Nazdrowieiurode.pl

Zadbaj o swoje zdrowie i urodę z naszym portalem

Kremy

Ranking kremów na rozszerzone pory – Jaki najlepszy? Nasze TOP10

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych kremów na rozszerzone pory. Poniższe zestawienia są aktualne na grudzień 2022 i zawierają rankingi:

  • TOP10 najchętniej wybieranych kremów na rozszerzone pory,
  • TOP10 najtańszych kremów na rozszerzone pory.

Jakie kremy na rozszerzone pory najlepiej wybrać? Ranking na grudzień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane kremy na rozszerzone pory, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking kremów na rozszerzone pory, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

1☆ Fitomed Krem Cera z Rozszerzonymi Porami NR11 50ml, 103-5907504400433 ☆

Fitomed Krem Cera z Rozszerzonymi Porami NR11 50ml, 103-5907504400433 Najniższa Cena Online  FITOMED Mój krem nr 11 ZIOŁOWY do cery mieszanej i tłustej objętość: 50ml Najważniejsze składniki: świeży napar ziołowy z oczaru wirginijskiego, pięciornika i skrzypu, olej z czarnuszki siewnej. Działanie: opiera się na obecnym w kremie wyciągu wodnym z ziół (80%) o wysokiej zawartości garbników o właściwościach ściągających zwiększone pory, konwencjonalnie stosowanych w fitoterapii. Dodatek oleju z czarnuszki siewnej stabilizuje barierę lipidową naskórka. Przeznaczenie: do cery tłustej i mieszanej z zwiększonymi porami. Atrybuty: krem o charakterze naturalnym. Dopuszcza się wahanie odcieni kremu od beżowego do jasnobrązowego. Dopuszcza się istnienie małej różnicy w zapachu i barwie poszczególnych partii kremu, gdyż nie mieści on nienaturalnych barwników i substancji zapachowych, a wahania koloru i zapachu spowodowane są zastosowaniem elementów naturalnych pochodzących z kolejnych linii dostaw. Powyższe różnice w zapachu, barwie i konsystencji nie mają wpływu na jakość pielęgnacyjną kremu. Nie posiada: substancji zapachowych, parabenów, barwników. Skład INCI: Aqua, Glycerin, Ethylhexyl Palmitate, Vitis Vinifera Seed Oil, Cetearyl Alcohol, Cetearyl Glucoside, Hamamelis Virginiana Bark Extract, Equisetum Arvense Extract, Potentilla Erecta Extract, Calendula Officinalis Flower Extract, Hydroxyethyl Acrylate, Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Nigella Sativa Seed Oil, Theobroma Cacao Seed Butter, Trilaureth-4 Phosphate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Citric Acid. Prezentowane kosmetyki są nowe, oryginalne i pochodzą z polskiej dystrybucji Zapraszamy do poznania się z szerszą ofertą kosmetyków z naszego asortymentu na innych naszych aukcjach. ZAPRASZAMY!...
  • Producent Fitomed 
  • Pojemność 50 ml
Warto przejrzeć:  Ranking kremów do depilacji dla mężczyzn do 60 zł - Jaki najlepszy? Nasze TOP10

Najtańsze kremy na rozszerzone pory – Ranking grudzień 2022 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze kremy na rozszerzone pory, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich kremów na rozszerzone pory jest aktualizowany na bieżąco.

1☆ Fitomed Krem Cera z Rozszerzonymi Porami NR11 50ml, 103-5907504400433 ☆

Fitomed Krem Cera z Rozszerzonymi Porami NR11 50ml, 103-5907504400433 Najniższa Cena Online  FITOMED Mój krem nr 11 ZIOŁOWY do cery mieszanej i tłustej pojemność: 50ml Najważniejsze komponenty: świeży napar ziołowy z oczaru wirginijskiego, pięciornika i skrzypu, olej z czarnuszki siewnej. Działanie: jest oparte na obecnym w kremie wyciągu wodnym z ziół (80%) o wysokiej zawartości garbników o właściwościach ściągających zwiększone pory, klasycznie użytkowanych w fitoterapii. Dodatek oleju z czarnuszki siewnej stabilizuje barierę lipidową naskórka. Przeznaczenie: do cery tłustej i mieszanej z zwiększonymi porami. Cechy: krem o charakterze naturalnym. Dopuszcza się wahanie odcieni kremu od beżowego do jasnobrązowego. Dopuszcza się istnienie niewielkiej różnicy w zapachu i barwie poszczególnych partii kremu, gdyż nie mieści on nienaturalnych barwników i substancji zapachowych, a wahania koloru i zapachu spowodowane są wykorzystaniem składników naturalnych pochodzących z kolejnych serii dostaw. Powyższe różnice w zapachu, barwie i konsystencji nie posiadają wpływu na jakość pielęgnacyjną kremu. Nie zawiera: substancji zapachowych, parabenów, barwników. Skład INCI: Aqua, Glycerin, Ethylhexyl Palmitate, Vitis Vinifera Seed Oil, Cetearyl Alcohol, Cetearyl Glucoside, Hamamelis Virginiana Bark Extract, Equisetum Arvense Extract, Potentilla Erecta Extract, Calendula Officinalis Flower Extract, Hydroxyethyl Acrylate, Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Nigella Sativa Seed Oil, Theobroma Cacao Seed Butter, Trilaureth-4 Phosphate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Citric Acid. Prezentowane kosmetyki są świeże, oryginalne i pochodzą z polskiej dystrybucji Zapraszamy do poznania się z szerszą ofertą kosmetyków z naszego asortymentu na innych naszych aukcjach. ZAPRASZAMY!...
  • Producent Fitomed 
  • Pojemność 50 ml
Warto przejrzeć:  Ranking kremów Mokosh do 80 zł - Jaki najlepszy? Nasze TOP10

Podsumowanie, czyli jaki krem na rozszerzone pory najlepszy?

Najlepsze kremy na rozszerzone pory w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze kremy na rozszerzone pory w Rankingach – nasze TOP3


Najlepsze Kremy regenerujące – Ranking grudzień 2022

Jeżeli żaden z powyższych kremów na rozszerzone pory nie spełnił oczekiwań lub proponowane kremy nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy poniższe zestawienie rekomendowanych kremów regenerujących.


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *