Nazdrowieiurode.pl

Zadbaj o swoje zdrowie i urodę z naszym portalem

Trymery

Ranking trymerów Fox – Jaki najlepszy? Nasze TOP10

Pomagamy w wyborze dobrych trymerów Fox. Poniższe zestawienia są aktualne na kwiecień 2024 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych trymerów Fox,
 • TOP10 najtańszych promocyjnych trymerów Fox.

Jakie trymery Fox najlepiej wybrać? Ranking na kwiecień 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane trymery Fox, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking trymerów Fox, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

3☆ fox honey - bezprzewodowy trymer do włosów i zarostu z ostrzami ze stali nierdzewnej, 13414_20230427131754 ☆

fox honey - bezprzewodowy trymer do włosów i zarostu z ostrzami ze stali nierdzewnej, 13414_20230427131754 Najniższa Cena Online FoxHoney Bezprzewodowy trymer do strzyżenia Fox jest mistrzowską marką fryzjerską znajdującą się na rynku od 2002 roku. Jej asortyment obejmuje kompleksowe wyposażenie salonów fryzjerskich. Wykorzystuje najnowsze technologie, a także poszukuje nowych rozwiązań. Produkty firmy Fox znamionują się najwyższą jakością wykonania, perfekcją oraz dbałością o detale, wiec bez dwóch zdań z adbają o maksymalny komfort Twojej pracy. Wygoda, komfort pracy, precyzja i lekkość manewrowania - wybierz trymer do włosów Fox Honey! Fox Honey jest mistrzowskim fryzjerskim trymerem do strzyżenia włosów.zapewnia komfort pracy i precyzję cięcia, co istotnie usprawni Twoja pracę.rewelacyjny do strzyżenia równocześnie włosów jak i brody - w fachowych salonach fryzjerskich/barberskich oraz na domowe potrzeby.wyposażony w zdejmowane ostrze ze stali rdzoodpornej, co sprawia, że urządzenie jest szczególnie praktyczne.W pakiecie znajdują się 3 nakładki dystansowe, za pomocą których doskonale dobierzesz długość cięcia do danych włosów. Specyfikacja: - trymer bezprzewodowy- odłączane ostrze ze stali rdzoodpornej- zasilanie sieciowo-akumulatorowe- szerokość ostrza: 41,6mm- litowy akumulator- 3 nasadki dystansowe: 1mm, 2mm, 3mm- czas pracy przy pełnej baterii: 90min- ładowanie baterii za pomocą kabla USB (5V-1A)- pełna długość trymera: 156,9mm. *Jak konserwować trymer/maszynkę do włosów? Poprawna dezynfekcja i właściwa konserwacja są szczególnie ważne, ponieważ sprawiają, iż urządzenie dłużej nam posłuży. Po każdym użyciu ostrze trymera/maszynki należy oczyścić z włosów za pomocą asygnowanej do tego szczoteczki - ostrze należy regularnie rozkręcać i dokładnie oczyszczać. Częstotliwość uzależniona jest od ilości wykonanych strzyżeń, lecz nie rzadziej niż raz w miesiącu. Do konserwacji należy używać specjalnych preparatów, których przykładem może być Barb oil Oliwka do konserwacji ostrzy (maszynek i trymerów) 120ml. Dla wydłużenia żywotności sprzętu, ostrze powinniśmy oliwić codziennie po zakończonej pracy. Oliwka może dostać się do wnętrza maszynki/trymera, dlatego należy oliwić urządzenia ostrzem w dół. Naoliwiony sprzęt zostawiamy na noc, rano wycieramy ostrze ręcznikiem papierowym.
 • Producent Fox 

4☆ Fox Maszynka Wood Bezprzewodowa (5904993466360) ☆

Fox Maszynka Wood Bezprzewodowa (5904993466360) Najniższa Cena Online FOX WOOD MASZYNKA DO STRZYŻENIA BEZPRZEWODOWA Maszynka FOX WOOD to fachowe urządzenie, które gwarantuje komfortową pracę, a także podkreśla się interesującym designem. Mocny liniowy silnik AC, którego zaletą jest cicha, równa i szybka praca - 10 000 obrotów na minutę. Urządzenie może być zasilane akumulatorem lub zostać podłączone bezpośrednio pod przewód sieciowy. Akumulator litowo-jonowy gwarantuje 120 minut ciągłej bezprzewodowej pracy przy pełnym naładowaniu. Maszynka Fox Wood zaopatrzona została w najwyższej jakości ostrze z wysokowęglowej japońskiej stali nierdzewnej (440C), która w porównaniu z ostrzami ze stali tradycyjnej uwydatnia się dużo wyższą wytrzymałością na nagrzewanie się oraz tępienie. Szerokość ostrza to 45mm, a regulacja długości strzyżenia wynosi od 0,3 mm do 3mm. Do urządzenia dołączonych zostało pięć magnetycznych nasadek grzebieniowych 1,5mm, 3mm, 6mm, 10mm i 13mm. W dodatku nasadki posiadają specjalny klips magnetyczny, który stabilizuje je na ostrzu, co bezsprzecznie usprawnia pracę. informacje techniczne: potężny liniowy silnik AC (10 000 obr./min)Żywotny akumulator litowo-jonowyMożliwość pracy przewodowo i bezprzewodowoOtrze z wysokowęglowej stali rdzoodpornejSzerokość ostrza: 45mmPięć nasadek magnetycznych: 1,5mm, 3mm, 6mm, 10mm i 13mm.Czas ładowania: 70 minutCzas bezprzewodowej pracy 120 minut Polecamy też Odsiwiacz LISAP MAN - Farba do włosów dla panów 60ml Jak konserwować maszynkę do włosów? Poprawna dezynfekcja i właściwa konserwacja są bardzo ważne, ponieważ powodują, że maszynka dłużej nam posłuży. Po każdym użyciu ostrze maszynki należy oczyścić z włosów przy pomocy asygnowanej do tego szczoteczki - ostrze należy regularnie rozkręcać i skrupulatnie oczyszczać. Częstotliwość uzależniona jest od ilości wytworzonych strzyżeń, lecz nie rzadziej niżeli raz w miesiącu. Do konserwacji należy używać specjalnych preparatów, których przykładem może być Barb oil Oliwka do konserwacji ostrzy (maszynek i trymerów) 120ml. Dla wydłużenia żywotności sprzętu, ostrze powinniśmy oliwić codziennie po zakończonej pracy. Oliwka może dostać się do wnętrza maszynki/trymera, dlatego należy oliwić urządzenia ostrzem w dół. Naoliwiony sprzęt zostawiamy na noc, rano wycieramy ostrze ręcznikiem papierowym.
 • Producent Fox 
 • Rodzaj zasilania akumulatorowo-sieciowe 
 • Rodzaj maszynka do strzyżenia 
Warto przejrzeć:  Ranking elektrycznych trymerów do brwi - Jaki najlepszy? Nasze TOP10

5☆ fox orange - maszynka bezprzewodowa do strzyżenia włosów (5904993467879) ☆

fox orange - maszynka bezprzewodowa do strzyżenia włosów (5904993467879) Najniższa Cena Online FoxOrange Bezprzewodowa maszynka do strzyżenia Fox jest mistrzowską marką fryzjerską znajdującą się na rynku od 2002 roku. Jej asortyment obejmuje kompleksowe wyposażenie salonów fryzjerskich. Wykorzystuje najnowsze technologie oraz poszukuje nowych rozwiązań. Produkty producenta Fox znamionują się najwyższą jakością wykonania, perfekcją i dbałością o szczegóły, wiec z pewnością z adbają o maksymalny komfort Twojej pracy. Fox Oragne to fachowe narzędzie fryzjerskie do strzyżenia włosów. Sprzęt doskonale spełni swoje funkcje w salonach fryzjerskich, jak i w domowym zaciszu. wykonana z wysokiej klasy tworzyw, mocna, o użytecznym zarysie, dzięki temu zagwarantuje komfort pracy. ergonomiczna, wyposażona w ostrze ze stali nierdzewnej 440C, zapewniające płynne, bezproblemowe cięcie. Maszynka Fox Oragne to model wyekwipowany w mocny silnik o mocy 7W, osiągający do 6500RPM, co czyni go niezwykle efektywnym. Specyfikacja: - maszynka bezprzewodowa- silnik o mocy 7W- prędkość silnika: 5500-6500 obr./min- ostrze ze stali nierdzewnej 440C- szerokość ostrza: 45mm- 5-stopniowa regulacja ciecia 0,8-2mm- akumulator litowo-jonowy 2600mA- czas pracy przy pełnej baterii: 4,5h- czas pełnego ładowania:4h- uniwersalne napięcie: 100-240V- 4 nasadki dystansowe: 3mm, 6mm, 9mm, 12mm- wyświetlacz LCD wskazujący poziom naładowania baterii. *Jak konserwować trymer/maszynkę do włosów? Poprawna dezynfekcja i właściwa konserwacja są bardzo ważne, ponieważ powodują, iż urządzenie dłużej nam posłuży. Po każdym użyciu ostrze trymera/maszynki należy oczyścić z włosów za pomocą przeznaczonej do tego szczoteczki - ostrze należy regularnie rozkręcać i precyzyjnie oczyszczać. Częstotliwość uzależniona jest od ilości wytwarzanych strzyżeń, ale nie rzadziej niżeli raz w miesiącu. Do konserwacji należy używać specjalnych preparatów, których przykładem może być Barb oil Oliwka do konserwacji ostrzy (maszynek i trymerów) 120ml. Dla wydłużenia żywotności sprzętu, ostrze powinniśmy oliwić codziennie po zakończonej pracy. Oliwka może dostać się do wnętrza maszynki/trymera, dlatego należy oliwić urządzenia ostrzem w dół. Naoliwiony sprzęt zostawiamy na noc, rano wycieramy ostrze ręcznikiem papierowym.
 • Producent Fox 

6☆ Fox top gum Bezprzewodowa maszynka do strzyżenia włosów (5904993468173) ☆

Fox top gum Bezprzewodowa maszynka do strzyżenia włosów (5904993468173) Najniższa Cena Online FoxTop Gum Bezprzewodowa maszynka do strzyżenia Fox jest mistrzowską marką fryzjerską znajdującą się na rynku od 2002 roku. Jej asortyment obejmuje kompleksowe wyposażenie salonów fryzjerskich. Wykorzystuje najnowsze technologie oraz poszukuje nowych rozwiązań. Produkty marki Fox charakteryzują się najwyższą jakością wykonania, perfekcją oraz trosceą o szczegóły, wiec z pewnością z adbają o maksymalny komfort Twojej pracy. Szukasz innowacyjnego i wyjątkowo wygodnego sprzętu do strzyżenia włosów?Postaw na linię Top gum od Fox'a! Top Gum to innowacyjna kolekcja mistrzowskich produktów do strzyżenia włosów.Maszynka Fox Top Gum to narzędzie do strzyżenia włosów o wysokiej klasie, mocy i jakości.wygodna w użyciu, praktyczna, zapewniająca precyzję.posiada mocny i cichy silnik o prędkości 6800 obr./min, obudowę wyprodukowaną z wysokiej jakości oraz wytrzymałą baterię.Maszynka Top Gum to model, który zapewnia pracę jednocześnie bezprzewodową jak i przewodową.W zestawie znajduje się 6 nasadek dystansowych, umożliwiających dobranie stosownej długości cięcia do informacji włosów.dodatkowo, urządzenie zostało wyposażone w regulowane ostrze, gwarantujące strzyżenie o długościach 0,6mm, 1,2mm, 1,8mm i 2,4mm. Specyfikacja: - maszynka bezprzewodowa - akumulator INR18650-2000MAH - gwarantuje pracę bezprzewodową i przewodową - prędkość obrotowa silnika: 6800 obr./min - 300 minut bezprzewodowej pracy na pełnej baterii - czas pełnego ładowania: 180 minut - dostosowywane ostrze: 0,6mm, 1,2mm, 1,8mm, 2,4mm - nasadki dystansowe: 1,5mm, 3mm, 4,5mm, 6mm, 10mm, 13mm - poręczny kształt - cicha praca silnika - wymiary: 178x47,47mm - waga: 250g. *Jak konserwować trymer/maszynkę do włosów? Poprawna dezynfekcja i właściwa konserwacja są niezwykle ważne, ponieważ powodują, iż urządzenie dłużej nam posłuży. Po każdym użyciu ostrze trymera/maszynki należy oczyścić z włosów za pomocą przeznaczonej do tego szczoteczki - ostrze należy regularnie rozkręcać i starannie oczyszczać. Częstotliwość uzależniona jest od ilości stworzonych strzyżeń, ale nie rzadziej niż raz w miesiącu. Do konserwacji należy używać specjalnych preparatów, których przykładem może być Barb oil Oliwka do konserwacji ostrzy (maszynek i trymerów) 120ml. Dla wydłużenia żywotności sprzętu, ostrze powinniśmy oliwić codziennie po zakończonej pracy. Oliwka może otrzymać się do wnętrza maszynki/trymera, dlatego należy oliwić urządzenia ostrzem w dół. Naoliwiony sprzęt zostawiamy na noc, rano wycieramy ostrze ręcznikiem papierowym.
 • Producent FOX 

8☆ fox hercules profesjonalna maszynka do strzyżenia włosów ☆

fox hercules profesjonalna maszynka do strzyżenia włosów Najniższa Cena Online FOX HERCULES PRZEWODOWA MASZYNKA DO STRZYŻENIA WŁOSÓW Przewodowa maszynka do strzyżenia włosów. Ma wytrzymałe ostrze ze stali rdzoodpornej (440C), które wytrzymałe jest na grzanie i tępienie się. Maszynka została wyposażona w wytrzymały elektromagnetyczny silnik który zagwarantuje wydajną i bezproblemową pracę. spora gama nasadek oraz możliwość regulacji ostrza gwarantuje nieograniczone możliwości przy stylizowaniu fryzur. 3-metrowy przewód zasilający ułatwia wykorzystywanie. Nasadki zostały wyposażone w magnetyczny klips który stabilizuje je na ostrzu oraz ułatwia zakładanie i ściąganie. dane technologiczne: wytrzymały elektromagnetyczny silnikprędkość 6000 obrotów na minutęostrze ze stali nierdzewnejnasadki z klipsem magnetycznymmożliwość regulacji ostrza od 0,3mm do 3mmużyteczny kształt5 nasadek grzebieniowych: 1,5mm, 3mm, 6mm, 10mm, 13mm3-metrowy przewód zasilający Jak konserwować maszynkę do włosów? Poprawna dezynfekcja i właściwa konserwacja są wyjątkowo ważne, ponieważ sprawiają, iż maszynka dłużej nam posłuży. Po każdym użyciu ostrze maszynki należy oczyścić z włosów za pomocą przeznaczonej do tego szczoteczki - ostrze należy regularnie rozkręcać i dokładnie oczyszczać. Częstotliwość uzależniona jest od ilości wykonanych strzyżeń, lecz nie rzadziej niż raz w miesiącu. Do konserwacji należy używać specjalnych preparatów, których przykładem może być Barb oil Oliwka do konserwacji ostrzy (maszynek i trymerów) 120ml. Dla wydłużenia żywotności sprzętu, ostrze powinniśmy oliwić codziennie po zakończonej pracy. Oliwka może otrzymać się do wnętrza maszynki/trymera, dlatego należy oliwić urządzenia ostrzem w dół. Naoliwiony sprzęt zostawiamy na noc, rano wycieramy ostrze ręcznikiem papierowym.
 • Producent Fox 
 • Rodzaj zasilania sieciowe 
 • Rodzaj maszynka do strzyżenia 
Warto przejrzeć:  Ranking trymerów do włosów w nosie - Jaki najlepszy? Nasze TOP10

9☆ pegasus bezprzewodowa maszynka do włosów marki Fox ☆

pegasus bezprzewodowa maszynka do włosów marki Fox Najniższa Cena Online Fox Pegasus profesjonalna maszynka do włosów - kolor dominujący: metaliczny/szary - marka: FOX - Możliwość mycia pod wodą: nie - Zasilanie: akumulatorowe - Zakres długości strzyżenia: 0.3-3 - rodzaj akumulatora: litowo-jonowy - Model: Pegasus - Stan: Nowy - liczba ustawień długości strzyżenia: 5 - Kod producenta: 1204128 - Czas ładowania: 80 - Czas pracy bezprzewodowej: 150 - dołączone wyposażenie: Pięć nasadek, oliwka, pędzelek, ładowarka - EAN: 5904993465738 Maszynka Fox Pegasus - metaliczna bezprzewodowa maszynka do włosów i zarostu realizowanie fachowego, skrupulatnego i równego cięcia wymaga adekwatnego sprzętu. Fryzjerzy i styliści powinni wyposażyć się w to, co najkorzystniejsze, aby móc zapewniać swoim klientom wysokiej klasy usługi. Warto więc postawić na profesjonalną maszynkę do włosów, która pozwoli na realizowanie najciekawszych fryzur. FOX Pegasus to niezastąpiona w każdym salonie fryzjerskim i barberskim maszynka do strzyżenia z linii Fox Professional Barber Expert. Jest doskonała do strzyżenia każdego typu włosów. Co więcej, jest wygodna, lekka, praktyczna, potężna i wytrzymała. Urządzenie zostało wyekwipowane w wysokiej jakości ostrze ze stali rdzoodpornej (440C), które charakteryzuje się powiększoną odpornością na grzanie i tępienie niżeli zwykłe ostrza. Maszynka została zaopatrzona w dźwignię do regulacji długości strzyżenia w zakresie 0,3-3,0 mm. W pakiecie wyszukamy pięć przydatnych podczas pracy nakładek grzebieniowych o długości: 1,5 mm; 3 mm; 6 mm; 10 mm; 13 mm. Nasadki mają klips magnetyczny, który stabilizuję je na ostrzu. Istnieje możliwość zasilania z akumulatora lub bezpośrednio przez kabel sieciowy (praca przewodowa i bezprzewodowa). Czas ładowania urządzenia to 80 minut. Atuty używania maszynki Fox Pegasus: - lekka, użyteczna i wytrzymała, - wysokiej jakości ostrze ze stali nierdzewnej (440C), - wytrzymały akumulator litowy (aż 120-150 minut pracy), - konkretny i szybki silnik DC, - 5 magnetycznych nasadek, - nasadki mają klips magnetyczny, który stabilizuję je na ostrzu, - możliwość zasilania z akumulatora lub bezpośrednio poprzez kabel sieciowy, - czas ładowania: 70-80 minut. Zawartość zestawu: - maszynka Fox Pegasus, - 5 magnetycznych nasadek grzebieniowych: 1,5 mm, 3 mm, 6 mm, 10 mm, 13 mm, - ładowarka, - oliwka do konserwacji, - pędzelek do czyszczenia, - instrukcja obsługi.
 • Producent Fox 
 • Rodzaj zasilania akumulatorowe 
 • Rodzaj maszynka do strzyżenia 

Najtańsze trymery Fox – Ranking kwiecień 2024 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze trymery Fox, często oferowane na promocjach i wyprzedażach, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich trymerów Fox jest aktualizowany na bieżąco.

5☆ fox honey - bezprzewodowy trymer do włosów i zarostu z ostrzami ze stali nierdzewnej, 13414_20230427131754 ☆

fox honey - bezprzewodowy trymer do włosów i zarostu z ostrzami ze stali nierdzewnej, 13414_20230427131754 Najniższa Cena Online FoxHoney Bezprzewodowy trymer do strzyżenia Fox jest mistrzowską marką fryzjerską znajdującą się na rynku od 2002 roku. Jej asortyment obejmuje kompleksowe wyposażenie salonów fryzjerskich. Wykorzystuje najnowsze technologie oraz poszukuje nowych rozwiązań. Produkty producenta Fox cechują się najwyższą jakością wykonania, perfekcją, a także trosceą o detale, wiec niewątpliwie z adbają o maksymalny komfort Twojej pracy. Wygoda, komfort pracy, precyzja i lekkość manewrowania - wybierz trymer do włosów Fox Honey! Fox Honey jest profesjonalnym fryzjerskim trymerem do strzyżenia włosów.gwarantuje komfort pracy i precyzję cięcia, co znacznie usprawni Twoja pracę.nadzwyczajny do strzyżenia jednocześnie włosów jak i brody - w mistrzowskich salonach fryzjerskich/barberskich oraz na domowe zapotrzebowania.wyposażony w zdejmowane ostrze ze stali nierdzewnej, co powoduje, iż urządzenie jest szczególnie praktyczne.W zestawie znajdują się 3 nakładki dystansowe, przy pomocy których nadzwyczajnie dobierzesz długość cięcia do danych włosów. Specyfikacja: - trymer bezprzewodowy- odłączane ostrze ze stali nierdzewnej- zasilanie sieciowo-akumulatorowe- szerokość ostrza: 41,6mm- litowy akumulator- 3 nasadki dystansowe: 1mm, 2mm, 3mm- czas pracy przy pełnej baterii: 90min- ładowanie baterii za pomocą kabla USB (5V-1A)- pełna długość trymera: 156,9mm. *Jak konserwować trymer/maszynkę do włosów? Poprawna dezynfekcja i właściwa konserwacja są niezwykle ważne, ponieważ powodują, iż urządzenie dłużej nam posłuży. Po każdym użyciu ostrze trymera/maszynki należy oczyścić z włosów przy pomocy dedykowanej do tego szczoteczki - ostrze należy regularnie rozkręcać i starannie oczyszczać. Częstotliwość uzależniona jest od ilości wykonanych strzyżeń, lecz nie rzadziej niżeli raz w miesiącu. Do konserwacji należy używać specjalnych preparatów, których przykładem może być Barb oil Oliwka do konserwacji ostrzy (maszynek i trymerów) 120ml. Dla wydłużenia żywotności sprzętu, ostrze powinniśmy oliwić codziennie po zakończonej pracy. Oliwka może dostać się do wnętrza maszynki/trymera, dlatego należy oliwić urządzenia ostrzem w dół. Naoliwiony sprzęt zostawiamy na noc, rano wycieramy ostrze ręcznikiem papierowym.
 • Producent Fox 

6☆ Fox top gum bezprzewodowy trymer do strzyżenia włosów (5904993468166) ☆

Fox top gum bezprzewodowy trymer do strzyżenia włosów (5904993468166) Najniższa Cena Online FoxTop Gum Bezprzewodowy trymer do strzyżenia Fox jest mistrzowską marką fryzjerską znajdującą się na rynku od 2002 roku. Jej asortyment obejmuje kompleksowe wyposażenie salonów fryzjerskich. Wykorzystuje najnowsze technologie i poszukuje nowych rozwiązań. Produkty producenta Fox znamionują się najwyższą jakością wykonania, perfekcją, a także trosceą o detale, wiec bez dwóch zdań z adbają o maksymalny komfort Twojej pracy. Szukasz innowacyjnego i bardzo komfortowego sprzętu do strzyżenia włosów?Postaw na linię Top gum od Fox'a! Top Gum to postępowa kolekcja profesjonalnych produktów do strzyżenia włosów.Trymer wyekwipowany został w litowo-jonowy akumulator, gwarantujący do 300 minut bezprzewodowej pracy.konkretny silnik, cicha praca i praktyczny zarys - wszystko po to, aby usprawnić i ułatwić Tobie pracę.w dodatku, ma w komplecie 4 nasadki dystansowe o rozmiarach: 1,5mm, 3mm, 4,5mm i 6mm.Trymer Fox Top Gum to lekki, funkcjonalny sprzęt, wykonany dla Twojego komfortu. Specyfikacja: - trymer bezprzewodowy- litowo-jonowy akumulator (LI-ION 18500-1400MAH)- szybkość silnika: 6000 obr./min- 300 minut pracy na pełnej baterii- czas ładowania: 180 minut- w zestawie baza ładująca- możliwość zasilania akumulatorowego jak i przewodowego- ładowanie za pomocą kabla USB- 4 nasadki dystansowe: 1,5mm, 3mm, 4,5mm, 6mm- wymiary trymera: 165mm x39mm x43mm- waga: 148g. *Jak konserwować trymer/maszynkę do włosów? Poprawna dezynfekcja i właściwa konserwacja są bardzo ważne, ponieważ powodują, że urządzenie dłużej nam posłuży. Po każdym użyciu ostrze trymera/maszynki należy oczyścić z włosów przy pomocy dedykowanej do tego szczoteczki - ostrze należy regularnie rozkręcać i dokładnie oczyszczać. Częstotliwość uzależniona jest od ilości wykonanych strzyżeń, ale nie rzadziej niżeli raz w miesiącu. Do konserwacji należy używać specjalnych preparatów, których przykładem może być Barb oil Oliwka do konserwacji ostrzy (maszynek i trymerów) 120ml. Dla wydłużenia żywotności sprzętu, ostrze powinniśmy oliwić codziennie po zakończonej pracy. Oliwka może otrzymać się do wnętrza maszynki/trymera, dlatego należy oliwić urządzenia ostrzem w dół. Naoliwiony sprzęt zostawiamy na noc, rano wycieramy ostrze ręcznikiem papierowym.
 • Producent FOX 
Warto przejrzeć:  Ranking trymerów Philips Oneblade - Jaki najlepszy? Nasze TOP10

7☆ fox orange - maszynka bezprzewodowa do strzyżenia włosów (5904993467879) ☆

fox orange - maszynka bezprzewodowa do strzyżenia włosów (5904993467879) Najniższa Cena Online FoxOrange Bezprzewodowa maszynka do strzyżenia Fox jest fachową marką fryzjerską znajdującą się na rynku od 2002 roku. Jej asortyment obejmuje kompleksowe wyposażenie salonów fryzjerskich. Wykorzystuje najnowsze technologie, a także poszukuje nowych rozwiązań. Produkty marki Fox cechują się najwyższą jakością wykonania, perfekcją, a także trosceą o szczegóły, wiec z całą pewnością z adbają o maksymalny komfort Twojej pracy. Fox Oragne to mistrzowskie narzędzie fryzjerskie do strzyżenia włosów. Sprzęt rewelacyjnie spełni swoje funkcje w salonach fryzjerskich, jak i w domowym zaciszu. wyprodukowana z wysokiej klasy tworzyw, konkretna, o ergonomicznym zarysie, dzięki temu gwarantuje komfort pracy. użyteczna, wyposażona w ostrze ze stali rdzoodpornej 440C, zapewniające płynne, bezproblemowe cięcie. Maszynka Fox Oragne to model wyposażony w mocny silnik o mocy 7W, osiągający do 6500RPM, co czyni go bardzo sprawnym. Specyfikacja: - maszynka bezprzewodowa- silnik o mocy 7W- prędkość silnika: 5500-6500 obr./min- ostrze ze stali rdzoodpornej 440C- szerokość ostrza: 45mm- 5-stopniowa regulacja ciecia 0,8-2mm- akumulator litowo-jonowy 2600mA- czas pracy przy pełnej baterii: 4,5h- czas pełnego ładowania:4h- uniwersalne napięcie: 100-240V- 4 nasadki dystansowe: 3mm, 6mm, 9mm, 12mm- wyświetlacz LCD wskazujący poziom naładowania baterii. *Jak konserwować trymer/maszynkę do włosów? Poprawna dezynfekcja i właściwa konserwacja są nad wyraz ważne, ponieważ powodują, że urządzenie dłużej nam posłuży. Po każdym użyciu ostrze trymera/maszynki należy oczyścić z włosów przy pomocy asygnowanej do tego szczoteczki - ostrze należy regularnie rozkręcać i skrupulatnie oczyszczać. Częstotliwość uzależniona jest od ilości wytwarzanych strzyżeń, lecz nie rzadziej niżeli raz w miesiącu. Do konserwacji należy używać specjalnych preparatów, których przykładem może być Barb oil Oliwka do konserwacji ostrzy (maszynek i trymerów) 120ml. Dla wydłużenia żywotności sprzętu, ostrze powinniśmy oliwić codziennie po zakończonej pracy. Oliwka może otrzymać się do wnętrza maszynki/trymera, dlatego należy oliwić urządzenia ostrzem w dół. Naoliwiony sprzęt zostawiamy na noc, rano wycieramy ostrze ręcznikiem papierowym.
 • Producent Fox 

9☆ fox hercules profesjonalna maszynka do strzyżenia włosów ☆

fox hercules profesjonalna maszynka do strzyżenia włosów Najniższa Cena Online FOX HERCULES PRZEWODOWA MASZYNKA DO STRZYŻENIA WŁOSÓW Przewodowa maszynka do strzyżenia włosów. Ma wytrzymałe ostrze ze stali rdzoodpornej (440C), które oporne jest na grzanie i tępienie się. Maszynka została zaopatrzona w wytrzymały elektromagnetyczny silnik który zagwarantuje wydajną i bezproblemową pracę. wielka gama nasadek oraz możliwość regulacji ostrza gwarantuje nieograniczone możliwości przy stylizowaniu fryzur. 3-metrowy kabel zasilający ułatwia wykorzystywanie. Nasadki zostały wyekwipowane w magnetyczny klips który stabilizuje je na ostrzu i usprawnia zakładanie i ściąganie. dane techniczne: wytrzymały elektromagnetyczny silnikprędkość 6000 obrotów na minutęostrze ze stali nierdzewnejnasadki z klipsem magnetycznymmożliwość regulacji ostrza od 0,3mm do 3mmporęczny kształt5 nasadek grzebieniowych: 1,5mm, 3mm, 6mm, 10mm, 13mm3-metrowy kabel zasilający Jak konserwować maszynkę do włosów? Poprawna dezynfekcja i właściwa konserwacja są niezwykle ważne, ponieważ sprawiają, iż maszynka dłużej nam posłuży. Po każdym użyciu ostrze maszynki należy oczyścić z włosów przy pomocy dedykowanej do tego szczoteczki - ostrze należy regularnie rozkręcać i starannie oczyszczać. Częstotliwość uzależniona jest od ilości stworzonych strzyżeń, ale nie rzadziej niżeli raz w miesiącu. Do konserwacji należy używać specjalnych preparatów, których przykładem może być Barb oil Oliwka do konserwacji ostrzy (maszynek i trymerów) 120ml. Dla wydłużenia żywotności sprzętu, ostrze powinniśmy oliwić codziennie po zakończonej pracy. Oliwka może dostać się do wnętrza maszynki/trymera, dlatego należy oliwić urządzenia ostrzem w dół. Naoliwiony sprzęt zostawiamy na noc, rano wycieramy ostrze ręcznikiem papierowym.
 • Producent Fox 
 • Rodzaj zasilania sieciowe 
 • Rodzaj maszynka do strzyżenia 

Podsumowanie, czyli jaki trymer Fox najlepszy?

Najlepszy trymer Fox w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy trymer Fox w Rankingach – nasze TOP3


Polecane Trymery – Zestawienie kwiecień 2024

Jeżeli żaden z powyższych modeli trymerów Fox nie spełnił oczekiwań lub strzyżarki nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych trymerów.


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *