Nazdrowieiurode.pl

Zadbaj o swoje zdrowie i urodę z naszym portalem

Henny

Ranking henn do włosów do 20 zł – Jaka najlepsza? Nasze TOP10

Pomagamy w wyborze dobrych henn do włosów do 20 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na listopad 2023 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych henn do włosów do 20 zł,
 • TOP10 najtańszych henn do włosów do 20 zł,
 • TOP5 innych rekomendowanych henn do włosów.

Jakie henny do włosów do 20 zł najlepiej wybrać? Ranking na listopad 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane henny do włosów do 20 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking henn do włosów do 20 zł, wraz ze składem, jest aktualizowany każdego dnia.

3☆ VENITA henna tuba 010 owoc granatu (5902101710732) ☆

VENITA henna tuba 010 owoc granatu (5902101710732) Najniższa Cena Online KOLORYZACJA BEZPIECZNA DLA WŁOSÓW – 24 NATURALNE ODCIENIEBalsam Koloryzujący Henna Color z naturalnym ekstraktem henny to propozycja dla osób, którym niezwykle zależy na zdrowych, błyszczących włosach. Henna Color nie tylko farbuje,również głęboko odżywia i pielęgnuje włosy, udoskonalając ich kondycję po każdym zastosowaniu. gwarantuje przepiękny i pełen blasku i naturalny kolor. Wytrzymałość koloru ok. 8 myć.parametry:- Bezpieczny dla włosów – nie gromadzi amoniaku i utleniaczy- komfortowa aplikacja, bezpośrednio z tuby (konsystencja kremu)- Intensywna pielęgnacja włosów, dzięki zawartości ekstraktu z hennyZawartość opakowania:krem koloryzujący w tubie 75 ml, instrukcja zastosowania, rękawiczki ochronne. dane linia VENITA - Henna Color...
 • Producent VENITA 
 • Postać henna 
Warto przejrzeć:  Ranking henn do włosów - Jaka najlepsza? Nasze TOP10

9☆ VENITA henna tuba 115 czekolada, 5902101000161 ☆

VENITA henna tuba 115 czekolada, 5902101000161 Najniższa Cena Online Łatwa w użyciu formuła balsamu koloryzującego do włosów z ekstraktem z henny, nie posiada amoniaku i utleniaczy. Polecany do przyciemnienia i pogłębienia koloru włosów - nie rozjaśnia włosów. Nadaje włosom jedwabisty blask z naturalnie wyglądającymi refleksami. Włosy są odżywione, miękkie i rozciągliwe. Stosowany co 2-4 tygodnie wzbogaca i wzmacnia kolor. Korzyści: bez amoniaku i utleniaczybez parabenów, rezorcyny i PPDbez obaw o kondycje włosówintensywna pielęgnacja włosów, dzięki zawartości ekstraktu z hennyW opakowaniu: krem koloryzujący w tubie 75 ml, instrukcja zastosowania, rękawiczki ochronne. Częściowo zużyta tuba, po zakręceniu, może być przechowywana i użyta podczas następnej koloryzacji. Otwartą tubę zalecamy zużyć w ciągu 6 miesięcy od otwarcia.
 • Producent VENITA 
 • Kolor czekolada 
 • Postać henna 
Warto przejrzeć:  Ranking henn do włosów Dabur - Jaka najlepsza? Nasze TOP10

Najtańsze henny do włosów do 20 zł – Ranking listopad 2023 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze henny do włosów do 20 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich henn do włosów do 20 zł jest aktualizowany na bieżąco.

5☆ Venita henna tuba 011 burgund ☆

Venita henna tuba 011 burgund Najniższa Cena Online KOLORYZACJA BEZPIECZNA DLA WŁOSÓW – 24 NATURALNE ODCIENIEBalsam Koloryzujący Henna Color z naturalnym ekstraktem henny to propozycja dla osób, którym szczególnie zależy na zdrowych, błyszczących włosach. Henna Color nie tylko farbuje,na dodatek głęboko odżywia i pielęgnuje włosy, ulepszając ich kondycję po każdym zastosowaniu. zapewnia ładny i pełen blasku i naturalny kolor. Solidność koloru ok. 8 myć.atrybuty:- Bezpieczny dla włosów – nie mieści amoniaku i utleniaczy- komfortowa aplikacja, bezpośrednio z tuby (konsystencja kremu)- Intensywna pielęgnacja włosów, dzięki zawartości ekstraktu z hennyZawartość opakowania:krem koloryzujący w tubie 75 ml, instrukcja zastosowania, rękawiczki ochronne. informacje seria VENITA - Henna Color...
 • Producent VENITA 
 • Kolor fiolet 
 • Postać henna 
Warto przejrzeć:  Ranking henn do brwi Kama S.C. Krystyna Teresa Okunowicz - Jaka najlepsza? Nasze TOP10

Podsumowanie, czyli jaka henna do włosów do 20 zł najlepsza?

Najlepsza henna do włosów do 20 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza henna do włosów do 20 zł w Rankingach – nasze TOP3


Najlepsze henny do włosów – Zestawienie listopad 2023

Jeżeli żadna z powyższych henn do włosów do 20 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie rekomendowanych henn do włosów innych marek.


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *