Nazdrowieiurode.pl

Zadbaj o swoje zdrowie i urodę z naszym portalem

Trymery

Ranking trymerów do nosa Remington – Jaki najlepszy? Nasze TOP10

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych trymerów do nosa Remington. Poniższe zestawienia są aktualne na wrzesień 2023 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych trymerów do nosa Remington,
 • TOP10 najtańszych trymerów do nosa Remington.

Jakie trymery do nosa Remington najlepiej wybrać? Ranking na wrzesień 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane trymery do nosa Remington, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking trymerów do nosa Remington, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

1☆ Trymer Remington Nano Series NE3850 Czarny, NE3850 ☆

Trymer Remington Nano Series NE3850 Czarny, NE3850 Najniższa Cena Online Trymer do nosa i uszu Nano Series Remington NE3850Trymer do nosa i uszu Nano Series marki Remington to znakomite narzędziem do usuwania niepożądanych włosów. NAJWAŻNIEJSZE parametry:System Active BladeClean z portem do płukania urządzeniaAntybakteryjna metaliczna pokrywa* dla higienicznego przycinaniaDwustronny pionowy trymerObrotowa głowica trymeraKomfortowe ostrza dla bezpiecznego i prostego używaniaPionowe grzebienie prowadzące do przycinania brwiWodoodpornaBaterie w zestawie Funkcjonalność:Nasz trymer do nosa i uszu Nano Series to doskonałe narzędziem do usuwania niepożądanych włosów. Antybakteryjna srebrna pokrywa*, a także system Active BladeClean gwarantują higieniczne, łatwe utrzymanie urządzenia, aktywnie uniemożliwiając nagromadzaniu się bakterii, dzięki czemu bez stresu możesz skupić się na pielęgnacji. Ochrona przed ukrytą przyczyną podrażnień skóry.Nasz trymer do nosa i uszu Nano Series to wyśmienite narzędziem do usuwania niepożądanych włosów.Antybakteryjna srebrna obudowa* oraz system Active BladeClean zapewniają higieniczne, łatwe utrzymanie urządzenia, aktywnie zapobiegając nagromadzaniu się bakterii, dzięki temu bez stresu możesz skupić się na pielęgnacji. Ochrona przed ukrytą przyczyną podrażnień skóry.Głowica obrotowa została zaprojektowana tak, by ciąć bezpiecznie i gładko, dzięki odkształconym płytkom, które wciągają włosy zarówno od góry, jak i z boków.Trymer NanoSeries jest w całości wodoodporny, zasilany akumulatorem i ma dwuletnią gwarancję, dzięki temu jest niezbędny dla panów z wrażliwą skórą, którzy chcą pozbyć się niechcianych włosów!
 • Producent Remington 
 • Rodzaj zasilania bateryjne 
 • Rodzaj trymer 

4☆ Trymer Remington Nano Lithium NE3870 Czarny, 2_633792 ☆

Trymer Remington Nano Lithium NE3870 Czarny, 2_633792 Najniższa Cena Online Sprzedawany artykuł jest oryginalnym produktem firmy REMINGTON. Produkt nowy w oryginalnym opakowaniu producenta. Remington Nano Lithium NE3870 staranny trymer do usuwania zbędnego owłosienia. Atrybuty: wariant urządzenia: Trymer do uszu i nosa Funkcje:Możliwość mycia głowicy pod bieżącą wodą Zakres regulacji długości:Od 1 do 5 mm Dodatkowy komplet końcówek (2 nakładki grzebieniowe, Trymer liniowy, Trymer precyzyjny) Trymer do nosa i uszu Remington Nano Lithium NE3870 Trymer Remington Nano Lithium NE3870 to nieprzeciętne narzędzie do usuwania niepożądanych włosów z nosa i uszu - lecz nie tylko. Wymienna głowica pozwala zająć się także detalami zarostu na twarzy, a z pomocą nasadek grzebieniowych przystrzyżesz brwi. Trymer Remington zasilany jest baterią litową ukrytą w wodoodpornej obudowie z funkcjonalnym uchwytem. W razie potrzeby można ją bez trudu wymienić, dzięki czemu urządzenie genialnie sprawdza się także w podróży. System ActiveBlade Clean zaimplementowana w trymerze Remington Nano Lithium NE3870 technika ActiveBlade Clean zagwarantuje wysoki poziom higieny. Pokryte nanopowłoką z jonami srebra pionowe ostrze można unieść,starannie wypłukać pozostałe po strzyżeniu włoski. W celu przystrzyżenia brwi należy zastosować jedną z dwóch nasadek grzebieniowych. Jeśli zmagasz się z problemem "czarodziejskiego" owłosienia nad oczami - oto Twoja różdżka. Używaj jej mądrze. Staranne strzyżenie Dzięki starannej głowicy z dostosowywanym grzebieniem trymer do nosa i uszu Remington Nano Lithium NE3870 to także nieprzeciętne narzędzie do modelowania. nadzwyczajnie sprawdza się w precyzyjnym strzyżeniu brody, wąsów i baków. Możesz także zdjąć grzebień i nadawać linii zarostu wyrazisty kształt. Poznaj swoją nową twarz. Dane techniczne rodzaj urządzenia: Trymer do uszu i nosa Zakres długości strzyżenia: Od 1 do 5 mm Funkcje: Możliwość mycia głowicy pod bieżącą wodą Czas ładowania: Nie dotyczy dodatkowe informacje: Dwustronna budowa ergonomiczny uchwyt warstwa antybakteryjna NanoSilver System Active BladeClean Akumulator litowy Pionowe grzebienie prowadzące do przycinania brwi Wodoodporny staranny trymer z regulowanym grzebieniem (1-5mm) załączone akcesoria: 2 nakładki grzebieniowe, Trymer liniowy, Trymer precyzyjny Kolor: Czarny Kod producenta: NE3870...
 • Producent Remington 
 • Rodzaj zasilania akumulatorowe 
 • Maksymalna długość 5 mm
 • Minimalna długość 1 mm
 • Rodzaj trymer 
Warto przejrzeć:  Ranking trymerów Fox - Jaki najlepszy? Nasze TOP10

5☆ Trymer REMINGTON Trim & Fit NE8000 (5038061143911) ☆

Trymer REMINGTON Trim & Fit NE8000 (5038061143911) Najniższa Cena Online Trymer Remington Trim & Fit NE8000 nasadki Dzięki trymerowi Trim & Fit wszystko, czego potrzebujesz do przystrzyżenia i pozbycia się niechcianych włosków z twarzy będziesz miał za każdym razem pod ręką – dosłownie, bo dodatkowe nasadki zostały ukryte w rękojeści urządzenia. Trymer liniowy jest nadzwyczajny do przycinania brwi i śladowych powierzchni w trudno dostępnych miejscach. Natomiast trymer obrotowy genialnie radzi sobie z niechcianym owłosieniem w nosie i uszach. Do urządzenia została także załączona ergonomiczna pęseta, która upora się z pojedynczymi włoskami. Dzięki dużej liczbie nakładek trymer Trim & Fit staje się kompleksowym i uniwersalnym urządzeniem do podkreślenia Twojego jednostkowego stylu. NAJWAŻNIEJSZE cechy Kompaktowe przechowywanie akcesoriów uzupełniających trymer, Nasadka do przycinania liniowego, Nasadka do przycinania obrotowego, Pęseta, Dwustronny grzebień do brwi: (3 mm i 6 mm), łatwe do mycia głowice, Zasilanie bateryjne: (1x bateria AA w zestawie) Kompaktowe przechowywanie Pęseta i grzebień do brwi są komfortowo umieszczone w rękojeści trymera, dzięki czemu masz do nich prosty dostęp. dzisiaj możesz zabierać uzupełniające akcesoria ze sobą w podróż, nie martwiąc się, iż je zgubisz. Dbaj o swój wygląd gdziekolwiek jesteś! Trymer liniowy Trymer liniowy rewelacyjnie pasuje do wykańczania detali. Z jego pomocą dotrzesz do trudno przystępnych miejsc i nadasz stosowny zarys swoim brwiom. Trymer obrotowy Trymer obrotowy jest znakomity do bezpiecznego i delikatnego przycinania włosów w nosie i uszach.
 • Producent REMINGTON 
Warto przejrzeć:  Ranking trymerów do włosów w nosie - Jaki najlepszy? Nasze TOP10

Najtańsze trymery do nosa Remington – Ranking wrzesień 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze trymery do nosa Remington, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich trymerów do nosa Remington jest aktualizowany na bieżąco.

3☆ Trymer Remington Nano Series NE3850 Czarny, NE3850 ☆

Trymer Remington Nano Series NE3850 Czarny, NE3850 Najniższa Cena Online Trymer do nosa i uszu Nano Series Remington NE3850Trymer do nosa i uszu Nano Series firmy Remington to genialne narzędziem do usuwania niepożądanych włosów. NAJWAŻNIEJSZE właściwości:System Active BladeClean z portem do płukania urządzeniaAntybakteryjna srebrna pokrywa* dla higienicznego przycinaniaDwustronny pionowy trymerObrotowa głowica trymeraKomfortowe ostrza dla bezpiecznego i łatwego użytkowaniaPionowe grzebienie prowadzące do przycinania brwiWodoodpornaBaterie w zestawie Funkcjonalność:Nasz trymer do nosa i uszu Nano Series to idealne narzędziem do usuwania niepożądanych włosów. Antybakteryjna srebrna obudowa* i system Active BladeClean gwarantują higieniczne, nieskomplikowane utrzymanie urządzenia, aktywnie zapobiegając nagromadzaniu się bakterii, dzięki temu bez stresu możesz skupić się na pielęgnacji. Ochrona przed ukrytą przyczyną podrażnień skóry.Nasz trymer do nosa i uszu Nano Series to rewelacyjne narzędziem do usuwania niepożądanych włosów.Antybakteryjna metaliczna obudowa* oraz system Active BladeClean gwarantują higieniczne, łatwe utrzymanie urządzenia, aktywnie zapobiegając nagromadzaniu się bakterii, dzięki temu bez stresu możesz skoncentrować się na pielęgnacji. Ochrona przed ukrytą przyczyną podrażnień skóry.Głowica obrotowa została zaprojektowana tak, żeby ciąć bezpiecznie i gładko, dzięki zakrzywionym płytkom, które wciągają włosy równocześnie od góry, jak i z boków.Trymer NanoSeries jest w całości wodoodporny, zasilany akumulatorem i ma dwuletnią gwarancję, dzięki czemu jest niezbędny dla mężczyzn z wrażliwą skórą, którzy chcą pozbyć się niechcianych włosów!
 • Producent Remington 
 • Rodzaj zasilania bateryjne 
 • Rodzaj trymer 

4☆ Trymer Remington Nano Lithium NE3870 Czarny, 2_633792 ☆

Trymer Remington Nano Lithium NE3870 Czarny, 2_633792 Najniższa Cena Online Sprzedawany towar jest oryginalnym produktem marki REMINGTON. Artykuł nowy w oryginalnym opakowaniu producenta. Remington Nano Lithium NE3870 dokładny trymer do usuwania zbędnego owłosienia. Parametry: typ urządzenia: Trymer do uszu i nosa Funkcje:Możliwość mycia głowicy pod bieżącą wodą Zakres regulacji długości:Od 1 do 5 mm Dodatkowy komplet końcówek (2 nakładki grzebieniowe, Trymer liniowy, Trymer dokładny) Trymer do nosa i uszu Remington Nano Lithium NE3870 Trymer Remington Nano Lithium NE3870 to perfekcyjne narzędzie do usuwania niepożądanych włosów z nosa i uszu - ale nie tylko. Wymienna głowica pozwala zająć się także detalami zarostu na twarzy, a z pomocą nasadek grzebieniowych przystrzyżesz brwi. Trymer Remington zasilany jest baterią litową ukrytą w wodoodpornej obudowie z funkcjonalnym uchwytem. W razie zapotrzebowania można ją bez trudu wymienić, dzięki temu urządzenie rewelacyjnie sprawdza się także w podróży. System ActiveBlade Clean zaimplementowana w trymerze Remington Nano Lithium NE3870 technika ActiveBlade Clean gwarantuje wysoki poziom higieny. Pokryte nanopowłoką z jonami srebra pionowe ostrze można unieść,skrupulatnie wypłukać pozostałe po strzyżeniu włoski. W celu przystrzyżenia brwi należy zastosować jedną z dwóch nasadek grzebieniowych. Jeśli zmagasz się z problemem "czarodziejskiego" owłosienia nad oczami - oto Twoja różdżka. Używaj jej mądrze. Staranne strzyżenie Dzięki precyzyjnej głowicy z regulowanym grzebieniem trymer do nosa i uszu Remington Nano Lithium NE3870 to na dodatek doskonałe narzędzie do modelowania. świetnie sprawdza się w precyzyjnym strzyżeniu brody, wąsów i baków. Możesz także zdjąć grzebień i nadawać linii zarostu wyrazisty zarys. Poznaj swoją nową twarz. Informacje technologiczne typ urządzenia: Trymer do uszu i nosa Zakres długości strzyżenia: Od 1 do 5 mm Funkcje: Możliwość mycia głowicy pod bieżącą wodą Czas ładowania: Nie dotyczy dopełniające dane: Dwustronna budowa poręczny uchwyt powłoka antybakteryjna NanoSilver System Active BladeClean Akumulator litowy Pionowe grzebienie prowadzące do przycinania brwi Wodoodporny dokładny trymer z dostosowywanym grzebieniem (1-5mm) dołączone akcesoria: 2 nakładki grzebieniowe, Trymer liniowy, Trymer precyzyjny Kolor: Czarny Kod producenta: NE3870...
 • Producent Remington 
 • Rodzaj zasilania akumulatorowe 
 • Maksymalna długość 5 mm
 • Minimalna długość 1 mm
 • Rodzaj trymer 
Warto przejrzeć:  Ranking trymerów Braun FG - Jaki najlepszy? Nasze TOP10

5☆ Trymer REMINGTON Trim & Fit NE8000 (5038061143911) ☆

Trymer REMINGTON Trim & Fit NE8000 (5038061143911) Najniższa Cena Online Trymer Remington Trim & Fit NE8000 nasadki Dzięki trymerowi Trim & Fit wszystko, czego Ci potrzeba do przystrzyżenia i pozbycia się niechcianych włosków z twarzy będziesz miał za każdym razem pod ręką – dosłownie, bo dodatkowe nasadki zostały ukryte w rękojeści urządzenia. Trymer liniowy jest nieprzeciętny do przycinania brwi i minimalnych powierzchni w trudno przystępnych miejscach. Natomiast trymer obrotowy nieprzeciętnie radzi sobie z niechcianym owłosieniem w nosie i uszach. Do urządzenia została także dołączona funkcjonalna pęseta, która upora się z pojedynczymi włoskami. Dzięki obfitej liczbie nakładek trymer Trim & Fit staje się kompleksowym i uniwersalnym urządzeniem do podkreślenia Twojego indywidualnego stylu. NAJWAŻNIEJSZE atrybuty Kompaktowe przechowywanie akcesoriów uzupełniających trymer, Nasadka do przycinania liniowego, Nasadka do przycinania obrotowego, Pęseta, Dwustronny grzebień do brwi: (3 mm i 6 mm), proste do mycia głowice, Zasilanie bateryjne: (1x bateria AA w pakiecie) Kompaktowe przechowywanie Pęseta i grzebień do brwi są komfortowo umieszczone w rękojeści trymera, dzięki temu masz do nich łatwy dostęp. teraz możesz zabierać uzupełniające akcesoria ze sobą w podróż, nie obawiając się, że je zgubisz. Dbaj o swój wygląd gdziekolwiek jesteś! Trymer liniowy Trymer liniowy nadzwyczajnie pasuje do wykańczania detali. Z jego pomocą dotrzesz do trudno przystępnych miejsc oraz nadasz adekwatny kształt swym brwiom. Trymer obrotowy Trymer obrotowy jest wspaniały do bezpiecznego i delikatnego przycinania włosów w nosie i uszach.
 • Producent REMINGTON 

Podsumowanie, czyli jaki trymer do nosa Remington najlepszy?

Najlepszy trymer do nosa Remington w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy trymer do nosa Remington w Rankingach – nasze TOP3


Polecane Trymery – TOP5 wrzesień 2023

Jeżeli żaden z powyższych modeli trymerów do nosa Remington nie spełnił oczekiwań lub maszynki nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych trymerów.


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *