Nazdrowieiurode.pl

Zadbaj o swoje zdrowie i urodę z naszym portalem

Depilatory

Ranking depilatorów z golarką – Jaki najlepszy? Nasze TOP10

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych depilatorów z golarką. Poniższe zestawienia są aktualne na listopad 2023 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych depilatorów z golarką,
 • TOP10 najtańszych depilatorów z golarką.

Jakie depilatory z golarką najlepiej wybrać? Ranking na listopad 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane depilatory z golarką, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking depilatorów z golarką, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

1☆ Braun Golarka ls 5160 ☆

Braun Golarka ls 5160 Najniższa Cena Online Golarki żeńskie Silk-épil - gładka i promienna skóra dzięki podwójnej pielęgnacji Braun LS 5160 Silk-épil Zalecana przez dermatologów Obietnica subtelnego golenia Silk-épil: specjalne funkcje, które powodują, że golenie golarką elektryczną jest jeszcze bardziej wygodne Precyzja w zasięgu ręki. Golarka damska Braun Silk-épil umożliwia stanowczo skrupulatne golenie wszelkich partii ciała. Jej technologia podwójnej pielęgnacji z jedyną w swym typu nasadką do złuszczania naskórka, przywraca skórze witalność w trakcie golenia, nadając jej gładki i promienny wygląd. Łagodnie zaokrąglona głowica goląca pozostała produkowana specjalnie z myślą o zarysie żeńskiego ciała. Połączenie ruchomej folii i systemu przycinania długich włosków gwarantuje wyjątkowo precyzyjne rezultaty golenia. Możesz prędko i wygodnie ogolić nie tylko nogi, ale także nawet tak wrażliwe miejsca jak pachy i okolice bikini. Na baterie:2x AA szczoteczka odcień niebieski 1 Nasadka goląca OptiShave 2 Głowica golarki a Folia goląca b Pasek SoftStrip c Poduszka amortyzująca EasyGlide d Trymer do długich włosów e Przyciski blokady głowicy f Przełącznik golenie/trymer « / » 3 Blok ostrzy 4 Wyłącznik 5 Komora baterii 6 Nasadka wygładzająca (wyłącznie do golenia nóg) a Zdejmowana poduszeczka wygładzająca b Przycisk blokady poduszeczki 7 Nasadki do golenia okolic bikini Nasadka złuszczająca naskórek podczas golenia jedyna w swym typu nasadka złuszczająca naskórek przywraca skórze gładki i promienny wygląd. Nasadka do linii bikini subtelne kształtowanie okolic bikini przy pomocy specjalnej nasadki. Ruchoma folia i trymer perfekcyjnie gładkie golenie. Golarki są nowe, posiadają 24 miesięczną gwarancję producenta Wystawiamy faktury VAT
 • Producent Braun 
 • Regulacja prędkości tak 
 • Nasadka masująca tak 
 • Rodzaj zasilania bateryjne 
 • Kolor niebieski 

3☆ Brl136/00 golarka marki Philips ☆

Brl136/00 golarka marki Philips Najniższa Cena Online płynny ruch po skórze gwarantujący delikatne golenie. Korzystaj z dokładnego, a równocześnie delikatnego golenia nóg i ciała. Golarka damska satinshave advanced zagwarantuje gładkie golenie — choćby w wannie albo pod prysznicem. Możesz uzyskać gładką skórę bez podrażnień w prosty i komfortowy sposób.golarka damska philips brl136/00 wyposażona w rozciągliwą głowicę ruchomą z pojedynczą siateczką, możliwość stosowania na sucho i na mokro. Wskaźnik poziomu akumulatora sygnalizuje, gdy akumulator się ładuje, jest naładowany lub biski rozładowania. Czas ładowania 10 godz., czas działania 40 minut.
 • Producent Philips 
 • Regulacja prędkości tak 
Warto przejrzeć:  Ranking depilatorów do nóg - Jaki najlepszy? Nasze TOP10

5☆ Braun Wyprzedaż: golarka ls 5560 - darmowy odbiór w 250 salonach w całej polsce! (4210201003199) ☆

Braun Wyprzedaż: golarka ls 5560 - darmowy odbiór w 250 salonach w całej polsce! (4210201003199) Najniższa Cena Online Golenie i peeling za jednym subtelnym pociągnięciem Gładkie golenie, po którym następuje przyjemny dotyk wibrującej nakładki do peelingu. Urządzenie jest łatwe w użyciu. Rezultat to gładka skóra. Ruchoma folia i przycinarka finezyjnie dostosowują się do konturów damskiego ciała. zapewnia to nadzwyczajnie gładkie golenie przy mniejszym nacisku i rozszerzonym komforcie. krągła głowica łagodnie dopasowuje się do konturów ciała. Ruchoma folia i przycinarka zapewnia nadzwyczajnie gładkie golenie. Zaokrąglone końcówki trymera gładko ślizgają się na skórze. Podaruj swemu całemu ciału delikatne golenie Ponieważ golarka damska Braun jest tak łagodna dla skóry, wyśmienicie sprawdza się w subtelnych i wrażliwych miejscach. Wet and Dry – na mokro i na sucho Model golarki żeńskiej Braun 5160 jest w 100% wodoodporny. Urządzenia można z powodzeniem używać w kąpieli albo pod prysznicem, a golenie okaże się zaskakująco subtelne. ilość prędkości: 1 Podcinanie: Tak Możliwość mycia pod wodą: Tak typ zasilania: sieciowy 230V, akumulatorowy Czas pracy [min]: 40 W komplecie: trzy nakładki do golenia, peelingu i przycinania szczoteczka do czyszczenia ładowarka
 • Producent Braun 
 • Regulacja prędkości tak 
 • Rodzaj zasilania akumulatorowe 
 • Kolor fioletowy 

8☆ Golarka do ciała Braun LS 5560 Darmowy odbiór w 19 miastach! (4210201003199) ☆

Golarka do ciała Braun LS 5560 Darmowy odbiór w 19 miastach! (4210201003199) Najniższa Cena Online Golarka kobieca Braun LS 5560 Silk-épilMożliwość mycia w wodzieZasilanie poprzez akumulator/zasilanie siecioweNasadka do depilacji pach, nóg, okolic bikini i wygładzającaGolarka damska Silk-épil Ladyshave - podwójna pielęgnacja dla gładziutkiej i promiennej skóry Golarka damska Braun Silk-épil Ladyshave zezwala na nad wyraz skrupulatne golenie całego ciała. technika podwójnej pielęgnacji z jedyną w swym rodzaju nasadką złuszczającą przywraca skórze gładki i promienny wygląd. Łagodnie zaokrąglona głowica goląca została tworzona specjalnie z myślą o kształcie żeńskiego ciała. Połączenie elastycznej folii i trymera do długich włosów gwarantuje niezwykle precyzyjne golenie. Można jej używać do szybkiego i komfortowego golenia nóg, a także bardziej wrażliwych obszarów ciała np. Przedramion i okolic bikini - zawsze i wszędzie dzięki możliwości bezprzewodowego działania do 40 min.Najwyższa skrupulatnośćrozciągliwa folia i trymer stanowczo precyzyjne golenie.Obietnica delikatnego golenia Silk-épilSpecjalne funkcje, które czynią golenie golarką elektryczną jeszcze przyjemniejszym.Wyposażenie: szczególnie delikatna: zaokrąglone końcówki trymera gładko przesuwają się po skórze. · nadzwyczajne przyleganie: zaokrąglona głowica wspaniale dostosowuje się do konturów ciała. · genialna linia bikini: finezyjne golenie okolic bikini za pomocą specjalnej nasadki trymera. · Golenie i peeling: unikatowa nasadka złuszczająca przywraca skórze gładki i promienny wygląd. · 3 nasadki w komplecie: golarka Silk-épil Ladyshave 5560 na dodatek 3 nasadki - trymer do okolic bikini, głowicę złuszczającą i nasadkę Optishave - dla adekwatnych rezultatów · Bezprzewodowe działanie: golarka Silk-épil Ladyshave 5560 zezwala na wygodne golenie zawsze i wszędzie, choćby do 40 min · Pełna wodoodporność: dla wygodnego czyszczenia pod wodą.dane technologiczne: Eksploatacja powyżej: Akumulator / zasilacz · Kolor: liliowy · Napięcie robocze: 230 V · rodzaj golenia: na mokro/na sucho · typ urządzenia do pięlęgnacji (kategoryzacja): Golarka damska · Specyfikacja urządzenia do pielęgnacji: możliwość mycia · poziomy szybkości: 1 · technika akumulatora: NiMH · Waga: 440 g · Zasilanie: akumulatoroweprzesyłka obejmuje: Zasilacz akumulatorowy i sieciowy z ładowarką, Nasadka wygładzająca do usuwania suchych komórek naskórka, Uchwyt do ładowania, Nasadka OptiTrim do okolic bikini 4 mm, Nasadka OptiShave, Nasadka goląca, Instrukcja.
 • Producent Braun 
 • Rodzaj zasilania sieciowe, akumulatorowe 
 • Czas ładowania 1 h
 • Czas pracy bezprzewodowej 40 min
 • Kolor fioletowy 
Warto przejrzeć:  Ranking depilatorów do brwi - Jaki najlepszy? Nasze TOP10

Najtańsze depilatory z golarką – Ranking listopad 2023 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze depilatory z golarką, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich depilatorów z golarką jest aktualizowany na bieżąco.

3☆ Braun Golarka ls 5160 ☆

Braun Golarka ls 5160 Najniższa Cena Online Golarki kobiece Silk-épil - gładka i promienna skóra dzięki podwójnej pielęgnacji Braun LS 5160 Silk-épil Zalecana przez dermatologów Obietnica finezyjnego golenia Silk-épil: specjalne funkcje, które sprawiają, że golenie golarką elektryczną jest jeszcze bardziej wygodne Precyzja w zasięgu ręki. Golarka damska Braun Silk-épil zezwala na niezwykle precyzyjne golenie wszystkich partii ciała. Jej technika podwójnej pielęgnacji z jedyną w swoim rodzaju nasadką do złuszczania naskórka, przywraca skórze witalność podczas golenia, nadając jej gładki i promienny wygląd. Łagodnie zaokrąglona głowica goląca pozostała wytwarzana specjalnie z myślą o zarysie kobiecego ciała. Połączenie ruchomej folii i systemu przycinania długich włosków zagwarantuje szczególnie dokładne rezultaty golenia. Możesz ekspresowo i komfortowo ogolić nie tylko nogi, lecz także choćby tak wrażliwe miejsca jak pachy i okolice bikini. Na baterie:2x AA szczoteczka kolor niebieski 1 Nasadka goląca OptiShave 2 Głowica golarki a Folia goląca b Pasek SoftStrip c Poduszka amortyzująca EasyGlide d Trymer do długich włosów e Przyciski blokady głowicy f Przełącznik golenie/trymer « / » 3 Blok ostrzy 4 Wyłącznik 5 Komora baterii 6 Nasadka wygładzająca (tylko do golenia nóg) a Zdejmowana poduszeczka wygładzająca b Przycisk blokady poduszeczki 7 Nasadki do golenia okolic bikini Nasadka złuszczająca naskórek w trakcie golenia jedyna w swoim rodzaju nasadka złuszczająca naskórek przywraca skórze gładki i promienny wygląd. Nasadka do linii bikini delikatne kształtowanie okolic bikini przy pomocy specjalnej nasadki. Ruchoma folia i trymer rewelacyjnie gładkie golenie. Golarki są nowe, posiadają 24 miesięczną gwarancję producenta Wystawiamy faktury VAT
 • Producent Braun 
 • Regulacja prędkości tak 
 • Nasadka masująca tak 
 • Rodzaj zasilania bateryjne 
 • Kolor niebieski 

6☆ Golarka do ciała Braun LS 5560 Darmowy odbiór w 19 miastach! (4210201003199) ☆

Golarka do ciała Braun LS 5560 Darmowy odbiór w 19 miastach! (4210201003199) Najniższa Cena Online Golarka damska Braun LS 5560 Silk-épilMożliwość mycia w wodzieZasilanie przez akumulator/zasilanie siecioweNasadka do depilacji pach, nóg, okolic bikini i wygładzającaGolarka kobieca Silk-épil Ladyshave - podwójna pielęgnacja dla przygładzonej i promiennej skóry Golarka damska Braun Silk-épil Ladyshave pozwala na wyjątkowo precyzyjne golenie całego ciała. technologia podwójnej pielęgnacji z jedyną w swym rodzaju nasadką złuszczającą przywraca skórze gładki i promienny wygląd. Łagodnie zaokrąglona głowica goląca została wykonana specjalnie z myślą o zarysie żeńskiego ciała. Połączenie elastycznej folii i trymera do długich włosów zagwarantuje wyjątkowo precyzyjne golenie. Można jej używać do prędkiego i wygodnego golenia nóg i bardziej wrażliwych obszarów ciała np. Przedramion i okolic bikini - zawsze i wszędzie dzięki możliwości bezprzewodowego działania do 40 min.Najwyższa dokładnośćelastyczna folia i trymer niezwykle staranne golenie.Obietnica subtelnego golenia Silk-épilSpecjalne funkcje, które czynią golenie golarką elektryczną jeszcze przyjemniejszym.Wyposażenie: bardzo delikatna: zaokrąglone końcówki trymera gładko przesuwają się po skórze. · genialne przyleganie: zaokrąglona głowica wspaniale dostosowuje się do konturów ciała. · idealna linia bikini: finezyjne golenie okolic bikini przy pomocy specjalnej nasadki trymera. · Golenie i peeling: wyjątkowa nasadka złuszczająca przywraca skórze gładki i promienny wygląd. · 3 nasadki w zestawie: golarka Silk-épil Ladyshave 5560 w dodatku 3 nasadki - trymer do okolic bikini, głowicę złuszczającą i nasadkę Optishave - dla stosownych rezultatów · Bezprzewodowe działanie: golarka Silk-épil Ladyshave 5560 pozwala na komfortowe golenie za każdym razem i wszędzie, nawet do 40 min · Pełna wodoodporność: dla komfortowego czyszczenia pod wodą.dane techniczne: Eksploatacja powyżej: Akumulator / zasilacz · Kolor: liliowy · Napięcie robocze: 230 V · wariant golenia: na mokro/na sucho · rodzaj urządzenia do pięlęgnacji (kategoryzacja): Golarka damska · Specyfikacja urządzenia do pielęgnacji: możliwość mycia · poziomy prędkości: 1 · technologia akumulatora: NiMH · Waga: 440 g · Zasilanie: akumulatoroweprzesyłka obejmuje: Zasilacz akumulatorowy i sieciowy z ładowarką, Nasadka wygładzająca do usuwania suchych komórek naskórka, Uchwyt do ładowania, Nasadka OptiTrim do okolic bikini 4 mm, Nasadka OptiShave, Nasadka goląca, Instrukcja.
 • Producent Braun 
 • Rodzaj zasilania sieciowe, akumulatorowe 
 • Czas ładowania 1 h
 • Czas pracy bezprzewodowej 40 min
 • Kolor fioletowy 
Warto przejrzeć:  Ranking depilatorów Götze & Jensen - Jaki najlepszy? Nasze TOP10

7☆ Braun Wyprzedaż: golarka ls 5560 - darmowy odbiór w 250 salonach w całej polsce! (4210201003199) ☆

Braun Wyprzedaż: golarka ls 5560 - darmowy odbiór w 250 salonach w całej polsce! (4210201003199) Najniższa Cena Online Golenie i peeling za jednym subtelnym pociągnięciem Gładkie golenie, po którym następuje przyjemny dotyk wibrującej nakładki do peelingu. Urządzenie jest nieskomplikowane w użyciu. Rezultat to gładka skóra. Ruchoma folia i przycinarka delikatnie dopasowują się do konturów żeńskiego ciała. zagwarantuje to wyśmienicie gładkie golenie przy mniejszym nacisku i powiększonym komforcie. krągła głowica łagodnie dopasowuje się do konturów ciała. Ruchoma folia i przycinarka gwarantuje perfekcyjnie gładkie golenie. Zaokrąglone końcówki trymera gładko ślizgają się na skórze. Podaruj swemu całemu ciału subtelne golenie Ponieważ golarka żeńska Braun jest tak łagodna dla skóry, wyśmienicie sprawdza się w subtelnych i wrażliwych miejscach. Wet and Dry – na mokro i na sucho Model golarki damskiej Braun 5160 jest w 100% wodoodporny. Urządzenia można z powodzeniem używać w kąpieli albo pod prysznicem, a golenie okaże się zaskakująco delikatne. liczba szybkości: 1 Podcinanie: Tak Możliwość mycia pod wodą: Tak typ zasilania: sieciowy 230V, akumulatorowy Czas pracy [min]: 40 W komplecie: trzy nakładki do golenia, peelingu i przycinania szczoteczka do czyszczenia ładowarka
 • Producent Braun 
 • Regulacja prędkości tak 
 • Rodzaj zasilania akumulatorowe 
 • Kolor fioletowy 

Podsumowanie, czyli jaki depilator z golarką najlepszy?

Najlepszy depilator z golarką w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy depilator z golarką w Rankingach – nasze TOP3


Najlepsze Depilatory – TOP5 listopad 2023

Jeżeli żaden z powyższych modeli depilatorów z golarką nie spełnił oczekiwań lub strzyżarki nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych depilatorów.


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *