Nazdrowieiurode.pl

Zadbaj o swoje zdrowie i urodę z naszym portalem

Trymery

Ranking trymerów Remington Groom – Jaki najlepszy? Nasze TOP10

Pomagamy w wyborze dobrych trymerów Remington Groom. Poniższe zestawienia są aktualne na marzec 2023 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych trymerów Remington Groom,
 • TOP10 najtańszych trymerów Remington Groom.

Jakie trymery Remington Groom najlepiej wybrać? Ranking na marzec 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane trymery Remington Groom, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking trymerów Remington Groom, wraz ze składem, jest aktualizowany każdego dnia.

1☆ Golarka Remington PG4000 G4GraphiteSeries Pers Groomer Szary /Biały ☆

Golarka Remington PG4000 G4GraphiteSeries Pers Groomer Szary /Biały Najniższa Cena Online Profesjonalista w łazience uwielbiasz urządzenia, które łączą w sobie mnóstwo funkcji? Jednym z nich jest trymer, ponieważ jest równocześnie tradycyjną golarką, jak i skrupulatnymi nożyczkami. Trymer REMINGTON Graphite G4 PG4000 to wielofunkcyjne urządzenie, dzięki któremu szybko pozbędziesz się niepożądanego owłosienia z brody, nosa, uszu, brwi i pozostałych części ciała. często są to miejsca dość trudno przystępne, dlatego niezastąpione są optymalne końcówki do trymera. Wykorzystasz je do przycinania brody, której nadasz świetny kształt,również obetniesz bokobrody. I co ważne – nie będziesz tracić czasu na dojazdy do fryzjera czy barbera, teraz sam zadbasz o siebie! Samoostrzące ostrza bez dwóch zdań spodoba Ci się to, iż trymer ma samoostrzące ostrza z grafitową powłoką, które łatwo zdejmiesz. Dlatego tak prosto i dokładnie wystylizujesz swój zarost i nadasz mu pożądany kształt. Ostrza są tak zaprojektowane, aby golenie było delikatne i przyjemne dla skóry. Na dodatek posiadają zaokrąglone końcówki, dzięki którym masz pewność, że się nie podrapiesz ani nie podrażnisz skóry. To fajne uczucie, kiedy Twoja skóra pozostaje super gładka na dłużej! 7 końcówek komplet obejmuje aż 7 końcówek, do który należy 30 milimetrowa głowica trymująca, trymer liniowy do włosków w nosie, brwi i bokobrodów, trymer dokładny do mikro-zarostu, dostosowywany grzebień do włosów i brody (2-20 mm), 2 grzebienie stałe (1,5 mm do trzydniowego zarostu i 3 mm do przycinania owłosienia na ciele) i głowica goląca do wykańczania linii. Masz do wyboru aż 13 długości strzyżenia, z minimalną długością 1,5 mm i maksymalną 30 mm. Z takim zestawem za każdym razem będziesz wyglądać na niezwykle zadbanego dżentelmena! Utrzymanie w czystości Trymer REMINGTON Graphite G4 PG4000 łatwo utrzymasz w czystości, myjąc głowicę oraz ostrza pod bieżącą wodą. dodatkowo jest wyjątkowo wygodny w rutynowym stosowaniu ze względu na swoją lekkość i fakt,perfekcyjnie leży w dłoni. Zasilanie Pojemny akumulator to obfita zaleta tego urządzenia. Może pracować bezprzewodowo do 60 minut, co jest wystarczającą ilością czasu na dokonanie zmian w swym wyglądzie. Pełne naładowanie akumulator osiąga po 10 godzinach. Design i kolorystyka Trymer jest świetnie zaprojektowany. Ma wyświetlacz LED i jest w odcieniu czarno-szarym....
 • Producent Remington 
 • Kolor biały, czarny, niebieski 

2☆ Golarka Remington PG5000 G5GraphiteSeries Pers Groomer Czarny/Biały, PG5000 ☆

Golarka Remington PG5000 G5GraphiteSeries Pers Groomer Czarny/Biały, PG5000 Najniższa Cena Online Niezależnie od tego, czy pielęgnujesz bokobrody, definiujesz brodę czy przycinasz włosy na ciele - G5 zadba o Twój styl. Samoostrzące się ostrza zapewniają najwyższą skuteczność cięcia, dzięki temu osiągniesz gładkie i precyzyjne cięcie za każdym razem. Gładkie ostrza z powłoką grafitową zezwalają na komfortową stylizację i osiągnięcie stylu, który pozwoli Ci poczuć większą pewność siebie. Graphite G5 wyposażony jest w 9 wszechstronnych nakładek do każdego typu pielęgnacji całego ciała. Podwójny dostosowywany grzebień pozwala przyciąć brodę i włosy na długość 2-20 mm i osiągnąć różne efekty stylizacji od krótkich do długich włosów i zarostów. Osiągnij wygląd trzydniowego zarostu przy pomocy grzebienia 1,5 mm, a do pielęgnacji włosów na ciele użyj grzebienia 3 mm. Mini golarka foliowa pomoże Ci uzyskać gładko ogoloną skórę wokół zarostu, dzięki czemu podkreślisz swój styl. Jeśli chcesz osiągnąć dokładniejsze, gładkie golenie, użyj skrupulatnego trymera TST, który likwiduje choćby najmniejszy zarost.Graphite G5 to urządzenie bezprzewodowe, a więc możesz stworzyć dowolny styl, gdziekolwiek zechcesz. Imponujący, 90-minutowy czas pracy oznacza, iż będziesz mieć dużo czasu na to, by „pokazać światu prawdziwą twarz". Po prostu zerkaj od czasu do czasu na 2-stopniowy wskaźnik LED, który sygnalizuje, kiedy bateria się wyczerpuje. Urządzenie Graphite G5 jest w 100% wodoodporne, dzięki czemu możesz używać go pod prysznicem i oszczędzić mnóstwo czasu. Wodoodporne ostrza sprawiają, iż trymer można łatwo czyścić.
 • Producent Remington 
Warto przejrzeć:  Ranking trymerów do brwi Veet - Jaki najlepszy? Nasze TOP10

4☆ Remington maszynka do włosów mygroom hc5100 (4008496941988) ☆

Remington maszynka do włosów mygroom hc5100 (4008496941988) Najniższa Cena Online Maszynka do włosów Remington HC5100 12 długości Samoostrzące się ostrza ze stali nierdzewnej pozwalają uzyskać perfekcyjne wyniki zawsze, zaś olejek i szczoteczka do czyszczenia, które są dołączone do produktu, wyśmienity stan urządzenia. Maszynka jest przewodowa, więc masz pewność, iż nigdy Cię nie zawiedzie. NAJWAŻNIEJSZE cechy:Silnik Pro Power – 2 x pokaźniejsza wydajność strzyżenia*Samoostrzące się ostrza ze stali dostosowywany grzebień z 12 ustawieniami długości (1-23 mm)Ustawienia co 2 mmUrządzenie przewodowe, co zagwarantuje bezawaryjnośćOdpinany przewód zasilający, dla przystępnego przechowywaniaSzczoteczka do czyszczeniaOlejek SAMOOSTRZĄCE SIĘ OSTRZANiezawodna i gwarantowana precyzja. Te samoostrzące się ostrza zapewnią, iż Twoja golarka za każdym razem zapewni tę samą, wyśmienitą jakość pielęgnacji.SILNIK PRO POWER DAJE DWA RAZY pokaźniejszĄ produktywnOŚĆ STRZYŻENIA*Silnik o szerokiej mocy gwarantuje prędkie i dokładne cięcie, dzięki temu włosy zawsze wyglądają genialnie - i za każdym razem masz czas na poprawki w ostatniej chwili.*W porównaniu ze typowymi modelami maszynek do strzyżenia Remington Maszynka do włosów My Groom zagwarantuje dwa razy większą skuteczność cięcia standardowe maszynki RemingtonSamoostrzące się ostrza ze stali nierdzewnej pozwalają uzyskać nadzwyczajne wyniki zawsze, zaś olejek i szczoteczka do czyszczenia, które są załączone do towaru, idealny stan urządzenia. Maszynka jest przewodowa, więc masz pewność, iż nigdy Cię nie zawiedzie.Znasz swoje włosy i wiesz, jaki fason chcesz osiągnąć, dlatego dostosowywany grzebień ma aż 12 ustawień długości, od 1 mm do 23 mm. Przypasuj grzebień do przycinania różnych obszarów i stwórz własny fason, a dzięki temu,kabel maszynki można odpiąć, łatwo ją przechowasz lub weźmiesz ze sobą w podróż.
 • Producent Remington 
 • Rodzaj zasilania sieciowe 
 • Maksymalna długość 23 mm
 • Minimalna długość 1 mm
 • Rodzaj maszynka do strzyżenia 

5☆ Remington Golarka pg3000 g3graphiteseries pers groomer czarny (5038061100822) ☆

Remington Golarka pg3000 g3graphiteseries pers groomer czarny (5038061100822) Najniższa Cena Online Nie potrzebujesz już kilku maszyn do pielęgnacji, by zmienić styl, Graphite G3 to uniwersalne rozwiązanie do kreacji „wszystko w jednym". gwarantuje pielęgnację od stóp do głów, dzisiaj możesz osiągnąć niemało różnych efektów stylizacji, które sprawią, iż poczujesz się pewny siebie. Samoostrzące się ostrza z warstwą grafitową zapewniają maksymalnie gładki ruch, dzięki czemu możesz stworzyć swój własny styl przy najwyższym komforcie. Urządzenie Graphite G3 posiada sześć uniwersalnych nakładek, dzięki którym zadbasz o swoją pielęgnację. Podwójny dostosowywany grzebień pozwala przyciąć brodę i włosy na długość 2-20 mm i osiągnąć różne efekty kreacji od krótkich do długich włosów i zarostów. Liniowy trymer NEE utrzymuje porządek w okolicach nosa, brwi i uszu. Osiągnij wygląd trzydniowego zarostu przy pomocy grzebienia 1,5 mm, a do pielęgnacji włosów na ciele użyj grzebienia 3 mm. Jeśli chcesz osiągnąć precyzyjniejsze efekty, użyj precyzyjnego trymera TST, który usuwa choćby najmniejszy zarost. W pełni zmywalne nakładki umożliwiają ich staranne wyczyszczenie po użyciu. Następnie możesz przechowywać wszystkie akcesoria w wygodnej saszetce. Urządzenie Graphite G3 jest bezprzewodowe z imponującym, 40-minutowym czasem pracy, co daje Ci swobodę tworzenia swego stylu, gdziekolwiek jesteś, a także mnóstwo czasu, aby zadbać o doskonałą pielęgnację i „pokazać światu prawdziwą twarz"
 • Producent Remington 
 • Rodzaj zasilania akumulatorowe 

Najtańsze trymery Remington Groom – Ranking marzec 2023 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze trymery Remington Groom, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich trymerów Remington Groom jest aktualizowany na bieżąco.

1☆ Remington maszynka do włosów mygroom hc5100 (4008496941988) ☆

Remington maszynka do włosów mygroom hc5100 (4008496941988) Najniższa Cena Online Maszynka do włosów Remington HC5100 12 długości Samoostrzące się ostrza ze stali rdzoodpornej pozwalają uzyskać nieprzeciętne wyniki zawsze, zaś olejek i szczoteczka do czyszczenia, które są załączone do produktu, perfekcyjny stan urządzenia. Maszynka jest przewodowa, więc masz pewność, iż nigdy Cię nie zawiedzie. NAJWAŻNIEJSZE atrybuty:Silnik Pro Power – 2 x większa efektywność strzyżenia*Samoostrzące się ostrza ze stali dostosowywany grzebień z 12 ustawieniami długości (1-23 mm)Ustawienia co 2 mmUrządzenie przewodowe, co zagwarantuje bezusterkowośćOdpinany kabel zasilający, dla nietrudnego przechowywaniaSzczoteczka do czyszczeniaOlejek SAMOOSTRZĄCE SIĘ OSTRZANiezawodna i gwarantowana precyzja. Te samoostrzące się ostrza zapewnią, iż Twoja golarka za każdym razem zapewni tę samą, wspaniałą jakość pielęgnacji.SILNIK PRO POWER DAJE DWA RAZY pokaźniejszĄ efektywnOŚĆ STRZYŻENIA*Silnik o obszernej mocy zapewnia prędkie i dokładne cięcie, dzięki temu włosy za każdym razem wyglądają wyśmienicie - i za każdym razem masz czas na poprawki w ostatniej chwili.*W porównaniu ze charakterystycznymi modelami maszynek do strzyżenia Remington Maszynka do włosów My Groom gwarantuje dwa razy większą efektywność cięcia standardowe maszynki RemingtonSamoostrzące się ostrza ze stali nierdzewnej pozwalają uzyskać wyśmienite wyniki za każdym razem, zaś olejek i szczoteczka do czyszczenia, które są załączone do towaru, wspaniały stan urządzenia. Maszynka jest przewodowa, więc masz pewność, iż nigdy Cię nie zawiedzie.Znasz swoje włosy i wiesz, jaki styl chcesz osiągnąć, dlatego regulowany grzebień ma aż 12 ustawień długości, od 1 mm do 23 mm. Przystosuj grzebień do przycinania rozmaitych obszarów i stwórz własny fason, a dzięki temu,kabel maszynki można odpiąć, łatwo ją przechowasz albo weźmiesz ze sobą w podróż.
 • Producent Remington 
 • Rodzaj zasilania sieciowe 
 • Maksymalna długość 23 mm
 • Minimalna długość 1 mm
 • Rodzaj maszynka do strzyżenia 
Warto przejrzeć:  Ranking trymerów do brody i włosów - Jaki najlepszy? Nasze TOP10

2☆ Remington Golarka pg3000 g3graphiteseries pers groomer czarny (5038061100822) ☆

Remington Golarka pg3000 g3graphiteseries pers groomer czarny (5038061100822) Najniższa Cena Online Nie Ci trzeba już kilku maszyn do pielęgnacji, aby zmienić styl, Graphite G3 to uniwersalne rozwiązanie do kreacji „wszystko w jednym". gwarantuje pielęgnację od stóp do głów, dzisiaj możesz osiągnąć sporo przeróżnych efektów kreacji, które sprawią, że poczujesz się pewny siebie. Samoostrzące się ostrza z warstwą grafitową zapewniają maksymalnie gładki ruch, dzięki czemu możesz stworzyć swój własny fason przy najwyższym komforcie. Urządzenie Graphite G3 ma sześć uniwersalnych nakładek, dzięki którym zadbasz o swoją pielęgnację. Podwójny regulowany grzebień pozwala przyciąć brodę i włosy na długość 2-20 mm i osiągnąć zróżnicowane efekty stylizacji od niedługich do długich włosów i zarostów. Liniowy trymer NEE utrzymuje porządek w okolicach nosa, brwi i uszu. Osiągnij wygląd trzydniowego zarostu za pomocą grzebienia 1,5 mm, a do pielęgnacji włosów na ciele użyj grzebienia 3 mm. Jeśli chcesz osiągnąć staranniejsze efekty, użyj precyzyjnego trymera TST, który likwiduje choćby najmniejszy zarost. W pełni zmywalne nakładki umożliwiają ich dokładne wyczyszczenie po użyciu. Następnie możesz przechowywać wszystkie akcesoria w wygodnej saszetce. Urządzenie Graphite G3 jest bezprzewodowe z imponującym, 40-minutowym czasem pracy, co daje Ci swobodę tworzenia swojego stylu, gdziekolwiek jesteś i niemało czasu, żeby zadbać o perfekcyjną pielęgnację i „pokazać światu prawdziwą twarz"
 • Producent Remington 
 • Rodzaj zasilania akumulatorowe 

4☆ Golarka Remington PG4000 G4GraphiteSeries Pers Groomer Szary /Biały ☆

Golarka Remington PG4000 G4GraphiteSeries Pers Groomer Szary /Biały Najniższa Cena Online Profesjonalista w łazience uwielbiasz urządzenia, które łączą w sobie mnóstwo funkcji? Jednym z nich jest trymer, ponieważ jest równocześnie konwencjonalną golarką, jak i skrupulatnymi nożyczkami. Trymer REMINGTON Graphite G4 PG4000 to wielofunkcyjne urządzenie, dzięki któremu prędko pozbędziesz się niepożądanego owłosienia z brody, nosa, uszu, brwi, a także pozostałych części ciała. niejednokrotnie są to miejsca dość trudno dostępne, dlatego niezastąpione są adekwatne końcówki do trymera. Wykorzystasz je do przycinania brody, której nadasz świetny zarys,również obetniesz bokobrody. I co ważne – nie będziesz tracić czasu na dojazdy do fryzjera czy barbera, teraz sam zadbasz o siebie! Samoostrzące ostrza niewątpliwie spodoba Ci się to, że trymer ma samoostrzące ostrza z grafitową powłoką, które z łatwością zdejmiesz. Dlatego tak łatwo i skrupulatnie wystylizujesz swój zarost i nadasz mu pożądany kształt. Ostrza są tak zaprojektowane, aby golenie było delikatne i przyjemne dla skóry. W dodatku mają zaokrąglone końcówki, dzięki którym masz pewność, że się nie podrapiesz ani nie podrażnisz skóry. To fajne uczucie, kiedy Twoja skóra pozostaje super gładka na dłużej! 7 końcówek zestaw obejmuje aż 7 końcówek, do który należy 30 milimetrowa głowica trymująca, trymer liniowy do włosków w nosie, brwi i bokobrodów, trymer dokładny do mikro-zarostu, regulowany grzebień do włosów i brody (2-20 mm), 2 grzebienie stałe (1,5 mm do trzydniowego zarostu i 3 mm do przycinania owłosienia na ciele) oraz głowica goląca do wykańczania linii. Masz do wyboru aż 13 długości strzyżenia, z minimalną długością 1,5 mm i maksymalną 30 mm. Z takim zestawem za każdym razem będziesz wyglądać na niezwykle zadbanego dżentelmena! Utrzymanie w czystości Trymer REMINGTON Graphite G4 PG4000 prosto utrzymasz w czystości, myjąc głowicę, a także ostrza pod bieżącą wodą. na dodatek jest bardzo komfortowy w codziennym użytkowaniu ze względu na swoją lekkość i fakt,rewelacyjnie leży w dłoni. Zasilanie Pojemny akumulator to duża zaleta tego urządzenia. Może pracować bezprzewodowo do 60 minut, co jest wystarczającą ilością czasu na dokonanie zmian w swym wyglądzie. Pełne naładowanie akumulator osiąga po 10 godzinach. Design i kolorystyka Trymer jest perfekcyjnie zaprojektowany. Ma wyświetlacz LED i jest w kolorze czarno-szarym....
 • Producent Remington 
 • Kolor biały, czarny, niebieski 
Warto przejrzeć:  Ranking trymerów Remington - Jaki najlepszy? Nasze TOP10

5☆ Golarka Remington PG5000 G5GraphiteSeries Pers Groomer Czarny/Biały, PG5000 ☆

Golarka Remington PG5000 G5GraphiteSeries Pers Groomer Czarny/Biały, PG5000 Najniższa Cena Online Niezależnie od tego, czy pielęgnujesz bokobrody, definiujesz brodę czy przycinasz włosy na ciele - G5 zadba o Twój fason. Samoostrzące się ostrza zapewniają najwyższą produktywność cięcia, dzięki temu osiągniesz gładkie i dokładne cięcie za każdym razem. Gładkie ostrza z powłoką grafitową pozwalają na komfortową stylizację i osiągnięcie stylu, który pozwoli Ci poczuć większą pewność siebie. Graphite G5 zaopatrzony jest w 9 wszechstronnych nakładek do każdego typu pielęgnacji całego ciała. Podwójny regulowany grzebień pozwala przyciąć brodę i włosy na długość 2-20 mm i osiągnąć najróżniejsze efekty kreacji od krótkich do długich włosów i zarostów. Osiągnij wygląd trzydniowego zarostu przy pomocy grzebienia 1,5 mm, a do pielęgnacji włosów na ciele użyj grzebienia 3 mm. Mini golarka foliowa pomoże Ci uzyskać gładko ogoloną skórę wokół zarostu, dzięki czemu podkreślisz swój styl. Jeśli chcesz osiągnąć dokładniejsze, gładkie golenie, użyj skrupulatnego trymera TST, który likwiduje nawet najmniejszy zarost.Graphite G5 to urządzenie bezprzewodowe, a więc możesz stworzyć dowolny fason, gdziekolwiek zechcesz. Imponujący, 90-minutowy czas pracy oznacza, że będziesz mieć dużo czasu na to, by „pokazać światu prawdziwą twarz". Po prostu zerkaj od czasu do czasu na 2-stopniowy wskaźnik LED, który informuje, kiedy bateria się wyczerpuje. Urządzenie Graphite G5 jest w 100% wodoodporne, dzięki temu możesz używać go pod prysznicem i oszczędzić mnóstwo czasu. Wodoodporne ostrza powodują, że trymer można łatwo czyścić.
 • Producent Remington 

Podsumowanie, czyli jaki trymer Remington Groom najlepszy?

Najlepszy trymer Remington Groom w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy trymer Remington Groom w Rankingach – nasze TOP3


Dobre Trymery – TOP5 marzec 2023

Jeżeli żaden z powyższych modeli trymerów Remington Groom nie spełnił oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych trymerów.


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *