Nazdrowieiurode.pl

Zadbaj o swoje zdrowie i urodę z naszym portalem

Wagi do łazienki

Ranking wag łazienkowych Blaupunkt – Jaka najlepsza? Nasze TOP10

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych wag łazienkowych Blaupunkt. Poniższe zestawienia są aktualne na wrzesień 2023 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych wag łazienkowych Blaupunkt,
 • TOP10 najtańszych wag łazienkowych Blaupunkt,
 • TOP5 innych rekomendowanych wag łazienkowych.

Jakie wagi łazienkowe Blaupunkt najlepiej wybrać? Ranking na wrzesień 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane wagi łazienkowe Blaupunkt, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking wag łazienkowych Blaupunkt, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

1☆ Waga łazienkowa Blaupunkt BSM711BT Biała (5901750504341) ☆

Waga łazienkowa Blaupunkt BSM711BT Biała (5901750504341) Najniższa Cena Online Waga łazienkowa Blaupunkt BSM711BT Bluetooth LCDZdrowy styl życia z roku na rok zyskuje coraz większą rzeszę zwolenników. Zwracanie uwagi na to co jemy, gdzie jemy i kiedy jemy, to już nie tylko domena osób będących na diecie, lecz codzienność dla tych wszelkich, którym zależy na tym, żeby żyć długo i zdrowo. NAJWAŻNIEJSZE parametryMaksymalne obciążenie: 180 kg, podziałka: 0,1kgBluetooth 4.0 BLE kompatybilny z iOS i AndroidAplikacja zgodna z iOS 7.0 albo Android 4.3 albo nowszymiPodświetlany ekran LCD: 74 x 35,6 mmPlatforma wytwarzana z hartowanego szkła o grubości 6 mmMonitorowanie tkanki tłuszczowej, mięśniowej, kostnej i nawodnieniaWyliczanie dziennego potrzeby na kaloriePamięć do przechowywania wyników pomiarów i wielu profiliAutomatyczne zerowanie, automatyczne wyłączanieZasilanie: 2 baterie AAA (w pakiecie)wymiary: 30,2 x 30,2 x 2,2 cmWaga: 1,6 kg Funkcjonalnośćwaga personalna BSM711BT od Blaupunkt jest więc genialną propozycją dla osób, które chcą cieszyć się prawidłowym samopoczuciem poprzez długie lata. Dzięki niej pomiar wagi, a także zawartości tłuszczu czy wody w organizmie, nie będą żadnym problemem.Model BSM711BT z funkcją pomiaru tkanek ma bowiem sporo rozwiązań, które dostarczają użytkownikowi całkowitą wiedzę na temat składu ciała: ilość tkanki tłuszczowej, kostnej i mięśniowej oraz nawodnienia organizmu. Ale to nie wszystko. Inteligentna waga personalna pozwala na wyliczenie koniecznej ilości kalorii, dzięki czemu wiadomo, jakie jest dzienne zapotrzebowanie energetyczne, co z łatwością pozwoli na zaplanowanie zdrowego posiłku. Co więcej, wszystkie te informacje użytkownik ma za każdym razem pod ręką. Zbierane i przetwarzane są bowiem przez aplikację zgodną z iOS 7.0 lub Android 4.3 (albo nowszymi), gdyż model BSM711BT zastosowany Bluetooth 4.0 BLE kompatybilny z większością aktualnie dostępnych smartphonów. Specjalnie przygotowana aplikacja przenośna (zainstalowana w telefonie) pozwala na bieżąco śledzić i analizować pomiary, a co z tego wynika, dostosowywać dietę i trening do dziennego potrzeby energetycznego oraz oceniać czy przynoszą one zamierzone efekty. dzięki czemu nowatorskiemu rozwiązaniu, osobistego doradcę zdrowego stylu życia można posiadać zawsze przy sobie (pod ręką).Najnowszy model wagi personalnej Blaupunkt podaje wagę w kilogramach, z starannością do 100 g. Maksymalne obciążenie platformy, wyprodukowanej z hartowanego szkła o grubości 6 mm, to 180 kg. Pomiary prosto odczytać na obfitym, czytelnym wyświetlaczu z podświetleniem LED (74 x 35,6 mm) i na wyświetlaczu swojego telefonu komórkowego.Waga zasilana jest dwoma bateriami AAA dołączonymi do urządzenia, natomiast funkcja samoczynnego wyłączenia zagwarantuje ich długą żywotność.
 • Producent Blaupunkt 
 • Kolor biały 

2☆ Waga BLAUPUNKT BSM411 (5901750504891) ☆

Waga BLAUPUNKT BSM411 (5901750504891) Najniższa Cena Online Waga łazienkowa Blaupunkt 12 profili do 150kgWaga łazienkowa obecna jest już prawie w każdym domu. Coraz więcej z nas chce wiedzieć jaka jest kondycja jego organizmu, kontrolować wagę, nawodnienie, czy masę mięśniową. Urządzenie to pozwala nam dbać o masę ciała, co jest szczególnie ważne dla zachowania zdrowia i zdrowej sylwetki. NAJWAŻNIEJSZE atrybutyMaksymalne obciążenie: 150 kg,Podziałka: 0,1 kgWyświetlacz: 74 x 35,6 mmAutomatyczne wyłączaniePomiar tkanek: tłuszczowej, kostnej, mięśniowej, a także nawodnieniaWylicza dzienne zapotrzebowanie na kaloriePamięć: 12 profiliZasilanie: 1 bateria CR2032 (w komplecie) FunkcjonalnośćWaga łazienkowa obecna jest już prawie w każdym domu. Coraz więcej z nas chce wiedzieć jaka jest kondycja jego organizmu, kontrolować wagę, nawodnienie, czy masę mięśniową. Urządzenie to pozwala nam dbać o masę ciała, co jest szczególnie ważne dla zachowania zdrowia i zdrowej sylwetki.Waga personalna BSM411 marki Blaupunkt, dzięki funkcji pomiaru tkanek, zadba o to, żeby użytkownik kontrolował pomiar wagi, a także zawartości tłuszczu, czy wody w organizmie, w sposób prosty i przyjemny. pozwala na ona ustawienie aż 12 osobistych profili, dzięki czemu nie tylko Ty, ale i Twoi bliscy mają możliwość sprawdzenia aktualnych, dostępnych informacji dotyczących swego organizmu. Model BSM411 z funkcją pomiaru tkanekModel BSM411 z funkcją pomiaru tkanek ma bowiem sporo rozwiązań, które dostarczają użytkownikowi całkowitą wiedzę na temat składu ciała: ilość tkanki tłuszczowej, kostnej i mięśniowej, a także nawodnienia organizmu. Ta inteligentna waga personalna pozwala na wyliczenie potrzebnej ilości kalorii, dzięki temu wiadomo, jakie jest dzienne zapotrzebowanie energetyczne, co łatwo pozwoli na zaplanowanie zdrowego posiłku.Maksymalne obciążenie platformy to 150 kg. Pomiary prosto odczytać na wielkim, czytelnym wyświetlaczu z podświetleniem LED (74 x 35,6 mm)Waga zasilana jest baterią CR2032 dołączoną do zestawu, a funkcja automatycznego wyłączenia gwarantuje jej długą żywotność.postępowy, czarny, a jednocześnie wyszukany design wagi personalnej BSM411 powoduje,wspaniale wkomponuje się ona w przestrzeń stylowej łazienki.
 • Producent BLAUPUNKT 
Warto przejrzeć:  Ranking wag łazienkowych Yunmai - Jaka najlepsza? Nasze TOP10

3☆ Blaupunkt Waga bsp201 (5901750504983) ☆

Blaupunkt Waga bsp201 (5901750504983) Najniższa Cena Online Waga łazienkowa Blaupunkt BSP201 do 150kg szklana Kontrolowanie wagi ciała to ważny element w naszym życiu. Dbałość o zdrową, szczupłą sylwetkę towarzyszy nam każdego dnia. Stosujemy diety, uprawiamy sport, wprowadzamy zdrowe nawyki do naszej codzienności. Wszystkim, którym zdrowy tryb życia nie jest obojętny, poleca się waga personalna BSP201 producenta Blaupunkt. NAJWAŻNIEJSZE cechyMaksymalne obciążenie: 150 kg,Podziałka: 0,1 kgUkryty ekran, wysokość cyfr 2 cmAutomatyczne wyłączanieZasilanie: 3 x bateria AAA (w pakiecie)rozmiary: 26 x 26 x 2 cm Waga łazienkowa BSP201Kontrolowanie wagi ciała to ważny składnik w naszym życiu. Dbałość o zdrową, szczupłą sylwetkę towarzyszy nam każdego dnia. Stosujemy diety, uprawiamy sport, wprowadzamy zdrowe nawyki do naszej codzienności. Wszystkim, którym zdrowy tryb życia nie jest obojętny, poleca się waga personalna BSP201 firmy Blaupunkt.Urządzenie zaopatrzone jest w szklaną platformę i gustowny, ukryty i czytelny wyświetlacz o wysokości cyfr 2cm. Jej maksymalne obciążenie wynosi 150 kg, a masa podawana jest z podziałką wartości do 0,1 kg.Do modelu BSP201 załączone są trzy baterie typu AAA, którym długi czas działania zapewni dostępna w tym modelu funkcja samoczynnego wyłączania.surowy design wagi z czarną szklaną platformą, będzie się wspaniale prezentował w nowocześnie dopracowanej łazience.
 • Producent BLAUPUNKT 

4☆ Blaupunkt Bsm501 waga (5901750504587) ☆

Blaupunkt Bsm501 waga (5901750504587) Najniższa Cena Online Waga łazienkowa Blaupunkt pomiar tkanek do 150 kgOsoba dbająca o zdrowie, urodę i szczupłą sylwetkę wie, jak ważny w sukcesywnym dążeniu do doskonałości ciała jest pomiar m.in. Wagi i tkanki tłuszczowej i liczba przyjmowanych kalorii w ciągu dnia. W uzyskaniu precyzyjnych informacji o stanie naszego organizmu wspomagają nas dostępne na rynku wagi personalne Blaupunkt, a wśród nich model BSM501. Urządzenie to jest genialnym rozwiązaniem dla wszelkich osób pragnących zrzucić zbędne kilogramy w zdrowy i komfortowy sposób. NAJWAŻNIEJSZE właściwościMaksymalne obciążenie: 150 kg, podziałka: 0,1 kgWyświetlacz: 74 x 35,6 mmAutomatyczne wyłączaniePomiar tkanek: tłuszczowej, kostnej, mięśniowej i nawodnieniaWylicza dzienne zapotrzebowanie na kalorieOkreśla współczynnik BMIPamięć: 12 profiliZasilanie: 2 baterie AAA (w komplecie) FunkcjonalnośćOsoba dbająca o zdrowie, urodę i szczupłą sylwetkę wie, jak ważny w sukcesywnym dążeniu do doskonałości ciała jest pomiar m.in. wagi i tkanki tłuszczowej, a także liczba przyjmowanych kalorii w ciągu dnia. W uzyskaniu skrupulatnych danych o stanie naszego organizmu wspomagają nas dostępne na rynku wagi personalne Blaupunkt, a wśród nich model BSM501. Urządzenie to jest perfekcyjnym rozwiązaniem dla wszystkich osób pragnących zrzucić zbędne kilogramy w zdrowy i wygodny sposób.Waga personalna BSM501 jest bezawaryjnym pomocnikiem przy wyliczaniu stosownej liczba kalorii, co usprawnia zaplanowanie zdrowych i pysznych posiłków na cały dzień. Dzięki niej wiesz, ile i jakie potrawy możesz zjeść w ciągu dnia. W dodatku jest ona wyekwipowana w funkcje, które zezwalają na pomiar tkanki tłuszczowej, kostnej, mięśniowej i stanu nawodnienia organizmu, dzięki czemu można nadzorować zmiany w proporcjach tkanek w swoim ciele. Dzięki zaimplementowanej funkcji określającej wskaźnik masy ciała BMI (Body Mass Index) użytkownik ma możliwość uzyskania informacji, czy jego waga jest dobra. Wskaźnik ten jest wyjątkowo przydatny nie tylko dla osób, które ćwiczą, czy są na diecie. Wszystkie pomiary wyświetlane są na wielkim i czytelnym wyświetlaczu. Pomiar tkanekDodatkowym atutem urządzenia jest możliwość zapamiętania aż 12 profili, dzięki czemu cała rodzina może zadbać o zdrowie i dobrać wariant ruchu, a także odpowiednią dietę odpowiednią. Każda osoba może stworzyć swój jednostkowy profil, w którym może wpisać swój wzrost i płeć.Maksymalne obciążenie modelu BSM501 wynosi 150 kg, a podziałka to do 0,1 kg. Do urządzenia dołączone są dwie baterie AAA, które dzięki funkcji samoczynnego wyłączania wystarczą na długi czas stosowania.Lekkość urządzenia i nieznaczny rozmiar pozwolą na komfort przechowywania w każdym, nawet niewielkim mieszkaniu.Waga personalna Blaupunkt pomoże Ci w drodze do osiągnięcia zdrowej sylwetki! SPECYFIKACJA technologicznAMaksymalne obciążenie: 150 kg, podziałka: 0,1 kgWyświetlacz: 74 x 35,6 mmAutomatyczne wyłączaniePomiar tkanek: tłuszczowej, kostnej, mięśniowej oraz nawodnieniaWylicza dzienne zapotrzebowanie na kalorieOkreśla współczynnik BMIPamięć: 12 profiliZasilanie: 2 baterie AAA (w zestawie)rozmiary: 30,2 x 30,2 x 2,2 cmWaga 1,5 kg
 • Producent Blaupunkt 

5☆ Waga łazienkowa BLAUPUNKT BSP301, BSP301 ☆

Waga łazienkowa BLAUPUNKT BSP301, BSP301 Najniższa Cena Online Waga personalna BSP301 Kiedy przybywa zbędnych kilogramów, trafnym wydaje się przejście na dietę i zwiększenie aktywności fizycznej.Jednak cóż nam po tym, gdy nie można kontrolować efektu tych działań. Kiedy nie widać postępów - motywacja spada, a kilogramy stoją w miejscu. Wszystkim, którym zdrowy tryb życia nie jest obojętny, demonstrujemy nową wagę personalną BSP301 od Blaupunkt.Jest to urządzenie, dzięki któremu można kontrolować swoją wagę i motywować się do dalszego gubienia kilogramów. Mimo iż model BSP301 to najprostsza z propozycji Blaupunkt, jest przeznaczony dla użytkowników wymagających, tych którzy chętnie podejmują wyzwania i trwają w swych postanowieniach. Waga BSP301 zaopatrzona jest w szklaną platformę i pokaźny, czytelny wyświetlacz.Jej maksymalne obciążenie wynosi 150 kg. Do modelu BSP301 dołączona jest jedna bateria CR2032, która dzięki zaimplementowaniu w wadze funkcji samoczynnego wyłączania, będzie pracowała przez długi czas.surowy design wagi z białą szklaną platformą, wyśmienicie wpisze się w proste i nowocześnie wykończone łazienki.EAN: 5901750502705Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiąceKod dostawcy: BLAUPUNKT BSP301Obciążenie (maks.): 150 kgskrupulatność pomiaru: 0.1 kgJednostki miar: kgPomiar: Masa ciałaPodstawa antypoślizgowa: TakZasilanie: Bateria CR2032Akcesoria w zestawie: Bateria CR2032Kolor: Białyrozmiary wyświetlacza: 74 x 35,6 mmwymiary: 302 x 302 x 22 mmWaga: 1.5 kg
 • Producent Blaupunkt 
 • Maksymalna waga 150 kg
 • Kolor biały 
Warto przejrzeć:  Ranking wag łazienkowych Nokia - Jaka najlepsza? Nasze TOP10

Najtańsze wagi łazienkowe Blaupunkt – Ranking wrzesień 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze wagi łazienkowe Blaupunkt, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich wag łazienkowych Blaupunkt jest aktualizowany na bieżąco.

1☆ Blaupunkt Waga bsp201 (5901750504983) ☆

Blaupunkt Waga bsp201 (5901750504983) Najniższa Cena Online Waga łazienkowa Blaupunkt BSP201 do 150kg szklana Kontrolowanie wagi ciała to ważny komponent w naszym życiu. Dbałość o zdrową, szczupłą sylwetkę towarzyszy nam każdego dnia. Stosujemy diety, uprawiamy sport, wprowadzamy zdrowe nawyki do naszej codzienności. Wszystkim, którym zdrowy tryb życia nie jest obojętny, poleca się waga personalna BSP201 producenta Blaupunkt. NAJWAŻNIEJSZE właściwościMaksymalne obciążenie: 150 kg,Podziałka: 0,1 kgUkryty wyświetlacz, wysokość cyfr 2 cmAutomatyczne wyłączanieZasilanie: 3 x bateria AAA (w pakiecie)rozmiary: 26 x 26 x 2 cm Waga łazienkowa BSP201Kontrolowanie wagi ciała to ważny składnik w naszym życiu. Dbałość o zdrową, szczupłą sylwetkę towarzyszy nam każdego dnia. Stosujemy diety, uprawiamy sport, wprowadzamy zdrowe nawyki do naszej codzienności. Wszystkim, którym zdrowy tryb życia nie jest obojętny, poleca się waga personalna BSP201 firmy Blaupunkt.Urządzenie wyposażone jest w szklaną platformę i gustowny, ukryty i czytelny ekran o wysokości cyfr 2cm. Jej maksymalne obciążenie wynosi 150 kg, a masa podawana jest z podziałką wartości do 0,1 kg.Do modelu BSP201 dołączone są trzy baterie typu AAA, którym długi czas działania zapewni dostępna w tym modelu funkcja automatycznego wyłączania.minimalistyczny design wagi z czarną szklaną platformą, będzie się perfekcyjnie prezentował w nowocześnie wykończonej łazience.
 • Producent BLAUPUNKT 

2☆ Waga łazienkowa BLAUPUNKT BSP301, BSP301 ☆

Waga łazienkowa BLAUPUNKT BSP301, BSP301 Najniższa Cena Online Waga personalna BSP301 Kiedy przybywa zbędnych kilogramów, adekwatnym wydaje się przejście na dietę i powiększenie aktywności fizycznej.Jednak cóż nam po tym, gdy nie można kontrolować efektu tych działań. Kiedy nie widać postępów - motywacja spada, a kilogramy stoją w miejscu. Wszystkim, którym zdrowy tryb życia nie jest obojętny, demonstrujemy nową wagę personalną BSP301 od Blaupunkt.Jest to urządzenie, dzięki któremu można kontrolować swoją wagę i motywować się do dalszego gubienia kilogramów. Mimo że model BSP301 to najprostsza z propozycji Blaupunkt, jest asygnowany dla użytkowników wymagających, tych którzy ochoczo podejmują wyzwania i trwają w swoich postanowieniach. Waga BSP301 wyposażona jest w szklaną platformę i wielki, czytelny wyświetlacz.Jej maksymalne obciążenie wynosi 150 kg. Do modelu BSP301 załączona jest jedna bateria CR2032, która dzięki zastosowaniu w wadze funkcji automatycznego wyłączania, będzie pracowała poprzez długi czas.minimalistyczny design wagi z białą szklaną platformą, doskonale wpisze się w proste i nowocześnie dopracowane łazienki.EAN: 5901750502705Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiąceKod dostawcy: BLAUPUNKT BSP301Obciążenie (maks.): 150 kgskrupulatność pomiaru: 0.1 kgJednostki miar: kgPomiar: Masa ciałaPodstawa antypoślizgowa: TakZasilanie: Bateria CR2032Akcesoria w komplecie: Bateria CR2032Kolor: Białywymiary wyświetlacza: 74 x 35,6 mmrozmiary: 302 x 302 x 22 mmWaga: 1.5 kg
 • Producent Blaupunkt 
 • Maksymalna waga 150 kg
 • Kolor biały 

3☆ Waga BLAUPUNKT BSM411 (5901750504891) ☆

Waga BLAUPUNKT BSM411 (5901750504891) Najniższa Cena Online Waga łazienkowa Blaupunkt 12 profili do 150kgWaga łazienkowa obecna jest już prawie w każdym domu. Coraz więcej z nas chce wiedzieć jaka jest kondycja jego organizmu, kontrolować wagę, nawodnienie, czy masę mięśniową. Urządzenie to pozwala nam dbać o masę ciała, co jest stanowczo ważne dla zachowania zdrowia i zdrowej sylwetki. NAJWAŻNIEJSZE cechyMaksymalne obciążenie: 150 kg,Podziałka: 0,1 kgWyświetlacz: 74 x 35,6 mmAutomatyczne wyłączaniePomiar tkanek: tłuszczowej, kostnej, mięśniowej, a także nawodnieniaWylicza dzienne zapotrzebowanie na kaloriePamięć: 12 profiliZasilanie: 1 bateria CR2032 (w zestawie) FunkcjonalnośćWaga łazienkowa obecna jest już prawie w każdym domu. Coraz więcej z nas chce wiedzieć jaka jest kondycja jego organizmu, kontrolować wagę, nawodnienie, czy masę mięśniową. Urządzenie to pozwala nam dbać o masę ciała, co jest bardzo ważne dla zachowania zdrowia i zdrowej sylwetki.Waga personalna BSM411 producenta Blaupunkt, dzięki funkcji pomiaru tkanek, zadba o to, aby użytkownik kontrolował pomiar wagi oraz zawartości tłuszczu, czy wody w organizmie, w sposób nietrudny i błogi. zezwala na ona ustawienie aż 12 osobistych profili, dzięki temu nie tylko Ty, ale i Twoi bliscy mają możliwość sprawdzenia aktualnych, przystępnych danych dotyczących swego organizmu. Model BSM411 z funkcją pomiaru tkanekModel BSM411 z funkcją pomiaru tkanek ma bowiem niemało rozwiązań, które dostarczają użytkownikowi całkowitą wiedzę na temat składu ciała: liczba tkanki tłuszczowej, kostnej i mięśniowej i nawodnienia organizmu. Ta inteligentna waga personalna zezwala na wyliczenie koniecznej ilości kalorii, dzięki czemu wiadomo, jakie jest dzienne zapotrzebowanie energetyczne, co prosto pozwoli na zaplanowanie zdrowego posiłku.Maksymalne obciążenie platformy to 150 kg. Pomiary łatwo odczytać na wielkim, czytelnym wyświetlaczu z podświetleniem LED (74 x 35,6 mm)Waga zasilana jest baterią CR2032 dołączoną do zestawu, a funkcja samoczynnego wyłączenia zapewnia jej długą żywotność.nowoczesny, czarny, a jednocześnie elegancki design wagi personalnej BSM411 sprawia,nadzwyczajnie wkomponuje się ona w przestrzeń stylowej łazienki.
 • Producent BLAUPUNKT 

4☆ Blaupunkt Bsm501 waga (5901750504587) ☆

Blaupunkt Bsm501 waga (5901750504587) Najniższa Cena Online Waga łazienkowa Blaupunkt pomiar tkanek do 150 kgOsoba dbająca o zdrowie, urodę i szczupłą sylwetkę wie, jak ważny w sukcesywnym dążeniu do doskonałości ciała jest pomiar m.in. Wagi i tkanki tłuszczowej, a także liczba przyjmowanych kalorii w ciągu dnia. W uzyskaniu starannych informacji o stanie naszego organizmu wspomagają nas dostępne na rynku wagi personalne Blaupunkt, a wśród nich model BSM501. Urządzenie to jest wyśmienitym rozwiązaniem dla wszystkich osób pragnących zrzucić zbędne kilogramy w zdrowy i komfortowy sposób. NAJWAŻNIEJSZE cechyMaksymalne obciążenie: 150 kg, podziałka: 0,1 kgWyświetlacz: 74 x 35,6 mmAutomatyczne wyłączaniePomiar tkanek: tłuszczowej, kostnej, mięśniowej, a także nawodnieniaWylicza dzienne zapotrzebowanie na kalorieOkreśla współczynnik BMIPamięć: 12 profiliZasilanie: 2 baterie AAA (w komplecie) FunkcjonalnośćOsoba dbająca o zdrowie, urodę i szczupłą sylwetkę wie, jak ważny w sukcesywnym dążeniu do doskonałości ciała jest pomiar m.in. wagi i tkanki tłuszczowej i liczba przyjmowanych kalorii w ciągu dnia. W uzyskaniu skrupulatnych informacji o stanie naszego organizmu wspomagają nas dostępne na rynku wagi personalne Blaupunkt, a wśród nich model BSM501. Urządzenie to jest nieprzeciętnym rozwiązaniem dla wszelkich osób pragnących zrzucić zbędne kilogramy w zdrowy i wygodny sposób.Waga personalna BSM501 jest bezawaryjnym pomocnikiem przy wyliczaniu optymalnej liczba kalorii, co ułatwia zaplanowanie zdrowych i pysznych posiłków na cały dzień. Dzięki niej wiesz, ile i jakie potrawy możesz zjeść w ciągu dnia. Na dodatek jest ona wyposażona w funkcje, które pozwalają na pomiar tkanki tłuszczowej, kostnej, mięśniowej oraz stanu nawodnienia organizmu, dzięki temu można kontrolować zmiany w proporcjach tkanek w swym ciele. Dzięki zastosowanej funkcji określającej wskaźnik masy ciała BMI (Body Mass Index) użytkownik ma możliwość uzyskania danych, czy jego waga jest prawidłowa. Wskaźnik ten jest istotnie przydatny nie tylko dla osób, które ćwiczą, czy są na diecie. Wszystkie pomiary wyświetlane są na wielkim i czytelnym wyświetlaczu. Pomiar tkanekDodatkowym atutem urządzenia jest możliwość zapamiętania aż 12 profili, dzięki temu cała rodzina może zadbać o zdrowie i dobrać typ ruchu i odpowiednią dietę odpowiednią. Każda osoba może stworzyć swój jednostkowy profil, w którym może wpisać swój wzrost, a także płeć.Maksymalne obciążenie modelu BSM501 wynosi 150 kg, a podziałka to do 0,1 kg. Do urządzenia dołączone są dwie baterie AAA, które dzięki funkcji automatycznego wyłączania wystarczą na długi czas użytkowania.Lekkość urządzenia, a także nieznaczny rozmiar pozwolą na komfort przechowywania w każdym, choćby niewielkim mieszkaniu.Waga personalna Blaupunkt pomoże Ci w drodze do osiągnięcia zdrowej sylwetki! SPECYFIKACJA technologicznAMaksymalne obciążenie: 150 kg, podziałka: 0,1 kgWyświetlacz: 74 x 35,6 mmAutomatyczne wyłączaniePomiar tkanek: tłuszczowej, kostnej, mięśniowej i nawodnieniaWylicza dzienne zapotrzebowanie na kalorieOkreśla współczynnik BMIPamięć: 12 profiliZasilanie: 2 baterie AAA (w pakiecie)rozmiary: 30,2 x 30,2 x 2,2 cmWaga 1,5 kg
 • Producent Blaupunkt 
Warto przejrzeć:  Ranking wag łazienkowych G3 Ferrari - Jaka najlepsza? Nasze TOP10

5☆ Waga łazienkowa Blaupunkt BSM711BT Biała (5901750504341) ☆

Waga łazienkowa Blaupunkt BSM711BT Biała (5901750504341) Najniższa Cena Online Waga łazienkowa Blaupunkt BSM711BT Bluetooth LCDZdrowy styl życia z roku na rok zyskuje coraz pokaźniejszą rzeszę zwolenników. Zwracanie uwagi na to co jemy, gdzie jemy i kiedy jemy, to już nie tylko domena osób będących na diecie, ale codzienność dla tych wszystkich, którym zależy na tym, aby żyć długo i zdrowo. NAJWAŻNIEJSZE cechyMaksymalne obciążenie: 180 kg, podziałka: 0,1kgBluetooth 4.0 BLE kompatybilny z iOS i AndroidAplikacja zgodna z iOS 7.0 lub Android 4.3 lub nowszymiPodświetlany ekran LCD: 74 x 35,6 mmPlatforma wytwarzana z hartowanego szkła o grubości 6 mmMonitorowanie tkanki tłuszczowej, mięśniowej, kostnej i nawodnieniaWyliczanie dziennego zapotrzebowania na kaloriePamięć do przechowywania wyników pomiarów i wielu profiliAutomatyczne zerowanie, samoczynne wyłączanieZasilanie: 2 baterie AAA (w komplecie)rozmiary: 30,2 x 30,2 x 2,2 cmWaga: 1,6 kg Funkcjonalnośćwaga personalna BSM711BT od Blaupunkt jest więc idealną propozycją dla osób, które chcą radować się dobrym samopoczuciem przez długie lata. Dzięki niej pomiar wagi i zawartości tłuszczu czy wody w organizmie, nie będą żadnym problemem.Model BSM711BT z funkcją pomiaru tkanek ma bowiem mnóstwo rozwiązań, które dostarczają użytkownikowi pełną wiedzę na temat składu ciała: liczba tkanki tłuszczowej, kostnej i mięśniowej oraz nawodnienia organizmu. Ale to nie wszystko. Inteligentna waga personalna pozwala na wyliczenie potrzebnej ilości kalorii, dzięki temu wiadomo, jakie jest dzienne zapotrzebowanie energetyczne, co z łatwością pozwoli na zaplanowanie zdrowego posiłku. Co więcej, wszystkie te informacje użytkownik ma zawsze pod ręką. Zbierane i przetwarzane są bowiem poprzez aplikację zgodną z iOS 7.0 albo Android 4.3 (albo nowszymi), gdyż model BSM711BT zastosowany Bluetooth 4.0 BLE kompatybilny z większością obecnie dostępnych smartphonów. Specjalnie przygotowana aplikacja przenośna (zainstalowana w telefonie) umożliwia bieżąco śledzić i analizować pomiary, a co z tego wynika, dopasowywać dietę i trening do dziennego potrzeby energetycznego oraz oceniać czy przynoszą one zamierzone efekty. dzięki temu prekursorskiemu rozwiązaniu, osobistego doradcę zdrowego stylu życia można mieć zawsze przy sobie (pod ręką).Najnowszy model wagi personalnej Blaupunkt podaje wagę w kilogramach, z starannością do 100 g. Maksymalne obciążenie platformy, wyprodukowanej z hartowanego szkła o grubości 6 mm, to 180 kg. Pomiary łatwo odczytać na znacznym, czytelnym wyświetlaczu z podświetleniem LED (74 x 35,6 mm) oraz na wyświetlaczu swego telefonu komórkowego.Waga zasilana jest dwoma bateriami AAA załączonymi do urządzenia, natomiast funkcja samoczynnego wyłączenia zapewnia ich długą żywotność.
 • Producent Blaupunkt 
 • Kolor biały 

Podsumowanie, czyli jaka waga łazienkowa Blaupunkt najlepsza?

Najlepsza waga łazienkowa Blaupunkt w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza waga łazienkowa Blaupunkt w Rankingach – nasze TOP3


Rekomendowane wagi łazienkowe – TOP5 wrzesień 2023

Jeżeli żadna z powyższych wag łazienkowych Blaupunkt nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie polecanych wag łazienkowych innych marek.


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *