałożyć na włosy, zanim tlen zapoczątkuje fazę rozwijania pigmentów. Co to oznacza dla Twoich włosów? ładniejszy i bardziej intensywny odcień, piękny lśnienie i wydłużoną odporność koloru. W składzie farby odszukasz olej kokosowy, który jest jej kluczowym składnikiem. Pozwala uzyskać gładką mieszankę i spójną konsystencję oraz zapewnia jej genialne przyleganie do włosów i uniemożliwia spływaniu, dzięki czemu upraszcza nadzwyczajną aplikację, a tym samym gwarantuje nieprzeciętne pokrycie włosów, jeszcze siwych (stopień pokrycia jest zależny od wybranej linii). Niskie stężenie amoniaku powoduje, iż działa delikatnie na strukturę kosmyków i minimalizuje ryzyko ich zniszczenia w trakcie zabiegu koloryzacji. Farba jest dodatkowo niezwykle efektywna. Atuty wykorzystywania farby Kemon Cramer Color: mieści w swoim składzie amoniak; zapewnia intensywny, bogaty odcień; dodaje spektakularnego połysku; przeciwdziała przedwczesnemu utlenianiu koloru; jest przystępna w aplikacji; zapewnia nieprzeciętne krycie, także siwych włosów (w zależności od wybranej linii); jest produktywna. Sposób wykorzystania: Farba jest łatwa do wymieszania, nałożenia i spłukania. Stosuj ją zgodnie z instrukcją umieszczoną na opakowaniu. Mieszanka z oksydantem Kemon Uni Color Oxi: 1:1 ze wszystkimi seriami barw z 3%, 6%, 9%, 12% (10, 20, 30, 40 vol.) 1:1,5 z serią superblondów żeby uzyskać rozjaśnienie o 4-5 tonów na włosach naturalnych, należy zmieszać 100 ml superblondu z 150 ml oksydantu Uni Color w stężeniu 12% 1:1 z serią supernaturalną (.000) linia utworzona specjalnie do krycia siwych włosów, ponadto tych stanowczo trudnych. Do użytkowania wyłącznie z Uni.Color w stężeniu 9%.
 • Producent Kemon 
 • Kolor brąz 
 • Postać farba 
 • Pojemność 100 ml

8☆ cramer color – kremowa farba do włosów z olejem kokosowym, 100ml 7,55 | głęboki czerwony blond marki Kemon ☆

cramer color – kremowa farba do włosów z olejem kokosowym, 100ml 7,55 | głęboki czerwony blond marki Kemon Najniższa Cena Online Kemon Cramer Color – kremowa farba do włosów z olejem kokosowym objętość: 100 pojemność (ml): 100 Nazwa koloru producenta: 7,55 Kolor: Głęboki Czerwony Blond Chcesz zmienićswych włosów, a równocześnie zadbać o ich przepiękny wygląd, kondycję i zapewnić im intensywny blask? Wybierz kremową farbę do włosów z olejem kokosowym Kemon Cramer Color i już po kilkudziesięciu minutach ciesz się nowym, intensywnym odcieniem swych kosmyków. Kemon Cramer Color to profesjonalna, kremowa farba do włosów z olejem kokosowym. Umożliwia wykonanie delikatnego tonowania, pozwala zminimalizować albo kompletnie ukryć siwiznę, dodaje włosom niesamowitego połysku i daje możliwość rozjaśnienia włosów o jeden ton. Cramer Color to 49 odcieni podzielonych na 16 serii kolorystycznych. Odcienie można mieszać ze sobą. Farba gromadzi innowacyjną technologię, tzw. Technologię tarczy, która przeciwdziała przedwczesnemu utlenianiu koloru. Dzięki niej możesz starannie i bez pośpiechu wymieszać farbę z oksydantem i nałożyć na włosy, zanim tlen zacznie fazę rozwijania pigmentów. Co to oznacza dla Twoich włosów? efektowniejszy i bardziej intensywny odcień, piękny blask i wydłużoną solidność koloru. W składzie farby odszukasz olej kokosowy, który jest jej kluczowym składnikiem. Pozwala uzyskać gładką mieszankę i spójną konsystencję oraz zagwarantuje jej nieprzeciętne przyleganie do włosów i zapobiega spływaniu, dzięki czemu upraszcza rewelacyjną aplikację, a tym samym gwarantuje rewelacyjne pokrycie włosów, również siwych (stopień pokrycia jest zależny od wybranej kolekcji). Niskie stężenie amoniaku powoduje, że działa delikatnie na strukturę kosmyków i minimalizuje ryzyko ich zniszczenia w trakcie zabiegu koloryzacji. Farba jest ponadto bardzo produktywna. Mocne strony wykorzystywania farby Kemon Cramer Color: gwarantuje intensywny, bogaty odcień; dodaje efektownego połysku; przeciwdziała przedwczesnemu utlenianiu koloru; jest łatwa w aplikacji; gwarantuje rewelacyjne krycie, na dodatek siwych włosów (w zależności od wybranej serii); jest efektywna. Sposób zastosowania: Farba jest prosta do wymieszania, nałożenia, a także spłukania. Stosuj ją zgodnie z instrukcją umieszczoną na opakowaniu. Mieszanka z oksydantem Kemon Uni Color Oxi: 1:1 ze wszystkimi seriami kolorów z 3%, 6%, 9%, 12% (10, 20, 30, 40 vol.) 1:1,5 z linią superblondów żeby uzyskać rozjaśnienie o 4-5 tonów na włosach naturalnych, należy zmieszać 100 ml superblondu z 150 ml oksydantu Uni Color w stężeniu 12% 1:1 z linią supernaturalną (.000) seria utworzona specjalnie do krycia siwych włosów, także tych bardzo skomplikowanych. Do stosowania wyłącznie z Uni.Color w stężeniu 9%.
 • Producent Kemon 
 • Kolor czerwień 
 • Postać farba 
 • Pojemność 100 ml

9☆ Kemon cramer color – kremowa farba do włosów z olejem kokosowym, 100ml 5 | jasny brąz ☆

Kemon cramer color – kremowa farba do włosów z olejem kokosowym, 100ml 5 | jasny brąz Najniższa Cena Online Kemon, Cramer Color – kremowa farba do włosów z olejem kokosowym pojemność: 100 objętość (ml): 100 Nazwa koloru producenta: 5 Kolor: Jasny Brąz Chcesz zmienićswoich włosów, a równocześnie zadbać o ich efektowny wygląd, kondycję i zapewnić im intensywny lśnienie? Wybierz kremową farbę do włosów z olejem kokosowym Kemon, Cramer Color i już po kilkudziesięciu minutach ciesz się nowym, intensywnym odcieniem swych kosmyków. Kemon, Cramer Color to profesjonalna, kremowa farba do włosów z olejem kokosowym. Zezwala na wykonanie delikatnego tonowania, pozwala zminimalizować albo w pełni ukryć siwiznę, dodaje włosom niesamowitego połysku i daje możliwość rozjaśnienia włosów o jeden ton. Cramer Color to 49 odcieni podzielonych na 16 kolekcji kolorystycznych. Odcienie można mieszać ze sobą. Farba mieści innowacyjną technikę, tzw. Technikę tarczy, która przeciwdziała przedwczesnemu utlenianiu koloru. Dzięki niej możesz precyzyjnie i bez pośpiechu wymieszać farbę z oksydantem i nałożyć na włosy, zanim tlen zainicjuje fazę rozwijania pigmentów. Co to oznacza dla Twoich włosów? ładniejszy i bardziej intensywny odcień, atrakcyjny lśnienie i wydłużoną wytrzymałość koloru. W składzie farby odnajdziesz olej kokosowy, który jest jej kluczowym elementyem. Pozwala uzyskać gładką mieszankę i spójną konsystencję, a także gwarantuje jej idealne przyleganie do włosów i uniemożliwia spływaniu, dzięki temu usprawnia idealną aplikację, a tym samym gwarantuje nadzwyczajne pokrycie włosów, również siwych (stopień pokrycia jest zależny od wybranej kolekcji). Niskie stężenie amoniaku powoduje, iż działa delikatnie na strukturę kosmyków i minimalizuje ryzyko ich zniszczenia podczas zabiegu koloryzacji. Farba jest w dodatku niezwykle skuteczna. Zalety używania farby Kemon, Cramer Color: zapewnia intensywny, bogaty odcień; dodaje spektakularnego połysku; przeciwdziała przedwczesnemu utlenianiu koloru; jest łatwa w aplikacji; zagwarantuje genialne krycie, w dodatku siwych włosów (w zależności od wybranej kolekcji); jest sprawna. Sposób użycia: Farba jest przystępna do wymieszania, nałożenia oraz spłukania. Stosuj ją zgodnie z instrukcją umieszczoną na opakowaniu. Mieszanka z oksydantem Kemon, Uni Color Oxi: 1:1 ze wszystkimi seriami barw z 3%, 6%, 9%, 12% (10, 20, 30, 40 vol.) 1:1,5 z serią superblondów aby uzyskać rozjaśnienie o 4-5 tonów na włosach naturalnych, należy zmieszać 100 ml superblondu z 150 ml oksydantu Uni Color w stężeniu 12% 1:1 z kolekcją supernaturalną (.000) kolekcja utworzona specjalnie do krycia siwych włosów, dodatkowo tych szczególnie nieprzystępnych. Do wykorzystywania wyłącznie z Uni.Color w stężeniu 9%.
 • Producent Kemon 
 • Kolor brąz 
 • Postać farba 
 • Pojemność 100 ml
Warto przejrzeć:  Ranking kremów na atopowe zapalenie skóry do 150 zł - Jaki najlepszy? Nasze TOP10

Najtańsze kremy kokosowe – Ranking kwiecień 2024 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze kremy kokosowe, często oferowane w promocji i na wyprzedażach, wraz z ich opisem oraz specyfikacją. Ranking bardzo tanich kremów kokosowych jest aktualizowany na bieżąco.

1☆ Bielenda Krem do depilacji Z MLECZKIEM KOKOSOWYM creme 100.0 ml ☆

Bielenda Krem do depilacji Z MLECZKIEM KOKOSOWYM creme 100.0 ml Najniższa Cena Online Krem do depilacji skóry wrażliwej skłonnej do podrażnień, suchej Aksamitny i delikatny krem asygnowany do ekspresowej depilacji. Łagodnie i precyzyjnie likwiduje nawet najkrótsze włoski, czyni depilację skuteczną i bezbolesną. Gromadzi d-panthenol i naturalne regenerujące mleczko kokosowe, stanowczo sugerowane do łagodnej pielęgnacji skóry wrażliwej, delikatnej i skłonnej do podrażnień. Krem wyśmienity do depilacji okolic bikini, nóg i pach. Efekt: skóra jedwabiście gładka i miękka.skóra wrażliwa, skłonna do podrażnień, sucha. Bikini, nogi, pachyŚRODKI OSTROŻNOŚCI: - NIE WYRZUCAĆ OPAKOWANIA ZEWNĘTRZNEGO (kartonik), ponieważ gromadzi ono precyzyjne dane dotyczące wykorzystywania i środków ostrożności. - Zalecane jest przeprowadzenie testu uczuleniowego: na małą powierzchnię skóry nanieść niewielką liczba preparatu i pozostawić na 10 minut. Nie stosować kremu w wypadku uczucia pieczenia lub wystąpienia podrażnień w ciągu 24 godzin. - Nie stosować na skórę podrażnioną, opaloną, z bliznami, znamionami, wypryskami i innymi zmianami skórnymi, w przypadku używania leków oddziałujących na skórę oraz przed upływem 72 godzin od poprzedniej depilacji. - Po zabiegu poprzez 24 godziny nie stosować dezodorantów albo innych środków zawierających alkohol. - równocześnie przed, jak i po zabiegu depilacji nie rozgrzewać ciała gorącą kąpielą. - Unikać kontaktu z błonami śluzowymi. - produkt dedykowany do depilacji twarzy, ciała i bikini - towaru nie stosować do depilacji głowy, piersi, okolic odbytu i genitaliów. - Przechowywać temperaturze pokojowej w miejscu niedostępnym dla dzieci. - Stosować zgodnie ze sposobem użycia. - Ostrożnie - środek silnie działający. - mieści alkalia i tioglikolany. - Do stosowania zewnętrznego. W przypadku połknięcia natychmiast skontaktować się z lekarzem i pokazać mu opakowanie artykułu. - Unikać kontaktu z oczami! w sytuacji dostania się preparatu do oczu, natychmiast przepłukać zimną wodą i skontaktować się z lekarzem.
 • Producent Bielenda 
 • Pojemność 100 ml

3☆ krem kokosowy uniwersalny do twarzy,ciała i dłoni 100 ml marki Nacomi ☆

krem kokosowy uniwersalny do twarzy,ciała i dłoni 100 ml marki Nacomi Najniższa Cena Online Naturalny Krem kokosowy - ciało, twarz, dłonieEgzotyczne plaże, lazurowe zatoki i aromat soczystych kokosów... Pielęgnacja naturalnymi, aromatycznymi olejami pochodzącymi prosto z dzikich wysp to najkorzystniejszy podarunek, jaki możesz dać swej skórze. Delikatny powiew wiatru i piasek pod stopami... Dzisiaj możesz zatrzymać aromat ciepłych promieni słońca na swojej jedwabiście miękkiej skórze choćby w mroźne dni! Co to jest? Biały, mięsisty miąższ kokosa daje nam to, co w naturze najcenniejsze - głęboko odżywczy, intensywnie nawilżający i odmładzający komponent - olej kokosowy. Przy produkcji kosmetyków Nacomi użytkowany jest nierafinowany olej kokosowy, który wykazuje silne działanie nawilżające i wzmacniające; aktywuje skórę do regeneracji. Olej kokosowy zaliczany jest do tzw. Lekkich olejów - nie obciąża on nadmiernie skóry i nie zatyka porów - dlatego mogą go stosować osoby z tendencją do wyprysków i zaskórników. Krem kokosowy mimo lekkiej formuły może być użytkowany jednocześnie latem jak i zimą - wyśmienicie chroni przed niszczącym działaniem czynników zewnętrznych - wiatrem, zimnem i promieniami słonecznymi. Skład i właściwości: Olej kokosowy nierafinowany Nierafinowany olej kokosowy jest wysoce odżywczym elementyem, posiadającym mnóstwo zastosowań. Aktualnie używa się go do pielęgnacji włosów, twarzy i ciała - ma intensywne działanie nawilżające, wzmacnia strukturę skóry i stymuluje ją do regeneracji. Nieszablonową cechą oleju kokosowego jest to,broni on przed działaniem szkodliwego promieniowania słonecznego, a także nadzwyczajnie sprawdza się w sytuacji podrażnień po opalaniu. Witamina E Przy produkcji kosmetyków Nacomi konserwant - czyli witamina E - jest równocześnie komponentyem doskonale wpływającym na zachowanie młodej, jędrnej skóry. Witamina E jest zwana witaminą młodości - działa intensywnie nawilżająco i przeciwstarzeniowo, ma liczne parametry antyoksydacyjne. W dodatku wzmacnia strukturę skóry, dzięki czemu jest ona bardziej wytrzymała na działanie czynników zewnętrznych, takich jak zimny wiatr i promienie słoneczne. Jak używać? Krem kokosowy asygnowany jest do pielęgnacji całego ciała - twarzy, dłoni i dłoni. Niewielką liczba kosmetyku należy lekko rozgrzać w rąk i wcierać w skórę okrężnymi ruchami, tak często, jak to tylko konieczne. Ciekawostki: Olej z miąższu kokosa jest niezwykle wielofunkcyjnym kosmetykiem naturalnym. Wspaniale sprawdza się jako baza produktów asygnowanych do pielęgnacji skóry i włosów, nawilżając, wzmacniając i regenerując je. Kupując kosmetyki na bazie oleju kokosowego należy upewnić się, czy w ich skład wchodzi nierafinowany olej kokosowy, o sporo bardziej wartościowy, posiadający widocznie więcej aktywnych części odżywczych niż ten rafinowany. Dodatkowym plusem oleju nierafinowanego jest jego obłędny, egzotyczny aromat, który utrzymuje się długo na skórze i poprzez cały dzień wprawia w pozytywny nastrój.
 • Producent Nacomi 
 • Pojemność 100 ml

4☆ Nacomi Kremowe masło do ciała o zapachu bambusa i mleka kokosowego, 100 ml (5901878684987) ☆

Nacomi Kremowe masło do ciała o zapachu bambusa i mleka kokosowego, 100 ml (5901878684987) Najniższa Cena Online Nacomi Kremowe masło do ciała o zapachu bambusa i mleka kokosowego to specyficzny kosmetyk do codziennej pielęgnacji ciała. Ze względu na swoje nawilżające i odżywcze właściwości, towar polecany jest jako masło do skóry suchej. W dodatku Nacomi Body butter o zapachu bambusa i mleka kokosowego genialnie regeneruje skórę, zmiękcza ją i uelastycznia. Kosmetyk chroni także skórę przed czynnikami zewnętrznymi. Wybierz Nacomi Kremowe masło do ciała o zapachu bambusa i mleka kokosowego i zapewnij skórze najlepszą pielęgnację.OpisWiecznie sucha skóra przyprawia Cię o zawrót głowy? Zamknij oczy i wyobraź sobie relaksujący azjatycki ogród, gdzie delikatne nuty bambusa łączą się z pociągającym zapachem mleka kokosowego. Nacomi Kremowe masło do ciała o zapachu bambusa i mleka kokosowego oprócz przyjemnego zapachu mieści zasobność naturalnych składników, które łączą się, żeby dostarczyć Twojej skórze intensywnego odżywienia i nawilżenia. Kosmetyk polecany jest jako masło do skóry suchej, lecz nie tylko.Masło do ciała o delikatnej kremowej konsystencji przywróci skórze naturalną miękkość, rozciągliwość i zdrowy wygląd. Zawarte masło shea, znane ze swych cechy nawilżających i regenerujących, głęboko odżywi Twoją skórę i sprawi, że stanie się gładsza i bardziej promienna. W dodatku masło kakaowe, pomaga w regeneracji skóry, gwarantując ochronę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.Dzięki olejowi słonecznikowemu i olejowi macadamia masło Nacomi Body butter dostarcza skórze niezbędnych kwasów tłuszczowych, które pomagają ją zmiękczyć oraz wzmacniają jej sprężystość i rozciągliwość. Sorbitol, naturalny humektant, przyciąga i zatrzymuje wilgoć w skórze, gwarantując jej trafne nawilżenie poprzez długi czas.Skład wzbogacony o wodę kokosową świetnie nawilża i odświeża skórę, pozostawiając ją promienną i całkowitą energii. W dodatku woda kokosowa wyrównuje jej koloryt, a wraz z zawartą witaminą E pomaga chronić skórę przed krzywdzącym działaniem wolnych rodników, zachowując jej młodzieńczy wygląd.DawkowanieSposób wykorzystania:Niewielką ilość masła wmasuj w skórę, aż do pełnego wchłonięcia. Towar do wykorzystywania zewnętrznego.SkładAqua, Butyrospermum Parkii Butter, Cetearyl Alcohol, Polyglyceryl-3 Distearate, Cetyl Alcohol, Helianthus Annuus Seed Oil, Theobroma Cacao Seed Butter, Glycerin, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Sorbitol, Parfum, Triethyl Citrate, Tocopheryl Acetate, Cocos Nucifera Fruit Extract, Glyceryl Stearate Citrate, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Lactic Acid, Sodium Hydroxide, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Potassium Sorbate, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral, Citronellol, Coumarin, Limonene, Linalool.PrzechowywaniePrzechowywać w temperaturze pokojowej.
 • Producent NACOMI 
 • Pojemność 100 ml
Warto przejrzeć:  Ranking kremów na dzień Duetus do 50 zł - Jaki najlepszy? Nasze TOP10

7☆ Bielenda Krem kokosowy do twarzy cocoon effect 50ml coconut milk ☆

Bielenda Krem kokosowy do twarzy cocoon effect 50ml coconut milk Najniższa Cena Online W prostocie tkwi naturalne piękno. Idąc za tą myślą, chcemy przedstawić Ci prawdziwie ascetyczną i świadomą pielęgnację w duchu #cleanbeauty. Oto kokosowa linia do twarzy Coconut Milk, która wyznaje zasadę, iż mniej znaczy więcej. Zapoznaj z nią swoją skórę, a zagwarantujemy, że pokocha ją od pierwszej aplikacji!Silnie nawilżający krem kokosowy Coconut Milk to bezpieczny kosmetyk do codziennej pielęgnacji każdego rodzaju skóry, który zapewni cudowne uczucie nawilżenia, gładkości i miękkości. Krem świetnie się wchłania i otula skórę, pozwalając na trafną przyswajalność dobroczynnych elementów aktywnych i stwarzając na jej powierzchni tzw. Cocoon effect.Krem zawiera poniższe składniki aktywne:Mleczko kokosowe – kompilację w 100% naturalnego oleju kokosowego i wody kokosowej, która ma silne cechy nawilżające i łagodzące.Synbiotyk - połączenie probiotyku z prebiotykiem, które gwarantuje aktywizację i wsparcie mikrobiomu skóry oraz przywraca równowagę.Co go uwydatnia?krótki, klarowny skład – bez obaw, wyjaśnimy ci pochodzenie każdego składnika;Jest bezpieczny – mieści elementy od sprawdzonych, certyfikowanych dostawców;ma wegańską formułę – nie gromadzi składników pochodzenia odzwierzęcego, jest adekwatny dla wegan i wegetarian;Jest #skinfriendly – nie posiada substancji, które mogłyby podrażnić Twoją skórę lub być dla niej destrukcyjne;posiada aż 99% komponentów pochodzenia naturalnego – posiada to co z natury najlepsze;Jest #crueltyfree – tak jak ty, też kochamy zwierzęta, dlatego nie testujemy na nich naszych kosmetyków, co potwierdza organizacja PETA;Jest zapakowany w kartonik z dokumentem FSC - kupując ten produkt pomagasz dbać o lasy na całym świecieoraz słoiczek produkowany w 30% ze stłuczki poprodukcyjnej.
 • Producent Bielenda 

8☆ cramer color – kremowa farba do włosów z olejem kokosowym, 100ml cl,13 | korektor anti-red marki Kemon ☆

cramer color – kremowa farba do włosów z olejem kokosowym, 100ml cl,13 | korektor anti-red marki Kemon Najniższa Cena Online Kemon Cramer Color – kremowa farba do włosów z olejem kokosowym. Pojemność: 100 objętość (ml): 100 Nazwa koloru producenta: Cl.13 Kolor: Korektor Anti-Red Chcesz zmienićswych włosów, a jednocześnie zadbać o ich przepiękny wygląd, kondycję i zapewnić im intensywny lśnienie? Wybierz kremową farbę do włosów z olejem kokosowym Kemon Cramer Color i już po kilkudziesięciu minutach ciesz się nowym, intensywnym odcieniem swoich kosmyków. Kemon Cramer Color to profesjonalna, kremowa farba do włosów z olejem kokosowym. Umożliwia wykonanie delikatnego tonowania, pozwala zminimalizować albo w pełni ukryć siwiznę, dodaje włosom niesamowitego połysku i daje możliwość rozjaśnienia włosów o jeden ton. Cramer Color to 49 odcieni podzielonych na 16 serii kolorystycznych. Odcienie można mieszać ze sobą. Farba zawiera progresywną technikę, tzw. Technikę tarczy, która przeciwdziała przedwczesnemu utlenianiu koloru. Dzięki niej możesz starannie i bez pośpiechu wymieszać farbę z oksydantem i nałożyć na włosy, zanim tlen zacznie fazę rozwijania pigmentów. Co to oznacza dla Twoich włosów? atrakcyjniejszy i bardziej intensywny odcień, piękny lśnienie i wydłużoną solidność koloru. W składzie farby wynajdziesz olej kokosowy, który jest jej kluczowym elementyem. Pozwala uzyskać gładką mieszankę i spójną konsystencję i zapewnia jej nieprzeciętne przyleganie do włosów i uniemożliwia spływaniu, dzięki temu upraszcza nieprzeciętną aplikację, a tym samym zagwarantuje wyśmienite pokrycie włosów, ponadto siwych (stopień pokrycia jest zależny od wybranej serii). Niskie stężenie amoniaku sprawia, że działa delikatnie na strukturę kosmyków i minimalizuje ryzyko ich zniszczenia podczas zabiegu koloryzacji. Farba jest ponadto szczególnie skuteczna. Zalety użytkowania farby Kemon Cramer Color: gromadzi w swoim składzie amoniak; zapewnia intensywny, bogaty odcień; dodaje pięknego połysku; przeciwdziała przedwczesnemu utlenianiu koloru; jest łatwa w aplikacji; zagwarantuje wyśmienite krycie, na dodatek siwych włosów (w zależności od wybranej serii); jest sprawna. Sposób użycia: Farba jest nieskomplikowana do wymieszania, nałożenia i spłukania. Stosuj ją zgodnie z instrukcją umieszczoną na opakowaniu. Mieszanka z oksydantem Kemon Uni Color Oxi: 1:1 ze wszystkimi seriami barw z 3%, 6%, 9%, 12% (10, 20, 30, 40 vol.) 1:1,5 z linią superblondów żeby uzyskać rozjaśnienie o 4-5 tonów na włosach naturalnych, należy zmieszać 100 ml superblondu z 150 ml oksydantu Uni Color w stężeniu 12% 1:1 z serią supernaturalną (.000) linia utworzona specjalnie do krycia siwych włosów, również tych szczególnie nieprzystępnych. Do użytkowania wyłącznie z Uni.Color w stężeniu 9%.
 • Producent Kemon 
 • Kolor czerwień 
 • Postać farba 
 • Pojemność 100 ml

9☆ Kemon Cramer Color – kremowa farba do włosów z olejem kokosowym, 100ml 5,55 | Jasny Głęboki Czerwony Brąz (8020936077299) ☆

Kemon Cramer Color – kremowa farba do włosów z olejem kokosowym, 100ml 5,55 | Jasny Głęboki Czerwony Brąz (8020936077299) Najniższa Cena Online Kemon Cramer Color – kremowa farba do włosów z olejem kokosowym pojemność: 100 pojemność (ml): 100 Nazwa koloru producenta: 5,55 Kolor: Jasny Głęboki Czerwony Brąz Chcesz zmienićswoich włosów, a równocześnie zadbać o ich piękny wygląd, kondycję i zapewnić im intensywny lśnienie? Wybierz kremową farbę do włosów z olejem kokosowym Kemon Cramer Color i już po kilkudziesięciu minutach ciesz się nowym, intensywnym odcieniem swoich kosmyków. Kemon Cramer Color to profesjonalna, kremowa farba do włosów z olejem kokosowym. Pozwala na wykonanie delikatnego tonowania, pozwala zminimalizować albo kompletnie ukryć siwiznę, dodaje włosom niesamowitego połysku i daje możliwość rozjaśnienia włosów o jeden ton. Cramer Color to 49 odcieni podzielonych na 16 linii kolorystycznych. Odcienie można mieszać ze sobą. Farba mieści nowoczesną technologię, tzw. Technikę tarczy, która przeciwdziała przedwczesnemu utlenianiu koloru. Dzięki niej możesz dokładnie i bez pośpiechu wymieszać farbę z oksydantem i nałożyć na włosy, zanim tlen rozpocznie fazę rozwijania pigmentów. Co to oznacza dla Twoich włosów? piękniejszy i bardziej intensywny odcień, ładny blask i wydłużoną trwałość koloru. W składzie farby znajdziesz olej kokosowy, który jest jej kluczowym elementyem. Pozwala uzyskać gładką mieszankę i spójną konsystencję oraz zagwarantuje jej świetne przyleganie do włosów i uniemożliwia spływaniu, dzięki temu ułatwia perfekcyjną aplikację, a tym samym zagwarantuje wyśmienite pokrycie włosów, w dodatku siwych (stopień pokrycia jest zależny od wybranej linii). Niskie stężenie amoniaku powoduje, że działa delikatnie na strukturę kosmyków i minimalizuje ryzyko ich zniszczenia podczas zabiegu koloryzacji. Farba jest ponadto wyjątkowo wydajna. Zalety używania farby Kemon Cramer Color: gwarantuje intensywny, bogaty odcień; dodaje spektakularnego połysku; przeciwdziała przedwczesnemu utlenianiu koloru; jest przystępna w aplikacji; zapewnia doskonałe krycie, też siwych włosów (w zależności od wybranej serii); jest efektywna. Sposób zastosowania: Farba jest nietrudna do wymieszania, nałożenia oraz spłukania. Stosuj ją zgodnie z instrukcją umieszczoną na opakowaniu. Mieszanka z oksydantem Kemon Uni Color Oxi: 1:1 ze wszystkimi seriami kolorów z 3%, 6%, 9%, 12% (10, 20, 30, 40 vol.) 1:1,5 z serią superblondów by uzyskać rozjaśnienie o 4-5 tonów na włosach naturalnych, należy zmieszać 100 ml superblondu z 150 ml oksydantu Uni Color w stężeniu 12% 1:1 z linią supernaturalną (.000) seria utworzona specjalnie do krycia siwych włosów, w dodatku tych istotnie skomplikowanych. Do używania wyłącznie z Uni.Color w stężeniu 9%.
 • Producent Kemon 
 • Kolor brąz 
 • Postać farba 
 • Pojemność 100 ml

Podsumowanie, czyli jaki krem kokosowy najlepszy?

Najlepsze kremy kokosowe w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze kremy kokosowe w Rankingach – nasze TOP3


Dobre Kremy do rąk – Zestawienie kwiecień 2024

Jeżeli żaden z powyższych kremów kokosowych nie spełnił oczekiwań lub kremy nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych kremów do rąk.