Nazdrowieiurode.pl

Zadbaj o swoje zdrowie i urodę z naszym portalem

Wody toaletowe

Ranking wód toaletowych Yves Saint Laurent do 400 zł – Jaka najlepsza? Nasze TOP10

Pomagamy w wyborze dobrych wód toaletowych Yves Saint Laurent do 400 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na Lipiec 2022 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych wód toaletowych Yves Saint Laurent do 400 zł,
 • TOP10 najtańszych wód toaletowych Yves Saint Laurent do 400 zł.

Jakie wody toaletowe Yves Saint Laurent do 400 zł najlepiej wybrać? Ranking na Lipiec 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane wody toaletowe Yves Saint Laurent do 400 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking wód toaletowych Yves Saint Laurent do 400 zł, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

1☆ Yves Saint Laurent La Nuit de L´Homme Eau Électrique, Woda toaletowa, 100ml, PR3225 ☆

Yves Saint Laurent La Nuit de L´Homme Eau Électrique, Woda toaletowa, 100ml, PR3225 Najniższa Cena Online perfumy Yves Saint Laurent Algierczyk Yves Mathieu Saint Laurent już w młodości uchodził za jeden z najwybitniejszych talentów w świecie mody. Swoją karierę rozpoczął pod okiem samego Christiana Diora, zaś po jego śmierci przejął stanowisko głównego projektanta w jego firmie. W wieku 25 lat pozostał najmłodszym szefem domu mody haute couture. Jego wyrafinowany, awangardowy, a przy tym szykowny styl ekspresowo zdobył podziw wśród odbiorców. Saint Laurent zaprojektował tweedowe marynarki, rozpropagował skórzane kurtki i wysokie buty i po raz pierwszy wprowadził do mody żeński smoking. W 1964 roku na rynku pojawiły się pierwsze perfumy Yves Saint Laurent o nazwie „Y". Jednym z najpopularniejszych zapachów firmy jest Opium, skomponowane dla kobiety nieodgadnionej, uwodzącyej i zmysłowej.Sklep E-Glamour.pl proponuje ponad 150 towarów Yves Saint Laurent: perfumy, wody toaletowe, dezodoranty, żele pod prysznic, balsamy, kremy, zestawy i kosmetyki kolorowe (m.in. podkłady, pudry, błyszczyki, cienie do powiek, tusze do rzęs). W asortymencie najsłynniejsze linie zapachowe firmy, takie jak pachnidła Yves Saint Laurent La Nuit De L'Homme, kolekcja Yves Saint Laurent La Collection, Yves Saint Laurent Elle, Yves Saint Laurent Paris, znane Opium, Y i dużo innych oszałamiających kompilacji aromatycznych. Kosmetyki i perfumy Yves Saint Laurent polecamy wszystkim osobom, które szukają artykułów o wykwintnym designie, oryginalnym zapachu, unikatowej trwałości i nowoczesnym składzie, gwarantującym mistrzowską pielęgnację.Copyright © E-Glamour.pl
 • Producent Yves Saint Laurent 
 • Pojemność 100 ml

2☆ Yves saint laurent y men eau de toilette 100ml ☆

Yves saint laurent y men eau de toilette 100ml Najniższa Cena Online perfumy Yves Saint Laurent Algierczyk Yves Mathieu Saint Laurent już w młodości uchodził za jeden z najwybitniejszych talentów w świecie mody. Swoją karierę rozpoczął pod okiem samego Christiana Diora, zaś po jego śmierci przejął stanowisko głównego projektanta w jego firmie. W wieku 25 lat został najmłodszym szefem domu mody haute couture. Jego wyszukany, awangardowy, a przy tym stylowy fason momentalnie zdobył uznanie wśród odbiorców. Saint Laurent zaprojektował tweedowe marynarki, rozpropagował skórzane kurtki oraz wysokie buty i po raz pierwszy wprowadził do mody żeński smoking. W 1964 roku na rynku pojawiły się pierwsze pachnidła Yves Saint Laurent o nazwie „Y". Jednym z najpopularniejszych zapachów producenta jest Opium, skomponowane dla kobiety nieodgadnionej, pociągającyej i zmysłowej.Sklep E-Glamour.pl oferuje ponad 150 produktów Yves Saint Laurent: pachnidła, wody toaletowe, dezodoranty, żele pod prysznic, balsamy, kremy, zestawy i kosmetyki kolorowe (m.in. podkłady, pudry, błyszczyki, cienie do powiek, tusze do rzęs). W asortymencie najsłynniejsze linie zapachowe producenta, takie jak perfumy Yves Saint Laurent La Nuit De L'Homme, seria Yves Saint Laurent La Collection, Yves Saint Laurent Elle, Yves Saint Laurent Paris, popularne Opium, Y i niemało innych oszałamiających kompozycji aromatycznych. Kosmetyki i perfumy Yves Saint Laurent polecamy wszystkim osobom, które szukają artykułów o wyszukanym designie, oryginalnym zapachu, wyjątkowej trwałości i innowacyjnym składzie, zapewniającym profesjonalną pielęgnację.Copyright © E-Glamour.pl
 • Producent Yves Saint Laurent 
 • Pojemność 100 ml
Warto przejrzeć:  Ranking wód toaletowych Thierry Mugler do 50 zł - Jaka najlepsza? Nasze TOP10

4☆ Yves saint laurent mon paris, woda toaletowa, 30ml ☆

Yves saint laurent mon paris, woda toaletowa, 30ml Najniższa Cena Online Woda toaletowa Mon Paris to świetlista, uzależniająca zmysły kombinacja, która przywołuje głęboko ukryte emocje i pozwala się w nich zatracić. Żeński zapach pełen sprzeczności i niespodziewanych połączeń, który pokazuje uwzniośloną miłość i sprawia, że zechcesz pozwolić swemu sercu otworzyć się na nowe doznania. Woda toaletowa Mon Paris to nowa kombinacja od Yves Sain Laurent, która należy do tej samej rodziny zapachów i pochodzi z tego samego miasta zakochanych – Paryża. Szyprowy zapach otwiera się dynamicznie, niczym pierwsze zauroczenie. To tajemnicze i intrygujące połączenie bergamotki, maliny i jeżyny, które ustępują miejsca zmysłowemu absolutowi białego jaśminu, tuberozie i dwóm akordom kwiatów: piwonii i pomarańczy. Wyrazistego charakteru całości dodaje kwiat datury, który łączy się z subtelną paczulą i białym piżmem,tworzyć wyjątkowy akord, który unosi serce na wyżyny miłości. nowoczesna, proponująca zmysłowe doznania Mon Paris Eau de Toilette została zamknięta w zaokrąglonym flakonie wytworzonym z masywnego szkła. Jej szyjkę ozdabia delikatna, zwiewna dzianina plumeti, która demonstruje bardziej figlarną i intymną interpretację kobiecości. Mon Paris Eau de Toilette to zapach, który nie pozwala o sobie zapomnieć. Czy nie nadszedł czas, by dać ponieść się miłości?
 • Producent Yves Saint Laurent 
 • Pojemność 30 ml

5☆ Yves Saint Laurent Y Woda toaletowa (80.0 ml) ☆

Yves Saint Laurent Y Woda toaletowa (80.0 ml) Najniższa Cena Online perfumy Yves Saint Laurent Algierczyk Yves Mathieu Saint Laurent już w młodości uchodził za jeden z najwybitniejszych talentów w świecie mody. Swoją karierę rozpoczął pod okiem samego Christiana Diora, zaś po jego śmierci przejął stanowisko głównego projektanta w jego firmie. W wieku 25 lat pozostał najmłodszym szefem domu mody haute couture. Jego wymyślny, awangardowy, a przy tym wysmakowany styl prędko zdobył zachwyt wśród odbiorców. Saint Laurent zaprojektował tweedowe marynarki, rozpropagował skórzane kurtki oraz wysokie buty i po raz pierwszy wprowadził do mody kobiecy smoking. W 1964 roku na rynku pojawiły się pierwsze perfumy Yves Saint Laurent o nazwie „Y". Jednym z najpopularniejszych aromatów marki jest Opium, skomponowane dla kobiety zagadkowej, uwodzącyej i zmysłowej.Sklep E-Glamour.pl proponuje ponad 150 produktów Yves Saint Laurent: pachnidła, wody toaletowe, dezodoranty, żele pod prysznic, balsamy, kremy, zestawy i kosmetyki kolorowe (m.in. podkłady, pudry, błyszczyki, cienie do powiek, tusze do rzęs). W asortymencie najsłynniejsze linie zapachowe producenta, takie jak pachnidła Yves Saint Laurent La Nuit De L'Homme, kolekcja Yves Saint Laurent La Collection, Yves Saint Laurent Elle, Yves Saint Laurent Paris, znane Opium, Y i mnóstwo innych zachwycających kompozycji aromatycznych. Kosmetyki i pachnidła Yves Saint Laurent polecamy wszystkim osobom, które szukają artykułów o gustownym designie, oryginalnym zapachu, wyjątkowej trwałości i nowoczesnym składzie, gwarantującym fachową pielęgnację.Copyright © E-Glamour.pl
 • Producent Yves Saint Laurent 
 • Pojemność 80 ml
Warto przejrzeć:  Ranking wód toaletowych Lanvin do 200 zł - Jaka najlepsza? Nasze TOP10

8☆ YVES SAINT LAURENT - Mon Paris Toilette Woda toaletowa EDT 50 ml Dla Pań ☆

YVES SAINT LAURENT - Mon Paris Toilette Woda toaletowa EDT 50 ml Dla Pań Najniższa Cena Online Woda toaletowa Mon Paris to świetlista, uzależniająca zmysły kompilacja, która przywołuje głęboko ukryte emocje i pozwala się w nich zatracić. Żeński zapach pełen sprzeczności i nieoczekiwanych połączeń, który prezentuje uwzniośloną miłość i sprawia, że zechcesz pozwolić swemu sercu otworzyć się na nowe doznania. Woda toaletowa Mon Paris to nowa kompozycja od Yves Sain Laurent, która należy do tej samej rodziny zapachów i pochodzi z tego samego miasta zakochanych – Paryża. Szyprowy zapach otwiera się dynamicznie, niczym pierwsze zauroczenie. To enigmatyczne i zagadkowe połączenie bergamotki, maliny i jeżyny, które ustępują miejsca zmysłowemu absolutowi białego jaśminu, tuberozie i dwóm akordom kwiatów: piwonii i pomarańczy. Wyrazistego charakteru całości dodaje kwiat datury, który łączy się z subtelną paczulą i białym piżmem,kreować unikatowy akord, który podciąga serce na wyżyny miłości. innowacyjna, proponująca zmysłowe doznania Mon Paris Eau de Toilette została zamknięta w zaokrąglonym flakonie wyprodukowanym z masywnego szkła. Jej szyjkę przyozdabia delikatna, zwiewna dzianina plumeti, która prezentuje bardziej figlarną i intymną interpretację kobiecości. Mon Paris Eau de Toilette to zapach, który nie pozwala o sobie zapomnieć. Czy nie nadszedł czas, żeby dać ponieść się miłości?
 • Producent Yves Saint Laurent 
 • Pojemność 50 ml
Warto przejrzeć:  Ranking wód toaletowych Ralph Lauren - Jaka najlepsza? Nasze TOP10

Podsumowanie, czyli jaka woda toaletowa Yves Saint Laurent do 400 zł najlepsza?

Najlepsza woda toaletowa Yves Saint Laurent do 400 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Dobre Wody toaletowe do 400 zł – Ranking Lipiec 2022

Jeżeli żadna z powyższych wód toaletowych Yves Saint Laurent do 400 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie polecanych wód toaletowych do 400 zł.