Nazdrowieiurode.pl

Zadbaj o swoje zdrowie i urodę z naszym portalem

Trymery

Ranking trymerów do brody – Jaki najlepszy? Nasze TOP10

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych trymerów do brody. Poniższe zestawienia są aktualne na kwiecień 2024 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych trymerów do brody,
 • TOP10 najtańszych promocyjnych trymerów do brody.

Jakie trymery do brody najlepiej wybrać? Ranking na kwiecień 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane trymery do brody, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking trymerów do brody, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

1☆ Remington PG2000 trymer do brody i zarostu, 43260560100 ☆

Remington PG2000 trymer do brody i zarostu, 43260560100 Najniższa Cena Online Trymer do ciała Remington 5w1 PG2000 warstwa grafitowa 2-20mm 5 nakładek Pełna stylizacja dzięki Graphite PG2: urządzenie do pielęgnacji „All in One", dzięki któremu nie będziesz już musiał zmieniać urządzenia, by uzyskać oczekiwane rezultaty. Ostrza z powłoką grafitową zapewniają komfort gładkiego ruchu. Za pomocą 5 nakładek możesz osiągnąć choćby 10 przeróżnych efektów od stóp do głów. NAJWAŻNIEJSZE właściwości powłoka grafitowa - zaprojektowana z myślą o komforcie poślizgu Samoostrzące się ostrza Główne ostrze- trymer do włosów & brody Trymer liniowy NEE Podwójny regulowany grzebień do brody i włosów (2-20 mm) 1.5 & 3mm stałe grzebienie Zasilanie bezprzewodowe Zmywalne ostrza i końcówki Etui do przechowywania Czas pracy: 40 min Czas ładowania: 16 godzin Wskaźnik ładowania LED Ostrza z warstwą grafitową Ciesz się komfortem gładkiego ruchu dzięki ostrzom z powłoką grafitową trymera Graphite G2. Ostrza mają zaokrąglone brzegi, które są delikatne dla skóry, więc codzienna pielęgnacja zapewni Ci nie tylko świetny wygląd, ale będzie także przyjemna. Samoostrzące się ostrza Trymer Graphite G2 posiada samoostrzące się ostrza, które sprawią, że będziesz wyglądał doskonale. Niezależnie od tego, czy przycinasz, czy stylizujesz, zawsze uzyskasz staranne efekty.
 • Producent Remington 

6☆ Remington maszynka do włosów mygroom hc5100 (4008496941988) ☆

Remington maszynka do włosów mygroom hc5100 (4008496941988) Najniższa Cena Online Maszynka do włosów Remington HC5100 12 długości Samoostrzące się ostrza ze stali rdzoodpornej pozwalają uzyskać perfekcyjne wyniki zawsze, zaś olejek i szczoteczka do czyszczenia, które są dołączone do artykułu, znakomity stan urządzenia. Maszynka jest przewodowa, więc masz pewność, iż nigdy Cię nie zawiedzie. NAJWAŻNIEJSZE atrybuty:Silnik Pro Power – 2 x większa produktywność strzyżenia*Samoostrzące się ostrza ze stali dostosowywany grzebień z 12 ustawieniami długości (1-23 mm)Ustawienia co 2 mmUrządzenie przewodowe, co gwarantuje niezawodnośćOdpinany przewód zasilający, dla przystępnego przechowywaniaSzczoteczka do czyszczeniaOlejek SAMOOSTRZĄCE SIĘ OSTRZANiezawodna i gwarantowana precyzja. Te samoostrzące się ostrza zapewnią, że Twoja golarka za każdym razem zapewni tę samą, znakomitą jakość pielęgnacji.SILNIK PRO POWER DAJE DWA RAZY pokaźniejszĄ sprawnOŚĆ STRZYŻENIA*Silnik o obfitej mocy zapewnia szybkie i staranne cięcie, dzięki czemu włosy za każdym razem wyglądają doskonale - i za każdym razem masz czas na poprawki w ostatniej chwili.*W porównaniu ze standardowymi modelami maszynek do strzyżenia Remington Maszynka do włosów My Groom zagwarantuje dwa razy większą efektywność cięcia standardowe maszynki RemingtonSamoostrzące się ostrza ze stali rdzoodpornej pozwalają uzyskać świetne wyniki zawsze, zaś olejek i szczoteczka do czyszczenia, które są dołączone do towaru, nadzwyczajny stan urządzenia. Maszynka jest przewodowa, więc masz pewność, że nigdy Cię nie zawiedzie.Znasz swoje włosy i wiesz, jaki styl chcesz osiągnąć, dlatego dostosowywany grzebień ma aż 12 ustawień długości, od 1 mm do 23 mm. Dopasuj grzebień do przycinania przeróżnych obszarów i stwórz własny fason, a dzięki czemu,przewód maszynki można odpiąć, łatwo ją przechowasz lub weźmiesz ze sobą w podróż.
 • Producent Remington 
 • Rodzaj zasilania sieciowe 
 • Maksymalna długość 23 mm
 • Minimalna długość 1 mm
 • Rodzaj maszynka do strzyżenia 
Warto przejrzeć:  Ranking profesjonalnych trymerów do brody - Jaki najlepszy? Nasze TOP10

7☆ Trymer REMINGTON MB350LC E51 Lithium Barba Beard Trimmer ☆

Trymer REMINGTON MB350LC E51 Lithium Barba Beard Trimmer Najniższa Cena Online Trymer Remington MB350L Trymer do brody. Posiada 9 ustawień długości cięcia od 1.5 mm do 18 mm. Czas pracy bezprzewodowej do 60 min. Ostrza ceramiczne. Główne cechy:Ceramiczne ostrzaWysuwany trymer9 ustawień długości 15-18mmdo 60 minut bezprzewodowego działaniaEDGEstyler to proste narzędzie dołączone do zestawu, pozwalające stwarzać najszczególniej zwariowane bródki, a za pomocą szablonu brody nadawać im doskonałej symetrii i kształtu.Zasilanie akumulatorowo-siecioweOkno widoku demonstruje ustawienie długościWskaźnik ładowania/naładowaniaCzas ładowania: 4 godz.W zestawie: szczoteczka do czyszczenia Możesz zarejestrować swój towar na stronie producenta w ciągu 28 dni od pierwotnej daty zakupu, co pozwoli Ci przedłużyć okres gwarancji o rok! CERAMIKA CZYLI PRECYZJACeramiczne ostrza Lithium Beard Barba zaimplementowane w trymerze tną dokładnie, co zapewnia prędkość i produktywność strzyżenia. Są także bardziej wytrzymałe w porównaniu do ostrzy ze stali nierdzewnej, dzięki temu zachowują wyśmienitą ostrość na długi czas – bez krzywych cięć, nierówności i poprawek! TNIJ NA 9 zróżnicowanYCH SPOSOBÓW9 stopni regulacji długości ostrzy umożliwia stylizowanie brody o takiej długości, na jaką aktualnie masz ochotę. Strzyżenie długiej brody godnej Wikinga, czy wykonanie image’u kontrolowanej niedbałości w postaci trzydniowego zarostu nigdy nie było prostsze. Wykreuj brodę nadzwyczajną na 9 sposobów – od 1,5mm do 18mm. EDGESTYLER DO USŁUGEDGEstyler to proste narzędzie dołączone do zestawu, zezwalające tworzyć w zaciszu własnego domu najistotniej zwariowane bródki, a za pomocą szablonu brody nadawać im nieprzeciętnej symetrii i kształtu! WYGODA wykorzystywanIA W DOWOLNYM MIEJSCUTrymer do brody MB350L można wykorzystywać jako urządzenie przewodowe lub bezprzewodowe z 60-minutowym czasem działania. Wyprofilowany uchwyt zagwarantuje stabilne utrzymywanie trymera w dłoni bez wyślizgiwania się w trakcie pracy. dane technologiczneRodzaj: TrymerIlość ustawień długości: 9Minimalna długość (mm): 1.5Maksymalna długość (mm): 18Nasadki: dostosowywana nasadka grzebieniowaOstrza: CeramiczneZasilanie: Akumulatorowo-siecioweRodzaj akumulatora/baterii: LiCzas ładowania (min): 240Czas pracy bezprzewodowej (min): 60Wet&dry: nieWskaźniki: Wskaźnik ładowaniaWskaźnik naładowania: takBudowa: użyteczna obudowa, okienko wskazujące wybraną długość strzyżenia, pokrętło do regulacji długościPozostałe atrybuty: Wysuwany trymer do przycinania linii brodyKolor: CzarnyWyposażenie: EDGEStyler, szczoteczka do czyszczenia
 • Producent Remington 
 • Rodzaj trymer 

8☆ Remington mb 4110 - trymer (4008496654031) ☆

Remington mb 4110 - trymer (4008496654031) Najniższa Cena Online Remington Trymer Stubble Kit (MB4110) Utrzymanie estetycznego, stylowego zarostu nie jest wcale takie proste. Dlatego Remington stworzył komplet do stylizacji zarostu, który jest prosty w obsłudze, ma ergonomiczny zarys powodujący, iż urządzenie perfekcyjnie leży w dłoni i wyjątkowy grzebień z dokładną regulacją długości strzyżenia dla maksymalnej kontroli. Urządzenie jest nad wyraz wszechstronne, co zezwala na stylizowanie zarostu na niemało sposobów. Skrupulatna regulacja długości Remington Stubble Kit pozwala na precyzyjną regulację długości. Oznacza to, że nie będziesz musiał tracić czasu na wizyty u mistrzowskiego barbera, bo podobne efekty uzyskasz sam, w swoim domu. Wszystko to dzięki nakładce grzebieniowej z dokładną regulacją (0.4-5.5mm) oraz głowicy z folią golącą i precyzyjnym trymerem T-Blade. Zainwestuj w jakość! Ładowanie USB Dzięki ładowaniu przez przewód USB możesz bez problemu naładować maszynkę podczas podróży - zawsze i wszędzie! Podłącz przewód USB dołączony do zestawu do komputera lub laptopa, albo naładuj urządzenie za pomocą ładowarki podłączonej do zasilania sieciowego. Ładowanie nigdy nie było łatwiejsze. Advance Titanium Advanced Titanium to materiał tytanowy połączony z chromem, co powoduje, że te skrupulatnie wypolerowane ostrza są bardziej wytrzymałe i ostrzejsze w porównaniu z wcześniejszymi ostrzami z warstwą tytanową. Najważniejsze parametry i funkcje Ostrza Advanced Titanium Ostrza samoostrzące z łatwością wymienne głowice Głowica z folią goląca - trafny efekt golenia Głowica z precyzyjnym trymerem T-Blade Nakładka grzebieniowa z dokładną regulacją (0.4 - 5.5mm) Zasilanie sieciowo-akumulatorowe Do 40 minut bezprzewodowego działania Głowice można myć pod bieżącą wodą Wskaźnik ładowania Ładowanie przez USB Etui do przechowywania w komplecie W komplecie Trymer Stubble Kit (MB4110) kabel USB Etui do przechowywania Instrukcja obsługi *dodatkowy rok gwarancji uzyskasz rejestrując zakup na stronie producenta https://pl.remington-europe....
 • Producent Remington 
 • Rodzaj zasilania akumulatorowo-sieciowe 
 • Czas pracy bezprzewodowej 40 min
 • Maksymalna długość 5.5 mm
 • Minimalna długość 0.4 mm
 • Rodzaj trymer 
Warto przejrzeć:  Ranking trymerów dla kobiet - Jaki najlepszy? Nasze TOP10

Najtańsze trymery do brody – Ranking kwiecień 2024 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze trymery do brody, często oferowane na promocjach i wyprzedażach, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich trymerów do brody jest aktualizowany na bieżąco.

1☆ Teesa Trymer tsa0524 hypercare t200 bezprzewodowy (5901890035514) ☆

Teesa Trymer tsa0524 hypercare t200 bezprzewodowy (5901890035514) Najniższa Cena Online Trymer do brody Teesa HYPERCARE T200 - TSA0524 Towar jest w 100% NOWY i NIEUŻYWANY. (nabywając u nas nie będzie problemu z gwarancją). Wystawiamy Paragon lub Fakture VAT 23%. Zapakowane fabrycznie poprzez producenta. W skład zestawu wchodzi: - przewód USB - Nasadka grzebieniowa - Szczotka do czyszczenia - Olejek do konserwacji - Instrukcja obsługi - Gwarancja - dowód zakupu - Paragon lub Faktura VAT 23% Specyfikacja: Główne właściwości: - dostosowywana nasadka grzebieniowa (2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 mm) - Działanie bezprzewodowe - Wskaźnik ładowania - Zdejmowany nożyk dla nietrudnego czyszczenia - Blokada długości strzyżenia dane technologiczne: - Moc: 1,5 W - Szerokość nożyka: 32 mm - Czas pracy: do 45 min - Czas ładowania: do 8 h - Poziom głośności: =< 75 dB - Akumulator: 1,2 V; 1000 mAh - Łaodwanie 5 V; 1 A wymiary: - Waga: 106 g - rozmiary (SxWxG): 39 x 155,8 x 41,1 mm dokładne ostrza Trymer HYPERCARE T200 został zaopatrzony w wysokiej jakości ostrza, które bezproblemowo uporają się z każdym wariantym zarostu i w stanowczo dokładny sposób pozwolą Ci wystylizować brodę i nadać jej pożądany zarys. Nasadka grzebieniowa Nie uznajesz kompromisów? Dzięki regulowanej nasadce grzebieniowej, trymer HYPERCARE T200 zezwala na wybór jednej z 9 długości przycinania. Dzisiaj masz gwarancję,znajdziesz tryb, który sprosta Twoim oczekiwaniom i pozwoli uzyskać genialny wygląd. Blokada długości strzyżenia Zaletą trymera Teesa HYPERCARE T200 jest blokada długości strzyżenia, która ustrzeże Cię przed przypadkową zmianą ustawienia podczas korzystania z urządzenia. Wypróbuj trymer już dziś i zobacz jak prosta może okazać się stylizacja brody! wbudowany akumulator Zapomnij o plączącym się kablu!rozszerzyć komfort używania trymer HYPERCARE T200 został wyekwipowany we wbudowany akumulator zapewniający do 45 minut pracy bez zapotrzebowania ładowania. Co więcej, urządzenie zostało zaopatrzone we wskaźnik informujący o poziomie naładowania baterii. HYPERCARE T200 Teesa HYPERCARE T200 to wysokiej jakości trymer, który pozwoli Ci w prosty sposób utrzymać nienaganny wygląd brody. dzięki czemu urządzeniu stworzysz własny, oryginalny styl, który sprawi,za każdym razem będziesz czuł się rewelacyjnie!
 • Producent Teesa 
 • Rodzaj zasilania akumulatorowe 
 • Rodzaj trymer 
Warto przejrzeć:  Ranking trymerów - Jaki najlepszy? Nasze TOP10

10☆ Wmark maszynka trymer do strzyżenia brody włosów barber ☆

Wmark maszynka trymer do strzyżenia brody włosów barber Najniższa Cena Online mistrzowski TRYMER Z WYŚWIETLACZEM LCD monitorujĄCYM STAN BATERII BARBERSKI TRYMER DO STRZYŻENIA WŁOSÓW I BRODY Trymer, którym w prędki i wygodny sposób przystrzyżesz każdy zarost i wyrównasz linię włosów. Trymer została wyposażony w akumulator i dodatkowy przewód USB, co co pozwala na pracę zarówno w formie bezprzewodowej, jak i "pod prądem". Skrupulatne ostrza o usztywnionej wytrzymałości zapewnią precyzyjne i równe golenie każdej części twarzy i głowy. Mistrzowski I użytecznY TRYMER WYGODA I UNIWERSALNOŚĆ Trymer służy do strzyżenia i wygalania włosów oraz brody. Konkretnie stworzony, przyozdobiony unikalnym wzorem. Doskonale stanie na wysokości zadania zarówno w salonie fryzjerskim albo barberskim, jak i w domowym zaciszu. Charakterystyka Urządzenia: wyświetlacz LCD sygnalizującY O STANIE BATERII pokaźna moc silnika (220-240V~50/60Hz); stalowe ostrze T-blade; cięcie 0-3 mm; wbudowany akumulator litowo-jonowy; praktyczna i solidna metalowa konstrukcja; ładowanie USB; praca przewodowa lub bezprzewodowa; kolor urządzania: złoto-czarny. Wielofunkcyjne urządzenie, dzięki któremu momentalnie pozbędziesz się niepożądanego owłosienia z brody, brwi i pozostałych części ciała. Profesjonalny I ergonomicznY TRYMER STRZYŻENIE I MODELOWANIE Trymer we fryzjerstwie stosowany jest do konturowania i wykańczania fryzury. Urządzenie służy do strzyżenia brody, wąsów, włosów głowy i zbędnego owłosienia na innych częściach ciała. Trymer umożliwia precyzyjne ustawienie długości strzyżenia włosów, co pozawala uzyskanie oczekiwanego efektu. Urządzenie to może być zasilane z sieci bądź dzięki akumulatorowi. Osiągalne zastosowanie Trymera: strzyżenie i modelowanie włosów; golenie włosów z każdej partii twarzy / ciała; strzyżenie brody, a także wąsów; modelowanie, wyrównywanie brwi; Codzienne dbanie o zarost jest niezwykle prawidłowym nawykiem, który z pewnością zostanie doceniony poprzez otoczenie. Z odpowiednim trymerem jest to proste i nie wymaga dużych umiejętności. Fachowy I ergonomicznY TRYMER CO JESZCZE MUSISZ WIEDZIEĆ Trymer sprawdzi się nie tylko w trakcie strzyżenia włosów, ale także przy goleniu brody i baczków. Wyekwipowany jest w dokładne ostrza korzystnej jakości. Zawartość Opakowania: urządzenie: trymer; kabel USB; 3 nasadki grzebieniowe (1 mm, 2 mm, 3 mm); 1 nasadka ochronna; szczotka do czyszczenia ostrzy; Instrukcja stosowania trymera. Dane techniczne Trymera: napięcie: 5 V; bateria 1500 mAh czas pracy: 2 h; czas ładowania: 4h do pełnego naładowania; wymiary: długość kompletna - 15 cm, szerokość ostrza - 4 cm, średnica uchwytu - 2,7 cm. Ważną rolę pełnią nakładki grzebieniowe. Dzięki nakładkom strzyżenie będzie równomierne na całej długości, co ułatwia modelowanie fryzury....
 • Producent WMARK 
 • Rodzaj zasilania akumulatorowe 
 • Czas ładowania 2 h
 • Czas pracy bezprzewodowej 120 min
 • Rodzaj maszynka do strzyżenia 

Podsumowanie, czyli jaki trymer do brody najlepszy?

Najlepszy trymer do brody w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy trymer do brody w Rankingach – nasze TOP3


Dobre Trymery – TOP5 kwiecień 2024

Jeżeli żaden z powyższych modeli trymerów do brody nie spełnił oczekiwań lub strzyżarki nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie polecanych trymerów.


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *