Nazdrowieiurode.pl

Zadbaj o swoje zdrowie i urodę z naszym portalem

Szczoteczki

Ranking szczoteczek i akcesoriów Swissdent – Jaka najlepsza? Nasze TOP10

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych szczoteczek i akcesoriów Swissdent. Poniższe zestawienia są aktualne na grudzień 2022 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych szczoteczek i akcesoriów Swissdent,
 • TOP10 najtańszych szczoteczek i akcesoriów Swissdent,
 • TOP5 innych rekomendowanych szczoteczek do mycia zębów.

Sekcje publikacji

Jakie szczoteczki i akcesoria Swissdent najlepiej wybrać? Ranking na grudzień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane szczoteczki i akcesoria Swissdent, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking szczoteczek i akcesoriów Swissdent, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

1☆ whitening soft szczoteczka do zębów 3 szt unisex red, orange, pink marki Swissdent ☆

whitening soft szczoteczka do zębów 3 szt unisex red, orange, pink marki Swissdent Najniższa Cena Online spektakularnym zdrowy uśmiech, świeży oddech z ust to szczególnie ważne czynniki stwarzające chociażby naszą pewność siebie czy popularność wśród ludzi. Zęby, mimoz zasady ich nie widzimy, budzą nasz szczególne zainteresowanie chociażby u naszych partnerów. Aby właściwie o nie dbać, należy powierzać je w ręce profesjonalistów czyli lekarzy stomatologów, należy także używać właściwych kosmetyków i narzędzi, które w domowym zaciszu, bez ingerencji poważnego sprzętu pozwolą nam tworzyć codziennie błyskotliwy, biały uśmiech pachnący świeżością. Jedną z wiodących marek artykułów do pielęgnacji jamy ustnej i zębów są Kosmetyki Swissdent. Marka pozostała wykonana w 2006 roku w Zurychu przez doktora Velkoborsky’ego – specjalistę w sprawach stomatologii estetycznej. Tworzył on niezwykle unikalną linię towarów do upiększania uśmiechu. Specjalistyczne szczoteczki do zębów czy serię past i płynów wybielających, które w zaciszu czterech ścian pozwolą zadbać o idealny uśmiech i wygląd. W naszej internetowej perfumerii znajdą Państwo mnóstwo produktów tej marki. Kosmetyki Swissdent dostępne w naszej ofercie to cała gama szczoteczek do zębów, które pozwolą Ci na precyzyjne wyszczotkowanie choćby najtrudniej dostępnych miejsc, pasty wybielające oraz płyny wybielające do płukania jamy ustnej. Co najkorzystniejsze – wszystkie produkty dostępne są w niezwykle interesujących cenach, niższych niż te w sklepach z kosmetykami czy w aptece. Tylko u nas skompletujesz całkowitą gamę artykułów do pielęgnacji jamy ustnej i dzięki nam Twój uśmiech rozpromienieje i oczaruje wszystkich spotykanych na drodze ludzi. Zadbaj o niego już dziś i poczuj wyraźnie obszerniejszą pewność siebie. Zadbaj o biały uśmiech bez wydawania fortuny i bez bolesnych zabiegów w gabinecie stomatologicznym. Zadbaj o biały uśmiech, który dzisiaj dać Ci mogą Kosmetyki Swissdent. Szwajcarska jakość, to najkorzystniejsze rozwiązania w walce o zdrowe zęby. Kosmetyki Swissdent to nieprzeciętny pomysł na prezent dla siebie, to także idealny pomysł na prezent dla najbliższych osób, którym chcesz sprawić prawdziwą radość!
 • Producent Swissdent 
 • Ilość sztuk
Warto przejrzeć:  Ranking szczoteczek sonicznych Purederm - Jaka najlepsza? Nasze TOP10

8☆ Swissdent Gentle Extra Soft - white szczoteczka do zębów (7640126195506) ☆

Swissdent Gentle Extra Soft - white szczoteczka do zębów (7640126195506) Najniższa Cena Online
 • Producent Swissdent 

9☆ Swissdent Extreme - pasta do zębów 100 ml+płyn do płukania ust+szczoteczka do zębów (7640126190150) ☆

Swissdent Extreme - pasta do zębów 100 ml+płyn do płukania ust+szczoteczka do zębów (7640126190150) Najniższa Cena Online
 • Producent Swissdent 

Najtańsze szczoteczki i akcesoria Swissdent – Ranking grudzień 2022 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze szczoteczki i akcesoria Swissdent, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich szczoteczek i akcesoriów Swissdent jest aktualizowany na bieżąco.

2☆ whitening soft - gold (active coal) szczoteczka do zębów marki Swissdent ☆

whitening soft - gold (active coal) szczoteczka do zębów marki Swissdent Najniższa Cena Online
 • Producent Swissdent 

3☆ Swissdent Gentle Extra Soft - white szczoteczka do zębów (7640126195506) ☆

Swissdent Gentle Extra Soft - white szczoteczka do zębów (7640126195506) Najniższa Cena Online
 • Producent Swissdent 

5☆ Swissdent colours profi soft medium szczoteczka do zębów 1 szt. (red&red) (7640126196114) ☆

Swissdent colours profi soft medium szczoteczka do zębów 1 szt. (red&red) (7640126196114) Najniższa Cena Online SWISSDENT COLOURS średnio-miękka szczoteczka do zębów Specjalna edycja szczoteczek Swissdent Profi.opatentowana szczoteczka z miękkiego włókna w kształcie łyżeczki, który wyśmienicie odwzorowuje zarys zęba i umożliwia stuprocentowy kontakt włókien z powierzchnią. Specjalne włókna nylonowe pozwalają lepiej wyeliminować przebarwienia.znakomita i prosta kompozycja uchwytu została zaprojektowana poprzez projektantów szwajcarskich według instrumentów dentystycznych, tak że szczoteczką w ustach łatwo manipulować, a choćby trudno dostępne powierzchnie są w całości oczyszczone.Szczoteczka PROFI była testowana na Uniwersytecie w Zurichu, w Klinice profilaktyki medycznej, periodontologii i kariologii, prof. Dr T. Imfelda.Średnio-miękkie nylonowe włókna 0.15mm. Chronią dziąsła przed cofaniem się. Staranne czyszczenie zębów.• Szwajcarski patent• nieduża główka szczoteczki pozwala dosięgnąć do ciężko przystępnych miejsc• Wklęsłe pole włókien (zarys łyżeczki) rewelacyjnie dostosowuje się do wypukłych konturów przednich zębów, co pozwala kontrolować włókna w przednich okolicach• Uchwyt inspirowany kształtem narzędzi dentystycznych dla skrupulatnego uchwytu• Nagroda Red Dot za najkorzystniejszy Design 2010• Szczoteczka powinna być zmieniona, gdy włókna tracą kształt Szczoteczka występuje w zróżnicowanych kolorach. Odcień szczoteczki wybierany jest losowo.
 • Producent Swissdent 
 • Twardość włosia miękka 
 • Ilość sztuk
Warto przejrzeć:  Ranking szczoteczek Swissdent - Jaka najlepsza? Nasze TOP10

9☆ Swissdent Gentle Extra Soft - black szczoteczka do zębów (7640126195537) ☆

Swissdent Gentle Extra Soft - black szczoteczka do zębów (7640126195537) Najniższa Cena Online
 • Producent Swissdent 

10☆ gentle extra soft - boudeaux szczoteczka do zębów marki Swissdent ☆

gentle extra soft - boudeaux szczoteczka do zębów marki Swissdent Najniższa Cena Online
 • Producent Swissdent 

Podsumowanie, czyli jaka szczoteczka Swissdent najlepsza?

Najlepsza szczoteczka Swissdent w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza szczoteczka Swissdent w Rankingach – nasze TOP3


Rekomendowane szczoteczki do mycia zębów – Zestawienie grudzień 2022

Jeżeli żadna z powyższych szczoteczek i akcesoriów Swissdent nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie polecanych szczoteczek do mycia zębów innych marek.


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *