Nazdrowieiurode.pl

Zadbaj o swoje zdrowie i urodę z naszym portalem

Henny

Ranking henn do włosów do 20 zł – Jaka najlepsza? Nasze TOP10

Pomagamy w wyborze dobrych henn do włosów do 20 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na czerwiec 2023 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych henn do włosów do 20 zł,
 • TOP10 najtańszych henn do włosów do 20 zł,
 • TOP5 innych rekomendowanych henn do włosów.

Jakie henny do włosów do 20 zł najlepiej wybrać? Ranking na czerwiec 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane henny do włosów do 20 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking henn do włosów do 20 zł, wraz ze składem, jest aktualizowany każdego dnia.

3☆ VENITA HENNA COLOR ZIOŁOWY KREM KOLORYZUJĄCY 5 PAPRYKA 75ml (5902101710688) ☆

VENITA HENNA COLOR ZIOŁOWY KREM KOLORYZUJĄCY 5 PAPRYKA 75ml (5902101710688) Najniższa Cena Online Łatwa w użyciu formuła balsamu koloryzującego do włosów z ekstraktem z henny, nie zawiera amoniaku i utleniaczy. Sugerowany do przyciemnienia i pogłębienia koloru włosów - nie rozjaśnia włosów. Nadaje włosom jedwabisty połysk z naturalnie wyglądającymi refleksami. Włosy są odżywione, miękkie i elastyczne. Używany co 2-4 tygodnie wzbogaca i wzmacnia kolor. UWAGA: BARWNIKI DO WŁOSÓW MOGĄ wywoływaĆ SILNE REAKCJE ALERGICZNE. PROSZĘ PRZECZYTAĆ INSTRUKCJE I PRZESTRZEGAĆ ICH. artykuł NIE JEST dedykowanY DLA OSÓB PONIŻEJ 16. ROKU ŻYCIA TYMCZASOWE TATUAŻE NA BAZIE CZARNEJ HENNY MOGĄ powiększYĆ RYZYKO WYSTĄPIENIA ALERGII. NIE FARBOWAĆ WŁOSÓW, JEŚLI: NA TWARZY WYSTĘPUJE WYSYPKA, lub SKÓRA GŁOWY JEST WRAŻLIWA, PODRAŻNIONA I USZKODZONA, KIEDYKOLWIEK WYSTĄPIŁA REAKCJA NA FARBOWANIE WŁOSÓW, W PRZESZŁOŚCI WYSTĄPIŁA REAKCJA NA TYMCZASOWY TATUAŻ NA BAZIE CZARNEJ HENNY. NIE STOSOWAĆ DO BARWIENIA BRWI I RZĘS. NiezbędnIE PRZEPROWADŹ TEST NA ALERGIĘ SKÓRNĄ 48 GODZIN PRZED KAŻDYM wykorzystanieM artykułu STOSOWAĆ RĘKAWICE OCHRONNE. Należycie SPŁUKAĆ WŁOSY PO ZABIEGU KOLORYZACJI. TEST NA ALERGIĘ SKÓRNĄ: niewielką liczba towaru nałożyć za uchem, po 60 minutach zmyć. Odczekać 48 godzin. Towar stosować, gdy nie wystąpią podrażnienia.
 • Producent Venita 
 • Kolor czerwień 
 • Postać krem 
 • Pojemność 75 ml
Warto przejrzeć:  Ranking henn do brwi Just Beauty - Jaka najlepsza? Nasze TOP10

8☆ heenara henna do włosów kolor miedziany 100g hesh (8901701116101) ☆

heenara henna do włosów kolor miedziany 100g hesh (8901701116101) Najniższa Cena Online Henna do włosów Hesh - Heenara Ziołowa henna do włosów o działaniu odżywczym i kondycjonującym. Liście lawsonii bezbronnej są naturalnym środkiem od stuleci używanym w celu pielęgnacji włosów. Formuła artykułu bazuje na czystej hennie (Lawsonia Inermis) i 14 innych ziołach, które koloryzują, pielęgnują i odżywiają włosy w naturalny sposób. składnikiLawsonia Inermis (Henna/Mehandi), Eclipta Prostrata (Bhringraj/Maka), Acacia Concinna (Shikakai) Fruit Powder, Hibiscus Rosa-Sinensis (Chinese Rose/Jaswandh) Flower Powder, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Powder, Azadirachta Indica (Neem) Bark/Seed Extract, Citrus Aurantium Amara (Orange) Peel Powder, Trigonella Foenum-Graecum (Fenugreek/Methi), Mandoor Powder, Terminalia Belerica (Behda), Hedychium Spicatum (Kapoor Kachli) Extract, Emblica Officinalis (Indian Goseberry/Amla) Fruit Powder, Bacopa Monneira (Brahmi) Leaf Powder, Santalum Album (Sandalwood), Terminalia Chebula (Harde) Extract. MASA NETTO: 100 g SPOSÓB zastosowaniaOdpowiednią liczba proszku wymieszać z wodą,dostać konsystencję gęstej pasty. Delikatnie wmasować w skórę głowy. Trzymać na włosach poprzez 60 minut, a następnie obficie spłukać.produkt naturalny. Przed wykorzystaniem zaleca się wykonanie testu uczuleniowego. Niewielką liczba proszku rozrobionego z wodą nałożyć w miejsca, w których skóra jest najbardziej wrażliwa (np. Za uchem albo w zgięciu łokcia). Gdy pasta zaschnie, zmyć. Odczekać 24h. W sytuacji pojawienia się podrażnienia, zaprzestać używania. ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIAPrzechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
 • Producent Hesh 
 • Postać henna 
Warto przejrzeć:  Ranking henn do włosów kolor czekolada - Jaka najlepsza? Nasze TOP10

Najtańsze henny do włosów do 20 zł – Ranking czerwiec 2023 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze henny do włosów do 20 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich henn do włosów do 20 zł jest aktualizowany na bieżąco.

3☆ VENITA HENNA COLOR ZIOŁOWY KREM KOLORYZUJĄCY 5 PAPRYKA 75ml (5902101710688) ☆

VENITA HENNA COLOR ZIOŁOWY KREM KOLORYZUJĄCY 5 PAPRYKA 75ml (5902101710688) Najniższa Cena Online Łatwa w użyciu formuła balsamu koloryzującego do włosów z ekstraktem z henny, nie mieści amoniaku i utleniaczy. Polecany do przyciemnienia i pogłębienia koloru włosów - nie rozjaśnia włosów. Nadaje włosom jedwabisty połysk z naturalnie wyglądającymi refleksami. Włosy są odżywione, miękkie i rozciągliwe. Wykorzystywany co 2-4 tygodnie wzbogaca i wzmacnia kolor. UWAGA: BARWNIKI DO WŁOSÓW MOGĄ powodowaĆ SILNE REAKCJE ALERGICZNE. PROSZĘ PRZECZYTAĆ INSTRUKCJE I PRZESTRZEGAĆ ICH. towar NIE JEST przeznaczonY DLA OSÓB PONIŻEJ 16. ROKU ŻYCIA TYMCZASOWE TATUAŻE NA BAZIE CZARNEJ HENNY MOGĄ powiększYĆ RYZYKO WYSTĄPIENIA ALERGII. NIE FARBOWAĆ WŁOSÓW, JEŚLI: NA TWARZY WYSTĘPUJE WYSYPKA, lub SKÓRA GŁOWY JEST WRAŻLIWA, PODRAŻNIONA I USZKODZONA, KIEDYKOLWIEK WYSTĄPIŁA REAKCJA NA FARBOWANIE WŁOSÓW, W PRZESZŁOŚCI WYSTĄPIŁA REAKCJA NA TYMCZASOWY TATUAŻ NA BAZIE CZARNEJ HENNY. NIE STOSOWAĆ DO BARWIENIA BRWI I RZĘS. KoniecznIE PRZEPROWADŹ TEST NA ALERGIĘ SKÓRNĄ 48 GODZIN PRZED KAŻDYM zastosowanieM produktu STOSOWAĆ RĘKAWICE OCHRONNE. Należycie SPŁUKAĆ WŁOSY PO ZABIEGU KOLORYZACJI. TEST NA ALERGIĘ SKÓRNĄ: niewielką liczba towaru nałożyć za uchem, po 60 minutach zmyć. Odczekać 48 godzin. Produkt stosować, gdy nie wystąpią podrażnienia.
 • Producent Venita 
 • Kolor czerwień 
 • Postać krem 
 • Pojemność 75 ml
Warto przejrzeć:  Ranking henn do włosów kolor czerń - Jaka najlepsza? Nasze TOP10

Podsumowanie, czyli jaka henna do włosów do 20 zł najlepsza?

Najlepsza henna do włosów do 20 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza henna do włosów do 20 zł w Rankingach – nasze TOP3


Najlepsze henny do włosów – Zestawienie czerwiec 2023

Jeżeli żadna z powyższych henn do włosów do 20 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie rekomendowanych henn do włosów innych marek.


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *