Nazdrowieiurode.pl

Zadbaj o swoje zdrowie i urodę z naszym portalem

Kredki

Ranking woskowych kredek do brwi – Jaka najlepsza? Nasze TOP10

Pomagamy w wyborze dobrych woskowych kredek do brwi. Poniższe zestawienia są aktualne na Lipiec 2022 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych woskowych kredek do brwi,
 • TOP10 najtańszych woskowych kredek do brwi,
 • TOP5 innych rekomendowanych kredek do brwi.

Sekcje publikacji

Jakie woskowe kredki do brwi najlepiej wybrać? Ranking na Lipiec 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane woskowe kredki do brwi, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking woskowych kredek do brwi, wraz ze składem, jest aktualizowany każdego dnia.

3☆ Brow pro micro wysuwana kredka do brwi 01 blonde 0.09g marki Rimmel ☆

Brow pro micro wysuwana kredka do brwi 01 blonde 0.09g marki Rimmel Najniższa Cena Online Brow Pro Micro to wysuwana kredka do brwi, dzięki której uzyskasz naturalne, gęste i znakomicie wyróżnione brwi. Kredka rewelacyjnie wypełnia ubytki, a także nadaje brwiom znakomity kształt. Niezwykła formuła zapewnia nieszablonową odporność. Jest wytrzymała na ścieranie i wilgoć. Efekt produkowany przy jej użyciu utrzymuje się nawet przez 24 godziny. Brow Pro Micro pozwala uzyskać subtelne, naturalne wykończenie.artykuł ma zaimplementowaną cieniutką szczoteczkę, dzięki czemu świetnie rozczeszesz brwi i rozprowadzisz kolor.
 • Producent Rimmel 
 • Rodzaj kredka 
Warto przejrzeć:  Ranking kredek do brwi Anastasia - Jaka najlepsza? Nasze TOP10

Najtańsze woskowe kredki do brwi – Ranking Lipiec 2022 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze woskowe kredki do brwi, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich woskowych kredek do brwi jest aktualizowany na bieżąco.

1☆ Rimmel london Rimmel kredka do brwi ze szczoteczką nr 002 hazel ☆

Rimmel london Rimmel kredka do brwi ze szczoteczką nr 002 hazel Najniższa Cena Online RIMMEL - Kredka do brwi Professional Eyebrow Pencil 002 Hazel Makijaż brwi to dzisiaj totalna podstawa! Zrób go z łatwością i szybko. Kredka do brwi z wygodnym grzebykiem ułoży je w wspaniały zarys. Jej aplikacja jest wyjątkowo prosta dzięki czemu w kilka chwil możesz wizualnie zagęścić i przyciemnić brwi na cały dzień. dostępna jest w dwóch modnych odcieniach. Podkreśl spojrzenie błyskotliwymi brwiami i dodaj mu drapieżnego charakteru! Profesjonalna kredka do brwi od Rimmel to naturalnie uwydatnione i wyraziste brwi.
 • Producent Rimmel London 
 • Rodzaj ołówek 
Warto przejrzeć:  Ranking kredek do brwi Makeup Obsession - Jaka najlepsza? Nasze TOP10

2☆ Rimmel Kredka do brwi ze szczoteczką nr 001 Dark Brown, 36679 ☆

Rimmel Kredka do brwi ze szczoteczką nr 001 Dark Brown, 36679 Najniższa Cena Online Rimmel jest brytyjskim przedsiębiorstwem o długiej tradycji wyspecjalizowanym w kosmetykach założonym w Londynie w 1820 roku poprzez Francuza Gerarda Rimmela perfumiarza z zawodu. Dzięki jego prekursorskim - niekonwencjonalnym jak na owe czasy marketingowym sposobom udało mu się rozbudować producenta. Międzynarodowy rozgłos firma zdobyła po kierunkiem jego synów pod koniec XIX wieku, m.in. Dzięki rozbudowaniu asortymentu o kosmetyki do pielęgnacji twarzy, a w tym makijażu wraz z maskarą na czele. Takie produkty początkowo znajdujące z zasady popyt w branży filmowej przyniosły firmie Rimmel London stale rosnącą popularność. Od momentu wykupienia firmy poprzez Koncern Coty w 1996 roku oblicze i asortyment firmy nieco się zmieniły, pojawiły się za to akcenty promujące brytyjskość, a w szczególności londyński styl. Do sukcesu przyczynił się na pewno fakt, że twarzą firmy stała się urzekająca i jeszcze bardziej popularna supermodelka Kate Moss. obecnie serca wielu potencjalnych klientek w imieniu Rimmel London zdobywa dość niekonwencjonalna Rita Ora, brytyjska piosenkarka, modelka i aktorka w jednym. W asortymencie producenta znajduje się obecnie pełna paleta kosmetyków należących do szpalt: makijaż, pielęgnacja i włosy, które są najczęściej adresowane do młodego pokolenia żeńskiej płci. Jednym z ostatnich produktów z sukcesem wylansowanych przez Rimmel London jest bardzo trwała pomadka „Provocalips", która według reklamującej ją obietnicy eksponuje się wytrzymałością na pocałunki w okresie 16 godzin i ponadto nie brudzi! Takie właściwości ma ona zawdzięczać specjalnej formule dwóch warstw: po naniesieniu specjalnym aplikatorem właściwej barwiącej pomadki i odczekaniu 60 sekund pomadkę należy utrwalić specjalnym bezbarwnym błyszczykiem. Swą całkowitą niekoniecznie klasycznego uroku twarz reklamie pomadki użyczyła Georgia May Jagger. Charakterystyczna twarz Jagger sprawnie zwracała uwagę na produkty Rimmel London również w innych kampaniach reklamujących m.in. matujące podkłady oraz słynną maskarę.
 • Producent Rimmel 
 • Rodzaj kredka 

6☆ Revolution relove power brow kredka do brwi 0,3 g dla kobiet granite (5057566479776) ☆

Revolution relove power brow kredka do brwi 0,3 g dla kobiet granite (5057566479776) Najniższa Cena Online Revolution Relove Power Brow Kredka do brwi dla kobiet 0,3 g kolor Granite
 • Producent Revolution Relove 
 • Rodzaj kredka 
Warto przejrzeć:  Ranking kredek do brwi Barry M - Jaka najlepsza? Nasze TOP10

Podsumowanie, czyli jaka woskowa kredka do brwi najlepsza?

Najlepsza woskowa kredka do brwi w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza woskowa kredka do brwi w Rankingach – nasze TOP3


Dobre kredki do brwi – Ranking Lipiec 2022

Jeżeli żadna z powyższych woskowych kredek do brwi nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie chętnie wybieranych kredek do brwi innych marek.


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.