Nazdrowieiurode.pl

Zadbaj o swoje zdrowie i urodę z naszym portalem

Odżywki

Ranking odżywek koloryzujących – Jaka najlepsza? Nasze TOP10

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych odżywek koloryzujących. Poniższe zestawienia są aktualne na grudzień 2022 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych odżywek koloryzujących,
 • TOP10 najtańszych odżywek koloryzujących.

Sekcje publikacji

Jakie odżywki koloryzujące najlepiej wybrać? Ranking na grudzień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane odżywki koloryzujące, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking odżywek koloryzujących, wraz ze składem, jest aktualizowany na bieżąco.

1☆ Goldwell ds cr cool brown conditioner 200ml ☆

Goldwell ds cr cool brown conditioner 200ml Najniższa Cena Online Kolor: Cool Brown - chłodny brąz --> wytwarzany, żeby schłodzić kolor i nadawać seksowny odcień brązu pełny szykownego blasku.Goldwell Color Revive Conditioner to profesjonalna odżywka koloryzująca. Kosmetyk powstał z myślą o kobietach pragnących przedłużyć efekt farbowania uzyskany w salonie. Dzięki samodzielnemu pielęgnowaniu koloru włosów w domu, fryzura poprzez długi czas będzie oszałamiała konkretnym, intensywnym i pełnym blasku odcieniem.Odżywki koloryzujące Goldwell Color Revive Conditioner przystępne są w 8 najpopularniejszych odcieniach, które świetnie współgrają z farbami producenta Goldwell. Starczy wybrać odcień najbliższy Twoim włosom i zafundować im niezwłoczną odnowę koloru w domowym zaciszu. To takie proste! Odżywkę stosuje się w charakterystyczny sposób, pozostawiając ja na mokrych włosach poprzez kilka minut (2 minuty to subtelne odświeżenie efektu koloryzacji, zaś 5 minut na włosach to intensywne nasycenie koloru włosów), a następnie spłukując.Odżywka koloryzująca Goldwell Color Revive Conditioner zapewnia perfekcyjną pielęgnację włosów farbowanych i odświeżenie koloru. Tak wszechstronne i błyskawiczne działanie jest realne dzięki unikalnym technologiom. MicroPROtec i pigmenty bezpośrednie wygładzają łuski włosa, wzmacniają barwę pigmentu i uniemożliwiają jego wymywaniu i blaknięciu. W konsekwencji włosy po farbowaniu są maksymalnie bronione przed czynnikami zewnętrznymi, a ich odcień jest wyrazisty, trwały i wyeksponowany.pojemność:200ml
 • Postać odżywka 
 • Działanie nawilżające, ochrona koloru 
 • Pojemność 200 ml
 • Producent Goldwell 

3☆ Kemon Yo Cond Marron Glace/Frosted Chestnut 250ml (8020936084068) ☆

Kemon Yo Cond Marron Glace/Frosted Chestnut 250ml (8020936084068) Najniższa Cena Online Kemon Yo Cond Color System Frosted Chestnut odżywka koloryzująca do włosów Kemon Yo Cond Color System Frosted Chestnut odżywka koloryzująca neutralizująca ciepłe tony ciemnych włosów Odżywka Kemon Yo Cond Frosted Chestnut to nadzwyczajny preparat koloryzująco-pielęgnacyjny. W prosty sposób odświeża kolor, przedłuża jego trwałość pomiędzy farbowaniami lub nadaje włosom niebanalny odcień. To wyśmienite połączenie pielęgnacji i koloru w jednym kroku. Odżywka w zaledwie 3 minuty rozszerza intensywność refleksów, ożywia i chroni kolor, odżywia włosy i zapewnia im niesamowity blask. Yo Cond Frosted Chestnut buduje naturalne odcienie, neutralizujące ciepłe tony włosów w kolorach ciemny blond i jasny/średni brąz.Receptura odżywki Yo Cond zawiera 86% elementów pochodzenia naturalnego. Oparta została na Velian Complex, zawierającym mieszankę ekstraktów roślinnych (dziewanny, kocanki, lnu i rumianu żółtego) dostosowanych ze względu na swoje atrybuty przeciwutleniające, zmiękczające i łagodzące. Kosmetyk zawierają ponadto ekstrakt z jogurtu dla większego efektu kojącego, jeszcze pokaźniejszej ochrony i odżywienia. W konsekwencji pasma pozostają wyraźnie połyskujące, bardziej odżywione i wizualnie zdrowsze, a odcień intensywny.pojemność: 250 ml + GRATIS: nawilżająca maska do twarzy YoColor System Face Mask 15 ml Yo Cond Odżywki koloryzujące Kemon Yo Cond są świetne do wszystkich rodzajów włosów - farbowanych, rozjaśnianych i naturalnych. Są delikatne dla struktury włosów, nie przesycają koloru i z łatwością się zmywają. Wydobywają naturalny blask włosów i są łatwe w użyciu. Pozostawiają włosy gładkie, miękkie i odżywione. Są dostępne w 11 interesujących kolorach. Kliknij tutaj i przejrzyj pozostałe odcienie Yo Cond! Sposób użycia Załóż rękawiczki, chroń odzież i inne powierzchnie. Na umytych i osuszonych ręcznikiem włosach równomiernie rozprowadź odżywkę, najlepiej przy pomocy grzebienia. Pozostaw na 3 minuty, następnie zemulguj i dokładnie spłucz. W sytuacji włosów naturalnych albo chęci uzyskania intensywniejszego odcienie, pozostaw odżywkę na dłużej (3-10 min). Zalecamy używanie Yo Cond co 3-5 myć. Odcień i intensywność stopniowo zanikają wraz z każdym kolejnym myciem.
 • Producent Kemon 
Warto przejrzeć:  Ranking odżywek proteinowych - Jaka najlepsza? Nasze TOP10

4☆ Kemon Yo Cond Miele/Honey 250ml (8020936084105) ☆

Kemon Yo Cond Miele/Honey 250ml (8020936084105) Najniższa Cena Online Kemon Yo Cond Color System Honey odżywka koloryzująca do włosów Kemon Yo Cond Color System Honey odżywka koloryzująca do włosów blond rozjaśniająca złote tony Odżywka Kemon Yo Cond Honey to nieprzeciętny preparat koloryzująco-pielęgnacyjny. W prosty sposób odświeża kolor, przedłuża jego odporność pomiędzy farbowaniami lub nadaje włosom niebanalny odcień. To genialne połączenie pielęgnacji i koloru w jednym kroku. Odżywka w zaledwie 3 minuty zwiększa intensywność refleksów, ożywia i chroni kolor, odżywia włosy i gwarantuje im niesamowity lśnienie. Yo Cond Honey nadaje złocisty, miodowy odcień wszystkim odcieniom włosów blond.Receptura odżywki Yo Cond gromadzi 86% elementów pochodzenia naturalnego. Oparta została na Velian Complex, zawierającym mieszankę ekstraktów roślinnych (dziewanny, kocanki, lnu i rumianu żółtego) dostosowanych ze względu na swoje właściwości przeciwutleniające, zmiękczające i łagodzące. Kosmetyk zawierają dodatkowo ekstrakt z jogurtu dla pokaźniejszego efektu kojącego, jeszcze obszerniejszej ochrony i odżywienia. W konsekwencji pasma pozostają wyraźnie lśniące, bardziej odżywione i optycznie zdrowsze, a kolor intensywny.pojemność: 250 ml + GRATIS: nawilżająca maska do twarzy YoColor System Face Mask 15 ml Yo Cond Odżywki koloryzujące Kemon Yo Cond są perfekcyjne do wszelkich rodzajów włosów - farbowanych, rozjaśnianych i naturalnych. Są delikatne dla struktury włosów, nie przesycają koloru i prosto się zmywają. Wyciągają naturalny połysk włosów i są nietrudne w użyciu. Pozostawiają włosy gładkie, miękkie i odżywione. Są dostępne w 11 interesujących kolorach. Kliknij tutaj i przejrzyj pozostałe odcienie Yo Cond! Sposób użycia Załóż rękawiczki, chroń odzież i inne powierzchnie. Na umytych i osuszonych ręcznikiem włosach równomiernie rozprowadź odżywkę, najlepiej za pomocą grzebienia. Pozostaw na 3 minuty, następnie zemulguj i skrupulatnie spłucz. W sytuacji włosów naturalnych lub chęci uzyskania intensywniejszego odcienie, pozostaw odżywkę na dłużej (3-10 min). Zalecamy wykorzystywanie Yo Cond co 3-5 myć. Odcień i intensywność stopniowo zanikają wraz z każdym kolejnym myciem.
 • Producent Kemon 

5☆ Kemon Yo Cond Cioccolato/Chocolate 250ml, 8022297008141 ☆

Kemon Yo Cond Cioccolato/Chocolate 250ml, 8022297008141 Najniższa Cena Online Kemon Yo Cond Color System Chocolate odżywka koloryzująca do włosów Kemon Yo Cond Color System Chocolate odżywka koloryzująca do włosów w odcieniach brązu Odżywka Kemon Yo Cond Chocolate to wyśmienity preparat koloryzująco-pielęgnacyjny. W prosty sposób odświeża kolor, przedłuża jego wytrzymałość między farbowaniami albo nadaje włosom ciekawy odcień. To rewelacyjne połączenie pielęgnacji i koloru w jednym kroku. Odżywka w zaledwie 3 minuty zwiększa intensywność refleksów, ożywia i chroni kolor, odżywia włosy oraz gwarantuje im niesamowity blask. Yo Cond Chocolate wzmacnia odcień włosów w odcieniach brązu i rozświetla ciepłe tony.Receptura odżywki Yo Cond mieści 86% elementów pochodzenia naturalnego. Oparta została na Velian Complex, zawierającym mieszankę ekstraktów roślinnych (dziewanny, kocanki, lnu i rumianu żółtego) przypasowanych ze względu na swoje cechy przeciwutleniające, zmiękczające i łagodzące. Kosmetyk zawierają dodatkowo ekstrakt z jogurtu dla obszerniejszego efektu kojącego, jeszcze obszerniejszej ochrony i odżywienia. W konsekwencji pasma pozostają wyraźnie błyszczące, bardziej odżywione i wizualnie zdrowsze, a odcień intensywny.objętość: 250 ml + GRATIS: nawilżająca maska do twarzy YoColor System Face Mask 15 ml Yo Cond Odżywki koloryzujące Kemon Yo Cond są nadzwyczajne do wszystkich rodzajów włosów - farbowanych, rozjaśnianych i naturalnych. Są delikatne dla struktury włosów, nie przesycają koloru i prosto się zmywają. Wydobywają naturalny lśnienie włosów i są proste w użyciu. Pozostawiają włosy gładkie, miękkie i odżywione. Są przystępne w 11 interesujących kolorach. Kliknij tutaj i przejrzyj pozostałe odcienie Yo Cond! Sposób użycia Załóż rękawiczki, chroń odzież i inne powierzchnie. Na umytych i osuszonych ręcznikiem włosach równomiernie rozprowadź odżywkę, najlepiej za pomocą grzebienia. Pozostaw na 3 minuty, następnie zemulguj i dokładnie spłucz. W sytuacji włosów naturalnych lub chęci uzyskania intensywniejszego odcienie, pozostaw odżywkę na dłużej (3-10 min). Zalecamy użytkowanie Yo Cond co 3-5 myć. Odcień i intensywność stopniowo zanikają wraz z każdym kolejnym myciem.
 • Producent Kemon 

7☆ , odżywka do włosów koloryzowanych ciemnych "herbata i henna" 200 g marki Fitomed ☆

, odżywka do włosów koloryzowanych ciemnych "herbata i henna" 200 g marki Fitomed Najniższa Cena Online
 • Producent FITOMED 

8☆ Odżywka do włosów koloryzowanych i rozjaśnianych 200ml L'Oréal Professionnel Vitamino Color ☆

Odżywka do włosów koloryzowanych i rozjaśnianych 200ml L'Oréal Professionnel Vitamino Color Najniższa Cena Online L'Oréal Professionnel Vitamino Color Odżywka do włosów koloryzowanych 200ml OCHRONA KOLORU WŁOSÓW, ODŻYWIENIE WŁOSÓW Odżywka L’Oréal Professionnel Serie Expert ułatwi rozczesanie Twoich włosów i zapewni im odżywienie, jakiego potrzebują efektowne i zdrowe włosy. Profesjonalna formuła odżywki oparta została na resveratrolu. Element ten to silny przeciwutleniacz, który broni włosy przed wolnymi rodnikami (np. Promienie UV), które odpowiadają za płowienie koloru. W ten sposób odżywka rewelacyjnie dostosowuje się do każdego rodzaju włosów, nie obciąża ich, a także łatwo rozprowadza się na włosach. Lekka konsystencja odżywki wyśmienicie nadaje się do codziennej pielęgnacji. Dzięki niej włosy pozostają mocniejsze, bardziej nawilżone i łatwiejsze do rozczesywania. usprawnia rozczesywanie i późniejsze zabiegi. Wygładza i przeciwdziała puszeniu się. gwarantuje potrzebne nawilżenie. Zamyka powierzchnię włosów, zwiększa ich oporność. poprawia strukturę włosów. Profesjonalna formuła z resweratrolem: Resweratrol jest substancją pochodzenia roślinnego. Najszczególniej znane z zawartości resweratrolu są ciemne winogrona, w których jego największa ilość znajduje się w skórce i pestkach. Znajdziemy go także w orzeszkach ziemnych, czarnej porzeczce, truskawkach, malinach czy morwie. Resweratrol parametry przypisywane fitoskładnikom (substancje pochodzenia roślinnego, których celem jest ochrona rośliny przed patogenami np. Wirusami i grzybami). Składnik wykorzystany w szamponie ma za zadanie chronić kolor włosów przed blaknięciem. Sposób zastosowania: Aplikować na umyte i osuszone ręcznikiem włosy. Przeczesać włosy grzebieniem i spłukać. pojemność do wyboru 200 ml;
 • Producent Loreal 
Warto przejrzeć:  Ranking odżywek na porost rzęs - Jaka najlepsza? Nasze TOP10

10☆ milk shake direct colour toner do koloryzacji włosów 100ml, pełna paleta kolorów warm brown ||ciepły brąz, kolor brąz ☆

milk shake direct colour toner do koloryzacji włosów 100ml, pełna paleta kolorów warm brown ||ciepły brąz, kolor brąz Najniższa Cena Online Milk Shake Conditioning Direct Colour Toner - odżywka koloryzująca do włosów - toner pojemność: 100 objętość (ml): 100 Nazwa koloru producenta: CASTANO CALDO, Warm brown Kolor: Ciepły brąz Osoby, które farbują włosy, powinny zadbać także o ich trafne odżywienie. Warto więc postawić na specjalną odżywkę do włosów farbowanych, najlepiej taką, która spektakularnie podkreśli ich odcień. Polecamy zwrócić uwagę na profesjonalny toner producenta Milk Shake. Milk Shake Conditioning Direct Colour Toner to koloryzująca odżywka do włosów z postępowym systemem koloryzacji, pozwalającym na odżywienie odcienia włosów. Kosmetyk nie mieści amoniaku, a w jego składzie znajdziemy odżywcze komponenty, wpływające na nawilżenie i odżywienie kosmyków. Gromadzi wysokiej jakości pigmenty, które nie ingerują w strukturę włosa. W formule kosmetyku zawarte zostało masło shea, które odżywia i nawilża pasma i zmiękczający olej słonecznikowy. Taka kompilacja składników sprzyja regeneracji i odbudowie uszkodzeń. Zalety stosowania odżywki koloryzującej Milk Shake Conditioning Direct Colour Toner: - wzmacnia barwa koloru; - nadaje blasku; - odżywia i nawilża włosy; - sprzyja regeneracji; - zmiękcza; - regeneruje. Sposób zastosowania: Nałożyć na suche umyte włosy. Pozostawić od 5 do 30 minut (w zależności od potrzeby). Starannie spłukać. Po odżywce nie trzeba używać szamponu.
 • Producent Milk shake 
 • Kolor brąz 
 • Pojemność 100 ml

Najtańsze odżywki koloryzujące – Ranking grudzień 2022 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze odżywki koloryzujące, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich odżywek koloryzujących jest aktualizowany na bieżąco.

4☆ , odżywka do włosów koloryzowanych ciemnych "herbata i henna" 200 g marki Fitomed ☆

, odżywka do włosów koloryzowanych ciemnych "herbata i henna" 200 g marki Fitomed Najniższa Cena Online
 • Producent FITOMED 

8☆ Goldwell ds cr warm brown conditioner 200ml (4021609056270) ☆

Goldwell ds cr warm brown conditioner 200ml (4021609056270) Najniższa Cena Online Kolor: Warm Brown - ciepły brąz --> tworzony, aby wzmocnić połysk i na nowo nadać intensywność koloru.Goldwell Color Revive Conditioner to profesjonalna odżywka koloryzująca. Kosmetyk powstał z myślą o kobietach pragnących przedłużyć efekt farbowania uzyskany w salonie. Dzięki samodzielnemu pielęgnowaniu koloru włosów w domu, fryzura przez długi czas będzie olśniewała mocnym, intensywnym i pełnym blasku odcieniem.Odżywki koloryzujące Goldwell Color Revive Conditioner przystępne są w 8 najpopularniejszych odcieniach, które wyśmienicie współgrają z farbami marki Goldwell. Wystarczy wybrać odcień najbliższy Twoim włosom i zafundować im błyskawiczną odnowę koloru w domowym zaciszu. To takie proste! Odżywkę stosuje się w standardowy sposób, pozostawiając ja na mokrych włosach poprzez kilka minut (2 minuty to subtelne odświeżenie efektu koloryzacji, zaś 5 minut na włosach to intensywne nasycenie koloru włosów), a następnie spłukując.Odżywka koloryzująca Goldwell Color Revive Conditioner zagwarantuje znakomitą pielęgnację włosów farbowanych oraz odświeżenie koloru. Tak wszechstronne i momentalne działanie jest osiągalne dzięki specyficznym technologiom. MicroPROtec i pigmenty bezpośrednie wygładzają łuski włosa, wzmacniają barwę pigmentu i zapobiegają jego wymywaniu i blaknięciu. W efekcie włosy po farbowaniu są maksymalnie chronione przed czynnikami zewnętrznymi, a ich odcień jest wyrazisty, trwały i wyróżniony.pojemność:200ml
 • Postać odżywka 
 • Działanie nawilżające, ochrona koloru 
 • Pojemność 200 ml
 • Producent Goldwell 
Warto przejrzeć:  Ranking odżywek na wypadające włosy - Jaka najlepsza? Nasze TOP10

9☆ biolage colorlast odżywka do wosów koloryzowanych 200ml marki Matrix ☆

biolage colorlast odżywka do wosów koloryzowanych 200ml marki Matrix Najniższa Cena Online Kosmetyki Matrix Amerykańska producent MATRIX została założona w 1980 roku przez fryzjera Arnie Millera, jako brand zintegrowany z ofertą salonów urody. Idea przedsięwzięcia była przezroczysta: wysokiej jakości, mistrzowskie kosmetyki do pielęgnacji, koloryzacji, , a także propozycja specjalistycznych terapii mających na celu sprawienie, że każda kobieta wyjdzie od fryzjera nie tylko ze wyszukanym obcięciem, ale także z zachwycająco jedwabistymi, lśniącymi włosami. Serce marki to pasja do kreowania genialnego wizerunku.Entuzjazm oraz fascynacja w dążeniu do celu uplasowało kosmetyki Matrix w czołówce marek zajmujących się sprzedażą profesjonalnych towarów do włosów. Kobieta Matrix jest zmienna, czasami uwodzi tajemniczo subtelną i wysmakowaną stylistyką, innym razem śmiało prowokuje i intryguje swoimi atutami, nieustannie podąża za modą i nowymi trendami. To właśnie dla niej producent Matrix kreuje kosmetyki, które atrakcyjne rezultaty. Odważna i elegancka, radosna i spontaniczna, pewna siebie i wsłuchująca się w niezawodny głos intuicji podpowiadający wizję pomysłu na nową fryzurę.trafnie dobrane, dokładne uczesanie jest jednakowo ważne jak wysokiej jakości koloryzacja, a najczęściej pielęgnacja. Z myślą o potrzebach progresywnych pań, kosmetyki Matrix wychodzą naprzeciw ich pragnieniom stale wprowadzając progresywne, bezpieczne dla zdrowia formuły. Otoczą Cię wyjątkową troską proponując bezawaryjną jakość, która sprawi, że Twoje włosy będą emanować rozciągliwością, pojemnością oraz blaskiem. ładna fryzura jest wizytówką wykwintnej kobiety i prawdziwą oznaką seksapilu - wybierz kosmetyki Matrix.Copyright © E-Glamour
 • Rodzaj włosów farbowane 
 • Działanie ochrona koloru 
 • Pojemność 200 ml
 • Producent MATRIX 

10☆ milk shake direct colour toner do koloryzacji włosów 100ml, pełna paleta kolorów warm brown ||ciepły brąz, kolor brąz ☆

milk shake direct colour toner do koloryzacji włosów 100ml, pełna paleta kolorów warm brown ||ciepły brąz, kolor brąz Najniższa Cena Online Milk Shake Conditioning Direct Colour Toner - odżywka koloryzująca do włosów - toner objętość: 100 pojemność (ml): 100 Nazwa koloru producenta: CASTANO CALDO, Warm brown Kolor: Ciepły brąz Osoby, które farbują włosy, powinny zadbać także o ich odpowiednie odżywienie. Warto więc postawić na specjalną odżywkę do włosów farbowanych, najlepiej taką, która spektakularnie wyróżni ich barwa. Polecamy zwrócić uwagę na profesjonalny toner marki Milk Shake. Milk Shake Conditioning Direct Colour Toner to koloryzująca odżywka do włosów z nowoczesnym systemem koloryzacji, pozwalającym na odżywienie odcienia włosów. Kosmetyk nie mieści amoniaku, a w jego składzie znajdziemy odżywcze elementy, wpływające na nawilżenie i odżywienie kosmyków. Mieści wysokiej jakości pigmenty, które nie ingerują w strukturę włosa. W formule kosmetyku zawarte zostało masło shea, które odżywia i nawilża pasma oraz zmiękczający olej słonecznikowy. Taka kompilacja składników sprzyja regeneracji i odbudowie uszkodzeń. Zalety użytkowania odżywki koloryzującej Milk Shake Conditioning Direct Colour Toner: - wzmacnia barwa koloru; - nadaje blasku; - odżywia i nawilża włosy; - sprzyja regeneracji; - zmiękcza; - regeneruje. Sposób wykorzystania: Nałożyć na suche umyte włosy. Pozostawić od 5 do 30 minut (w zależności od zapotrzebowania). Dokładnie spłukać. Po odżywce nie trzeba używać szamponu.
 • Producent Milk shake 
 • Kolor brąz 
 • Pojemność 100 ml

Podsumowanie, czyli jaka odżywka koloryzująca najlepsza?

Najlepsza odżywka koloryzująca w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza odżywka koloryzująca w Rankingach – nasze TOP3


Rekomendowane Odżywki – TOP5 grudzień 2022

Jeżeli żadna z powyższych odżywek koloryzujących nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych odżywek.


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *