Nazdrowieiurode.pl

Zadbaj o swoje zdrowie i urodę z naszym portalem

Henny

Ranking henn do brwi do 50 zł – Jaka najlepsza? Nasze TOP10

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych henn do brwi do 50 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na czerwiec 2023 i zawierają rankingi:

  • TOP10 najchętniej wybieranych henn do brwi do 50 zł,
  • TOP10 najtańszych henn do brwi do 50 zł,
  • TOP5 innych rekomendowanych henn do brwi i rzęs.

Jakie henny do brwi do 50 zł najlepiej wybrać? Ranking na czerwiec 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane henny do brwi do 50 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking henn do brwi do 50 zł, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

2☆ Zestaw do brwi i rzęs henna żelowa czarna refectoc, kolor czarny ☆

Zestaw do brwi i rzęs henna żelowa czarna refectoc, kolor czarny Najniższa Cena Online pakiet henna w formie żelu RefectoCil do brwi i rzęs czarna + pędzelek + woda utleniona + kieliszek Sposób użycia: Hennę wymieszać z wodą utlenioną 3%25 i nałożyć na brwi. Zmyć po około 10 minutach. Skład zestawu: - henna czarna 15ml - woda utleniona 3%25 - pędzelek do henny - kieliszek do henny Profesjonalna henna w formie żelu do farbowania brwi i rzęs firmy RefectoCil. Artykuł łagodny dla skóry i nie wywołujący jej zafarbowania. Henna pokrywa jedynie włos. Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Bis- Diglyceryl Polyacyladipate -2, PEG- 40 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Cetearyl Sulfate, Sodium Laureth Sulfate. +/- Toluene - 2,5 - Diamine, 2- Chloro - p- Phenylenediamine, m - Aminophenol, 2,6 - Diaminopyridine, 2,4 - Diaminophenoxyethanol, 4 - Amino-2- Hydroxytoluene, 0914123, CI 77007, CI 77491, CI 77492, CI 77499.
  • Kolor czarny 
Warto przejrzeć:  Ranking henn do włosów kolor czerwień - Jaka najlepsza? Nasze TOP10

5☆ Refectocil sensitive | łagodna henna do brwi i rzęs - kolor ciemny brąz - 15ml (9003877050223) ☆

Refectocil sensitive | łagodna henna do brwi i rzęs - kolor ciemny brąz - 15ml (9003877050223) Najniższa Cena Online RefectoCil Sensitive Henna CiemnobrązowaRefectoCil Sensitive to pierwsza farba do brwi i rzęs na bazie części roślinnych. RefectoCil Sensitive to niepowtarzalna farba do brwi i rzęs o wyjątkowym składzie: posiada wyciąg z krwawnika, ekstrakt z kasztanowca, nagietka, zielonej herbaty, krokosza, hortensji, chińskiego Galle, dziurawca, ekstraktu z orzecha włoskiego, jałowca, pokrzywy, borówki, ekstraktu z czerwonego wina. ponadto RefectoCil Sensitive nie mieści barwnika PPD, z reguły odpowiedzialnego za reakcje alergiczne.Farba RefectoCil Sensitive jest szczególnie delikatna, także dla wrażliwych klinów, czy alergików, a czas przeprowadzenia zabiegu to jedyne 3 minuty. Testowana dermatologicznie i okulistycznie. Jest jedynym produktem na bazie azotanu srebra. RefectoCil Sensitive dostępna jest w 4 kolorach (czarny, ciemny brąz, naturalny brąz, jasny brąz).Aktywator na bazie nitrylu srebra ma znakomitą konsystencję i łatwo się go nakłada, bez porównania w stosunku do aktywatorów w płynie. Farba RefectoCil Sensitive i aktywator w żelu są dużo lepiej tolerowane, tradycyjne preparaty utleniające, istotnie w sytuacji osób z wrażliwą skórą głowy.postępowa 2-stopniowa aplikacja:1. Nałożyć papierowe płatki pod oczy z kremem ochronnym albo silikonowe podkładki2. Farbę w żelu nałożyć za pomocą patyczka – pozostawić na 2 minuty3. Usunąć farbę suchym patyczkiem kosmetycznym4. Nałożyć aktywator w żelu – pozostawić na 1 minutę5. Zmyć farbę wilgotnym wacikiem...
  • Producent RefectoCil 
  • Kolor ciemny brąz 
Warto przejrzeć:  Ranking henn do włosów do 20 zł - Jaka najlepsza? Nasze TOP10

Najtańsze henny do brwi do 50 zł – Ranking czerwiec 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze henny do brwi do 50 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich henn do brwi do 50 zł jest aktualizowany na bieżąco.

1☆ Refectocil sensitive | łagodna henna do brwi i rzęs - kolor ciemny brąz - 15ml (9003877050223) ☆

Refectocil sensitive | łagodna henna do brwi i rzęs - kolor ciemny brąz - 15ml (9003877050223) Najniższa Cena Online RefectoCil Sensitive Henna CiemnobrązowaRefectoCil Sensitive to pierwsza farba do brwi i rzęs na bazie części roślinnych. RefectoCil Sensitive to unikalna farba do brwi i rzęs o nieszablonowym składzie: zawiera wyciąg z krwawnika, ekstrakt z kasztanowca, nagietka, zielonej herbaty, krokosza, hortensji, chińskiego Galle, dziurawca, ekstraktu z orzecha włoskiego, jałowca, pokrzywy, borówki, ekstraktu z czerwonego wina. w dodatku RefectoCil Sensitive nie mieści barwnika PPD, w głównej mierze odpowiedzialnego za reakcje alergiczne.Farba RefectoCil Sensitive jest wyjątkowo delikatna, także dla wrażliwych klinów, czy alergików, a czas przeprowadzenia zabiegu to jedyne 3 minuty. Testowana dermatologicznie i okulistycznie. Jest jedynym produktem na bazie azotanu srebra. RefectoCil Sensitive dostępna jest w 4 kolorach (czarny, ciemny brąz, naturalny brąz, jasny brąz).Aktywator na bazie nitrylu srebra ma perfekcyjną konsystencję i łatwo się go nakłada, bez porównania w stosunku do aktywatorów w płynie. Farba RefectoCil Sensitive i aktywator w żelu są dużo lepiej tolerowane, konwencjonalne preparaty utleniające, szczególnie w sytuacji osób z wrażliwą skórą głowy.progresywna 2-stopniowa aplikacja:1. Nałożyć papierowe płatki pod oczy z kremem ochronnym albo silikonowe podkładki2. Farbę w żelu nałożyć za pomocą patyczka – pozostawić na 2 minuty3. Usunąć farbę suchym patyczkiem kosmetycznym4. Nałożyć aktywator w żelu – pozostawić na 1 minutę5. Zmyć farbę wilgotnym wacikiem...
  • Producent RefectoCil 
  • Kolor ciemny brąz 

2☆ Zestaw do brwi i rzęs henna żelowa grafit refectoc ☆

Zestaw do brwi i rzęs henna żelowa grafit refectoc Najniższa Cena Online zestaw henna w formie żelu RefectoCil do brwi i rzęs grafitowa + pędzelek + woda utleniona + kieliszek Sposób wykorzystania: Hennę wymieszać z wodą utlenioną 3%25 i nałożyć na brwi. Zmyć po około 10 minutach. Skład zestawu: - henna grafitowa 15ml - woda utleniona 3%25 - pędzelek do henny - kieliszek do henny Profesjonalna henna w formie żelu do farbowania brwi i rzęs producenta RefectoCil. Produkt łagodny dla skóry i nie wywołujący jej zafarbowania. Henna pokrywa jedynie włos. Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Bis- Diglyceryl Polyacyladipate -2, PEG- 40 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Cetearyl Sulfate, Sodium Laureth Sulfate. +/- Toluene - 2,5 - Diamine, 2- Chloro - p- Phenylenediamine, m - Aminophenol, 2,6 - Diaminopyridine, 2,4 - Diaminophenoxyethanol, 4 - Amino-2- Hydroxytoluene, 0914123, CI 77007, CI 77491, CI 77492, CI 77499.
  • Kolor grafitowy 
Warto przejrzeć:  Ranking henn do włosów kolor miedź - Jaka najlepsza? Nasze TOP10

Podsumowanie, czyli jaka henna do brwi do 50 zł najlepsza?

Najlepsza henna do brwi do 50 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza henna do brwi do 50 zł w Rankingach – nasze TOP3


Rekomendowane henny do brwi i rzęs – TOP5 czerwiec 2023

Jeżeli żadna z powyższych henn do brwi do 50 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie polecanych henn do brwi i rzęs innych marek.


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *