Nazdrowieiurode.pl

Zadbaj o swoje zdrowie i urodę z naszym portalem

Trymery

Ranking trymerów do brwi Philips – Jaki najlepszy? Nasze TOP10

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych trymerów do brwi Philips. Poniższe zestawienia są aktualne na grudzień 2022 i zawierają rankingi:

  • TOP10 najchętniej wybieranych trymerów do brwi Philips,
  • TOP10 najtańszych trymerów do brwi Philips.

Jakie trymery do brwi Philips najlepiej wybrać? Ranking na grudzień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane trymery do brwi Philips, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking trymerów do brwi Philips, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

3☆ Philips NT5650/16, NT5650/16 ☆

Philips NT5650/16, NT5650/16 Najniższa Cena Online  Trymer do brwi nosa uszu Philips NT5650/16 Etui Trymer do nosa Philips z kolekcji 5000 delikatnie modeluje i przycina włoski w nosie, uszach i brwi. Nowa technologia PrecisionTrim i system Protective Guard zostały zaprojektowane w celu zapewnienia nieskomplikowanego i skutecznego przycinania bez konieczności ciągnięcia i wyrywania. NAJWAŻNIEJSZE właściwości: Pełny komfort bez wyrywania System Protective Guard Możliwość mycia w wodzie, Zasilanie: bateria AA zestaw: Trymer, 3 nasadki grzebieniowe, etui Grzebień do brwi, staranna nasadka 3 mm, staranna nasadka 5 mm Wyposażenie dopełniające: Trymer do modelowania szczególnie efektywne ostrza: Do delikatnego przycinania komponent tnący: Ostrza ze stali szlachetnej Nie wymaga smarowania Na mokro i na sucho: Możliwość użytkowania pod prysznicem Rączka: funkcjonalny uchwyt ułatwiający trzymanie Kolor: Czarna Nasza ochronna osłonka proste i bezpieczne przycinanie System Protective Guard osłania ostrza, aby nie miały bezpośredniego kontaktu ze skórą. w trakcie przesuwania trymera włosy są kierowane w stronę elementu tnącego. System Protective Guard został opracowany tak, by zapewnić komfortowe i bezpieczne przycinanie włosków, ograniczyć liczbę pominiętych włosków, uniemożliwiać ciągnięciu i wyrywaniu i chronić przed zacięciami. całkowita wygoda przycinania włosków w nosie, uszach i brwi, a także modelowania Delikatnie usuń niepożądane włoski w nosie i uszach. Przed wykorzystaniem trymera do przycięcia włosków w nosie upewnij się, że nozdrza są czyste. Ostrożnie wsuń trymer do nozdrza na maks. 0,5 cm. Wykonuj nim wolne okrężne ruchy. Przed użyciem trymera do przycinania włosków w uszach oczyść uszy z wosku. Przed przycięciem brwi nałóż na trymer jedną z dwóch nasadek grzebieniowych (3 i 5 mm), tak aby wsunęła się w rowki urządzenia. Przesuwaj trymer powoli, lekko dociskając, w kierunku przeciwnym do kierunku wzrostu włosów, żeby je przyciąć do żądanej długości. Do modelowania możesz wykorzystać dedykowanej do tego nasadki dołączonej do zestawu. dopasuj kąt przycinania i modelowania zarostu albo koziej bródki za pomocą skrupulatnej głowicy do stylizacji. Przystępne przycinanie włosków dzięki błyskawicznie poruszającemu się, dwustronnemu nożykowi Nasze postępowe dwustronne ostrze zagwarantuje prędkie i łatwe przycinanie włosków niezależnie od kąta ustawienia i kierunku przesuwania. produkowane jest z wytrzymałej stali szlachetnej i zaprojektowane tak, by wytrzymało jak najdłużej W komplecie nasadka do modelowania i grzebień Trymer do modelowania pomaga w równym przycięciu i wymodelowaniu zarostu (kilkudniowy zarost, kozia bródka, bokobrody, szyja, wąsy) z zachowaniem kontroli i widoczności. szorstki uchwyt z przesuwanym wyłącznikiem Urządzenie można prosto włączać i wyłączać jedną ręką. Chropowata tekstura uchwytu ułatwia jednostajne trzymanie trymera, choćby gdy jest mokry, zapewniając obszerniejszą kontrolę p...
  • Producent Philips 
  • Rodzaj zasilania bateryjne 
Warto przejrzeć:  Ranking trymerów Andis - Jaki najlepszy? Nasze TOP10

Najtańsze trymery do brwi Philips – Ranking grudzień 2022 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze trymery do brwi Philips, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich trymerów do brwi Philips jest aktualizowany na bieżąco.

1☆ Philips NT5650/16, NT5650/16 ☆

Philips NT5650/16, NT5650/16 Najniższa Cena Online  Trymer do brwi nosa uszu Philips NT5650/16 Etui Trymer do nosa Philips z kolekcji 5000 delikatnie modeluje i przycina włoski w nosie, uszach i brwi. Nowa technika PrecisionTrim i system Protective Guard zostały zaprojektowane w celu zapewnienia nietrudnego i sprawnego przycinania bez konieczności ciągnięcia i wyrywania. NAJWAŻNIEJSZE parametry: Pełny komfort bez wyrywania System Protective Guard Możliwość mycia w wodzie, Zasilanie: bateria AA pakiet: Trymer, 3 nasadki grzebieniowe, etui Grzebień do brwi, staranna nasadka 3 mm, skrupulatna nasadka 5 mm Wyposażenie dopełniające: Trymer do modelowania nad wyraz produktywne ostrza: Do delikatnego przycinania komponent tnący: Ostrza ze stali szlachetnej Nie wymaga smarowania Na mokro i na sucho: Możliwość stosowania pod prysznicem Rączka: ergonomiczny uchwyt ułatwiający trzymanie Kolor: Czarna Nasza ochronna osłonka nieskomplikowane i bezpieczne przycinanie System Protective Guard osłania ostrza, by nie miały bezpośredniego kontaktu ze skórą. podczas przesuwania trymera włosy są kierowane w stronę elementu tnącego. System Protective Guard został opracowany tak, żeby zapewnić wygodne i bezpieczne przycinanie włosków, ograniczyć liczbę pominiętych włosków, zapobiegać ciągnięciu i wyrywaniu i bronić przed zacięciami. kompletna wygoda przycinania włosków w nosie, uszach i brwi oraz modelowania Delikatnie usuń niepożądane włoski w nosie i uszach. Przed wykorzystaniem trymera do przycięcia włosków w nosie upewnij się, iż nozdrza są czyste. Ostrożnie wsuń trymer do nozdrza na maks. 0,5 cm. Wykonuj nim wolne okrężne ruchy. Przed wykorzystaniem trymera do przycinania włosków w uszach oczyść uszy z wosku. Przed przycięciem brwi nałóż na trymer jedną z dwóch nasadek grzebieniowych (3 i 5 mm), tak by wsunęła się w rowki urządzenia. Przesuwaj trymer powoli, lekko dociskając, w kierunku przeciwnym do kierunku wzrostu włosów, aby je przyciąć do żądanej długości. Do modelowania możesz zastosować przeznaczonej do tego nasadki załączonej do zestawu. dostosuj kąt przycinania i modelowania zarostu lub koziej bródki przy pomocy starannej głowicy do stylizacji. Przystępne przycinanie włosków dzięki momentalnie poruszającemu się, dwustronnemu nożykowi Nasze postępowe dwustronne ostrze zapewnia szybkie i przystępne przycinanie włosków niezależnie od kąta ustawienia i kierunku przesuwania. wykonane jest z wytrzymałej stali szlachetnej i zaprojektowane tak, żeby wytrzymało jak najdłużej W zestawie nasadka do modelowania i grzebień Trymer do modelowania pomaga w równym przycięciu i wymodelowaniu zarostu (kilkudniowy zarost, kozia bródka, bokobrody, szyja, wąsy) z zachowaniem kontroli i widoczności. szorstki uchwyt z przesuwanym wyłącznikiem Urządzenie można prosto włączać i wyłączać jedną ręką. Chropowata tekstura uchwytu usprawnia jednostajne trzymanie trymera, nawet gdy jest mokry, zapewniając większą kontrolę p...
  • Producent Philips 
  • Rodzaj zasilania bateryjne 
Warto przejrzeć:  Ranking trymerów Remington PG - Jaki najlepszy? Nasze TOP10

Podsumowanie, czyli jaki trymer do brwi Philips najlepszy?

Najlepszy trymer do brwi Philips w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy trymer do brwi Philips w Rankingach – nasze TOP3


Dobre Trymery – TOP5 grudzień 2022

Jeżeli żaden z powyższych modeli trymerów do brwi Philips nie spełnił oczekiwań lub maszynki nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie polecanych trymerów.


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *