Nazdrowieiurode.pl

Zadbaj o swoje zdrowie i urodę z naszym portalem

Depilatory

Ranking depilatorów świetlnych – Jaki najlepszy? Nasze TOP10

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych depilatorów świetlnych. Poniższe zestawienia są aktualne na marzec 2023 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych depilatorów świetlnych,
 • TOP10 najtańszych depilatorów świetlnych.

Jakie depilatory świetlne najlepiej wybrać? Ranking na marzec 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane depilatory świetlne, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking depilatorów świetlnych, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

1☆ Braun Depilator ipl pl3132 ☆

Braun Depilator ipl pl3132 Najniższa Cena Online Braun Silk.expert Pro 3 Bezpieczne, efektywne i trwałe usuwanie włosów*. Rekomendowany przez Skin Health Alliance. Urządzenie uzyskało akredytację, jako bezpieczne dla skóry, wiodącej, międzynarodowej organizacji współpracującej z dermatologami i naukowcami. Najbezpieczniejsze urządzenie IPL dzięki technologii SensoAdaptTM*. Odcień skóry nie jest taki sam na całym ciele, dlatego detektor SensoAdapt TM (z ochroną przed UV) poprzez cały czas odczytuje koloryt skóry i dostosowuje intensywność światła tak, aby zapewnić bezpieczne, produktywne i trwałe eliminowanie widocznych włosków. * Z tej samej technologii korzysta Cyden. Dwukrotnie szybsze zabiegi Ci potrzeba tylko 9 minut, aby wydepilować obie nogi przy najniższej mocy działania urządzenia. W trybie płynnym urządzenie emituje więcej impulsów, co przyspiesza zabieg i jest doskonałym rozwiązaniem w sytuacji sporych obszarów ciała. Tryb punktowy zapewnia bardziej precyzyjne działanie na mniejszych i wrażliwych obszarach. Precyzja i delikatność dla skóry dokładna głowica ułatwia depilację mniejszych lub trudniejszych obszarów, takich jak twarz, okolice bikini i pachy. Urządzenie działa na dwóch poziomach intensywności, z których niższy jest rewelacyjny dla początkujących. 300 000 impulsów. 3 stopnie intensywności 300 000 impulsów (+20% w porównaniu z poprzednim Silk·expert 3) starczy na 16 lat zabiegów. Dzięki trzem poziomom intensywności, urządzenie dopasowuje światło do odcienia skóry. Planuj i pilnuj swoje zabiegi Aplikacja Braun Silk·expert Pro działa intuicyjnie i śledzi postępy, by zapewnić świetne rezultaty zabiegów. Prezentuje również, w jaki sposób działa detektor odcienia skóry SensoAdapt TM. Przejrzyj, czy IPL jest trafny dla Ciebie: IPL działa najskuteczniej u osób o jasnej i średniej karnacji, z włosami w odcieniu od naturalnego blondu po ciemny brąz i czerń. IPL działa najmniej sprawnie na włosach nad wyraz jasnych, rudych, siwych albo białych w związku z mniejszą ilością pochłaniającej światło melaniny....
 • Producent Braun 
 • Regulacja prędkości tak 
 • Nasadka masująca nie 
 • Rodzaj zasilania sieciowe 
 • Kolor biały, fioletowy 
Warto przejrzeć:  Ranking depilatorów bezbolesnych - Jaki najlepszy? Nasze TOP10

Najtańsze depilatory świetlne – Ranking marzec 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze depilatory świetlne, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich depilatorów świetlnych jest aktualizowany na bieżąco.

1☆ Braun Depilator ipl pl3132 ☆

Braun Depilator ipl pl3132 Najniższa Cena Online Braun Silk.expert Pro 3 Bezpieczne, sprawne i trwałe usuwanie włosów*. Sugerowany przez Skin Health Alliance. Urządzenie uzyskało akredytację, jako bezpieczne dla skóry, wiodącej, międzynarodowej organizacji współpracującej z dermatologami i naukowcami. Najbezpieczniejsze urządzenie IPL dzięki technologii SensoAdaptTM*. Kolor skóry nie jest taki sam na całym ciele, dlatego sensor SensoAdapt TM (z ochroną przed UV) poprzez cały czas odczytuje koloryt skóry i dopasowuje intensywność światła tak, żeby zapewnić bezpieczne, wydajne i trwałe eliminowanie widocznych włosków. * Z tej samej technice korzysta Cyden. Dwukrotnie szybsze zabiegi Ci potrzeba tylko 9 minut, by wydepilować obie nogi przy najniższej mocy działania urządzenia. W trybie płynnym urządzenie emituje więcej impulsów, co przyspiesza zabieg i jest wspaniałym rozwiązaniem w sytuacji znacznych obszarów ciała. Tryb punktowy gwarantuje bardziej precyzyjne działanie na mniejszych i wrażliwych obszarach. Precyzja i delikatność dla skóry precyzyjna głowica ułatwia depilację mniejszych albo trudniejszych obszarów, takich jak twarz, okolice bikini i pachy. Urządzenie działa na dwóch poziomach intensywności, z których niższy jest znakomity dla początkujących. 300 000 impulsów. 3 poziomy intensywności 300 000 impulsów (+20% w porównaniu z poprzednim Silk·expert 3) wystarczy na 16 lat zabiegów. Dzięki trzem poziomom intensywności, urządzenie dopasowuje światło do odcienia skóry. Planuj i nadzoruj swoje zabiegi Aplikacja Braun Silk·expert Pro działa instynktownie i śledzi postępy, aby zapewnić perfekcyjne rezultaty zabiegów. Ukazuje ponadto, w jaki sposób działa sensor odcienia skóry SensoAdapt TM. Zobacz, czy IPL jest stosowny dla Ciebie: IPL działa najskuteczniej u osób o jasnej i średniej karnacji, z włosami w kolorze od naturalnego blondu po ciemny brąz i czerń. IPL działa najmniej efektywnie na włosach wyjątkowo jasnych, rudych, siwych lub białych w związku z mniejszą ilością pochłaniającej światło melaniny....
 • Producent Braun 
 • Regulacja prędkości tak 
 • Nasadka masująca nie 
 • Rodzaj zasilania sieciowe 
 • Kolor biały, fioletowy 
Warto przejrzeć:  Ranking depilatorów elektrycznych - Jaki najlepszy? Nasze TOP10

Podsumowanie, czyli jaki depilator świetlny najlepszy?

Najlepszy depilator świetlny w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy depilator świetlny w Rankingach – nasze TOP3


Dobre Depilatory – TOP5 marzec 2023

Jeżeli żaden z powyższych modeli depilatorów świetlnych nie spełnił oczekiwań lub strzyżarki nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych depilatorów.


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *