Nazdrowieiurode.pl

Zadbaj o swoje zdrowie i urodę z naszym portalem

Henny

Ranking henn do brwi do 50 zł – Jaka najlepsza? Nasze TOP10

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych henn do brwi do 50 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na wrzesień 2022 i zawierają rankingi:

  • TOP10 najchętniej wybieranych henn do brwi do 50 zł,
  • TOP10 najtańszych henn do brwi do 50 zł,
  • TOP5 innych rekomendowanych henn do brwi i rzęs.

Jakie henny do brwi do 50 zł najlepiej wybrać? Ranking na wrzesień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane henny do brwi do 50 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking henn do brwi do 50 zł, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

1☆ Zestaw do brwi i rzęs henna żelowa brąz refectocil ☆

Zestaw do brwi i rzęs henna żelowa brąz refectocil Najniższa Cena Online pakiet henna w formie żelu RefectoCil do brwi i rzęs brązowa + pędzelek + woda utleniona + kieliszekSposób wykorzystania: Hennę wymieszać z wodą utlenioną 3% i nałożyć na brwi. Zmyć po około 10 minutach. Skład zestawu: - henna brązowa 15ml - woda utleniona 3% - pędzelek do henny - kieliszek do henny Profesjonalna henna w formie żelu do farbowania brwi i rzęs marki RefectoCil. Towar łagodny dla skóry i nie wywołujący jej zafarbowania. Henna pokrywa jedynie włos. Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Bis- Diglyceryl Polyacyladipate -2, PEG- 40 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Cetearyl Sulfate, Sodium Laureth Sulfate. +/- Toluene - 2,5 - Diamine, 2- Chloro - p- Phenylenediamine, m - Aminophenol, 2,6 - Diaminopyridine, 2,4 - Diaminophenoxyethanol, 4 - Amino-2- Hydroxytoluene, 0914123, CI 77007, CI 77491, CI 77492, CI 77499.
  • Kolor brązowy 
Warto przejrzeć:  Ranking henn do brwi RefectoCil - Jaka najlepsza? Nasze TOP10

Najtańsze henny do brwi do 50 zł – Ranking wrzesień 2022 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze henny do brwi do 50 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich henn do brwi do 50 zł jest aktualizowany na bieżąco.

1☆ Zestaw do brwi i rzęs henna żelowa brąz refectocil ☆

Zestaw do brwi i rzęs henna żelowa brąz refectocil Najniższa Cena Online zestaw henna w formie żelu RefectoCil do brwi i rzęs brązowa + pędzelek + woda utleniona + kieliszekSposób zastosowania: Hennę wymieszać z wodą utlenioną 3% i nałożyć na brwi. Zmyć po około 10 minutach. Skład zestawu: - henna brązowa 15ml - woda utleniona 3% - pędzelek do henny - kieliszek do henny Profesjonalna henna w formie żelu do farbowania brwi i rzęs firmy RefectoCil. Artykuł łagodny dla skóry i nie powodujący jej zafarbowania. Henna pokrywa jedynie włos. Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Bis- Diglyceryl Polyacyladipate -2, PEG- 40 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Cetearyl Sulfate, Sodium Laureth Sulfate. +/- Toluene - 2,5 - Diamine, 2- Chloro - p- Phenylenediamine, m - Aminophenol, 2,6 - Diaminopyridine, 2,4 - Diaminophenoxyethanol, 4 - Amino-2- Hydroxytoluene, 0914123, CI 77007, CI 77491, CI 77492, CI 77499.
  • Kolor brązowy 
Warto przejrzeć:  Ranking henn do włosów - Jaka najlepsza? Nasze TOP10

3☆ Zestaw do brwi i rzęs henna proszkowa czarna kama ☆

Zestaw do brwi i rzęs henna proszkowa czarna kama Najniższa Cena Online Sposób wykorzystania: Hennę wymieszać z wodą utlenioną 3% i nałożyć na brwi albo rzęsy. Zmyć po około 5 minut. W komplecie: henna proszkowa KAMA czarna, woda utleniona 3%, kieliszek do henny, bagietka do henny.
  • Kolor czarny 
Warto przejrzeć:  Ranking henn do brwi kolor grafitowy - Jaka najlepsza? Nasze TOP10

Podsumowanie, czyli jaka henna do brwi do 50 zł najlepsza?

Najlepsza henna do brwi do 50 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza henna do brwi do 50 zł w Rankingach – nasze TOP3


Rekomendowane henny do brwi i rzęs – TOP5 wrzesień 2022

Jeżeli żadna z powyższych henn do brwi do 50 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie polecanych henn do brwi i rzęs innych marek.


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.