Nazdrowieiurode.pl

Zadbaj o swoje zdrowie i urodę z naszym portalem

Henny

Ranking henn do włosów Venita – Jaka najlepsza? Nasze TOP10

Pomagamy w wyborze dobrych henn do włosów Venita. Poniższe zestawienia są aktualne na kwiecień 2024 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych produktów,
 • TOP10 najtańszych promocyjnych henn do włosów Venita,
 • TOP5 innych rekomendowanych henn do włosów.

Jakie henny do włosów Venita najlepiej wybrać? Ranking na kwiecień 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane henny do włosów Venita, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking henn do włosów Venita, wraz ze składem, jest aktualizowany na bieżąco.

3☆ VENITA henna tuba 002 jantar ☆

VENITA henna tuba 002 jantar Najniższa Cena Online KOLORYZACJA BEZPIECZNA DLA WŁOSÓW – 24 NATURALNE ODCIENIEBalsam Koloryzujący Henna Color z naturalnym ekstraktem henny to sugestia dla osób, którym stanowczo zależy na zdrowych, połyskujących włosach. Henna Color nie tylko farbuje,ponadto głęboko odżywia i pielęgnuje włosy, ulepszając ich kondycję po każdym zastosowaniu. zagwarantuje błyskotliwy i pełen blasku i naturalny kolor. Trwałość koloru ok. 8 myć.atrybuty:- Bezpieczny dla włosów – nie zawiera amoniaku i utleniaczy- komfortowa aplikacja, bezpośrednio z tuby (konsystencja kremu)- Intensywna pielęgnacja włosów, dzięki zawartości ekstraktu z hennyZawartość opakowania:krem koloryzujący w tubie 75 ml, instrukcja wykorzystania, rękawiczki ochronne. informacje seria VENITA - Henna Color...
 • Producent VENITA 
 • Postać henna 
Warto przejrzeć:  Ranking henn do brwi Kallos - Jaka najlepsza? Nasze TOP10

9☆ Venita henna tuba 011 burgund ☆

Venita henna tuba 011 burgund Najniższa Cena Online KOLORYZACJA BEZPIECZNA DLA WŁOSÓW – 24 NATURALNE ODCIENIEBalsam Koloryzujący Henna Color z naturalnym ekstraktem henny to propozycja dla osób, którym niezwykle zależy na zdrowych, błyszczących włosach. Henna Color nie tylko farbuje,ponadto głęboko odżywia i pielęgnuje włosy, ulepszając ich kondycję po każdym zastosowaniu. gwarantuje spektakularny i pełen blasku i naturalny kolor. Trwałość koloru ok. 8 myć.parametry:- Bezpieczny dla włosów – nie mieści amoniaku i utleniaczy- wygodna aplikacja, bezpośrednio z tuby (konsystencja kremu)- Intensywna pielęgnacja włosów, dzięki zawartości ekstraktu z hennyZawartość opakowania:krem koloryzujący w tubie 75 ml, instrukcja zastosowania, rękawiczki ochronne. dane linia VENITA - Henna Color...
 • Producent VENITA 
 • Kolor fiolet 
 • Postać henna 
Warto przejrzeć:  Ranking henn do włosów kolor rudy - Jaka najlepsza? Nasze TOP10

Najtańsze henny do włosów Venita – Ranking kwiecień 2024 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze henny do włosów Venita, często oferowane w promocji i na wyprzedaży, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich henn do włosów Venita jest aktualizowany na bieżąco.

5☆ VENITA HENNA COLOR ZIOŁOWY KREM KOLORYZUJĄCY 112 CIEMNY BLOND 75ml (5902101515634) ☆

VENITA HENNA COLOR ZIOŁOWY KREM KOLORYZUJĄCY 112 CIEMNY BLOND 75ml (5902101515634) Najniższa Cena Online Łatwa w użyciu formuła balsamu koloryzującego do włosów z ekstraktem z henny, nie zawiera amoniaku i utleniaczy. Polecany do przyciemnienia i pogłębienia koloru włosów - nie rozjaśnia włosów. Nadaje włosom jedwabisty blask z naturalnie wyglądającymi refleksami. Włosy są odżywione, miękkie i rozciągliwe. Używany co 2-4 tygodnie wzbogaca i wzmacnia kolor. Korzyści: bez amoniaku i utleniaczybez parabenów, rezorcyny i PPDbez obaw o kondycje włosówintensywna pielęgnacja włosów, dzięki zawartości ekstraktu z hennyW opakowaniu: krem koloryzujący w tubie 75 ml, instrukcja wykorzystania, rękawiczki ochronne. Częściowo zużyta tuba, po zakręceniu, może być przechowywana i użyta podczas następnej koloryzacji. Otwartą tubę zalecamy zużyć w ciągu 6 miesięcy od otwarcia.
 • Producent Venita 
 • Kolor blond 
 • Postać krem 
 • Pojemność 75 ml
Warto przejrzeć:  Ranking henn do brwi Orientana - Jaka najlepsza? Nasze TOP10

Podsumowanie, czyli jaka henna do włosów Venita najlepsza?

Najlepsza henna do włosów Venita w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza henna do włosów Venita w Rankingach – nasze TOP3


Najlepsze henny do włosów – TOP5 kwiecień 2024

Jeżeli żadna z powyższych henn do włosów Venita nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie polecanych henn do włosów innych marek.


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *