Nazdrowieiurode.pl

Zadbaj o swoje zdrowie i urodę z naszym portalem

Trymery

Ranking trymerów Remington – Jaki najlepszy? Nasze TOP10

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych trymerów Remington. Poniższe zestawienia są aktualne na wrzesień 2023 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych trymerów Remington,
 • TOP10 najtańszych trymerów Remington.

Jakie trymery Remington najlepiej wybrać? Ranking na wrzesień 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane trymery Remington, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking trymerów Remington, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

4☆ Trymer Remington Nano Series NE3850 Czarny, NE3850 ☆

Trymer Remington Nano Series NE3850 Czarny, NE3850 Najniższa Cena Online Trymer do nosa i uszu Nano Series Remington NE3850Trymer do nosa i uszu Nano Series marki Remington to rewelacyjne narzędziem do usuwania niepożądanych włosów. NAJWAŻNIEJSZE parametry:System Active BladeClean z portem do płukania urządzeniaAntybakteryjna srebrna pokrywa* dla higienicznego przycinaniaDwustronny pionowy trymerObrotowa głowica trymeraKomfortowe ostrza dla bezpiecznego i nieskomplikowanego stosowaniaPionowe grzebienie prowadzące do przycinania brwiWodoodpornaBaterie w pakiecie Funkcjonalność:Nasz trymer do nosa i uszu Nano Series to świetne narzędziem do usuwania niepożądanych włosów. Antybakteryjna srebrna pokrywa*, a także system Active BladeClean zapewniają higieniczne, łatwe utrzymanie urządzenia, aktywnie uniemożliwiając nagromadzaniu się bakterii, dzięki temu bez stresu możesz skupić się na pielęgnacji. Ochrona przed ukrytą przyczyną podrażnień skóry.Nasz trymer do nosa i uszu Nano Series to nadzwyczajne narzędziem do usuwania niepożądanych włosów.Antybakteryjna srebrna pokrywa* oraz system Active BladeClean gwarantują higieniczne, nietrudne utrzymanie urządzenia, aktywnie zapobiegając nagromadzaniu się bakterii, dzięki czemu bez stresu możesz skupić się na pielęgnacji. Ochrona przed ukrytą przyczyną podrażnień skóry.Głowica obrotowa została zaprojektowana tak, żeby ciąć bezpiecznie i gładko, dzięki wykrzywionym płytkom, które wciągają włosy zarówno od góry, jak i z boków.Trymer NanoSeries jest w całości wodoodporny, zasilany akumulatorem i ma dwuletnią gwarancję, dzięki czemu jest potrzebny dla panów z wrażliwą skórą, którzy chcą pozbyć się niechcianych włosów!
 • Producent Remington 
 • Rodzaj zasilania bateryjne 
 • Rodzaj trymer 
Warto przejrzeć:  Ranking trymerów Babyliss - Jaki najlepszy? Nasze TOP10

5☆ Remington Maszynka do włosów QuickCut HC4250 DARMOWA DOSTAWA DO 400 SALONÓW !! ☆

Remington Maszynka do włosów QuickCut HC4250 DARMOWA DOSTAWA DO 400 SALONÓW !! Najniższa Cena Online Remington QuickCut zapewni Ci najszybsze strzyżenie* dzięki specjalnej technologii CurveCut – o 57% udoskonalone przyleganie ostrzy* – i swemu opływowemu, kompaktowemu i poręcznemu designowi. Uzyskaj całą gamę mistrzowskich fryzur prosto z salonu fryzjerskiego dzięki maszynce Remington CurveCut zaopatrzonej w dziewięć grzebieni o długości 1,5-15 mm. Znakomita do golenia, cieniowania i strzyżenia, ta uniwersalna maszynka to jedyne czego potrzebujesz do osiągnięcia wymarzonego rezultatu. Jeśli bardzo się spieszysz i Ci trzeba strzyżenia przed samym wyjściem, 10-minutowe prędkie ładowanie starczy Ci akurat na jedno zastosowanie. Maszynka jest bezprzewodowa i wyekwipowana w ergonomiczny futerał, dlatego będzie doskonałą towarzyszką w podróży – gotowa do pracy za każdym razem wtedy, gdy tego Ci trzeba. Najszybsze urządzenie do samodzielnego strzyżenia od Remington O 57% ulepszone przyleganie ostrzy* technika CurveCut – dla czystszego, skrupulatniejszego cięcia praktyczny design wspaniały dla Twojej dłoni nietrudne i sprawne strzyżenie okolic bokobrodów i szyi Ostrza ze stali rdzoodpornej Bateria litowa: 40-minutowy czas działania Pełne ładowanie w 4 godziny Zasilanie sieciowo-akumulatorowe prędkie ładowanie w 10 minut nadaje się do mycia pod bieżącą wodą 9 grzebieni Futerał podróżny Szczoteczka do czyszczenia
 • Producent Remington 
 • Rodzaj zasilania akumulatorowo-sieciowe 
 • Czas ładowania 4 h
 • Czas pracy bezprzewodowej 40 min
 • Maksymalna długość 15 mm
 • Minimalna długość 1.5 mm
 • Rodzaj maszynka do strzyżenia 

10☆ Strzyżarka REMINGTON HC550 Easy Fade Pro (5038061138597) ☆

Strzyżarka REMINGTON HC550 Easy Fade Pro (5038061138597) Najniższa Cena Online Uzyskaj 6x pokaźniejszą produktywność cięcia z Easy Fade Pro. Samoostrzące się ostrza ze stali i solidna i funkcjonalna budowa dla dokładnej kreacji i mistrzowskich rezultatów....
 • Producent REMINGTON 
Warto przejrzeć:  Ranking trymerów damskich do twarzy - Jaki najlepszy? Nasze TOP10

Najtańsze trymery Remington – Ranking wrzesień 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze trymery Remington, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich trymerów Remington jest aktualizowany na bieżąco.

2☆ Trymer Remington Nano Series NE3850 Czarny, NE3850 ☆

Trymer Remington Nano Series NE3850 Czarny, NE3850 Najniższa Cena Online Trymer do nosa i uszu Nano Series Remington NE3850Trymer do nosa i uszu Nano Series marki Remington to perfekcyjne narzędziem do usuwania niepożądanych włosów. NAJWAŻNIEJSZE cechy:System Active BladeClean z portem do płukania urządzeniaAntybakteryjna metaliczna pokrywa* dla higienicznego przycinaniaDwustronny pionowy trymerObrotowa głowica trymeraKomfortowe ostrza dla bezpiecznego i nietrudnego używaniaPionowe grzebienie prowadzące do przycinania brwiWodoodpornaBaterie w zestawie Funkcjonalność:Nasz trymer do nosa i uszu Nano Series to wyśmienite narzędziem do usuwania niepożądanych włosów. Antybakteryjna metaliczna pokrywa*, a także system Active BladeClean gwarantują higieniczne, nieskomplikowane utrzymanie urządzenia, aktywnie uniemożliwiając nagromadzaniu się bakterii, dzięki czemu bez stresu możesz skoncentrować się na pielęgnacji. Ochrona przed ukrytą przyczyną podrażnień skóry.Nasz trymer do nosa i uszu Nano Series to wspaniałe narzędziem do usuwania niepożądanych włosów.Antybakteryjna srebrna obudowa*, a także system Active BladeClean zapewniają higieniczne, nietrudne utrzymanie urządzenia, aktywnie zapobiegając nagromadzaniu się bakterii, dzięki temu bez stresu możesz skoncentrować się na pielęgnacji. Ochrona przed ukrytą przyczyną podrażnień skóry.Głowica obrotowa została zaprojektowana tak, żeby ciąć bezpiecznie i gładko, dzięki odkształconym płytkom, które wciągają włosy zarówno od góry, jak i z boków.Trymer NanoSeries jest całkowicie wodoodporny, zasilany akumulatorem i posiada dwuletnią gwarancję, dzięki czemu jest konieczny dla panów z wrażliwą skórą, którzy chcą pozbyć się niechcianych włosów!
 • Producent Remington 
 • Rodzaj zasilania bateryjne 
 • Rodzaj trymer 

5☆ Remington maszynka do włosów hc5020 ☆

Remington maszynka do włosów hc5020 Najniższa Cena Online Maszynka do strzyżenia włosów Remington HC5020 Pięć różnych grzebieni o średnicy od 3 do 18 mm (3 mm, 6 mm, 9 mm, 12 mm, 18 mm) zapewnia genialny wachlarz możliwości, jeśli chodzi o długość i stopień zarostu, jakiego oczekujesz. dopasuj swój styl i sposób strzyżenia - od dokładnego niedługiego strzyżenia po dłuższą, teksturowaną fryzurę. Urządzenie jest zasilane sieciowo, więc możesz być pewny, że nigdy nie zabraknie mu energii do strzyżenia. dodatkowo ochronna nakładka pozwala na przechowywanie maszynki bez ryzyka zacięć lub stępienia ostrzy. NAJWAŻNIEJSZE cechy innowacyjne samoostrzące się ostrza ze stali rdzoodpornej Zasilanie sieciowe 5 wymiennych grzebieni: (3, 6, 9, 12 i 18 mm) Szczoteczka do szyi Szczoteczka do czyszczenia Grzebień do rozczesywania Nakładka ochronna Wysoka jakość działania Wytrzymałe, samoostrzące się ostrza ze stali nierdzewnej zapewnią Ci wysoką jakość działania przy każdym użyciu. Dzięki funkcji samoostrzenia nie musisz martwić się o pogorszenie efektów strzyżenia z biegiem czasu. Domowy fryzjer Ten uniwersalny, 10-elementowy komplet gromadzi wszystko, czego Ci potrzeba do domowego strzyżenia, włączając w to wysokiej jakości maszynkę do włosów, nakładki grzebieniowe, szczotkę do szyi i grzebień do kreacji – dzisiaj sam możesz być dla siebie fryzjerem.
 • Producent Remington 

6☆ Trymer Remington Nano Lithium NE3870 Czarny (4008496881963) ☆

Trymer Remington Nano Lithium NE3870 Czarny (4008496881963) Najniższa Cena Online Sprzedawany produkt jest oryginalnym produktem marki REMINGTON. Artykuł nowy w oryginalnym opakowaniu producenta. Remington Nano Lithium NE3870 skrupulatny trymer do usuwania zbędnego owłosienia. Właściwości: rodzaj urządzenia: Trymer do uszu i nosa Funkcje:Możliwość mycia głowicy pod bieżącą wodą Zakres regulacji długości:Od 1 do 5 mm Dodatkowy pakiet końcówek (2 nakładki grzebieniowe, Trymer liniowy, Trymer dokładny) Trymer do nosa i uszu Remington Nano Lithium NE3870 Trymer Remington Nano Lithium NE3870 to wyśmienite narzędzie do usuwania niepożądanych włosów z nosa i uszu - lecz nie tylko. Wymienna głowica pozwala zająć się także detalami zarostu na twarzy, a z pomocą nasadek grzebieniowych przystrzyżesz brwi. Trymer Remington zasilany jest baterią litową ukrytą w wodoodpornej obudowie z poręcznym uchwytem. W razie potrzeby można ją bez trudu wymienić, dzięki temu urządzenie doskonale sprawdza się także w podróży. System ActiveBlade Clean zastosowana w trymerze Remington Nano Lithium NE3870 technologia ActiveBlade Clean zagwarantuje wysoki poziom higieny. Pokryte nanopowłoką z jonami srebra pionowe ostrze można unieść,skrupulatnie wypłukać pozostałe po strzyżeniu włoski. W celu przystrzyżenia brwi należy wykorzystać jedną z dwóch nasadek grzebieniowych. Jeśli zmagasz się z problemem "czarodziejskiego" owłosienia nad oczami - oto Twoja różdżka. Używaj jej mądrze. Skrupulatne strzyżenie Dzięki precyzyjnej głowicy z dostosowywanym grzebieniem trymer do nosa i uszu Remington Nano Lithium NE3870 to dodatkowo perfekcyjne narzędzie do modelowania. wspaniale sprawdza się w skrupulatnym strzyżeniu brody, wąsów i baków. Możesz także zdjąć grzebień i nadawać linii zarostu wyrazisty kształt. Poznaj swoją nową twarz. Dane techniczne rodzaj urządzenia: Trymer do uszu i nosa Zakres długości strzyżenia: Od 1 do 5 mm Funkcje: Możliwość mycia głowicy pod bieżącą wodą Czas ładowania: Nie dotyczy uzupełniające dane: Dwustronna kompozycja poręczny uchwyt powłoka antybakteryjna NanoSilver System Active BladeClean Akumulator litowy Pionowe grzebienie prowadzące do przycinania brwi Wodoodporny precyzyjny trymer z regulowanym grzebieniem (1-5mm) dołączone akcesoria: 2 nakładki grzebieniowe, Trymer liniowy, Trymer skrupulatny Kolor: Czarny Kod producenta: NE3870...
 • Producent Remington 
 • Rodzaj zasilania akumulatorowe 
 • Maksymalna długość 5 mm
 • Minimalna długość 1 mm
 • Rodzaj trymer 
Warto przejrzeć:  Ranking trymerów Remington Groom - Jaki najlepszy? Nasze TOP10

8☆ Remington Alpha HC5150 - Maszynka do strzyżenia, 1 - 42mm (4008496652341) ☆

Remington Alpha HC5150 - Maszynka do strzyżenia, 1 - 42mm (4008496652341) Najniższa Cena Online REMINGTON ALPHA PRO POWER HC5150 Zasilanie sieciowe oraz akumulatorowe Pro Power Motor - dwa razy szybsze strzyżenie Advanced Steel - wysokiej jakości ostrza stalowe Samo ostrzące się ostrza Wskaźnik ładowania pojemność akumulatora: 730 mAh Czas pracy akumulatora: 30 min Waga: 248 g typ akumulatora: NiMH rozmiary: Dł. 185 x szer. 45 x gł. 40 mm 15 ustawień długości strzyżenia 1-42mm Długość kabla: 183 cm Towar fabrycznie nowy Polska dystrybucja Golarka do włosów z samoostrzącymi ostrzami! Nie zapuszczaj zanadto włosów (ani brody)! Maszynka Remington HC5150 to urządzenie umożliwiające strzyżenie na zróżnicowane długości. Dzięki dołączonym nasadkom grzebieniowym nie musisz korzystać z innego urządzenia! Strzyżenie bezprzewodowe albo po podłączeniu do prądu Model Remington HC5150 jest za każdym razem gotowy do pracy – może być zasilany jednocześnie akumulatorowo, jak i przewodowo. zastosowany akumulator NiMH 730 mAh pozwala na bezprzewodową pracę choćby przez 30 minut. Gdy przyjdzie czas na ładowanie, wystarczy podłączyć ładowarkę i można pracować dalej. Konkretny silnik i samo ostrzące ostrza Maszynka do włosów jest zaopatrzona w silnik Remington Pro Power. zagwarantuje prędkość i skrupulatność strzyżenia i zagwarantuje pożądany rezultat. Ostrza maszynki wyprodukowane są z wysokiej jakości stali. Są to progresywne, samo ostrzące ostrza cechujące się długą trwałością. Dwie nasadki grzebieniowe Do maszynki załączone są dwie różnorodne nasadki grzebieniowe umożliwiające strzyżenie na różne długości. Każda z nasadek oferuje siedem przeróżnych długości. Oczywiście, żeby uzyskać jeszcze krótszą fryzurę, możesz używać maszynki bez nasadki. Minimalna nasadka grzebieniowa: 3/6/9/12/15/18/21 mm wielka nasadka grzebieniowa: 24/27/30/33/36/39/42 mm Bez nasadki grzebieniowej: 1 mm
 • Producent Remington 
 • Rodzaj zasilania akumulatorowo-sieciowe 
 • Czas pracy bezprzewodowej 30 min
 • Maksymalna długość 42 mm
 • Minimalna długość 1 mm
 • Rodzaj maszynka do strzyżenia 

Podsumowanie, czyli jaki trymer Remington najlepszy?

Najlepszy trymer Remington w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy trymer Remington w Rankingach – nasze TOP3


Dobre Trymery – Ranking wrzesień 2023

Jeżeli żaden z powyższych modeli trymerów Remington nie spełnił oczekiwań lub strzyżarki nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych trymerów.


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *