Nazdrowieiurode.pl

Zadbaj o swoje zdrowie i urodę z naszym portalem

Wagi do łazienki

Ranking wag łazienkowych Blaupunkt – Jaka najlepsza? Nasze TOP10

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych wag łazienkowych Blaupunkt. Poniższe zestawienia są aktualne na styczeń 2023 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych wag łazienkowych Blaupunkt,
 • TOP10 najtańszych wag łazienkowych Blaupunkt,
 • TOP5 innych rekomendowanych wag łazienkowych.

Sekcje publikacji

Jakie wagi łazienkowe Blaupunkt najlepiej wybrać? Ranking na styczeń 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane wagi łazienkowe Blaupunkt, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking wag łazienkowych Blaupunkt, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

2☆ Waga łazienkowa BLAUPUNKT BSP301, BSP301 ☆

Waga łazienkowa BLAUPUNKT BSP301, BSP301 Najniższa Cena Online Waga personalna BSP301 Kiedy przybywa zbędnych kilogramów, trafnym wydaje się przejście na dietę i zwiększenie aktywności fizycznej.Jednak cóż nam po tym, gdy nie można kontrolować efektu tych działań. Kiedy nie widać postępów - motywacja spada, a kilogramy stoją w miejscu. Wszystkim, którym zdrowy tryb życia nie jest obojętny, demonstrujemy nową wagę personalną BSP301 od Blaupunkt.Jest to urządzenie, dzięki któremu można kontrolować swoją wagę i motywować się do dalszego gubienia kilogramów. Mimo iż model BSP301 to najprostsza z propozycji Blaupunkt, jest przeznaczony dla użytkowników wymagających, tych którzy chętnie podejmują wyzwania i trwają w swych postanowieniach. Waga BSP301 zaopatrzona jest w szklaną platformę i pokaźny, czytelny wyświetlacz.Jej maksymalne obciążenie wynosi 150 kg. Do modelu BSP301 dołączona jest jedna bateria CR2032, która dzięki zaimplementowaniu w wadze funkcji samoczynnego wyłączania, będzie pracowała przez długi czas.surowy design wagi z białą szklaną platformą, wyśmienicie wpisze się w proste i nowocześnie wykończone łazienki.EAN: 5901750502705Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiąceKod dostawcy: BLAUPUNKT BSP301Obciążenie (maks.): 150 kgskrupulatność pomiaru: 0.1 kgJednostki miar: kgPomiar: Masa ciałaPodstawa antypoślizgowa: TakZasilanie: Bateria CR2032Akcesoria w zestawie: Bateria CR2032Kolor: Białyrozmiary wyświetlacza: 74 x 35,6 mmwymiary: 302 x 302 x 22 mmWaga: 1.5 kg
 • Producent Blaupunkt 
 • Maksymalna waga 150 kg
 • Kolor biały 

4☆ Blaupunkt Bsm501 waga (5901750504587) ☆

Blaupunkt Bsm501 waga (5901750504587) Najniższa Cena Online osoba dbająca o zdrowie, urodę i szczupłą sylwetkę wie, jak ważny w sukcesywnym dążeniu do doskonałości ciała jest pomiar m.in. Wagi i tkanki tłuszczowej i liczba przyjmowanych kalorii w ciągu dnia. W uzyskaniu precyzyjnych informacji o stanie naszego organizmu wspomagają nas dostępne na rynku wagi personalne blaupunkt, a wśród nich model bsm501. Urządzenie to jest genialnym rozwiązaniem dla wszelkich osób pragnących zrzucić zbędne kilogramy w zdrowy i komfortowy sposób.korzyści: waga personalna bsm501 jest bezusterkowym pomocnikiem przy wyliczaniu adekwatnej liczba kalorii, co ułatwia zaplanowanie zdrowych i pysznych posiłków na cały dzień. Dzięki niej wiesz, ile i jakie potrawy możesz zjeść w ciągu dnia. Dodatkowo jest ona wyposażona w funkcje, które pozwalają na pomiar tkanki tłuszczowej, kostnej, mięśniowej, a także stanu nawodnienia organizmu, dzięki temu można obserwować zmiany w proporcjach tkanek w swym ciele. Dzięki zaimplementowanej funkcji określającej wskaźnik masy ciała bmi (body mass index) użytkownik ma możliwość uzyskania informacji, czy jego waga jest dobra. Wskaźnik ten jest nad wyraz {pomocn|przydatn)y nie tylko dla osób, które ćwiczą, czy są na diecie. Wszystkie pomiary wyświetlane są na dużym i czytelnym wyświetlaczu.
 • Producent Blaupunkt 
Warto przejrzeć:  Ranking wag łazienkowych Garmin - Jaka najlepsza? Nasze TOP10

5☆ Waga łazienkowa Blaupunkt BSM711BT Biała (5901750504341) ☆

Waga łazienkowa Blaupunkt BSM711BT Biała (5901750504341) Najniższa Cena Online Waga łazienkowa Blaupunkt BSM711BT Waga personalna z Bluetooth i funkcją pomiaru tkanek Zdrowy styl życia z roku na rok zyskuje coraz większą rzeszę zwolenników. Zwracanie uwagi na to co jemy, gdzie jemy i kiedy jemy, to już nie tylko domena osób będących na diecie, lecz codzienność dla tych wszelkich, którym zależy na tym, żeby żyć długo i zdrowo. Nowa waga personalna BSM711BT od Blaupunkt jest więc znakomitą propozycją dla osób, które chcą radować się korzystnym samopoczuciem przez długie lata. Dzięki niej pomiar wagi oraz zawartości tłuszczu czy wody w organizmie, nie będą żadnym problemem. Model BSM711BT z funkcją pomiaru tkanek ma bowiem niemało rozwiązań, które dostarczają użytkownikowi całkowitą wiedzę na temat składu ciała: liczba tkanki tłuszczowej, kostnej i mięśniowej oraz nawodnienia organizmu. Ale to nie wszystko. Inteligentna waga personalna pozwala na wyliczenie koniecznej ilości kalorii, dzięki czemu wiadomo, jakie jest dzienne zapotrzebowanie energetyczne, co prosto pozwoli na zaplanowanie zdrowego posiłku. Bluetooth 4.0 Co więcej, wszystkie te dane użytkownik ma za każdym razem pod ręką. Zbierane i przetwarzane są bowiem poprzez aplikację zgodną z iOS 7.0 albo Android 4.3 (albo nowszymi), gdyż model BSM711BT wbudowany Bluetooth 4.0 BLE kompatybilny z większością aktualnie dostępnych smartphonów. Specjalnie przygotowana aplikacja mobilna (zainstalowana w telefonie) zezwala na bieżąco śledzić i analizować pomiary, a co z tego wynika, przypasowywać dietę i trening do dziennego potrzeby energetycznego oraz oceniać czy przynoszą one zamierzone efekty. Dzięki czemu nowatorskiemu rozwiązaniu, osobistego doradcę zdrowego stylu życia można posiadać zawsze przy sobie (pod ręką). Waga personalna Najnowszy model wagi personalnej Blaupunkt podaje wagę w kilogramach, z precyzyjnością do 100 g. Maksymalne obciążenie platformy, wytworzonej z hartowanego szkła o grubości 6 mm, to 180 kg. Pomiary łatwo odczytać na pokaźnym, czytelnym wyświetlaczu z podświetleniem LED (74 x 35,6 mm) oraz na wyświetlaczu swego telefonu komórkowego. Waga zasilana jest dwoma bateriami AAA załączonymi do urządzenia, natomiast funkcja automatycznego wyłączenia gwarantuje ich długą żywotność. Innowacyjny, a jednocześnie wysmakowany design wagi personalnej z funkcją pomiaru tkanek i Bluetooth sprawia,doskonale będzie się prezentowała w każdej łazience.
 • Producent Blaupunkt 
 • Kolor biały 

8☆ Waga BLAUPUNKT BSM411 (5901750504891) ☆

Waga BLAUPUNKT BSM411 (5901750504891) Najniższa Cena Online Waga łazienkowa obecna jest już prawie w każdym domu. Coraz więcej z nas chce wiedzieć jaka jest kondycja jego organizmu, kontrolować wagę, nawodnienie, czy masę mięśniową. Urządzenie to pozwala nam dbać o masę ciała, co jest szczególnie ważne dla zachowania zdrowia i zdrowej sylwetki. Waga personalna BSM411 producenta Blaupunkt, dzięki funkcji pomiaru tkanek, zadba o to, by użytkownik kontrolował pomiar wagi i zawartości tłuszczu, czy wody w organizmie, w sposób nieskomplikowany i miły. umożliwia ona ustawienie aż 12 osobistych profili, dzięki czemu nie tylko Ty, ale i Twoi bliscy mają możliwość sprawdzenia aktualnych, dostępnych danych dotyczących swego organizmu. Model BSM411 z funkcją pomiaru tkanek ma bowiem mnóstwo rozwiązań, które dostarczają użytkownikowi całkowitą wiedzę na temat składu ciała: ilość tkanki tłuszczowej, kostnej i mięśniowej, a także nawodnienia organizmu. Ta inteligentna waga personalna zezwala na wyliczenie koniecznej ilości kalorii, dzięki temu wiadomo, jakie jest dzienne zapotrzebowanie energetyczne, co łatwo pozwoli na zaplanowanie zdrowego posiłku. Maksymalne obciążenie platformy to 150 kg. Pomiary łatwo odczytać na obfitym, czytelnym wyświetlaczu z podświetleniem LED (74 x 35,6 mm) Waga zasilana jest baterią CR2032 załączoną do zestawu, a funkcja automatycznego wyłączenia zapewnia jej długą żywotność. innowacyjny, czarny, a jednocześnie szykowny design wagi personalnej BSM411 sprawia,wspaniale wkomponuje się ona w przestrzeń stylowej łazienki. SPECYFIKACJA technicznA: Maksymalne obciążenie: 150 kg, Podziałka: 0,1 kg ekran: 74 x 35,6 mm samoczynne wyłączanie Pomiar tkanek: tłuszczowej, kostnej, mięśniowej oraz nawodnienia Wylicza dzienne zapotrzebowanie na kalorie Pamięć: 12 profili Zasilanie: 1 bateria CR2032 (w komplecie) wymiary: 30,2 x 30,2 x 2 cm Waga: 1,5 kg
 • Producent BLAUPUNKT 

9☆ Blaupunkt Waga bsp201 (5901750504983) ☆

Blaupunkt Waga bsp201 (5901750504983) Najniższa Cena Online waga blaupunkt bsp201mimo to najprostsza z propozycji blaupunkt, jest dedykowana dla użytkowników wymagających, tych którzy z ochotą podejmują wyzwania i trwają w swoichpostanowieniach. Korzyści: waga bsp201 zaopatrzona jest w szklaną platformę i duży, czytelny ekran. minimalistyczny design wagi z białą szklaną platformą, rewelacyjnie wpisze się w proste i nowocześnie doszlifowane łazienki. Jej maksymalne obciążenie wynosi 150 kg.
 • Producent BLAUPUNKT 
Warto przejrzeć:  Ranking wag łazienkowych Emos - Jaka najlepsza? Nasze TOP10

Najtańsze wagi łazienkowe Blaupunkt – Ranking styczeń 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze wagi łazienkowe Blaupunkt, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich wag łazienkowych Blaupunkt jest aktualizowany na bieżąco.

3☆ Waga łazienkowa BLAUPUNKT BSP301, BSP301 ☆

Waga łazienkowa BLAUPUNKT BSP301, BSP301 Najniższa Cena Online Waga personalna BSP301 Kiedy przybywa zbędnych kilogramów, adekwatnym wydaje się przejście na dietę i powiększenie aktywności fizycznej.Jednak cóż nam po tym, gdy nie można kontrolować efektu tych działań. Kiedy nie widać postępów - motywacja spada, a kilogramy stoją w miejscu. Wszystkim, którym zdrowy tryb życia nie jest obojętny, demonstrujemy nową wagę personalną BSP301 od Blaupunkt.Jest to urządzenie, dzięki któremu można kontrolować swoją wagę i motywować się do dalszego gubienia kilogramów. Mimo że model BSP301 to najprostsza z propozycji Blaupunkt, jest asygnowany dla użytkowników wymagających, tych którzy ochoczo podejmują wyzwania i trwają w swoich postanowieniach. Waga BSP301 wyposażona jest w szklaną platformę i wielki, czytelny wyświetlacz.Jej maksymalne obciążenie wynosi 150 kg. Do modelu BSP301 załączona jest jedna bateria CR2032, która dzięki zastosowaniu w wadze funkcji automatycznego wyłączania, będzie pracowała poprzez długi czas.minimalistyczny design wagi z białą szklaną platformą, doskonale wpisze się w proste i nowocześnie dopracowane łazienki.EAN: 5901750502705Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiąceKod dostawcy: BLAUPUNKT BSP301Obciążenie (maks.): 150 kgskrupulatność pomiaru: 0.1 kgJednostki miar: kgPomiar: Masa ciałaPodstawa antypoślizgowa: TakZasilanie: Bateria CR2032Akcesoria w komplecie: Bateria CR2032Kolor: Białywymiary wyświetlacza: 74 x 35,6 mmrozmiary: 302 x 302 x 22 mmWaga: 1.5 kg
 • Producent Blaupunkt 
 • Maksymalna waga 150 kg
 • Kolor biały 

6☆ Waga BLAUPUNKT BSM411 (5901750504891) ☆

Waga BLAUPUNKT BSM411 (5901750504891) Najniższa Cena Online Waga łazienkowa obecna jest już prawie w każdym domu. Coraz więcej z nas chce wiedzieć jaka jest kondycja jego organizmu, kontrolować wagę, nawodnienie, czy masę mięśniową. Urządzenie to pozwala nam dbać o masę ciała, co jest stanowczo ważne dla zachowania zdrowia i zdrowej sylwetki. Waga personalna BSM411 firmy Blaupunkt, dzięki funkcji pomiaru tkanek, zadba o to, by użytkownik kontrolował pomiar wagi, a także zawartości tłuszczu, czy wody w organizmie, w sposób łatwy i błogi. zezwala na ona ustawienie aż 12 osobistych profili, dzięki temu nie tylko Ty, ale i Twoi bliscy mają możliwość sprawdzenia aktualnych, przystępnych informacji dotyczących swego organizmu. Model BSM411 z funkcją pomiaru tkanek ma bowiem mnóstwo rozwiązań, które dostarczają użytkownikowi pełną wiedzę na temat składu ciała: liczba tkanki tłuszczowej, kostnej i mięśniowej, a także nawodnienia organizmu. Ta inteligentna waga personalna umożliwia wyliczenie potrzebnej ilości kalorii, dzięki czemu wiadomo, jakie jest dzienne zapotrzebowanie energetyczne, co prosto pozwoli na zaplanowanie zdrowego posiłku. Maksymalne obciążenie platformy to 150 kg. Pomiary z łatwością odczytać na wielkim, czytelnym wyświetlaczu z podświetleniem LED (74 x 35,6 mm) Waga zasilana jest baterią CR2032 dołączoną do zestawu, a funkcja automatycznego wyłączenia gwarantuje jej długą żywotność. innowacyjny, czarny, a jednocześnie stylowy design wagi personalnej BSM411 sprawia,doskonale wkomponuje się ona w przestrzeń stylowej łazienki. SPECYFIKACJA technicznA: Maksymalne obciążenie: 150 kg, Podziałka: 0,1 kg wyświetlacz: 74 x 35,6 mm automatyczne wyłączanie Pomiar tkanek: tłuszczowej, kostnej, mięśniowej i nawodnienia Wylicza dzienne zapotrzebowanie na kalorie Pamięć: 12 profili Zasilanie: 1 bateria CR2032 (w zestawie) rozmiary: 30,2 x 30,2 x 2 cm Waga: 1,5 kg
 • Producent BLAUPUNKT 

7☆ Blaupunkt Bsm501 waga (5901750504587) ☆

Blaupunkt Bsm501 waga (5901750504587) Najniższa Cena Online osoba dbająca o zdrowie, urodę i szczupłą sylwetkę wie, jak ważny w sukcesywnym dążeniu do doskonałości ciała jest pomiar m.in. Wagi i tkanki tłuszczowej, a także liczba przyjmowanych kalorii w ciągu dnia. W uzyskaniu starannych informacji o stanie naszego organizmu wspomagają nas dostępne na rynku wagi personalne blaupunkt, a wśród nich model bsm501. Urządzenie to jest wyśmienitym rozwiązaniem dla wszystkich osób pragnących zrzucić zbędne kilogramy w zdrowy i komfortowy sposób.korzyści: waga personalna bsm501 jest bezawaryjnym pomocnikiem przy wyliczaniu odpowiedniej liczba kalorii, co usprawnia zaplanowanie zdrowych i pysznych posiłków na cały dzień. Dzięki niej wiesz, ile i jakie potrawy możesz zjeść w ciągu dnia. Dodatkowo jest ona wyekwipowana w funkcje, które zezwalają na pomiar tkanki tłuszczowej, kostnej, mięśniowej, a także stanu nawodnienia organizmu, dzięki czemu można monitorować zmiany w proporcjach tkanek w swym ciele. Dzięki zaimplementowanej funkcji określającej wskaźnik masy ciała bmi (body mass index) użytkownik ma możliwość uzyskania informacji, czy jego waga jest dobra. Wskaźnik ten jest bardzo {pomocn|przydatn)y nie tylko dla osób, które ćwiczą, czy są na diecie. Wszystkie pomiary wyświetlane są na dużym i czytelnym wyświetlaczu.
 • Producent Blaupunkt 
Warto przejrzeć:  Ranking wag łazienkowych do 70 zł - Jaka najlepsza? Nasze TOP10

9☆ Waga łazienkowa Blaupunkt BSM711BT Biała (5901750504341) ☆

Waga łazienkowa Blaupunkt BSM711BT Biała (5901750504341) Najniższa Cena Online Waga łazienkowa Blaupunkt BSM711BT Waga personalna z Bluetooth i funkcją pomiaru tkanek Zdrowy styl życia z roku na rok zyskuje coraz pokaźniejszą rzeszę zwolenników. Zwracanie uwagi na to co jemy, gdzie jemy i kiedy jemy, to już nie tylko domena osób będących na diecie, ale codzienność dla tych wszystkich, którym zależy na tym, aby żyć długo i zdrowo. Nowa waga personalna BSM711BT od Blaupunkt jest więc wspaniałą propozycją dla osób, które chcą cieszyć się prawidłowym samopoczuciem przez długie lata. Dzięki niej pomiar wagi oraz zawartości tłuszczu czy wody w organizmie, nie będą żadnym problemem. Model BSM711BT z funkcją pomiaru tkanek ma bowiem niemało rozwiązań, które dostarczają użytkownikowi pełną wiedzę na temat składu ciała: ilość tkanki tłuszczowej, kostnej i mięśniowej i nawodnienia organizmu. Lecz to nie wszystko. Inteligentna waga personalna pozwala na wyliczenie niezbędnej ilości kalorii, dzięki czemu wiadomo, jakie jest dzienne zapotrzebowanie energetyczne, co łatwo pozwoli na zaplanowanie zdrowego posiłku. Bluetooth 4.0 Co więcej, wszystkie te informacje użytkownik ma za każdym razem pod ręką. Zbierane i przetwarzane są bowiem przez aplikację zgodną z iOS 7.0 lub Android 4.3 (albo nowszymi), gdyż model BSM711BT wbudowany Bluetooth 4.0 BLE kompatybilny z większością aktualnie przystępnych smartphonów. Specjalnie przygotowana aplikacja mobilna (zainstalowana w telefonie) umożliwia bieżąco śledzić i analizować pomiary, a co za tym idzie, dostosowywać dietę i trening do dziennego zapotrzebowania energetycznego, a także oceniać czy przynoszą one zamierzone efekty. Dzięki czemu nowatorskiemu rozwiązaniu, osobistego doradcę zdrowego stylu życia można posiadać zawsze przy sobie (pod ręką). Waga personalna Najnowszy model wagi personalnej Blaupunkt podaje wagę w kilogramach, z starannością do 100 g. Maksymalne obciążenie platformy, wykonanej z hartowanego szkła o grubości 6 mm, to 180 kg. Pomiary z łatwością odczytać na wielkim, czytelnym wyświetlaczu z podświetleniem LED (74 x 35,6 mm) oraz na wyświetlaczu swojego telefonu komórkowego. Waga zasilana jest dwoma bateriami AAA załączonymi do urządzenia, natomiast funkcja samoczynnego wyłączenia gwarantuje ich długą żywotność. Innowacyjny, a jednocześnie wykwintny design wagi personalnej z funkcją pomiaru tkanek i Bluetooth sprawia,świetnie będzie się prezentowała w każdej łazience.
 • Producent Blaupunkt 
 • Kolor biały 

Podsumowanie, czyli jaka waga łazienkowa Blaupunkt najlepsza?

Najlepsza waga łazienkowa Blaupunkt w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza waga łazienkowa Blaupunkt w Rankingach – nasze TOP3


Rekomendowane wagi łazienkowe – TOP5 styczeń 2023

Jeżeli żadna z powyższych wag łazienkowych Blaupunkt nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie polecanych wag łazienkowych innych marek.


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *