Nazdrowieiurode.pl

Zadbaj o swoje zdrowie i urodę z naszym portalem

Trymery

Ranking trymerów Philips Oneblade – Jaki najlepszy? Nasze TOP10

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych trymerów Philips Oneblade. Poniższe zestawienia są aktualne na maj 2023 i zawierają rankingi:

  • TOP10 najchętniej wybieranych trymerów Philips Oneblade,
  • TOP10 najtańszych trymerów Philips Oneblade.

Jakie trymery Philips Oneblade najlepiej wybrać? Ranking na maj 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane trymery Philips Oneblade, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking trymerów Philips Oneblade, wraz ze składem, jest aktualizowany na bieżąco.

4☆ Maszynka do włosów Philips MASZ DO STRZYŻENIA PHILIPS QP2530/20 Darmowy odbiór w 21 miastach! ☆

Maszynka do włosów Philips MASZ DO STRZYŻENIA PHILIPS QP2530/20 Darmowy odbiór w 21 miastach! Najniższa Cena Online Philips OneBlade QP 2530/20 maszynka + 4 nasadki OneBlade przycina, nadaje kształt i goli zarost o każdej długości. OneBlade: przycinanie, modelow. I gol.Przycina zarost, nie podrażnia skóry4 nasadki do zarostuNa mokro/na sucho, bateria litowo-jonowanieszablonowa technika OneBladePhilips OneBlade to nowa, przełomowa technika elektrycznego golenia, opracowana dla mężczyzn, którzy stylizują zarost i zapuszczają brodę. OneBlade pozwala przyciąć, nadać kształt i zgolić zarost każdej długości. Nieszablonowa technologia golenia OneBlade łączy w sobie momentalnie poruszający się nożyk (200 ruchów na sekundę) z podwójnym systemem ochrony, gwarantując wydajne i wygodne golenie dłuższych włosów. OneBlade nie goli zbyt blisko skóry, dzięki temu jego użytkowanie jest wygodne. Przytnij brodę skrupulatnie do pożądanej długości przy pomocy jednej z 4 nasadek do zarostu: 1 mm w celu uzyskania efektu popołudniowego zarostu, 2 mm — krótkiego zarostu, 3 mm — krótkiego przycinania, 5 mm — dłuższego zarostuStwórz doskonałą stylizację dzięki dwustronnemu ostrzu. Możesz golić w każdym kierunku, żeby uzyskać genialną widoczność i zobaczyć każdy włos, który przycinasz. Golenie jest szybkie, nieskomplikowane i wygodne nawet na wrażliwych obszarach, co pozwala uzyskać idealny fason w kilka sekundOneBlade nie goli zbyt blisko, aby zapewnić komfort skórze. Gol pod włos,wygodnie zlikwidować zarost każdej długościOneBlade dopasowuje się do kształtu twarzy, umożliwiając skuteczne i komfortowe przycinanie i golenie całej powierzchni skóryUzyskasz stylowe krawędzie i proste linie, przesuwając ostrze w dowolnym kierunkuWybierz nasadkę 1, 2, 3 lub 5 mm, żeby uzyskać równy zarostOstrza pozostały zaprojektowane z myślą o długotrwałej wydajności. Aby zachować trafną wydajność, wystarczy wymieniać ostrze co 4 miesiące. Zamiana jest nietrudna i bezproblemowaUrządzenie OneBlade jest wodoodporne, dlatego z łatwością je wyczyścić, opłukując pod kranem. Do golenia możesz nałożyć piankę albo nie — dobór należy do CiebieAkumulator litowo-jonowy zezwala na 60 minut ciągłej pracy po 4-godzinnym ładowaniuSpecyfikacja technologiczna: technologia dopasowująca się do zarysówPodwójny system ochronyWzornictwo: odcień Zielony (limonka), szary (węgiel)Uchwyt: żebrowany, gumowyCzas pracy: 60 minutŁadowanie: pełne ładowanie trwa 4 godzinyrodzaj baterii: litowo-jonowyautomatyczne napięcie: 100–240 VMaks. Pobór mocy: 2 WAkcesoria: nasadka grzebieniowa, 4 nasadki do zarostu (1, 2, 3 i 5 mm)Konserwacja: nasadka do przechowywaniaMożliwość powtórnego ładowaniaWskaźnik pełnego naładowania akumulatoraWskaźnik niskiego poziomu naładowania akumulatoraWskaźnik ładowaniaWymienne ostrze QP210, QP220 - wymieniaj co 4 miesiące 2 lata gwarancji producenta dla klientów
  • Producent Philips 
  • Czas ładowania 4 h
  • Rodzaj maszynka do strzyżenia 
Warto przejrzeć:  Ranking trymerów do włosów - Jaki najlepszy? Nasze TOP10

6☆ Ostrza zapasowe do trymera qp230/50 oneblade marki Philips ☆

Ostrza zapasowe do trymera qp230/50 oneblade marki Philips Najniższa Cena Online  Philips wymienne ostrza OneBlade QP230/50 3 szt GRATIS PĘDZELEK nieszablonowa technika OneBlade OneBlade pozwala przyciąć, nadać kształt i zgolić włosy każdej długości. Wyjątkowa technologia golenia OneBlade łączy w sobie szybko poruszający się nożyk ( 200 ruchów na sekundę ), z podwójnym systemem ochrony, gwarantując wydajne i komfortowe golenie dłuższych włosów. OneBlade nie goli zbyt blisko skóry, dzięki temu jej stosowanie jest komfortowe. Trwałe ostrze OneBlade Ostrza zostały zaprojektowane z myślą o długookresowej skuteczności. By zachować stosowną efektywność, wystarczy wymieniać ostrze co 4 miesiące. wymiana jest nieskomplikowana i bezproblemowa. Do modelów: OneBlade (QP25xx) OneBlade (QP26xx) OneBlade Pro (QP65xx) OneBlade Pro (QP66xx) produkt zapakowane w oryginalne opkowanie producenta Philips wymienne ostrza OneBlade QP230/50 3 szt...
  • Producent Philips 
  • Rodzaj produktu ostrze 
Warto przejrzeć:  Ranking trymerów AEG - Jaki najlepszy? Nasze TOP10

Najtańsze trymery Philips Oneblade – Ranking maj 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze trymery Philips Oneblade, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich trymerów Philips Oneblade jest aktualizowany na bieżąco.


Podsumowanie, czyli jaki trymer Philips Oneblade najlepszy?

Najlepszy trymer Philips Oneblade w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy trymer Philips Oneblade w Rankingach – nasze TOP3


Rekomendowane Trymery – Zestawienie maj 2023

Jeżeli żaden z powyższych modeli trymerów Philips Oneblade nie spełnił oczekiwań lub maszynki nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych trymerów.


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *