Nazdrowieiurode.pl

Zadbaj o swoje zdrowie i urodę z naszym portalem

Wagi do łazienki

Ranking wag łazienkowych Blaupunkt – Jaka najlepsza? Nasze TOP10

Pomagamy w wyborze dobrych wag łazienkowych Blaupunkt. Poniższe zestawienia są aktualne na kwiecień 2024 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych wag łazienkowych Blaupunkt,
 • TOP10 najtańszych promocyjnych wag łazienkowych Blaupunkt,
 • TOP5 innych rekomendowanych wag łazienkowych.

Jakie wagi łazienkowe Blaupunkt najlepiej wybrać? Ranking na kwiecień 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane wagi łazienkowe Blaupunkt, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking wag łazienkowych Blaupunkt, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

4☆ Waga łazienkowa Blaupunkt BSM711BT Biała (5901750504341) ☆

Waga łazienkowa Blaupunkt BSM711BT Biała (5901750504341) Najniższa Cena Online Waga łazienkowa Blaupunkt BSM711BT Bluetooth LCDZdrowy styl życia z roku na rok zyskuje coraz większą rzeszę zwolenników. Zwracanie uwagi na to co jemy, gdzie jemy i kiedy jemy, to już nie tylko domena osób będących na diecie, lecz codzienność dla tych wszelkich, którym zależy na tym, żeby żyć długo i zdrowo. NAJWAŻNIEJSZE parametryMaksymalne obciążenie: 180 kg, podziałka: 0,1kgBluetooth 4.0 BLE kompatybilny z iOS i AndroidAplikacja zgodna z iOS 7.0 albo Android 4.3 albo nowszymiPodświetlany ekran LCD: 74 x 35,6 mmPlatforma wytwarzana z hartowanego szkła o grubości 6 mmMonitorowanie tkanki tłuszczowej, mięśniowej, kostnej i nawodnieniaWyliczanie dziennego potrzeby na kaloriePamięć do przechowywania wyników pomiarów i wielu profiliAutomatyczne zerowanie, automatyczne wyłączanieZasilanie: 2 baterie AAA (w pakiecie)wymiary: 30,2 x 30,2 x 2,2 cmWaga: 1,6 kg Funkcjonalnośćwaga personalna BSM711BT od Blaupunkt jest więc genialną propozycją dla osób, które chcą cieszyć się prawidłowym samopoczuciem poprzez długie lata. Dzięki niej pomiar wagi, a także zawartości tłuszczu czy wody w organizmie, nie będą żadnym problemem.Model BSM711BT z funkcją pomiaru tkanek ma bowiem sporo rozwiązań, które dostarczają użytkownikowi całkowitą wiedzę na temat składu ciała: ilość tkanki tłuszczowej, kostnej i mięśniowej oraz nawodnienia organizmu. Ale to nie wszystko. Inteligentna waga personalna pozwala na wyliczenie koniecznej ilości kalorii, dzięki czemu wiadomo, jakie jest dzienne zapotrzebowanie energetyczne, co z łatwością pozwoli na zaplanowanie zdrowego posiłku. Co więcej, wszystkie te informacje użytkownik ma za każdym razem pod ręką. Zbierane i przetwarzane są bowiem przez aplikację zgodną z iOS 7.0 lub Android 4.3 (albo nowszymi), gdyż model BSM711BT zastosowany Bluetooth 4.0 BLE kompatybilny z większością aktualnie dostępnych smartphonów. Specjalnie przygotowana aplikacja przenośna (zainstalowana w telefonie) pozwala na bieżąco śledzić i analizować pomiary, a co z tego wynika, dostosowywać dietę i trening do dziennego potrzeby energetycznego oraz oceniać czy przynoszą one zamierzone efekty. dzięki czemu nowatorskiemu rozwiązaniu, osobistego doradcę zdrowego stylu życia można posiadać zawsze przy sobie (pod ręką).Najnowszy model wagi personalnej Blaupunkt podaje wagę w kilogramach, z starannością do 100 g. Maksymalne obciążenie platformy, wyprodukowanej z hartowanego szkła o grubości 6 mm, to 180 kg. Pomiary prosto odczytać na obfitym, czytelnym wyświetlaczu z podświetleniem LED (74 x 35,6 mm) i na wyświetlaczu swojego telefonu komórkowego.Waga zasilana jest dwoma bateriami AAA dołączonymi do urządzenia, natomiast funkcja samoczynnego wyłączenia zagwarantuje ich długą żywotność.
 • Producent Blaupunkt 
 • Kolor biały 
Warto przejrzeć:  Ranking wag łazienkowych Lafe - Jaka najlepsza? Nasze TOP10

5☆ Blaupunkt Waga personalna z funkcją pomiaru tkanek BSM411 ☆

Blaupunkt Waga personalna z funkcją pomiaru tkanek BSM411 Najniższa Cena Online Waga personalna z funkcją pomiaru tkanek BSM411 Waga łazienkowa obecna jest już prawie w każdym domu. Coraz więcej z nas chce wiedzieć jaka jest kondycja jego organizmu, kontrolować wagę, nawodnienie, czy masę mięśniową. Urządzenie to pozwala nam dbać o masę ciała, co jest istotnie ważne dla zachowania zdrowia i zdrowej sylwetki. Waga personalna BSM411 firmy Blaupunkt, dzięki funkcji pomiaru tkanek, zadba o to, żeby użytkownik kontrolował pomiar wagi, a także zawartości tłuszczu, czy wody w organizmie, w sposób prosty i miły. Zezwala na ona ustawienie aż 12 osobistych profili, dzięki czemu nie tylko Ty, lecz i Twoi bliscy posiadają możliwość sprawdzenia aktualnych, dostępnych informacji dotyczących swojego organizmu. Model BSM411 z funkcją pomiaru tkanek ma bowiem mnóstwo rozwiązań, które dostarczają użytkownikowi pełną wiedzę na temat składu ciała: liczba tkanki tłuszczowej, kostnej i mięśniowej oraz nawodnienia organizmu. Ta inteligentna waga personalna zezwala na wyliczenie koniecznej ilości kalorii, dzięki temu wiadomo, jakie jest dzienne zapotrzebowanie energetyczne, co łatwo pozwoli na zaplanowanie zdrowego posiłku. Maksymalne obciążenie platformy to 150 kg. Pomiary prosto odczytać na obszernym, czytelnym wyświetlaczu z podświetleniem LED (74 x 35,6 mm) Waga zasilana jest baterią CR2032 załączoną do zestawu, a funkcja automatycznego wyłączenia zagwarantuje jej długą żywotność. postępowy, czarny, a jednocześnie wytworny design wagi personalnej BSM411 sprawia,genialnie wkomponuje się ona w przestrzeń stylowej łazienki.
 • Producent Blaupunkt 

7☆ Waga łazienkowa BLAUPUNKT BSP301, BSP301 ☆

Waga łazienkowa BLAUPUNKT BSP301, BSP301 Najniższa Cena Online Waga personalna BSP301 Kiedy przybywa zbędnych kilogramów, trafnym wydaje się przejście na dietę i zwiększenie aktywności fizycznej.Jednak cóż nam po tym, gdy nie można kontrolować efektu tych działań. Kiedy nie widać postępów - motywacja spada, a kilogramy stoją w miejscu. Wszystkim, którym zdrowy tryb życia nie jest obojętny, demonstrujemy nową wagę personalną BSP301 od Blaupunkt.Jest to urządzenie, dzięki któremu można kontrolować swoją wagę i motywować się do dalszego gubienia kilogramów. Mimo iż model BSP301 to najprostsza z propozycji Blaupunkt, jest przeznaczony dla użytkowników wymagających, tych którzy chętnie podejmują wyzwania i trwają w swych postanowieniach. Waga BSP301 zaopatrzona jest w szklaną platformę i pokaźny, czytelny wyświetlacz.Jej maksymalne obciążenie wynosi 150 kg. Do modelu BSP301 dołączona jest jedna bateria CR2032, która dzięki zaimplementowaniu w wadze funkcji samoczynnego wyłączania, będzie pracowała przez długi czas.surowy design wagi z białą szklaną platformą, wyśmienicie wpisze się w proste i nowocześnie wykończone łazienki.EAN: 5901750502705Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiąceKod dostawcy: BLAUPUNKT BSP301Obciążenie (maks.): 150 kgskrupulatność pomiaru: 0.1 kgJednostki miar: kgPomiar: Masa ciałaPodstawa antypoślizgowa: TakZasilanie: Bateria CR2032Akcesoria w zestawie: Bateria CR2032Kolor: Białyrozmiary wyświetlacza: 74 x 35,6 mmwymiary: 302 x 302 x 22 mmWaga: 1.5 kg
 • Producent Blaupunkt 
 • Maksymalna waga 150 kg
 • Kolor biały 
Warto przejrzeć:  Ranking wag łazienkowych Omega - Jaka najlepsza? Nasze TOP10

Najtańsze wagi łazienkowe Blaupunkt – Ranking kwiecień 2024 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze wagi łazienkowe Blaupunkt, często oferowane na wyprzedażach i w promocjach, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich wag łazienkowych Blaupunkt jest aktualizowany na bieżąco.

3☆ Waga łazienkowa BLAUPUNKT BSP301, BSP301 ☆

Waga łazienkowa BLAUPUNKT BSP301, BSP301 Najniższa Cena Online Waga personalna BSP301 Kiedy przybywa zbędnych kilogramów, adekwatnym wydaje się przejście na dietę i powiększenie aktywności fizycznej.Jednak cóż nam po tym, gdy nie można kontrolować efektu tych działań. Kiedy nie widać postępów - motywacja spada, a kilogramy stoją w miejscu. Wszystkim, którym zdrowy tryb życia nie jest obojętny, demonstrujemy nową wagę personalną BSP301 od Blaupunkt.Jest to urządzenie, dzięki któremu można kontrolować swoją wagę i motywować się do dalszego gubienia kilogramów. Mimo że model BSP301 to najprostsza z propozycji Blaupunkt, jest asygnowany dla użytkowników wymagających, tych którzy ochoczo podejmują wyzwania i trwają w swoich postanowieniach. Waga BSP301 wyposażona jest w szklaną platformę i wielki, czytelny wyświetlacz.Jej maksymalne obciążenie wynosi 150 kg. Do modelu BSP301 załączona jest jedna bateria CR2032, która dzięki zastosowaniu w wadze funkcji automatycznego wyłączania, będzie pracowała poprzez długi czas.minimalistyczny design wagi z białą szklaną platformą, doskonale wpisze się w proste i nowocześnie dopracowane łazienki.EAN: 5901750502705Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiąceKod dostawcy: BLAUPUNKT BSP301Obciążenie (maks.): 150 kgskrupulatność pomiaru: 0.1 kgJednostki miar: kgPomiar: Masa ciałaPodstawa antypoślizgowa: TakZasilanie: Bateria CR2032Akcesoria w komplecie: Bateria CR2032Kolor: Białywymiary wyświetlacza: 74 x 35,6 mmrozmiary: 302 x 302 x 22 mmWaga: 1.5 kg
 • Producent Blaupunkt 
 • Maksymalna waga 150 kg
 • Kolor biały 

6☆ Blaupunkt Waga personalna z funkcją pomiaru tkanek BSM411 ☆

Blaupunkt Waga personalna z funkcją pomiaru tkanek BSM411 Najniższa Cena Online Waga personalna z funkcją pomiaru tkanek BSM411 Waga łazienkowa obecna jest już prawie w każdym domu. Coraz więcej z nas chce wiedzieć jaka jest kondycja jego organizmu, kontrolować wagę, nawodnienie, czy masę mięśniową. Urządzenie to pozwala nam dbać o masę ciała, co jest niezwykle ważne dla zachowania zdrowia i zdrowej sylwetki. Waga personalna BSM411 producenta Blaupunkt, dzięki funkcji pomiaru tkanek, zadba o to, aby użytkownik kontrolował pomiar wagi oraz zawartości tłuszczu, czy wody w organizmie, w sposób łatwy i błogi. Zezwala na ona ustawienie aż 12 osobistych profili, dzięki czemu nie tylko Ty, lecz i Twoi bliscy mają możliwość sprawdzenia aktualnych, przystępnych informacji dotyczących swego organizmu. Model BSM411 z funkcją pomiaru tkanek ma bowiem sporo rozwiązań, które dostarczają użytkownikowi pełną wiedzę na temat składu ciała: liczba tkanki tłuszczowej, kostnej i mięśniowej, a także nawodnienia organizmu. Ta inteligentna waga personalna zezwala na wyliczenie niezbędnej ilości kalorii, dzięki czemu wiadomo, jakie jest dzienne zapotrzebowanie energetyczne, co łatwo pozwoli na zaplanowanie zdrowego posiłku. Maksymalne obciążenie platformy to 150 kg. Pomiary prosto odczytać na pokaźnym, czytelnym wyświetlaczu z podświetleniem LED (74 x 35,6 mm) Waga zasilana jest baterią CR2032 załączoną do zestawu, a funkcja samoczynnego wyłączenia zagwarantuje jej długą żywotność. nowoczesny, czarny, a jednocześnie wysmakowany design wagi personalnej BSM411 sprawia,rewelacyjnie wkomponuje się ona w przestrzeń stylowej łazienki.
 • Producent Blaupunkt 
Warto przejrzeć:  Ranking wag łazienkowych FitBit - Jaka najlepsza? Nasze TOP10

10☆ Waga łazienkowa Blaupunkt BSM711BT Biała (5901750504341) ☆

Waga łazienkowa Blaupunkt BSM711BT Biała (5901750504341) Najniższa Cena Online Waga łazienkowa Blaupunkt BSM711BT Bluetooth LCDZdrowy styl życia z roku na rok zyskuje coraz pokaźniejszą rzeszę zwolenników. Zwracanie uwagi na to co jemy, gdzie jemy i kiedy jemy, to już nie tylko domena osób będących na diecie, ale codzienność dla tych wszystkich, którym zależy na tym, aby żyć długo i zdrowo. NAJWAŻNIEJSZE cechyMaksymalne obciążenie: 180 kg, podziałka: 0,1kgBluetooth 4.0 BLE kompatybilny z iOS i AndroidAplikacja zgodna z iOS 7.0 lub Android 4.3 lub nowszymiPodświetlany ekran LCD: 74 x 35,6 mmPlatforma wytwarzana z hartowanego szkła o grubości 6 mmMonitorowanie tkanki tłuszczowej, mięśniowej, kostnej i nawodnieniaWyliczanie dziennego zapotrzebowania na kaloriePamięć do przechowywania wyników pomiarów i wielu profiliAutomatyczne zerowanie, samoczynne wyłączanieZasilanie: 2 baterie AAA (w komplecie)rozmiary: 30,2 x 30,2 x 2,2 cmWaga: 1,6 kg Funkcjonalnośćwaga personalna BSM711BT od Blaupunkt jest więc idealną propozycją dla osób, które chcą radować się dobrym samopoczuciem przez długie lata. Dzięki niej pomiar wagi i zawartości tłuszczu czy wody w organizmie, nie będą żadnym problemem.Model BSM711BT z funkcją pomiaru tkanek ma bowiem mnóstwo rozwiązań, które dostarczają użytkownikowi pełną wiedzę na temat składu ciała: liczba tkanki tłuszczowej, kostnej i mięśniowej oraz nawodnienia organizmu. Ale to nie wszystko. Inteligentna waga personalna pozwala na wyliczenie potrzebnej ilości kalorii, dzięki temu wiadomo, jakie jest dzienne zapotrzebowanie energetyczne, co z łatwością pozwoli na zaplanowanie zdrowego posiłku. Co więcej, wszystkie te informacje użytkownik ma zawsze pod ręką. Zbierane i przetwarzane są bowiem poprzez aplikację zgodną z iOS 7.0 albo Android 4.3 (albo nowszymi), gdyż model BSM711BT zastosowany Bluetooth 4.0 BLE kompatybilny z większością obecnie dostępnych smartphonów. Specjalnie przygotowana aplikacja przenośna (zainstalowana w telefonie) umożliwia bieżąco śledzić i analizować pomiary, a co z tego wynika, dopasowywać dietę i trening do dziennego potrzeby energetycznego oraz oceniać czy przynoszą one zamierzone efekty. dzięki temu prekursorskiemu rozwiązaniu, osobistego doradcę zdrowego stylu życia można mieć zawsze przy sobie (pod ręką).Najnowszy model wagi personalnej Blaupunkt podaje wagę w kilogramach, z starannością do 100 g. Maksymalne obciążenie platformy, wyprodukowanej z hartowanego szkła o grubości 6 mm, to 180 kg. Pomiary łatwo odczytać na znacznym, czytelnym wyświetlaczu z podświetleniem LED (74 x 35,6 mm) oraz na wyświetlaczu swego telefonu komórkowego.Waga zasilana jest dwoma bateriami AAA załączonymi do urządzenia, natomiast funkcja samoczynnego wyłączenia zapewnia ich długą żywotność.
 • Producent Blaupunkt 
 • Kolor biały 

Podsumowanie, czyli jaka waga łazienkowa Blaupunkt najlepsza?

Najlepsza waga łazienkowa Blaupunkt w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza waga łazienkowa Blaupunkt w Rankingach – nasze TOP3


Dobre wagi łazienkowe – Zestawienie kwiecień 2024

Jeżeli żadna z powyższych wag łazienkowych Blaupunkt nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie rekomendowanych wag łazienkowych innych marek.


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *