Nazdrowieiurode.pl

Zadbaj o swoje zdrowie i urodę z naszym portalem

Wagi do łazienki

Ranking wag łazienkowych ETA – Jaka najlepsza? Nasze TOP10

Pomagamy w wyborze dobrych wag łazienkowych ETA. Poniższe zestawienia są aktualne na grudzień 2022 i zawierają rankingi:

  • TOP10 najchętniej wybieranych wag łazienkowych ETA,
  • TOP10 najtańszych wag łazienkowych ETA,
  • TOP5 innych rekomendowanych wag łazienkowych.

Jakie wagi łazienkowe ETA najlepiej wybrać? Ranking na grudzień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane wagi łazienkowe ETA, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking wag łazienkowych ETA, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

3☆ ETA waga łazienkowa Vital Trainer 7780 90000, kolor czarny ☆

ETA waga łazienkowa Vital Trainer 7780 90000, kolor czarny Najniższa Cena Online Analityczna waga osobista ze Smart aplikacją Analityczna waga osobista ETA778090000 Trainer będzie twoim niezastąpionym kumplem, istotnie jeżeli chcesz mieć swoje ciało pod kontrolą. W dodatku dzięki oryginalnej smart aplikacji pomaga obserwować, systematycznie rejestrować i oceniać rozwój podstawowych charakterystyk ciała. Rozdzielczość ma 100 g a maksymalna pojemność wagi jest do 180 kg / 396 lb / 28 st. Powierzchnia ważąca jest szklana o grubości 6 mm. Jest z łatwością utrzymywana – starczy ją higienicznie otrzeć. Waga analizuje z wykorzystaniem 5 parametrów, konkretnie chodzi o wysokość, ciężar, wiek, płeć i opór biologiczny. prawidłowo czytelne wartości spory wyświetlacz LCD w przezroczysty sposób ukazuje precyzyjnie namierzone informacje. ITO technika służy do wyższej precyzyjności pomiarów. Waży natychmiast – wystarczy tylko na wagę stanąć. Samoczynnie tak dojdzie do włączenia i zważenia. Nie jest więc potrzebne w żaden sposób dreptać albo z nią inaczej manipulować. Po zważeniu waga się także samoczynnie wyłączy. Mądra i oszczędna Ma zabudowany wskaźnik przeciążenia a potrafi wyróżnić i słabą baterię. Waga działa na 4 szt. Baterii AAA (są one częścią pakowania) a jest ponadto kompatybilna s przenośnymi urządzeniami Android 4.4 (i nowszymi) i iPhone4S i iOS 8.0 (i nowszymi). Największą zaletą jest Bluetooth (4.0) bezprzewodowa technologia przekazu namierzonych danych do aplikacji VITAL BODY w telefonach komórkowych, tabletach itd. Specjalna aplikacja VITAL BODY dla mądrych urządzeń Po sparowaniu wagi ze sprzętem mobilnym, aplikacja Vital Body przedstawia, analizuje i posiada namierzone informacje – wiek metaboliczny, tłuszcz wisceralny, tłuszcz w ciele, wodę w ciele, masę mięśniową, kości, poleca niepokaźny przychód kaloryczny i ocenia indeks BMI. Zezwala na przełączenie jednostek wagi (kg/lb/st:lb) i wysokości (cm). Jest w stanie zanotować choćby 10 osób. Dla każdej osoby można zapisać płeć, wiek, wysokość, imię i nazwisko, własne zdjęcie i wymaganą wagę docelową. Oprócz innego prezentuje różnicę między aktualną i ostatnią zważoną wartością. Określ sobie swój cel, jakiej wagi chciałbyś osiągnąć za dowolny okres czasowy i obserwuj rozwój i spełnienie. W aplikacji możesz obserwować postępy poszczególnych zmierzonych wartości w czasie (włącznie graficznego pokazania wyników w celu łatwiejszej orientacji). Funkcja tryb sportowy zwróci ci uwagę na aktywności sportowe, dzięki którym możesz osiągnąć lepszych wyników. Aplikacja jest dedykowana wyłącznie do Android a iOS (można darmowo ściągnąć z Apple Store / Google Play). ETA na ten artykuł udziela dopełniającą przedłużoną gwarancję 3 lata na cały produkt. Zarejestruj sobie przedłużoną gwarancję TU .
  • Producent ETA 
  • Kolor czarny 
Warto przejrzeć:  Ranking wag łazienkowych Mesko - Jaka najlepsza? Nasze TOP10

Najtańsze wagi łazienkowe ETA – Ranking grudzień 2022 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze wagi łazienkowe ETA, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich wag łazienkowych ETA jest aktualizowany na bieżąco.

1☆ Waga osobowa ETA Fenite ETA878090000, kolor biały ☆

Waga osobowa ETA Fenite ETA878090000, kolor biały Najniższa Cena Online Waga osobista z serii ETA Fenité w wyszukanym białym designu. Szklana powierzchnia ważąca jest produkowana z szkła bezpieczeństwa o grubości 6 mm. Segmenty na ekranie LED są podświetlone w białym kolorze. Maksymalna pojemność wagi jest 180 kg, o rozdzielczości na 100 g. Możesz sobie wybrać ważenie w jednostkach kilogramów, funtów, albo stone. Waga jest wyekwipowana w automatyczne wyłączanie, wskaźnik przeciążenia i wskaźnik słabej baterii. Nóżki przeciwślizgowe zapewnią stateczność na jakiejkolwiek powierzchni. Eksploatacja wagi osobistej ETA Fenité jest na 3 szt. Baterii AAA, które są częścią pakowania. ETA na ten towar udziela uzupełniającą przedłużoną gwarancję 3 lata. Zarejestruj sobie przedłużoną gwarancję TU .
  • Producent ETA 
  • Kolor biały 
Warto przejrzeć:  Ranking wag łazienkowych Terraillon - Jaka najlepsza? Nasze TOP10

4☆ ETA waga łazienkowa Vital Trainer 7780 90000, kolor czarny ☆

ETA waga łazienkowa Vital Trainer 7780 90000, kolor czarny Najniższa Cena Online Analityczna waga osobista ze Smart aplikacją Analityczna waga osobista ETA778090000 Trainer będzie twoim niezastąpionym kumplem, nad wyraz jeżeli chcesz mieć swoje ciało pod kontrolą. W dodatku dzięki unikalnej smart aplikacji pomaga obserwować, systematycznie rejestrować i oceniać rozwój podstawowych charakterystyk ciała. Rozdzielczość ma 100 g a maksymalna objętość wagi jest do 180 kg / 396 lb / 28 st. Powierzchnia ważąca jest szklana o grubości 6 mm. Jest prosto utrzymywana – wystarczy ją higienicznie otrzeć. Waga analizuje z użyciem 5 parametrów, potężnie chodzi o wysokość, ciężar, wiek, płeć i opór biologiczny. dobrze czytelne wartości znaczny ekran LCD w klarowny sposób demonstruje precyzyjnie namierzone informacje. ITO technologia służy do wyższej dokładności pomiarów. Waży natychmiast – wystarczy tylko na wagę stanąć. Samoczynnie tak dojdzie do włączenia i zważenia. Nie jest więc niezbędne w żaden sposób dreptać albo z nią inaczej manipulować. Po zważeniu waga się także samoczynnie wyłączy. Mądra i oszczędna Ma zabudowany wskaźnik przeciążenia a potrafi wyróżnić i słabą baterię. Waga działa na 4 szt. Baterii AAA (są one częścią pakowania) a jest również kompatybilna s przenośnymi urządzeniami Android 4.4 (i nowszymi) i iPhone4S, a także iOS 8.0 (i nowszymi). Największą zaletą jest Bluetooth (4.0) bezprzewodowa technika przekazu namierzonych danych do aplikacji VITAL BODY w telefonach komórkowych, tabletach itd. Specjalna aplikacja VITAL BODY dla mądrych sprzętów Po sparowaniu wagi ze sprzętem przenośnym, aplikacja Vital Body przedstawia, analizuje i mieści namierzone informacje – wiek metaboliczny, tłuszcz wisceralny, tłuszcz w ciele, wodę w ciele, masę mięśniową, kości, poleca niewiele znaczący przychód kaloryczny i ocenia indeks BMI. Zezwala na przełączenie jednostek wagi (kg/lb/st:lb) i wysokości (cm). Jest w stanie zanotować nawet 10 osób. Dla każdej osoby można zapisać płeć, wiek, wysokość, imię i nazwisko, własne zdjęcie i wymaganą wagę docelową. Oprócz innego przedstawia różnicę pomiędzy aktualną i ostatnią zważoną wartością. Określ sobie swój cel, jakiej wagi chciałbyś osiągnąć za dowolny okres czasowy i obserwuj rozwój i spełnienie. W aplikacji możesz obserwować postępy poszczególnych zmierzonych wartości w czasie (włącznie graficznego pokazania wyników w celu łatwiejszej orientacji). Funkcja tryb sportowy zwróci ci uwagę na aktywności sportowe, dzięki którym możesz osiągnąć ulepszonych wyników. Aplikacja jest asygnowana wyłącznie do Android a iOS (można bezpłatnie ściągnąć z Apple Store / Google Play). ETA na ten towar udziela uzupełniającą przedłużoną gwarancję 3 lata na cały towar. Zarejestruj sobie przedłużoną gwarancję TU .
  • Producent ETA 
  • Kolor czarny 
Warto przejrzeć:  Ranking wag łazienkowych grafitowych - Jaka najlepsza? Nasze TOP10

Podsumowanie, czyli jaka waga łazienkowa ETA najlepsza?

Najlepsza waga łazienkowa ETA w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza waga łazienkowa ETA w Rankingach – nasze TOP3


Rekomendowane wagi łazienkowe – Ranking grudzień 2022

Jeżeli żadna z powyższych wag łazienkowych ETA nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie dobrych wag łazienkowych innych marek.


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *