Nazdrowieiurode.pl

Zadbaj o swoje zdrowie i urodę z naszym portalem

Trymery

Ranking trymerów Moser – Jaki najlepszy? Nasze TOP10

Pomagamy w wyborze dobrych trymerów Moser. Poniższe zestawienia są aktualne na grudzień 2022 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych trymerów Moser,
 • TOP10 najtańszych trymerów Moser.

Jakie trymery Moser najlepiej wybrać? Ranking na grudzień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane trymery Moser, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking trymerów Moser, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

1☆ Moser 1400 Edition maszynka do strzyżenia ☆

Moser 1400 Edition maszynka do strzyżenia Najniższa Cena Online MOSER 1400 to profesjonalna maszynka do strzyżenia. Narzędzie przewodowe, perfekcyjne do pracy jednocześnie w salonie fryzjerskim, jak i w domowym zaciszu.Maszynka MOSER 1400 to prawdziwy bestseller wśród wszystkich narzędzi firmy! 40 milionów sprzedanych maszynek w ponad 100 krajach. Kultowy wygląd niezmienny od 30 lat. Fryzjerzy i domowi użytkownicy kochają ten model - nic dziwnego!Zero kompromisów, za każdym razem powtarzalne i oszałamiające efekty cięcia - to właśnie standard wśród produktów MOSER. Tak także jest w sytuacji przewodowej maszynki do strzyżenia włosów MOSER 1400. Maszynka przystępna jest w kilku wersjach kolorystycznych (przejrzyj zakładkę rodzaje).cechy maszynki do strzyżenia MOSER 1400:• Ostrze Star: pakiet w pełni metalowych, starannie szlifowanych ostrzy produkowanych z wysokiej jakości stali rdzoodpornej. Jakość potwierdzona przez ekstradługi okres eksploatacji. • Szerokość ostrza: 46mm• Sześciostopniowa regulacja długości strzyżenia MultiClick® od 0,7 do 3mm z blokadą pozycji.• Napęd: Silnik cewkowy umożliwiający nieprzerwane działanie i zapewniający o 50% pokaźniejszą efektywność.• Pozycja „0" do strzyżenia blisko skóry. • technika opracowana w Niemczech. • Cicha praca: Supercicha i płynna praca.W opakowaniu znajdują się:- maszynka- 2 nasadki- szczoteczka do czyszczenia- olejek do konserwacji maszynkiDlaczego warto wybrać producenta MOSER?marka MOSER należy do wiodącego europejskiego producenta maszynek do strzyżenia włosów, który jest częścią amerykańskiej firmy Wahl Clipper Corporation, światowego lidera w produkowaniu idealnych maszynek do strzyżenia włosów. producent MOSER od ponad pół wieku wyznacza standardy dla innowacyjnych profesjonalnych sprzętów do kreacji włosów. Wszystkie fachowe maszynki do strzyżenia włosów firmy MOSER wraz z ich skrupulatnymi głowicami tnącymi są opatrzone logo „Made in Germany" — są projektowane i wykonane w Niemczech i wysyłane stamtąd na cały świat. To tam, w mieście Unterkirnach w Schwarzwaldzie znajdują się innowacyjne zakłady projektowe i produkcyjne MOSER.Niemiecka precyzja, zachwycająca solidność i zerowe ryzyko błędu - to właśnie cechuje narzędzia fryzjerskie MOSER.sprawdź, w jaki sposób pracować za pomocą maszynki MOSER 1400:przejrzyj, w jaki sposób pielęgnować i wymieniać ostrza w maszynce MOSER:
 • Producent Moser 
 • Rodzaj zasilania sieciowe 
 • Maksymalna długość 1.8 mm
 • Minimalna długość 0.1 mm
 • Rodzaj maszynka do strzyżenia 
Warto przejrzeć:  Ranking trymerów do włosów w nosie - Jaki najlepszy? Nasze TOP10

Najtańsze trymery Moser – Ranking grudzień 2022 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze trymery Moser, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich trymerów Moser jest aktualizowany na bieżąco.

Warto przejrzeć:  Ranking trymerów - Jaki najlepszy? Nasze TOP10

1☆ Moser 1400 Edition maszynka do strzyżenia ☆

Moser 1400 Edition maszynka do strzyżenia Najniższa Cena Online MOSER 1400 to profesjonalna maszynka do strzyżenia. Narzędzie przewodowe, nadzwyczajne do pracy równocześnie w salonie fryzjerskim, jak i w domowym zaciszu.Maszynka MOSER 1400 to prawdziwy bestseller wśród wszelkich narzędzi firmy! 40 milionów sprzedanych maszynek w ponad 100 krajach. Kultowy wygląd niezmienny od 30 lat. Fryzjerzy i domowi użytkownicy kochają ten model - nic dziwnego!Zero kompromisów, za każdym razem powtarzalne i oszałamiające efekty cięcia - to właśnie kanon wśród produktów MOSER. Tak też jest w przypadku przewodowej maszynki do strzyżenia włosów MOSER 1400. Maszynka dostępna jest w kilku wersjach kolorystycznych (sprawdź zakładkę typy).właściwości maszynki do strzyżenia MOSER 1400:• Ostrze Star: komplet w pełni metalowych, dokładnie szlifowanych ostrzy wytworzonych z wysokiej jakości stali rdzoodpornej. Jakość potwierdzona przez ekstradługi okres eksploatacji. • Szerokość ostrza: 46mm• Sześciostopniowa regulacja długości strzyżenia MultiClick® od 0,7 do 3mm z blokadą pozycji.• Napęd: Silnik cewkowy umożliwiający bezustanne działanie i gwarantujący o 50% pokaźniejszą sprawność.• Pozycja „0" do strzyżenia blisko skóry. • technika opracowana w Niemczech. • Cicha praca: Supercicha i płynna praca.W opakowaniu znajdują się:- maszynka- 2 nasadki- szczoteczka do czyszczenia- olejek do konserwacji maszynkiDlaczego warto wybrać markę MOSER?marka MOSER należy do wiodącego europejskiego producenta maszynek do strzyżenia włosów, który jest częścią amerykańskiej firmy Wahl Clipper Corporation, światowego lidera w produkcji świetnych maszynek do strzyżenia włosów. producent MOSER od ponad pół wieku wyznacza standardy dla innowacyjnych mistrzowskich maszyn do stylizacji włosów. Wszystkie mistrzowskie maszynki do strzyżenia włosów marki MOSER wraz z ich skrupulatnymi głowicami tnącymi są opatrzone logo „Made in Germany" — są projektowane i wytworzone w Niemczech i wysyłane stamtąd na cały świat. To tam, w mieście Unterkirnach w Schwarzwaldzie znajdują się progresywne zakłady projektowe i produkcyjne MOSER.Niemiecka precyzja, zniewalająca odporność i zerowe ryzyko błędu - to właśnie cechuje narzędzia fryzjerskie MOSER.przejrzyj, w jaki sposób pracować przy pomocy maszynki MOSER 1400:zobacz, w jaki sposób pielęgnować i wymieniać ostrza w maszynce MOSER:
 • Producent Moser 
 • Rodzaj zasilania sieciowe 
 • Maksymalna długość 1.8 mm
 • Minimalna długość 0.1 mm
 • Rodzaj maszynka do strzyżenia 

3☆ Moser maszynka typ 1400 fading edition - maszynka do strzyżenia (4015110028239) ☆

Moser maszynka typ 1400 fading edition - maszynka do strzyżenia (4015110028239) Najniższa Cena Online Profesjonalna, kultowa, niemiecka maszynka po liftingu. Wzmocniony silnik, ulepszoną obudowę i nowe, stalowe, diamentowo szlifowane ostrze. 5 pozycji regulacji cięcia,, a także 7 poziomów strzyżenia.
 • Producent Moser 
Warto przejrzeć:  Ranking elektrycznych trymerów T-Blade - Jaki najlepszy? Nasze TOP10

Podsumowanie, czyli jaki trymer Moser najlepszy?

Najlepszy trymer Moser w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy trymer Moser w Rankingach – nasze TOP3


Rekomendowane Trymery – Zestawienie grudzień 2022

Jeżeli żaden z powyższych modeli trymerów Moser nie spełnił oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych trymerów.


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *