Nazdrowieiurode.pl

Zadbaj o swoje zdrowie i urodę z naszym portalem

Trymery

Ranking trymerów Braun – Jaki najlepszy? Nasze TOP10

Pomagamy w wyborze dobrych trymerów Braun. Poniższe zestawienia są aktualne na czerwiec 2023 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych trymerów Braun,
 • TOP10 najtańszych trymerów Braun.

Jakie trymery Braun najlepiej wybrać? Ranking na czerwiec 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane trymery Braun, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking trymerów Braun, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

2☆ Maszynka do strzyżenia Braun HC 5010 Czarny (4210201129806) ☆

Maszynka do strzyżenia Braun HC 5010 Czarny (4210201129806) Najniższa Cena Online dzisiaj, chcielibyśmy zaoferować Wam, drodzy Państwo: Maszynka do strzyżenia włosów Braun HC5010 Maszynka do strzyżenia włosów Braun HC5010. Nietępiące się ostrza zapewniające wyśmienite strzyżenie. Specjalna nasadka gwarantuje 8 dokładnych ustawień długości. dostosowywana nasadka prowadząca pozwala stworzyć pożądaną fryzurę. Nasadka obejmuje zakres 3-24 mm. System podwójnych baterii. Opracowany z myślą o stosowaniu przy zasilaniu sieciowym lub bezprzewodowo. Maszynka do strzyżenia włosów Braun jest zasilana poprzez system podwójnych baterii. Dwie baterie Ni-MH osiągają pełne naładowanie po 8 godzinach, co zagwarantuje 40 minut bezprzewodowej pracy. Do stosowania non stop po prostu skorzystaj z trybu sieciowego. Wskaźnik ładowania LED Kontrolka LED wskazuje, kiedy urządzenie ładuje się, a także kiedy jest w pełni naładowane. samoczynna regulacja napięcia w przeróżnych lokalizacjach na całym świecie. Maszynka do strzyżenia włosów Braun automatycznie dostosowuje się do dowolnego napięcia w zakresie od 100 V do 240 V. Czyni to z niej wspaniałego towarzysza podróży. Ultraostre nożyki gwarantują precyzję przycinania. Ostrza maszynki do strzyżenia włosów Braun zostały zaprojektowane pod kątem zachowania ostrości przez długi czas. Zyskujesz przez to atut precyzji, którego Ci trzeba, aby stworzyć pożądany przez siebie fason. W pełni pasuje do mycia. Dowiedz się więcej o maszynkach do strzyżenia włosów marki Braun Zakres dostawy Maszynka do strzyżenia włosów Nasadka 3-24mm Szczoteczka firma Braun Model HC 5010 Kolor czarny Waga 0,4kg 4210201129806RN KD/SP artykuł powystawowy / poprezentacyjny, 100% produktywny technicznie (produkt sprawdzony przez wyspecjalizowany serwis). Realne podniszczone opakowanie albo opakowanie zastępcze. Produkt zostaje wysłany do klienta gotowy do pracy.
 • Producent Braun 
 • Rodzaj zasilania akumulatorowo-sieciowe 
 • Czas ładowania 8 h
 • Czas pracy bezprzewodowej 50 min
 • Maksymalna długość 24 mm
 • Minimalna długość 3 mm
 • Rodzaj maszynka do strzyżenia 

3☆ BRAUN mini depilator do twarzy FS1000 (4210201313908) ☆

BRAUN mini depilator do twarzy FS1000 (4210201313908) Najniższa Cena Online Braun Face Mini FS1000 elektryczny depilator/golarka do twarzy kobiecy FS1000 elektryczny depilator/golarka dla pań do twarzy Braun Face Mini Gładka skóra zbieranie włosów przy powierzchni skórySkuteczne usuwanie włosów w dowolnym miejscu i czasieProsta obsługa kompaktowe wymiaryZintegrowana lampka SmartLight doświetlenie pola widzeniainnowacyjny design Połączeniu w sobie delikatności i dyskrecji w jednym komplecie marki Braun. Zaprojektowany z myślą o skutecznym i łagodnym usuwaniu pojedynczych włosów na żeńskiej twarzy. Nad wyraz kompaktowa konstrukcja, niepokaźne gabaryty pozwalają dyskretnie wziąć go ze sobą do pracy czy w podróż. Wszechstronność i uniwersalność tego urządzenia powoduje, iż można go stosować na każdym trudnodostępnym obszarze na twarzy. komplet Braun Face Mini zastosowaną lampkę Smartlight, która pozwala zauważyć nawet najszczególniej dyskretny szczegół. Każdy taki zabieg jest praktycznie bezbolesny. Można go stosować na przykład na górną wargę, podbródek oraz policzki. Dzięki w pełni obrotowej konstrukcji można go w pełni zintegrować do konturów skóry twarzy co sprawia, iż jest wydajny choćby w najtrudniejszych kątach. komplet gromadzi: Depilator elektryczny Braun Face MiniNasadka białaSzczoteczka do czyszczeniaBateria AA. Specyfikacja technologiczna: Waga 0,1 kgZasilanie bateryjnerozmiary 10 x 4 x 19 cmKOLOR biały.
 • Producent Braun 
 • Regulacja prędkości tak 

4☆ Braun maszynka do strzyżenia hc 5030s + etui ☆

Braun maszynka do strzyżenia hc 5030s + etui Najniższa Cena Online teraz, chcielibyśmy zaoferować Wam, drodzy Państwo: Maszynka do włosów BRAUN HC5030 strzyżarka Dwa dedykowane grzebienie. 17 precyzyjnych ustawień długości. Dwie inteligentne nasadki do przycinania zezwalają na osiągnięcie perfekcyjnej fryzury. W sumie 17 najróżniejszych ustawień długości daje Ci możliwość stworzenia fryzury na każdą okazję. Znikoma nasadka daje 8 ustawień długości (3-24mm długości), w trakcie gdy znaczna daje możliwość ustawień w zakresie 14-35mm. Plus dodatkowe ustawienie krótkiej długości kiedy nie stosujesz nasadki. Trwałe i żywotne ostrza do skrupulatnego cięcia. Ostrza Braun Hair Clipper zostały zaprojektowane dla trwałej ostrości zapewniając wysoką precyzję i produktywność stylizowania Twojej brody tak, aby w prosty i szybki sposobów osiągnąć stylizację, której pragniesz. Nadzywczajnie ostre stalowe ostrza są w sprawiąnawet gęste i długie włosy nie są żadnym wyzwaniem. W pełni wodoodporny Co nietrudne czyszczenie pod bieżącą wodą. System pamięci SafetyLock Zapamiętuje ostatnio używane ustawienie długości nawet po zdjęciu nasadki. Gumowy uchwyt gwarantuje konkretne i bezpieczne utrzymanie urządzenia w dłoni. Możliwość przewodowej i bezprzewodowej pracy Braun Hair Clipper jest zasilany dwiema bateriami. Dwie baterie Ni-MH zostają w pełni naładowane już po czasie 8 godzin co umożliwia 50 minut bezprzewodowej pracy. By używać urządzenia non stop wystarczy podpiąć je do zasilania. Zakres dostawy Maszynka do włosów BRAUN HC5030 z akcesoriami widocznymi na zdjęciu. producent BRAUN Model HC5030 Kolor czarny, niebieski 4210201131779 KD towar nowy / leżak magazynowy, możliwe podniszczone opakowanie lub opakowanie zastępcze.
 • Producent Braun 
 • Czas ładowania 8 h
 • Maksymalna długość 24 mm
 • Minimalna długość 3 mm
 • Rodzaj maszynka do strzyżenia 
Warto przejrzeć:  Ranking trymerów Moser - Jaki najlepszy? Nasze TOP10

8☆ series 5 - hc 5050 - strzyżarka, 3 - 35 mm marki Braun ☆

series 5 - hc 5050 - strzyżarka, 3 - 35 mm marki Braun Najniższa Cena Online Maszynka do strzyżenia włosów Braun HC5050. Nietępiące się ostrza zapewniające nadzwyczajne strzyżenie. Atuty: Specjalna nasadka zapewnia 8 starannych ustawień długości. Regulowana nasadka prowadząca pozwala stworzyć pożądaną fryzurę. Nasadka obejmuje zakres 3-24 mm. System Memory SafetyLock perfekcyjny rezultat za każdym razem. System Memory SafetyLock inteligentnie blokuje urządzenie, zapamiętując ostatnio zaimplementowane ustawienie długości nawet w sytuacji fotografie nasadki. Ultraostre nożyki zapewniają precyzję przycinania. Ostrza maszynki do strzyżenia włosów Braun zostały zaprojektowane pod kątem zachowania ostrości poprzez długi czas. Zyskujesz poprzez to atut precyzji, którego potrzebujesz, aby stworzyć pożądany przez siebie styl. W pełni pasuje do mycia. Maszynka do strzyżenia włosów Braun w pełni nadaje się do mycia pod bieżącą wodą, co usprawnia jej czyszczenie. Parametry: System podwójnych baterii. Opracowany z myślą o stosowaniu przy zasilaniu sieciowym albo bezprzewodowo. Maszynka do strzyżenia włosów Braun jest zasilana poprzez system podwójnych baterii. Dwie baterie Ni-MH osiągają pełne naładowanie po 8 godzinach, co zapewnia 40 minut bezprzewodowej pracy. Do wykorzystywania non stop po prostu skorzystaj z trybu sieciowego. Wskaźnik ładowania LED Kontrolka LED wskazuje, kiedy urządzenie ładuje się i kiedy jest w pełni naładowane. Samoczynna regulacja napięcia w różnych lokalizacjach na całym świecie. Maszynka do strzyżenia włosów Braun samoczynnie dostosowuje się do dowolnego napięcia w zakresie od 100 V do 240 V. Czyni to z niej świetnego towarzysza podróży....
 • Producent Braun 
 • Rodzaj zasilania akumulatorowo-sieciowe 
 • Czas ładowania 8 h
 • Czas pracy bezprzewodowej 40 min
 • Maksymalna długość 35 mm
 • Minimalna długość 3 mm
 • Rodzaj maszynka do strzyżenia 

9☆ Trymer wielofunkcyjny Braun MGK 5260 (4210201283270) ☆

Trymer wielofunkcyjny Braun MGK 5260 (4210201283270) Najniższa Cena Online komplet do pielęgnacji MGK5260, trymer 8 w 1, 6 przystawek i maszynka do golenia Gillette Fusion5 ProGlide. Akumulatorowy trymer na mokro i na sucho o niespotykanej wydajności cięcia w porównaniu do poprzednich trymerów do brody Braun. Trymer 8 w 1 do brody, twarzy, głowy, uszu i nosa i maszynka do golenia Gillette Fusion5 ProGlide zapewniająca gładkie golenieŻywe, ostre metalowe ostrza i 13 ustawień długości dla najwyższej precyzji stylizacji brody i włosówSilnik AutoSensing dostosowuje się do każdego rodzaju brody, umożliwiając płynne przycinanieNiemiecka technika z akumulatorem litowo-jonowym do 100 minut bezprzewodowego przycinania po zaledwie 1 godzinie ładowania komplet do pielęgnacji Braun pakiet 8 w 1 do przycinania brody i włosów i do gładkiego golenia. dostosowuje się do każdej brody dzięki technologii AutoSensing nowoczesna technika AutoSensing marki Braun odczytuje twoją brodę 13 razy na sekundę i dostosowuje skuteczność silnika trymera do gęstości brody - w celu płynnego przycinania każdego rodzaju brody. Silnik generuje uzupełniającą moc w razie potrzeby, co powoduje, że trymery Braun są nieprzeciętne pod względem produktywności w porównaniu do wszystkich poprzednich trymerów Braun. Przycinanie brody i zarostu pozwala na dowolną długość brody od 0,5 do 21 mm z 4 nasadkami grzebieniowymi. Usuwaj dodatkowo irytujące włosy za pomocą nasadki do przycinania włosów w uszach i nosie. Przytnij włosy Obetnij włosy do starannej długości od 0,5 do 21 mm - za pomocą dwóch regulowanych nasadek grzebieniowych z podwójną funkcją. precyzyjne konturowanie detali Ogól skrupulatne linie i kontury za pomocą głowicy trymera do brody Braun. Utrzymuj niewielkie obszary dzięki głowicy trymera do detali. Przycinaj włosy w uszach i nosie Pozbądź się irytujących włosów za pomocą trymera do uszu i nosa. Maszynka do golenia Gillette Fusion 5 ProGlide Dzięki maszynce do golenia Gillette Fusion 5 ProGlide z technologią Flexball uzyskujesz gładkie golenie szyi, policzków i twarzy. Akumulator litowo-jonowy zagwarantuje dłuższy czas pracy 100 minut bezprzewodowego przycinania. Pełne naładowanie w ciągu 1 godziny. Prędkie ładowanie w 5 minut wystarcza na jedną aplikację. Zmywalny i wodoodporny Bezpieczne wykorzystywanie pod prysznicem i łatwe czyszczenie pod bieżącą wodą. najlepszy pakiet do kreacji nieszablonowy pakiet do pielęgnacji zagwarantuje osiem funkcji w jednym urządzeniu. Ostrzejsze krawędziezwiększ obszar między ostrzami o 50%, żeby uchwycić i przyciąć sporo włosówDożywotnie ostre krawędzie tnąceDioda LED stanu naładowania bateriiAkumulator litowo-jonowy1 godzina ładowania na 100 minut pracyDziałanie bezprzewodoweZmywalna głowica i trymer
 • Producent Braun 
 • Rodzaj zasilania akumulatorowe 
 • Czas ładowania 1 h
 • Czas pracy bezprzewodowej 100 min
 • Maksymalna długość 2.1 mm
 • Minimalna długość 0.5 mm
 • Rodzaj trymer 
Warto przejrzeć:  Ranking trymerów Philips series 3000 - Jaki najlepszy? Nasze TOP10

Najtańsze trymery Braun – Ranking czerwiec 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze trymery Braun, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich trymerów Braun jest aktualizowany na bieżąco.

1☆ Braun Exact series en 10 (4210201574620) ☆

Braun Exact series en 10 (4210201574620) Najniższa Cena Online Golarkatechnologia MicroComb naprowadza na ostrze więcej włosów, przyspieszając golenie.Wraz z nową linią Series 3, Braun wprowadza technikę MicroComb. To dwa rzędy cienkich, równomiernie rozmieszczonych wypustek wokół niezależnie poruszającej się środkowej przycinarki. Przy każdym pociągnięciu wyłapują i naprowadzają na ostrze więcej włosów, co przyspiesza golenie. Przewaga nad innymi golarkami jest widoczna, szczególnie podczas morderczego testu na 3-dniowym zaroście.System tnący potrójnego działania.genialna współpraca podwójnych folii i zintegrowanej, niezależnie poruszającej się środkowej przycinarki z technologią MicroComb zapewnia jeszcze precyzyjniejsze golenie. Testowany na 3-dniowym zaroście potrójny system tnący wydajnie tnie zarówno długie, jak i niedługie włosy, przy każdym pociągnięciu.2x SensoFoilgenialna gładkość, która utrzymuje się dłużej.Środkowa przycinarkaŁatwo przycina nawet dłuższe i budujejące kłopoty włosy.zaimplementowane skrupulatne narzędzieWyjątkowo obszerny, precyzyjny trymer z tyłu urządzenia wyśmienicie pasuje do nadawania kształtu bakom lub przycinania zarostu przed goleniem.komfortowe używanieergonomiczny gumowy uchwyt z specyficznym kropkowanym wzorem Braun gwarantuje bezpieczne użytkowanie, nawet w łazience i podczas płukania golarki pod bieżącą wodą. System potrójnego działania FreeFloatTrzy niezależnie poruszające się elementy tnące dopasowują się do każdego załamania konturu twarzy, gwarantując gładkość golenia.TrymerTrymer EN10Precyzja i bezpieczeństwoWysoce sprawny system okrężnych ostrzy gwarantuje dokładne likwidowanie włosów z uszu i nosa bez pociągania czy nadszarpywania.Łatwe czyszczenie dzięki możliwości myciaTrymer Ear&Nose producenta Braun nadaje się do mycia pod bieżącą wodą, co usprawnia jej czyszczenie.Zasilanie przy użyciu zwykłej bateriizałączona bateria AA zapewnia 60 minut pracy urządzenia.EAN: 4210201187165Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiąceKod dostawcy: 3030vs EN10Model: Braun 3030vs REDwariant: Dla panówzastosowanie: Noskolekcja: Braun Series 3Zasilanie: Baterie/akumulatory AACzas ładowania: 60 minCzas pracy na baterii/bateriach: 60 minTrymer: Takwykorzystywanie na sucho: Takstosowanie na mokro: TakKolor: srebrny
 • Producent Braun 
 • Rodzaj zasilania bateryjne 
 • Czas pracy bezprzewodowej 60 min
 • Rodzaj maszynka do strzyżenia 

2☆ Braun fg 1100 różowy ☆

Braun fg 1100 różowy Najniższa Cena Online Nieustająca moc dla utrzymania gładziutkiej skóry. Odkryj sposób na gładką skórę na mnóstwo tygodni Dzięki zaufaniu milionów pań Braun Silk-épil jest najlepiej sprzedającą się marką depilatorów na świecie.* Depilatory Silk-épil są znane ze swojej bezusterkowości i trwałości, wspierane prawidłową reputacją marki Braun w dziedzinie nowoczesności. Pozwolą Ci wyglądać i czuć się atrakcyjniej aniżeli kiedykolwiek wcześniej. Ponieważ wiemy, iż każda kobieta jest oryginalna, nasze depilatory są tak skonstruowane, by można je było dostosować do jednostkowych potrzeb i Twoich zwyczajów w codziennej pielęgnacji. Nowy depilator Silk-épil 5 Power, zaprojektowany z myślą o wydajnym, długotrwałym i nad wyraz subtelnym usuwaniu włosków, wspaniale pasuje dla kobiet, które dotychczas nie wykonywały depilacji. W depilatorze wykorzystano technologią Close-Grip z 40 parami pęset, które usuwają choćby niedługie i cienkie włoski. Urządzenie dysponuje dodatkowo systemem zapewniającym komfort użytkowania, wyekwipowanym w rolki masujące, które stymulują skórę. komplet obejmuje także rękawicę chłodzącą, która łagodzi podrażnienia po depilacji. System zapewniający komfort użytkowania: masaż i chłodzenie Depilator Silk-épil 5 Power wyposażono w rolki masujące, które pracują z dużą częstotliwością i energicznie stymulują skórę, dzięki czemu depilacja jest stanowczo subtelna. zestaw obejmuje także rękawicę chłodzącą, która chłodzi i przygotowuje skórę do depilacji, a także łagodzi podrażnienia po zabiegu. technika Close-Grip Dzięki bezprecedensowej technologii producenta Braun depilacja staje się produktywniejsza aniżeli kiedykolwiek. 40 par pęset opracowano w taki sposób, aby zamykały się pod stosownym kątem i chwytały włoski jeszcze bliżej skóry, wydajnie usuwając choćby najkrótsze z nich (0,5 mm). Silk-épil Bikini Styler - trymer na baterie o wymiarach zbliżonych do długopisu, genialnie pasuje do starannej stylizacji. Zademonstruj swoją kreatywność z Silk-épil Bikini Styler Precyzja w zasięgu ręki. Niezależnie od Twojej osobowości, kształtowanie okolic bikini może uwydatnić Twoją urodę i dodać Ci pewności siebie. Może choćby wyzwolić Twoją nieokiełznaną naturę. Silk-épil Bikini Styler. Jest wyekwipowany w dokładną głowicę golącą, która pozwala prosto i ekspresowo uzyskać staranne kształty. Jest zaopatrzony w staranną głowicę golącą, która pozwala łatwo i błyskawicznie uzyskać dokładne kształty. Co więcej, likwiduje on i przycina zbędne włoski z brwi, okolic bikini i twarzy. Możesz zatem pozwolić sobie na kreatywność, nawet w najmocniej wrażliwych miejscach i bez podrażnień. Możliwości są ograniczone jedynie przez Twoją fantazję. skrupulatna głowica goląca Do starannego modelowania linii bikini Wąska głowica do linii bikini Specjalnie zaprojektowana do stylizacji skrupulatnych linii, kształtów lub konturów. 8 mm nasadka do modelowania Nasadka zabezpieczająca Zasilanie bateriami
 • Producent Braun 
 • Rodzaj zasilania bateryjne 
 • Czas ładowania 2 h
 • Czas pracy bezprzewodowej 120 min
 • Maksymalna długość 8 mm
 • Minimalna długość 5 mm
 • Rodzaj trymer 

5☆ MASZYNKA DO WŁOSÓW BRAUN MGK 3235 TRYMER GOLARKA (4210201398806) ☆

MASZYNKA DO WŁOSÓW BRAUN MGK 3235 TRYMER GOLARKA (4210201398806) Najniższa Cena Online MASZYNKA DO WŁOSÓW BRAUN 3021 TRYMER GOLARKA 6w1 Braun MGK3021 to najlepszy zestaw do rodzaju „wszystko w jednym”, pomagający wykonać 6 zadań przy użyciu 1 urządzenia. Utrzymaj dwudniowy zarost, brodę krótką, średnią albo długą i przytnij włoski w uszach i nosie. Stylizacja zarostu Uzyskaj brodę dowolnej długości, od 0,5 mm do 21 mm przy pomocy jedynie 4 nasadek i kształtuj precyzyjne brzegi i kontury w okolicy szyi i policzków dzięki głównej głowicy trymera. Użyj precyzyjnego trymera, aby przycinać włosy na wyjątkowo niewielkich obszarach, takich jak okolice ust. Strzyżenie włosów skrupulatnie przycinaj włosy do żądanej długości – od 0,5 do 21 mm – za pomocą dwóch dwufunkcyjnych regulowanych grzebieni. Przycinanie włosów w uszach i nosie sprawnie usuwa włosy z uszu i nosa – bez uczucia ciągnięcia i szarpania. Nietępiące się ostrza bezusterkowe, wytrzymałe ostrza pomagają osiągać nieprzeciętne rezultaty już za pierwszym pociągnięciem. Bez uczucia ciągnięcia i szarpania. 13 starannych ustawień długości z zaledwie 4 grzebieniami pozwala uzyskać rozmaite style zarostu i włosów efektywna bateria 50 min przycinania. Pełne naładowanie w 10 godz. W pełni nadaje się do mycia Bezpieczne i nietrudne czyszczenie pod bieżącą wodą.
 • Producent Braun 
Warto przejrzeć:  Ranking trymerów do brody Wahl - Jaki najlepszy? Nasze TOP10

7☆ BRAUN mini depilator do twarzy FS1000 (4210201313908) ☆

BRAUN mini depilator do twarzy FS1000 (4210201313908) Najniższa Cena Online Braun Face Mini FS1000 elektryczny depilator/golarka do twarzy kobiecy FS1000 elektryczny depilator/golarka dla pań do twarzy Braun Face Mini Gładka skóra zbieranie włosów przy powierzchni skórySkuteczne likwidowanie włosów w dowolnym miejscu i czasieProsta obsługa kompaktowe rozmiaryZintegrowana lampka SmartLight doświetlenie pola widzeniapostępowy design Połączeniu w sobie delikatności i dyskrecji w jednym zestawie firmy Braun. Zaprojektowany z myślą o efektywnym i łagodnym usuwaniu pojedynczych włosów na żeńskiej twarzy. Bardzo kompaktowa konstrukcja, minimalne gabaryty pozwalają dyskretnie wziąć go ze sobą do pracy czy w podróż. Wszechstronność i uniwersalność tego urządzenia powoduje, że można go stosować na każdym trudnodostępnym obszarze na twarzy. komplet Braun Face Mini zaimplementowaną lampkę Smartlight, która pozwala zauważyć nawet najmocniej dyskretny szczegół. Każdy taki zabieg jest praktycznie bezbolesny. Można go stosować na przykład na górną wargę, podbródek oraz policzki. Dzięki w pełni obrotowej konstrukcji można go w pełni zbratać do konturów skóry twarzy co powoduje, że jest sprawny choćby w najtrudniejszych kątach. komplet posiada: Depilator elektryczny Braun Face MiniNasadka białaSzczoteczka do czyszczeniaBateria AA. Specyfikacja techniczna: Waga 0,1 kgZasilanie bateryjnerozmiary 10 x 4 x 19 cmKOLOR biały.
 • Producent Braun 
 • Regulacja prędkości tak 

9☆ Braun maszynka do strzyżenia hc 5030s + etui ☆

Braun maszynka do strzyżenia hc 5030s + etui Najniższa Cena Online dzisiaj, chcielibyśmy zaoferować Wam, drodzy Państwo: Maszynka do włosów BRAUN HC5030 strzyżarka Dwa przeznaczone grzebienie. 17 skrupulatnych ustawień długości. Dwie inteligentne nasadki do przycinania umożliwiają osiągnięcie wyśmienitej fryzury. W sumie 17 najróżniejszych ustawień długości daje Ci możliwość stworzenia fryzury na każdą okazję. Znikoma nasadka daje 8 ustawień długości (3-24mm długości), podczas gdy wielka daje możliwość ustawień w zakresie 14-35mm. Plus dodatkowe ustawienie krótkiej długości kiedy nie stosujesz nasadki. Trwałe i żywotne ostrza do precyzyjnego cięcia. Ostrza Braun Hair Clipper zostały zaprojektowane dla trwałej ostrości zapewniając wysoką precyzję i wydajność stylizowania Twojej brody tak, żeby w prosty i szybki sposobów osiągnąć stylizację, której pragniesz. Nadzywczajnie ostre stalowe ostrza są w sprawiąchoćby gęste i długie włosy nie są żadnym wyzwaniem. W pełni wodoodporny Co proste czyszczenie pod bieżącą wodą. System pamięci SafetyLock Zapamiętuje ostatnio stosowane ustawienie długości nawet po zdjęciu nasadki. Gumowy uchwyt zagwarantuje mocne i bezpieczne utrzymanie urządzenia w dłoni. Możliwość przewodowej i bezprzewodowej pracy Braun Hair Clipper jest zasilany dwiema bateriami. Dwie baterie Ni-MH zostają w pełni naładowane już po czasie 8 godzin co zezwala na 50 minut bezprzewodowej pracy. Żeby używać urządzenia non stop wystarczy podpiąć je do zasilania. Zakres dostawy Maszynka do włosów BRAUN HC5030 z akcesoriami widocznymi na zdjęciu. marka BRAUN Model HC5030 Kolor czarny, niebieski 4210201131779 KD towar nowy / leżak magazynowy, realne podniszczone opakowanie lub opakowanie zastępcze.
 • Producent Braun 
 • Czas ładowania 8 h
 • Maksymalna długość 24 mm
 • Minimalna długość 3 mm
 • Rodzaj maszynka do strzyżenia 

10☆ Braun Trymer wielofunkcyjny mgk 3242 (4210201296157) ☆

Braun Trymer wielofunkcyjny mgk 3242 (4210201296157) Najniższa Cena Online Trymer BRAUN MGK3242 Wielofunkcyjny zestaw do strzyżenia Braun MGK3242 – urządzenie 7-w-1 do zarostu i ciała. Uniwersalny trymer na mokro i na sucho z ładowarką o wyjątkowej sprawności cięcia w porównaniu z poprzednimi generacjami trymerów do zarostu Braun Trymer męski do brody, twarzy i włosów 7-w-1. W zestawie 1 maszynka do golenia Gillette Fusion5 ProGlide zapewniająca gładkie golenie bezusterkowe ostrza i 13 ustawień długości dla zapewnienia maksymalnej precyzji w trakcie kreacji Akumulator Ni-MH umożliwiający 80 minut pracy po 8 godzinach ładowania Zaprojektowana i skonstruowana w Niemczech przez producenta Braun Nietępiące się ostrza Ten trymer do zarostu Braun z niezawodnymi ostrzami, które prosto tną długie i grube włosy bez uczucia ciągnięcia i szarpania, jest szybszy, ostrzejszy i bardziej sprawny¹. Trymer 7-w-1 do brody, przycinania zarostu na twarzy i do włosów w zestawie z maszynką Gillette Fusion5 ProGlide zapewniającą gładkie golenie. Zaznaczanie konturów i dokładne przycinanie Kształtuj skrupulatne brzegi i kontury dzięki głowicy trymera do zarostu. Użyj głowicy precyzyjnego trymera, żeby przycinać włosy na wyjątkowo niewielkich obszarach. Skrupulatnie przycinaj włosy do żądanej długości, od 0,5 do 21 mm, za pomocą dwóch dwufunkcyjnych dostosowywanych nasadek. Maszynka do golenia Gillette SkinGuard Gładkie golenie szyi, policzków i twarzy dzięki maszynce do golenia Gillette SkinGuard, która została przetestowana klinicznie pod kątem skóry wrażliwej. Komplet braun to najlepszy zestaw do rodzaju „wszystko w jednym", pomagający wykonać 7 zadań przy użyciu 1 urządzenia.
 • Producent Braun 
 • Maksymalna długość 2.1 mm
 • Minimalna długość 0.5 mm
 • Rodzaj trymer 

Podsumowanie, czyli jaki trymer Braun najlepszy?

Najlepszy trymer Braun w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy trymer Braun w Rankingach – nasze TOP3


Najlepsze Trymery – TOP5 czerwiec 2023

Jeżeli żaden z powyższych modeli trymerów Braun nie spełnił oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych trymerów.


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *