Nazdrowieiurode.pl

Zadbaj o swoje zdrowie i urodę z naszym portalem

Szczoteczki

Ranking miękkich szczoteczek do zębów – Jaka najlepsza? Nasze TOP10

Pomagamy w wyborze dobrych miękkich szczoteczek do zębów. Poniższe zestawienia są aktualne na Styczeń 2022 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych miękkich szczoteczek do zębów,
 • TOP10 najtańszych miękkich szczoteczek do zębów,
 • TOP5 innych rekomendowanych szczoteczek do zębów.

Jakie miękkie szczoteczki do zębów najlepiej wybrać? Ranking na Styczeń 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane miękkie szczoteczki do zębów, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking miękkich szczoteczek do zębów, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ CURAPROX CS 1560 Szczot.d/zęb. miękka - - 1 szt. ☆

CURAPROX CS 1560 Szczot.d/zęb. miękka - - 1 szt. Najniższa Cena Online CURAPROX CS 1560 - Szczoteczka do zębów miękka i skuteczna Włosie z tworzywa CUREN® zachowuje wysoką poczatkową sztywność także w stanie mokrym. Dlatego do budowy szczotki można było użyć wiekszej ilości cieńszych włosków, które nadają szczotce miękkość, ale również umożliwiaja głębszą penetrację w przestrzeniach międzyzębowych. CURAPROX «sensitive» ma małą zwartą główkę i czyści intensywnie, ale delikatnie. Wszystko jedno, której ze szczotek użyjemy: miękkiej czy supermiękkiej - językiem natychmiast wyczujemy różnicę. Zęby są gładkie, czyste i naturalnie błyszczące. Zalety szczoteczki CURAPROX CS 1560: Szczoteczka CS 1560 jest "najtwardszą" z miękkich szczoteczek Curaprox. Na główce tej szczotki umieszczono 1560 cienkich (0,15 mm) włosków wykonanych z materiału Curen, które nie nasiąkają wodą, dzięki czemu włosie jest cały czas miękkie i delikatne. Szczoteczka jest bardzo trwała i wygodna w użytkowaniu. Przeznaczona dla osób ze zdrowym przyzębiem i lubiących "zdecydowane" mycie zębów. SH102
 • Producent CURADEN INTERNATIONAL AG 
 • Twardość włosia miękka 
 • Ilość sztuk
Warto przejrzeć:  Ranking szczoteczek i akcesoriów Crystal Lashes - Jaka najlepsza? Nasze TOP10

☆ CURAPROX CS 3960 Szczot.d/zęb. super miękka - - 1 szt. ☆

CURAPROX CS 3960 Szczot.d/zęb. super miękka - - 1 szt. Najniższa Cena Online Curaprox szczoteczka klasyczna CS 3960 super soft BLISTER. Wyboru barw dokonujemy podając numer szczoteczki w komentarzu do zamówienia. (dobór dotyczy szczoteczek w opakowaniu celofanowym!) w sytuacji nie wpisania numeru szczoteczki w komentarzu, odcienie wysyłamy losowo. Absolutny numer jeden dla osób o wrażliwych i chorych dziąsłach, zwłaszcza tych ze skłonnością do krwawienia i opuchlizny i dla zmagających się z paradontozą albo będących po zabiegach na przyzębiu. Jak sama nazwa wskazuje, szczoteczka do zębów Curaprox CS 3960 Super Soft jest bardzo miękka i subtelna, a dzięki niestandardowej, wyjątkowo obszernej liczbie włosków na główce, nienagannie i dokładnie likwiduje płytkę nazębną co czyni ją wyśmienitym wyborem dla osób lubiących subtelność i finezję w czyszczeniu jamy ustnej. Ośmiokątny zarys rączki i elastyczna szyjka pozwalają prosto manewrować szczoteczką i dotrzeć w najtrudniej dostępne miejsca. Tajemnica niezwykłej sprawności i jakości szczoteczki Curaprox CS 3960 Super Soft tkwi w jej główce, na której znajduje się aż 3960 supercienkich (0,12 mm) potężnie przylegających do sienie włosków. Włókna te wyprodukowane są ze specjalnego tworzywa CUREN – wynalezionego i i opatentowanego poprzez firmę Curaprox, charakteryzują się niezwykłą finezyjnością i miękkością, docierają do każdego miejsca wokół zęba i dziąseł nie wyrządzając przy tym szkód okolicom szyjki zęba. w kontraście do szczoteczek z linii 5460, Curaprox CS 3960 Super Soft stawia pokaźniejszy opór podczas szczotkowania zachowując przy tym 100% finezyjności. W trakcie mycia wspaniale oczyszczana jest cała powierzchnia zęba i jednocześnie subtelnie masowane są dziąsła, dlatego także szczoteczka ta wspaniale nadaje się do mycia zębów metodą „Bass" (jest to jedyna technika, która czyści bruzdę zębową i pozwala oczyścić cały ząb z płytki nazębnej). Tworzywo CUREN, z którego wytworzone są włoski szczoteczki nie jest podatne na usztywniające działanie wilgoci, dlatego włókna cały czas zachowują swoją miękkość i subtelność. Na dodatek do każdej szczoteczki dodawany jest kapturek zezwalający na higieniczne zapakowanie szczoteczki w czasie podróży. Należy jednak pamiętać aby zakładać go tylko w ostateczności, gdyż wilgoć sprzyja namnażaniu się bakterii. Opakowanie posiada 1 szczoteczkę w blistrze.
 • Producent CURADEN INTERNATIONAL AG 
 • Twardość włosia ultra miękka 
 • Ilość sztuk

Najtańsze miękkie szczoteczki do zębów – Ranking Styczeń 2022 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze miękkie szczoteczki do zębów, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich miękkich szczoteczek do zębów jest aktualizowany na bieżąco.

Warto przejrzeć:  Ranking szczoteczek i akcesoriów Joseph Joseph - Jaka najlepsza? Nasze TOP10

☆ szczoteczka do zębów dla dzieci bambusowa różowa miękka ☆

szczoteczka do zębów dla dzieci bambusowa różowa miękka Najniższa Cena Online Szczoteczka została zaprojektowana z myślą o dzieciach w przedziale wiekowym 4-8 lat ze względu na małą główkę szczoteczki. Funkcjonalny kształt i znikome rozmiary pozwalają pewnie trzymać szczoteczkę w dłoni, gwarantując obszerniejszą przyjemność z mycia zębów. Miękkie włosie szczoteczki...

☆ CURAPROX CS 3960 Szczot.d/zęb. super miękka - - 1 szt. ☆

CURAPROX CS 3960 Szczot.d/zęb. super miękka - - 1 szt. Najniższa Cena Online Curaprox szczoteczka klasyczna CS 3960 super soft BLISTER. Wyboru odcieni dokonujemy podając numer szczoteczki w komentarzu do zamówienia. (wybór dotyczy szczoteczek w opakowaniu celofanowym!) w sytuacji nie wpisania numeru szczoteczki w komentarzu, odcienie wysyłamy losowo. Absolutny numer jeden dla osób o wrażliwych i chorych dziąsłach, zwłaszcza tych ze skłonnością do krwawienia i opuchlizny i dla zmagających się z paradontozą albo będących po zabiegach na przyzębiu. Jak sama nazwa wskazuje, szczoteczka do zębów Curaprox CS 3960 Super Soft jest niezwykle miękka i subtelna, a dzięki niestandardowej, wyjątkowo obszernej liczbie włosków na główce, nienagannie i dokładnie eliminuje płytkę nazębną co czyni ją genialnym wyborem dla osób ceniących subtelność i finezję w czyszczeniu jamy ustnej. Ośmiokątny zarys rączki, a także rozciągliwa szyjka pozwalają z łatwością manewrować szczoteczką i dotrzeć w najtrudniej dostępne miejsca. Tajemnica niezwykłej produktywności i jakości szczoteczki Curaprox CS 3960 Super Soft tkwi w jej główce, na której znajduje się aż 3960 supercienkich (0,12 mm) konkretnie przylegających do sienie włosków. Włókna te stworzone są ze specjalnego tworzywa CUREN – wynalezionego i i zastrzeżonego przez firmę Curaprox, charakteryzują się niezwykłą delikatnością i miękkością, docierają do każdego miejsca wokół zęba i dziąseł nie wyrządzając przy tym szkód okolicom szyjki zęba. w porównaniu do szczoteczek z linii 5460, Curaprox CS 3960 Super Soft stawia większy opór podczas szczotkowania zachowując przy tym 100% delikatności. W trakcie mycia idealnie oczyszczana jest cała powierzchnia zęba i jednocześnie subtelnie masowane są dziąsła, dlatego też szczoteczka ta perfekcyjnie nadaje się do mycia zębów metodą „Bass" (jest to jedyna technika, która czyści bruzdę zębową i pozwala oczyścić cały ząb z płytki nazębnej). Tworzywo CUREN, z którego produkowane są włoski szczoteczki nie jest podatne na usztywniające działanie wilgoci, dlatego włókna cały czas zachowują swoją miękkość i subtelność. Dodatkowo do każdej szczoteczki dodawany jest kapturek zezwalający na higieniczne zapakowanie szczoteczki w czasie podróży. Należy jednak pamiętać aby zakładać go wyłącznie w ostateczności, gdyż wilgoć sprzyja namnażaniu się bakterii. Opakowanie mieści 1 szczoteczkę w blistrze.
 • Producent CURADEN INTERNATIONAL AG 
 • Twardość włosia ultra miękka 
 • Ilość sztuk
Warto przejrzeć:  Ranking szczoteczek ortodontycznych - Jaka najlepsza? Nasze TOP10

Podsumowanie, czyli jaka miękka szczoteczka do zębów najlepsza?

Najlepsza miękka szczoteczka do zębów w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza miękka szczoteczka do zębów w Rankingach – nasze TOP3


Najlepsze szczoteczki do zębów – Ranking Styczeń 2022

Jeżeli żadna z powyższych miękkich szczoteczek do zębów nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie polecanych szczoteczek do zębów innych marek.


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *