Nazdrowieiurode.pl

Zadbaj o swoje zdrowie i urodę z naszym portalem

Inhalatory

Ranking nebulizatorów do 200 zł – Jaki najlepszy? Nasze TOP10

Pomagamy w wyborze dobrych nebulizatorów do 200 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na grudzień 2023 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych produktów,
 • TOP10 najtańszych promocyjnych nebulizatorów do 200 zł,
 • TOP5 innych rekomendowanych nebulizatorów.

Jakie nebulizatory do 200 zł najlepiej wybrać? Ranking na grudzień 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane nebulizatory do 200 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking nebulizatorów do 200 zł, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

1☆ Oromed Inhalator nebulizator ultradzwiękowy oro-mesh pro (5904305746289) ☆

Oromed Inhalator nebulizator ultradzwiękowy oro-mesh pro (5904305746289) Najniższa Cena Online Inhalator ultradźwiękowy - membranowy OROMED Model ORO-MESH PRO OROMED ORO-MESH PRO to bardzo minimalny i cichy inhalator membranowy. Wyśmienicie sprawdza się jako urządzenie mobilne. Jest to najmniejszy inhalator na rynku polskim. Zastosowana technika membranowa zapewnia wysokie cechy inhalacji i wyjątkowo ciche pracę. Dzięki wyjątkowej budowie komory na lek, pasuje dla osób „leżących". 1. Obfita pojemność nebulizator do 6 ml 2. Dioda zasilania, a także wskaźnik niskiego poziomu baterii 3. Kieszonkowe wymiary umożliwiają dogodny transport inhalatora technologia membranowa.szczególnie cicha pracaPrzenośmy, rozmiar kieszonkowy. Ultralekki 110 gram (bez baterii)obfita objętość leku (maks. Ok. 6 ml)Niska szczątkowa objętość leku (min. 0,5 ml)Wielkość cząstek MMAD – 2,3 µmFrakcja respirabilna (0,5–5 µm) 95% ± 0,3%Długi czas nebulizacji: 20 minutbardzo wydajna praca urządzenie. Szybkość nebulizacji >0,20 ml/minFunkcja samooczyszczenia: dzięki czemu membrana nie zapycha sięNiskie zużycie energii, długie działanie urządzenia na bateriach (do 3 godzin przy ciągłym użyciu)Wykrywanie braku leku lub jej małej ilościMembrana nie nagrzewa się i struktura leku na poziomie molekularnym nie ulega zmianie.Wyrób medyczny. UWAGA! W inhalatorze OROMED ORO-MESH PRO można stosować tylko leki dedykowane do inhalacji w inhalatorach ultradźwiękowych/siateczkowych. Takie informacje znajdują się w ulotkach leków. Przed wykorzystaniem należy się z nią zapoznać. Nie wolno stosować substancji o znacznej gęstości (oleistych i produktów na bazie olejów i roztworów, które zawierają tłuste lub zawieszone cząstki). Nie należy stosować preparatu Nebu-dose hialuronic oraz Nebu-dose plus, ponieważ roztwory ten wykazuje adekwatne działanie tylko przy użyciu inhalatorów pneumatyczno-tłokowych, w związku z czym mogą wystąpić problemy w sytuacji stosowania z innym typem inhalatora. W pakiecie: Inhalator membranowy ORO-MESH PROMaska niedużaMaska pokaźnaUstnik2x bateria AAkabel USB do zasilania z gniazdkaPolska instrukcja obsługiZasilacz inhalator OROMED zapewnia najwyższą - kliniczną precyzyjność inhalacji, jest urządzeniem medycznym dopuszczonym do używania w Jednostkach Służby Zdrowia. Ciśnieniomierze są zarejestrowane jako urządzenia medyczne w URZĘDZIE REJESTRACJI artykułÓW LECZNICZYCH,WYROBÓW MEDYCZNYCH I towarÓW BIOBÓJCZYCH
 • Producent Oromed 
 • Rodzaj ultradźwiękowy, membranowy 

2☆ inhalator przenośny oro-mesh family marki Oro-med ☆

inhalator przenośny oro-mesh family marki Oro-med Najniższa Cena Online Nebulizator siateczkowy to urządzenie medyczne użytkowane do dokładnego podawania leku osobom (w tym dzieciom) zmagającym się z chorobami układu oddechowego, w warunkach domowych. Znajduje on obfite użycie w sytuacji takich chorób takich jak astma, mukowiscydoza i przewlekła obturacyjna choroba płuc. Użytkowany jest także w profilaktyce i leczeniu charakterystycznych infekcji górnych i dolnych dróg oddechowych i w alergiach.Nebulizator siateczkowy to połączenie jakości i doświadczenia, stworzony przez producenta stawiającego na precyzję. Ma wymagane certyfikaty, zgodne z normami unijnymi.bezusterkowY I prosty W UŻYCIUNebulizator jest przeznaczony do aerozoloterapii.Nebulizator siateczkowy składa się z cienkiej membrany zawierającej mikroskopijne otwory. Wibrujący element tłoczy lek poprzez niepokaźne otwory membrany. Powoduje to wytwarzanie kropelek aerozolu. cechy rozmiary (dł. X szer. X wys.): 45mm x 63mm x 123mm Waga: 100 g pojemność pojemnika na lek: 8 ml prędkość nebulizacji: ≥ 0,2ml/min rozmiar cząsteczek: ≤ 5μm Źródło zasilania a) 2 baterie AA, 1,5 V (brak w zestawie) b) Zasilacz sieciowy 5 V DC, 1A (brak w zestawie) Głośność pracy: ≤ 50 dB (ultra cichy) Kolor: Biały Nebulizator siateczkowy to urządzenie medyczne dedykowane dla pacjentów w każdym wieku, z wyjątkiem pacjentów nieprzytomnych, nieoddychających samodzielnie albo z obrzękiem płuc. Ma 2 tryby działania: dla dzieci i dorosłych. Docelowa grupa użytkowników to dorośli, młodzież i dzieci w wieku od 4 do 11 lat.Nebulizator jest bardzo cichy, lekki i przenośny. Doskonale pasuje do użytku w środku pomieszczeń np. W gabinecie lekarskim, domu lub placówce opieki zdrowotnej, a także w podróży.atuty: Wysoka jakośŁatwy w obsłudze zarówno dla dzieci i dorosłych Cichy Szybka szybkość atomizacji Niski poziom hałasu i wyciszenie Podstawową zaletą nebulizatorów siateczkowych są bardzo prawidłowe parametry produkowanego aerozolu leczniczego, który utrzymuje określone atrybuty dłużej niż ten stworzony poprzez tradycyjne nebulizatory. Na dodatek nebulizatory siateczkowe są niezwykle efektywne. SKŁAD ZESTAWU: Nebulizator Pojemnik na lek Maska dla dorosłych Maska dla dzieci Ustnik przewód USB Pokrowiec Instrukcja obsługi w j. Polskim W inhalatorze OROMED ORO-MESH można stosować tylko leki dedykowane do inhalacji w inhalatorach membranowych/siateczkowych. Takie informacje znajdują się w ulotkach leków. Przed zastosowaniem należy się z nią zapoznać. Nie wolno stosować substancji o znacznej gęstości (oleistych i produktów na bazie olejów i roztworów, które zawierają tłuste albo zawieszone cząstki). Nie należy stosować preparatu Nebu-dose hialuronic oraz Nebu-dose plus, ponieważ roztwory ten wykazuje adekwatne działanie tylko przy użyciu inhalatorów pneumatyczno-tłokowych, w związku z czym mogą wystąpić problemy w sytuacji wykorzystywania z innym typem inhalatora.
 • Producent ORO-MED 
 • Rodzaj ultradźwiękowy, membranowy 

3☆ Oromed Inhalator oro-mesh family + zasilacz (5905972127104) ☆

Oromed Inhalator oro-mesh family + zasilacz (5905972127104) Najniższa Cena Online Nebulizator siateczkowy to urządzenie medyczne wykorzystywane do starannego podawania leku osobom (w tym dzieciom) zmagającym się z chorobami układu oddechowego, w warunkach domowych. Znajduje on spore wykorzystanie w sytuacji takich chorób takich jak astma, mukowiscydoza i przewlekła obturacyjna choroba płuc. Używany jest także w profilaktyce i leczeniu typowych infekcji górnych i dolnych dróg oddechowych oraz w alergiach.Nebulizator siateczkowy to połączenie jakości i doświadczenia, wykonany poprzez producenta stawiającego na precyzję. Posiada wymagane certyfikaty, zgodne z normami unijnymi.bezusterkowY I nieskomplikowany W UŻYCIUNebulizator jest przeznaczony do aerozoloterapii.Nebulizator siateczkowy składa się z cienkiej membrany zawierającej mikroskopijne otwory. Wibrujący element tłoczy lek przez minimalne otwory membrany. Sprawia to wytwarzanie kropelek aerozolu. cechy wymiary (dł. X szer. X wys.): 45mm x 63mm x 123mm Waga: 100 g objętość pojemnika na lek: 8 ml prędkość nebulizacji: ≥ 0,2ml/min rozmiar cząsteczek: ≤ 5μm Źródło zasilania a) 2 baterie AA, 1,5 V (brak w zestawie) b) Zasilacz sieciowy 5 V DC, 1A Głośność pracy: ≤ 50 dB (ultra cichy) Kolor: Biały Nebulizator siateczkowy to urządzenie medyczne dedykowane dla pacjentów w każdym wieku, z wyjątkiem pacjentów nieprzytomnych, nieoddychających samodzielnie lub z obrzękiem płuc. Posiada 2 tryby działania: dla dzieci i dorosłych. Docelowa grupa użytkowników to dorośli, młodzież i dzieci w wieku od 4 do 11 lat.Nebulizator jest bardzo cichy, lekki i mobilny. Rewelacyjnie pasuje do korzystania w środku pomieszczeń np. W gabinecie lekarskim, domu albo placówce opieki zdrowotnej i w podróży.mocne strony: Wysoka jakośŁatwy w obsłudze równocześnie dla dzieci i dorosłych Cichy Szybka szybkość atomizacji Niski poziom hałasu i wyciszenie Podstawową zaletą nebulizatorów siateczkowych są bardzo prawidłowe parametry produkowanego aerozolu leczniczego, który utrzymuje określone parametry dłużej aniżeli ten wyprodukowany przez konwencjonalne nebulizatory. Na dodatek nebulizatory siateczkowe są nad wyraz efektywne. SKŁAD ZESTAWU: Nebulizator Pojemnik na lek Maska dla dorosłych Maska dla dzieci Ustnik przewód USB Pokrowiec Instrukcja obsługi w j. Polskim Zasilacz W inhalatorze OROMED ORO-MESH można stosować tylko leki przeznaczone do inhalacji w inhalatorach membranowych/siateczkowych. Takie informacje znajdują się w ulotkach leków. Przed wykorzystaniem należy się z nią zapoznać. Nie wolno stosować substancji o obfitej gęstości (oleistych i produktów na bazie olejów i roztworów, które zawierają tłuste albo zawieszone cząstki). Nie należy stosować preparatu Nebu-dose hialuronic i Nebu-dose plus, ponieważ roztwory ten wykazuje optymalne działanie tylko przy użyciu inhalatorów pneumatyczno-tłokowych, w związku z czym mogą wystąpić problemy w sytuacji stosowania z innym typem inhalatora.
 • Producent Oromed 
 • Rodzaj membranowy 

4☆ Inhalator Nowy Medel Family - cichy i szybki - - 1 szt. ☆

Inhalator Nowy Medel Family - cichy i szybki - - 1 szt. Najniższa Cena Online Medel FAMILY EVO: pakiet do nebulizacji z cichym kompresorem tłokowymprzyspieszona nebulizacja 2 ml w 5 min zaopatrzony w nowy nebulizator EVO - zapewniający szybką i zarazem produktywną nebulizacjęMMAD 3,16 μm wg. Polskiej normy PN-EN 13544-1szczególnie prosta obsługawytrzymały inhalator dla całej rodzinyuchwyt zintegrowany z obudowąsaszetka na akcesoria upraszczająca przechowywaniekompletny komplet (kompresor, maska dla dzieci, maska dla dorosłych, ustnik, końcówka do nosa, kabel powietrzny, zapasowy filtr powietrza, saszetka na akcesoria) 5 lat gwarancji dla całej rodziny saszetka na akcesoria szczególnie cichy - tylko 55 db Przykłady użycia inhalatora Górne drogi oddechowe: przewlekłe stany zapalne i alergiczne nosa, gardła i krtani w tym bardzo nawracające zapalenie zatok przynosowych.Płuca i oskrzela: przewlekłe i nawracające zapalenia oskrzeli, astma oskrzelowa, stany po zapaleniach płuc...Leki: Budesonid, Pulmicort, Flixotide, Berodual, sól fizjologiczna...Pacjent: dzieci, dorośli, senior, podeszły wiek, niemowlęta (z dopełniającą maską) progresywny inhlator i nebulizator Ultra-kompaktowy system kompresorowy do inhalacji całej rodziny MEDEL FAMILY EVO. Ciekawy wygląd, bogate wyposażenie oraz łatwość zastosowania czyni go genialnym inhalatorem do wykorzystywania w domu. MEDEL FAMILY EVO wyekwipowany jest w nebulizator EVO, który efektywność, szybkość i oszczędność leku. Bogate wyposażenie w standardzie Inhalator pneumatyczny tłokowy (tzw. Inhalator sprężarkowy) MEDEL FAMILY EVO to najnowszy model 2014/2015 wśród przystępnych inhalatorów rodzinnych. Asygnowany jest do terapii aerozolowej i wszelkiego rodzaju inhalacji, nebulizacji soli fizjologicznej, a także najpopularniejszych leków np. Zawierających Budenoside czyli Budesonid, Pulmicort czy Miflonide.Kompleksowe wyposażenie MEDEL FAMILY EVO pozwala na udoskonalenie efektywności każdej inhalacji, w komplecie z inhalatorem znajduje się nebulizator EVO, końcówka do nosa, ustnik i dwie maseczki. Komfort inhalacji i przechowywania urządzenia w każdych warunkach zapewnia 2 metrowy przewód, przewód powietrzny, a także zapasowy filtr.UWAGA! Nebulizator składa się z transparentnego pojemnika na lek i niebieskiego stożka przewodzącego (rozpylacza). Części nebulizatora NIE są sprzedawane osobno. Nebulizator EVO Film instruktażowy Masa: 1,5 kgrozmiary: 188 x Ø 136 mm
 • Producent MEDEL 
 • Rodzaj pneumatyczny 

5☆ Little doctor Inhalator tłokowy ld-221c ☆

Little doctor Inhalator tłokowy ld-221c Najniższa Cena Online Inhalator Little Doctor LD221C to dobrej jakości urządzenie do inhalacji w przystępnej cenie. Marka Little Doctor jest na naszym rynku od lat, to sprawdzony dostawca sprzętu medycznego. Inhalator LD-221C to urządzenie do inhalacji tworzone dla osób pragnących kupić towar tani i pewny.Ciekawostką może okazać się fakt, iż mimo tak interesującej ceny, urządzenie posiada aż 3 lata gwarancji i komplet specjalnych nakładek, których rolą jest skierowanie leku albo substancji leczniczej w miejsce, na którego terapii nam w danym czasie zależy. Mówiąć wprost: wybierająć odpowiednią nakładkę decydujemy, czy inahujemy na ogół dolne, środkowe lub górne partie układu oddechowego.Specyfikacja- Głośność: 55 dB- Zasilanie: ~200-240V 50Hz- pobór mocy: 60 W- Warunki eksploatacji urządzenia (temperatura powietrza): od 10 °? do 35 °?- Warunki eksploatacji urządzenia (wilgotność): 85% i mniej- Waga: 1270 g- rozmiary: 130? 205? 95 mmpakiet zawiera- Inhalator tłokowy Little Doctor LD-221C- Kompresor- Nebulizator LD-N105 (rozpylacz inhalacyjny??? LD-N002, górna i dolna część nebulizatora)- Rozpylacz inhalacyjny?A? LD-N001, rozpylacz inhalacyjny?C? LD-N003- Maska do inhalacji dla dorosłych (model LD-N041)- Maska do inhalacji dla dzieci (model LD-N040)- Nasadka do inhalacji poprzez nos dla dorosłych (model LD-N058)- Nasadka do inhalacji poprzez nos dla dzieci (model LD-N059)- Ustnik inhalacyjny (model LD-N022)? 2szt.- przewód powietrzny o długości 2 m (model LD-N051)- Filtr zapasowy do inhalatora (model LD-N055)? 5szt.- Bezpieczniki 1A 250V? 2 szt.- Etui na akcesoria- Karta gwarancyjna- Opakowanie- Instrukcja obsługi- Dowód zakupuUrządzenie jest nad wyraz proste w obsłudze i utrzymaniu czystości. W zestawie odnajdziecie Państwo wszystkie niezbędne akcesoria (w tym ustnik, maski, dreny, rozpylacze, filtry itp.). Jest to znikomy inhalator o bardzo dobrych parametrach, które powinny zadowolić większość użytkowników.właściwości- pozwala na wykorzystanie szerokiego spektrum leków dedykowanych do inhalacji- Maksymalnie sprawne używanie środków leczniczych dzięki niskiej końcowej pojemności roztworu inhalacyjnego- standardowy komplet gromadzi: maskę dla dorosłych, maskę dla dzieci, 2 ustniki, 2 nasadki do inhalacji przez nos, kabel powietrzny o długości 2m, 5 wymiennych filtrów powietrza- 3 rozpylacze w komplecie- Niski poziom hałasu- niewielkie wymiary- niezwykle prawidłowe parametry
 • Producent little doctor 
 • Rodzaj pneumatyczny 
Warto przejrzeć:  Ranking nebulizatorów Oromed - Jaki najlepszy? Nasze TOP10

6☆ ProMedix Inhalator nebulizator przenośny siateczkowy USB PR-835, HPPRXINPMEPR835 (19517663) ☆

ProMedix Inhalator nebulizator przenośny siateczkowy USB PR-835, HPPRXINPMEPR835 (19517663) Najniższa Cena Online mobilny / podręczny bezprzewodowy inhalator nebulizator Promedix, komplet, maski, PR-835 Promedix PR-835 Wysokiej jakości skuteczny i dokładny inhalator siateczkowy zaprojektowany do podawania przepisanego leku w celach profilaktycznych i leczniczych przy schorzeniach dróg oddechowych takich jak astma, alergie, zapalenie płuc, przeziębienie i inne. Dzięki adekwatnie dopasowanym parametrom nieprzeciętnie pasuje dla dzieci jak i dla całej rodziny. Minimalne wymiary, a także możliwość zasilania bateriami zezwalają na użytkowanie inhalatora w niemal każdych warunkach. za pomocą załączonego do zestawu kabla USB inhalator może być także zasilany bezpośrednio z portu USB komputera, notebooka, powerbanku, ładowarki telefonu, itp.EAN: 5902211128069Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiącewariant: Inhalatorartykuł na baterie: TakBaterie w pakiecie: NieZasilanie: Baterie/akumulatory AAAkcesoria w pakiecie: przenośny bezprzewodowy inhalator nebulizator Promedix PR-835 Maska dla dzieci Maska dla dorosłych Ustnik kabel micro USB Instrukcja obsługi Opakowanie producentawymiary: 45 x 45 x 100 mmWaga: 100 gPozostałe właściwości: Zasilanie: 2 baterie alkaliczne AA (brak w zestawie) Zasilacz (brak w zestawie): napięcie 5 V, prąd 1 A pobór mocy: ok. 2 W Częstotliwość pracy: ok. 110 KHz +/- 10% szybkość nebulizacji: ~2 ml/min Temperatura leku: ~60°C
 • Producent ProMedix 

7☆ Little doctor Inhalator - nebulizator ld-220c (8887786800527) ☆

Little doctor Inhalator - nebulizator ld-220c (8887786800527) Najniższa Cena Online Inhalator Nebulizator Ld220C Inhalator Little Doctor LD220C służy do leczenia chorób dróg oddechowych oraz płuc przy pomocy aerozoli. Z urządzenia można korzystać zarówno w warunkach domowych jak i placówkach medycznych. W trakcie inhalacji dostarczamy do dróg oddechowych dawki preparatu w formie aerozolu dzięki czemu preparat pojawia się w wysokim stężeniu w górnych i dolnych drogach oddechowych, a także płucach. Warto dodać, iż inhalator LD220C posiada w pakiecie 3 dysze dzięki którym wybieramy odpowiednią wielkość cząsteczki dla rozpylacza. Inhalator nadzwyczajnie sprawdza się równocześnie dla osób dorosłych jak i dzieci. Kompaktowa wielkość sprawia, że jest on wyjątkowo niejednokrotnie wybierany przez użytkowników. Główne parametry i funkcje inhalatora Little Doctor Ld220C 3 rozpylacze w zestawie o wielkości cząsteczek 3.5 μm, 4 μm, 5 μmmożliwość wykorzystywania szerokiego spektrum preparatówniski poziom hałasuobszerna objętość nebulizatora 10ml skuteczność nebulizacji rozpylacz inhalacyjny A LD-N001 - 0.3 ml/minrozpylacz inhalacyjny B LD-N002 - 0.4 ml/minrozpylacz inhalacyjny C LD-N003 - 0.5 ml/min średni rozmiar cząsteczek aerozolu (ММАD) rozpylacz inhalacyjny A LD-N001 - 3.5 μmrozpylacz inhalacyjny B LD-N002 - 4.0 μmrozpylacz inhalacyjny C LD-N003 - 5.0 μm informacje technologiczne Model - LD-220Cwariant - Kompresorowywydajność otrzymywania aerozolu Rozpylacz А – 0.3 ml/min.Rozpylacz B – 0.4 ml/min.Rozpylacz C – 0.5 ml/min. Średnia wielkość cząsteczek aerozolu (MMAD) Rozpylacz А – 3.5 μmRozpylacz B – 4.0 μmRozpylacz C – 5.0 μm objętość pojemnika na roztwór inhalacyjny - 10 mlKońcowa pojemność roztworu inhalacyjnego- 0.5 mlCzas pracy ciągłej - 20 min.Głośność - 65 dBZasilanie ~200-240V 50Hzpobór mocy 60 WWarunki eksploatacji urządzenia (temperatura powietrza)- od 10 °С do 35 °СWarunki eksploatacji urządzenia (wilgotność) - 85% i mniejWaga - 1300 grozmiary - 147 х 95 х 137 mm W skład zestawu wchodzi: 1szt. Kompresor, nebulizator1szt. Rozpylacz inhalacyjny A LD-N0011szt. Rozpylacz inhalacyjny B LD-N0021szt. Rozpylacz inhalacyjny C LD-N0031szt. Maska do inhalacji dla dorosłych (model LD-N041)1szt. Maska do inhalacji dla dzieci (model LD-N040)2szt. Ustnik inhalacyjny (model LD-N022)1szt. Przewód powietrzny o długości 2 m (model LD-N051)5szt. Filtr zapasowy do inhalatora (model LD-N055)instrukcja obsługi, karta gwarancyjna
 • Producent little doctor 
 • Rodzaj pneumatyczny 

8☆ Inhalator tłokowy LD-220MC NOWOŚĆ (8887786800602) ☆

Inhalator tłokowy LD-220MC NOWOŚĆ (8887786800602) Najniższa Cena Online Nowość inhalator z trzema trybami pracy.najmocniej kompaktowy model spośród inhalatorów kompresorowych LD.Funkcje: Przełącznikiem na inhalatorze można wybrać jeden z trzech trybów leczenia adekwatnego odcinka dróg oddechowych. najszczególniej wydajne zastosowanie leków ze względu na niewielką objętość środka wziewnego. Nebulizator uruchamiany oddechem – oddech powoduje maksymalne tworzenie się aerozolu, a specjalna kompozycja nebulizatora określa rozmaite ścieżki przepływu powietrza w trakcie wdechu i wydechu. Nebulizator uruchamiany oddechem – oddech powoduje maksymalne tworzenie się aerozolu, a specjalna kompozycja nebulizatora określa zróżnicowane ścieżki przepływu powietrza w trakcie wdechu i wydechu.FUNKCJEModel:LD-220mCTyp:KompresorowyWydajność otrzymywania aerozolu:Tryb 1 – 0,3 ml/min, Tryb 2 – 0,4 ml/min, Tryb 3 – 0,5 ml/minŚrednia wielkość cząsteczek aerozolu (MMAD):Tryb 1 – 3,0 μm, Tryb 2 – 4,0 μm, Tryb 3 – 5,0 μmObjętość pojemnika na roztwór inhalacyjny:10 mlCzas pracy ciągłej:20 min.Końcowa objętość roztworu inhalacyjnego:0.5 mlSPECYFIKACJA URZĄDZENIAGłośność:55 dBMinutnik:niePobór mocy:60 WWarunki eksploatacji urządzenia (temperatura):od 10 С do 35 СWarunki eksploatacji urządzenia (wilgotność):85% i mniejZASILANIEZasilanie:~230V 50HzINNEWaga:1215 gWymiary:147mmх95mmх137 mmZawartość kompletuNebulizator LD-N107, Kompresor, etui na akcesoria, filtr zapasowy do inhalatora (model LD-N055) – 5szt., instrukcja obsługi, karta gwarancyjna, Ustnik inhalacyjny LD-N023 – 2 szt., Maska do inhalacji dla dorosłych (model LD-N041), Maska do inhalacji dla dzieci (model LD-N040), nasadka do inhalacji przez nos dla dorosłych (model LD-N058), nasadka do inhalacji poprzez nos dla dzieci (model LD-N059), opakowanie, przewód powietrzny o długości 2 m (model LD-N051), Złączka LD-N053
 • Producent Little Doctor 
 • Rodzaj pneumatyczny 

9☆ Oro-med inhalator tłokowy oro-family plus ☆

Oro-med inhalator tłokowy oro-family plus Najniższa Cena Online NOWOŚĆ POLSKI INHALATOR PNEUMATYCZNY TŁOKOWY ORO- FAMILY PLUS szybki i cichy do częstego stosowania zarówno w domu jak i służbie zdrowia Waga: 1,5 kgpojemność komory nebulizatora maks 8 mlCiśnienie maksymalne: 2,3 barWielkość cząsteczek: MMAD (50%)2 maski dla dzieci i dla dorosłychprzewód powietrzny 2 metrynebulizator OROMED efektywny, bardzo efektywnykońcówka doustnakońcówka donosowaZapasowe filtry (5szt)Poziom hałasu: 63 dBZasilanie sieciowe 230V 1. Innowacyjna budowa nebulizatora, zezwala na niezakłóconą nebulizację na dodatek przy zaimplementowaniu niewielkich dawek leku w każdym położeniu 2. Rączka transportowa umożliwia komfortowe przenoszenie urządzenia 3. Wysoka efektywność naszego nebulizatora iż jest on bardzo skuteczny, i jest on w głównej mierze wybieranym inhalatorem dla dzieci i dorosłych. 4 Powietrze inhalatora oczyszczane jest przy pomocy specjalnych filtrów. Co należy wiedzieć o terapii inhalacyjnej? Stanowi jedno z najskuteczniejszych sposobów leczenia: chorób zakaźnych górnych i dolnych dróg oddechowych o podłożu bakteryjnym i wirusowym: zapalenia zatok, nieżytu nosa, zapalenia oskrzeli. TERAPIA INHALACYJNA Stanowi jedno z najskuteczniejszych sposobów leczenia: chorób zakaźnych górnych i dolnych dróg oddechowych o podłożu bakteryjnym i wirusowym: zapalenia zatok, nieżytu nosa, zapalenia oskrzeli. zaburzeń funkcji oddechowych: astmy, przewlekłego obturacyjnego zapalenia oskrzeli, itp. zalety TERAPII INHALACYJNEJ: Niskie dawki leku o silnym działaniu miejscowym. Możliwość dotarcia do najdalej położonych odcinków dolnych dróg oddechowych. Ograniczony zakres niepożądanych objawów dzięki zastosowanej metodzie podawania leku. MIEJSCE DZIAŁANIA TERAPII INHALACYJNEJ: wymiar cząsteczek ma największy wpływ na dystrybucję aerozolu w górnych i dolnych drogach oddechowych. Inhalator OROMED ORO-FAMILY PLUS to atrakcyjny, nowoczesny design połączony z błogą dla ucha praca inhalatora. Użytkowany przy inhalacjach, aromaterapiach i ziołolecznictwie. Jest bardzo praktyczny, nie zajmuje dużo miejsca. Inhalator ORO Family Plus jest inhalatorem pneumatycznym tłokowym do terapii aerozolowej cechującym się wysoką stabilnością pracy. Jest to jeden z najlepszych inhalatorów dostępnych na rynku.W pakiecie z bardzo miękką, delikatną i przychylną dla twarzy dziecka maseczką do inhalacji. Do wykorzystywania przy nebulizacji najpopularniejszych leków np. Zawierających Budenoside czyli Budesonid, Pulmicort czy Miflonide. Łatwy do utrzymania w czystości. Nebulizator posiada podstawkę, a sam inhalator uchwyt na nebulizator. Długi kabel zezwala na swobodne podawanie leku nawet wyjątkowo ruchliwym dzieciom. Inhalator ORO-Family Plus jest specjalnie zaprojektowany dla dzieci OROMED , jest światowym liderem w produkowaniu sprzętu do inhalacji i nebulizacji. Warto zwrócić uwagę na jego wymiar, większość konkurencyjnych produktów jest nad wyraz większa np. 14cm x 21cm x 9 cm o wadze 1,3kg Jest to naprawdę kompaktowy model, świetny do pracy w domu,co potwierdzają komentarze naszych zadowolonych klientów. bezusterkowość tego modelu została potwierdzona przez tysiące użytkowników.Tanie materiały eksploatacyjne ( filtry, nebulizator, maseczki dla dzieci i dorosłych, końcówki doustne i do nosowe można u nas dokupić ) to dodatkowy atut. Niewiele znaczące wymiary, bogate wyposażenie oraz łatwość użycia czyni go wyśmienitym inhalatorem do wykorzystywania domowego. W komplecie dostajesz pakiet potrzebnych akcesorium wraz z 5 zapasowymi filtrami. PRZYKŁADY wykorzystania Terapia inhalacyjna górnych dróg oddechowych: przewlekły nieżyt nosa i gardła, przewlekłe, nieswoiste stany zapalne nosa, gardła i krtani, alergiczny nieżyt nosa, nawracające i przewlekłe stany zapalne zatok przynosowych, nieżyt krtani i stany wyczerpania głosowego...Terapia inhalacyjna płuc i oskrzeli: przewlekłe i nawracające zapalenia oskrzeli, astma oskrzelowa, stany po zapaleniach płuc...użytkowane leki: Flixotide, Pulmicort, Budesonid, Miflonide, sól fizjologiczna...Dla kogo: dzieci, dorośli (w tym osoby w podeszłym wieku) Inhalator ORO-Family Plus jest asygnowany do stosowania w domu. Jest wyekwipowany w długi kabel powietrzny. Dzięki tak długiemu przewodowi, a także specjalnej konstrukcji nebulizatora OROMED, która uniemożliwia wylewaniu się leku możliwa jest inhalacja nawet niezwykle ruchliwych dzieci a także osób znajdujących się w pozycji leżącej. Inhalator ORO-Family Plus może być użytkowany przy wszystkiego typu inhalacjach, przy nebulizacji soli fizjologicznej i najpopularniejszych leków np. Flixotide, Budesonid, Pulmicort czy Miflonide. Genialny do zwalczania sezonowych przeziębień, kataru i innych dolegliwości dróg oddechowych. Niezawodność tego modelu potwierdzona poprzez tysiące użytkowników. Tanie materiały eksploatacyjne (filtr, nebulizator) to uzupełniające mocne strony. Prace rozwojowe i badawcze firmy OROMED za każdym razem wiązały się z użyciem najnowszych i najnowocześniejszych technologii. Dzięki temu specjalistyczne i progresywne produkty firmy OROMED, lidera rynku przyrządów do pomiaru, charakteryzują się najlepszymi właściwościami i sprawdzoną wydajnością Oferta OROMED obejmuje pełen zakres sprzętów do terapii inhalacyjnej od prostych typu Sauna do twarzy z inhalatorem po nowoczesne inhalatory MEMBRANOWE Polskiej produkcji, odpowiednio do potrzeb i preferencji klientów. Wszystkie modele są wytwarzane zgodnie z najnowszymi kryteriami technologicznymi, przy zaimplementowaniu innowacyjnych technice i pod ścisłą kontrolą, co gwarantuje najwyższą precyzyjność i jakość naszych wyrobów. SPECYFIKACJA Waga: 1,5 kgpojemność komory nebulizatora maks 6 mlCiśnienie maksymalne: 2,3 barWielkość cząsteczek: MMAD (50%)Poziom hałasu: 63 dBZasilanie sieciowe 230V SKŁAD ZESTAWU KompresorNebulizatorMaska PVC dla dorosłychMaska PVC dla dzieciKońcówka do nosaZapasowy filtr 1 op.(5szt)Końcówka doustnaInstrukcja w języku polski Inhalator OROMED OROMED zapewnia najwyższą - kliniczną dokładność inhalacji jest on urządzeniem medycznym dopuszczonym do stosowania w Jednostkach Służby Zdrowia. Inhalatory są zarejestrowane jako urządzenia medyczne w URZĘDZIE REJESTRACJI towarÓW LECZNICZYCH,WYROBÓW MEDYCZNYCH I towarÓW BIOBÓJCZYCH
 • Producent ORO-MED 
 • Rodzaj pneumatyczny 

10☆ INHALATOR OROMED ORO-SMART NEB ☆

INHALATOR OROMED ORO-SMART NEB Najniższa Cena Online Inhalator pneumatyczno tłokowy Oromed Oro-Smart dla dzieci i dorosłych Inhalator pneumatyczny tłokowy. Asygnowany do inhalowania układu oddechowego środkami leczniczymi, antybiotykiem albo solanką. Pojemność komory nebulizatora wynosi 6 ml. NAJWAŻNIEJSZE atrybuty Waga: 1,5 kg pojemność komory nebulizatora maks 6 ml Ciśnienie maksymalne: 2,3 bar Wielkość czasteczek: MMAD (50%)<5 mikronów MMDA 2,5 mikronów 2 maski dla dzieci i dla dorosłych przewód powietrzny 2 metry nebulizator OROMED skuteczny, bardzo efektywny końcówka doustna Poziom hałasu: 65 dB Zasilanie sieciowe: 230V prędki i cichy do częstego wykorzystywania jednocześnie w domu jak i służbie zdrowia Co należy wiedzieć o terapii inhalacyjnej? Stanowi jedno z najskuteczniejszych sposobów leczenia: chorób zakaźnych górnych i dolnych dróg oddechowych o podłożu bakteryjnym i wirusowym: zapalenia zatok, nieżytu nosa, zapalenia oskrzeli. Terapia inhalacyjna Stanowi jedno z najskuteczniejszych sposobów leczenia: chorób zakaźnych górnych i dolnych dróg oddechowych o podłożu bakteryjnym i wirusowym: zapalenia zatok, nieżytu nosa, zapalenia oskrzeli. Zaburzeń funkcji oddechowych: astmy, przewlekłego obturacyjnego zapalenia oskrzeli, itp. Atuty terapii inhalacyjnej Niskie dawki leku o silnym działaniu miejscowym. Możliwość dotarcia do najdalej położonych odcinków dolnych dróg oddechowych. Ograniczony zakres niepożądanych objawów dzięki zastosowanej metodzie podawania leku. Miejsce działania terapii inhalacyjnej wymiar cząsteczek ma największy wpływ na dystrybucję aerozolu w górnych i dolnych drogach oddechowych. Inhalator nebulizator dla dzieci i dorosłych 2 maski, zasilanie seciowe Inhalator OROMED ORO-SMART NEB to ładny, progresywny design połączony z błogą dla ucha praca inhalatora. Stosowany przy inhalacjach, aromaterapiach i ziololecznictwie. Jest nad wyraz poręczny, nie zajmuje dużo miejsca. Inhalator ORO-SMART NEB jest inhalatorem pneumatycznym tłokowym do terapii aerozolowej cechującym się wysoką stabilnością pracy. Jest to jeden z najlepszych inhalatorów przystępnych na rynku.W zestawie z nad wyraz miękką, delikatną i przychylną dla twarzy dziecka maseczką do inhalacji. Do używania przy nebulizacji najpopularniejszych leków np. Zawierających Budenoside czyli Budesonid, Pulmicort czy Miflonide. Nietrudny do utrzymania w czystości. Nebulizator ma podstawkę, a sam inhalator uchwyt na nebulizator. Długi kabel umożliwia luźne podawanie leku nawet szczególnie ruchliwym dzieciom. Inhalator ORO-SMART NEB jest specjalnie zaprojektowany dla dzieci OROMED, jest światowym liderem w produkcji sprzętu do inhalacji i nebulizacji. Warto zwrócić uwagę na jego rozmiar, większość konkurencyjnych produktów jest istotnie większa np. 11,5cm x 27cm x 24 cm o wadze 1,5kg Jest to naprawdę kompaktowy model, idealny do pracy w domu,co potwierdzają komentarze naszych zadowolonych klientów. niezawodność tego modelu została potwierdzona przez tysiące użytkowników. Tanie materiały eksploatacyjne ( filtry, nebulizator, maseczki dla dzieci i dorosłych, końcówki doustne i do nosowe można u nas dokupić ) to dodatkowy atut. małe wymiary, bogate wyposażenie i łatwość użycia czyni go genialnym inhalatorem do korzystania domowego. Przykłady zastosowania Terapia inhalacyjna górnych dróg oddechowych: przewlekły nieżyt nosa i gardła, przewlekłe, nieswoiste stany zapalne nosa, gardła i krtani, alergiczny nieżyt nosa, nawracające i przewlekłe stany zapalne zatok przynosowych, nieżyt krtani oraz stany wyczerpania głosowego...Terapia inhalacyjna płuc i oskrzeli: przewlekłe i nawracające zapalenia oskrzeli, astma oskrzelowa, stany po zapaleniach płuc...wykorzystywane leki: Flixotide, Pulmicort, Budesonid, Miflonide, sól fizjologiczna...Dla kogo: dzieci, dorośli (w tym osoby w podeszłym wieku) Inhalator ORO-SMART NEB jest asygnowany do wykorzystywania w domu. Jest zaopatrzony w długi przewód powietrzny. Dzięki tak długiemu przewodowi, a także specjalnej konstrukcji nebulizatora OROMED, która zapobiega wylewaniu się leku osiągalna jest inhalacja choćby wyjątkowo ruchliwych dzieci a także osób znajdujących się w pozycji leżącej. Inhalator ORO-SMART NEB może być stosowany przy wszelkiego typu inhalacjach, przy nebulizacji soli fizjologicznej i najpopularniejszych leków np. Flixotide, Budesonid, Pulmicort czy Miflonide. Wyśmienity do zwalczania sezonowych przeziębień, kataru i innych dolegliwości dróg oddechowych. bezusterkowość tego modelu potwierdzona przez tysiące użytkowników. Tanie materiały eksploatacyjne (filtr, nebulizator) to dopełniające atuty. Inhalator nebulizator dla dzieci dorosłych 2 maski Prace rozwojowe i badawcze marki OROMED za każdym razem wiązały się z użyciem najnowszych i prekursorskich technologii. dzięki czemu specjalistyczne i innowacyjne produkty marki OROMED,
 • Producent oromed 
Warto przejrzeć:  Ranking nebulizatorów Diagnostic - Jaki najlepszy? Nasze TOP10

Najtańsze nebulizatory do 200 zł – Ranking grudzień 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze nebulizatory do 200 zł, często oferowane w promocjach i na wyprzedażach, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich nebulizatorów do 200 zł jest aktualizowany na bieżąco.

3☆ LD-N065 Komora na inhalator MESH LD-812U (8887786800558) ☆

LD-N065 Komora na inhalator MESH LD-812U (8887786800558) Najniższa Cena Online Inhalator Nebulizator ultradźwiękowy Mesh LD-812EU - Bogate wyposażenie Inhalator ultradźwiękowy Little Doktor LD służy do leczenia i profilaktyki chorób dróg oddechowych, a także płuc za pomocą aerozoli z WODNYCH roztworów leczniczych w placówkach medycznych, a także w domu. Inhalator wykorzystuje technologie Mesh wytwarzania aerozolu. LD-812U jest inhalatorem z najnowocześniejszą technologią uzyskiwania aerozolu MESH, czyli za pomocą membrany siateczkowej. W porównaniu ze zwykłymi inhalatorami ultradźwiękowymi, użycie technologii MESH daje cały szereg zalet: niewiele znaczący wymiar urządzenia;możliwość używania środków leczniczych jako roztworów inhalacyjnych: preparatów mukolitycznych i chloreku sodu;umożliwia zastosowanie szerokiego spektrum leków: antybiotyków, antyseptyków, środków hormonalnych oraz wód mineralnych.obniżona objętość nie nadających się do użycia resztek roztworu niemal do zera, co pomaga uniknąć marnowania drogich leków;możliwość pracy zarówno z adapterem USB jak i na dwóch bateriach AA;cicha praca urządzenia, umożliwia przeprowadzanie terapii inhalacyjnych choćby u śpiących dziecimożliwość pracy pod katem do 45° względem osi pionowej.tryb czyszczenia automatycznego znacznie wydłuża czas pracy komory inhalacyjnejnieznaczny rozmiar cząsteczek sprawniejsze dotarcie leku do dolnych oddziałów dróg oddechowychdwie maski (dla dorosłych i dla dzieci), a także dwa ustniki w pakiecie. informacje technologiczne Model: LD-812Urodzaj: Inhalator Ultradźwiękowy Meshefektywność otrzymywania aerozolu: do 0,2 ml/minŚrednia wielkość cząsteczek aerozolu (MMAD): 5,0 μmobjętość pojemnika na roztwór inhalacyjny: 8mlKońcowa objętość roztworu inhalacyjnego 0,5mlGłośność: szczególnie cichy 50db i mniepobór mocy: 3WWaga: 136gwymiary: 73 x 99 x 45 mm W skład zestawu wchodzi: części zasilania AA 1,5V – 2 szt.etui na akcesoria,instrukcja obsługi,kabel zasilający,karta gwarancyjna,komora inhalacyjna,Ustnik inhalacyjny LD-N023 – 2 szt.,maska inhalacyjna LD-N040 dla dzieci,maska inhalacyjna LD-N041 dla dorosłych,urządzenie elektroniczne
 • Producent Little Doctor 
 • Rodzaj ultradźwiękowy 

4☆ Inhalator kompresorowy ProMedix PR-811- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru! ☆

Inhalator kompresorowy ProMedix PR-811- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru! Najniższa Cena Online Promedix PR-811 misiek Inhalator dla dzieci, zestaw nebulizator, maski, filterki. Inhalator/nebulizator Promedix® z kompresorem tłokowym jest przystosowany do pracy ciągłej, dzięki temu może być używany przy przewlekłych chorobach. Został zaprojektowany z myślą o najmłodszych. Inhalator Krówka sprawi, iż dziecko polubi inhalacje. To profesjonalny wyrób medyczny ukryty w sympatycznej obudowie. Można nim podawać antybiotyki i leki oskrzelowe. Bezpieczny dla dziecka dzięki specjalnie opracowanym zaokrąglonym kształtom, bez ostrych krawędzi. Obudowa jest izolowana cieplnie. Wykonana jest z najwyższej jakości tworzywa spełniającego rygorystyczne standardy bezpieczeństwa. zastosowanie: Terapia dróg oddechowych z wykorzystaniem roztworu soli fizjologicznej albo leków w stosownej postaci dedykowanej do nebulizacji, zaleconych poprzez lekarza. Wspomaga przy przeziębieniu. Każde przeziębienie zalecamy rozpocząć od nebulizacji solą fizjologiczną, która nawilży i pomoże udrożnić śluzówki oraz pomoże w odksztuszaniu kaszlu. Dzięki takiej nebulizacji np. Przed snem, Wasze dziecko spokojniej prześpi noc, niemęczone niedrożnością noska albo natarczywym kaszlem. Ważne jest to,podany podczas procesu nebulizacji lek działa miejscowo i trafia skrupulatnie tam, gdzie powinien i nie obciąża przy tym delikatnego brzuszka dziecka. Dawniej nebulizatory były przystępne jedynie w szpitalach lub można je było wypożyczać z przychodniach – dzisiaj możesz mieć to praktyczne urządzenie w domu i użyć w chwili, gdy tylko zauważysz pierwsze objawy przeziębienia. Jest on perfekcyjny w terapii domowej dla dzieci oraz dorosłych. polecany poprzez Mamy: - nietrudne i bezpieczne podawanie leków dla całej rodziny - przy przeróżnych schorzeniach - Właściwa metoda podawania leków astmatycznych, mukolitycznych, antybiotyków itp. - szybkie i produktywne zwalczanie infekcji, np.katar, kaszel - Nawilżanie wysuszonych domowym ogrzewaniem śluzówek - Łagodzenie podrażnień układu oddechowego - Gwarantowana solidność i jakość produktu - Radosny dziecięcy wzór - minimalny wymiar usprawniający przenoszenie i składanie - Zapakowany w kolorowe opakowanie - perfekcyjnie pasuje na prezent Czy mogę stosować inhalacje? wyodrębnionia i przeciwwskazania do aerozoloterapii: PRZECIWWSKAZANIA DO AEROZOLOTERAPII - Stany wymagające leczenia operacyjnego w obrębie nosa i krtani - Ostre stany zapalne nosa, gardła, krtani, którym towarzyszy podwyższona temperatura - Przewlekłe, ropne zapalenie zatok bocznych nosa i migdałków - U chorych, u których stwierdza się w dodatku objawy niewydolności krążenia i niewydolności oddechowej - Gruźlica - Nowotwory - Krwawienia z dróg oddechowych wyszczególnionIA DO AEROZOLOTERAPII: Górne drogi oddechowe: - alergiczny nieżyt nosa - stany zapalne migdałków podniebiennych - przewlekły nieżyt nosa i gardła - stany zapalne nosa, gardła, krtani z wydzieliną ropną i śluzową - stany zapalne zatok bocznych nosa - przewlekły nieżyt krtani - stan wyczerpania głosowego - grzybice jamy ustnej - grzybice gardła i krtani - stany pooperacyjne w obrębie nosa i zatok Dolne drogi oddechowe: - nawracające zapalenia oskrzeli - przewlekłe zapalenia oskrzeli - astma oskrzelowa - zespół zatokowo -oskrzelowy - pneumocystoza - stany po zapaleniach płuc - zakażenia grzybiczne układu oddechowego - rozedma i pylica z objawami nieżytu oskrzeli Specyfikacja techniczna - artykuł zarejestrowany w urzędzie ewidencji produktów medycznych - Inhalator dla dzieci, komplet nebulizator, maski, filterki - Moc: 110V/120V/220V/230V 50/60HZ - pobór energii: 180 VA Max - pojemność leku: 10 ml - Wielkość cząstek: 0.5 to 10 um - MMAD: 3 um - Głośność: <55dB - Uśredniony wskaźnik nebulizacji: >0.3ml/min(2% roztwór soli) - Zakres kompresji: 29 do 52 Psi / 200 do 360 Kpa / 2 do 3.6 bar - Zakres ciśnienia: 11.6 do 19 Psi / 80 do 130 Kpa / 0.8 do 1.3 bar - Zakres przepływu: 5.0~8.0 lpm - Temperatura pracy: 10°C to 40°C (50°F to 104°F) - Zakres wilgotności: 10 to 90% RH - Warunki przechowywania: -25°C to 70°C (-13°F to 158°F) - Wilgotność przechowywania: 10 to 95 % RH - wymiary (Dł x Wys x Sz): 194mm × 176mm × 126 mm - Waga netto / Waga brutto: 1.5kg / 1.8kg zestaw gromadzi - Inhalator dla dzieci Promedix PR-811 misiek - Maska do inhalacji dla dorosłych - Maska do inhalacji dla dzieci - Nebulizator - zbiornik na lek (rozpylacz) - Ustnik - Zapasowe filtry powietrza - 5 sztuk - kabel powietrza do inhalatorów - Oryginalne opakowanie - Instrukcję obsługi PL - Fv lub paragon (podstawa gwarancji)
 • Producent ProMedix 

6☆ Xblitz Nebulizator neno sente inhalator kompresorowy ☆

Xblitz Nebulizator neno sente inhalator kompresorowy Najniższa Cena Online Nebulizator Inhalator Kompresorowy Neno Sente Nebulizacja jest bardzo pomocna w terapii chorób układu oddechowego takich jak: astma, zakażenia dróg oddechowych, alergicznym nieżycie nosa, a także chorobach płuc i oskrzeli. NAJWAŻNIEJSZE cechy Waga: 1,466 kg rozmiary: 5,5 × 10,5 × 17,5 cm Zasilanie: AC 220 V 50 Hz Zużycie mocy: 180V A objętość pojemnika na lekarstwo: 2~8 ml Wielkość cząsteczek: 1 do 5 um MMAD: 3.2 um Poziom hałasu: =< 70 dBA wydajność aerozolu: >= 0.15 ml/ min Zakres ciśnienia pracy: 80 do 120 kPa Przepływ powietrza: >= 5 l/ min Temperatura pracy: 10-40 °C Ciśnienie atmosferyczne pracy: 860-1060 hPa wymiary kompresora: 170x150x87.5 mm Waga kompresora: 1150 g Waga pełnego zestawu: 1240 g Długość przewodu powietrznego: 1538 mm Nebulizator kompresorowy dla całej rodziny Nebulizator kompresorowy Neno Sente wyposażony jest w dwie maski: jedną dla osoby dorosłej i jedną dla dziecka powyżej lat 7, dzięki temu może być wykorzystywany przy łagodzeniu chorób układu oddechowego całej rodziny. Szybka i efektywna inhalacja nebulizatorem kompresorowym Neno Sente to nieznaczne, lekkie urządzenie, które nie składa się z wielu elementów. Dzięki czemu możesz łatwo złożyć cały komplet i zacząć inhalację w mniej aniżeli minutę. Nebulizator inhalator sugerowany do schorzeń układu oddechowego Nebulizacja jest niezwykle pomocna w terapii chorób układu oddechowego takich jak: astma, zakażenia dróg oddechowych, alergicznym nieżycie nosa oraz chorobach płuc i oskrzeli. Nebulizator inhalator kompresorowy Neno to produkt medyczny Nebulizator kompresorowy Neno Sente zarejestrowany jest w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych. Możliwość podania leku pod postacią mgiełki dzięki nebulizacji Nebulizator inhalator kompresorowy Neno Sente został produkowany z myślą o leczeniu dróg oddechowych. Starczy głęboki wdech, aby zaaplikować poddany nebulizacji lek lub sól fizjologiczną. Łatwe czyszczenie Wszystkie elementy nebulizatora inhalatora Neno Sente, które należy czyścić regularnie, można łatwo odłączyć od innych części, precyzyjnie je umyć pod bieżącą wodą i pozostawić do wyschnięcia. praktyczny Nebulizator kompresorowy Neno Sente zaopatrzony jest w wygodną podziałkę, dzięki której z łatwością odmierzysz wymaganą liczba leku. Ponadto długi przewód powietrza zezwala na prowadzenie inhalacji w wygodnej dla nas pozycji. Łatwe przenoszenie inhalatora kompresorowego poręczny uchwyt nieskomplikowane przenoszenie inhalatora nebulizatora, co jest wyjątkowo {pomocn|przydatn)e w przypadku podawania leku dzieciom. Cichy Cicha praca nebulizatora inhalatora Neno Sente to zaleta sprawiająca, że można z niego korzystać w miejscach
 • Producent Xblitz 
 • Rodzaj pneumatyczny 
Warto przejrzeć:  Ranking inhalatorów do 100 zł - Jaki najlepszy? Nasze TOP10

7☆ Oro-med inhalator tłokowy oro-family plus ☆

Oro-med inhalator tłokowy oro-family plus Najniższa Cena Online NOWOŚĆ POLSKI INHALATOR PNEUMATYCZNY TŁOKOWY ORO- FAMILY PLUS szybki i cichy do częstego wykorzystywania równocześnie w domu jak i służbie zdrowia Waga: 1,5 kgpojemność komory nebulizatora maks 8 mlCiśnienie maksymalne: 2,3 barWielkość cząsteczek: MMAD (50%)2 maski dla dzieci i dla dorosłychkabel powietrzny 2 metrynebulizator OROMED produktywny, wyjątkowo wydajnykońcówka doustnakońcówka donosowaZapasowe filtry (5szt)Poziom hałasu: 63 dBZasilanie sieciowe 230V 1. Postępowa budowa nebulizatora, zezwala na niezakłóconą nebulizację jeszcze przy zastosowaniu niepokaźnych dawek leku w każdym położeniu 2. Rączka transportowa umożliwia wygodne przenoszenie urządzenia 3. Wysoka sprawność naszego nebulizatora że jest on niezwykle sprawny, i jest on z reguły wybieranym inhalatorem dla dzieci i dorosłych. 4 Powietrze inhalatora oczyszczane jest za pomocą specjalnych filtrów. Co należy wiedzieć o terapii inhalacyjnej? Stanowi jedno z najskuteczniejszych sposobów leczenia: chorób zakaźnych górnych i dolnych dróg oddechowych o podłożu bakteryjnym i wirusowym: zapalenia zatok, nieżytu nosa, zapalenia oskrzeli. TERAPIA INHALACYJNA Stanowi jedno z najskuteczniejszych sposobów leczenia: chorób zakaźnych górnych i dolnych dróg oddechowych o podłożu bakteryjnym i wirusowym: zapalenia zatok, nieżytu nosa, zapalenia oskrzeli. zaburzeń funkcji oddechowych: astmy, przewlekłego obturacyjnego zapalenia oskrzeli, itp. atuty TERAPII INHALACYJNEJ: Niskie dawki leku o silnym działaniu miejscowym. Możliwość dotarcia do najdalej położonych odcinków dolnych dróg oddechowych. Ograniczony zakres niepożądanych objawów dzięki zaimplementowanej metodzie podawania leku. MIEJSCE DZIAŁANIA TERAPII INHALACYJNEJ: wymiar cząsteczek ma największy wpływ na dystrybucję aerozolu w górnych i dolnych drogach oddechowych. Inhalator OROMED ORO-FAMILY PLUS to spektakularny, postępowy design połączony z miłą dla ucha praca inhalatora. Stosowany przy inhalacjach, aromaterapiach i ziołolecznictwie. Jest niezwykle ergonomiczny, nie zajmuje dużo miejsca. Inhalator ORO Family Plus jest inhalatorem pneumatycznym tłokowym do terapii aerozolowej charakteryzującym się wysoką stabilnością pracy. Jest to jeden z najlepszych inhalatorów przystępnych na rynku.W komplecie z wyjątkowo miękką, delikatną i przychylną dla twarzy dziecka maseczką do inhalacji. Do wykorzystywania przy nebulizacji najpopularniejszych leków np. Zawierających Budenoside czyli Budesonid, Pulmicort czy Miflonide. Łatwy do utrzymania w czystości. Nebulizator posiada podstawkę, a sam inhalator uchwyt na nebulizator. Długi kabel pozwala na luźne podawanie leku nawet nad wyraz ruchliwym dzieciom. Inhalator ORO-Family Plus jest specjalnie zaprojektowany dla dzieci OROMED , jest światowym liderem w produkowaniu sprzętu do inhalacji i nebulizacji. Warto zwrócić uwagę na jego wymiar, większość konkurencyjnych produktów jest bardzo obszerniejsza np. 14cm x 21cm x 9 cm o wadze 1,3kg Jest to naprawdę kompaktowy model, wyśmienity do pracy w domu,co potwierdzają komentarze naszych zadowolonych klientów. bezawaryjność tego modelu została potwierdzona przez tysiące użytkowników.Tanie materiały eksploatacyjne ( filtry, nebulizator, maseczki dla dzieci i dorosłych, końcówki doustne i do nosowe można u nas dokupić ) to dodatkowy atut. Minimalne rozmiary, bogate wyposażenie i łatwość zastosowania czyni go rewelacyjnym inhalatorem do korzystania domowego. W komplecie otrzymujesz zestaw potrzebnych akcesorium wraz z 5 zapasowymi filtrami. PRZYKŁADY zastosowania Terapia inhalacyjna górnych dróg oddechowych: przewlekły nieżyt nosa i gardła, przewlekłe, nieswoiste stany zapalne nosa, gardła i krtani, alergiczny nieżyt nosa, nawracające i przewlekłe stany zapalne zatok przynosowych, nieżyt krtani oraz stany wyczerpania głosowego...Terapia inhalacyjna płuc i oskrzeli: przewlekłe i nawracające zapalenia oskrzeli, astma oskrzelowa, stany po zapaleniach płuc...wykorzystywane leki: Flixotide, Pulmicort, Budesonid, Miflonide, sól fizjologiczna...Dla kogo: dzieci, dorośli (w tym osoby w podeszłym wieku) Inhalator ORO-Family Plus jest przeznaczony do stosowania w domu. Jest zaopatrzony w długi przewód powietrzny. Dzięki tak długiemu przewodowi i specjalnej konstrukcji nebulizatora OROMED, która zapobiega wylewaniu się leku możliwa jest inhalacja nawet nad wyraz ruchliwych dzieci a także osób znajdujących się w pozycji leżącej. Inhalator ORO-Family Plus może być wykorzystywany przy wszystkiego typu inhalacjach, przy nebulizacji soli fizjologicznej i najpopularniejszych leków np. Flixotide, Budesonid, Pulmicort czy Miflonide. Wspaniały do zwalczania sezonowych przeziębień, kataru i innych dolegliwości dróg oddechowych. Bezawaryjność tego modelu potwierdzona przez tysiące użytkowników. Tanie materiały eksploatacyjne (filtr, nebulizator) to uzupełniające mocne strony. Prace rozwojowe i badawcze marki OROMED za każdym razem wiązały się z użyciem najnowszych i prekursorskich technologii. Dzięki czemu specjalistyczne i innowacyjne produkty producenta OROMED, lidera rynku przyrządów do pomiaru, charakteryzują się najlepszymi właściwościami i sprawdzoną skutecznością Oferta OROMED obejmuje pełen zakres urządzeń do terapii inhalacyjnej od prostych typu Sauna do twarzy z inhalatorem po progresywne inhalatory MEMBRANOWE Polskiej produkcji, odpowiednio do potrzeb i preferencji klientów. Wszystkie modele są wyprodukowane zgodnie z najnowszymi kryteriami technicznymi, przy zastosowaniu zaawansowanych technologii, a także pod ścisłą kontrolą, co zagwarantuje najwyższą dokładność i jakość naszych wyrobów. SPECYFIKACJA Waga: 1,5 kgpojemność komory nebulizatora maks 6 mlCiśnienie maksymalne: 2,3 barWielkość cząsteczek: MMAD (50%)Poziom hałasu: 63 dBZasilanie sieciowe 230V SKŁAD ZESTAWU KompresorNebulizatorMaska PVC dla dorosłychMaska PVC dla dzieciKońcówka do nosaZapasowy filtr 1 op.(5szt)Końcówka doustnaInstrukcja w języku polski Inhalator OROMED OROMED zapewnia najwyższą - kliniczną precyzyjność inhalacji jest on urządzeniem medycznym dopuszczonym do wykorzystywania w Jednostkach Służby Zdrowia. Inhalatory są zarejestrowane jako urządzenia medyczne w URZĘDZIE REJESTRACJI produktÓW LECZNICZYCH,WYROBÓW MEDYCZNYCH I towarÓW BIOBÓJCZYCH
 • Producent ORO-MED 
 • Rodzaj pneumatyczny 

8☆ inhalator krówka pr-810 nebulizator marki Promedix ☆

inhalator krówka pr-810 nebulizator marki Promedix Najniższa Cena Online Promedix PR-810 krówka Inhalator dla dzieci, pakiet nebulizator, maski, filterki. Inhalator/nebulizator Promedix® z kompresorem tłokowym jest dostosowany do pracy ciągłej, dzięki czemu może być stosowany przy przewlekłych chorobach. Został zaprojektowany z myślą o najmłodszych. Inhalator Krówka sprawi, iż dziecko polubi inhalacje. To mistrzowski wyrób medyczny ukryty w sympatycznej obudowie. Można nim podawać antybiotyki i leki oskrzelowe. Bezpieczny dla dziecka dzięki specjalnie opracowanym zaokrąglonym kształtom, bez ostrych krawędzi. Pokrywa jest izolowana termicznie. Wyprodukowana jest z najwyższej jakości tworzywa spełniającego rygorystyczne standardy bezpieczeństwa. użycie: Terapia dróg oddechowych z zastosowaniem roztworu soli fizjologicznej lub leków w adekwatnej postaci przeznaczonej do nebulizacji, zaleconych przez lekarza. Wspomaga przy przeziębieniu. Każde przeziębienie zalecamy rozpocząć od nebulizacji solą fizjologiczną, która nawilży i pomoże udrożnić śluzówki, a także pomoże w odksztuszaniu kaszlu. Dzięki takiej nebulizacji np. Przed snem, Wasze dziecko spokojniej prześpi noc, niemęczone niedrożnością noska lub natarczywym kaszlem. Ważne jest to,przekazany podczas procesu nebulizacji lek działa miejscowo i trafia skrupulatnie tam, gdzie powinien i nie obciąża przy tym finezyjnego brzuszka dziecka. Dawniej nebulizatory były przystępne jedynie w szpitalach albo można je było wypożyczać z przychodniach – dzisiaj możesz mieć to funkcjonalne urządzenie w domu i użyć w chwili, gdy wyłącznie zauważysz pierwsze objawy przeziębienia. Jest on znakomity w terapii domowej dla dzieci oraz dorosłych. polecany przez Mamy: - nieskomplikowane i bezpieczne podawanie leków dla całej rodziny - przy różnych schorzeniach - Właściwa metoda podawania leków astmatycznych, mukolitycznych, antybiotyków itp. - prędkie i efektywne zwalczanie infekcji, np.katar, kaszel - Nawilżanie wysuszonych domowym ogrzewaniem śluzówek - Łagodzenie podrażnień układu oddechowego - Gwarantowana trwałość i jakość produktu - Radosny dziecięcy wzór - minimalny wymiar upraszczający przenoszenie i składanie - Zapakowany w kolorowe opakowanie - świetnie pasuje na prezent Czy mogę stosować inhalacje? wyróznionia i przeciwwskazania do aerozoloterapii: PRZECIWWSKAZANIA DO AEROZOLOTERAPII - Stany wymagające leczenia operacyjnego w obrębie nosa i krtani - Ostre stany zapalne nosa, gardła, krtani, którym towarzyszy podwyższona temperatura - Przewlekłe, ropne zapalenie zatok bocznych nosa i migdałków - U chorych, u których stwierdza się dodatkowo objawy niewydolności krążenia i niewydolności oddechowej - Gruźlica - Nowotwory - Krwawienia z dróg oddechowych wyznaczonIA DO AEROZOLOTERAPII: Górne drogi oddechowe: - alergiczny nieżyt nosa - stany zapalne migdałków podniebiennych - przewlekły nieżyt nosa i gardła - stany zapalne nosa, gardła, krtani z wydzieliną ropną i śluzową - stany zapalne zatok bocznych nosa - przewlekły nieżyt krtani - stan wyczerpania głosowego - grzybice jamy ustnej - grzybice gardła i krtani - stany pooperacyjne w obrębie nosa i zatok Dolne drogi oddechowe: - nawracające zapalenia oskrzeli - przewlekłe zapalenia oskrzeli - astma oskrzelowa - zespół zatokowo -oskrzelowy - pneumocystoza - stany po zapaleniach płuc - zakażenia grzybiczne układu oddechowego - rozedma i pylica z objawami nieżytu oskrzeli Specyfikacja techniczna - artykuł zarejestrowany w urzędzie ewidencji artykułów medycznych - Inhalator dla dzieci, komplet nebulizator, maski, filterki - Moc: 110V/120V/220V/230V 50/60HZ - pobór energii: 180 VA Max - pojemność leku: 10 ml - Wielkość cząstek: 0.5 to 10 um - MMAD: 3 um - Głośność: <55dB - Uśredniony wskaźnik nebulizacji: >0.3ml/min(2% roztwór soli) - Zakres kompresji: 29 do 52 Psi / 200 do 360 Kpa / 2 do 3.6 bar - Zakres ciśnienia: 11.6 do 19 Psi / 80 do 130 Kpa / 0.8 do 1.3 bar - Zakres przepływu: 5.0~8.0 lpm - Temperatura pracy: 10°C to 40°C (50°F to 104°F) - Zakres wilgotności: 10 to 90% RH - Warunki przechowywania: -25°C to 70°C (-13°F to 158°F) - Wilgotność przechowywania: 10 to 95 % RH - wymiary (Dł x Wys x Sz): 194mm × 176mm × 126 mm - Waga netto / Waga brutto: 1.5kg / 1.8kg zestaw mieści - Inhalator dla dzieci Promedix PR-810 krówka - Maska do inhalacji dla dorosłych - Maska do inhalacji dla dzieci - Nebulizator - zbiornik na lek (rozpylacz) - Ustnik - Zapasowe filtry powietrza - 5 sztuk - kabel powietrza do inhalatorów - Oryginalne opakowanie - Instrukcję obsługi PL - Fv lub paragon (podstawa gwarancji)
 • Producent ProMedix 

Podsumowanie, czyli jaki nebulizator do 200 zł najlepszy?

Najlepszy nebulizator do 200 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy nebulizator do 200 zł w Rankingach – nasze TOP3


Polecane nebulizatory – TOP5 grudzień 2023

Jeżeli żaden z powyższych nebulizatorów do 200 zł nie spełnił oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie rekomendowanych nebulizatorów innych marek.


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *