Nazdrowieiurode.pl

Zadbaj o swoje zdrowie i urodę z naszym portalem

Henny

Ranking henn do włosów kolor czekolada – Jaka najlepsza? Nasze TOP10

Pomagamy w wyborze dobrych henn do włosów kolor czekolada. Poniższe zestawienia są aktualne na czerwiec 2023 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych henn do włosów kolor czekolada,
 • TOP10 najtańszych henn do włosów kolor czekolada,
 • TOP5 innych rekomendowanych henn do włosów.

Jakie henny do włosów kolor czekolada najlepiej wybrać? Ranking na czerwiec 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane henny do włosów kolor czekolada, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking henn do włosów kolor czekolada, wraz ze składem, jest aktualizowany każdego dnia.

Warto przejrzeć:  Ranking henn do brwi do 20 zł - Jaka najlepsza? Nasze TOP10

1☆ tints of nature półtrwała farba do włosów w kremie z henną - czekolada 70 ml, kolor czekolada ☆

tints of nature półtrwała farba do włosów w kremie z henną - czekolada 70 ml, kolor czekolada Najniższa Cena Online Naturalna, półtrwała farba do włosów w kremie. Nadaje włosom intensywny kolor, zagwarantuje pokrycie siwych włosów i trwałość do 12 myć. Formuła artykułu została wzbogacona henną i ekstraktami roślinnymi. Posiada ponad 95% składników pochodzenia naturalnego, które pielęgnują...
 • Producent Tints of nature 
 • Kolor czekolada 
 • Postać krem 
 • Pojemność 70 ml

2☆ VENITA henna tuba 115 czekolada, 5902101000161 ☆

VENITA henna tuba 115 czekolada, 5902101000161 Najniższa Cena Online Łatwa w użyciu formuła balsamu koloryzującego do włosów z ekstraktem z henny, nie zawiera amoniaku i utleniaczy. Sugerowany do przyciemnienia i pogłębienia koloru włosów - nie rozjaśnia włosów. Nadaje włosom jedwabisty połysk z naturalnie wyglądającymi refleksami. Włosy są odżywione, miękkie i sprężyste. Wykorzystywany co 2-4 tygodnie wzbogaca i wzmacnia kolor. Korzyści: bez amoniaku i utleniaczybez parabenów, rezorcyny i PPDbez obaw o kondycje włosówintensywna pielęgnacja włosów, dzięki zawartości ekstraktu z hennyW opakowaniu: krem koloryzujący w tubie 75 ml, instrukcja użycia, rękawiczki ochronne. Częściowo zużyta tuba, po zakręceniu, może być przechowywana i użyta w trakcie następnej koloryzacji. Otwartą tubę zalecamy zużyć w ciągu 6 miesięcy od otwarcia.
 • Producent VENITA 
 • Kolor czekolada 
 • Postać henna 
Warto przejrzeć:  Ranking henn do włosów Dabur - Jaka najlepsza? Nasze TOP10

Najtańsze henny do włosów kolor czekolada – Ranking czerwiec 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze henny do włosów kolor czekolada, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich henn do włosów kolor czekolada jest aktualizowany na bieżąco.

2☆ tints of nature półtrwała farba do włosów w kremie z henną - czekolada 70 ml, kolor czekolada ☆

tints of nature półtrwała farba do włosów w kremie z henną - czekolada 70 ml, kolor czekolada Najniższa Cena Online Naturalna, półtrwała farba do włosów w kremie. Nadaje włosom intensywny kolor, zagwarantuje pokrycie siwych włosów i odporność do 12 myć. Formuła towaru została wzbogacona henną i ekstraktami roślinnymi. Zawiera ponad 95% części pochodzenia naturalnego, które pielęgnują...
 • Producent Tints of nature 
 • Kolor czekolada 
 • Postać krem 
 • Pojemność 70 ml
Warto przejrzeć:  Ranking henn do brwi Orientana - Jaka najlepsza? Nasze TOP10

Podsumowanie, czyli jaka henna do włosów kolor czekolada najlepsza?

Najlepsza henna do włosów kolor czekolada w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza henna do włosów kolor czekolada w Rankingach – nasze TOP3


Najlepsze henny do włosów – TOP5 czerwiec 2023

Jeżeli żadna z powyższych henn do włosów kolor czekolada nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie chętnie wybieranych henn do włosów innych marek.


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *