Nazdrowieiurode.pl

Zadbaj o swoje zdrowie i urodę z naszym portalem

Farby

Ranking farb do włosów Rr Line – Jaka najlepsza? Nasze TOP10

Pomagamy w wyborze dobrych farb do włosów Rr Line. Poniższe zestawienia są aktualne na lipiec 2024 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych farb do włosów Rr Line,
 • TOP10 najtańszych farb do włosów Rr Line,
 • TOP5 innych rekomendowanych farb do koloryzacji włosów.

Jakie farby do włosów Rr Line najlepiej wybrać? Ranking na lipiec 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane farby do włosów Rr Line, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking farb do włosów Rr Line, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

1☆ rr line farba crema profesjonalna farba do włosów 100ml 8.34 | jasny blond złoto miedziany ☆

rr line farba crema profesjonalna farba do włosów 100ml 8.34 | jasny blond złoto miedziany Najniższa Cena Online RR Line Crema Colore - kremowa farba do włosów Farba RR Line Crema to unikatowy towar do koloryzacji włosów, który pokryje choćby siwe włosy. W swym składzie zawiera wysokiej jakości składniki, które pielęgnują pasma. progresywna formuła oparta jest o wosk pszczeli, olej kokosowy, oliwę z oliwek i unikalny element Mirustyle. Dzięki nim, włosy stają się zdrowe, wygładzone i odżywione. Farba RR Line zagwarantuje intensywną, trwałą i istotnie odżywczą koloryzację. Po zabiegu pasma są pełne blasku i jedwabiście miękkie. Co więcej, można mieszać ze sobą przeróżne odcienie. Dzięki czemu można stworzyć dużo nieszablonowych odcieni. Zalety użytkowania farby RR Line Crema: bezawaryjna i równomierna koloryzacja, długotrwały efekt, głęboki, intensywny i trwały kolor, nawilża, odżywia i wygładza, nie przesusza włosów, dodaje blasku i jedwabistej miękkości, nieprzeciętne pokrycie siwych włosów, nieskomplikowana w użyciu, przyjemna konsystencja, która nie spływa z włosów. Sposób zastosowania: Stosować zgodnie z zaleceniami producenta. Przed zastosowaniem należy wykonać test na alergię skórną. Przed wyborem koloru oceń następujące aspekty: zidentyfikuj swój naturalny odcień bazowy lub odcień włosów farbowanych, wybierz docelowy kolor, przygotuj mieszankę przy użyciu optymalnego aktywatora. Przed przystąpieniem do koloryzacji starannie zapoznaj się z informacją na opakowaniu. Krem koloryzujący nakładaj na suche, nie umyte wcześniej włosy. Podczas zabiegu używaj stosownych rękawiczek ochronnych i nie korzystaj z metalowych miseczek. Trwała koloryzacja: Pokrycie do 100% siwych wł., Proporcja: 1:1,5, aktywator: 10-20-30-40 Vol, czas: od 30 do 40 minut, poziom rozjaśnienia: 1-3. Potężne rozjaśnienie: Pewność koloru docelowego, Proporcja: 1:2,5, aktywator: 40 Vol, czas: od 40 do 50 minut, poziom rozjaśnienia: 4.
 • Producent Rr line 
 • Postać farba 
 • Pojemność 100 ml

2☆ rr line farba crema profesjonalna farba do włosów 100ml 10.4 | blond miedziany, kolor miedź ☆

rr line farba crema profesjonalna farba do włosów 100ml 10.4 | blond miedziany, kolor miedź Najniższa Cena Online RR Line Crema Colore - kremowa farba do włosów objętość: 100 objętość (ml): 100 Nazwa koloru producenta: 10,4 Kolor: Miedziany Blond Farba RR Line Crema to unikatowy produkt do koloryzacji włosów, który pokryje choćby siwe włosy. W swoim składzie posiada wysokiej jakości elementy, które pielęgnują pasma. Innowacyjna formuła oparta jest o wosk pszczeli, olej kokosowy, oliwę z oliwek i unikalny składnik Mirustyle. Dzięki nim, włosy stają się zdrowe, wygładzone i odżywione. Farba RR Line gwarantuje intensywną, trwałą i istotnie odżywczą koloryzację. Po zabiegu pasma są pełne blasku i jedwabiście miękkie. Co więcej, można mieszać ze sobą zróżnicowane barwy. Dzięki temu można stworzyć niemało wyjątkowych odcieni. mocne strony używania farby RR Line Crema: niezawodna i równomierna koloryzacja, długookresowy efekt, głęboki, intensywny i trwały kolor, nawilża, odżywia i wygładza, nie przesusza włosów, dodaje blasku i jedwabistej miękkości, doskonałe pokrycie siwych włosów, łatwa w użyciu, przyjemna konsystencja, która nie spływa z włosów. Sposób wykorzystania: Stosować zgodnie z zaleceniami producenta. Przed użyciem należy wykonać test na alergię skórną. Przed wyborem koloru oceń następujące aspekty: zidentyfikuj swój naturalny kolor bazowy albo odcień włosów farbowanych, wybierz docelowy kolor, przygotuj mieszankę przy użyciu adekwatnego aktywatora. Przed przystąpieniem do koloryzacji dokładnie zapoznaj się z informacją na opakowaniu. Krem koloryzujący nakładaj na suche, nie umyte wcześniej włosy. Podczas zabiegu używaj odpowiednich rękawiczek ochronnych, a także nie korzystaj z metalowych miseczek. Trwała koloryzacja: Pokrycie do 100% siwych wł., Proporcja: 1:1,5, aktywator: 10-20-30-40 Vol, czas: od 30 do 40 minut, poziom rozjaśnienia: 1-3. Potężne rozjaśnienie: Pewność koloru docelowego, Proporcja: 1:2,5, aktywator: 40 Vol, czas: od 40 do 50 minut, poziom rozjaśnienia: 4.
 • Producent Rr line 
 • Kolor miedź 
 • Postać farba 
 • Pojemność 100 ml

3☆ Rr line farba crema profesjonalna farba do włosów 100ml 6.66 | ciemny blond intensywnie czerwony (8008277169477) ☆

Rr line farba crema profesjonalna farba do włosów 100ml 6.66 | ciemny blond intensywnie czerwony (8008277169477) Najniższa Cena Online RR Line Crema Colore - kremowa farba do włosów Farba RR Line Crema to unikatowy produkt do koloryzacji włosów, który pokryje choćby siwe włosy. W swoim składzie gromadzi wysokiej jakości składniki, które pielęgnują pasma. progresywna formuła oparta jest o wosk pszczeli, olej kokosowy, oliwę z oliwek oraz unikalny składnik Mirustyle. Dzięki nim, włosy stają się zdrowe, wygładzone i odżywione. Farba RR Line zagwarantuje intensywną, trwałą i szczególnie odżywczą koloryzację. Po zabiegu pasma są pełne blasku i jedwabiście miękkie. Co więcej, można mieszać ze sobą przeróżne odcienie. Dzięki czemu można stworzyć dużo wyjątkowych odcieni. Atuty używania farby RR Line Crema: bezawaryjna i równomierna koloryzacja, długookresowy efekt, głęboki, intensywny i trwały kolor, nawilża, odżywia i wygładza, nie przesusza włosów, dodaje blasku i jedwabistej miękkości, wyśmienite pokrycie siwych włosów, łatwa w użyciu, przyjemna konsystencja, która nie spływa z włosów. Sposób zastosowania: Stosować zgodnie z zaleceniami producenta. Przed wykorzystaniem należy wykonać test na alergię skórną. Przed wyborem koloru oceń następujące aspekty: zidentyfikuj swój naturalny kolor bazowy lub odcień włosów farbowanych, wybierz docelowy kolor, przygotuj mieszankę przy użyciu odpowiedniego aktywatora. Przed przystąpieniem do koloryzacji precyzyjnie zapoznaj się z informacją na opakowaniu. Krem koloryzujący nakładaj na suche, nie umyte wcześniej włosy. Podczas zabiegu używaj odpowiednich rękawiczek ochronnych i nie korzystaj z metalowych miseczek. Trwała koloryzacja: Pokrycie do 100% siwych wł., Proporcja: 1:1,5, aktywator: 10-20-30-40 Vol, czas: od 30 do 40 minut, poziom rozjaśnienia: 1-3. Mocne rozjaśnienie: Pewność koloru docelowego, Proporcja: 1:2,5, aktywator: 40 Vol, czas: od 40 do 50 minut, poziom rozjaśnienia: 4.
 • Producent Rr line 
 • Postać farba 
 • Pojemność 100 ml

4☆ farba crema profesjonalna farba do włosów 100ml 8.4 | jasny blond miedziany marki Rr line ☆

farba crema profesjonalna farba do włosów 100ml 8.4 | jasny blond miedziany marki Rr line Najniższa Cena Online RR Line Crema Colore - kremowa farba do włosów Farba RR Line Crema to unikatowy produkt do koloryzacji włosów, który pokryje nawet siwe włosy. W swoim składzie zawiera wysokiej jakości elementy, które pielęgnują pasma. innowacyjna formuła oparta jest o wosk pszczeli, olej kokosowy, oliwę z oliwek i niepowtarzalny składnik Mirustyle. Dzięki nim, włosy stają się zdrowe, wygładzone i odżywione. Farba RR Line zagwarantuje intensywną, trwałą i stanowczo odżywczą koloryzację. Po zabiegu pasma są pełne blasku i jedwabiście miękkie. Co więcej, można mieszać ze sobą rozmaite odcienie. Dzięki temu można stworzyć sporo wyjątkowych odcieni. Mocne strony wykorzystywania farby RR Line Crema: niezawodna i równomierna koloryzacja, długofalowy efekt, głęboki, intensywny i trwały kolor, nawilża, odżywia i wygładza, nie przesusza włosów, dodaje blasku i jedwabistej miękkości, wyśmienite pokrycie siwych włosów, nietrudna w użyciu, przyjemna konsystencja, która nie spływa z włosów. Sposób wykorzystania: Stosować zgodnie z zaleceniami producenta. Przed użyciem należy wykonać test na alergię skórną. Przed wyborem koloru oceń następujące aspekty: zidentyfikuj swój naturalny kolor bazowy albo odcień włosów farbowanych, wybierz docelowy kolor, przygotuj mieszankę przy użyciu stosownego aktywatora. Przed przystąpieniem do koloryzacji precyzyjnie zapoznaj się z informacją na opakowaniu. Krem koloryzujący nakładaj na suche, nie umyte wcześniej włosy. W trakcie zabiegu używaj trafnych rękawiczek ochronnych, a także nie korzystaj z metalowych miseczek. Trwała koloryzacja: Pokrycie do 100% siwych wł., Proporcja: 1:1,5, aktywator: 10-20-30-40 Vol, czas: od 30 do 40 minut, poziom rozjaśnienia: 1-3. Solidne rozjaśnienie: Pewność koloru docelowego, Proporcja: 1:2,5, aktywator: 40 Vol, czas: od 40 do 50 minut, poziom rozjaśnienia: 4.
 • Producent Rr line 
 • Postać farba 
 • Pojemność 100 ml
Warto przejrzeć:  Ranking farb do włosów Venita - Jaka najlepsza? Nasze TOP10

5☆ Rr line farba crema profesjonalna farba do włosów 100ml 6.43 | ciemny blond miedziano złoty ☆

Rr line farba crema profesjonalna farba do włosów 100ml 6.43 | ciemny blond miedziano złoty Najniższa Cena Online RR Line Crema Colore - kremowa farba do włosów Farba RR Line Crema to nieszablonowy towar do koloryzacji włosów, który pokryje nawet siwe włosy. W swoim składzie zawiera wysokiej jakości elementy, które pielęgnują pasma. nowoczesna formuła oparta jest o wosk pszczeli, olej kokosowy, oliwę z oliwek i unikalny komponent Mirustyle. Dzięki nim, włosy stają się zdrowe, wygładzone i odżywione. Farba RR Line gwarantuje intensywną, trwałą i niezwykle odżywczą koloryzację. Po zabiegu pasma są pełne blasku i jedwabiście miękkie. Co więcej, można mieszać ze sobą najróżniejsze odcienie. Dzięki temu można stworzyć dużo nieszablonowych odcieni. Zalety stosowania farby RR Line Crema: bezawaryjna i równomierna koloryzacja, długofalowy efekt, głęboki, intensywny i trwały kolor, nawilża, odżywia i wygładza, nie przesusza włosów, dodaje blasku i jedwabistej miękkości, wyśmienite pokrycie siwych włosów, prosta w użyciu, przyjemna konsystencja, która nie spływa z włosów. Sposób zastosowania: Stosować zgodnie z zaleceniami producenta. Przed użyciem należy wykonać test na alergię skórną. Przed wyborem koloru oceń następujące aspekty: zidentyfikuj swój naturalny odcień bazowy lub odcień włosów farbowanych, wybierz docelowy kolor, przygotuj mieszankę przy użyciu optymalnego aktywatora. Przed przystąpieniem do koloryzacji dokładnie zapoznaj się z informacją na opakowaniu. Krem koloryzujący nakładaj na suche, nie umyte wcześniej włosy. W trakcie zabiegu używaj trafnych rękawiczek ochronnych i nie korzystaj z metalowych miseczek. Trwała koloryzacja: Pokrycie do 100% siwych wł., Proporcja: 1:1,5, aktywator: 10-20-30-40 Vol, czas: od 30 do 40 minut, poziom rozjaśnienia: 1-3. Potężne rozjaśnienie: Pewność koloru docelowego, Proporcja: 1:2,5, aktywator: 40 Vol, czas: od 40 do 50 minut, poziom rozjaśnienia: 4.
 • Producent Rr line 
 • Postać farba 
 • Pojemność 100 ml

6☆ farba crema profesjonalna farba do włosów 100ml 10.0 | platynowy blond marki Rr line ☆

farba crema profesjonalna farba do włosów 100ml 10.0 | platynowy blond marki Rr line Najniższa Cena Online RR Line Crema Colore - kremowa farba do włosów Farba RR Line Crema to wyjątkowy towar do koloryzacji włosów, który pokryje nawet siwe włosy. W swoim składzie posiada wysokiej jakości komponenty, które pielęgnują pasma. innowacyjna formuła oparta jest o wosk pszczeli, olej kokosowy, oliwę z oliwek, a także oryginalny komponent Mirustyle. Dzięki nim, włosy stają się zdrowe, wygładzone i odżywione. Farba RR Line zapewnia intensywną, trwałą i bardzo odżywczą koloryzację. Po zabiegu pasma są pełne blasku i jedwabiście miękkie. Co więcej, można mieszać ze sobą różne kolory. Dzięki czemu można stworzyć mnóstwo unikatowych odcieni. Mocne strony użytkowania farby RR Line Crema: bezusterkowa i równomierna koloryzacja, długotrwały efekt, głęboki, intensywny i trwały kolor, nawilża, odżywia i wygładza, nie przesusza włosów, dodaje blasku i jedwabistej miękkości, znakomite pokrycie siwych włosów, przystępna w użyciu, przyjemna konsystencja, która nie spływa z włosów. Sposób zastosowania: Stosować zgodnie z zaleceniami producenta. Przed użyciem należy wykonać test na alergię skórną. Przed wyborem koloru oceń następujące aspekty: zidentyfikuj swój naturalny odcień bazowy albo odcień włosów farbowanych, wybierz docelowy kolor, przygotuj mieszankę przy użyciu adekwatnego aktywatora. Przed przystąpieniem do koloryzacji skrupulatnie zapoznaj się z informacją na opakowaniu. Krem koloryzujący nakładaj na suche, nie umyte wcześniej włosy. Podczas zabiegu używaj odpowiednich rękawiczek ochronnych i nie korzystaj z metalowych miseczek. Trwała koloryzacja: Pokrycie do 100% siwych wł., Proporcja: 1:1,5, aktywator: 10-20-30-40 Vol, czas: od 30 do 40 minut, poziom rozjaśnienia: 1-3. Mocne rozjaśnienie: Pewność koloru docelowego, Proporcja: 1:2,5, aktywator: 40 Vol, czas: od 40 do 50 minut, poziom rozjaśnienia: 4.
 • Producent Rr line 
 • Postać farba 
 • Pojemność 100 ml

7☆ Rr line farba crema profesjonalna farba do włosów 100ml 4.2 | kasztan fioletowy ☆

Rr line farba crema profesjonalna farba do włosów 100ml 4.2 | kasztan fioletowy Najniższa Cena Online Profesjonalna farba w kremie do koloryzacji włosów 100 ml.innowacyjny krem koloryzujący, który zapewnia ochronę i długofalowe efekty.Linia gromadzi całą gamę odcieni wraz z korektorami dla zapewnienia bezpiecznej, jednolitej i niezawodnej koloryzacji. Pozostawia włosy połyskujące, zdrowe i pełne życia. Wszystkie odcienie mogą być ze sobą mieszane dla uzyskania nieskończonej gamy kolorystycznej. System numeracji na przykładzie 8.003: 8.003 - poziom podstawowy ( JASNY BLOND) 8.003 - odcień dominujący (INTENSYWNY) 8.003- odcień uzupełniający (CIEPŁY) Zasady koloryzacji: Podstawowe barwy to czerwony i niebieski.przez wymieszanie podstawowych odcieni w równych proporcjach uzyskamy kolory pochodne: pomarańczowy, zielony i fioletowy. Przeciwstawne barwy nazywane są komplementarnymi.kolory komplementarne: żółty - fioletowy, czerwony - zielony, niebieski - pomarańczowy.Wymieszane barwy komplementarne neutralizują się.Komplementarne odcienie znajdują się zawsze między ciepłymi i zimnymi odcieniami.Na kole palety odcieni znajdują się na przeciwko siebie. Aplikacja: Przed zastosowaniem dokładnie zapoznać się z informacją na opakowaniu.Krem koloryzujący nakładać na suche, nie umyte włosy.Nie używać metalowych miseczek.Używać optymalnych rękawiczek ochronnych.Przed wyborem koloru ocenić następujące aspekty: zidentyfikować naturalny odcień bazowy albo odcień farbowanych włosów, wybrać docelowy przygotować mieszankę przy użyciu stosownego aktywatora RACIOPPI Aktywatory RR: 10 Vol (3%) 20 Vol (6%) 30Vol (9%) 40 Vol (12%) 7 Vol (2,1%) podtrzymuje kolor, nie ma cechy rozjaśniających ZABIEG REZULTAT Propor-cja AKTYWATOR CZAS w min. Poziom rozjaśn. Trwała koloryzacja Pokrycie do 100% siwych wł. Długo pozostający rezultat 1:1,5 10-20-30-40 Vol 30’-40’ 1-3 mocne rozjaśnienie Pewność koloru docelowego 1:2,5 40 Vol 40’-50’ 4 Ton w ton Pokrycie do 70% siwych wł. Rezultat kosmetyczny. 1:2 7 Vol 20’-25’ - Koloryzacja - kąpiel Maskowanie siwych włosów. Odżywianie tonu i refleksów na naturalnych włosach albo pomiędzy dwiema trwałymi koloryzacjami 1:3 7 Vol 5’-15’ - Pierwsza aplikacja: nałożyć mieszankę na suche włosy na całej długości aż po końce pozostawić na 15-20 min. nałożyć mieszankę na włosy u podstawy i pozostawić na kolejne 30 min. Całkowity czas zabiegu nie powinien przekroczyć 50 min. Kolejna aplikacja: nałożyć mieszankę na odrost pozostawić na 20-25 min nałożyć mieszankę na całą długość włosów aż po końce pozostawić na kolejne 10-15 min. całkowity czas zabiegu nie powinien przekroczyć 40 min. Ważna wskazówka: jeżeli odrost stanowi więcej niż 5 cm należy innowacyjnać jak przy pierwszej aplikacji. Czas pozostawienia mieszanki zależy od kondycji włosów. Spłukiwanie: przed spłukiwaniem delikatnie rozmasuj mieszankę dodając niewielką ilość wody obficie spłukać
 • Producent Rr line 
 • Kolor kasztan 
 • Postać farba 
 • Pojemność 100 ml

8☆ Rr line farba crema profesjonalna farba do włosów 100ml 1.10 | niebieska czerń (8008277169347) ☆

Rr line farba crema profesjonalna farba do włosów 100ml 1.10 | niebieska czerń (8008277169347) Najniższa Cena Online RR Line Crema Colore - kremowa farba do włosów Farba RR Line Crema to wyjątkowy artykuł do koloryzacji włosów, który pokryje nawet siwe włosy. W swoim składzie zawiera wysokiej jakości komponenty, które pielęgnują pasma. nowoczesna formuła oparta jest o wosk pszczeli, olej kokosowy, oliwę z oliwek oraz oryginalny element Mirustyle. Dzięki nim, włosy stają się zdrowe, wygładzone i odżywione. Farba RR Line zagwarantuje intensywną, trwałą i stanowczo odżywczą koloryzację. Po zabiegu pasma są pełne blasku i jedwabiście miękkie. Co więcej, można mieszać ze sobą różne kolory. Dzięki czemu można stworzyć mnóstwo wyjątkowych odcieni. Zalety stosowania farby RR Line Crema: niezawodna i równomierna koloryzacja, długookresowy efekt, głęboki, intensywny i trwały kolor, nawilża, odżywia i wygładza, nie przesusza włosów, dodaje blasku i jedwabistej miękkości, wspaniałe pokrycie siwych włosów, prosta w użyciu, przyjemna konsystencja, która nie spływa z włosów. Sposób zastosowania: Stosować zgodnie z zaleceniami producenta. Przed zastosowaniem należy wykonać test na alergię skórną. Przed wyborem koloru oceń następujące aspekty: zidentyfikuj swój naturalny odcień bazowy lub odcień włosów farbowanych, wybierz docelowy kolor, przygotuj mieszankę przy użyciu stosownego aktywatora. Przed przystąpieniem do koloryzacji precyzyjnie zapoznaj się z informacją na opakowaniu. Krem koloryzujący nakładaj na suche, nie umyte wcześniej włosy. Podczas zabiegu używaj stosownych rękawiczek ochronnych i nie korzystaj z metalowych miseczek. Trwała koloryzacja: Pokrycie do 100% siwych wł., Proporcja: 1:1,5, aktywator: 10-20-30-40 Vol, czas: od 30 do 40 minut, poziom rozjaśnienia: 1-3. Mocne rozjaśnienie: Pewność koloru docelowego, Proporcja: 1:2,5, aktywator: 40 Vol, czas: od 40 do 50 minut, poziom rozjaśnienia: 4.
 • Producent Rr line 
 • Postać farba 
 • Pojemność 100 ml

9☆ rr line farba crema profesjonalna farba do włosów 100ml 5.3 | jasny złoty brąz ☆

rr line farba crema profesjonalna farba do włosów 100ml 5.3 | jasny złoty brąz Najniższa Cena Online RR Line Crema Colore - kremowa farba do włosów Farba RR Line Crema to wyjątkowy artykuł do koloryzacji włosów, który pokryje choćby siwe włosy. W swoim składzie mieści wysokiej jakości komponenty, które pielęgnują pasma. progresywna formuła oparta jest o wosk pszczeli, olej kokosowy, oliwę z oliwek, a także specyficzny element Mirustyle. Dzięki nim, włosy stają się zdrowe, wygładzone i odżywione. Farba RR Line gwarantuje intensywną, trwałą i istotnie odżywczą koloryzację. Po zabiegu pasma są pełne blasku i jedwabiście miękkie. Co więcej, można mieszać ze sobą różne odcienie. Dzięki temu można stworzyć mnóstwo wyjątkowych odcieni. Atuty użytkowania farby RR Line Crema: bezawaryjna i równomierna koloryzacja, długofalowy efekt, głęboki, intensywny i trwały kolor, nawilża, odżywia i wygładza, nie przesusza włosów, dodaje blasku i jedwabistej miękkości, rewelacyjne pokrycie siwych włosów, nietrudna w użyciu, przyjemna konsystencja, która nie spływa z włosów. Sposób zastosowania: Stosować zgodnie z zaleceniami producenta. Przed użyciem należy wykonać test na alergię skórną. Przed wyborem koloru oceń następujące aspekty: zidentyfikuj swój naturalny odcień bazowy lub odcień włosów farbowanych, wybierz docelowy kolor, przygotuj mieszankę przy użyciu adekwatnego aktywatora. Przed przystąpieniem do koloryzacji starannie zapoznaj się z informacją na opakowaniu. Krem koloryzujący nakładaj na suche, nie umyte wcześniej włosy. Podczas zabiegu używaj adekwatnych rękawiczek ochronnych i nie korzystaj z metalowych miseczek. Trwała koloryzacja: Pokrycie do 100% siwych wł., Proporcja: 1:1,5, aktywator: 10-20-30-40 Vol, czas: od 30 do 40 minut, poziom rozjaśnienia: 1-3. Potężne rozjaśnienie: Pewność koloru docelowego, Proporcja: 1:2,5, aktywator: 40 Vol, czas: od 40 do 50 minut, poziom rozjaśnienia: 4.
 • Producent Rr line 
 • Postać farba 
 • Pojemność 100 ml

10☆ rr line farba crema profesjonalna farba do włosów 100ml 6.4 | ciemny blond miedziany (8008277169750) ☆

rr line farba crema profesjonalna farba do włosów 100ml 6.4 | ciemny blond miedziany (8008277169750) Najniższa Cena Online RR Line Crema Colore - kremowa farba do włosów Farba RR Line Crema to wyjątkowy towar do koloryzacji włosów, który pokryje choćby siwe włosy. W swoim składzie gromadzi wysokiej jakości składniki, które pielęgnują pasma. progresywna formuła oparta jest o wosk pszczeli, olej kokosowy, oliwę z oliwek i niepowtarzalny komponent Mirustyle. Dzięki nim, włosy stają się zdrowe, wygładzone i odżywione. Farba RR Line gwarantuje intensywną, trwałą i bardzo odżywczą koloryzację. Po zabiegu pasma są pełne blasku i jedwabiście miękkie. Co więcej, można mieszać ze sobą zróżnicowane odcienie. Dzięki czemu można stworzyć sporo wyjątkowych odcieni. Mocne strony wykorzystywania farby RR Line Crema: bezusterkowa i równomierna koloryzacja, długofalowy efekt, głęboki, intensywny i trwały kolor, nawilża, odżywia i wygładza, nie przesusza włosów, dodaje blasku i jedwabistej miękkości, nieprzeciętne pokrycie siwych włosów, nieskomplikowana w użyciu, przyjemna konsystencja, która nie spływa z włosów. Sposób zastosowania: Stosować zgodnie z zaleceniami producenta. Przed zastosowaniem należy wykonać test na alergię skórną. Przed wyborem koloru oceń następujące aspekty: zidentyfikuj swój naturalny odcień bazowy albo odcień włosów farbowanych, wybierz docelowy kolor, przygotuj mieszankę przy użyciu odpowiedniego aktywatora. Przed przystąpieniem do koloryzacji dokładnie zapoznaj się z informacją na opakowaniu. Krem koloryzujący nakładaj na suche, nie umyte wcześniej włosy. Podczas zabiegu używaj trafnych rękawiczek ochronnych, a także nie korzystaj z metalowych miseczek. Trwała koloryzacja: Pokrycie do 100% siwych wł., Proporcja: 1:1,5, aktywator: 10-20-30-40 Vol, czas: od 30 do 40 minut, poziom rozjaśnienia: 1-3. Potężne rozjaśnienie: Pewność koloru docelowego, Proporcja: 1:2,5, aktywator: 40 Vol, czas: od 40 do 50 minut, poziom rozjaśnienia: 4.
 • Producent Rr line 
 • Postać farba 
 • Pojemność 100 ml
Warto przejrzeć:  Ranking farb do włosów niebieskich - Jaka najlepsza? Nasze TOP10

Najtańsze farby do włosów Rr Line – Ranking lipiec 2024 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze farby do włosów Rr Line, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich farb do włosów Rr Line jest aktualizowany na bieżąco.

1☆ RR Line Farba Crema profesjonalna farba do włosów 100ml 8.52 | Jasny Blond Mahoniowo Fioletowy (8008277169545) ☆

RR Line Farba Crema profesjonalna farba do włosów 100ml 8.52 | Jasny Blond Mahoniowo Fioletowy (8008277169545) Najniższa Cena Online RR Line Crema Colore - kremowa farba do włosów Farba RR Line Crema to unikatowy artykuł do koloryzacji włosów, który pokryje choćby siwe włosy. W swoim składzie zawiera wysokiej jakości komponenty, które pielęgnują pasma. innowacyjna formuła oparta jest o wosk pszczeli, olej kokosowy, oliwę z oliwek, a także unikalny składnik Mirustyle. Dzięki nim, włosy stają się zdrowe, wygładzone i odżywione. Farba RR Line zagwarantuje intensywną, trwałą i niezwykle odżywczą koloryzację. Po zabiegu pasma są pełne blasku i jedwabiście miękkie. Co więcej, można mieszać ze sobą rozmaite barwy. Dzięki czemu można stworzyć dużo wyjątkowych odcieni. Zalety wykorzystywania farby RR Line Crema: bezusterkowa i równomierna koloryzacja, długotrwały efekt, głęboki, intensywny i trwały kolor, nawilża, odżywia i wygładza, nie przesusza włosów, dodaje blasku i jedwabistej miękkości, rewelacyjne pokrycie siwych włosów, łatwa w użyciu, przyjemna konsystencja, która nie spływa z włosów. Sposób użycia: Stosować zgodnie z zaleceniami producenta. Przed zastosowaniem należy wykonać test na alergię skórną. Przed wyborem koloru oceń następujące aspekty: zidentyfikuj swój naturalny odcień bazowy albo odcień włosów farbowanych, wybierz docelowy kolor, przygotuj mieszankę przy użyciu trafnego aktywatora. Przed przystąpieniem do koloryzacji starannie zapoznaj się z informacją na opakowaniu. Krem koloryzujący nakładaj na suche, nie umyte wcześniej włosy. W trakcie zabiegu używaj stosownych rękawiczek ochronnych, a także nie korzystaj z metalowych miseczek. Trwała koloryzacja: Pokrycie do 100% siwych wł., Proporcja: 1:1,5, aktywator: 10-20-30-40 Vol, czas: od 30 do 40 minut, poziom rozjaśnienia: 1-3. Mocne rozjaśnienie: Pewność koloru docelowego, Proporcja: 1:2,5, aktywator: 40 Vol, czas: od 40 do 50 minut, poziom rozjaśnienia: 4.
 • Producent Rr line 
 • Postać farba 
 • Pojemność 100 ml

2☆ rr line farba crema profesjonalna farba do włosów 100ml 8.34 | jasny blond złoto miedziany ☆

rr line farba crema profesjonalna farba do włosów 100ml 8.34 | jasny blond złoto miedziany Najniższa Cena Online RR Line Crema Colore - kremowa farba do włosów Farba RR Line Crema to unikatowy produkt do koloryzacji włosów, który pokryje choćby siwe włosy. W swym składzie posiada wysokiej jakości elementy, które pielęgnują pasma. progresywna formuła oparta jest o wosk pszczeli, olej kokosowy, oliwę z oliwek i oryginalny składnik Mirustyle. Dzięki nim, włosy stają się zdrowe, wygładzone i odżywione. Farba RR Line gwarantuje intensywną, trwałą i szczególnie odżywczą koloryzację. Po zabiegu pasma są pełne blasku i jedwabiście miękkie. Co więcej, można mieszać ze sobą przeróżne odcienie. Dzięki temu można stworzyć niemało wyjątkowych odcieni. Mocne strony stosowania farby RR Line Crema: niezawodna i równomierna koloryzacja, długookresowy efekt, głęboki, intensywny i trwały kolor, nawilża, odżywia i wygładza, nie przesusza włosów, dodaje blasku i jedwabistej miękkości, wyśmienite pokrycie siwych włosów, łatwa w użyciu, przyjemna konsystencja, która nie spływa z włosów. Sposób zastosowania: Stosować zgodnie z zaleceniami producenta. Przed wykorzystaniem należy wykonać test na alergię skórną. Przed wyborem koloru oceń następujące aspekty: zidentyfikuj swój naturalny odcień bazowy lub odcień włosów farbowanych, wybierz docelowy kolor, przygotuj mieszankę przy użyciu odpowiedniego aktywatora. Przed przystąpieniem do koloryzacji precyzyjnie zapoznaj się z informacją na opakowaniu. Krem koloryzujący nakładaj na suche, nie umyte wcześniej włosy. Podczas zabiegu używaj adekwatnych rękawiczek ochronnych, a także nie korzystaj z metalowych miseczek. Trwała koloryzacja: Pokrycie do 100% siwych wł., Proporcja: 1:1,5, aktywator: 10-20-30-40 Vol, czas: od 30 do 40 minut, poziom rozjaśnienia: 1-3. Potężne rozjaśnienie: Pewność koloru docelowego, Proporcja: 1:2,5, aktywator: 40 Vol, czas: od 40 do 50 minut, poziom rozjaśnienia: 4.
 • Producent Rr line 
 • Postać farba 
 • Pojemność 100 ml

3☆ rr line farba crema profesjonalna farba do włosów 100ml 10.4 | blond miedziany, kolor miedź ☆

rr line farba crema profesjonalna farba do włosów 100ml 10.4 | blond miedziany, kolor miedź Najniższa Cena Online RR Line Crema Colore - kremowa farba do włosów objętość: 100 objętość (ml): 100 Nazwa koloru producenta: 10,4 Kolor: Miedziany Blond Farba RR Line Crema to nieszablonowy towar do koloryzacji włosów, który pokryje choćby siwe włosy. W swym składzie mieści wysokiej jakości komponenty, które pielęgnują pasma. Postępowa formuła oparta jest o wosk pszczeli, olej kokosowy, oliwę z oliwek oraz niepowtarzalny składnik Mirustyle. Dzięki nim, włosy stają się zdrowe, wygładzone i odżywione. Farba RR Line zagwarantuje intensywną, trwałą i nad wyraz odżywczą koloryzację. Po zabiegu pasma są pełne blasku i jedwabiście miękkie. Co więcej, można mieszać ze sobą różnorodne barwy. Dzięki temu można stworzyć mnóstwo nieszablonowych odcieni. zalety wykorzystywania farby RR Line Crema: bezawaryjna i równomierna koloryzacja, długookresowy efekt, głęboki, intensywny i trwały kolor, nawilża, odżywia i wygładza, nie przesusza włosów, dodaje blasku i jedwabistej miękkości, wyśmienite pokrycie siwych włosów, przystępna w użyciu, przyjemna konsystencja, która nie spływa z włosów. Sposób zastosowania: Stosować zgodnie z zaleceniami producenta. Przed użyciem należy wykonać test na alergię skórną. Przed wyborem koloru oceń następujące aspekty: zidentyfikuj swój naturalny kolor bazowy albo odcień włosów farbowanych, wybierz docelowy kolor, przygotuj mieszankę przy użyciu optymalnego aktywatora. Przed przystąpieniem do koloryzacji skrupulatnie zapoznaj się z informacją na opakowaniu. Krem koloryzujący nakładaj na suche, nie umyte wcześniej włosy. Podczas zabiegu używaj optymalnych rękawiczek ochronnych i nie korzystaj z metalowych miseczek. Trwała koloryzacja: Pokrycie do 100% siwych wł., Proporcja: 1:1,5, aktywator: 10-20-30-40 Vol, czas: od 30 do 40 minut, poziom rozjaśnienia: 1-3. Solidne rozjaśnienie: Pewność koloru docelowego, Proporcja: 1:2,5, aktywator: 40 Vol, czas: od 40 do 50 minut, poziom rozjaśnienia: 4.
 • Producent Rr line 
 • Kolor miedź 
 • Postać farba 
 • Pojemność 100 ml

4☆ Rr line farba crema profesjonalna farba do włosów 100ml 6.66 | ciemny blond intensywnie czerwony (8008277169477) ☆

Rr line farba crema profesjonalna farba do włosów 100ml 6.66 | ciemny blond intensywnie czerwony (8008277169477) Najniższa Cena Online RR Line Crema Colore - kremowa farba do włosów Farba RR Line Crema to wyjątkowy towar do koloryzacji włosów, który pokryje choćby siwe włosy. W swoim składzie gromadzi wysokiej jakości składniki, które pielęgnują pasma. postępowa formuła oparta jest o wosk pszczeli, olej kokosowy, oliwę z oliwek, a także oryginalny element Mirustyle. Dzięki nim, włosy stają się zdrowe, wygładzone i odżywione. Farba RR Line gwarantuje intensywną, trwałą i bardzo odżywczą koloryzację. Po zabiegu pasma są pełne blasku i jedwabiście miękkie. Co więcej, można mieszać ze sobą różne barwy. Dzięki czemu można stworzyć niemało nieszablonowych odcieni. Atuty wykorzystywania farby RR Line Crema: bezusterkowa i równomierna koloryzacja, długookresowy efekt, głęboki, intensywny i trwały kolor, nawilża, odżywia i wygładza, nie przesusza włosów, dodaje blasku i jedwabistej miękkości, idealne pokrycie siwych włosów, nieskomplikowana w użyciu, przyjemna konsystencja, która nie spływa z włosów. Sposób użycia: Stosować zgodnie z zaleceniami producenta. Przed użyciem należy wykonać test na alergię skórną. Przed wyborem koloru oceń następujące aspekty: zidentyfikuj swój naturalny kolor bazowy albo odcień włosów farbowanych, wybierz docelowy kolor, przygotuj mieszankę przy użyciu adekwatnego aktywatora. Przed przystąpieniem do koloryzacji starannie zapoznaj się z informacją na opakowaniu. Krem koloryzujący nakładaj na suche, nie umyte wcześniej włosy. Podczas zabiegu używaj odpowiednich rękawiczek ochronnych, a także nie korzystaj z metalowych miseczek. Trwała koloryzacja: Pokrycie do 100% siwych wł., Proporcja: 1:1,5, aktywator: 10-20-30-40 Vol, czas: od 30 do 40 minut, poziom rozjaśnienia: 1-3. Solidne rozjaśnienie: Pewność koloru docelowego, Proporcja: 1:2,5, aktywator: 40 Vol, czas: od 40 do 50 minut, poziom rozjaśnienia: 4.
 • Producent Rr line 
 • Postać farba 
 • Pojemność 100 ml

5☆ farba crema profesjonalna farba do włosów 100ml 8.4 | jasny blond miedziany marki Rr line ☆

farba crema profesjonalna farba do włosów 100ml 8.4 | jasny blond miedziany marki Rr line Najniższa Cena Online RR Line Crema Colore - kremowa farba do włosów Farba RR Line Crema to wyjątkowy produkt do koloryzacji włosów, który pokryje choćby siwe włosy. W swoim składzie mieści wysokiej jakości elementy, które pielęgnują pasma. innowacyjna formuła oparta jest o wosk pszczeli, olej kokosowy, oliwę z oliwek, a także oryginalny element Mirustyle. Dzięki nim, włosy stają się zdrowe, wygładzone i odżywione. Farba RR Line zapewnia intensywną, trwałą i stanowczo odżywczą koloryzację. Po zabiegu pasma są pełne blasku i jedwabiście miękkie. Co więcej, można mieszać ze sobą zróżnicowane odcienie. Dzięki temu można stworzyć niemało unikatowych odcieni. Atuty stosowania farby RR Line Crema: bezusterkowa i równomierna koloryzacja, długookresowy efekt, głęboki, intensywny i trwały kolor, nawilża, odżywia i wygładza, nie przesusza włosów, dodaje blasku i jedwabistej miękkości, wyśmienite pokrycie siwych włosów, nieskomplikowana w użyciu, przyjemna konsystencja, która nie spływa z włosów. Sposób wykorzystania: Stosować zgodnie z zaleceniami producenta. Przed wykorzystaniem należy wykonać test na alergię skórną. Przed wyborem koloru oceń następujące aspekty: zidentyfikuj swój naturalny kolor bazowy albo odcień włosów farbowanych, wybierz docelowy kolor, przygotuj mieszankę przy użyciu stosownego aktywatora. Przed przystąpieniem do koloryzacji skrupulatnie zapoznaj się z informacją na opakowaniu. Krem koloryzujący nakładaj na suche, nie umyte wcześniej włosy. Podczas zabiegu używaj stosownych rękawiczek ochronnych, a także nie korzystaj z metalowych miseczek. Trwała koloryzacja: Pokrycie do 100% siwych wł., Proporcja: 1:1,5, aktywator: 10-20-30-40 Vol, czas: od 30 do 40 minut, poziom rozjaśnienia: 1-3. Konkretne rozjaśnienie: Pewność koloru docelowego, Proporcja: 1:2,5, aktywator: 40 Vol, czas: od 40 do 50 minut, poziom rozjaśnienia: 4.
 • Producent Rr line 
 • Postać farba 
 • Pojemność 100 ml
Warto przejrzeć:  Ranking farb do włosów Itely Hairfashion - Jaka najlepsza? Nasze TOP10

6☆ Rr line farba crema profesjonalna farba do włosów 100ml 6.43 | ciemny blond miedziano złoty ☆

Rr line farba crema profesjonalna farba do włosów 100ml 6.43 | ciemny blond miedziano złoty Najniższa Cena Online RR Line Crema Colore - kremowa farba do włosów Farba RR Line Crema to unikatowy towar do koloryzacji włosów, który pokryje nawet siwe włosy. W swym składzie gromadzi wysokiej jakości składniki, które pielęgnują pasma. innowacyjna formuła oparta jest o wosk pszczeli, olej kokosowy, oliwę z oliwek i niepowtarzalny składnik Mirustyle. Dzięki nim, włosy stają się zdrowe, wygładzone i odżywione. Farba RR Line zagwarantuje intensywną, trwałą i bardzo odżywczą koloryzację. Po zabiegu pasma są pełne blasku i jedwabiście miękkie. Co więcej, można mieszać ze sobą przeróżne kolory. Dzięki temu można stworzyć sporo unikatowych odcieni. Mocne strony używania farby RR Line Crema: bezusterkowa i równomierna koloryzacja, długookresowy efekt, głęboki, intensywny i trwały kolor, nawilża, odżywia i wygładza, nie przesusza włosów, dodaje blasku i jedwabistej miękkości, wspaniałe pokrycie siwych włosów, prosta w użyciu, przyjemna konsystencja, która nie spływa z włosów. Sposób zastosowania: Stosować zgodnie z zaleceniami producenta. Przed wykorzystaniem należy wykonać test na alergię skórną. Przed wyborem koloru oceń następujące aspekty: zidentyfikuj swój naturalny odcień bazowy lub odcień włosów farbowanych, wybierz docelowy kolor, przygotuj mieszankę przy użyciu adekwatnego aktywatora. Przed przystąpieniem do koloryzacji skrupulatnie zapoznaj się z informacją na opakowaniu. Krem koloryzujący nakładaj na suche, nie umyte wcześniej włosy. W trakcie zabiegu używaj odpowiednich rękawiczek ochronnych, a także nie korzystaj z metalowych miseczek. Trwała koloryzacja: Pokrycie do 100% siwych wł., Proporcja: 1:1,5, aktywator: 10-20-30-40 Vol, czas: od 30 do 40 minut, poziom rozjaśnienia: 1-3. Solidne rozjaśnienie: Pewność koloru docelowego, Proporcja: 1:2,5, aktywator: 40 Vol, czas: od 40 do 50 minut, poziom rozjaśnienia: 4.
 • Producent Rr line 
 • Postać farba 
 • Pojemność 100 ml

7☆ farba crema profesjonalna farba do włosów 100ml 10.0 | platynowy blond marki Rr line ☆

farba crema profesjonalna farba do włosów 100ml 10.0 | platynowy blond marki Rr line Najniższa Cena Online RR Line Crema Colore - kremowa farba do włosów Farba RR Line Crema to nieszablonowy produkt do koloryzacji włosów, który pokryje nawet siwe włosy. W swym składzie gromadzi wysokiej jakości komponenty, które pielęgnują pasma. postępowa formuła oparta jest o wosk pszczeli, olej kokosowy, oliwę z oliwek oraz unikalny komponent Mirustyle. Dzięki nim, włosy stają się zdrowe, wygładzone i odżywione. Farba RR Line gwarantuje intensywną, trwałą i istotnie odżywczą koloryzację. Po zabiegu pasma są pełne blasku i jedwabiście miękkie. Co więcej, można mieszać ze sobą przeróżne barwy. Dzięki czemu można stworzyć sporo unikatowych odcieni. Mocne strony użytkowania farby RR Line Crema: bezusterkowa i równomierna koloryzacja, długotrwały efekt, głęboki, intensywny i trwały kolor, nawilża, odżywia i wygładza, nie przesusza włosów, dodaje blasku i jedwabistej miękkości, nadzwyczajne pokrycie siwych włosów, prosta w użyciu, przyjemna konsystencja, która nie spływa z włosów. Sposób wykorzystania: Stosować zgodnie z zaleceniami producenta. Przed zastosowaniem należy wykonać test na alergię skórną. Przed wyborem koloru oceń następujące aspekty: zidentyfikuj swój naturalny odcień bazowy albo odcień włosów farbowanych, wybierz docelowy kolor, przygotuj mieszankę przy użyciu stosownego aktywatora. Przed przystąpieniem do koloryzacji skrupulatnie zapoznaj się z informacją na opakowaniu. Krem koloryzujący nakładaj na suche, nie umyte wcześniej włosy. W trakcie zabiegu używaj trafnych rękawiczek ochronnych i nie korzystaj z metalowych miseczek. Trwała koloryzacja: Pokrycie do 100% siwych wł., Proporcja: 1:1,5, aktywator: 10-20-30-40 Vol, czas: od 30 do 40 minut, poziom rozjaśnienia: 1-3. Solidne rozjaśnienie: Pewność koloru docelowego, Proporcja: 1:2,5, aktywator: 40 Vol, czas: od 40 do 50 minut, poziom rozjaśnienia: 4.
 • Producent Rr line 
 • Postać farba 
 • Pojemność 100 ml

8☆ Rr line farba crema profesjonalna farba do włosów 100ml 4.2 | kasztan fioletowy ☆

Rr line farba crema profesjonalna farba do włosów 100ml 4.2 | kasztan fioletowy Najniższa Cena Online Profesjonalna farba w kremie do koloryzacji włosów 100 ml.postępowy krem koloryzujący, który zagwarantuje ochronę i długookresowe efekty.Linia gromadzi całą gamę odcieni wraz z korektorami dla zapewnienia bezpiecznej, jednolitej i niezawodnej koloryzacji. Pozostawia włosy błyszczące, zdrowe i pełne życia. Wszystkie odcienie mogą być ze sobą mieszane dla uzyskania nieskończonej gamy kolorystycznej. System numeracji na przykładzie 8.003: 8.003 - poziom podstawowy ( JASNY BLOND) 8.003 - odcień dominujący (INTENSYWNY) 8.003- odcień uzupełniający (CIEPŁY) Zasady koloryzacji: Podstawowe odcienie to czerwony i niebieski.przez wymieszanie podstawowych kolorów w równych proporcjach uzyskamy barwy pochodne: pomarańczowy, zielony i fioletowy. Przeciwstawne barwy nazywane są komplementarnymi.barwy komplementarne: żółty - fioletowy, czerwony - zielony, niebieski - pomarańczowy.Wymieszane odcienie komplementarne neutralizują się.Komplementarne kolory znajdują się za każdym razem pomiędzy ciepłymi i zimnymi odcieniami.Na kole palety barw znajdują się na przeciwko siebie. Aplikacja: Przed wykorzystaniem dokładnie zapoznać się z informacją na opakowaniu.Krem koloryzujący nakładać na suche, nie umyte włosy.Nie używać metalowych miseczek.Używać optymalnych rękawiczek ochronnych.Przed wyborem koloru ocenić następujące aspekty: zidentyfikować naturalny kolor bazowy lub odcień farbowanych włosów, wybrać docelowy przygotować mieszankę przy użyciu stosownego aktywatora RACIOPPI Aktywatory RR: 10 Vol (3%) 20 Vol (6%) 30Vol (9%) 40 Vol (12%) 7 Vol (2,1%) podtrzymuje kolor, nie ma atrybuty rozjaśniających ZABIEG REZULTAT Propor-cja AKTYWATOR CZAS w min. Poziom rozjaśn. Trwała koloryzacja Pokrycie do 100% siwych wł. Długo pozostający rezultat 1:1,5 10-20-30-40 Vol 30’-40’ 1-3 konkretne rozjaśnienie Pewność koloru docelowego 1:2,5 40 Vol 40’-50’ 4 Ton w ton Pokrycie do 70% siwych wł. Rezultat kosmetyczny. 1:2 7 Vol 20’-25’ - Koloryzacja - kąpiel Maskowanie siwych włosów. Odżywianie tonu i refleksów na naturalnych włosach lub między dwiema trwałymi koloryzacjami 1:3 7 Vol 5’-15’ - Pierwsza aplikacja: nałożyć mieszankę na suche włosy na całej długości aż po końce pozostawić na 15-20 min. nałożyć mieszankę na włosy u podstawy i pozostawić na kolejne 30 min. Całkowity czas zabiegu nie powinien przekroczyć 50 min. Kolejna aplikacja: nałożyć mieszankę na odrost pozostawić na 20-25 min nałożyć mieszankę na całą długość włosów aż po końce pozostawić na kolejne 10-15 min. całkowity czas zabiegu nie powinien przekroczyć 40 min. Ważna wskazówka: jeżeli odrost stanowi więcej niżeli 5 cm należy nowoczesnać jak przy pierwszej aplikacji. Czas pozostawienia mieszanki zależy od kondycji włosów. Spłukiwanie: przed spłukiwaniem delikatnie rozmasuj mieszankę dodając niewielką ilość wody obficie spłukać
 • Producent Rr line 
 • Kolor kasztan 
 • Postać farba 
 • Pojemność 100 ml

9☆ Rr line farba crema profesjonalna farba do włosów 100ml 1.10 | niebieska czerń (8008277169347) ☆

Rr line farba crema profesjonalna farba do włosów 100ml 1.10 | niebieska czerń (8008277169347) Najniższa Cena Online RR Line Crema Colore - kremowa farba do włosów Farba RR Line Crema to unikatowy towar do koloryzacji włosów, który pokryje choćby siwe włosy. W swoim składzie zawiera wysokiej jakości komponenty, które pielęgnują pasma. nowoczesna formuła oparta jest o wosk pszczeli, olej kokosowy, oliwę z oliwek i niepowtarzalny element Mirustyle. Dzięki nim, włosy stają się zdrowe, wygładzone i odżywione. Farba RR Line zapewnia intensywną, trwałą i niezwykle odżywczą koloryzację. Po zabiegu pasma są pełne blasku i jedwabiście miękkie. Co więcej, można mieszać ze sobą różnorodne kolory. Dzięki czemu można stworzyć mnóstwo wyjątkowych odcieni. Mocne strony użytkowania farby RR Line Crema: bezusterkowa i równomierna koloryzacja, długookresowy efekt, głęboki, intensywny i trwały kolor, nawilża, odżywia i wygładza, nie przesusza włosów, dodaje blasku i jedwabistej miękkości, rewelacyjne pokrycie siwych włosów, prosta w użyciu, przyjemna konsystencja, która nie spływa z włosów. Sposób zastosowania: Stosować zgodnie z zaleceniami producenta. Przed zastosowaniem należy wykonać test na alergię skórną. Przed wyborem koloru oceń następujące aspekty: zidentyfikuj swój naturalny kolor bazowy albo odcień włosów farbowanych, wybierz docelowy kolor, przygotuj mieszankę przy użyciu odpowiedniego aktywatora. Przed przystąpieniem do koloryzacji dokładnie zapoznaj się z informacją na opakowaniu. Krem koloryzujący nakładaj na suche, nie umyte wcześniej włosy. Podczas zabiegu używaj stosownych rękawiczek ochronnych oraz nie korzystaj z metalowych miseczek. Trwała koloryzacja: Pokrycie do 100% siwych wł., Proporcja: 1:1,5, aktywator: 10-20-30-40 Vol, czas: od 30 do 40 minut, poziom rozjaśnienia: 1-3. Potężne rozjaśnienie: Pewność koloru docelowego, Proporcja: 1:2,5, aktywator: 40 Vol, czas: od 40 do 50 minut, poziom rozjaśnienia: 4.
 • Producent Rr line 
 • Postać farba 
 • Pojemność 100 ml

10☆ rr line farba crema profesjonalna farba do włosów 100ml 5.3 | jasny złoty brąz ☆

rr line farba crema profesjonalna farba do włosów 100ml 5.3 | jasny złoty brąz Najniższa Cena Online RR Line Crema Colore - kremowa farba do włosów Farba RR Line Crema to wyjątkowy towar do koloryzacji włosów, który pokryje choćby siwe włosy. W swoim składzie posiada wysokiej jakości komponenty, które pielęgnują pasma. progresywna formuła oparta jest o wosk pszczeli, olej kokosowy, oliwę z oliwek, a także unikalny element Mirustyle. Dzięki nim, włosy stają się zdrowe, wygładzone i odżywione. Farba RR Line zapewnia intensywną, trwałą i istotnie odżywczą koloryzację. Po zabiegu pasma są pełne blasku i jedwabiście miękkie. Co więcej, można mieszać ze sobą różne odcienie. Dzięki temu można stworzyć mnóstwo unikatowych odcieni. Zalety stosowania farby RR Line Crema: bezusterkowa i równomierna koloryzacja, długookresowy efekt, głęboki, intensywny i trwały kolor, nawilża, odżywia i wygładza, nie przesusza włosów, dodaje blasku i jedwabistej miękkości, wspaniałe pokrycie siwych włosów, prosta w użyciu, przyjemna konsystencja, która nie spływa z włosów. Sposób użycia: Stosować zgodnie z zaleceniami producenta. Przed użyciem należy wykonać test na alergię skórną. Przed wyborem koloru oceń następujące aspekty: zidentyfikuj swój naturalny kolor bazowy lub odcień włosów farbowanych, wybierz docelowy kolor, przygotuj mieszankę przy użyciu optymalnego aktywatora. Przed przystąpieniem do koloryzacji skrupulatnie zapoznaj się z informacją na opakowaniu. Krem koloryzujący nakładaj na suche, nie umyte wcześniej włosy. Podczas zabiegu używaj stosownych rękawiczek ochronnych i nie korzystaj z metalowych miseczek. Trwała koloryzacja: Pokrycie do 100% siwych wł., Proporcja: 1:1,5, aktywator: 10-20-30-40 Vol, czas: od 30 do 40 minut, poziom rozjaśnienia: 1-3. Mocne rozjaśnienie: Pewność koloru docelowego, Proporcja: 1:2,5, aktywator: 40 Vol, czas: od 40 do 50 minut, poziom rozjaśnienia: 4.
 • Producent Rr line 
 • Postać farba 
 • Pojemność 100 ml

Podsumowanie, czyli jaka farba do włosów Rr Line najlepsza?

Najlepsza farba do włosów Rr Line w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza farba do włosów Rr Line w Rankingach – nasze TOP3


Najlepsze farby do koloryzacji włosów – Zestawienie lipiec 2024

Jeżeli żadna z powyższych farb do włosów Rr Line nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie polecanych farb do koloryzacji włosów innych marek.


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *