Nazdrowieiurode.pl

Zadbaj o swoje zdrowie i urodę z naszym portalem

Lampy UV

Ranking lamp ledowych UV do paznokci do 100 zł – Jaka najlepsza? Nasze TOP10

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych lamp ledowych UV do paznokci do 100 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na grudzień 2023 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych lamp ledowych UV do paznokci do 100 zł,
 • TOP10 najtańszych lamp ledowych UV do paznokci do 100 zł,
 • TOP5 innych rekomendowanych ledowych lamp UV do paznokci.

Jakie lampy ledowe UV do paznokci do 100 zł najlepiej wybrać? Ranking na grudzień 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane lampy ledowe UV do paznokci do 100 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking lamp ledowych UV do paznokci do 100 zł, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

1☆ Lampa UV LED do paznokci Sunone Sun1 Biała (5903332006908) ☆

Lampa UV LED do paznokci Sunone Sun1 Biała (5903332006908) Najniższa Cena Online Lampa UV LED Sunone SUN1 biała timer sensor ruchu Najnowszej generacji lampa UV/LED 24W/48W, która błyskawicznie i równomiernie utwardza żele, lakiery hybrydowe i inne preparaty światłoutwardzalne. Lampa ma energooszczędne źródło światła o obszernej mocy i podwójnym zakresie fal 365nm i 405nm. Lampa emituje światło, które nie męczy wzroku. NAJWAŻNIEJSZE parametry:Lampa UV/LED 24W/48WZakres fal: podwójny 365nm i 405nmTechnologia dual LEDIlość diod: 30Sensor ruchuTimer 5, 30, 60 sekundWymiary lampy: 20 x 15,7 x 9 cm użyteczny i bajeczna łatwość w obsłudze to cechy, które wyróżniają tę lampę spośród wielu modeli oferowanych na rynku. Odkryj lampę, która spełni oczekiwania równocześnie przy zabiegu manicure jak i pedicure. Lampa będzie stanowiła też perfekcyjny zakup dla wszelkich osób rozpoczynających bądź kontynuujących swoją przygodę z manicure hybrydowym. Technologia dual LED sprawia, iż lampa bezawaryjnie, prędko i równomiernie utwardza przystępne na rynku produkty światłoutwardzalne. Lampa ma energooszczędne źródło światła o szerokiej mocy i podwójnym zakresie fal 365nm i 405nm. Lampa posiada 30 diod LED, które dają łączną moc maksymalną o wartości 48 Watt. Strategicznie rozmieszczone diody sprawią, że każde miejsce na paznokciu zostanie odpowiednio utwardzone. W odróżnieniu od zwykłych lamp UV, nie wymaga ona wymiany żarówek i jest dużo wydajniejsza. Lampa zaimplementowany sensor ruchu, timer 5, 30, 60 sekund, a po uruchomieniu sensora świeci bezustannie do 120 sekund. Domyślnie moc lampy ustawiona jest na 48W, by ją obniżyć na 24W należy nacisnąć przycisk ON/OFF 24W/48W. Dioda zasygnalizuje pracę przy użyciu mocy 24W.Wielkość lampy pozwala na luźne włożenie całej dłoni, bez potrzeby osobnego utwardzania kciuków. Lampa pomieści także stopę.Panel dolny lampy jest na magnesy i prosto go odpiąć do aplikacji pedicure. Lustrzany spód odbija i rozprasza światło LED-ów i dzięki czemu dociera ono choćby do trudno przystępnych miejsc, np. Przy skórkach. Dzięki temu mamy pewność, iż użyty lakier hybrydowy czy żel utwardzi się choćby w tych najbardziej newralgicznych miejscach. Aby uchronić panel oryginalnie zabezpieczony został on niebieską folią, którą należy zlikwidować przed pierwszym wykorzystaniem dla uzyskania oczekiwanych efektów.rozmiary lampy: 20 x 15,7 x 9 cm.
 • Producent Sunone 

2☆ Lampa UV LED do paznokci Sunone Salon4 (5903332007158) ☆

Lampa UV LED do paznokci Sunone Salon4 (5903332007158) Najniższa Cena Online Lampa UV LED Sunone Salon 4 90W sensor ruchu timer Najnowszej generacji, profesjonalna lampa UV / LED 90W, która momentalnie i równomiernie utwardza wszystkie żele, lakiery hybrydowe i inne preparaty światłoutwardzalne. NAJWAŻNIEJSZE parametry Lampa UV/ LED Moc: 90W detektor ruchu Funkcja pamięci Smart sensor działający w trybach: 10s, 30s, 60s i 99s. Timer Zakres fal: podwójny 365nm i 405nm. Ilość LED: 45 diod Praca do 50 tys. godzin Lampa SUNONE salon4 została wyposażona w niezwykły czujka ruchu z funkcją pamięci, który zacznie działać po umiejscowieniu rąk we wnętrzu lampy. Funkcja pamięci w tym urządzeniu polega na tym, iż lampa zapamiętuje ostatnio ustawiony czas pod warunkiem, że czas ten zejdzie do 0 (np. ustawiamy timer na 10 sekund, jeżeli upłynie ten czas to po ponownym włożeniu ręki lampa znowu zacznie odliczać 10 sekund). Funkcja smart czujnik działa w trybach 10s, 30s, 60s, a także 99s. Funkcja ta polepsza komfort wykorzystywania lampy w przypadku produktów o takim samym czasie utwardzania oraz wpływa na prędkość pracy. technika dual LED powoduje, iż lampa niezawodnie, prędko i równomiernie utwardza wszystkie lakiery hybrydowe i żele. Lampa emituje światło, które nie męczy wzroku. Posiada energooszczędne źródło światła o obszernej mocy i podwójnym zakresie fal 365nm i 405nm. Lampa ma aż 45 diod LED, które dają łączną moc maksymalną o wartości 90 Watt. Strategicznie rozmieszczone diody sprawią, iż każde miejsce na paznokciu zostanie adekwatnie utwardzone. Lampa wbudowany sensor ruchu, timer 10, 30, 60 i 99 sekund, a po uruchomieniu sensora świeci nieustannie do 120 sekund. Tryb 99 sekund to tryb w którym moc lampy rośnie stopniowo przez 99 sekund. Jest to tryb zalecany do pracy z żelami formującymi i innymi aplikacjami wymagającymi długiego czasu utwardzania. Panel dolny lampy jest na magnesy i z łatwością go odpiąć do aplikacji pedicure. Wielkość lampy umożliwia swobodne włożenie całej dłoni, bez zapotrzebowania osobnego utwardzania kciuków. Obfity elektroniczny ekran ułatwi pracę. Czas pracy tego urządzenia przewidziano nawet do 50 tysięcy godzin.
 • Producent Sunone 
Warto przejrzeć:  Ranking lamp ledowych UV do paznokci Beautylushh - Jaka najlepsza? Nasze TOP10

3☆ Lampa UV LED do paznokci Sunone Home2 80W Biała, HOME2 ☆

Lampa UV LED do paznokci Sunone Home2 80W Biała, HOME2 Najniższa Cena Online Lampa UV LED Sunone Home2 80W biała Najnowszej generacji, profesjonalna lampa UV / LED 80W, która szybko i równomiernie utwardza wszystkie żele UV, LED oraz te monofazowe, a także lakiery hybrydowe i inne preparaty światłoutwardzalne. NAJWAŻNIEJSZE parametry Lampa UV/LED 48W technologia dual LED Zakres fal: podwójny 365nm i 405nm ilość diod: 36 czujka ruchu Timer: 10s, 30s, 60s, 99s Panel dolny: magnesy rozmiary lampy: 22,2 x 20,5 x 10,2 cm FUNKCJONALNOŚĆ Lampa SUNONE home2 została wyekwipowana w niezwykły czujka ruchu z funkcją pamięci, który zacznie działać po umiejscowieniu rąk wewnątrz lampy. Funkcja pamięci w tym urządzeniu polega na tym, że lampa zapamiętuje ostatnio ustawiony czas pod warunkiem, iż czas ten zejdzie do 0 (np. Ustawiamy timer na 10 sekund, jeżeli upłynie ten czas to po ponownym włożeniu ręki lampa znowu zacznie odliczać 10 sekund). Funkcja smart czujka działa w trybach 10s, 30s, 60s, a także 99s. Funkcja ta ulepsza komfort używania lampy w sytuacji produktów o takim samym czasie utwardzania oraz wpływa na prędkość pracy. Odkryj progresywną lampę, która spełni oczekiwania w każdym salonie równocześnie kosmetycznym jak i tym domowym równocześnie przy zabiegu manicure jak i pedicure. Lampa będzie stanowiła również znakomity zakup dla wszystkich osób inicjujących bądź kontynuujących swoją przygodę z manicure hybrydowym. Technika dual LED sprawia, że lampa bezawaryjnie, szybko i równomiernie utwardza dostępne na rynku produkty światłoutwardzalne. Lampa emituje światło, które nie męczy wzroku. Posiada energooszczędne źródło światła o pokaźnej mocy i podwójnym zakresie fal 365nm i 405nm.Lampa posiada 36 diod LED, które dają łączną moc maksymalną o wartości 80 Watt. Strategicznie rozmieszczone diody sprawią, iż każde miejsce na paznokciu zostanie stosownie utwardzone. Czas pracy tego urządzenia przewidziano nawet do 50 tysięcy godzin. W odróżnieniu od zwykłych lamp, nie wymaga ona wymiany żarówek i jest dużo wydajniejsza. Lampa wbudowany sensor ruchu, timer 10, 30, 60 i 99 sekund, a po uruchomieniu sensora świeci nieustannie do 120 sekund. Tryb Low Heat Mode (99s) to tryb, w którym moc lampy rośnie stopniowo przez 99 sekund. Jest to tzw. Tryb bezbolesny zalecany do pracy z żelami wytwarzającymi i innymi aplikacjami wymagającymi długiego czasu utwardzania. Elektroniczny wyświetlacz usprawni pracę. Czas na wyświetlaczu odliczany jest w dół.Panel dolny lampy jest na magnesy i łatwo go odpiąć do aplikacji pedicure. Wielkość lampy zezwala na luźne włożenie całej rąk, bez zapotrzebowania osobnego utwardzania kciuków. Rozmiary lampy: 22,2 x 20,5 x 10,2 cm.
 • Producent Sunone 

4☆ Lampa uv led do paznokci sun5 biała marki Sunone ☆

Lampa uv led do paznokci sun5 biała marki Sunone Najniższa Cena Online Lampa UV LED Sunone SUN5 biała czujka ruchu 48W Najnowszej generacji, profesjonalna lampa UV / LED 48W, która momentalnie i równomiernie utwardza wszystkie żele, lakiery hybrydowe i inne preparaty światłoutwardzalne. NAJWAŻNIEJSZE cechy: Kolor: biały Moc: 48W Podwójny zakres fal: 365nm i 405nm ilość diod: 24 detektor ruchu Timer: 10s, 30s, 60s, 99s rozmiary: 20,5 cm x 20,3 cm x 9,3 cm FUNKCJONALNOŚĆ: technologia dual LED powoduje, iż lampa bezusterkowo, szybko i równomiernie utwardza wszystkie lakiery hybrydowe i żele. Lampa emituje białe światło, które nie męczy wzroku. Posiada energooszczędne źródło światła o sporej mocy i podwójnym zakresie fal 365nm i 405nm. Lampa zastosowany detektor ruchu, timer 10, 30, 60 i 99 sekund, a po uruchomieniu sensora świeci nieprzerwanie do 120 sekund. Tryb 99 sekund to tryb w którym moc lampy rośnie stopniowo poprzez 99 sekund. Jest to tryb zalecany do pracy z żelami wytwarzającymi i innymi aplikacjami wymagającymi długiego czasu utwardzania. Panel dolny lampy jest na magnesy i łatwo go odpiąć do aplikacji pedicure. Wielkość lampy zezwala na swobodne włożenie całej rąk, bez zapotrzebowania osobnego utwardzania kciuków. Spory elektroniczny wyświetlacz ułatwi pracę. Czas pracy tego urządzenia przewidziano choćby do 50 tysięcy godzin. Lampa ma zastosowany zasilacz także podłączamy ją przewodem do gniazdka bez uzupełniającego przyłączania zasilacza.
 • Producent Sunone 
Warto przejrzeć:  Ranking lamp ledowych UV do paznokci do 50 zł - Jaka najlepsza? Nasze TOP10

5☆ Lampa UV LED do paznokci Sunone Sun1 Srebrna ☆

Lampa UV LED do paznokci Sunone Sun1 Srebrna Najniższa Cena Online Lampa UV LED Sunone SUN1 srebrna czujnik ruchu 48WNajnowszej generacji lampa UV/LED 24W/48W, która ekspresowo i równomiernie utwardza żele, lakiery hybrydowe i inne preparaty światłoutwardzalne. Lampa ma energooszczędne źródło światła o obszernej mocy i podwójnym zakresie fal 365nm i 405nm. Lampa emituje światło, które nie męczy wzroku. Funkcjonalny i bajeczna łatwość w obsłudze to atrybuty, które wyróżniają tę lampę spośród wielu modeli oferowanych na rynku. NAJWAŻNIEJSZE cechy:Kolor: srebrnyMoc: 48W (24W)Podwójny zakres fal: 365nm i 405nmIlość diod: 30Sensor ruchuTimer 5, 30, 60, 120 sekundLustrzany spódWymiary lampy: 20 x 15,7 x 9 cm. FUNKCJONALNOŚĆ:Odkryj lampę, która sprawdzi się jednocześnie przy zabiegu manicure jak i pedicure. Lampa będzie stanowiła na dodatek nieprzeciętny zakup dla wszystkich osób rozpoczynających bądź kontynuujących swoją przygodę z manicure hybrydowym.technika dual LED powoduje, że lampa niezawodnie, błyskawicznie i równomiernie utwardza przystępne na rynku produkty światłoutwardzalne. Lampa posiada energooszczędne źródło światła o wielkiej mocy i podwójnym zakresie fal 365nm i 405nm.Lampa ma 30 diod LED, które dają łączną moc maksymalną o wartości 48 Watt. Strategicznie rozmieszczone diody sprawią, iż każde miejsce na paznokciu zostanie adekwatnie utwardzone.W odróżnieniu od zwykłych lamp UV, nie wymaga ona wymiany żarówek i jest dużo wydajniejsza.Lampa zaimplementowany czujka ruchu, timer 5, 30, 60 sekund, a po uruchomieniu sensora świeci nieprzerwanie do 120 sekund.Domyślnie moc lampy ustawiona jest na 48W, by ją obniżyć na 24W należy nacisnąć przycisk ON/OFF 24W/48W. Dioda zasygnalizuje pracę przy użyciu mocy 24W. FUNKCJONALNOŚĆ:Wielkość lampy zezwala na swobodne włożenie całej rąk, bez potrzeby osobnego utwardzania kciuków. Lampa pomieści na dodatek stopę.Panel dolny lampy jest na magnesy i łatwo go odpiąć do aplikacji pedicure. Lustrzany spód odbija i rozprasza światło LED-ów i dzięki czemu dociera ono nawet do trudno przystępnych miejsc, np. Przy skórkach. Dzięki czemu mamy pewność, że użyty lakier hybrydowy czy żel utwardzi się nawet w tych najbardziej newralgicznych miejscach. Żeby uchronić panel oryginalnie zabezpieczony został on niebieską folią, którą należy pousuwać przed pierwszym zastosowaniem dla uzyskania oczekiwanych efektów.rozmiary lampy: 20 x 15,7 x 9 cm.
 • Producent Sunone 

Najtańsze lampy ledowe UV do paznokci do 100 zł – Ranking grudzień 2023 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze lampy ledowe UV do paznokci do 100 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich lamp ledowych UV do paznokci do 100 zł jest aktualizowany na bieżąco.

3☆ Sunone Lampa uv/led do paznokci sun 5 biały (5903332001170) ☆

Sunone Lampa uv/led do paznokci sun 5 biały (5903332001170) Najniższa Cena Online Najnowszej generacji profesjonalna lampa UV/LED SUN5 marki Sunone o mocy 48 W, która dzięki technice dual LED, szybko i równomiernie utwardza wszystkie żele, lakiery hybrydowe i inne preparaty światłoutwardzalne. Urządzenie emituje białe światło, które nie męczy wzroku....
 • Producent SUNONE 
Warto przejrzeć:  Ranking lamp ledowych UV do paznokci Neonail - Jaka najlepsza? Nasze TOP10

4☆ Lampa UV LED do paznokci Sunone Sun1 Biała (5903332006908) ☆

Lampa UV LED do paznokci Sunone Sun1 Biała (5903332006908) Najniższa Cena Online Lampa UV LED Sunone SUN1 biała timer detektor ruchu Najnowszej generacji lampa UV/LED 24W/48W, która szybko i równomiernie utwardza żele, lakiery hybrydowe i inne preparaty światłoutwardzalne. Lampa ma energooszczędne źródło światła o obszernej mocy i podwójnym zakresie fal 365nm i 405nm. Lampa emituje światło, które nie męczy wzroku. NAJWAŻNIEJSZE cechy:Lampa UV/LED 24W/48WZakres fal: podwójny 365nm i 405nmTechnologia dual LEDIlość diod: 30Sensor ruchuTimer 5, 30, 60 sekundWymiary lampy: 20 x 15,7 x 9 cm funkcjonalny , a także bajeczna łatwość w obsłudze to atrybuty, które wyróżniają tę lampę spomiędzy wielu modeli oferowanych na rynku. Odkryj lampę, która spełni oczekiwania zarówno przy zabiegu manicure jak i pedicure. Lampa będzie stanowiła jeszcze genialny zakup dla wszystkich osób zaczynających bądź kontynuujących swoją przygodę z manicure hybrydowym. Technologia dual LED sprawia, iż lampa bezawaryjnie, szybko i równomiernie utwardza przystępne na rynku produkty światłoutwardzalne. Lampa posiada energooszczędne źródło światła o sporej mocy i podwójnym zakresie fal 365nm i 405nm. Lampa posiada 30 diod LED, które dają łączną moc maksymalną o wartości 48 Watt. Strategicznie rozmieszczone diody sprawią, że każde miejsce na paznokciu zostanie odpowiednio utwardzone. W odróżnieniu od zwykłych lamp UV, nie wymaga ona podmiany żarówek i jest dużo wydajniejsza. Lampa zastosowany czujka ruchu, timer 5, 30, 60 sekund, a po uruchomieniu sensora świeci bezustannie do 120 sekund. Domyślnie moc lampy ustawiona jest na 48W, żeby ją zmniejszyć na 24W należy nacisnąć przycisk ON/OFF 24W/48W. Dioda zasygnalizuje pracę przy użyciu mocy 24W.Wielkość lampy umożliwia swobodne włożenie całej dłoni, bez zapotrzebowania osobnego utwardzania kciuków. Lampa pomieści również stopę.Panel dolny lampy jest na magnesy i łatwo go odpiąć do aplikacji pedicure. Lustrzany spód odbija i rozprasza światło LED-ów i dzięki temu dociera ono choćby do trudno dostępnych miejsc, np. Przy skórkach. Dzięki temu mamy pewność, iż użyty lakier hybrydowy czy żel utwardzi się choćby w tych najistotniej newralgicznych miejscach. Aby uchronić panel oryginalnie zabezpieczony został on niebieską folią, którą należy polikwidować przed pierwszym użyciem dla uzyskania oczekiwanych efektów.rozmiary lampy: 20 x 15,7 x 9 cm.
 • Producent Sunone 

5☆ Lampa uv led do paznokci sun5 biała marki Sunone ☆

Lampa uv led do paznokci sun5 biała marki Sunone Najniższa Cena Online Lampa UV LED Sunone SUN5 biała czujka ruchu 48W Najnowszej generacji, profesjonalna lampa UV / LED 48W, która momentalnie i równomiernie utwardza wszystkie żele, lakiery hybrydowe i inne preparaty światłoutwardzalne. NAJWAŻNIEJSZE właściwości: Kolor: biały Moc: 48W Podwójny zakres fal: 365nm i 405nm liczba diod: 24 detektor ruchu Timer: 10s, 30s, 60s, 99s rozmiary: 20,5 cm x 20,3 cm x 9,3 cm FUNKCJONALNOŚĆ: technologia dual LED sprawia, iż lampa niezawodnie, błyskawicznie i równomiernie utwardza wszystkie lakiery hybrydowe i żele. Lampa emituje białe światło, które nie męczy wzroku. Posiada energooszczędne źródło światła o znacznej mocy i podwójnym zakresie fal 365nm i 405nm. Lampa wbudowany sensor ruchu, timer 10, 30, 60 i 99 sekund, a po uruchomieniu sensora świeci nieustannie do 120 sekund. Tryb 99 sekund to tryb w którym moc lampy rośnie stopniowo poprzez 99 sekund. Jest to tryb zalecany do pracy z żelami kreującymi i innymi aplikacjami wymagającymi długiego czasu utwardzania. Panel dolny lampy jest na magnesy i z łatwością go odpiąć do aplikacji pedicure. Wielkość lampy pozwala na swobodne włożenie całej dłoni, bez zapotrzebowania osobnego utwardzania kciuków. Obfity elektroniczny ekran ułatwi pracę. Czas pracy tego urządzenia przewidziano nawet do 50 tysięcy godzin. Lampa ma zaimplementowany zasilacz także podłączamy ją kablem do gniazdka bez dopełniającego podłączania zasilacza.
 • Producent Sunone 

Podsumowanie, czyli jaka lampa LED UV do paznokci do 100 zł najlepsza?

Najlepsza lampa LED UV do paznokci do 100 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza lampa LED UV do paznokci do 100 zł w Rankingach – nasze TOP3


Najlepsze lampy LED UV do paznokci – TOP5 grudzień 2023

Jeżeli żadna z powyższych lamp ledowych UV do paznokci do 100 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie polecanych ledowych lamp UV do paznokci innych marek.


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *