Nazdrowieiurode.pl

Zadbaj o swoje zdrowie i urodę z naszym portalem

Wagi do łazienki

Ranking wag łazienkowych do 120 zł – Jaka najlepsza? Nasze TOP10

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych wag łazienkowych do 120 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na wrzesień 2022 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych wag łazienkowych do 120 zł,
 • TOP10 najtańszych wag łazienkowych do 120 zł,
 • TOP5 innych rekomendowanych wag łazienkowych.

Sekcje publikacji

Jakie wagi łazienkowe do 120 zł najlepiej wybrać? Ranking na wrzesień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane wagi łazienkowe do 120 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking wag łazienkowych do 120 zł, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

3☆ ORO-MED Waga łazienkowa bluetooth ORO SCALE BLUETTOTH WHITE + dostawa INPOST GRATIS!! (5907763679113) ☆

ORO-MED Waga łazienkowa bluetooth ORO SCALE BLUETTOTH WHITE + dostawa INPOST GRATIS!! (5907763679113) Najniższa Cena Online analityczna waga oro-scale bluetooth blackkorzyści: rozmiar wagi: 300 x 300mm rozmiar wyświetlacza lcd: 73 x 35mm zastosowana pamięć przechowuje do 12 zestawów informacji o użytkownikach bluetooth aplikacja na telefon android opcjonalny tryb zwykłego ważenia automatyczne wyłączanie automatycznie wykrywanie użytkowników maksymalna waga - 180 kg, staranność - 100 g wskaźnik przeciążenia i niskiego poziomu baterii zasilanie: akumulator (ładowanie przez usb) analityczna wagaanalityczna waga elektroniczna specjalnie zaprojektowana dla tych, którzy dbają o swoje zdrowie i kondycję fizyczną. proste a zarazem stylowe wzornictwo z użyciem szkła, spory wyświetlacz, przystępne użytkowanie.oro-scale bluetooth black z funkcją pomiaru zawartości tkanki tłuszczowej, mięśniowej, kostnej i wody w organizmie i ze wskaźnikiem dziennego zapotrzebowania kalorycznego. do wagi została tworzona dedykowana aplikacja, która będzie zapisywać dane o twojej wadze oraz składzie analitycznym ciała.waga wyprodukowana jest z szkła pomalowane w odcieniach czerni. Jej prosty a zarazem oryginalny wygląd sprawie,wyśmienicie wkomponuje się do twojego mieszkania.nasza waga oromed oro-scale bluetooth white - ma 6 kolorowy wyświetlacz.kolory sygnalizuje nas o stanie poziomu pomiarów analitycznych, czy są w normie, podwyższone, wysokie albo za niskie. maksymalne obciążenie 180 kg pamięć 12 użytkowniku duży ekran lcd samoczynnie wyłączanie pomiar tkanki tłuszczowej pomiar zawartości wody pomiar tkanki mięśniowej pomiar tkanki kostnej wartość kaloryczna bmi automatyczne rozpoznawanie użytkownika wykresy liniowe (aplikacja) historia pomiarów (aplikacja) możliwość dodania do 12 użytkowników automatyczna synchronizacja danych możliwość udostępniania wyników hartowane szkoło o grubości 6 mm wskaźniki informacyjne do wagi oromedoro-scale bluetooth white jest przeznaczona aplikacja w języku polskim, dzięki której możesz pilnować swoje pomiary analityczne.aplikacja ma szereg funkcji z wykresami i an
 • Producent Oro-Med 
 • Maksymalna waga 180 kg
 • Dokładność pomiaru 100 g
 • Kolor niebieski, czarny, biały 

7☆ Medel Waga 95133 digital (8057017951339) ☆

Medel Waga 95133 digital (8057017951339) Najniższa Cena Online Waga Medel Digital została zaprojektowana z myślą o codziennym komforcie użytkowania przez całą rodzinę. Wygodna dzięki znacznej powierzchni ważenia, z czytelnym i podświetlanym ekranem LCD. Wynik z łatwością można odczytać nawet w słabo oświetlonym pomieszczeniu. elegancka biel wagi Medel Digital, znakomicie wkomponuje się w każde pokój, jej jednorodna i gładka powierzchnia ułatwia utrzymanie urządzenia w czystości. Przeznaczona dodatkowo dla osób o ponadprzeciętnej masie ciała. Medel Digital zważy do 180 kilogramów ciężaru, z skrupulatnością do 100 gram. Staranne dane są niezbędne w procesie odchudzania i utrzymywania prawidłowej wagi ciała, ważne żeby pomiaru dokonywać codziennie rano, przed zjedzeniem śniadania. Ekonomiczna funkcja samoczynnego włączania i wyłączania wagi, pomoże w oszczędzaniu baterii i przedłuży jej pracę na jednym zestawie....
 • Producent Medel 
Warto przejrzeć:  Ranking wag łazienkowych Xiaomi - Jaka najlepsza? Nasze TOP10

10☆ Waga MESMED MM 810-BLT Veje + DARMOWY TRANSPORT! (5904617464314) ☆

Waga MESMED MM 810-BLT Veje + DARMOWY TRANSPORT! (5904617464314) Najniższa Cena Online Elektroniczna waga dokonuje pomiaru masy ciała, a następnie poprzez Bluetooth przesyła dane do gratisowej aplikacji MesMed e-rodzinka. Dane zapisane w formie tabel, a także wykresów można przesłać do wybranej osoby, z łatwością i precyzyjnie Ty, Twój lekarz czy trener będziecie mogli pilnować i analizować zmiany wagi i skład ciała (poziom tłuszczu, poziom tkanki mięśniowej, masa kości, liczba wody w organizmie, wskaźnik BMI). Otrzymane wyniki możesz zestawiać dla różnych przedziałów czasowych i obserwować zmiany równocześnie w niedługim jak i długim okresie,, a także analizować w odniesieniu do obowiązujących norm. Jeśli planujesz pozbyć się zbędnych kilogramów albo przybrać na wadze, uruchom funkcję cele i codziennie kontroluj swoje postępy. To doskonałe narzędzie motywujące. Dodatkowo w aplikacji możesz ustawić przypomnienie o przeprowadzeniu pomiaru, wizycie u lekarza, dietetyka czy o ćwiczeniach albo o przyjęciu leków. Praktyczne informacje dotyczące rejestrowanych przy jej pomocy pomiarów. Aplikacja umożliwia dodawanie użytkowników dzięki czemu masz możliwość prowadzenia dziennika dla Twoich bliskich. Monitorowanie i analiza danych zdrowotnych jeszcze nigdy nie była tak prosta. Główne atrybuty: Łatwa obsługaspory, podświetlany wyświetlacz LCD Ostrzeżenie o niskim stanie baterii samoczynne włączenie/wyłączenie urządzenia Łatwa do czyszczenia, oporna na zarysowania powierzchnia z hartowanego szkła Wkładka ze stali rdzoodpornej Możliwość błyskawicznego przesłania pomiaru masy ciała do telefonów z systemami Android oraz iOS Współpraca z darmową aplikacją MesMed do analizy kluczowych parametrów składu ciała dokument CE, produkt poddany został procedurze oceny zgodności i spełnia znaczące kryteria w zakresie bezpieczeństwa, ochrony zdrowia, środowiska i konsumentaEAN: 5904617464314Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiąceKod dostawcy: MM-810 BLT Veje Bia?aObciążenie (maks.): 180 kgskrupulatność pomiaru: 0.1 kgJednostki miar: kgPomiar: Zawartość wodyFunkcje specjalne: Elektroniczna waga dokonuje pomiaru wagi i składu ciała (poziom tłuszczu, poziom tkanki mięśniowej, masa kości, ilość wody w organizmie, wskaźnik BMI), a następnie poprzez Bluetooth przesyła dane do bezpłatnej aplikacji MesMed e-rodzinka.Podstawa przeciwpoślizgowa: TakZasilanie: BaterieAkcesoria w komplecie: Waga Baterie Instrukcja obsługiKolor: Białywymiary: 300 x 300 x 23,5 mmWaga: 1.8 kgPozostałe atrybuty: Zasilanie: Baterie alkaliczne 3x AAA Temperatura i wilgotność robocza: od +5°C do + 40°C, 15%~93% R.H Temperatura i wilgotność przechowywania: od -25°C do + 70°C, 93% R.H.
 • Producent Mesmed 
 • Kolor niebieski, czarny, biały 

Najtańsze wagi łazienkowe do 120 zł – Ranking wrzesień 2022 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze wagi łazienkowe do 120 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich wag łazienkowych do 120 zł jest aktualizowany na bieżąco.

3☆ Waga MESMED MM 810-BLT Veje + DARMOWY TRANSPORT! (5904617464314) ☆

Waga MESMED MM 810-BLT Veje + DARMOWY TRANSPORT! (5904617464314) Najniższa Cena Online Elektroniczna waga dokonuje pomiaru masy ciała, a następnie przez Bluetooth przesyła dane do gratisowej aplikacji MesMed e-rodzinka. Informacje zapisane w formie tabel i wykresów można przesłać do wybranej osoby, z łatwością i skrupulatnie Ty, Twój lekarz czy trener będziecie mogli kontrolować i analizować zmiany wagi i skład ciała (poziom tłuszczu, poziom tkanki mięśniowej, masa kości, ilość wody w organizmie, wskaźnik BMI). Otrzymane wyniki możesz zestawiać dla przeróżnych przedziałów czasowych i obserwować zmiany równocześnie w krótkim jak i długim okresie, oraz analizować w odniesieniu do obowiązujących norm. Jeśli planujesz pozbyć się zbędnych kilogramów lub przybrać na wadze, uruchom funkcję cele i codziennie kontroluj swoje postępy. To wspaniałe narzędzie motywujące. Ponadto w aplikacji możesz ustawić przypomnienie o przeprowadzeniu pomiaru, wizycie u lekarza, dietetyka czy o ćwiczeniach lub o przyjęciu leków. Użyteczne informacje dotyczące rejestrowanych przy jej pomocy pomiarów. Aplikacja pozwala na dodawanie użytkowników dzięki czemu masz możliwość prowadzenia dziennika dla Twoich bliskich. Monitorowanie i analiza informacji zdrowotnych jeszcze nigdy nie była tak prosta. Główne atrybuty: Łatwa obsługaduży, podświetlany ekran LCD Ostrzeżenie o niskim stanie baterii samoczynne włączenie/wyłączenie urządzenia Łatwa do czyszczenia, wytrzymała na zarysowania powierzchnia z hartowanego szkła Wkładka ze stali nierdzewnej Możliwość błyskawicznego przesłania pomiaru masy ciała do telefonów z systemami Android i iOS Współpraca z darmową aplikacją MesMed do analizy kluczowych parametrów składu ciała certyfikat CE, artykuł poddany został procedurze oceny zgodności i spełnia stanowcze wymogi w zakresie bezpieczeństwa, ochrony zdrowia, środowiska i konsumentaEAN: 5904617464314Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiąceKod dostawcy: MM-810 BLT Veje Bia?aObciążenie (maks.): 180 kgdokładność pomiaru: 0.1 kgJednostki miar: kgPomiar: Zawartość wodyFunkcje specjalne: Elektroniczna waga dokonuje pomiaru wagi i składu ciała (poziom tłuszczu, poziom tkanki mięśniowej, masa kości, liczba wody w organizmie, wskaźnik BMI), a następnie przez Bluetooth przesyła dane do gratisowej aplikacji MesMed e-rodzinka.Podstawa antypoślizgowa: TakZasilanie: BaterieAkcesoria w pakiecie: Waga Baterie Instrukcja obsługiKolor: Białywymiary: 300 x 300 x 23,5 mmWaga: 1.8 kgPozostałe cechy: Zasilanie: Baterie alkaliczne 3x AAA Temperatura i wilgotność robocza: od +5°C do + 40°C, 15%~93% R.H Temperatura i wilgotność przechowywania: od -25°C do + 70°C, 93% R.H.
 • Producent Mesmed 
 • Kolor niebieski, czarny, biały 
Warto przejrzeć:  Ranking wag łazienkowych żółtych - Jaka najlepsza? Nasze TOP10

4☆ ORO-MED Waga łazienkowa bluetooth ORO SCALE BLUETTOTH WHITE + dostawa INPOST GRATIS!! (5907763679113) ☆

ORO-MED Waga łazienkowa bluetooth ORO SCALE BLUETTOTH WHITE + dostawa INPOST GRATIS!! (5907763679113) Najniższa Cena Online analityczna waga oro-scale bluetooth blackkorzyści: rozmiar wagi: 300 x 300mm rozmiar wyświetlacza lcd: 73 x 35mm zastosowana pamięć przechowuje do 12 zestawów informacji o użytkownikach bluetooth aplikacja na telefon android opcjonalny tryb zwykłego ważenia automatyczne wyłączanie automatycznie wykrywanie użytkowników maksymalna waga - 180 kg, skrupulatność - 100 g wskaźnik przeciążenia i niskiego poziomu baterii zasilanie: akumulator (ładowanie przez usb) analityczna wagaanalityczna waga elektroniczna specjalnie zaprojektowana dla tych, którzy dbają o swoje zdrowie i kondycję fizyczną. proste a zarazem stylowe wzornictwo z wykorzystaniem szkła, pokaźny ekran, łatwe stosowanie.oro-scale bluetooth black z funkcją pomiaru zawartości tkanki tłuszczowej, mięśniowej, kostnej i wody w organizmie oraz ze wskaźnikiem dziennego potrzeby kalorycznego. do wagi została wytworzona przeznaczona aplikacja, która będzie zapisywać informacje o twojej wadze, a także składzie analitycznym ciała.waga wykonana jest z szkła pomalowane w odcieniach czerni. Jej prosty a zarazem oryginalny wygląd sprawie,perfekcyjnie wkomponuje się do twojego mieszkania.nasza waga oromed oro-scale bluetooth white - ma 6 kolorowy wyświetlacz.barwy sygnalizuje nas o stanie poziomu pomiarów analitycznych, czy są w normie, podwyższone, wysokie albo za niskie. maksymalne obciążenie 180 kg pamięć 12 użytkowniku znaczny wyświetlacz lcd samoczynnie wyłączanie pomiar tkanki tłuszczowej pomiar zawartości wody pomiar tkanki mięśniowej pomiar tkanki kostnej wartość kaloryczna bmi samoczynne rozpoznawanie użytkownika wykresy liniowe (aplikacja) historia pomiarów (aplikacja) możliwość dodania do 12 użytkowników samoczynna synchronizacja danych możliwość udostępniania wyników hartowane szkoło o grubości 6 mm wskaźniki informacyjne do wagi oromedoro-scale bluetooth white jest przeznaczona aplikacja w języku polskim, dzięki której możesz obserwować swoje pomiary analityczne.aplikacja posiada szereg funkcji z wykresami i an
 • Producent Oro-Med 
 • Maksymalna waga 180 kg
 • Dokładność pomiaru 100 g
 • Kolor niebieski, czarny, biały 

7☆ Waga łazienkowa Blaupunkt BSM711BT Biała (5901750504341) ☆

Waga łazienkowa Blaupunkt BSM711BT Biała (5901750504341) Najniższa Cena Online Waga łazienkowa Blaupunkt BSM711BT Waga personalna z Bluetooth i funkcją pomiaru tkanek Zdrowy fason życia z roku na rok zyskuje coraz większą rzeszę wielbicieli. Zwracanie uwagi na to co jemy, gdzie jemy i kiedy jemy, to już nie tylko domena osób będących na diecie, ale codzienność dla tych wszystkich, którym zależy na tym, aby żyć długo i zdrowo. Nowa waga personalna BSM711BT od Blaupunkt jest więc idealną propozycją dla osób, które chcą cieszyć się korzystnym samopoczuciem poprzez długie lata. Dzięki niej pomiar wagi oraz zawartości tłuszczu czy wody w organizmie, nie będą żadnym problemem. Model BSM711BT z funkcją pomiaru tkanek ma bowiem niemało rozwiązań, które dostarczają użytkownikowi całkowitą wiedzę na temat składu ciała: liczba tkanki tłuszczowej, kostnej i mięśniowej oraz nawodnienia organizmu. Lecz to nie wszystko. Inteligentna waga personalna zezwala na wyliczenie potrzebnej ilości kalorii, dzięki temu wiadomo, jakie jest dzienne zapotrzebowanie energetyczne, co łatwo pozwoli na zaplanowanie zdrowego posiłku. Bluetooth 4.0 Co więcej, wszystkie te informacje użytkownik ma zawsze pod ręką. Zbierane i przetwarzane są bowiem poprzez aplikację zgodną z iOS 7.0 albo Android 4.3 (albo nowszymi), gdyż model BSM711BT zaimplementowany Bluetooth 4.0 BLE kompatybilny z większością aktualnie dostępnych smartphonów. Specjalnie przygotowana aplikacja mobilna (zainstalowana w telefonie) umożliwia bieżąco śledzić i analizować pomiary, a co za tym idzie, przystosowywać dietę i trening do dziennego zapotrzebowania energetycznego oraz oceniać czy przynoszą one zamierzone efekty. Dzięki temu nowatorskiemu rozwiązaniu, osobistego doradcę zdrowego stylu życia można posiadać za każdym razem przy sobie (pod ręką). Waga personalna Najnowszy model wagi personalnej Blaupunkt podaje wagę w kilogramach, z precyzyjnością do 100 g. Maksymalne obciążenie platformy, produkowanej z hartowanego szkła o grubości 6 mm, to 180 kg. Pomiary prosto odczytać na obfitym, czytelnym wyświetlaczu z podświetleniem LED (74 x 35,6 mm), a także na wyświetlaczu swojego telefonu komórkowego. Waga zasilana jest dwoma bateriami AAA załączonymi do urządzenia, natomiast funkcja samoczynnego wyłączenia zapewnia ich długą żywotność. Postępowy, a jednocześnie wysmakowany design wagi personalnej z funkcją pomiaru tkanek i Bluetooth sprawia,genialnie będzie się prezentowała w każdej łazience.
 • Producent Blaupunkt 
 • Kolor biały 
Warto przejrzeć:  Ranking wag łazienkowych Sencor - Jaka najlepsza? Nasze TOP10

8☆ visiomed bewell connect my scale initial bw-sc3w inteligentna waga łącząca się z aplikacją, łazienkowa (3760165449393) ☆

visiomed bewell connect my scale initial bw-sc3w inteligentna waga łącząca się z aplikacją, łazienkowa (3760165449393) Najniższa Cena Online Visiomed Bewell Connect MyScale Initial to waga łazienkowa łącząca się z aplikacją w języku polskim.BW-MyScale Initial skrupulatnie monitoruje wagę i BMI z skrupulatnością do 100 g i oblicza dzienne zapotrzebowania kaloryczne. Dzięki swoim możliwością dźwigowym (od 6 do 180 kg) BW-MyScale Initial jest przypasowana dla całej rodziny.Waga z analizą składu ciała Poznaj tryb miernika impedancji który umożliwia ważenie i obliczenia tkanki tłuszczowej, masy mięśniowej, zawartości wody i tkanki kostnej. Wyniki pomiarów odszukasz w aplikacji na telefon. Śledź swoją wagę i obserwuj czynniki ryzyka sercowo-naczyniowego. Dzięki MyScale odkryj partnera zdrowotnego dla całej rodziny. Waga, która pomaga Ci dzień po dniu dbać o efekty zrównoważonej diety i regularnej aktywności fizycznej, programując spersonalizowane cele. Dzięki precyzyjnym czujnikom urządzenie waży z najwyższą precyzją (do 50 kg: 5 kg; od 50 do 100 kg: 1 kg; do 150 kg: 1,5 kg). Wyniki na wyświetlaczu w telefonie po ściągnięciu aplikacji! Aplikacja wyłapuje obszary wymagające poprawy poprzez monitorowanie niektórych wskaźników (BMI, WHTR - stosunek talii do wysokości). pilnuje układ sercowo-naczyniowy i związane z nim czynniki ryzyka (BMI). Rejestruje do 8 profili: dla całej rodziny.24 godziny z MyScale: Zmierz efekty stabilnej diety i regularnej aktywności fizycznej, programując spersonalizowane cele.Dzięki starannym czujnikom tensometrycznym waga mierzy wagę z najwyższą precyzją, a wyniki są czytelne dzięki kolorowemu wyświetlaczowi.Wykryj obszary wymagające poprawy, nadzorując niektóre wskaźniki (BMI, WHTR - stosunek talii do wysokości).obserwuj powiązane czynniki ryzyka sercowo-naczyniowego (BMI)Zacznij korzystać z aplikacji BewellConnectMyScale łatwo łączy się i samoczynnie synchronizuje z naszą aplikacją BewellConnect przez Bluetooth. Mierz swoje postępy z całkowitą pewnością. Spersonalizowane śledzenie na podstawie zapisanego profilu (wykresy do śledzenia postępów, pulpit nawigacyjny). Dostępna opcja udostępniania informacji lekarzowi albo bliskim. dane dotyczące zdrowia są bezpieczne (serwery certyfikowane przez francuskie Ministerstwo Zdrowia). Dostępne w App Store i Google Play.SKU: TOW014114Kod EAN: 3760165449393Grupa produktów: Wagi domoweKolor: białySposób pomiaru: ElektronicznyRodzaj wagi: Domowa / ŁazienkowaWymiary: 350 x 350 x 28mmWaga urządzenia: 2kgKlasa dokładności: bez klasyNośność wagi: 180 kgZasilanie: BaterieStawka podatku: VAT 23%...
 • Producent Visiomed 

Podsumowanie, czyli jaka waga łazienkowa do 120 zł najlepsza?

Najlepsza waga łazienkowa do 120 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza waga łazienkowa do 120 zł w Rankingach – nasze TOP3


Rekomendowane wagi łazienkowe – Zestawienie wrzesień 2022

Jeżeli żadna z powyższych wag łazienkowych do 120 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie polecanych wag łazienkowych innych marek.


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.