Nazdrowieiurode.pl

Zadbaj o swoje zdrowie i urodę z naszym portalem

Wagi do łazienki

Ranking wag łazienkowych Gallet – Jaka najlepsza? Nasze TOP10

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych wag łazienkowych Gallet. Poniższe zestawienia są aktualne na październik 2023 i zawierają rankingi:

  • TOP10 najchętniej wybieranych wag łazienkowych Gallet,
  • TOP10 najtańszych wag łazienkowych Gallet,
  • TOP5 innych rekomendowanych wag łazienkowych.

Jakie wagi łazienkowe Gallet najlepiej wybrać? Ranking na październik 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane wagi łazienkowe Gallet, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking wag łazienkowych Gallet, wraz ze składem, jest aktualizowany na bieżąco.

1☆ Waga Gallet Fler PEP 712 Czarna, GALPEP712 ☆

Waga Gallet Fler PEP 712 Czarna, GALPEP712 Najniższa Cena Online Waga osobowa Gallet ma funkcję analizy ciała. Jest w stanie obliczyć liczba tkanki tłuszczowej, wody w organizmie, masy mięśniowej i masy kostnej. Pomiar polega na wykorzystaniu parametrów fizycznych, - wzrost, waga, wiek, płeć oraz opór biologiczny. Przy czym wiek, wzrost i płeć są ułożone w pamięci wagi. Waga osobowa Gallet ma pamięć dla 10 osób, ma wysokiej jakości szkło hartowane 6 mm grubości i pokaźny czytelny wyświetlacz LCD z niebieskim podświetleniem i dużymi cyframi. Waga reaguje natychmiast. Wystarczy na nią stanąć, włącza się sama, zważy i samoczynnie się wyłączy po około 20 sekundach w stanie bezczynności. Piękny dekoratywny w stylu indyjskiej mandali w białej linii na lśniącej czarnej powierzchni sprawia, że waga jest szykownym dodatkiem do łazienki. Dzięki przygładzonej powierzchni szklanej jest prosta do utrzymania. Indyjska mandala znajduje się pod szkłem bezpieczeństwa i dlatego jest broniona przed wpływami zewnętrznymi, które mogą na nią działać. Maksymalne obciążenie wagi wynosi 150 kg z precyzją rozdzielczości 100g. Może ważyć w trzech rozmaitych jednostkach miary - kg, lb, st....
  • Producent Gallet 
  • Kolor czarny 
Warto przejrzeć:  Ranking wag łazienkowych Momert - Jaka najlepsza? Nasze TOP10

Najtańsze wagi łazienkowe Gallet – Ranking październik 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze wagi łazienkowe Gallet, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich wag łazienkowych Gallet jest aktualizowany na bieżąco.

1☆ Gallet Waga bambou pep 953 czarna (8592417053288) ☆

Gallet Waga bambou pep 953 czarna (8592417053288) Najniższa Cena Online skrupulatna waga osobista Gallet PEP 953 w odcieniu czarnym z fotomotywem waży z rozdzielczością 100 g do 150 kg. Jest wyposażona w szklaną powierzchnię ważenia wykonaną z bezpiecznego szkła o grubości 6 mm i pozwala ważyć zarówno kilogramach, jak i funtach. Na wagę jedynie stanąć, by sama się włączyła i natychmiast zważyła. Uzyskana wartość jest wyświetlana na znacznym i czytelnym wyświetlaczu LCD. Oszczędność baterii jest osiągnięta przez automatyczne wyłączanie po 8 sekundach, co znacząco zwiększa żywotność baterii. Szklana powierzchnia ważenia jest przystępna w utrzymaniu i zagwarantuje istotnie obszerniejszą odporność.
  • Producent Gallet 
  • Kolor czarny 
Warto przejrzeć:  Ranking wag łazienkowych Sencor - Jaka najlepsza? Nasze TOP10

2☆ Waga Gallet Fler PEP 712 Czarna, GALPEP712 ☆

Waga Gallet Fler PEP 712 Czarna, GALPEP712 Najniższa Cena Online Waga osobowa Gallet ma funkcję analizy ciała. Jest w stanie obliczyć liczba tkanki tłuszczowej, wody w organizmie, masy mięśniowej i masy kostnej. Pomiar polega na wykorzystaniu parametrów fizycznych, - wzrost, waga, wiek, płeć oraz opór biologiczny. Przy czym wiek, wzrost i płeć są ułożone w pamięci wagi. Waga osobowa Gallet ma pamięć dla 10 osób, ma wysokiej jakości szkło hartowane 6 mm grubości i znaczny czytelny ekran LCD z niebieskim podświetleniem i wielkimi cyframi. Waga reaguje natychmiast. Wystarczy na nią stanąć, włącza się sama, zważy i automatycznie się wyłączy po około 20 sekundach w stanie bezczynności. Przepiękny ozdobny w stylu indyjskiej mandali w białej linii na połyskującej czarnej powierzchni sprawia, iż waga jest wyszukanym dodatkiem do łazienki. Dzięki gładkiej powierzchni szklanej jest łatwa do utrzymania. Indyjska mandala znajduje się pod szkłem bezpieczeństwa i dlatego jest broniona przed wpływami zewnętrznymi, które mogą na nią działać. Maksymalne obciążenie wagi wynosi 150 kg z precyzją rozdzielczości 100g. Może ważyć w trzech zróżnicowanych jednostkach miary - kg, lb, st....
  • Producent Gallet 
  • Kolor czarny 
Warto przejrzeć:  Ranking wag łazienkowych Emos - Jaka najlepsza? Nasze TOP10

Podsumowanie, czyli jaka waga łazienkowa Gallet najlepsza?

Najlepsza waga łazienkowa Gallet w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza waga łazienkowa Gallet w Rankingach – nasze TOP3


Polecane wagi łazienkowe – Ranking październik 2023

Jeżeli żadna z powyższych wag łazienkowych Gallet nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie rekomendowanych wag łazienkowych innych marek.


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *