Nazdrowieiurode.pl

Zadbaj o swoje zdrowie i urodę z naszym portalem

Bronzery

Ranking bronzerów do 200 zł – Jaki najlepszy? Nasze TOP10

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych bronzerów do 200 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na Lipiec 2022 i zawierają rankingi:

  • TOP10 najchętniej wybieranych bronzerów do 200 zł,
  • TOP10 najtańszych bronzerów do 200 zł,
  • TOP5 innych rekomendowanych bronzerów.

Sekcje publikacji

Jakie bronzery do 200 zł najlepiej wybrać? Ranking na Lipiec 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane bronzery do 200 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking bronzerów do 200 zł, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

7☆ Guerlain Terracotta Terracotta Sculpting Powder Matte Finish bronzer 10.0 g (3346470431614) ☆

Guerlain Terracotta Terracotta Sculpting Powder Matte Finish bronzer 10.0 g (3346470431614) Najniższa Cena Online Puder Terracotta Matte nasycony głębokimi refleksami zachodzącego słońca.Ten delikatny i nietrudny do nakładania puder brązujący ociepla koloryt cery i modeluje rysy twarzy. Jego przyjemna, wyjątkowo miałka formuła przepięknie łączy się ze skórą i pozwala modulować intensywność makijażu, aby można było uzyskać upragniony efekt końcowy. Puder Terracotta Matte wzbogacono kaolinem – białą glinką, która słynie z cechy matujących. Dzięki temu modeluje, ale nie pozostawia na skórze lśniącego wykończenia.
  • Producent Guerlain 
Warto przejrzeć:  Ranking bronzerów Bobbi Brown - Jaki najlepszy? Nasze TOP10

8☆ Dior pudry dior pudry dior forever natural bronze - bronzer w kompakcie bronzer 9.0 g ☆

Dior pudry dior pudry dior forever natural bronze - bronzer w kompakcie bronzer 9.0 g Najniższa Cena Online Dior Forever Natural Bronze to pudrowy bronzer, który w jednym kroku odtwarza delikatny dotyk słońca na skórze, zapewniając promienną i witalną cerę.Miękka i lekka konsystencja bronzera płynnie stapia się ze skórą, zapewniając naturalny i długotrwały efekt. Nasycony kwiatem dzikiego bratka, Dior Forever Natural Bronze zachowuje naturalne nawilżenie skóry, zapewniając znakomity komfort przez cały dzień.Delikatnie muśnięta słońcem cera jest subtelnie opalona i promienieje zdrowym blaskiem.Dior Forever Natural Bronze to puder nowej generacji*, który „nosi się" nad wyraz wygodnie. Dzięki formule wzbogaconej w 95% pigmentami pochodzenia mineralnego, płynnie stapia się ze skórą, stwarzając niesamowicie naturalny, zdrowy połysk. Wzbogacony wyciągiem z dzikiego fiołka zachowuje naturalne nawilżenie skóry.Puder testowany dermatologicznie.* W Dior.Ten puder dostępny jest w gamie ciepłych i neutralnych odcieniach, które pozwolą wszystkim kobietom, niezależnie od odcienia skóry, uzyskać efekt zdrowego blasku muśniętego słońcem.Puder nakładany na bardziej ukierunkowane obszary pod kościami policzkowymi idealnie pasuje do modelowania twarzy.Dior Forever Natural Bronze to pudrowy bronzer, który w jednym kroku odtwarza delikatny dotyk słońca na skórze, gwarantując promienną i witalną cerę.Miękka i lekka konsystencja bronzera płynnie stapia się ze skórą, gwarantując naturalny i długookresowy efekt. Nasycony kwiatem dzikiego bratka, Dior Forever Natural Bronze zachowuje naturalne nawilżenie skóry, zapewniając wspaniały komfort poprzez cały dzień.Delikatnie muśnięta słońcem cera jest subtelnie opalona i promienieje zdrowym blaskiem.Dior Forever Natural Bronze to puder nowej generacji*, który „nosi się" niezwykle wygodnie. Dzięki formule wzbogaconej w 95% pigmentami pochodzenia mineralnego, płynnie stapia się ze skórą, tworząc niesamowicie naturalny, zdrowy blask. Wzbogacony wyciągiem z dzikiego fiołka zachowuje naturalne nawilżenie skóry.Puder testowany dermatologicznie.* W Dior.Ten puder przystępny jest w gamie ciepłych i neutralnych odcieniach, które pozwolą wszystkim kobietom, niezależnie od odcienia skóry, uzyskać efekt zdrowego blasku muśniętego słońcem.Puder nakładany na bardziej ukierunkowane obszary pod kościami policzkowymi nieprzeciętnie nadaje się do modelowania twarzy.
  • Producent DIOR 

10☆ Dior pudry dior pudry dior forever natural bronze - bronzer w kompakcie bronzer 9.0 g (3348901550819) ☆

Dior pudry dior pudry dior forever natural bronze - bronzer w kompakcie bronzer 9.0 g (3348901550819) Najniższa Cena Online Dior Forever Natural Bronze to pudrowy bronzer, który w jednym kroku odtwarza delikatny dotyk słońca na skórze, gwarantując promienną i witalną cerę.Miękka i lekka konsystencja bronzera płynnie stapia się ze skórą, gwarantując naturalny i długookresowy efekt. Nasycony kwiatem dzikiego bratka, Dior Forever Natural Bronze zachowuje naturalne nawilżenie skóry, gwarantując nadzwyczajny komfort przez cały dzień.Delikatnie muśnięta słońcem cera jest subtelnie opalona i promienieje zdrowym blaskiem.Dior Forever Natural Bronze to puder nowej generacji*, który „nosi się" szczególnie komfortowo. Dzięki formule wzbogaconej w 95% pigmentami pochodzenia mineralnego, płynnie stapia się ze skórą, stwarzając niesamowicie naturalny, zdrowy lśnienie. Wzbogacony wyciągiem z dzikiego fiołka zachowuje naturalne nawilżenie skóry.Puder testowany dermatologicznie.* W Dior.Ten puder przystępny jest w gamie ciepłych i neutralnych odcieniach, które pozwolą wszystkim kobietom, niezależnie od odcienia skóry, uzyskać efekt zdrowego blasku muśniętego słońcem.Puder nakładany na bardziej ukierunkowane obszary pod kościami policzkowymi perfekcyjnie nadaje się do modelowania twarzy.Dior Forever Natural Bronze to pudrowy bronzer, który w jednym kroku odtwarza delikatny dotyk słońca na skórze, gwarantując promienną i witalną cerę.Miękka i lekka konsystencja bronzera płynnie stapia się ze skórą, gwarantując naturalny i długotrwały efekt. Nasycony kwiatem dzikiego bratka, Dior Forever Natural Bronze zachowuje naturalne nawilżenie skóry, gwarantując wyśmienity komfort poprzez cały dzień.Delikatnie muśnięta słońcem cera jest subtelnie opalona i promienieje zdrowym blaskiem.Dior Forever Natural Bronze to puder nowej generacji*, który „nosi się" stanowczo wygodnie. Dzięki formule wzbogaconej w 95% pigmentami pochodzenia mineralnego, płynnie stapia się ze skórą, wytwarzając niesamowicie naturalny, zdrowy blask. Wzbogacony wyciągiem z dzikiego fiołka zachowuje naturalne nawilżenie skóry.Puder testowany dermatologicznie.* W Dior.Ten puder dostępny jest w gamie ciepłych i neutralnych odcieniach, które pozwolą wszystkim kobietom, niezależnie od odcienia skóry, uzyskać efekt zdrowego blasku muśniętego słońcem.Puder nakładany na bardziej ukierunkowane obszary pod kościami policzkowymi wspaniale nadaje się do modelowania twarzy.
  • Producent DIOR 

Najtańsze bronzery do 200 zł – Ranking Lipiec 2022 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze bronzery do 200 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich bronzerów do 200 zł jest aktualizowany na bieżąco.

2☆ Estée lauder bronze goddess bronzer 21 g dla kobiet 03 medium deep ☆

Estée lauder bronze goddess bronzer 21 g dla kobiet 03 medium deep Najniższa Cena Online Estée Lauder Bronze Goddess Bronzer dla pań 21 g odcień 03 Medium Deep
  • Producent Estée Lauder 
Warto przejrzeć:  Ranking bronzerów Vipera - Jaki najlepszy? Nasze TOP10

8☆ Dior pudry dior pudry dior forever natural bronze - bronzer w kompakcie bronzer 9.0 g ☆

Dior pudry dior pudry dior forever natural bronze - bronzer w kompakcie bronzer 9.0 g Najniższa Cena Online Dior Forever Natural Bronze to pudrowy bronzer, który w jednym kroku odtwarza delikatny dotyk słońca na skórze, gwarantując promienną i witalną cerę.Miękka i lekka konsystencja bronzera płynnie stapia się ze skórą, gwarantując naturalny i długotrwały efekt. Nasycony kwiatem dzikiego bratka, Dior Forever Natural Bronze zachowuje naturalne nawilżenie skóry, zapewniając świetny komfort przez cały dzień.Delikatnie muśnięta słońcem cera jest subtelnie opalona i promienieje zdrowym blaskiem.Dior Forever Natural Bronze to puder nowej generacji*, który „nosi się" bardzo wygodnie. Dzięki formule wzbogaconej w 95% pigmentami pochodzenia mineralnego, płynnie stapia się ze skórą, stwarzając niesamowicie naturalny, zdrowy blask. Wzbogacony wyciągiem z dzikiego fiołka zachowuje naturalne nawilżenie skóry.Puder testowany dermatologicznie.* W Dior.Ten puder dostępny jest w gamie ciepłych i neutralnych odcieniach, które pozwolą wszystkim kobietom, niezależnie od odcienia skóry, uzyskać efekt zdrowego blasku muśniętego słońcem.Puder nakładany na bardziej ukierunkowane obszary pod kościami policzkowymi znakomicie pasuje do modelowania twarzy.Dior Forever Natural Bronze to pudrowy bronzer, który w jednym kroku odtwarza delikatny dotyk słońca na skórze, gwarantując promienną i witalną cerę.Miękka i lekka konsystencja bronzera płynnie stapia się ze skórą, gwarantując naturalny i długofalowy efekt. Nasycony kwiatem dzikiego bratka, Dior Forever Natural Bronze zachowuje naturalne nawilżenie skóry, gwarantując nadzwyczajny komfort przez cały dzień.Delikatnie muśnięta słońcem cera jest subtelnie opalona i promienieje zdrowym blaskiem.Dior Forever Natural Bronze to puder nowej generacji*, który „nosi się" szczególnie komfortowo. Dzięki formule wzbogaconej w 95% pigmentami pochodzenia mineralnego, płynnie stapia się ze skórą, wytwarzając niesamowicie naturalny, zdrowy blask. Wzbogacony wyciągiem z dzikiego fiołka zachowuje naturalne nawilżenie skóry.Puder testowany dermatologicznie.* W Dior.Ten puder dostępny jest w gamie ciepłych i neutralnych odcieniach, które pozwolą wszystkim kobietom, niezależnie od odcienia skóry, uzyskać efekt zdrowego blasku muśniętego słońcem.Puder nakładany na bardziej ukierunkowane obszary pod kościami policzkowymi świetnie nadaje się do modelowania twarzy.
  • Producent DIOR 
Warto przejrzeć:  Ranking bronzerów I Heart Revolution - Jaki najlepszy? Nasze TOP10

9☆ Dior pudry dior pudry dior forever natural bronze - bronzer w kompakcie bronzer 9.0 g (3348901550819) ☆

Dior pudry dior pudry dior forever natural bronze - bronzer w kompakcie bronzer 9.0 g (3348901550819) Najniższa Cena Online Dior Forever Natural Bronze to pudrowy bronzer, który w jednym kroku odtwarza delikatny dotyk słońca na skórze, zapewniając promienną i witalną cerę.Miękka i lekka konsystencja bronzera płynnie stapia się ze skórą, gwarantując naturalny i długookresowy efekt. Nasycony kwiatem dzikiego bratka, Dior Forever Natural Bronze zachowuje naturalne nawilżenie skóry, gwarantując świetny komfort przez cały dzień.Delikatnie muśnięta słońcem cera jest subtelnie opalona i promienieje zdrowym blaskiem.Dior Forever Natural Bronze to puder nowej generacji*, który „nosi się" szczególnie wygodnie. Dzięki formule wzbogaconej w 95% pigmentami pochodzenia mineralnego, płynnie stapia się ze skórą, tworząc niesamowicie naturalny, zdrowy blask. Wzbogacony wyciągiem z dzikiego fiołka zachowuje naturalne nawilżenie skóry.Puder testowany dermatologicznie.* W Dior.Ten puder przystępny jest w gamie ciepłych i neutralnych odcieniach, które pozwolą wszystkim kobietom, niezależnie od odcienia skóry, uzyskać efekt zdrowego blasku muśniętego słońcem.Puder nakładany na bardziej ukierunkowane obszary pod kościami policzkowymi nieprzeciętnie nadaje się do modelowania twarzy.Dior Forever Natural Bronze to pudrowy bronzer, który w jednym kroku odtwarza delikatny dotyk słońca na skórze, gwarantując promienną i witalną cerę.Miękka i lekka konsystencja bronzera płynnie stapia się ze skórą, zapewniając naturalny i długookresowy efekt. Nasycony kwiatem dzikiego bratka, Dior Forever Natural Bronze zachowuje naturalne nawilżenie skóry, gwarantując znakomity komfort przez cały dzień.Delikatnie muśnięta słońcem cera jest subtelnie opalona i promienieje zdrowym blaskiem.Dior Forever Natural Bronze to puder nowej generacji*, który „nosi się" bardzo wygodnie. Dzięki formule wzbogaconej w 95% pigmentami pochodzenia mineralnego, płynnie stapia się ze skórą, tworząc niesamowicie naturalny, zdrowy lśnienie. Wzbogacony wyciągiem z dzikiego fiołka zachowuje naturalne nawilżenie skóry.Puder testowany dermatologicznie.* W Dior.Ten puder przystępny jest w gamie ciepłych i neutralnych odcieniach, które pozwolą wszystkim kobietom, niezależnie od odcienia skóry, uzyskać efekt zdrowego blasku muśniętego słońcem.Puder nakładany na bardziej ukierunkowane obszary pod kościami policzkowymi nadzwyczajnie nadaje się do modelowania twarzy.
  • Producent DIOR 

Podsumowanie, czyli jaki bronzer do 200 zł najlepszy?

Najlepszy bronzer do 200 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy bronzer do 200 zł w Rankingach – nasze TOP3


Dobre bronzery – Zestawienie Lipiec 2022

Jeżeli żadna z powyższych propozycji bronzerów do 200 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie chętnie wybieranych bronzerów innych marek.


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.