Nazdrowieiurode.pl

Zadbaj o swoje zdrowie i urodę z naszym portalem

Henny

Ranking henn do włosów kolor czekolada – Jaka najlepsza? Nasze TOP10

Pomagamy w wyborze dobrych henn do włosów kolor czekolada. Poniższe zestawienia są aktualne na kwiecień 2024 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych produktów,
 • TOP10 najtańszych promocyjnych henn do włosów kolor czekolada,
 • TOP5 innych rekomendowanych henn do włosów.

Jakie henny do włosów kolor czekolada najlepiej wybrać? Ranking na kwiecień 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane henny do włosów kolor czekolada, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking henn do włosów kolor czekolada, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

1☆ Tints of nature Półtrwała farba do włosów w kremie z henną - Czekolada 70 ml, kolor czekolada ☆

Tints of nature Półtrwała farba do włosów w kremie z henną - Czekolada 70 ml, kolor czekolada Najniższa Cena Online Naturalna, półtrwała farba do włosów w kremie. Nadaje włosom intensywny kolor, zagwarantuje trwałość do 12 myć.Formuła artykułu została wzbogacona henną i ekstraktami roślinnymi. Posiada ponad 95% składników pochodzenia naturalnego, które pielęgnują włosy i nadają im...
 • Producent Tints of nature 
 • Kolor czekolada 
 • Postać krem 
 • Pojemność 70 ml
Warto przejrzeć:  Ranking henn do brwi Delia - Jaka najlepsza? Nasze TOP10

Najtańsze henny do włosów kolor czekolada – Ranking kwiecień 2024 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze henny do włosów kolor czekolada, często oferowane w promocji i na wyprzedaży, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich henn do włosów kolor czekolada jest aktualizowany na bieżąco.

Warto przejrzeć:  Ranking henn do brwi Venita - Jaka najlepsza? Nasze TOP10

1☆ VENITA henna tuba 115 czekolada, 5902101000161 ☆

VENITA henna tuba 115 czekolada, 5902101000161 Najniższa Cena Online Łatwa w użyciu formuła balsamu koloryzującego do włosów z ekstraktem z henny, nie mieści amoniaku i utleniaczy. Rekomendowany do przyciemnienia i pogłębienia koloru włosów - nie rozjaśnia włosów. Nadaje włosom jedwabisty lśnienie z naturalnie wyglądającymi refleksami. Włosy są odżywione, miękkie i sprężyste. Użytkowany co 2-4 tygodnie wzbogaca i wzmacnia kolor. Korzyści: bez amoniaku i utleniaczybez parabenów, rezorcyny i PPDbez obaw o kondycje włosówintensywna pielęgnacja włosów, dzięki zawartości ekstraktu z hennyW opakowaniu: krem koloryzujący w tubie 75 ml, instrukcja użycia, rękawiczki ochronne. Częściowo zużyta tuba, po zakręceniu, może być przechowywana i użyta podczas następnej koloryzacji. Otwartą tubę zalecamy zużyć w ciągu 6 miesięcy od otwarcia.
 • Producent VENITA 
 • Kolor czekolada 
 • Postać henna 

3☆ Półtrwała farba do włosów w kremie z henną - czekolada marki Tints of nature ☆

Półtrwała farba do włosów w kremie z henną - czekolada marki Tints of nature Najniższa Cena Online Naturalna, półtrwała farba do włosów w kremie. Nadaje włosom intensywny kolor, gwarantuje wytrzymałość do 12 myć.Formuła produktu została wzbogacona henną i ekstraktami roślinnymi. Mieści ponad 95% komponentów pochodzenia naturalnego, które pielęgnują włosy i nadają im...
 • Producent Tints of nature 
 • Kolor czekolada 
 • Postać krem 
Warto przejrzeć:  Ranking henn do brwi Kallos - Jaka najlepsza? Nasze TOP10

Podsumowanie, czyli jaka henna do włosów kolor czekolada najlepsza?

Najlepsza henna do włosów kolor czekolada w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza henna do włosów kolor czekolada w Rankingach – nasze TOP3


Najlepsze henny do włosów – Zestawienie kwiecień 2024

Jeżeli żadna z powyższych henn do włosów kolor czekolada nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie polecanych henn do włosów innych marek.


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *