Nazdrowieiurode.pl

Zadbaj o swoje zdrowie i urodę z naszym portalem

Trymery

Ranking trymerów Oneblade – Jaki najlepszy? Nasze TOP10

Pomagamy w wyborze dobrych trymerów Oneblade. Poniższe zestawienia są aktualne na marzec 2023 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych trymerów Oneblade,
 • TOP10 najtańszych trymerów Oneblade.

Jakie trymery Oneblade najlepiej wybrać? Ranking na marzec 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane trymery Oneblade, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking trymerów Oneblade, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

2☆ Philips Trymer oneblade qp2520/20 szybka dostawa! darmowy odbiór w 20 miastach! (8710103751083) ☆

Philips Trymer oneblade qp2520/20 szybka dostawa! darmowy odbiór w 20 miastach! (8710103751083) Najniższa Cena Online Golarka Philips OneBlade QP2520 - do brody + ETUI Zawartość zestawu: OneBlade - pakiet zawiera 1 sztukę ostrza. 3 nasadki do zarostu (1, 3 i 5 mm) etui podróżne Instrukcja obsługi Ładowarka 3 NASADKI Philips OneBlade to nowa, bezprecedensowa technologia elektrycznego golenia, opracowana dla panów, którzy stylizują zarost i zapuszczają brodę. OneBlade pozwala przyciąć, nadać zarys i zgolić zarost o każdej długości. Unikatowa technika golenia OneBlade łączy w sobie ekspresowo poruszający się nożyk (200 ruchów na sekundę) z podwójnym systemem ochrony, zapewniając wydajne i wygodne golenie dłuższych włosów. OneBlade nie goli zbyt blisko skóry, dzięki temu jego użytkowanie jest wygodne. Wytrzymałość OneBlade Ostrza zostały zaprojektowane z myślą o długotrwałej wydajności. Żeby zachować trafną efektywność, starczy wymieniać każde ostrze co 4 miesiące*. podmiana jest nietrudna i bezproblemowa. Na mokro i na sucho Urządzenie OneBlade jest wodoodporne, dlatego z łatwością je wyczyścić, opłukując pod kranem. Do golenia możesz nałożyć piankę lub nie — wybór należy do Ciebie. dostosowująca się do kształtu ciała OneBlade dostosowuje się do kształtu twarzy, umożliwiając wydajne i komfortowe przycinanie i golenie całej powierzchni skóry. 3 nasadki do zarostu (1, 3 i 5mm) umożliwiające jego równe przycięcie Nałóż nasadki, by uzyskać równy zarost o wybranej długości. Stwórz dokładne krawędzie i ostre linie przy pomocy dwustronnego ostrza OneBlade dopasowuje się do kształtu twarzy, umożliwiając nieskomplikowane i komfortowe przycinanie i golenie całej powierzchni. Przesuwając dwustronne ostrze w dowolnym kierunku, uzyskasz stylowe krawędzie i proste linie. skuteczny akumulator Akumulator pozwala na 45 minut ciągłej pracy po 8-godzinnym ładowaniu. Przytnij Przytnij brodę precyzyjnie do pożądanej długości przy pomocy jednej z 3 nasadek do zarostu: 1 mm w celu uzyskania efektu popołudniowego zarostu, 3 mm — krótkiego przycinania, 5 mm — dłuższego zarostu. Gól OneBlade nie goli zbyt blisko, aby zapewnić komfort skórze. Gol pod włos,komfortowo polikwidować zarost każdej długości.Golarka nie goli do gładkiej skóry,zostawia delikatny zarost. Zawartość zestawu: OneBlade 1xOstrze 3 nasadki do zarostu (1, 3 i 5 mm) etui podróżne Instrukcja obsługi Ładowarka (opakowanie plastikowe lub organiczne w tekturze,w zależności od dostawy) Zgodnie z Art. 38. Ustawy o prawach konsumenta - prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa albo na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu....
 • Producent Philips 
 • Rodzaj zasilania akumulatorowe 
 • Czas ładowania 8 h
 • Czas pracy bezprzewodowej 45 min
 • Rodzaj maszynka do strzyżenia 
Warto przejrzeć:  Ranking trymerów Wahl - Jaki najlepszy? Nasze TOP10

Najtańsze trymery Oneblade – Ranking marzec 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze trymery Oneblade, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich trymerów Oneblade jest aktualizowany na bieżąco.

9☆ Philips Trymer oneblade qp2520/20 szybka dostawa! darmowy odbiór w 20 miastach! (8710103751083) ☆

Philips Trymer oneblade qp2520/20 szybka dostawa! darmowy odbiór w 20 miastach! (8710103751083) Najniższa Cena Online Golarka Philips OneBlade QP2520 - do brody + ETUI Zawartość zestawu: OneBlade - komplet mieści 1 sztukę ostrza. 3 nasadki do zarostu (1, 3 i 5 mm) etui podróżne Instrukcja obsługi Ładowarka 3 NASADKI Philips OneBlade to nowa, rewolucyjna technika elektrycznego golenia, opracowana dla mężczyzn, którzy stylizują zarost i zapuszczają brodę. OneBlade pozwala przyciąć, nadać kształt i zgolić zarost o każdej długości. Unikatowa technologia golenia OneBlade łączy w sobie momentalnie poruszający się nożyk (200 ruchów na sekundę) z podwójnym systemem ochrony, gwarantując skuteczne i komfortowe golenie dłuższych włosów. OneBlade nie goli zbyt blisko skóry, dzięki temu jego stosowanie jest komfortowe. Trwałość OneBlade Ostrza zostały zaprojektowane z myślą o długookresowej wydajności. Żeby zachować stosowną sprawność, starczy wymieniać każde ostrze co 4 miesiące*. wymiana jest przystępna i bezproblemowa. Na mokro i na sucho Urządzenie OneBlade jest wodoodporne, dlatego łatwo je wyczyścić, opłukując pod kranem. Do golenia możesz nałożyć piankę albo nie — wybór należy do Ciebie. dostosowująca się do kształtu ciała OneBlade dopasowuje się do kształtu twarzy, umożliwiając efektywne i komfortowe przycinanie i golenie całej powierzchni skóry. 3 nasadki do zarostu (1, 3 i 5mm) umożliwiające jego równe przycięcie Nałóż nasadki, żeby uzyskać równy zarost o wybranej długości. Stwórz staranne krawędzie i ostre linie za pomocą dwustronnego ostrza OneBlade dostosowuje się do kształtu twarzy, umożliwiając nieskomplikowane i wygodne przycinanie i golenie całej powierzchni. Przesuwając dwustronne ostrze w dowolnym kierunku, uzyskasz stylowe krawędzie i proste linie. skuteczny akumulator Akumulator zezwala na 45 minut ciągłej pracy po 8-godzinnym ładowaniu. Przytnij Przytnij brodę dokładnie do pożądanej długości przy pomocy jednej z 3 nasadek do zarostu: 1 mm w celu uzyskania efektu popołudniowego zarostu, 3 mm — niedługiego przycinania, 5 mm — dłuższego zarostu. Gól OneBlade nie goli zbyt blisko, aby zapewnić komfort skórze. Gol pod włos,wygodnie wyeliminować zarost każdej długości.Golarka nie goli do przygładzonej skóry,zostawia delikatny zarost. Zawartość zestawu: OneBlade 1xOstrze 3 nasadki do zarostu (1, 3 i 5 mm) etui podróżne Instrukcja obsługi Ładowarka (opakowanie plastikowe lub organiczne w tekturze,w zależności od dostawy) Zgodnie z Art. 38. Ustawy o prawach konsumenta - prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa albo na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu....
 • Producent Philips 
 • Rodzaj zasilania akumulatorowe 
 • Czas ładowania 8 h
 • Czas pracy bezprzewodowej 45 min
 • Rodzaj maszynka do strzyżenia 
Warto przejrzeć:  Ranking maszynek trymerów do włosów Philips - Jaki najlepszy? Nasze TOP10

Podsumowanie, czyli jaki trymer Oneblade najlepszy?

Najlepszy trymer Oneblade w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy trymer Oneblade w Rankingach – nasze TOP3


Polecane Trymery – Ranking marzec 2023

Jeżeli żaden z powyższych modeli trymerów Oneblade nie spełnił oczekiwań lub maszynki nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych trymerów.


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *