Nazdrowieiurode.pl

Zadbaj o swoje zdrowie i urodę z naszym portalem

Depilatory

Ranking depilatorów dyskowych – Jaki najlepszy? Nasze TOP10

Pomagamy w wyborze dobrych depilatorów dyskowych. Poniższe zestawienia są aktualne na marzec 2023 i zawierają rankingi:

  • TOP10 najchętniej wybieranych depilatorów dyskowych,
  • TOP10 najtańszych depilatorów dyskowych.

Jakie depilatory dyskowe najlepiej wybrać? Ranking na marzec 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane depilatory dyskowe, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking depilatorów dyskowych, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

1☆ Philips Depilator bre 285/00 ☆

Philips Depilator bre 285/00 Najniższa Cena Online Depilator dyskowy Philips BRE 285/00 Opti-light Depilacja stała się prosta Depilator Philips Satinelle gwarantuje gładkość skóry na nogach na mnóstwo tygodni. Delikatnie usuwa włoski, o długości nawet 0,5 mm, wraz z cebulkami. praktyczny uchwyt powoduje, że depilacja jest wyjątkowo prosta. Na dodatek zmywalna głowica pozwala zachować trafną higienę. NAJWAŻNIEJSZE parametryDyski depilujące: Delikatne dyski depilująceDziałanie siecioweLampka Opti-lightGłowica depilująca z możliwością myciaNapięcie: 15 V dokładny system depilacji usuwa włoski wraz z cebulkamiDokładny system depilacji pozostawia skórę gładką i wolną od włosków przez mnóstwo tygodni nieszablonowa wbudowana lampka udoskonaloną widoczność śladowych włosków Dzięki wyjątkowej zastosowanej lampce mniej włosów jest pomijanych, a depilacja jest efektywniejsza. 2 ustawienia szybkości pozwalają wychwytywać zarówno cieńsze, jak i grubsze włosy2 ustawienia prędkości pozwalają wychwytywać równocześnie cieńsze, jak i grubsze włosy, co gwarantuje bardziej spersonalizowane eliminowanie włosów. praktyczny, odkształcony uchwyt zagwarantuje komfortową obsługę Zaokrąglony kształt nieprzeciętnie zawiera się w rąk i zagwarantuje wygodne golenie. Dodatkowo genialnie wygląda! Głowica depilująca z możliwością mycia gwarantuje higieniczne i proste czyszczenie Depilator jest wyposażony w głowicę depilującą z możliwością mycia. Głowicę można odłączyć i wyczyścić pod bieżącą wodą, co ułatwia zachowanie higieny. Głowica goląca i nasadka grzebieniowa dokładne golenie Głowica goląca i nasadka grzebieniowa staranne golenie i pokaźniejszą delikatność na przeróżnych obszarach ciała. Urządzenie jest zaopatrzone w głowicę przycinającą i nasadkę do okolic bikiniUrządzenie jest zaopatrzone w głowicę przycinającą i nasadkę do okolic bikini, które pozwalają na przycięcie i regulację włosków w miejscach intymnych, co zagwarantuje większą wygodę. Urządzenie jest zaopatrzone w system masujący System masujący łagodzi uczucie dyskomfortu w trakcie depilacji. Rękawica złuszczająca pomaga uniemożliwiać wrastaniu włoskówRękawica złuszczająca uniemożliwia wrastaniu włosków pomiędzy kolejnymi depilacjami. SPECYFIKACJA technicznAWydajnośćSystem depilacji: staranny system depilacjiDyski depilujące: Delikatne dyski depilująceWykończenieUchwyt: nieznaczne wymiaryWłaściwościDziałanie sieciowe: TakŁatwa obsługaLampka Opti-light: TakUchwyt: funkcjonalnyGłowica depilująca z możliwością mycia: TakDane techniczneNapięcie: 15 V AkcesoriaGłowica goląca: TakGłowica goląca z nasadką grzebieniową: TakGłowica przycinająca: TakNasadka trymera do okolic bikini: TakSystem masujący: TakRękawica złuszczająca: TakPokrowiec: typowe etuiSzczoteczka do czyszczenia: Tak
  • Producent Philips 
  • Regulacja prędkości tak 
  • Kolor różowy 
Warto przejrzeć:  Ranking depilatorów Babyliss G - Jaki najlepszy? Nasze TOP10

Najtańsze depilatory dyskowe – Ranking marzec 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze depilatory dyskowe, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich depilatorów dyskowych jest aktualizowany na bieżąco.

1☆ Philips Depilator bre 285/00 ☆

Philips Depilator bre 285/00 Najniższa Cena Online Depilator dyskowy Philips BRE 285/00 Opti-light Depilacja stała się prosta Depilator Philips Satinelle zagwarantuje gładkość skóry na nogach na sporo tygodni. Delikatnie eliminuje włoski, o długości choćby 0,5 mm, wraz z cebulkami. funkcjonalny uchwyt sprawia, iż depilacja jest nad wyraz prosta. Ponadto zmywalna głowica pozwala zachować trafną higienę. NAJWAŻNIEJSZE parametryDyski depilujące: Delikatne dyski depilująceDziałanie siecioweLampka Opti-lightGłowica depilująca z możliwością myciaNapięcie: 15 V precyzyjny system depilacji eliminuje włoski wraz z cebulkamiDokładny system depilacji pozostawia skórę gładką i wolną od włosków poprzez sporo tygodni nieszablonowa wbudowana lampka lepszą widoczność śladowych włosków Dzięki nieszablonowej zaimplementowanej lampce mniej włosów jest pomijanych, a depilacja jest wydajniejsza. 2 ustawienia prędkości pozwalają wychwytywać jednocześnie cieńsze, jak i grubsze włosy2 ustawienia szybkości pozwalają wychwytywać jednocześnie cieńsze, jak i grubsze włosy, co gwarantuje bardziej spersonalizowane usuwanie włosów. użyteczny, odkształcony uchwyt zagwarantuje komfortową obsługę Zaokrąglony kształt wyśmienicie posiada się w dłoni i zagwarantuje komfortowe golenie. Na dodatek wspaniale wygląda! Głowica depilująca z możliwością mycia zapewnia higieniczne i nietrudne czyszczenie Depilator jest zaopatrzony w głowicę depilującą z możliwością mycia. Głowicę można odłączyć i wyczyścić pod bieżącą wodą, co ułatwia zachowanie higieny. Głowica goląca i nasadka grzebieniowa precyzyjne golenie Głowica goląca i nasadka grzebieniowa skrupulatne golenie i większą delikatność na zróżnicowanych obszarach ciała. Urządzenie jest wyposażone w głowicę przycinającą i nasadkę do okolic bikiniUrządzenie jest wyposażone w głowicę przycinającą i nasadkę do okolic bikini, które umożliwiają przycięcie i regulację włosków w miejscach intymnych, co zapewnia obszerniejszą wygodę. Urządzenie jest zaopatrzone w system masujący System masujący łagodzi uczucie dyskomfortu podczas depilacji. Rękawica złuszczająca pomaga zapobiegać wrastaniu włoskówRękawica złuszczająca zapobiega wrastaniu włosków między kolejnymi depilacjami. SPECYFIKACJA technologicznAWydajnośćSystem depilacji: dokładny system depilacjiDyski depilujące: Delikatne dyski depilująceWykończenieUchwyt: znikome wymiaryWłaściwościDziałanie sieciowe: TakŁatwa obsługaLampka Opti-light: TakUchwyt: praktycznyGłowica depilująca z możliwością mycia: TakDane techniczneNapięcie: 15 V AkcesoriaGłowica goląca: TakGłowica goląca z nasadką grzebieniową: TakGłowica przycinająca: TakNasadka trymera do okolic bikini: TakSystem masujący: TakRękawica złuszczająca: TakPokrowiec: charakterystyczne etuiSzczoteczka do czyszczenia: Tak
  • Producent Philips 
  • Regulacja prędkości tak 
  • Kolor różowy 
Warto przejrzeć:  Ranking depilatorów laserowych dla mężczyzn - Jaki najlepszy? Nasze TOP10

Podsumowanie, czyli jaki depilator dyskowy najlepszy?

Najlepszy depilator dyskowy w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy depilator dyskowy w Rankingach – nasze TOP3


Rekomendowane Depilatory – Zestawienie marzec 2023

Jeżeli żaden z powyższych modeli depilatorów dyskowych nie spełnił oczekiwań lub maszynki nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie polecanych depilatorów.


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *