Nazdrowieiurode.pl

Zadbaj o swoje zdrowie i urodę z naszym portalem

Wagi do łazienki

Ranking wag łazienkowych bluetooth – Jaka najlepsza? Nasze TOP10

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych wag łazienkowych bluetooth. Poniższe zestawienia są aktualne na marzec 2023 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych wag łazienkowych bluetooth,
 • TOP10 najtańszych wag łazienkowych bluetooth,
 • TOP5 innych rekomendowanych wag łazienkowych.

Jakie wagi łazienkowe bluetooth najlepiej wybrać? Ranking na marzec 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane wagi łazienkowe bluetooth, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking wag łazienkowych bluetooth, wraz ze składem, jest aktualizowany każdego dnia.

1☆ ORO-MED Waga łazienkowa bluetooth ORO SCALE BLUETTOTH WHITE + dostawa INPOST GRATIS!! (5907763679113) ☆

ORO-MED Waga łazienkowa bluetooth ORO SCALE BLUETTOTH WHITE + dostawa INPOST GRATIS!! (5907763679113) Najniższa Cena Online Waga analityczna Oromed ORO SCALE Bluetooth Black Analityczna waga elektroniczna specjalnie zaprojektowana dla tych, którzy dbają o swoje zdrowie i kondycję fizyczną. Proste a zarazem stylowe wzornictwo z zastosowaniem szkła, wielki wyświetlacz, nietrudne użytkowanie. NAJWAŻNIEJSZE atrybuty rozmiar wagi: 300 x 300mm rozmiar wyświetlacza LCD: 73 x 35mm zaimplementowana pamięć przechowuje do 12 zestawów informacji o użytkownikach Bluetooth Aplikacja na telefon Android Opcjonalny tryb zwykłego ważenia automatyczne wyłączanie samoczynnie wykrywanie użytkowników Maksymalna waga: 180 kg, skrupulatność: 100 g Wskaźnik przeciążenia i niskiego poziomu baterii Funkcjonalność ORO-SCALE BLUETOOTH BLACK z funkcją pomiaru zawartości tkanki tłuszczowej, mięśniowej, kostnej i wody w organizmie, a także ze wskaźnikiem dziennego potrzeby kalorycznego. Do wagi została produkowana przeznaczona aplikacja, która będzie zapisywać informacje o Twojej wadze i składzie analitycznym ciała. Waga stworzona jest z szkła pomalowane w odcieniach czerni. Jej prosty a zarazem oryginalny wygląd sprawie,świetnie wkomponuje się do twojego mieszkania. kolory sygnalizuje nas o stanie poziomu pomiarów analitycznych, czy są w normie, podwyższone, wysokie albo za niskie. Do naszej wagi analitycznej OROMED ORO-SCALE BLUETOOTH WHITE jest dedykowana aplikacja w języku polskim, dzięki której możesz obserwować swoje pomiary analityczne. Aplikacja ma szereg funkcji z wykresami i analizami twoich pomiarów. Aplikacja z 6 informacjami Wykres wraz z pomiarami zawartości wody w organizmie, tkanki tłuszczowej, mięśniowej, kostnej, a także BMI i ARM Waga wraz z wykresem dziennego potrzeby kalorycznego oraz wartości analitycznych Wykres wagi oraz pomiarów analitycznych na przełomie tygodnia/miesiąca/roku Kalendarz z informacjami o spadkach i wzrostach wagii Wykres BMI z procentowymi informacjami o postępach. Procentowy Wykres analityczny dzień/miesiąc/rok (tkani mięśniowej, tłuszczowej, kostnej, wody) SPECYFIKACJA technologicznA Maksymalne obciążenie 180 kg Pamięć 12 użytkowniku obfity wyświetlacz LCD samoczynnie wyłączanie Pomiar tkanki tłuszczowej Pomiar zawartości wody Pomiar tkanki mięśniowej Pomiar tkanki kostnej Wartość kaloryczna BMI automatyczne rozpoznawanie użytkownika Wykresy liniowe (aplikacja) Historia pomiarów (aplikacja) Możliwość dodania do 12 użytkowników samoczynna synchronizacja danych Możliwość udostępniania wyników Hartowane szkoło o grubości 6 mm Wskaźniki informacyjne Waga zaimplementowany akumulator o obfitej obszerności co umożliwia szczególnie długi czas pracy. Ładowana jest za pośrednictwie kabla mikro USB typ B
 • Producent Oro-Med 
 • Maksymalna waga 180 kg
 • Dokładność pomiaru 100 g
 • Kolor niebieski, czarny, biały 

4☆ Waga łazienkowa renpho wifi bluetooth analiza ciał marki Inna marka ☆

Waga łazienkowa renpho wifi bluetooth analiza ciał marki Inna marka Najniższa Cena Online RENPHO Premium Wi-Fi Bluetooth Scale Inteligentna cyfrowa waga łazienkowa BMI Skala tkanki tłuszczowej śledzi 13 Metryki, bezprzewodowa analiza składu ciała i monitor zdrowia z technologią powlekania ITO, ciemnoniebieski kolor WYSYŁAMY LOSOWO Praca z Wi-Fi i Bluetooth: waga premium Renpho do składu ciała gwarantuje natychmiastowe i staranne pomiary dzięki Wi-Fi 2,4 GHz (nie obsługuje Wi-Fi 5G) i Bluetooth. Dzięki włączonemu trybowi Wi-Fi nie musisz już otwierać aplikacji zawsze przed ważeniem, uwolnij ręce od telefonu, o ile sygnał Wi-Fi jest zrównoważony!Więcej wskaźników wyświetlanych na skali Renpho: Nie tylko masa ciała, dzisiaj możesz w dodatku sprawdzić informacje BMI i % tkanki tłuszczowej na skali! Pozostałe 10 wskaźników składu ciała, takich jak masa ciała, mięśnie szkieletowe, jest przechowywanych w aplikacji Renpho, która rejestruje i śledzi Twoje dzienne, tygodniowe i miesięczne postępy na wykresach i wykresach. Użyj trybu ważenia dziecka, aby rejestrować zmiany i śledzić wagę niemowląt i zwierząt.Jedna waga dla całej rodziny: Ta waga z pomiarem tkanki tłuszczowej Wi-Fi pozwala Tobie i Twojej rodzinie dzielić się jedną wagą. Samoczynnie rozpoznając do 8 użytkowników w trybie Wi-Fi, wystarczająco inteligentny, aby wiedzieć, kto nadepnie, każdy użytkownik wygodnie otrzyma dane na własne urządzenia. To wspaniały upominek na Dzień Ojca.technika powlekania ITO gwarantuje wysoką staranność: ulepszona platforma jest pokryta warstwą ITO, pokaźnie większą powierzchnią czujnika detektor z metalowymi elektrodami, co zagwarantuje precyzyjne pomiary i bardziej stylowy wygląd w porównaniu z innymi typami czujników.Pracuj z aplikacją fitness: masz już miliony zadowolonych użytkowników na całym świecie. Aplikacja Renpho kompatybilna z Samsung Health, Apple Health, Google Fit i oferuje aplikację na Apple Watch.PRODUKTY POWYSTAWOWE, W PEŁNI efektywnE.artykuł sprawny - Każdy przedmiot jest sprawdzony przed wysyłką!często produkty posiadają folię na wyświetlaczu, są jak świeże z końcówek linii.artykuł może mieć nieduże ŚLADY używanIA.towar może nie zawierać wybranych składników zestawu.Jeżeli artykuł posiada widoczną wadę, albo zniszczenie informacja wynajdzie się w aukcji.Oryginalne opakowanie (produkt może posiadać opakowanie zastępcze)
 • Producent inna marka 
Warto przejrzeć:  Ranking wag łazienkowych Yunmai - Jaka najlepsza? Nasze TOP10

7☆ Waga łazienkowa Blaupunkt BSM711BT Biała (5901750504341) ☆

Waga łazienkowa Blaupunkt BSM711BT Biała (5901750504341) Najniższa Cena Online Waga łazienkowa Blaupunkt BSM711BT Bluetooth LCDZdrowy styl życia z roku na rok zyskuje coraz pokaźniejszą rzeszę sympatyków. Zwracanie uwagi na to co jemy, gdzie jemy i kiedy jemy, to już nie tylko domena osób będących na diecie, ale codzienność dla tych wszelkich, którym zależy na tym, by żyć długo i zdrowo. NAJWAŻNIEJSZE cechyMaksymalne obciążenie: 180 kg, podziałka: 0,1kgBluetooth 4.0 BLE kompatybilny z iOS i AndroidAplikacja zgodna z iOS 7.0 albo Android 4.3 albo nowszymiPodświetlany ekran LCD: 74 x 35,6 mmPlatforma wyprodukowana z hartowanego szkła o grubości 6 mmMonitorowanie tkanki tłuszczowej, mięśniowej, kostnej oraz nawodnieniaWyliczanie dziennego potrzeby na kaloriePamięć do przechowywania wyników pomiarów i wielu profiliAutomatyczne zerowanie, automatyczne wyłączanieZasilanie: 2 baterie AAA (w pakiecie)rozmiary: 30,2 x 30,2 x 2,2 cmWaga: 1,6 kg Funkcjonalnośćwaga personalna BSM711BT od Blaupunkt jest więc genialną propozycją dla osób, które chcą radować się korzystnym samopoczuciem przez długie lata. Dzięki niej pomiar wagi oraz zawartości tłuszczu czy wody w organizmie, nie będą żadnym problemem.Model BSM711BT z funkcją pomiaru tkanek ma bowiem niemało rozwiązań, które dostarczają użytkownikowi całkowitą wiedzę na temat składu ciała: ilość tkanki tłuszczowej, kostnej i mięśniowej i nawodnienia organizmu. Ale to nie wszystko. Inteligentna waga personalna umożliwia wyliczenie niezbędnej ilości kalorii, dzięki temu wiadomo, jakie jest dzienne zapotrzebowanie energetyczne, co z łatwością pozwoli na zaplanowanie zdrowego posiłku. Co więcej, wszystkie te informacje użytkownik ma zawsze pod ręką. Zbierane i przetwarzane są bowiem poprzez aplikację zgodną z iOS 7.0 lub Android 4.3 (albo nowszymi), gdyż model BSM711BT wbudowany Bluetooth 4.0 BLE kompatybilny z większością aktualnie dostępnych smartphonów. Specjalnie przygotowana aplikacja mobilna (zainstalowana w telefonie) zezwala na bieżąco śledzić i analizować pomiary, a co z tego wynika, przystosowywać dietę i trening do dziennego zapotrzebowania energetycznego oraz oceniać czy przynoszą one zamierzone efekty. dzięki temu pionierskiemu rozwiązaniu, osobistego doradcę zdrowego stylu życia można posiadać za każdym razem przy sobie (pod ręką).Najnowszy model wagi personalnej Blaupunkt podaje wagę w kilogramach, z dokładnością do 100 g. Maksymalne obciążenie platformy, stworzonej z hartowanego szkła o grubości 6 mm, to 180 kg. Pomiary prosto odczytać na obszernym, czytelnym wyświetlaczu z podświetleniem LED (74 x 35,6 mm) i na wyświetlaczu swego telefonu komórkowego.Waga zasilana jest dwoma bateriami AAA dołączonymi do urządzenia, natomiast funkcja samoczynnego wyłączenia zapewnia ich długą żywotność.
 • Producent Blaupunkt 
 • Kolor biały 
Warto przejrzeć:  Ranking wag łazienkowych Tefal - Jaka najlepsza? Nasze TOP10

9☆ Waga MESMED MM 810-BLT Veje + DARMOWY TRANSPORT! (5904617464314) ☆

Waga MESMED MM 810-BLT Veje + DARMOWY TRANSPORT! (5904617464314) Najniższa Cena Online Elektroniczna waga dokonuje pomiaru masy ciała, a następnie poprzez Bluetooth przesyła dane do gratisowej aplikacji MesMed e-rodzinka. Dane zapisane w formie tabel oraz wykresów można przesłać do wybranej osoby, łatwo i precyzyjnie Ty, Twój lekarz czy trener będziecie mogli monitorować i analizować zmiany wagi i skład ciała (poziom tłuszczu, poziom tkanki mięśniowej, masa kości, liczba wody w organizmie, wskaźnik BMI). Otrzymane wyniki możesz zestawiać dla różnorodnych przedziałów czasowych i obserwować zmiany jednocześnie w krótkim jak i długim okresie, i analizować w odniesieniu do obowiązujących norm. Jeśli planujesz pozbyć się zbędnych kilogramów lub przybrać na wadze, uruchom funkcję cele i codziennie kontroluj swoje postępy. To idealne narzędzie motywujące. Dodatkowo w aplikacji możesz ustawić przypomnienie o przeprowadzeniu pomiaru, wizycie u lekarza, dietetyka czy o ćwiczeniach lub o przyjęciu leków. Poręczne dane dotyczące rejestrowanych przy jej pomocy pomiarów. Aplikacja umożliwia dodawanie użytkowników dzięki czemu masz możliwość prowadzenia dziennika dla Twoich bliskich. Monitorowanie i analiza informacji zdrowotnych jeszcze nigdy nie była tak prosta. Główne cechy: Łatwa obsługaspory, podświetlany ekran LCD Ostrzeżenie o niskim stanie baterii samoczynne włączenie/wyłączenie urządzenia Łatwa do czyszczenia, wytrzymała na zarysowania powierzchnia z hartowanego szkła Wkładka ze stali rdzoodpornej Możliwość błyskawicznego przesłania pomiaru masy ciała do telefonów z systemami Android i iOS Współpraca z darmową aplikacją MesMed do analizy kluczowych parametrów składu ciała dokument CE, artykuł poddany został procedurze oceny zgodności i spełnia znaczące wymagania w zakresie bezpieczeństwa, ochrony zdrowia, środowiska i konsumentaEAN: 5904617464314Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiąceKod dostawcy: MM-810 BLT Veje Bia?aObciążenie (maks.): 180 kgprecyzyjność pomiaru: 0.1 kgJednostki miar: kgPomiar: Zawartość wodyFunkcje specjalne: Elektroniczna waga dokonuje pomiaru wagi i składu ciała (poziom tłuszczu, poziom tkanki mięśniowej, masa kości, liczba wody w organizmie, wskaźnik BMI), a następnie przez Bluetooth przesyła informacje do bezpłatnej aplikacji MesMed e-rodzinka.Podstawa przeciwpoślizgowa: TakZasilanie: BaterieAkcesoria w zestawie: Waga Baterie Instrukcja obsługiKolor: Białyrozmiary: 300 x 300 x 23,5 mmWaga: 1.8 kgPozostałe parametry: Zasilanie: Baterie alkaliczne 3x AAA Temperatura i wilgotność robocza: od +5°C do + 40°C, 15%~93% R.H Temperatura i wilgotność przechowywania: od -25°C do + 70°C, 93% R.H.
 • Producent Mesmed 
 • Kolor niebieski, czarny, biały 

10☆ AEG Waga łazienkowa z bluetooth 8w1 biała PW 5653 (4015067206667) ☆

AEG Waga łazienkowa z bluetooth 8w1 biała PW 5653 (4015067206667) Najniższa Cena Online • Waga diagnostyczna z funkcją Bluetooth do analizy:- masy ciała, - zawartości tłuszczów- zawartości wody- masy mięśniowej- masy kostnej- tłuszczów narządowych- zużycia kalorii - BMI (wskaźnika masy ciała)• nowoczesna technologia - wyniki pomiarów są przesyłane poprzez Bluetooth do gratisowej aplikacji ("Smart Scale") zainstalowanej w smartfonie lub na tablecie- Pobierz aplikację "Smart Scale" na Twoje urządzenie */**: • Aplikacja zezwala na śledzenie pomiarów, ukazuje statystyki, a także wykresy• Wkładka ze stali rdzoodpornej • Czytelny, wysokiej jakości wyświetlacz wielofunkcyjny LCD (czarno-biały) • Pamięć dla 9 użytkowników maksymalnie • Jednostki miary: kg, lb, st:lb (możliwość przełączania) • Zakres pomiaru od 5 do 150 kg (skala co 100g) • innowacyjny czujnik dotykowy • komfortowa funkcja samoczynnego włączania z chwilą nadepnięcia • znaczna, wysokiej jakości, łatwa do czyszczenia powierzchnia szklana, ok. 30x30cm (higieniczna i wytrzymała na zarysowanie) • Stabilność dzięki gumowanym nóżkom • samoczynne wyłączanie zwiększa żywotność baterii • Zasilana bateryjnie: 4 x 1,5 V (AAA) • wymiary (S x W x G): 305 x 25 x 305 mm• Waga: 1,80 kg * kryteria systemowe Apple: system iOS w wersji 6.0 albo nowszej + Bluetooth 4.0 lub nowszej; ** wymagania systemowe Android: Android 4.3 albo wyższy + Bluetooth 4.0 lub wyższy
 • Producent AEG 
 • Rodzaj elektroniczna 
 • Maksymalna waga 150 kg
 • Dokładność pomiaru 100 g
 • Kolor niebieski, biały, czarny 

Najtańsze wagi łazienkowe bluetooth – Ranking marzec 2023 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze wagi łazienkowe bluetooth, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich wag łazienkowych bluetooth jest aktualizowany na bieżąco.

2☆ Waga łazienkowa inteligentna analityczna szklana Bluetooth smart 180kg B1 Smart (5904610810880) ☆

Waga łazienkowa inteligentna analityczna szklana Bluetooth smart 180kg B1 Smart (5904610810880) Najniższa Cena Online Waga łazienkowa inteligentna analityczna szklana Bluetooth smart 180kg B1 SmartAnalityczny pomiar z połączeniem BluetoothWaga została tworzona z wysokiej jakości szkła hartowanego o grubości 4mm. dzięki temu jej maksymalne obciążenie to aż 180kg. W urządzeniu zaimplementowano skrupulatny system pomiaru, który zagwarantuje staranność do 10g. konwencjonalny, czarny wygląd wagi powoduje,złączy się do wnętrza każdej łazienki.Smart - czyli inteligentnyNie bez powodu waga ta nazywana jest Smart. Ma moduł Bluetooth, który pozwala nam na połączenie wagi z naszym smartfonem. Dzięki aplikacji Okok możemy zapisywać nasze pomiary za każdym razem, oraz wracać do nich kiedy tylko chcemy.Aplikacja dostępna w języku polskim na system Android oraz iOSWaga posiada aż 17 funkcji w tym na 14 najważniejszych pomiarów:WagaMasa ciałaMasa mięśniowaMasa tkanki tłuszczowejMasa wodyMasa tkanki kostnejPoziom tkanki kostnej w %Zawartość wody w organizmie %Zawartość tłuszczu w organizmie %Zawartość mięśni w organizmie %BMIKontrola stopnia otyłościKontrola korzystnej wagiBMR - dzienne zapotrzebowanie kaloryczneKontrola postępówPamięć pozwala na analizę wynikówMożliwość zapisu i pomiarów dla 8 użytkownikówAsystent Twojego zdrowiaTyle możliwości w jednym urządzeniu powoduje, że w domowym zaciszu możesz kontrolować pomiary utrzymując zdrowy tryb życia.Postaw na sprawdzone rozwiązania, które w prosty sposób ułatwią Ci kontrolowanie wagi ciała i innych czynników, które są ważne dla Twojego organizmu.ponadto waga wielki, czytelny , a także funkcje zapamiętywania poprzednich pomiarów. Pamiętaj, iż waga ma możliwość zapisu pomiarów aż dla 8 użytkowników.W komplecie:Inteligenta waga łazienkowa w kolorze czarnymInstrukcja obsługiWszystko zapakowane w oryginalne opakowanieinformacje techniczne:Model: B1 SmartFunkcja automatycznego włączania - TAKsamoczynne wyłączanie - TAKStopki przeciwpoślizgowe - TAKSzklana warstwa antybakteryjna - TAKGrubość szkła hartowanego: 4mmPołączenie Bluetooth - TAKPomiar temperatury otoczenia - TAKZakres ważenia do 180 kgwymiary wagi: 260x260x21mmKolor czarny
 • Maksymalna waga 180 kg
 • Kolor niebieski 
Warto przejrzeć:  Ranking wag łazienkowych żółtych - Jaka najlepsza? Nasze TOP10

4☆ Waga łazienkowa Esperanza ESPERANZA EBS013K Waga Łazienkowa - FIT (3 pomiary w 1 ) - CZARNA - EBS013K - 5901299929476 Darmowy odbiór w 19 miastach!, EBS016K ☆

Waga łazienkowa Esperanza ESPERANZA EBS013K Waga Łazienkowa - FIT (3 pomiary w 1 ) - CZARNA - EBS013K - 5901299929476 Darmowy odbiór w 19 miastach!, EBS016K Najniższa Cena Online EBS016K Waga łazienkowa analityczna cyfrowa 8w1 Bluetooth B.Fit czarnaW naszej wadze diagnostycznej Esperanza '8w1' B.FIT do pomiaru części składu ciała wykorzystana została progresywna technologia BIA (analiza impedancji bioelektrycznej). W prędkim czasie od pomiaru pojawia się informacja o wszelkich niezbędnych parametrach ułatwiających kontrolę stanu twojego zdrowia.Waga analityczna B.FIT dedykowana jest do systematycznej kontroli składu ciała, okreslając na podstawie poprawnie dokonanego pomiaru osiem parametrów:masa ciała [kg]liczba tkanki tłuszczowej [%]zawartość wody w organizmie [%]masa tkanki mięśniowej [kg]masa tkanki kostnej [kg]wskaźnik wisceralnej (trzewnej) tkanki tłuszczowejindeks masy ciała BMIokreślenie stosownego zużycia kalorii [kcal]Korzystając z technologii Bluetooth dane przesyłane są bezpośrednio do gratisowej aplikacji, która ułatwia monitorowanie wyników i ich interpretację.Dzięki szczegółowej analizie danych błyskawicznie dowiesz się, co i jak możesz zmienić, by żyć zdrowiej. Jeśli pracujesz nad poprawą swojej sylwetki lub jesteś w cyklu treningowym, waga B.FIT pomoże kontrolować efekty aktywności fizycznej i obranego rodzaju diety. Perfekcyjne rozwiązanie dla profesjonalistów i amatorów. Razem z naszą wagą zadbaj o zdrowie swoje i swoich bliskich już od dziś!atrybutyb podstawowe:8 parametrów diagnostycznych dla każdego pomiaruzakres pomiaru wagi: 5 ~ 180 kgstaranność wskazań:pomiarów masy: do 100gwskazań procentowych: do 0,1 %potrzeby kalorycznego: do 1 kcalmożliwość zaprogramowania do 8 użytkownikówfunkcja automatycznego rozpoznawania użytkownikaprzechowywanie 20 pomiarów dla zarejestrowanego użytkownika, jeśli informacje nie mogą być przesłane do aplikacjisygnalizacja przeciążenianożny włącznikfunkcja automatycznego wyłączaniawskaźnik niskiego poziomu bateriiwielki wyświetlacz LCD z niebieskim podświetleniem: 75mm x 31mmplatforma ze szkła hartowanego 6mm: 30cm x 30cmzasilanie: 2 baterie rodzaju AAA (nie są dołączone)zakres temperatur otoczenia dla poprawnego działania wagi: 0°C ~ 40°Cwymagany Bluetooth 4.0 lub nowszybezpłatna aplikacja „OKOK international"Waga asygnowana jest do użytkowania domowego.
 • Producent Esperanza 
 • Rodzaj elektroniczna 
 • Maksymalna waga 180 kg
 • Dokładność pomiaru 100 g
 • Kolor niebieski, biały, czarny 

Podsumowanie, czyli jaka waga łazienkowa bluetooth najlepsza?

Najlepsza waga łazienkowa bluetooth w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza waga łazienkowa bluetooth w Rankingach – nasze TOP3


Najlepsze wagi łazienkowe – Ranking marzec 2023

Jeżeli żadna z powyższych wag łazienkowych bluetooth nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie rekomendowanych wag łazienkowych innych marek.


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *