Nazdrowieiurode.pl

Zadbaj o swoje zdrowie i urodę z naszym portalem

Trymery

Ranking trymerów Moser – Jaki najlepszy? Nasze TOP10

Pomagamy w wyborze dobrych trymerów Moser. Poniższe zestawienia są aktualne na październik 2023 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych trymerów Moser,
 • TOP10 najtańszych trymerów Moser.

Jakie trymery Moser najlepiej wybrać? Ranking na październik 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane trymery Moser, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking trymerów Moser, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

1☆ Moser 1400 Edition maszynka do strzyżenia ☆

Moser 1400 Edition maszynka do strzyżenia Najniższa Cena Online MOSER 1400 to profesjonalna maszynka do strzyżenia. Narzędzie przewodowe, perfekcyjne do pracy jednocześnie w salonie fryzjerskim, jak i w domowym zaciszu.Maszynka MOSER 1400 to prawdziwy bestseller wśród wszystkich narzędzi firmy! 40 milionów sprzedanych maszynek w ponad 100 krajach. Kultowy wygląd niezmienny od 30 lat. Fryzjerzy i domowi użytkownicy kochają ten model - nic dziwnego!Zero kompromisów, za każdym razem powtarzalne i oszałamiające efekty cięcia - to właśnie standard wśród produktów MOSER. Tak także jest w sytuacji przewodowej maszynki do strzyżenia włosów MOSER 1400. Maszynka przystępna jest w kilku wersjach kolorystycznych (przejrzyj zakładkę rodzaje).cechy maszynki do strzyżenia MOSER 1400:• Ostrze Star: pakiet w pełni metalowych, starannie szlifowanych ostrzy produkowanych z wysokiej jakości stali rdzoodpornej. Jakość potwierdzona przez ekstradługi okres eksploatacji. • Szerokość ostrza: 46mm• Sześciostopniowa regulacja długości strzyżenia MultiClick® od 0,7 do 3mm z blokadą pozycji.• Napęd: Silnik cewkowy umożliwiający nieprzerwane działanie i zapewniający o 50% pokaźniejszą efektywność.• Pozycja „0" do strzyżenia blisko skóry. • technika opracowana w Niemczech. • Cicha praca: Supercicha i płynna praca.W opakowaniu znajdują się:- maszynka- 2 nasadki- szczoteczka do czyszczenia- olejek do konserwacji maszynkiDlaczego warto wybrać producenta MOSER?marka MOSER należy do wiodącego europejskiego producenta maszynek do strzyżenia włosów, który jest częścią amerykańskiej firmy Wahl Clipper Corporation, światowego lidera w produkowaniu idealnych maszynek do strzyżenia włosów. producent MOSER od ponad pół wieku wyznacza standardy dla innowacyjnych profesjonalnych sprzętów do kreacji włosów. Wszystkie fachowe maszynki do strzyżenia włosów firmy MOSER wraz z ich skrupulatnymi głowicami tnącymi są opatrzone logo „Made in Germany" — są projektowane i wykonane w Niemczech i wysyłane stamtąd na cały świat. To tam, w mieście Unterkirnach w Schwarzwaldzie znajdują się innowacyjne zakłady projektowe i produkcyjne MOSER.Niemiecka precyzja, zachwycająca solidność i zerowe ryzyko błędu - to właśnie cechuje narzędzia fryzjerskie MOSER.sprawdź, w jaki sposób pracować za pomocą maszynki MOSER 1400:przejrzyj, w jaki sposób pielęgnować i wymieniać ostrza w maszynce MOSER:
 • Producent Moser 
 • Rodzaj zasilania sieciowe 
 • Maksymalna długość 1.8 mm
 • Minimalna długość 0.1 mm
 • Rodzaj maszynka do strzyżenia 

2☆ Moser Primat 1230 przewodowa maszynka do strzyżenia ☆

Moser Primat 1230 przewodowa maszynka do strzyżenia Najniższa Cena Online Moser Primat 1230 Maszynka do strzyżenia włosów Przewodowa Szukasz fachowego urządzenia do strzyżenia włosów?Wybierz sprzęt marki Moser i przekonaj się o jego funkcjonalności!Moser Primat 1230 to profesjonalna maszynka do strzyżenia włosów. wyposażona w głowicę tnącą Star Blade, zapewnia wysoką precyzję pracy. posiada nóż ze stali chromowanej co zasadniczo wpływa na jakość realizowanych usług i ostrze o szerokości 46mm i zakresie cięcia 0,7-3mm. Maszynka Moser 1230 z optymalnie rozłożonym ciężarem i użytecznym kształtem powoduje, że strzyżenie jest bardziej komfortowe i nie obciąża nadgarstka. Model wykonany z wysokiej jakości materiału, co nawet najszczególniej wymagającego klienta. rewelacyjna do mistrzowskiego salonu jak i domowego użytku. Specyfikacja: - profesjonalne urządzenie fryzjerskie - funkcjonalny kształt - należycie rozłożony ciężar - wysokość cięcia: 0,7mm-3mm - ostrze Star Blade o szerokości 46mm - napięcie: 15W, 220-240V, 50-60Hz - kabel o długości 3m - wymiary: 180x67x42mm - waga: 620g - 2 nasadki dystansowe: 4,5mm i 9mm - w pakiecie szczoteczka do czyszczenia i olejek do konserwacji. Jak konserwować maszynkę do włosów? Poprawna dezynfekcja i właściwa konserwacja są szczególnie ważne, ponieważ powodują, że maszynka dłużej nam posłuży. Po każdym użyciu ostrze maszynki należy oczyścić z włosów za pomocą dedykowanej do tego szczoteczki - ostrze należy regularnie rozkręcać i starannie oczyszczać. Częstotliwość uzależniona jest od ilości wykonanych strzyżeń, ale nie rzadziej niżeli raz w miesiącu. Do konserwacji należy używać specjalnych preparatów, których przykładem może być Barb oil Oliwka do konserwacji ostrzy (maszynek i trymerów) 120ml. Dla wydłużenia żywotności sprzętu, ostrze powinniśmy oliwić codziennie po zakończonej pracy. Oliwka może dostać się do wnętrza maszynki/trymera, dlatego należy oliwić urządzenia ostrzem w dół. Naoliwiony sprzęt zostawiamy na noc, rano wycieramy ostrze ręcznikiem papierowym.
 • Producent Moser 
 • Rodzaj zasilania sieciowe 
 • Minimalna długość 0.1 mm
 • Rodzaj maszynka do strzyżenia 
Warto przejrzeć:  Ranking trymerów Oneblade - Jaki najlepszy? Nasze TOP10

3☆ moser 1886 neo maszynka z ostrzem ze stali nierdzewnej ☆

moser 1886 neo maszynka z ostrzem ze stali nierdzewnej Najniższa Cena Online MoserNeo1886Maszynka do strzyżenia włosówbezprzewodowainnowacyjność połączona z klasyką, mocą i trwałością?Taka właśnie jest maszynka do strzyżenia Moser Neo 1886!Moser Neo 1886 to profesjonalna, nowoczesna maszynka do strzyżenia włosów, która zachwyca swym wyglądem i funkcjonalnością. Bezprzewodowa, lekka, o potężnym silniczku, dzięki temu gotowa jest do ciężkiej pracy. genialnie wpasuje się w wystrój salonów fryzjerskich/barberskich jak i do domowego kąciku pielęgnacyjnego. Ostrza ze stali nierdzewnej, diamentowo szlifowane, dzięki temu cięcie będzie bardziej dokładne. Pracuje zarówno bezprzewodowo jak i podłączona pod kabel. postępowy design, poręczny zarys i niezwykła jakość, a także odporność powodują, iż maszynka Moser Neo 1886 w prędkim tempie zyskuje popularność. Urządzenie profesjonalne, stalowe, nierdzewne ostrze Magic Blade w wymiarze 46mm, zamontowane w systemie prędkiej zamiany. Neo 1886 to maszynka z dostosowywaną wysokością cięcia w zakresie 0,7-3mm, z dodatkowymi nasadkami dystansowymi o rozmiarach 3-6-9-12mm. Specyfikacja: - fachowe urządzenie fryzjerskie- bezprzewodowa z możliwością pracy na kablu- ostrze ze stali nierdzewnej Magic Blade 46mm- silnik sterowany mikroprocesorem- ergonomiczny zarys- progresywny design- ostrze szlifowane diamentowo- zakres cięcia 0,7-3mm- nasadki dystansowe 3-6-9-12mm- cicha praca- mocny silnik- akumulator NiMh wystarczający na 90min bezprzewodowej pracy- prędkie ładowanie (2h do pełnej baterii)- napięcie: 100-240V, 50-60Hz- waga: 275g- wymiary maszynki: 173x45x42mm Jak konserwować maszynkę do włosów? Poprawna dezynfekcja i właściwa konserwacja są szczególnie ważne, ponieważ sprawiają, iż maszynka dłużej nam posłuży. Po każdym użyciu ostrze maszynki należy oczyścić z włosów przy pomocy przeznaczonej do tego szczoteczki - ostrze należy regularnie rozkręcać i dokładnie oczyszczać. Częstotliwość uzależniona jest od ilości produkowanych strzyżeń, lecz nie rzadziej niż raz w miesiącu. Do konserwacji należy używać specjalnych preparatów, których przykładem może być Barb oil Oliwka do konserwacji ostrzy (maszynek i trymerów) 120ml. Dla wydłużenia żywotności sprzętu, ostrze powinniśmy oliwić codziennie po zakończonej pracy. Oliwka może otrzymać się do wnętrza maszynki/trymera, dlatego należy oliwić urządzenia ostrzem w dół. Naoliwiony sprzęt zostawiamy na noc, rano wycieramy ostrze ręcznikiem papierowym.
 • Producent Moser 
 • Rodzaj zasilania akumulatorowe 
 • Minimalna długość 0.7 mm
 • Rodzaj maszynka do strzyżenia 

7☆ moser 1411 mini bordo profejsonalny trymer do konturowania ☆

moser 1411 mini bordo profejsonalny trymer do konturowania Najniższa Cena Online Niemiecka jakość artykułu. Śladowy, ultralekki i dokładny trymer, uznanej producenta. Strzyże starannie i blisko skóry. Praca z tym urządzeniem należy do nad wyraz błogich przez drobne gabaryty i wagę.
 • Producent Moser 
 • Rodzaj zasilania sieciowe 
 • Minimalna długość 0.1 mm
 • Rodzaj maszynka do strzyżenia 
Warto przejrzeć:  Ranking trymerów Babyliss E - Jaki najlepszy? Nasze TOP10

9☆ Maszynka do strzyżenia włosów geniopro fading edition 1874 marki Moser ☆

Maszynka do strzyżenia włosów geniopro fading edition 1874 marki Moser Najniższa Cena Online Moser Genio Pro 1874 Fading edition Maszynka do strzyżenia włosów Szukasz fachowego urządzenia do strzyżenia włosów, które będzie oszałamiać nie tylko mocą lecz i wyglądem?Wybierz model Moser Genio Pro 1874 Fading edition i odkryj świeże możliwości!Moser Genio Pro 1874 Fading edition to model profesjonalnej maszynko do strzyżenia włosów, zachwycającej prostym, tradycyjnym a równocześnie progresywnym designem. stworzony z myślą o ciągłej pracy zawodowców, funkcjonalny, z uchwytem o użytecznym profilu, nie męczy nadgarstka. wyposażona w 2 wymienne akumulatory, dzięki którym maszynka jest w ciągłej gotowości. posiada ostrze Fading o szerokości 46mm - zagwarantuje bezpieczne ciecie blisko skóry (zakres od 0,5mm do 2mm). Bateria litowo-jonowa, czas ładowania 80min gwarantujący 105 minut czasu pracy. komfortowa, prosta w obsłudze, zapewnia dokładne cięcie. Maszynka Moser Genio Pro 1874 Fading edition posiada w komplecie 4 nasadki dystansowe o wymiarach: 1,5/3/4,5/6mm. dzięki temu bezproblemowo zintegrujesz odpowiednią długość do informacji włosów. Moser Genio Pro 1874 Fading edition to model, który nawet najbardziej wymagającego klienta! Zapewnij sobie komfort i precyzję pracy z maszynką Moser Genio Pro 1874! Specyfikacja: - profesjonalne urządzenie fryzjerskie- nieprzeciętne do salonów fryzjerskich/barberskich, a także domowego wykorzystywania- solidny silnik- ostrze Fading o szerokości 46mm- bezpieczne cięcie od skóry w zakresie 0,5mm-2mm- system szybkiej zamiany noża- 2 wymienne akumulatory- gwarantuje komfort i precyzję cięcia- czas pracy baterii: 105min- czas ładowania 80min- 4 nasadki dystansowe: 1,5mm/3mm/4,5mm/6mm- rozmiary: 180x47x42- waga: 280g. Jak konserwować maszynkę do włosów? Poprawna dezynfekcja i właściwa konserwacja są nad wyraz ważne, ponieważ powodują, że maszynka dłużej nam posłuży. Po każdym użyciu ostrze maszynki należy oczyścić z włosów za pomocą dedykowanej do tego szczoteczki - ostrze należy regularnie rozkręcać i starannie oczyszczać. Częstotliwość uzależniona jest od ilości stworzonych strzyżeń, lecz nie rzadziej aniżeli raz w miesiącu. Do konserwacji należy używać specjalnych preparatów, których przykładem może być Barb oil Oliwka do konserwacji ostrzy (maszynek i trymerów) 120ml. Dla wydłużenia żywotności sprzętu, ostrze powinniśmy oliwić codziennie po zakończonej pracy. Oliwka może otrzymać się do wnętrza maszynki/trymera, dlatego należy oliwić urządzenia ostrzem w dół. Naoliwiony sprzęt zostawiamy na noc, rano wycieramy ostrze ręcznikiem papierowym.
 • Producent Moser 

Najtańsze trymery Moser – Ranking październik 2023 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze trymery Moser, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich trymerów Moser jest aktualizowany na bieżąco.

4☆ Moser 1400 Edition maszynka do strzyżenia ☆

Moser 1400 Edition maszynka do strzyżenia Najniższa Cena Online MOSER 1400 to profesjonalna maszynka do strzyżenia. Narzędzie przewodowe, nadzwyczajne do pracy równocześnie w salonie fryzjerskim, jak i w domowym zaciszu.Maszynka MOSER 1400 to prawdziwy bestseller wśród wszelkich narzędzi firmy! 40 milionów sprzedanych maszynek w ponad 100 krajach. Kultowy wygląd niezmienny od 30 lat. Fryzjerzy i domowi użytkownicy kochają ten model - nic dziwnego!Zero kompromisów, za każdym razem powtarzalne i oszałamiające efekty cięcia - to właśnie kanon wśród produktów MOSER. Tak też jest w przypadku przewodowej maszynki do strzyżenia włosów MOSER 1400. Maszynka dostępna jest w kilku wersjach kolorystycznych (sprawdź zakładkę typy).właściwości maszynki do strzyżenia MOSER 1400:• Ostrze Star: komplet w pełni metalowych, dokładnie szlifowanych ostrzy wytworzonych z wysokiej jakości stali rdzoodpornej. Jakość potwierdzona przez ekstradługi okres eksploatacji. • Szerokość ostrza: 46mm• Sześciostopniowa regulacja długości strzyżenia MultiClick® od 0,7 do 3mm z blokadą pozycji.• Napęd: Silnik cewkowy umożliwiający bezustanne działanie i gwarantujący o 50% pokaźniejszą sprawność.• Pozycja „0" do strzyżenia blisko skóry. • technika opracowana w Niemczech. • Cicha praca: Supercicha i płynna praca.W opakowaniu znajdują się:- maszynka- 2 nasadki- szczoteczka do czyszczenia- olejek do konserwacji maszynkiDlaczego warto wybrać markę MOSER?marka MOSER należy do wiodącego europejskiego producenta maszynek do strzyżenia włosów, który jest częścią amerykańskiej firmy Wahl Clipper Corporation, światowego lidera w produkcji świetnych maszynek do strzyżenia włosów. producent MOSER od ponad pół wieku wyznacza standardy dla innowacyjnych mistrzowskich maszyn do stylizacji włosów. Wszystkie mistrzowskie maszynki do strzyżenia włosów marki MOSER wraz z ich skrupulatnymi głowicami tnącymi są opatrzone logo „Made in Germany" — są projektowane i wytworzone w Niemczech i wysyłane stamtąd na cały świat. To tam, w mieście Unterkirnach w Schwarzwaldzie znajdują się progresywne zakłady projektowe i produkcyjne MOSER.Niemiecka precyzja, zniewalająca odporność i zerowe ryzyko błędu - to właśnie cechuje narzędzia fryzjerskie MOSER.przejrzyj, w jaki sposób pracować przy pomocy maszynki MOSER 1400:zobacz, w jaki sposób pielęgnować i wymieniać ostrza w maszynce MOSER:
 • Producent Moser 
 • Rodzaj zasilania sieciowe 
 • Maksymalna długość 1.8 mm
 • Minimalna długość 0.1 mm
 • Rodzaj maszynka do strzyżenia 
Warto przejrzeć:  Ranking trymerów do miejsc intymnych dla mężczyzn - Jaki najlepszy? Nasze TOP10

10☆ Moser Primat 1230 przewodowa maszynka do strzyżenia ☆

Moser Primat 1230 przewodowa maszynka do strzyżenia Najniższa Cena Online Moser Primat 1230 Maszynka do strzyżenia włosów Przewodowa Szukasz mistrzowskiego urządzenia do strzyżenia włosów?Wybierz sprzęt firmy Moser i przekonaj się o jego funkcjonalności!Moser Primat 1230 to profesjonalna maszynka do strzyżenia włosów. zaopatrzona w głowicę tnącą Star Blade, gwarantuje wysoką precyzję pracy. posiada nóż ze stali chromowanej co znacząco wpływa na jakość realizowanych usług i ostrze o szerokości 46mm i zakresie cięcia 0,7-3mm. Maszynka Moser 1230 z adekwatnie rozłożonym ciężarem i użytecznym kształtem powoduje, iż strzyżenie jest bardziej komfortowe i nie obciąża nadgarstka. Model wykonany z wysokiej jakości materiału, co nawet najistotniej wymagającego klienta. perfekcyjna do fachowego salonu jak i domowego korzystania. Specyfikacja: - profesjonalne urządzenie fryzjerskie - użyteczny kształt - korzystnie rozłożony ciężar - wysokość cięcia: 0,7mm-3mm - ostrze Star Blade o szerokości 46mm - napięcie: 15W, 220-240V, 50-60Hz - kabel o długości 3m - rozmiary: 180x67x42mm - waga: 620g - 2 nasadki dystansowe: 4,5mm i 9mm - w zestawie szczoteczka do czyszczenia i olejek do konserwacji. Jak konserwować maszynkę do włosów? Poprawna dezynfekcja i właściwa konserwacja są szczególnie ważne, ponieważ sprawiają, iż maszynka dłużej nam posłuży. Po każdym użyciu ostrze maszynki należy oczyścić z włosów przy pomocy asygnowanej do tego szczoteczki - ostrze należy regularnie rozkręcać i starannie oczyszczać. Częstotliwość uzależniona jest od ilości stworzonych strzyżeń, lecz nie rzadziej aniżeli raz w miesiącu. Do konserwacji należy używać specjalnych preparatów, których przykładem może być Barb oil Oliwka do konserwacji ostrzy (maszynek i trymerów) 120ml. Dla wydłużenia żywotności sprzętu, ostrze powinniśmy oliwić codziennie po zakończonej pracy. Oliwka może dostać się do wnętrza maszynki/trymera, dlatego należy oliwić urządzenia ostrzem w dół. Naoliwiony sprzęt zostawiamy na noc, rano wycieramy ostrze ręcznikiem papierowym.
 • Producent Moser 
 • Rodzaj zasilania sieciowe 
 • Minimalna długość 0.1 mm
 • Rodzaj maszynka do strzyżenia 

Podsumowanie, czyli jaki trymer Moser najlepszy?

Najlepszy trymer Moser w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy trymer Moser w Rankingach – nasze TOP3


Rekomendowane Trymery – Zestawienie październik 2023

Jeżeli żaden z powyższych modeli trymerów Moser nie spełnił oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych trymerów.


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *