Nazdrowieiurode.pl

Zadbaj o swoje zdrowie i urodę z naszym portalem

Wagi do łazienki

Ranking wag łazienkowych do 150 zł – Jaka najlepsza? Nasze TOP10

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych wag łazienkowych do 150 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na Październik 2021 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych wag łazienkowych do 150 zł,
 • TOP10 najtańszych wag łazienkowych do 150 zł,
 • TOP5 innych rekomendowanych wag łazienkowych.

Sekcje publikacji

Jakie wagi łazienkowe do 150 zł najlepiej wybrać? Ranking na Październik 2021

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane wagi łazienkowe do 150 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking wag łazienkowych do 150 zł, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ Waga łazienkowa elektroniczna style sense compact 300 szara marki Soehnle ☆

Waga łazienkowa elektroniczna style sense compact 300 szara marki Soehnle Najniższa Cena Online
 • Producent Soehnle 

☆ Kela - bubbles - waga łazienkowa (4025457212840) ☆

Kela - bubbles - waga łazienkowa (4025457212840) Najniższa Cena Online Stylowa waga lazienkowa z serii Bubbles, zostala wykonana z najwyzszej jakosci szkla i ozdobiona wzorem imitujacym babelki. Waga ma cztery podkladki, które zapewniaja stabilnosc i nie rysuja powierzchni.
 • Producent Kela 
 • Kolor biały 
Warto przejrzeć:  Ranking wag łazienkowych Mesko - Jaka najlepsza? Nasze TOP10

Najtańsze wagi łazienkowe do 150 zł – Ranking Październik 2021 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze wagi łazienkowe do 150 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich wag łazienkowych do 150 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ - oak - waga łazienkowa marki Kela ☆

- oak - waga łazienkowa marki Kela Najniższa Cena Online Stylowa waga lazienkowa z serii Oak, zostala wyprodukowana z najwyzszej jakosci szkla i ozdobiona wzorem imitujacym drewno debowe. Waga posiada cztery podkladki, które zapewniaja stabilnosc i nie rysuja powierzchni.
 • Producent Kela 
 • Kolor brązowy 
Warto przejrzeć:  Ranking wag łazienkowych Concept - Jaka najlepsza? Nasze TOP10

☆ Waga łazienkowa elektroniczna style sense compact 300 szara marki Soehnle ☆

Waga łazienkowa elektroniczna style sense compact 300 szara marki Soehnle Najniższa Cena Online
 • Producent Soehnle 

☆ Yunmai Waga inteligentna x (6926586358769) ☆

Yunmai Waga inteligentna x (6926586358769) Najniższa Cena Online Inteligentna waga łazienkowa Xiaomi Yunmai X z aplikacją Złożone algorytmy i nowoczesna analiza, pozwolą ci na stałą kontrolę twojej kondycji i ułatwią osiąganie nowych celów. Wygląda jak zwykła waga łazienkowa, ale jest czymś widocznie więcej Najważniejsze cechy Yunmai X Smart Scale skrupulatny pomiar masy ciała z 10 opcjami parametrów wyświetlacz ukryty pod szkłem skala BMI detektor BIA akumulator zamiast baterii kompatybilna aplikacja z funkcją wagi Yunmai Premium żywotność baterii do 100 dni funkcja pamięci możliwość 16 zróżnicowanych użytkowników w aplikacji Yunmai X to inteligentna waga, która łączy w sobie precyzyjny pomiar, dzięki aplikacji przenośnej możesz obserwować swoje wyniki. Aplikacja śledzi niezależnie 16 przeróżnych użytkowników. Waga jest kompatybilna z systemem iOS i Android. Waga jest nad wyraz czujna może wyczuć zmianę masy choćby o 50g. że waga jest cienka możesz ja przechowywać w dowolnym miejscu. Urządzenie jest wytworzone ze szkła hartowanego z zaokrąglonymi bokami. Nie musisz obawiać się fałszywych wyników gdy postawisz ja na nierównym podłożu, praktyczne ruchome nóżki. Solidny pomiar parametrów Dodatkowa funkcja wagi Yunmai Premium kompatybilna z aplikacją. Ta funkcja mierzy: poziom tkanki tłuszczowej poziom tkanki mięśniowej poziom wody w organizmie wskaźnik BMI wskaźnik BMR zawartość białka w organizmie otyłość brzuszną masę kości wiek biologiczny Ładowanie akumulatorowe Jednogodzinne ładowanie na 90 dni. Dzięki ładowaniu przez USB czas pożegnać się z zamianą baterii. Waga posiada funkcję zapewniającą dłuższą żywotność baterii i większą oszczędność energii. Asygnowana aplikacja Uruchom YUNMAI w dowolnym miejscu i czasie, by wyświetlić dane i wykresy, które śledzą zmiany fizyczne i obserwuj swój własny cykl postępów. Specyfikacja technologicznatowaru: Biały Sterowanie przy pomocy urządzenia z Androidem wariant górnej powierzchni: Szkło Wersja Bluetooth: 4.0 automatyczne wyłączanie zasilania Maksymalna waga: 180 kg zarys kwadratowy Stopy przeciwpoślizgowe przystępny do czyszczenia Funkcja pamięci Jednostka miary: kg, lb dokładność: 100 g Wskaźnik przeładowania typ ekranu: LED objętość baterii: 1000 mAh typ zasilania: Bateria, USB wariant baterii: Litowo-polimerowy (LiPo) wariant kontroli: detektor Powierzchnia antypoślizgowa Kompatybilny z iOS samoczynne włączanie zasilania Model: Elektroniczna waga osobista...
 • Producent Yunmai 
 • Maksymalna waga 180 kg
 • Dokładność pomiaru 50 g
Warto przejrzeć:  Ranking wag łazienkowych Gotie - Jaka najlepsza? Nasze TOP10

Podsumowanie, czyli jaka waga łazienkowa do 150 zł najlepsza?

Najlepsza waga łazienkowa do 150 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza waga łazienkowa do 150 zł w Rankingach – nasze TOP3


Dobre wagi łazienkowe – Ranking Październik 2021

Jeżeli żadna z powyższych wag łazienkowych do 150 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie polecanych wag łazienkowych innych marek.


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *